Dit is de ranglijst aller tijden van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m 31 oktober 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief rugwind, datumen plaats) zijn welkom. Alleen prestaties met rugwind-aanduiding (waar van toepassing) worden opgenomen.
Mail naar: Kris Beerens
In blauw de Nederlandse records. Die wijken soms af van de beste prestatie ooit. Dat kan omdat er bijvoorbeeld geen dopingcontrole heeft plaats gevonden; de kwestie rond de nationaliteit nog niet 100% was geregeld, etc., maar ook dat de aanvraag van een record nog in behandeling is. De officiele Nederlandse records zijn terug te vinden op de De website van de Atletiekunie.
Jongens A
100 meter
1 10.47 Jermaine Esprit 10-11-79 Haag Atletiek Maracaibo (VEN) 15-08-98
2 10.48 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Duffel (BEL) 25-05-03 1.0
3 10.49 Jairo Duzant 01-08-79 Haag Atletiek Annecy (FRA) 29-07-98 -1.2
4 10.52 Martijn Ungerer 06-06-78 AAV '36 Amsterdam 14-06-97 0.8
5 10.52 Jerrel Feller 09-06-87 DEM Bergen op Zoom 01-07-06 0.8
6 10.53 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Mannheim (GER) 25-06-16 0.5
7 10.54 Virgil Spier 08-01-81 Sparta Santiago (CHL) 18-10-00 1.6
8 10.55 Maarten Heisen 11-02-84 Clytoneus Lisse 28-06-03 0.6
9 10.55 Lindell Philip 26-03-90 Phanos Novi Sad (SRB) 23-07-09 -1.5
10 10.60 Giovanni Codrington JB 17-07-88 Groningen Atletiek Bergen op Zoom 01-07-06 1.8
11 10.61 Sergio Udenhout 13-04-79 Rotterdam Atletiek Hengelo 01-06-98 1.4
12 10.62 Elvis Afrifa 30-11-97 AV '23 Leiden 11-06-16 1.0
13 10.62 Shaquille Haverkamp 10-01-99 AV Gouda Oordegem (BEL) 06-03-17 0.2
14 10.63 Hensley Paulina 26-06-93 Rotterdam Atletiek Oranjestad (AHO) 21-03-12 1.0
15 10.64 Niels Kruller 17-05-75 AAC Pullman (USA) 01-04-94 1.4
16 10.65 Roelf Hylke Bouwmeester 06-12-97 SV Veendam Mannheim (GER) 25-06-16 0.9
17 10.66 Uros Zver 03-05-80 AV Haarlemmermermeer Hengelo 01-06-98 1.4
18 10.66 Jerry Joseph 28-06-82 AAC Tilburg 07-07-01 0.3
19 10.68 Michael Matthew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Leiden 07-06-03 1.2
20 10.68 Leomar Davis 29-03-85 Leiden Atletiek St. Niklaas (BEL) 20-05-04 2.0
21 10.69 Dimitri Julliet 28-03-96 Rotterdam Atletiek Brievengat (CUR) 15-02-14 0.3
22 10.70 Bart Bennema 28-04-77 AV '34 Hoorn 22-06-96 0.8
23 10.71 Mario Westbroek JB 11-03-61 AV Haarlem Merksem (BEL) 26-08-78
24 10.71 Hans Vehof 09-11-77 AV '34 Delft 15-09-96 0.3
25 10.71 Isayah Boers 19-06-99 Phanos Geneve (SUI) 10-06-17 -1.3
26 10.74 Rodrigo-Willy Broer 27-08-96 Daventria Leiden 13-06-15 1.0
27 10.75 Gregor van Betuw 12-05-88 Ciko '66 Zwolle 15-09-07 0.6
28 10.76 Jonathan Mutebwa 11-01-93 Eindhoven Atletiek Mannheim (GER) 23-06-12 1.4
29 10.77 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Amsterdam 14-06-97 0.8
30 10.77 Prince Kwidama 23-03-85 Rotterdam Atletiek Sittard 26-06-04 0.5
31 10.78 Dudly Boeldak 31-01-95 Rotterdam Atletiek Brievengat (CUR) 21-03-14 0.3
32 10.79 Maarten Keijzer 02-11-79 CAV Energie Amsterdam 14-06-97 0.4
33 10.79 Peter Hodzelmans 23-05-64 Caesar Sittard 03-06-83
34 10.79 Sybren Blok 25-06-86 PAC Hoorn 16-05-15 1.6
35 10.80 Devron Jepma 14-05-93 PAC Alphen aan den Rijn 09-07-11 1.4
36 10.80 Jim van Gorkum 26-01-98 Spado Tilburg 05-06-17 1.2
buitenlanders bij NL clubs:
10.46 Rachmil van Lamoen (AHO) 15-12-91 Rotterdam Atletiek George Town 03-04-10 1.9
10.48 Patrick Stevens (BEL) 31-01-68 Unitas Hasselt (BEL) 25-09-87
200 meter
1 20.92 Jairo Duzant 01-08-79 Haag Aatletiek Annecy (FRA) 01-08-98 -0.2
2 21.08 Jerrel Feller 09-06-87 DEM Hoorn 13-05-06 1.2
3 21.10 DaniŽl Ward 04-01-84 RKHAV Utrecht 09-08-03 1.3
4 21.27 Isayah Boers 19-06-99 Phanos Geneve (SUI) 10-06-17 -0.7
5 21.31 Dennis Spillekom 07-08-90 Lycurgus Emmeloord 28-06-09 -0.9
6 21.34 Martijn Ungerer 06-06-78 AAV '36 Ljubljana (SLO) 25-07-97 1.6
7 21.38 Uros Zver 03-05-80 AV Haarlemmermeer Oordegem (BEL) 04-07-98 1.1
8 21.39 Rodrigo-Willy Broer 27-08-96 Daventria Zoetermeer 07-06-15 -0.3
9 21.42 Gregor van Betuw 12-05-88 Ciko '66 Utrecht 08-07-07 2.0
10 21.43 Michael-Pat Anpong 26-03-88 PSV Utrecht 08-07-07 2.0
11 21.45 Mario Westbroek 11-03-61 Haarlem Sittard 19-08-80
12 21.46 Niels Kruller 17-05-75 AAC Tucson (USA) 19-03-94 -1.8
13 21.48 Hans Vehof 09-11-77 AV '34 Eindhoven 08-09-96 1.1
14 21.48 Robert Lathouwers 08-07-83 PAC Uden 24-06-01 -0.5
15 21.49 Marcel Klarenbeek 01-06-60 SOS Mexico City (MEX) 10-09-79
16 21.50 Giovanni Codrington 17-07-88 Groningen Atletiek Hengelo 28-05-06 1.2
17 21.51 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Amsterdam 19-06-16 -1.7
18 21.55 Onyema Adigida JB 07-01-00 Phanos Amsterdam 25-05-17 0.9
19 21.56 Leomar Davis 29-03-85 Leiden Atletiek St. Niklaas (BEL) 20-05-04 0.0
20 21.56 Mustafa Mahamuud 01-07-98 Haag Atletiek Breda 03-07-16 0.1
21 21.58 Bram Peters JB 06-02-92 Prins Hendrik Tampere (FIN) 24-07-09 0.6
22 21.58 Erik Stevens 11-03-91 Ilion Novi Sad (SRB) 24-07-09 0.8
23 21.61 Sergio Udenhout 13-04-79 Rotterdam Atletiek Hoorn 16-05-98 -0.3
24 21.61 Brian Oldenstam 30-03-80 Rotterdam Atletiek Santpoort 16-07-99 1.2
25 21.62 Arjen Visserman 20-08-65 Impala Utrecht 26-08-84
26 21.62 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Assen 10-05-98
27 21.62 Maarten Heisen 11-02-84 Clytoneus Lisse 29-06-03 1.7
28 21.63 Sander Pupella JB 27-03-93 Haag Atletiek Zwolle 27-06-10 2.0
29 21.65 Dudley den Dulk 18-02-72 Metro Tokyo (JPN) 26-08-91 0.9
30 21.65 Sawa Bezelev JB 13-07-98 Athlos Breda 28-06-15 0.0
31 21.65 Shaquille Brahm 18-01-97 Atverni Breda 03-07-16 0.1
32 21.66 Rik Jansen 09-02-94 Unitas Oordegem (BEL) 06-07-13 0.3
33 21.66 Elvis Afrifa 30-11-97 AV '23 Amsterdam 29-05-16 1.5
34 21.69 Jerry Joseph 28-06-82 AAC Uden 24-06-01 -0.5
35 21.70 Ben Callemeyn 05-07-58 Kimbria Den Haag 25-06-77
36 21.70 Patrick van Balkom 14-09-74 DAK Groningen 27-06-93 -0.5
37 21.70 Geraldo Hiwat 14-02-91 AAC Idaho (USA) 14-05-09 1.8
38 21.72 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Hellas Beverwijk 29-06-86
buitenlanders bij NL clubs:
20.71 Churandy Martina (AHO) 03-07-84 Rotterdam Atletiek Bridgetown (BAR) 20-07-03 0.0
20.88 Rachmil van Lamoen(AHO) 15-12-91 Rotterdam Atletiek Emmeloord 28-06-09 -0.9
21.07 Patrick Stevens (BEL) 31-01-68 Unitas Luik 04-10-87
21.41 Hensley Paulina (AHO) JB 26-06-93 Rotterdam Atletiek George Town 03-04-10 0.7
400 meter
1 46.67 Jochem Dobber 08-07-97 Suomi Breda 03-07-16
2 46.68 Marcel Klarenbeek 01-06-60 SOS Mexico City (MEX) 09-09-79
3 46.96 Arjen Visserman 20-08-65 Impala Amsterdam 04-08-84
4 47.09 Bram Som 20-02-80 Atletico '73 Hilversum 12-09-99
5 47.09 Dennis Spillekom 07-08-90 Lycurgus Hoorn 23-05-09
6 47.11 Robert Lathouwers 08-07-83 PAC Uden 29-06-02
7 47.14 Mario Westbroek 11-03-61 AV Haarlem Den Haag 04-07-80
8 47.40 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Oordegem (BEL) 27-05-17
9 47.45 Niels van Dijk 29-07-88 Clytoneus Amsterdam 01-07-07
10 47.49 Bram Peters 06-02-92 Prins Hendrik Tilburg 13-06-11
11 47.50 Koen Gijsbers 22-04-58 De Bataven Oslo (NOR) 06-07-77
12 47.55 Youssef El Rhalfioui 06-09-83 AAC Arnhem 26-06-02
13 47.65 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Hellas Amsterdam 06-09-87
14 47.71 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Emmeloord 14-05-97
15 47.79 Tony van Diepen 17-04-96 Lycurgus Vught 06-06-15
16 47.81 Erik van de Veen 19-07-66 AVR Den Haag 23-06-85
17 47.82 Jurgen Wielart 17-01-92 Prins Hendrik Uden 02-07-11
18 47.87 Bjorn Blauwhof 10-12-90 NEA-Volharding Emmeloord 28-06-09
19 47.87 Ivar Moinat 01-04-97 AV Haarlemmermeer Oordegem (BEL) 23-05-15
20 47.92 Olaf van den Bergh 07-03-94 Prins Hendrik Eindhoven 30-06-13
21 48.00 Marvil Chery 11-07-75 Spado Assen 17-07-94
22 48.03 Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Breda 28-06-92
buitenlanders bij NL clubs:
47.66 Curtis Kock (AHO) 21-06-89 Rotterdam Atletiek El Paso (USA) 12-04-08
47.95 Wadifa Sanneh (GAM) 02-02-96 Trias Leiden 25-05-14
800 meter
1 1.45.64 Arnoud Okken 20-04-82 Atletico '73 Peking (CHN) 31-08-01
2 1.45.66 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV'34 Hengelo 31-05-97
3 1.46.58 Bram Som 20-02-80 Atletico '73 Utrecht 04-09-99
4 1.46.88 Rob Druppers 29-04-62 Hellas Hengelo 26-09-81
5 1.47.23 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Leiden 10-06-00
6 1.48.11 Marko Koers 03-11-72 AV Nijmegen Hengelo 25-06-91
7 1.48.36 Arjen Visserman JB 20-08-65 Impala Hengelo 27-07-82
8 1.48.69 Maarten van den Heuvel 15-04-81 Hanzesport Zevenaar 11-06-99
9 1.49.1 Koen Gijsbers 22-04-58 De Bataven Roosendaal 04-09-77
10 1.49.17 Tony van Diepen 17-04-96 AV '34 Nijmegen 11-06-14
11 1.49.29 Vincent Hazeleger 21-08-95 Trias Utrecht 11-07-14
12 1.49.3 Arno Kormeling 25-08-56 SISU Arnhem 16-07-75
13 1.49.3 Vincent Hoek 14-04-71 Avantri Nijmegen 16-06-89
1000 meter
1 2.20.18 Bram Som 20-02-80 Atletico '73 Gorinchem 17-09-99
2 2.20.6 Marko Koers 03-11-72 AV Nijmegen Uden 10-07-91
3 2.20.38 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Brussel (BEL) 25-08-00
4 2.23.19 Arnoud Okken 20-04-82 Atletico '73 Lisse 05-05-01
5 2.23.62 Vincent Hoek 14-04-71 Avantri Tilburg 16-09-89
6 2.23.73 Rob Druppers 29-04-62 Hellas Ršttvik (SWE) 18-07-81
7 2.24.42 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Lisse 13-05-17
8 2.24.66 Wim de Koning 31-01-62 Hellas Ršttvik (SWE) 18-07-81
9 2.24.80 Vincent Hazeleger 21-08-95 Trias Lisse 10-05-14
10 2.25.08 Arjen Visserman 20-08-65 Impala Arnhem 17-08-83
11 2.25.44 Wouter Ploeger 10-10-92 AAC '61 Lisse 14-05-11
12 2.25.74 Jeroen Beumer 02-12-78 AV '34 Lisse 03-05-97
13 2.26.12 Wijnand Rijkenberg 30-10-84 Lycurgus Krommenie 06-07-03
14 2.26.2 Roelant Verbeek 28-04-69 V&L-TC Leiden 20-07-88
15 2.26.3 Paul Jaspers 10-08-65 AV Haarlem Leiden 16-09-83
16 2.26.5 Hans Bloemendaal 20-04-66 NEA-Volharding Lisse 13-09-84
1500 meter
1 3.38.07 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Hechtel (BEL) 19-07-97
2 3.41.15 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Glasgow (GBR) 05-09-00
3 3.43.69 Roy van Eekelen 04-04-95 Sprint Kortrijk (BEL) 12-07-14
4 3.43.8 Paul Jaspers 10-08-65 AV Haarlem Neerpelt (BEL) 01-08-84
5 3.44.45 Arnoud Okken 20-04-82 Atletico '73 ZŁrich (SUI) 11-08-01
6 3.44.65 Vincent Hazeleger 21-08-95 Trias Lokeren (BEL) 24-05-14
7 3.44.7 Wibo Lelieveld 07-05-57 De Bataven Roosendaal 05-09-76
8 3.45.44 Marc van der Koelen 03-10-83 AV Nijmegen Vught 20-06-02
9 3.45.52 Luc Krotwaar 25-01-68 PSV Vught 16-06-87
10 3.45.55 Eyob Muller 08-09-67 Spark Arnhem 19-05-86
11 3.45.85 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Nijmegen 02-06-17
12 3.46.22 Tom Wiggers 10-08-87 AV Castricum Heusden (BEL) 22-07-06
13 3.46.35 John Sloot 05-03-69 Start '78 Rhede (GER) 03-07-87
14 3.46.63 Wouter Ploeger 10-10-92 AAC '61 Nijmegen 25-05-11
15 3.46.70 Rens Eising 12-07-69 AV Zaanland Neerpelt (BEL) 08-07-88
16 3.46.7 Marcel Versteeg 20-08-65 VAV Hengelo 06-07-84
17 3.46.72 Marcel Laros 10-10-71 Sprint Kerkrade 06-06-90
3000 meter
1 7.57.62 Paul Jaspers 10-08-65 AV Haarlem Hechtel (BEL) 14-08-84
2 7.58.27 Jesper van der Wielen 02-08-91 Nijmegen Atletiek Oordegem (Bel) 03-07-10
3 8.04.9 Marcel Versteeg 20-08-65 VAV Den Haag 15-06-84
4 8.05.2 Johan Kuijpers 06-03-65 Festina Nijmegen 03-08-83
5 8.07.16 Koen Raymaekers 31-01-80 Hellas Vught 13-05-99
6 8.09.9 Marc Borghans 01-04-60 Caesar Bydgoszcz (POL) 19-08-79
7 8.13.3 Armando Houtveen 21-04-59 Altis Roosendaal 02-09-78
8 8.13.90 Gert-Jan Liefers JB 26-09-78 AV '34 Apeldoorn 10-09-95
9 8.13.97 Eyob Muller 08-09-67 Spark Hechtel (BEL) 17-08-86
10 8.14.0 Jos Hermens 08-01-50 UNC Kleve (GER) 19-05-69
11 8.14.59 Greg van Hest 03-06-73 SATC Sittard 25-07-92
5000 meter
1 13.50.43 Jesper van der Wielen 02-08-91 Nijmegen Atletiek Nijmegen 26-05-10
2 13.54.86 Stan Niesten 19-11-96 DEM Oordegem (BEL) 23-05-15
3 14.02.89 Koen Raymaekers 31-01-80 Hellas Uden 03-07-99
4 14.04.21 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Hoorn 21-06-96
5 14.11.14 Bart van Nunen 24-09-95 Passaat Oordegem (BEL) 31-05-14
6 14.12.2 Luc Krotwaar 25-01-68 PSV Breda 24-05-87
7 14.17.11 Kalid Amin 27-09-07 Triathlon Oordegem (BEL) 28-05-16
8 14.19.3 Marc Borghans 01-04-60 Caesar Arnhem 04-06-79
9 14.20.01 Joep Tigchelaar 09-02-81 Seven Hills RT Nijmegen 23-05-00
10 14.20.46 Abdi Nageeye 02-03-89 LG Aart Stigter Wageningen 11-06-08
11 14.20.6 Armando Houtveen 21-04-59 Altis Arnhem 16-06-78
12 14.21.6 Bob Dielis 31-12-65 HAC Amsterdam 03-06-84
13 14.22.09 Said Ayada 03-10-82 Rotterdam Atletiek Utrecht 01-09-01
14 14.24.43 Jeroen Broekzitter 08-02-77 Hellas Kerkrade 17-05-96
15 14.25.8 Klaas Lok 12-01-55 Phoenix Brussel (BEL) 04-09-74
16 14.26.68 Khalid Choukoud 23-03-86 Sparta Apeldoorn 15-06-05
17 14.27.86 Richard Douma 17-04-93 AV Zaanland Ninove (BEL) 21-07-12
18 14.29.73 Manuel de Backer 14-07-96 THOR Oordegem (BEL) 23-05-15
19 14.31.0 Jan Zethof 09-05-60 AVA '64 Arnhem 04-06-79
20 14.31.71 Greg van Hest 03-06-73 SATC Hechtel (BEL) 18-07-92
buitenlanders bij NL clubs:
14.28.58 Latta Jiru Wago (ETH) 23-08-84 Argo '77 Arnhem 12-06-02
10000 meter
1 29.04.30 Bart van Nunen 24-09-95 Passaat Lissabon (POR) 29-03-14
2 29.38.83 Koen Raymaekers 31-01-80 Hellas Gorinchem 08-04-99
3 29.47.28 Joep Tichelaar 09-02-81 Seven Hills RT Gorinchem 30-03-00
4 29.50.05 Marco Gielen 30-05-70 AVT Varazdin (CRO) 26-08-89
5 30.01.52 Jeroen Broekzitter 08-02-77 Hellas Troisdorf (GER) 24-08-96
6 30.12.06 Khalid Choukoud 23-03-86 Sparta Drunen 02-04-05
7 30.19.86 Manuel de Backer 14-07-96 THOR Heusden (BEL) 02-05-15
8 30.25.37 Noah Schutte 15-05-95 Leiden Atletiek Leiden 14-06-14
9 30.31.42 Roy van Son 13-10-75 Scopias Troisdorf (GER) 26-08-94
10 30.32.26 Abdi Nageeye 02-03-89 LG Aart Stigter Gouda 01-05-08
11 30.38.98 Kalid Amin 27-09-07 Triathlon Leiden 11-06-16
12 30.49.8 Greg van Hest 03-06-73 SATC Uden 08-05-92
13 30.54.25 Joost van den Ende 19-02-88 Seven Hills RT Utrecht 17-05-07
14 30.57.3 Richard Beumer 20-12-68 Ciko '66 Hilversum 01-07-87
15 30.57.44 Jorit van Malsen 02-10-88 Atverni Utrecht 17-05-07
16 30.57.9 Robert Smits 11-08-70 Kimbria Hengelo 13-07-89
17 30.58.90 Edwin de Leeuw 06-01-74 AV '56 Venlo 06-05-93
18 31.04.97 Tom Hendrikse 11-08-98 AAC '61 Londen (GBR) 20-05-17
19 31.05.8 Michel Butter 05-11-85 Lycurgus Gorinchem 01-05-04
20 31.08.91 Ronald Schroer 28-09-84 Hera Epe 25-04-03
21 31.09.4 Arnoud Huisman 11-05-68 Horror Amersfoort 13-05-87
22 31.16.62 Michel Butter 05-11-85 Lycurgus Epe 25-04-03
23 31.17.2 Marc Hilberts 11-04-73 AVT Hilversum 06-05-92
3000 meter steeple chase
1 8.52.21 Marcel Laros 10-10-71 Sprint Plovdiv (BUL) 10-08-90
2 9.00.57 Jeroen van Dijke 06-04-76 Typhoon Santpoort 28-06-95
3 9.04.05 Richard Douma 17-04-93 AV Zaanland Oordegem (BEL) 26-05-12
4 9.04.06 Wim de Koning 31-01-62 Hellas Utrecht 08-08-81
5 9.07.21 Stan Rijken 18-04-73 Prins Hendrik Eindhoven 31-05-92
6 9.10.2 Jack van Bladel 12-06-65 Unitas Amsterdam 03-06-84
7 9.12.11 Herman Hofstee 17-07-63 DOS Amsterdam 29-08-82
8 9.14.44 Simon Grannetia 28-08-94 De Spartaan Kessel-Lo (BEL) 08-06-13
9 9.14.78 Marc van der Koelen 03-10-83 Nijmegen Hengelo 20-08-02
10 9.15.69 Joep Tigchelaar 09-02-81 Seven Hills RT Tilburg 22-08-99
11 9.15.8 Joost Blokland 07-02-82 AV Gouda Hengelo 24-08-01
12 9.17.04 Robert Ton 12-04-85 AV Gouda Leiden 12-06-04
13 9.18.18 Johan de Koning 07-06-74 Sprint Breda 09-05-93
14 9.18.33 Neals Strik 10-12-73 BAV Breda 27-06-92
15 9.18.5 Ramses Bekkenk 27-07-76 AV '34 Oordegem (BEL) 09-07-94
16 9.18.62 Renť Steutel 09-07-78 Zuidwal Hoorn 23-06-96
110 meter horden (99.1 cm / 100 cm)
1 13.45 Jules de Bont 23-12-94 Phanos Rieti (ITA) 19-07-13 1.6
2 13.62 Robin Korving 29-07-74 Hera Groningen 27-06-93
3 13.64 Job Beintema 24-05-95 Trias Mannheim (GER) 05-07-14 1.8
4 13.70 Liam van der Schaaf 08-10-98 Phanos Oordegem (BEL) 27-05-17 -0.4
5 13.77 Mike van Kruchten 07-04-87 Phanos Den Haag 27-05-06 1.7
6 13.83 Koen Smet 09-08-92 Phanos Oordegem (BEL) 01-05-11 -1.1
7 13.85 Erik Leeflang 10-08-89 Zuidwal Mannheim (GER) 23-06-08 1.4
8 13.92 Tim Dekker 29-09-93 AV Gouda Breda 03-06-12 0.6
9 13.94 Gregory Sedoc 16-10-81 AAC Hengelo 25-06-00 1.9
10 13.96 Sybren Blok 25-06-96 PAC Amsterdam 06-07-14 0.0
11 14.00 Dave Wesselink 01-10-99 Trias Mannheim (GER) 25-06-17 1.4
12 14.02 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Sittard 27-06-04 1.2
13 14.02 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Bydgoszcz (POL) 20-07-16 0.4
14 14.10 Menno Vloon 11-05-94 Lycurgus Leiria (POR) 21-09-13 0.0
15 14.11 Guido van der Sluys 03-02-63 AAC Veldhoven 20-05-82
16 14.12 Gaard van Vugt 18-03-93 NEA-Volharding Mannheim (GER) 23-06-12 1.4
17 14.14 Rino Curiel 27-01-72 PSV Groningen 02-09-90
18 14.15 Reinier Bouma 02-06-88 AV '55 Utrecht 08-07-07 1.2
19 14.15 Tjendo Samuel 19-12-89 Phanos Groningen 01-06-08 -1.5
20 14.15 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Breda 03-07-16 0.5
21 14.17 Ernst Moreels 27-03-85 Atverni Sittard 27-06-04 1.2
22 14.20 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Hellas Haarlem 28-05-87
23 14.21 Christoph Kempen 02-01-78 KAV Holland Kerkrade 29-06-96 2.0
24 14.21 Rafael Raap 18-03-99 PAC Grosseto (ITA) 23-07-17 -0.3
25 14.22 David Staat 02-04-97 Attila Breda 03-07-16 0.5
26 14.23 Enno Tjepkema 05-06-65 AAC Rotterdam 31-05-84
27 14.26 Virgil Spier 08-01-81 Sparta Hengelo 25-06-00 1.9
28 14.28 Emiel Mellaard 21-03-66 AAC Amsterdam 30-06-84
29 14.31 Wicher Nijkamp 29-01-92 Spado Oordegem (BEL) 04-06-11 -0.4
30 14.33 Frank Peeters 18-04-77 AV '34 Nijmegen 19-05-96 0.6
op seniorenhoogte (106.7 cm):
14.01 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Mannheim (GER) 15-06-96 0.0
400 meter horden (91.4 cm)
1 51.08 Daniel Franken 11-01-87 AV '34 Peking (CHN) 17-08-06
2 51.40 Marius Kranendonk 08-01-88 AAC Peking (CHN) 16-08-06
3 51.83 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Vught 25-05-17
4 51.90 Harry Schulting 14-02-56 Prins Hendrik Athene (GRE) 23-08-75
5 51.92 Pel van den Kerkhoff 15-03-68 Hellas Utrecht 03-08-87
6 52.02 Thomas Kortbeek 02-04-81 Prins Hendrik Utrecht 19-08-00
7 52.11 Nick Smidt 12-05-97 AAC '61 Breda 01-07-16
8 52.13 Nout Wardenburg 18-02-97 AV '34 Breda 01-07-16
9 52.17 Hugo Pont 20-07-59 SISU Groningen 06-08-78
10 52.19 Frank Peeters 18-04-77 AV '34 Vught 09-06-96
11 52.26 Jesper Arts 02-04-92 Lopersgroep Deurne Eindhoven 10-07-11
12 52.41 Menno Swier 10-04-66 Holland Leiden Leiden 16-05-85
13 52.43 Eelco Veldhuyzen 19-07-84 Clytoneus Amsterdam 13-07-03
14 52.46 Jarno Boutkam 17-02-90 Hellas Oordegem (BEL) 30-05-09
15 52.49 Revelinho Eind 07-04-90 Jahn II Emmeloord 26-06-09
16 52.50 Marco de Haan 22-05-71 Argo '77 Sittard 21-07-90
17 52.61 Mark Hoogendoorn 05-06-74 PSV Amsterdam 23-07-93
18 52.85 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Groningen 26-09-04
19 52.96 Marcel Roosen 11-09-70 KAV Holland Krommenie 25-06-89
20 53.01 Erik Negenman 19-02-67 KAV Holland Beverwijk 28-06-86
21 53.21 Remco van Veldhuizen 11-10-73 AV '34 Sittard 17-05-92
hoogspringen
1 2.21 Sven Ootjers 24-06-73 KAV Holland Wettingen (SUI) 26-09-92
2 2.16 Sven van Merode 02-10-98 Spado Utrecht 15-07-17
3 2.15 Jacco Boekhouder 11-11-71 V&L-TC Amsterdam 17-06-90
4 2.15 Wilbert Pennings 23-02-75 Attila Eindhoven 25-09-94
5 2.15 Douwe Amels 16-09-91 Impala Drachten 06-06-10
6 2.14 Bert Albers 15-04-72 Ciko '66 Eindhoven 28-07-91
7 2.14 Norman van Mook 27-02-72 THOR Eindhoven 28-07-91
8 2.14 Casper Oosterhof 05-06-74 De Sperwers Assen 11-09-93
9 2.13 Ruud Wielart 03-05-54 AV Haarlem Brussel (BEL) 30-06-73
10 2.13 Rick van Ruiten 24-01-85 De Spartaan Schoonhoven 05-07-03
11 2.12 Rene van Loon 23-09-60 Spado Bergen op Zoom 22-09-79
12 2.12 Henk Jan Gebben 24-10-65 De Sperwers Dorpen 08-07-84
13 2.12 Maurice Meeuwisse 14-11-78 AV '40 Ninove (BEL) 02-08-97
verspringen
1 7.97 Emiel Mellaard 21-03-66 AAC Zwolle 07-07-85
2 7.72 Randy Sedoc 08-09-75 AAC Amsterdam 24-07-93 0.7
3 7.69 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Amsterdam 05-07-14 1.5
4 7.63 Frans Maas 13-07-64 Unitas Vught 24-07-83 1.1
5 7.61 Niels Kruller 17-05-75 AAC Krommenie 04-07-93
6 7.56 Leo de Winter 28-04-44 AAC Enschede 13-07-63
7 7.48 Henk Visser 23-03-32 AAC Rijswijk 09-09-51
8 7.46 Mark Jacobs 20-04-92 GVAC Hulst 13-06-11 1.3
9 7.45 Roy Sedoc 27-03-54 AAC Amsterdam 24-06-73
10 7.44 Chiel Warners 02-04-78 Spirit Lelystad Ljubljana (SLO) 25-07-97 0.9
11 7.42 Ad de Jong 07-09-46 Diomedon Roosendaal 20-06-65
12 7.40 Edwin van Calker 14-06-79 AAC '61 Annecy 29-07-98
buitenlanders bij NL clubs:
8.12 Ignisious Gaisah (GHA) 20-06-83 PAC Hilversum 08-09-02 0.6
polsstokhoogspringen
1 5.45 Laurens Looije 12-01-73 Ilion Seoul (KOR) 18-09-92
2 5.40 Christian Tamminga 30-04-74 Haag Atletiek Zierikzee 09-05-93
3 5.40 Rens Blom 01-03-77 Unitas Mannheim (GER) 15-06-96
4 5.35 Koen van der Wijst 07-08-97 Unitas Lisse 07-05-16
5 5.30 Menno Vloon 11-05-94 Lycurgus Sittard 08-09-13
6 5.21 Wout van Wengerden 16-02-87 Unitas Ninove (BEL) 29-07-06
7 5.20 Rutger Koppelaar 01-05-93 Unitas Tilburg 28-05-12
8 5.10 Robert-Jan Jansen 02-07-83 Prins Hendrik Duffel (BEL) 25-05-02
9 5.05 Milan Meeuse 05-04-94 Unitas Eindhoven 30-06-13
10 4.91 Roman Monte 20-03-96 GAC-Hilversum Breda 28-06-15
11 4.90 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Peking (CHN) 17-08-06
12 4.90 Gilbert Wijntjens 08-02-88 Caesar Veldhoven 22-04-07
12 4.90 Koen Stapel 09-03-98 Ilion Tilburg 05-06-17
13 4.90 Koen Koenders 15-10-98 Prins Hendrik Utrecht 13-07-17
14 4.84 Richel Keysers 03-01-69 AV Weert Krommenie 26-06-88
15 4.83 Marco Meulink 12-10-65 V&L-TC Amsterdam 15-07-84
16 4.81 Maurice Penders 30-11-63 Unitas Sittard 30-07-82
17 4.81 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Leiden 08-06-02
18 4.81 Lťon Mak JB 05-09-00 De Gemzen Rotterdam 10-06-17
19 4.80 Chris Leeuwenburgh 08-10-62 Sparta Haarlem 28-06-81
20 4.80 Perry de Paauw 30-04-64 V&L-TC Vught 24-07-83
21 4.75 Gijsbert de Ruiter 16-03-62 V&L-TC Leiden 22-05-81
22 4.73 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Uden 30-06-01
23 4.71 Jorn Bakker 19-02-87 Ilion Vught 25-05-06
24 4.71 Sybren Blok 25-06-96 PAC Breda 28-06-15
25 4.70 Arno Tavenier 29-02-62 AVR Recklinghausen (GER) 15-07-81
26 4.70 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Apeldoorn 25-05-03
27 4.70 Rafael Raap 18-03-99 PAC Emmeloord 14-05-17
buitenlanders bij NL clubs:
4.90 Niels Pittomviel (BEL) 18-07-92 Unitas Oordegem (Bel) 01-05-11
4.80 William Frachon (FRA) 15-10-84 Haag Atletiek Utrecht 19-07-02
hinkstapspringen
1 15.50 Roy Sedoc 27-03-54 AAC Amsterdam 09-09-73
2 15.27 Ydo van Oostende 21-07-70 Atletics Groningen 16-07-88 0.2
3 15.24 Frans Maas 13-07-64 Unitas Koblenz (GER) 16-07-83
4 15.10 Gregory Lede 16-06-72 AAC Athene (GRE) 28-09-91
5 15.09 Randy Sedoc 08-09-75 AAC Amsterdam 12-06-94
6 15.02 Hein Macnack JB 30-09-67 AV Haarlem Utrecht 26-08-84
7 14.93 Derk Jan Visser 05-05-74 Unitas Breda 27-06-92 1.3
8 14.85 Arthur Lynch 05-05-67 AAC London (GBR) 04-10-86
9 14.83 Peter Zuidhof 15-07-62 THOR Blois (FRA) 28-08-81
10 14.77 Maarten Bouwman 01-05-84 Phanos Zwolle 19-06-03
11 14.65 Dirk Jan Roedoe 09-02-68 AV '47 Spijkenisse 24-05-86
kogelstoten 6 kg
1 20.85 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Hengelo 24-06-00
2 20.17 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Eugene (USA) 24-07-14
3 19.51 Mathijs Damsteegt 26-08-95 AAC '61 Hilversum 13-07-14
4 19.37 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Breda 02-07-16
5 19.34 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Haarlem 29-05-82
6 19.11 Robert Jan Vos 20-06-90 AV Weert Leiden 13-06-09
7 18.65 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Amsterdam 16-06-97
8 18.64 Erik Cadee 15-02-84 Prins Hendrik Boxtel 30-03-03
9 18.57 Friso Hagman 14-03-71 PSV Vught 10-06-93
10 18.30 Patrick Cronie 11-05-89 Passaat Hoorn 10-05-08
11 18.17 Erik van Vreumingen 15-06-78 Haag Atletiek Amsterdam 16-06-97
12 17.88 Mike van der Bilt 23-10-76 Haag Atletiek Emmen 27-08-95
13 17.69 Boudewijn Luijten 25-08-88 Start '78 Utrecht 07-07-07
14 17.51 Tom Corstjens 19-01-85 Achilles Top Kerkrade 15-07-04
15 17.38 Ivan Beck 28-10-69 RKHAV Krommenie 25-06-88
16 17.36 Paul Aldershof 10-12-74 AV '55 Groningen 27-06-93
17 17.30 Maarten Persoon 15-03-87 Phanos Cottbus (GER) 16-09-06
18 17.28 Sven Poelmann 05-06-97 Phanos Leiden 11-06-16
19 17.23 Patrick Cronie 05-11-89 Passaat Utrecht 07-07-07
20 17.18 Mario Egbers 05-10-66 De Liemers Zevenaar 13-04-85
21 17.11 Rob Bakker 21-10-65 Jahn II Rotterdam 11-05-84
discuswerpen 1.75 kg
1 63.44 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Hesel (GER) 25-09-99
2 62.37 Erik Cadee 15-02-84 Prins Hendrik Lisse 28-06-03
3 61.22 Mike van der Bilt 23-10-76 Haag Atletiek Sint-Niklaas (BEL) 15-09-95
4 60.76 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Leiden 11-06-16
5 59.89 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Breda 12-10-14
6 59.86 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Nijmegen 21-06-81
7 56.56 Maarten Persoon 15-03-87 Phanos Eindhoven 15-07-06
8 56.31 Mathijs Damsteegt 26-08-95 AAC '61 Spijkenisse 06-07-14
9 55.12 Rudi Velthuis 02-04-78 PEC 1910 Eindhoven 26-09-97
10 55.04 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Hoorn 23-06-96
11 53.46 Henk Demmink 01-10-65 V&L-TC Amsterdam 06-07-84
12 53.39 Roland van Zuilen 03-04-91 AV Gouda Zwolle 26-06-10
13 53.21 Tom Corstjens 19-01-85 Achilles Top ‹bach-Palenberg (GER) 25-09-04
14 53.16 Frank van den Dool 10-07-67 AV '34 Hengelo 07-09-86
15 53.02 Boudewijn Luyten 25-08-88 Start '78 Epe 11-04-07
16 52.94 Mario Egbers 05-10-66 De Liemers Haarlem 29-06-85
17 52.94 Stein Kuiper 03-03-69 PSV Veldhoven 13-06-88
18 52.80 Boudewijn Luijten 25-05-88 Start '78 Bergen op Zoom 01-07-06
19 52.52 Ben Vet 02-02-68 Waterland Utrecht 31-08-86
20 52.40 Erik van Vreumingen 15-06-78 Haag Atletiek Amsterdam 31-08-97
speerwerpen 800 gr
1 79.59 Lars Timmerman 19-04-91 Spado Breda 28-08-10
2 72.66 Johan van Lieshout 08-03-69 HAC Leiden 04-09-88
3 70.28 Alain de Deugd 06-10-93 Lycurgus Breda 02-06-12
4 70.01 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Kingston (JAM) 30-07-02
5 68.96 Bjorn Blommerde 06-07-87 Spado Amsterdam 09-07-05
6 68.03 Jurriaan Wouters 18-04-93 Hellas Breda 02-06-12
7 67.20 Roelof Geertsema 16-02-67 De Sperwers Hengelo 26-05-86
8 66.16 Brian Lesterhuis 29-09-72 PSV Enschede 22-09-91
9 65.08 Danny Mayer 15-12-72 V&L-TC Breda 12-05-91
10 64.82 Roar Strooper 17-04-71 AV Oss '78 Valkenswaard 15-09-90
11 63.91 Rolf de Jong 29-04-87 Pallas '67 Amsterdam 08-07-06
12 63.77 Tom Egbers 11-11-99 Ciko '66 Utrecht 11-08-17
13 63.52 Othmar Okx 28-07-75 GAC-Hilversum Den Haag 24-06-94
14 63.50 Niels Terol 10-09-75 AV Haarlem Hengelo 04-06-94
15 63.30 Andrť Geertsema JB --70 De Sperwers Arnhem 03-07-87
16 63.24 Bas Berveling 27-02-85 PAC Edam 31-10-04
17 63.08 Marc de Vries 01-11-78 AV Zaanland Zaandam 18-04-97
18 63.02 Renť Smit 14-02-78 Hollandia Hoorn 21-06-96
kogelslingeren 6 kg
1 74.06 Denzel Comenentia 25-11-95 AAC Hilversum 13-07-14
2 66.46 Frank van den Dool 10-07-67 AV '34 Roermond 25-09-86
3 65.22 Ronald Gram 31-03-74 Sprint Gent (BEL) 30-05-93
4 64.84 Vincent Onos 08-04-86 SAV Eeklo (BEL) 15-10-06
5 63.09 Rutger Smith 09-07-81 Argo '77 Hengelo 24-06-00
6 62.69 Luuk Vos 08-03-97 PEC 1910 Breda 03-07-16
7 61.20 Dennis Hemelaar 02-12-94 AAC Eindhoven 30-06-13
8 61.08 Luigi Bellu 12-07-70 Unitas Kerkrade 30-09-89
9 60.96 Mischa ter Horst 08-05-71 AV '34 Bergen op Zoom 01-07-89
10 58.50 Martin van Malsen 23-09-69 Sprint Rotterdam 12-05-88
11 57.60 Arjan Klein 13-04-80 AV '47 Vught 05-04-99
12 57.12 Maarten Cornelissen 25-01-92 AAC Alphen aan den Rijn 09-07-11
13 56.83 Maarten Persoon 15-03-87 AAV '36 Lisse 07-05-05
14 56.76 Chris Hoede 19-07-65 AC TION Hengelo 25-09-83
15 56.54 John Nutbey 25-07-67 AV '34 Apeldoorn 07-06-86
16 56.40 Ruben Smink 09-08-99 AC TION Zwolle 05-03-17
17 56.29 Olav Klaver 02-10-83 Hollandia Apeldoorn 19-10-02
18 56.16 Dennis van der Schilt 29-12-87 Groningen Atletiek Bergen op Zoom 02-07-06
19 56.06 Erik de Bruin 25-05-63 Typhoon Vught 25-06-82
20 55.78 Gerry Koerts 25-01-68 Hollandia Breda 30-08-87
10-kamp
1 7.953 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Emmeloord 18-05-12
(11.30 * 7.28 * 14.74 * 1.98 * 49.54 * 14.42 * 44.23 * 4.40 * 60.27 * 4.31.20)
2 7.893 Rafael Raap 18-03-99 PAC Emmeloord 14-05-17
(11.08 * 7.25 * 14.41 * 2.03 * 49.85 * 14.30 * 42.83 * 4.70 * 50.56 * 4.37.45 * 0.4 * 2.3 * 0.7)
3 7.815 Tim Dekker 29-09-93 AV Gouda Barcelona (ESP) 11-07-12
(11.06 * 7.23 * 14.68 * 2.04 * 49.70 * 14.02 * 43.69 * 4.20 * 48.04 * 4.34.34)
4 7.735 Robert de Wit 07-08-62 PSV Veldhoven 05-07-81
5 7.725 Mark Jacobs 20-04-92 GVAC Tallinn (EST) 24-07-11
6 7.701 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Alphen aan den Rijn 15-05-16
(10.95 * 6.90 * 14.98 * 1.80 * 48.92 * 14.10 * 45.08 * 4.30 * 54.15 * 4.40.49 * -0.1 * 1.7 * 2.8)
7 7.452 Rody de Wolff 09-04-97 Horror Bydgoszcz (POL) 20-07-16
11.40 * 6.69 * 15.57 * 1.89 * 51.82 * 14.93 * 51.44 * 4.10 * 56.75 * 4.56.23 * 0.8 * -1.1 * 0.9)
8 7.416 Eelco Sintnicolaas 07-04-87 AV '34 Peking (CHN) 17-08-06
(11.11 * 7.08 * 12.45 * 1.83 * 49.54 * 14.58 * 35.78 * 4.90 * 45.98 * 4.30.37)
9 7.346 Remco van Veldhuizen 11-10-73 AV '34 Apeldoorn 23-08-92
10 7.292 Sybren Blok 25-06-96 PAC Tilburg 24-05-15
(11.02 * 6.84 * 14.65 * 1.76 * 50.88 * 14.37 * 41.53 * 4.50 * 49.11 * 4.58.68 * -1.0 * -0.7 * -2.0
11 7.285 Loek van Zevenbergen 05-08-96 Fortuna Apeldoorn 09-06-14
(11.11 * 7.61 * 11.60 * 2.00 * 50.45 * 15.12 * 33.35 * 4.42 * 47.62 * 4.44.51 * -0.6 * 0.7 * 1.5)
12 7.254 Rowdy Middelkoop 04-03-78 AV '34 Sittard 31-08-97
13 7.234 Ludo van der Plaat 03-07-83 Ilion Bergen op Zoom 25-08-02
14 7.181 Marc Kok 10-07-65 Trias Haarlem 22-07-84
15 7.169 Scott Boon 26-10-99 Flevo Delta Gemert 04-06-17
(11.40 * 6.95 * 13.05 * 1.96 * 50.88 * 15.65 * 41.13 * 4.30 * 44.63 * 4.35.48 *0.0 *1.6 *0.0)
16 7.154 Menno Vloon 11-05-94 Lycurgus Gemert 09-06-03
(11.22 * 6.68 * 13.63 * 1.81 * 52.64 * 14.45 * 35.26 * 5.00 * 51.35 * 5.00.16 *1.3 *0.3 *1.8)
17 7.138 Cor Troost 09-07-67 Spirit Oud-Beijerland Lisse 15-06-86
18 7.122 Frans Boumans 08-01-87 Achilles Top Best 01-07-06
(11.38 * 6.79 * 12.37 * 1.93 * 49.99 * 16.11 * 36.08 * 4.20 * 56.95 * 4.32.86)
19 7.115 Brian Vriend 20-05-90 Lycurgus Lisse 07-06-09
(11.50 * 7.04 * 14.22 * 1.79 * 50.19 * 15.36 * 37.51 * 4.20 * 50.65 * 4.40.04)
20 7.087 Marco Meulink 12-10-65 V&L-TC Haarlem 22-07-84
21 7.084 Lauri Hulleman 18-02-99 Daventria Emmeloord 14-05-17
11.39 * 6.90 * 12.60 * 1.91 * 49.94 * 15.44 * 34.60 * 4.00 * 51.07 * 4.27.44 * 0.4 * 1.5 * 0.7)
22 7.075 Paul Mul 07-06-64 Trias Heiloo 25-09-83
23 7.074 Ruben van Balen 27-01-71 PSV Breda 26-08-90
24 7.005 Felix van de Meer 02-11-64 PSV Veldhoven 26-08-83
met hoge hordes:
7.822 Pelle Rietveld 04-02-85 Ilion Grosseto (ITA) 15-07-04
††††††††† (10.84 * 7.26 * 13.33 * 1.83 * 48.83 * 15.13 * 32.98 * 4.70 * 58.31 * 4.48.04)
7.363 Bob Altena 11-02-86 Unitas Brasschaat (BEL) 20-06-04
††††††††† (11.40 * 7.17 * 14.90 * 1.85 * 50.71 * 15.20 * 45.01 * 4.50 * 47.17 * 4.53.66)†††††††††
7.201 Ingmar Vos 28-05-86 PAC Bernhausen (GER) 05-06-05
††††††††† (11.44 * 6.76 * 13.83 * 1.90 * 51.96 * 15.72 * 41.40 * 4.00 * 59.13 * 4.33.69)
7.095 Robbert Bal 15-11-85 Haag Atletiek Woerden 21-05-04
††††††††† (10.99 * 7.20 * 13.00 * 1.92 * 50.25 * 16.51 * 39.56 * 4.30 * 37.27 * 4.31.96)
met senioren materiaal:
7.835 Chiel Warners 02-04-78 AAC '61 Emmeloord 18-05-97
7.354 Guido van der Sluys 03-02-63 AAC Helmond 03-10-82
7.299 Rick Wassenaar 17-01-76 KAV Holland Nyiregyhaza (HUN) 30-07-95
7.280 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Lelystad 30-06-96
7.240 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Emmeloord 18-05-97
7.278 Frank Nusse 23-02-53 AAC Arnhem 11-07-71
7.164 Virgil Spier 08-01-81 Sparta Apeldoorn 27-08-00
7.155 Ludrick Berrenstein 11-05-82 AAC '61 Grosseto (ITA) 20-07-01
††††††††† (11.27 * 6.99 * 11.99 * 1.87 * 49.54 * 14.66 * 37.93 * 4.00 * 48.23 * 4.33.64)
met senioren materiaal + teveel wind:
7487w Enno Tjepkema 05-06-65 AAC Ottawa (CAN) 09-06-84
4 x 100 meter
nationaal team:
40.02 Nationale Ploeg Novi Sad (SRB) 26-07-09
Lindell Philip, Dennis Spillekom, Jip Baltissen, Joeri Jaegers)
clubteam:
1 41.17 Assen AAC '61 Lisse 27-04-96
Timothy Beck, Martin Luinge, Edwin van Calker, Bart Bennema)
2 41.56 Apeldoorn AV '34 Delft 15-09-96
3 41.97 Amsterdam AAC Rotterdam 20-09-87
4 42.14 Amsterdam Phanos Amstelveen 23-09-17
5 42.22 Eindhoven PSV Sittard 25-04-93
6 42.30 Rotterdam Rotterdam Atletiek Amstelveen 20-09-03
7 42.46 Arnhem Ciko '66 Vught 05-06-16
8 42.51 Utrecht Hellas Hengelo 07-09-86
9 42.56 Zoetermeer Ilion Rotterdam 20-06-04
11 42.60 Maastricht Atletiek Maastricht Amstelveen 26-09-09
12 42.66 Rotterdam PAC Gouda 17-04-11
13 42.74 Haarlem KAV Holland Amstelveen 17-09-05
14 42.75 Den Haag Haag Atletiek Amstelveen 29-09-12
15 42.88 Krommenie Lycurgus Helmond 07-09-08
16 42.91 Amsterdam AV '23 Amstelveen 26-09-15
17 42.94 Vught Prins Hendrik Vught 21-05-09
18 43.03 Den Haag Sparta Lisse 02-07-88
19 43.08 Utrecht JB U-Track Amstelveen 27-09-14
20 43.13 Nieuwegein Atverni Amstelveen 26-09-15
21 43.14 Huizen Zuidwal Apeldoorn 02-07-94
22 43.19 Amsterdam Atos Amstelveen 28-09-13
23 43.21 Sittard Unitas Vught 21-04-96
4 x 400 meter
nationaal team:
3.11.22 Nationale Ploeg Tallinn (EST) 23-07-11
(Jesper Arts, Jurgen Wielart, Sander Pupella, Bram Peters)
clubteam:
1 3.16.99 Amsterdam AAC Luik (BEL) 29-09-84
(Koen Zuurbier, Emiel Mellaard, Enno Tjepkema, Oscar Terol)
2 3.18.78 Assen AAC '61 Hilversum 15-09-96
3 3.19.55 Leiden Leiden Atletiek Leiria (POR) 19-09-15
4 3.20.0 Den Haag V&L-TC Den Haag 14-09-77
5 3.20.58 Hoofddorp AV Haarlemmermeer Amstelveen 16-09-06
6 3.20.66 Apeldoorn AV '34 Emmeloord 16-09-95
7 3.21.55 Leiden Holland Leiden Roosendaal 16-09-84
8 3.21.75 Vught Prins Hendrik Rotterdam 20-09-87
9 3.22.4 Arhem Ciko '66 Uden 05-09-70
10 3.22.4 Breda Sprint Den Haag 25-09-76
11 3.22.81 Krommenie Lycurgus Roosendaal 16-09-84
12 3.22.84 Helmond HAC Lisse 03-07-88
4 x 800 meter
1 7.34.9 Nijmegen AV Nijmegen Alphen aan den Rijn 15-08-91
(Joost Vollaart, Jurgen de Haan, Hans Gaertner, Marko Koers)
2 7.41.75 Utrecht Hellas Vught 12-09-81
3 7.45.7 Naaldwijk Olympus '70 Den Haag 05-09-79
4 7.46.0 Zevenaar De Liemers Roosendaal 16-09-84
5 7.48.91 Drachten Impala Vught 12-09-81
6 7.49.76 Helmond HAC Lisse 03-07-88
7 7.49.93 Rotterdam PAC Lisse 03-07-88
8 7.50.13 Amsterdam AAC Groningen 20-09-86
9 7.53.87 Sittard Unitas Groningen 20-09-86
10 7.54.34 Amsterdam Phanos Amstelveen 30-09-12
11 7.54.4 Den Haag V&L-TC Nijmegen 02-10-77