Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 23 juli 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
60 meter - grens 8.60
1 7.91 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.6
2 8.10 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Amersfoort 27-05-17 0.5
3 8.23 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Breda 25-06-17 -1.3
4 8.27 Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Breda 25-06-17 -1.3
5 8.29 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Stadskanaal 24-06-17 1.3
6 8.30 Dilay Yandi 14-05-04 AV Almere '81 Almere 27-05-17 -0.2
7 8.30 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17 0.6
8 8.31 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Soest 16-06-17 0.0
9 8.33 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Zierikzee 08-07-17 1.6
10 8.39 Coos Veldpaus 11-12-04 Phoenix Heerde 03-06-17 0.5
11 8.39 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17 -0.2
12 8.40 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Zierikzee 27-05-17 1.6
13 8.40 Shirley Longdon 06-03-04 Dynamica Zierikzee 08-07-17 1.6
14 8.43 Faya Donders 19-05-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17 -0.1
15 8.43 Annabel Paul 03-03-04 Jahn II Stadskanaal 24-06-17 1.3
16 8.48 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Leiden 27-05-17 -1.1
17 8.50 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Hoofddorp 21-04-17 1.7
18 8.50 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Breda 25-06-17 -1.3
19 8.51 Marieke Moonen 22-10-04 De Spartaan Gorinchem 25-05-17 0.5
20 8.51 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Weert 27-05-17 -1.4
21 8.52 Emma Holst 06-11-04 HAC Gemert 06-05-17 0.1
22 8.53 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Ede 10-06-17 1.4
23 8.53 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Uden 09-07-07 0.5
24 8.54 Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Barendrecht 10-06-17 0.4
25 8.54 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Soest 16-06-17 0.0
26 8.57 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Helmond 09-04-17 0.4
27 8.57 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Alkmaar 27-05-17 0.1
28 8.57 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Gorinchem 10-06-17 0.8
29 8.58 Luna Meijer 12-01-05 NEA-Volharding Purmerend 02-04-17 0.5
30 8.58 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Breda 25-06-17 -1.3
31 8.59 Sacha Goedhart 16-01-04 AV Gouda Zoetermeer 10-06-17 0.8
32 8.59 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Roermond 14-07-17 -0.1
33 8.60 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Groningen 06-05-17 1.3
34 8.60 Roos Wortel 19-05-04 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17 0.2
35 8.60 Jente Leeuwangh 31-08-05 Lionitas Stadskanaal 27-05-17 -0.5
36 8.60 Sterre Kurpershoek 06-05-04 Athlos Heerde 03-06-17 0.5
37 8.60 Jade Vrij 11-05-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.6
38 8.60 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Soest 16-06-17 -0.1
geen windgegevens bekend:
8.17 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Zierikzee 20-05-17
8.42 Annabel Paul 03-03-04 Jahn II Stadskanaal 24-06-17
8.45 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Hoorn 01-07-17
8.48 Jente Leeuwangh 31-08-05 Lionitas Stadskanaal 24-06-17
8.52 Antonia Benevento 12-02-04 Phanos Hoorn 01-07-17
8.55 Kyonne Ruardij 19-01-04 AV Haaksbergen Almelo 10-06-17
8.60 Xenia Kroonen 25-08-04 RKHAV Zierikzee 20-05-17
met teveel rugwind:
8.27w Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Terneuzen 06-05-17 2.6
8.31w Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Warmenhuizen 10-06-17 3.3
8.35w Emma Holst 06-11-04 HAC Best 27-05-17 2.2
8.48w Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Warmenhuizen 10-06-17 3.3
8.58w Amber de Bruijne 04-02-04 Scheldesport Goes 10-06-17
600 meter - grens 1.47.00
1 1.40.17 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
2 1.40.22 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Rijen 18-06-17
3 1.41.84 Noortje Huitema 16-03-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
4 1.43.45 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Sneek 14-05-17
5 1.44.34 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Gemert 04-06-17
6 1.45.19 Bo Spoor 18-10-04 Atletiek Helmond Helmond 09-05-17
7 1.45.41 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 09-07-17
8 1.46.00 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Lisse 09-07-17
9 1.46.22 Yana van Aarle 28-02-05 Eindhoven Atletiek Vught 17-04-17
10 1.46.25 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Helmond 09-05-17
11 1.46.58 Meike Leenders 17-03-04 VAV Veenendaal 08-04-17
12 1.46.63 Jasmijn Bloemheuvel 02-04-04 De Spartaan Lisse 09-07-17
in onderlinge wedstrijd:
1.44.75 Nynke Streppel 08-05-04 Fit Zeist 13-06-17
1000 meter - grens 3.18.00
1 3.02.89 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Amersfoort 01-07-17
2 3.03.83 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Amersfoort 01-07-17
3 3.04.98 Bridget Konings 07-02-04 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
4 3.05.09 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Heerde 03-06-17
5 3.05.90 Bo Spoor 18-10-04 Atletiek Helmond Uden 09-07-17
6 3.05.92 Bieke Schipperen 05-03-04 Scorpio Amersfoort 01-07-17
7 3.07.19 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Amersfoort 01-07-17
8 3.07.52 Tischa Braum 13-08-05 Nijmegen Atletiek Nijmegen 02-06-17
9 3.08.43 Dione Schipper 01-04-04 Start '78 Amersfoort 01-07-17
10 3.09.32 Eva Kok 05-03-05 Eindhoven Atletiek Roermond 14-07-17
11 3.11.04 Sativa Wenker 25-05-04 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
12 3.11.38 Selina Franken 07-02-05 AV Zeewolde Huizen 09-04-17
13 3.12.54 Michelle Frowijn 21-11-04 PAC Rotterdam 06-07-17
14 3.12.95 Yana van Aarle 28-02-05 Eindhoven Atletiek Uden 09-07-17
15 3.13.40 Nynke Streppel 08-05-04 Fit Veenendaal 06-05-17
16 3.13.87 Anne de Jong 20-03-04 Atledo Heusden (BEL) 22-07-17
17 3.15.33 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Sittard 10-06-17
18 3.15.44 Fien Molenberg 29-08-05 Athlos Heerde 03-06-17
19 3.15.71 Tessa van Herp 09-09-04 Lycurgus Hoorn 10-06-17
20 3.15.97 Anniek Vissers 10-03-05 Nijmegen Atletiek Heerde 03-06-17
21 3.16.16 Lieke Hoogsteen 07-02-04 Cifla Veenendaal 01-07-17
22 3.16.28 Isa van der Valk 01-04-04 Ilion Bergen op Zoom 24-06-17
23 3.17.28 Amber Bosman 07-05-04 CAV Energie Bergen op Zoom 24-06-17
24 3.17.74 Loïs Lessing 05-02-04 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 10-06-17
25 3.17.81 Isabelle Seijlhouwer 21-03-05 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 10-06-17
26 3.17.94 Jasmijn Bloemheuvel 02-04-04 De Spartaan Leiden 27-05-17
1000 meter steeple - grens 3.48.00
1 3.36.82 Debora van Langen 02-08-05 SAV Edam 08-07-17
2 3.38.48 Hannah Talstra 31-03-04 Impala Amersfoort 17-04-17
3 3.40.62 Anouk Verdaasdonk 14-05-05 Spado Barendrecht 01-06-17
60 meter horden - grens 10.40
1 9.31 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.8
2 9.47 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Gorinchem 25-05-17 -1.2
3 9.52 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Gemert 03-06-17 -1.5
4 9.55 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Zierikzee 27-05-17 0.1
5 9.57 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Dronten 10-06-17 -1.5
6 9.81 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Gemert 03-06-17 -1.5
7 9.89 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 08-07-17 1.0
8 9.90 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Emmeloord 13-05-17 1.5
9 9.94 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Sneek 10-06-17 1.3
10 9.94 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Kerkrade 25-06-17 -0.3
11 9.94 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Uden 09-07-17 0.1
12 9.95 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 27-05-17 -1.0
13 9.99 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17 -0.2
14 10.06 Eline Brouwer 06-09-04 DEM Zaandam 27-05-17 1.0
15 10.12 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Gemert 03-06-17 -1.5
16 10.17 Boglarka Kerekgyarto 11-09-05 Swift Best 01-07-17 -0.6
17 10.21 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Amersfoort 10-06-17 1.7
18 10.23 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Amstelveen 04-06-17 0.0
19 10.25 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Uden 09-07-17 0.8
20 10.28 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Kerkrade 25-06-17 -0.3
21 10.34 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Amsterdam 06-05-17 1.8
22 10.34 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Dordrecht 06-05-17 -1.2
23 10.37 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Haarlem 19-05-17 -1.4
met teveel rugwind:
9.46w Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Goes 10-06-17 2.2
9.52w Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 08-07-17 2.1
9.96w Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 08-07-17 2.1
9.98w Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 08-07-17 2.1
10.14w Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Lisse 08-07-17 2.6
hoogspringen - grens 1.50
1 1.62 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 08-07-17
2 1.60 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heerhugowaard 06-05-17
3 1.58 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 01-07-17
4 1.58 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 01-07-17
5 1.55 Eva van Mook 23-04-04 THOR Uden 09-07-17
6 1.53 Bente Tuil 15-09-05 Hollandia Amstelveen 04-06-17
7 1.52 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 08-07-17
8 1.52 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 08-07-17
9 1.51 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Bergen op Zoom 24-06-17
10 1.50 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Gemert 06-05-17
11 1.50 Aniek van Schie 06-03-04 AV Haarlemmermeer Amsterdam 06-05-17
12 1.50 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Huizen 06-05-17
13 1.50 Romée de Best 11-12-04 Horror Sneek 13-05-17
13 1.50 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Emmeloord 13-05-17
14 1.50 Dorine van Leeuwen 30-06-04 Climax Zevenaar 27-05-17
15 1.50 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Weert 27-05-17
16 1.50 Romee Hermse 17-02-04 PAC Gemert 03-06-17
17 1.50 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17
18 1.50 Maeve van Manson 27-11-04 AV '34 Almelo 10-06-17
19 1.50 Mathilda Way 25-09-04 AV Castricum Warmenhuizen 10-06-17
20 1.50 Elka Wybenga 14-09-04 Altis Amersfoort 01-07-17
verspringen - grens 4.55
1 5.22 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 02-07-17 -0.2
2 5.10 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Ahlen (GER) 17-06-17
3 4.99 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Groningen 06-05-17 1.9
4 4.91 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Lisse 09-07-17 0.0
5 4.87 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 09-07-17 0.0
6 4.82 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Gemert 04-06-17 0.6
7 4.79 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 02-07-17 0.5
8 4.77 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Lisse 10-06-17 0.7
9 4.75 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 02-07-17 0.7
10 4.74 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Uden 09-07-17 1.0
11 4.72 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17 1.4
12 4.69 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Soest 19-05-17
13 4.69 Sacha Goedhart 16-01-04 AV Gouda Utrecht 27-05-17 1.1
14 4.67 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Heerenveen 08-04-17
15 4.65 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Amersfoort 10-06-17
16 4.63 Eline Brouwer 06-09-04 DEM Purmerend 02-04-17
17 4.62 Maartje Roosenschoon 04-10-04 GVAC Uden 09-07-17 0.0
18 4.62 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 09-07-17 0.0
19 4.60 Romee Hermse 17-02-04 PAC Spijkenisse 22-04-17
20 4.60 Antonia Benevento 12-02-04 Phanos Amsterdam 06-05-17 -2.1
21 4.60 Esther Klok 30-08-04 Phanos Amstelveen 05-06-17 -0.3
22 4.59 Sterre Kurpershoek 06-05-04 Athlos Dronten 10-06-17 -1.4
23 4.58 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 09-07-17 1.4
24 4.57 Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17 -0.9
25 4.57 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 09-07-17 -0.2
26 4.55 Rosalie van Wouwen 06-03-05 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
27 4.55 Alyssa Riksen 21-02-04 De Spartaan Hoorn 01-07-17
mindere prestaties met windmeting:
5.01 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Almelo 10-06-17 1.4
met teveel rugwind:
4.79w Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Lisse 09-07-17 3.1
4.73w Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Groningen 06-05-17 2.4
4.66w Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17 2.3
4.55w Lotte Haest 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 25-03-17 3.7
kogelstoten 2 kg - grens 10.75
1 15.24 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Alkmaar 27-05-17
2 13.50 Lotte Haest 05-05-04 Spado Goes 10-06-17
3 13.18 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 02-07-17
4 12.55 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Weert 27-05-17
5 12.45 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Hoofddorp 21-04-17
6 12.33 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Haarlem 19-05-17
7 12.28 Nathalia Montijn 13-05-05 CAV Energie Naaldwijk 06-05-17
6 12.28 Audrey Jacobs 21-03-04 Scopias Kerkrade 25-06-17
9 12.18 Pearl Lodder 04-11-04 Typhoon Gorinchem 10-06-17
10 11.96 Suzanne Verschuren 25-01-04 Scheldesport Goes 10-06-17
11 11.92 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 02-07-17
12 11.83 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
13 11.73 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Helmond 10-06-17
14 11.70 Jayde de Bruijn 21-05-04 Pijnenburg Amersfoort 27-05-17
15 11.70 Bibienne de Brabander 18-01-04 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17
16 11.60 Meike Bakker 08-01-04 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17
17 11.53 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Stadskanaal 09-07-17
18 11.48 Naomie Höhn 30-09-04 Altis Amersfoort 10-06-17
19 11.42 Naomi Wessels 09-06-04 AV Rijssen Rijssen 26-05-17
20 11.40 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17
21 11.39 Emma Beekman 23-01-04 AV '34 Heerde 03-06-17
22 11.39 Romee Hermse 17-02-04 PAC Barendrecht 10-06-17
23 11.38 Maartje Roosenschoon 04-10-04 GVAC Uden 09-07-17
24 11.32 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Heerde 03-06-17
25 11.22 Caitlin Wals 01-03-04 AV Edam Haarlem 19-05-17
26 11.19 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Hulst 05-06-17
27 11.17 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Vught 17-04-17
28 10.98 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Heerenveen 08-04-17
29 10.90 Lisanne Boot 19-03-04 Hellas Utrecht 27-05-17
30 10.81 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Kampen 27-05-17
31 10.81 Anna-Romee van der Spoel 16-02-05 Jahn II Hilversum 22-07-17
32 10.80 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Weert 27-05-17
33 10.79 Damanja Reus 31-03-05 SAV Alkmaar 27-05-17
34 10.79 Annelou Praas 09-08-04 Triathlon Amersfoort 01-07-17
35 10.75 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Gorinchem 25-05-17
36 10.75 Julianne Vork 08-03-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
discuswerpen 750 g - grens 24.50
1 35.07 Lotte Haest 05-05-04 Spado Roosendaal 17-06-17
2 33.95 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Dronten 10-06-17
3 33.89 Audrey Jacobs 21-03-04 Scopias Venray 04-07-17
4 33.77 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heiloo 23-06-17
5 32.79 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Heerenveen 20-05-17
6 28.11 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Helmond 10-06-17
7 27.50 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
8 27.39 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Breda 25-06-17
9 27.00 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Dronten 10-06-17
10 26.82 Aniek van Schie 06-03-04 AV Haarlemmermeer Heiloo 23-06-17
11 26.41 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Kerkrade 25-06-17
12 26.05 Naomi Wessels 09-06-04 AV Rijssen Eibergen 17-06-17
13 25.98 Tessa de Wit 02-06-04 De Spartaan Lisse 10-06-17
14 25.72 Suzanne Verschuren 25-01-04 Scheldesport Hulst 05-06-17
15 25.46 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Zierikzee 08-07-17
16 25.45 Felicity Bareman 26-01-04 Voorne Atletiek Rotterdam 06-07-17
18 25.18 Julianne Vork 08-03-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
19 24.65 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
speerwerpen 400 g - grens 27.50
1 36.67 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 01-07-17
2 35.70 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Stadskanaal 08-07-17
3 34.08 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Uden 09-07-17
4 32.77 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Amersfoort 01-07-17
5 31.09 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Almelo 24-06-17
6 30.66 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Amstelveen 04-06-17
7 29.78 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 01-07-17
8 29.69 Fleur Smeets 16-06-04 De Spartaan Amstelveen 04-06-17
9 29.50 Jayde de Bruijn 21-05-04 Pijnenburg Soest 19-05-17
10 29.29 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Spijkenisse 27-05-17
11 28.94 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Breda 12-05-17
12 28.92 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Gemert 06-05-17
13 28.16 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 01-07-17
14 27.67 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 08-07-17
6-kamp - grens 2.850
1 3.626 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 09-07-17
(09.52 * 1.62 * 30.95 * 4.87 * 09.80 * 1.45.41 *  2.1 *  0.0)
2 3.556 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 02-07-17
(09.84 * 1.58 * 36.67 * 4.75 * 13.18 * 2.01.61 * -0.6 *  0.7)
3 3.440 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Stadskanaal 09-07-17
(10.41 * 1.50 * 35.70 * 4.82 * 11.53 * 1.53.22 *  0.6 *     )
4 3.428 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 02-07-17
(09.58 * 1.58 * 28.16 * 4.79 * 11.92 * 2.00.96 * -0.6 *  0.5)
5 3.426 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 02-07-17
(09.95 * 1.38 * 29.78 * 5.22 * 10.42 * 1.47.01 * -0.6 * -0.2)
6 3.330 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Lisse 09-07-17
(10.41 * 1.47 * 28.59 * 4.91 * 09.52 * 1.46.00 *  2.1 *  0.0)
7 3.313 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 09-07-17
(09.96 * 1.52 * 27.67 * 4.62 * 12.10 * 1.58.90 *  2.1 *  0.0)
8 3.264 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 09-07-17
(09.98 * 1.52 * 26.36 * 4.58 * 09.85 * 1.51.60 *  2.1 *  1.4)
9 3.123 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Sneek 14-05-17
(10.15 * 1.40 * 22.58 * 4.84 * 11.46 * 1.58.47 * -0.3 *  2.2)
10 3.070 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 09-07-17
(10.30 * 1.52 * 24.38 * 4.57 * 10.37 * 2.03.58 *  2.1 * -0.2)
11 3.003 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Best 02-07-17
(10.65 * 1.38 * 25.72 * 4.34 * 09.65 * 1.50.66 * -0.6 *  1.4)
12 2.996 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Gemert 04-06-17
(10.00 * 1.40 * 21.61 * 4.35 * 12.21 * 2.04.13 *  0.0 *  0.2)
13 2.989 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Gemert 04-06-17
(09.78 * 1.45 * 15.97 * 4.51 * 08.47 * 1.49.31 * -1.5 *  0.7)
14 2.988 Boglarka Kerekgyarto 11-09-05 Swift Best 02-07-17
(10.17 * 1.38 * 21.59 * 4.37 * 09.54 * 1.51.12 * -0.6 *  1.7)
15 2.975 Romée de Best 11-12-04 Horror Sneek 14-05-17
(10.95 * 1.50 * 18.92 * 4.51 * 10.60 * 1.54.46 *  1.6 * -1.2)
16 2.972 Shantell Kwofie 06-09-05 AV Almere '81 Amstelveen 05-06-17
(11.10 * 1.43 * 25.66 * 4.20 * 09.09 * 1.47.96 *  1.1 *  1.5)
17 2.908 Romee Hermse 17-02-04 PAC Gemert 04-06-17
(10.85 * 1.50 * 23.41 * 4.44 * 10.26 * 2.06.29 * -1.0 *  1.0)
18 2.899 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Gemert 04-06-17
(10.20 * 1.35 * 23.37 * 4.32 * 08.33 * 1.52.69 * -1.5 * -0.1)
19 2.890 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Lisse 09-07-17
(10.25 * 1.32 * 25.32 * 4.25 * 10.01 * 1.59.73 *  2.6 *  0.9)
20 2.887 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC-Hilversum Sneek 14-05-17
(11.44 * 1.40 * 21.51 * 4.42 * 07.99 * 1.43.45 *  1.6 * -0.7)
21 2.870 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 09-07-17
(09.89 * 1.27 * 19.95 * 4.87 * 09.15 * 2.01.77 *  1.0 *  0.0)
met teveel rugwind:
2.923w Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Lisse 09-07-17
(10.14 * 1.37 * 20.46 * 4.13 * 09.33 * 1.49.78 *  2.6 *  1.5)
2.868w Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Sneek 14-05-17
(11.10 * 1.40 * 19.22 * 4.27 * 09.68 * 1.48.36 *  1.6 *  2.5)
4 x 60 meter - grens 33.75
1 30.89 Amsterdam Phanos Hoofddorp 10-06-17
(Isabel van den Berg, Esther Klok, Miro Vlasman, Jade Vrij)
2 31.38 Breda Sprint Uden 09-07-17
(Arwen Narayanan, Bijou Leto, Nine Fransen, Mikki Lips)
3 32.25 Leiden Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 06-05-17
(Faya Donders, Lianne Groenendijk, Laura Varona Perez, Minou de Wit)
4 32.33 Dronten Flevo Delta Dronten 10-06-17
(Irene Doeze Jager, Donna Dorgelo, Indy Faassen, Miriam Felix)
5 32.44 Barendrecht CAV Energie Barendrecht 10-06-17
(Amber Bosman, Bodhy Christiaans, Ilse Stok, Steffie Seher)
6 32.48 Beverwijk DEM Zaandam 27-05-17
(Silke de Haas, Lynn van der Meij, Yvana Pol, Danique Schram)
7 32.49 Almere AV Almere '81 Bussum 10-06-17
(Shantell Kwofie, Roos Leerkes, Femke Leguit, Dilay Yandi)
8 32.56 Naaldwijk Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17
(Ellemijn Blok, Bibienne de Brabander, Frederiek Dekker, Isis Tinneveld)
9 32.64 Groningen Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
(Danique Huisjes, Noortje Huitema, Tiba Miran, Nikita Nie)
10 32.65 Amersfoort Altis Amersfoort 27-05-17
(Naomie Höhn, Jetske Meijer, Marit Simonse, Elka Wybenga)
11 32.77 Ede Climax Heerde 03-06-17
(Celine van Heerikhuize, Evelyn Navarro, Teddie Nieuwenburg, Ilse Veen)
12 32.78 Venlo Scopias Kerkrade 25-06-17
(Lynn Behnke, Audrey Jacobs, Xenia Raptis, Lina Vercoulen)
13 32.89 Goes AV '56 Goes 10-06-17
(Merel Baaijens, Fenna Gelderblom, Iza Nijsse, Tessa Schets)
14 32.99 Lisse De Spartaan Lisse 10-06-17
(Jasmijn Bloemheuvel, Marieke Moonen, Mijlan Nieuwenhuisen, Alyssa Riksen)
15 32.99 Helmond HAC Uden 09-07-17
(Demi de Vries, Emma Holst, Merle Büker, Nori Meulendijks)
16 33.30 Heerde De Gemzen Heerde 03-06-17
(Isabel van Houwelink, Elisa Nap, Nienke Wagenaar, Silke Wijnstok)
17 33.34 Hilversum GAC-Hilversum Bussum 10-06-17
(Rikkie Bosman, Lois Doornheim, Mare Lei, Roos Wortel)
18 33.35 Rotterdam PAC Barendrecht 10-06-17
(Sara Bossché, Emily van der Hoeff, Rachel Ivo, Paula Simons)
19 33.57 Maastricht Atletiek Maastricht Kerkrade 25-06-17
(Reema Dandachi, Marle Leushuis, Margreet de Vilder, Jaybre Wau)
20 33.58 Arnhem Ciko '66 Gendringen 06-05-17
(Bridget Konings, Kristy Stoffels, Meertje Weijers, Suze Zeevat)
21 33.62 Den Haag Haag Atletiek Naaldwijk 22-04-17
(Lizelotte Bouvy, Isis Ferrier, Ava Meijerink, Rosalie van Wouwen)
23 33.66 Haaksbergen AV Haaksbergen Haaksbergen 27-05-17
(Laurie Mentink, Elin Ottenschot, Kyonne Ruardij, Kyara Ruardij)
24 33.67 Terneuzen Scheldesport Terneuzen 06-05-17
25 33.72 Roermond Swift Kerkrade 25-06-17
(Fenne Cantelberg, Sophie Cantelberg, Boglarka Kerekgyarto, Lisanne de Vreede)
combiteams:
33.12 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Shanna Haars, Body Christiaans, Britt de Blaauw, Maud van Sintmaartensdijk)