Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 29 oktober 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
60 meter - grens 8.60
1 7.91 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.6
2 8.10 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Amersfoort 27-05-17 0.5
3 8.22 Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Groningen 16-09-17 -0.9
4 8.23 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Breda 25-06-17 -1.3
5 8.29 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Stadskanaal 24-06-17 1.3
6 8.30 Dilay Yandi 14-05-04 AV Almere '81 Almere 27-05-17 -0.2
7 8.30 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17 0.6
8 8.31 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Soest 16-06-17 0.0
9 8.33 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Zierikzee 08-07-17 1.6
10 8.34 Coos Veldpaus 11-12-04 Phoenix Amsterdam 03-09-17 0.6
11 8.39 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17 -0.2
12 8.40 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Zierikzee 27-05-17 1.6
13 8.40 Shirley Longdon 06-03-04 Dynamica Zierikzee 08-07-17 1.6
14 8.43 Faya Donders 19-05-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17 -0.1
15 8.43 Annabel Paul 03-03-04 Jahn II Stadskanaal 24-06-17 1.3
16 8.46 Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Delft 17-09-17 0.2
17 8.48 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Leiden 27-05-17 -1.1
18 8.48 Marieke Moonen 22-10-04 De Spartaan Naaldwijk 20-08-17 1.5
19 8.48 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Delft 17-09-17 0.2
20 8.50 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Hoofddorp 21-04-17 1.7
21 8.51 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Weert 27-05-17 -1.4
22 8.51 Maya Clark 06-09-05 Hellas Amsterdam 03-09-17 .4
23 8.52 Emma Holst 06-11-04 HAC Gemert 06-05-17 0.1
24 8.53 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Ede 10-06-17 1.4
25 8.53 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Uden 09-07-07 0.5
26 8.54 Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Barendrecht 10-06-17 0.4
27 8.54 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Soest 16-06-17 0.0
28 8.55 Sara Bossché 08-11-04 PAC Naaldwijk 20-08-17 1.5
29 8.57 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Helmond 09-04-17 0.4
30 8.57 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Alkmaar 27-05-17 0.1
31 8.57 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Gorinchem 10-06-17 0.8
32 8.58 Luna Meijer 12-01-05 NEA-Volharding Purmerend 02-04-17 0.5
33 8.58 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Breda 25-06-17 -1.3
34 8.58 Iolana van den Beld 31-03-04 Tempo Amsterdam 03-09-17
35 8.59 Sacha Goedhart 16-01-04 AV Gouda Zoetermeer 10-06-17 0.8
36 8.59 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Roermond 14-07-17 -0.1
37 8.59 Danique Huisjes 21-11-04 Groningen Atletiek Naaldwijk 20-08-17 1.5
38 8.60 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Groningen 06-05-17 1.3
39 8.60 Roos Wortel 19-05-04 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17 0.2
40 8.60 Jente Leeuwangh 31-08-05 Lionitas Stadskanaal 27-05-17 -0.5
41 8.60 Sterre Kurpershoek 06-05-04 Athlos Heerde 03-06-17 0.5
42 8.60 Jade Vrij 11-05-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.6
43 8.60 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Soest 16-06-17 -0.1
geen windgegevens bekend:
8.17 Katja van Eetvelt 21-02-04 RKHAV Zierikzee 20-05-17
8.42 Annabel Paul 03-03-04 Jahn II Stadskanaal 24-06-17
8.45 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Hoorn 01-07-17
8.48 Jente Leeuwangh 31-08-05 Lionitas Stadskanaal 24-06-17
8.52 Antonia Benevento 12-02-04 Phanos Hoorn 01-07-17
8.55 Kyonne Ruardij 19-01-04 AV Haaksbergen Almelo 10-06-17
8.60 Xenia Kroonen 25-08-04 RKHAV Zierikzee 20-05-17
met teveel rugwind:
8.27w Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Terneuzen 06-05-17 2.6
8.28w Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Naaldwijk 20-08-17 2.9
8.31w Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Warmenhuizen 10-06-17 3.3
8.35w Emma Holst 06-11-04 HAC Best 27-05-17 2.2
8.42w Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Naaldwijk 20-08-17 2.9
8.48w Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Warmenhuizen 10-06-17 3.3
8.58w Amber de Bruijne 04-02-04 Scheldesport Goes 10-06-17
in onderlinge wedstrijd:
8.07 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Veenendaal 30-09-17 0.7
8.26 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Veenendaal 30-09-17 0.7
8.28 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Rotterdam 30-09-17 -0.3
8.46 Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Naaldwijk 01-10-17 1.5
8.53 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Amersfoort 07-10-17 1.5
8.53 Marit Simonse 27-05-04 Altis Amersfoort 07-10-17 1.5
8.54 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Groningen 30-09-17 0.6
8.3h Marit Snoek 28-08-05 Suomi Santpoort 01-10-17
8.55 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Arnhem 07-10-17 0.4
8.55 Loïs Lessing 05-02-04 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 08-10-17 1.1
8.57 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amersfoort 07-10-17 1.5
600 meter - grens 1.47.00
1 1.40.17 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
2 1.40.22 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Rijen 18-06-17
3 1.41.37 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17
4 1.41.84 Noortje Huitema 16-03-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
5 1.42.71 Amber Bosman 07-05-04 CAV Energie Barendrecht 09-09-17
6 1.43.41 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Zutphen 23-09-17
7 1.43.45 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Sneek 14-05-17
8 1.43.85 Bridget Konings 07-02-04 Ciko '66 Zutphen 23-09-17
9 1.44.09 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Zutphen 23-09-17
10 1.44.16 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Zoetermeer 24-09-17
11 1.44.47 Nynke Streppel 08-05-04 Fit Papendrecht 26-08-17
12 1.45.19 Bo Spoor 18-10-04 Atletiek Helmond Helmond 09-05-17
13 1.45.26 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Zoetermeer 24-09-17
14 1.45.28 Yana van Aarle 28-02-05 Eindhoven Atletiek Papendrecht 26-08-17
15 1.45.41 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 09-07-17
16 1.46.14 Maud van Beest 08-06-04 AAV '36 Lisse 27-08-17
17 1.46.25 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Helmond 09-05-17
18 1.46.58 Meike Leenders 17-03-04 VAV Veenendaal 08-04-17
19 1.46.62 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17
20 1.46.63 Jasmijn Bloemheuvel 02-04-04 De Spartaan Lisse 09-07-17
in onderlinge wedstrijd:
1.41.94 Amber Bosman 07-05-04 CAV Energie Oud-Beijerland 08-10-17
1.45.05 Maud van Beest 08-06-04 AAV '36 Alphen aan den Rijn 30-09-17
1.46.39 Jasmijn Bloemheuvel 02-04-04 De Spartaan Lisse 08-10-17
1.46.41 Meike Leenders 17-03-04 VAV Veenendaal 30-09-17
1000 meter - grens 3.18.00
1 2.59.13 Tess van Randtwijk 04-10-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17
2 3.01.62 Celine van Heerikhuize 18-12-04 Climax Amsterdam 03-09-17
3 3.03.83 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Amersfoort 01-07-17
4 3.04.98 Bridget Konings 07-02-04 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
5 3.05.90 Bo Spoor 18-10-04 Atletiek Helmond Uden 09-07-17
6 3.05.92 Bieke Schipperen 05-03-04 Scorpio Amersfoort 01-07-17
7 3.07.19 Tiba Miran 16-08-04 Groningen Atletiek Amersfoort 01-07-17
8 3.07.52 Tischa Braum 13-08-05 Nijmegen Atletiek Nijmegen 02-06-17
9 3.08.08 Nynke Streppel 08-05-04 Fit Amsterdam 03-09-17
10 3.08.43 Dione Schipper 01-04-04 Start '78 Amersfoort 01-07-17
11 3.09.32 Eva Kok 05-03-05 Eindhoven Atletiek Roermond 14-07-17
12 3.10.65 Michelle Frowijn 21-11-04 PAC Amsterdam 03-09-17
13 3.11.04 Sativa Wenker 25-05-04 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
14 3.11.38 Selina Franken 07-02-05 AV Zeewolde Huizen 09-04-17
15 3.12.95 Yana van Aarle 28-02-05 Eindhoven Atletiek Uden 09-07-17
16 3.13.87 Anne de Jong 20-03-04 Atledo Heusden (BEL) 22-07-17
17 3.15.33 Lynn Behnke 19-06-05 Scopias Sittard 10-06-17
18 3.15.44 Fien Molenberg 29-08-05 Athlos Heerde 03-06-17
19 3.15.71 Tessa van Herp 09-09-04 Lycurgus Hoorn 10-06-17
20 3.15.97 Anniek Vissers 10-03-05 Nijmegen Atletiek Heerde 03-06-17
21 3.16.16 Lieke Hoogsteen 07-02-04 Cifla Veenendaal 01-07-17
22 3.16.28 Isa van der Valk 01-04-04 Ilion Bergen op Zoom 24-06-17
23 3.17.28 Amber Bosman 07-05-04 CAV Energie Bergen op Zoom 24-06-17
24 3.17.50 Isabelle Seijlhouwer 21-03-05 AV Haarlemmermeer Amsterdam 03-09-17
25 3.17.72 Loes Kempe 25-05-05 Altis Groningen 16-09-17
26 3.17.74 Loïs Lessing 05-02-04 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 10-06-17
27 3.17.94 Jasmijn Bloemheuvel 02-04-04 De Spartaan Leiden 27-05-17
1000 meter steeple - grens 3.48.00
1 3.26.22 Fleur Pieters 07-07-05 Flevo Delta Amsterdam 03-09-17
2 3.28.22 Lianne Wuring 10-03-05 GAC-Hilversum Amsterdam 03-09-17
3 3.31.89 Anouk Verdaasdonk 14-05-05 Spado Amsterdam 03-09-17
4 3.33.41 Hannah Talstra 31-03-04 Impala Amsterdam 03-09-17
5 3.36.41 Frederiek Dekker 18-09-04 Olympus '70 Amsterdam 03-09-17
6 3.36.82 Debora van Langen 02-08-05 SAV Edam 08-07-17
7 3.37.56 Danique Schram 08-05-04 DEM Amsterdam 03-09-17
8 3.40.17 Brittany Cools 13-06-05 THOR Amsterdam 03-09-17
9 3.43.55 Demi de Vries 22-03-04 HAC Amsterdam 03-09-17
10 3.45.68 Kika de Vos 29-06-04 PAC Amsterdam 03-09-17
11 3.45.87 Annemarie Gosselink 27-09-04 AC TION Amsterdam 03-09-17
60 meter horden - grens 10.40
1 9.31 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.8
2 9.36 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 23-09-17 -0.2
3 9.45 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Zoetermeer 23-09-17 -0.2
4 9.52 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Gemert 03-06-17 -1.5
5 9.53 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Amsterdam 03-09-17 0.4
6 9.57 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Dronten 10-06-17 -1.5
7 9.72 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Zoetermeer 23-09-17 -0.2
8 9.77 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Zoetermeer 23-09-17 -0.2
9 9.89 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 08-07-17 1.0
10 9.94 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Sneek 10-06-17 1.3
11 9.94 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Uden 09-07-17 0.1
12 9.95 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 27-05-17 -1.0
13 9.99 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17 -0.2
14 9.99 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Zoetermeer 23-09-17 -0.1
15 10.06 Eline Brouwer 06-09-04 DEM Zaandam 27-05-17 1.0
16 10.10 Lotte Haest 05-05-04 Spado Zoetermeer 23-09-17 -0.4
17 10.12 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Gemert 03-06-17 -1.5
18 10.17 Boglarka Kerekgyarto 11-09-05 Swift Best 01-07-17 -0.6
19 10.18 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Amsterdam 03-09-17 0.4
20 10.19 Bijou Leto 29-09-04 Sprint Groningen 16-09-17 -1.1
21 10.23 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Amstelveen 04-06-17 0.0
22 10.23 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Zoetermeer 23-09-17 -0.4
23 10.28 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Zoetermeer 23-09-17 -0.4
24 10.29 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Amsterdam 03-09-07 -0.6
25 10.31 Danique Huisjes 21-11-04 Groningen Atletiek Naaldwijk 20-08-17 1.8
26 10.34 Nine Fransen 21-03-04 Sprint Dordrecht 06-05-17 -1.2
27 10.34 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Amsterdam 06-05-17 1.8
28 10.34 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Zoetermeer 23-09-17 -0.4
29 10.37 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Haarlem 19-05-17 -1.4
30 10.38 Suus van Schaik 04-08-04 VAV Groningen 16-09-17 -0.3
met teveel rugwind:
9.30w Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Naaldwijk 20-08-17 3.5
9.46w Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Goes 10-06-17 2.2
9.96w Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 08-07-17 2.1
9.98w Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 08-07-17 2.1
10.14w Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Lisse 08-07-17 2.6
10.15w Lianka Wit 16-01-04 Hollandia Naaldwijk 20-08-17 3.5
hoogspringen - grens 1.50
1 1.62 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Lisse 08-07-17
2 1.60 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heerhugowaard 06-05-17
3 1.60 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Groningen 16-09-17
4 1.60 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Zoetermeer 23-09-17
5 1.55 Eva van Mook 23-04-04 THOR Uden 09-07-17
6 1.55 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Zoetermeer 23-09-17
7 1.53 Bente Tuil 15-09-05 Hollandia Amstelveen 04-06-17
8 1.52 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 08-07-17
9 1.52 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Lisse 08-07-17
10 1.51 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Bergen op Zoom 24-06-17
11 1.50 Nori Meulendijks 21-11-04 HAC Gemert 06-05-17
12 1.50 Aniek van Schie 06-03-04 AV Haarlemmermeer Amsterdam 06-05-17
13 1.50 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC Hilversum Huizen 06-05-17
13 1.50 Romée de Best 11-12-04 Horror Sneek 13-05-17
14 1.50 Dorine van Leeuwen 30-06-04 Climax Zevenaar 27-05-17
15 1.50 Lina Vercoulen 14-04-04 Scopias Weert 27-05-17
16 1.50 Romee Hermse 17-02-04 PAC Gemert 03-06-17
17 1.50 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17
18 1.50 Maeve van Manson 27-11-04 AV '34 Almelo 10-06-17
19 1.50 Mathilda Way 25-09-04 AV Castricum Warmenhuizen 10-06-17
20 1.50 Elka Wybenga 14-09-04 Altis Amersfoort 01-07-17
21 1.50 Steffie Seher 31-08-04 CAV Energie Amsterdam 03-09-17
in onderlinge wedstrijd:
1.50 Tessa Dielessen 30-08-04 Fortius Dordrecht 01-10-17
verspringen - grens 4.55
1 5.22 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 02-07-17 -0.2
2 5.14 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 24-09-17 0.0
3 5.07 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Amsterdam 03-09-17 1.1
4 5.03 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Zoetermeer 24-09-17 0.5
5 4.92 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Amsterdam 03-09-17 1.6
6 4.91 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Lisse 09-07-17 0.0
7 4.87 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 09-07-17 0.0
8 4.82 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Gemert 04-06-17 0.6
9 4.81 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Zoetermeer 24-09-17 0.7
10 4.79 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 02-07-17 0.5
11 4.74 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Uden 09-07-17 1.0
12 4.72 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17 1.4
13 4.69 Sacha Goedhart 16-01-04 AV Gouda Utrecht 27-05-17 1.1
14 4.69 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amsterdam 03-09-17 0.7
15 4.69 Marieke Moonen 22-10-04 De Spartaan Barendrecht 09-09-17 1.7
16 4.67 Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Heerenveen 08-04-17
17 4.65 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Amersfoort 10-06-17
18 4.64 Jill Kleinlugtenbelt 01-01-05 AV Salland Amsterdam 03-09-17 1.3
19 4.64 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17 0.0
20 4.63 Eline Brouwer 06-09-04 DEM Purmerend 02-04-17
21 4.63 Suus van Schaik 04-08-04 VAV Amsterdam 03-09-17 -0.8
22 4.62 Maartje Roosenschoon 04-10-04 GVAC Uden 09-07-17 0.0
23 4.62 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 09-07-17 0.0
24 4.61 Daphne Zintel 18-08-04 AAV '36 Lisse 27-08-17 0.4
25 4.61 Sam de Vaan 03-01-05 Taxandria Amsterdam 03-09-17 1.8
26 4.61 Antonia Benevento 12-02-04 Phanos Groningen 16-09-17 -0.7
27 4.61 Romée de Best 11-12-04 Horror Zoetermeer 24-09-17 1.0
28 4.60 Romee Hermse 17-02-04 PAC Spijkenisse 22-04-17
29 4.60 Esther Klok 30-08-04 Phanos Amstelveen 05-06-17 -0.3
30 4.59 Sterre Kurpershoek 06-05-04 Athlos Dronten 10-06-17 -1.4
31 4.57 Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17 -0.9
32 4.57 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 09-07-17 -0.2
33 4.55 Rosalie van Wouwen 06-03-05 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
34 4.55 Alyssa Riksen 21-02-04 De Spartaan Hoorn 01-07-17
mindere prestaties met windmeting:
4.55 Romee Hermse 17-02-04 PAC Zoetermeer 24-09-17 0.6
met teveel rugwind:
4.73w Brecht van der Vliet 23-10-04 Impala Groningen 06-05-17 2.4
4.66w Isis Tinneveld 09-03-04 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17 2.3
4.55w Lotte Haest 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 25-03-17 3.7
in onderlinge wedstrijd:
4.96 Isis Ferrier 19-04-05 Haag Atletiek Den Haag 01-10-17
4.75 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Den Helder 01-10-17
4.70 Suus van Schaik 04-08-04 VAV Veenendaal 30-09-17
4.68 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Den Haag 01-10-17
4.67 Romee Hermse 17-02-04 PAC Rotterdam 30-09-17
4.64 Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Delft 01-10-17
4.59 Lotte Haest 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 29-09-17
kogelstoten 2 kg - grens 10.75
1 15.24 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Alkmaar 27-05-17
2 13.50 Lotte Haest 05-05-04 Spado Goes 10-06-17
3 13.18 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 02-07-17
4 13.15 Pearl Lodder 04-11-04 Typhoon Amsterdam 03-09-17
5 12.73 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Zoetermeer 24-09-17
6 12.70 Nathalia Montijn 13-05-05 CAV Energie Barendrecht 09-09-17
7 12.66 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Lille (FRA) 09-09-17
6 12.51 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Zoetermeer 24-09-17
9 12.45 Christel Philipsen 04-05-04 Hera Hoofddorp 21-04-17
10 12.35 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Gildehaus (GER) 14-10-17
11 12.28 Audrey Jacobs 21-03-04 Scopias Kerkrade 25-06-17
12 12.28 Jayde de Bruijn 21-05-04 Pijnenburg Amsterdam 03-09-17
13 12.18 Naomie Höhn 30-09-04 Altis Groningen 16-09-17
14 12.11 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Amsterdam 03-09-17
15 12.06 Bibienne de Brabander 18-01-04 Olympus '70 Groningen 16-09-17
16 11.96 Suzanne Verschuren 25-01-04 Scheldesport Goes 10-06-17
17 11.96 Emma Beekman 23-01-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17
18 11.93 Damanja Reus 31-03-05 SAV Edam 29-10-17
19 11.92 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 02-07-17
20 11.79 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17
21 11.60 Meike Bakker 08-01-04 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17
22 11.60 Anna Jebose 22-03-04 AAC Amsterdam 03-09-17
23 11.57 Naomi Wessels 09-06-04 AV Rijssen Deventer 02-09-17
24 11.55 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17
25 11.40 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17
26 11.40 Alyshia Kavehercy 17-05-05 NEA-Volharding Amsterdam 03-09-17
27 11.39 Romee Hermse 17-02-04 PAC Barendrecht 10-06-17
28 11.38 Maartje Roosenschoon 04-10-04 GVAC Uden 09-07-17
29 11.22 Caitlin Wals 01-03-04 AV Edam Haarlem 19-05-17
30 11.19 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Hulst 05-06-17
31 11.17 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Vught 17-04-17
32 11.06 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17
33 10.98 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Heerenveen 08-04-17
34 10.93 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Epe 09-09-17
35 10.90 Lisanne Boot 19-03-04 Hellas Utrecht 27-05-17
36 10.88 Jamy van Bree 27-05-05 AV Haarlemmermeer Amsterdam 03-09-17
37 10.81 Anna-Romee van der Spoel 16-02-05 Jahn II Hilversum 22-07-17
38 10.81 Marit Speerstra 28-02-04 PAC Groningen 16-09-17
39 10.80 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Weert 27-05-17
40 10.79 Annelou Praas 09-08-04 Triathlon Amersfoort 01-07-17
41 10.75 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Gorinchem 25-05-17
42 10.75 Julianne Vork 08-03-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
in onderlinge wedstrijd:
14.04 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Den Helder 01-10-17
12.19 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Vught 30-09-17
11.49 Zoe Terneu 23-07-04 Noordkop Den Helder 01-10-17
11.23 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Groningen 30-09-17
11.07 Annelou Praas 09-08-04 Triathlon Amersfoort 08-10-17
10.88 Tessa Molenaar 13-01-04 Olympus '70 Naaldwijk 01-10-17
10.79 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amersfoort 07-10-17
discuswerpen 750 g - grens 24.50
1 37.89 Lotte Haest 05-05-04 Spado Breda 08-10-17
2 37.21 Audrey Jacobs 21-03-04 Scopias Amsterdam 03-09-17
3 35.46 Dorcas Wilbrink 30-07-04 Flevo Delta Zwolle 23-09-17
4 33.77 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heiloo 23-06-17
5 32.89 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Edam 29-10-17
6 28.79 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Breda 08-10-17
7 28.16 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Amsterdam 03-09-17
8 28.15 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Amsterdam 03-09-17
9 27.50 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
10 26.82 Aniek van Schie 06-03-04 AV Haarlemmermeer Heiloo 23-06-17
11 26.41 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Kerkrade 25-06-17
12 26.10 Anna-Romee van der Spoel 16-02-05 Jahn II Amsterdam 03-09-17
13 26.05 Naomi Wessels 09-06-04 AV Rijssen Eibergen 17-06-17
14 26.02 Tessa de Wit 02-06-04 De Spartaan Amsterdam 03-09-17
15 25.72 Suzanne Verschuren 25-01-04 Scheldesport Hulst 05-06-17
16 25.46 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Zierikzee 08-07-17
18 25.45 Felicity Bareman 26-01-04 Voorne Atletiek Rotterdam 06-07-17
19 25.18 Julianne Vork 08-03-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
20 24.75 Damanja Reus 31-03-05 SAV Amsterdam 03-09-17
21 24.65 Nikita Nie 19-02-04 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
22 24.50 Eva van Mook 23-04-04 THOR Amsterdam 03-09-17
in onderlinge wedstrijd:
34.70 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Den Helder 01-10-17
24.77 Pearl Lodder 04-11-04 Typhoon Gorinchem 14-10-17
speerwerpen 400 g - grens 27.50
1 36.67 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Best 01-07-17
2 35.70 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Stadskanaal 08-07-17
3 35.10 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 23-09-17
4 34.08 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Uden 09-07-17
5 33.78 Fleur Smeets 16-06-04 De Spartaan Lisse 27-08-17
6 33.31 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Amsterdam 03-09-17
7 32.77 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Amersfoort 01-07-17
8 31.56 Lotte Haest 05-05-04 Spado Groningen 16-09-17
9 31.48 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Naaldwijk 20-08-17
10 31.08 Lizelotte Bouvy 27-07-04 Haag Atletiek Groningen 16-09-17
11 30.92 Jayde de Bruijn 21-05-04 Pijnenburg Amsterdam 03-09-17
12 30.21 Irene Doeze Jager 11-06-05 Flevo Delta Amsterdam 03-09-17
13 29.78 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Best 01-07-17
14 29.41 Fenna Gelderblom 13-06-04 AV '56 Amsterdam 03-09-17
15 29.29 Rachel Ivo 02-09-05 PAC Spijkenisse 27-05-17
16 29.12 Marit Speerstra 28-02-04 PAC Amsterdam 03-09-17
17 28.44 Maud van Beest 08-06-04 AAV '36 Lisse 27-08-17
18 28.16 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Best 01-07-17
19 28.13 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Zoetermeer 23-09-17
20 28.09 Anna-Romee van der Spoel 16-02-05 Jahn II Amsterdam 03-09-17
21 27.89 Noga Piepenbroek 23-09-05 Ilion Zoetermeer 23-09-17
22 27.67 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 08-07-17
in onderlinge wedstrijd:
28.78 Fenne Gringhuis 03-03-04 Rotterdam Atletiek Rotterdam 24-09-17
27.50 Evira Lotto 12-03-04 Typhoon Gorinchem 14-10-17
6-kamp - grens 2.850
1 3.782 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Zoetermeer 24-09-17
(09.36 * 1.60 * 35.10 * 5.14 * 10.51 * 1.45.50 * -0.2 *  0.0)
2 3.631 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Zoetermeer 24-09-17
(09.54 * 1.60 * 28.82 * 5.03 * 12.89 * 1.53.97 * -0.2 *  0.5)
3 3.579 Isa Hartjes 17-01-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17
(10.24 * 1.55 * 35.01 * 4.81 * 11.55 * 1.46.62 * -0.1 *  1.5)
4 3.492 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Zoetermeer 24-09-17
(09.45 * 1.60 * 26.42 * 4.62 * 11.85 * 1.52.95 * -0.2 *  0.0)
5 3.453 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Zoetermeer 24-09-17
(09.72 * 1.40 * 27.18 * 5.13 * 10.32 * 1.44.16 * -0.2 *  0.4)
6 3.390 Shantell Kwofie 06-09-05 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17
(10.28 * 1.45 * 26.90 * 4.64 * 11.06 * 1.41.37 * -0.4 *  0.0)
7 3.347 Marinka Schuurman 12-04-04 Altis Zoetermeer 24-09-17
(09.99 * 1.45 * 32.03 * 4.81 * 10.34 * 1.53.08 * -0.1 *  0.7)
8 3.330 Babs Koeman 15-03-04 AV Haarlem Lisse 09-07-17
(10.41 * 1.47 * 28.59 * 4.91 * 09.52 * 1.46.00 *  2.1 *  0.0)
9 3.313 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Lisse 09-07-17
(09.96 * 1.52 * 27.67 * 4.62 * 12.10 * 1.58.90 *  2.1 *  0.0)
10 3.174 Romée de Best 11-12-04 Horror Zoetermeer 24-09-17
(10.47 * 1.45 * 27.35 * 4.61 * 10.72 * 1.54.04 * -0.4 *  1.0)
11 3.152 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(10.00 * 1.45 * 23.12 * 4.87 * 12.73 * 2.08.31 * -0.2 *  1.0)
12 3.137 Joanne Schaap 18-01-04 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17
(11.04 * 1.45 * 31.80 * 4.34 * 11.79 * 1.56.62 * -0.4 *  0.7)
13 3.136 Lotte Haest 05-05-04 Spado Zoetermeer 24-09-17
(10.10 * 1.35 * 31.05 * 4.35 * 12.53 * 2.01.76 * -0.4 *  1.2)
14 3.126 Jaybre Wau 18-07-04 Atletiek Maastricht Zoetermeer 24-09-17
(09.77 * 1.35 * 28.13 * 4.31 * 12.57 * 2.02.30 * -0.2 *  1.3)
15 3.102 Romee Hermse 17-02-04 PAC Zoetermeer 24-09-17
(10.89 * 1.50 * 26.61 * 4.55 * 11.25 * 1.59.25 * -1.5 *  0.6)
16 3.080 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Zoetermeer 24-09-17
(10.34 * 1.45 * 26.49 * 4.67 * 08.69 * 1.54.90 * -0.4 *  0.0)
17 3.070 Ava Meijerink 25-03-04 Haag Atletiek Lisse 09-07-17
(10.30 * 1.52 * 24.38 * 4.57 * 10.37 * 2.03.58 *  2.1 * -0.2)
18 3.010 Mikki Lips 23-07-04 Sprint Zoetermeer 24-09-17
(10.16 * 1.40 * 24.75 * 4.45 * 08.35 * 1.51.77 * -1.5 *  0.7)
19 3.003 Carlijn Mols 21-01-04 Achilles Top Best 02-07-17
(10.65 * 1.38 * 25.72 * 4.34 * 09.65 * 1.50.66 * -0.6 *  1.4)
20 2.989 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Gemert 04-06-17
(09.78 * 1.45 * 15.97 * 4.51 * 08.47 * 1.49.31 * -1.5 *  0.7)
21 2.988 Boglarka Kerekgyarto 11-09-05 Swift Best 02-07-17
(10.17 * 1.38 * 21.59 * 4.37 * 09.54 * 1.51.12 * -0.6 *  1.7)
22 2.972 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Zoetermeer 24-09-17
(10.75 * 1.35 * 23.94 * 4.49 * 09.33 * 1.49.08 * -1.5 *  1.0)
23 2.890 Isabel van Houweling 10-04-05 De Gemzen Lisse 09-07-17
(10.25 * 1.32 * 25.32 * 4.25 * 10.01 * 1.59.73 *  2.6 *  0.9)
24 2.887 Myrthe van der Schoot 16-04-04 GAC-Hilversum Sneek 14-05-17
(11.44 * 1.40 * 21.51 * 4.42 * 07.99 * 1.43.45 *  1.6 * -0.7)
25 2.870 Romee van Dam 13-10-04 Startbaan Lisse 09-07-17
(09.89 * 1.27 * 19.95 * 4.87 * 09.15 * 2.01.77 *  1.0 *  0.0)
26 2.852 Moos van Gendt 29-03-04 Eindhoven Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(11.08 * 1.30 * 30.47 * 4.14 * 10.45 * 2.00.07 * -0.5 *  0.3)
met teveel rugwind:
2.923w Isabel van den Berg 02-02-05 Phanos Lisse 09-07-17
(10.14 * 1.37 * 20.46 * 4.13 * 09.33 * 1.49.78 *  2.6 *  1.5)
4 x 60 meter - grens 33.75
1 30.89 Amsterdam Phanos Hoofddorp 10-06-17
(Isabel van den Berg, Esther Klok, Miro Vlasman, Jade Vrij)
2 31.38 Breda Sprint Uden 09-07-17
(Arwen Narayanan, Bijou Leto, Nine Fransen, Mikki Lips)
3 32.33 Dronten Flevo Delta Dronten 10-06-17
(Irene Doeze Jager, Donna Dorgelo, Indy Faassen, Miriam Felix)
4 32.35 Leiden Leiden Atletiek Alphen aan den Rijn 06-05-17
(Faya Donders, Lianne Groenendijk, Laura Varona Perez, Minou de Wit)
5 32.37 Barendrecht CAV Energie Amstelveen 24-09-17
(Ilse Stok, Steffie Seher, Amber Bosman, Robin Erkens)
6 32.48 Beverwijk DEM Zaandam 27-05-17
(Silke de Haas, Lynn van der Meij, Yvana Pol, Danique Schram)
7 32.49 Almere AV Almere '81 Bussum 10-06-17
(Shantell Kwofie, Roos Leerkes, Femke Leguit, Dilay Yandi)
8 32.56 Naaldwijk Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17
(Ellemijn Blok, Bibienne de Brabander, Frederiek Dekker, Isis Tinneveld)
9 32.56 Utrecht Phoenix Amstelveen 24-09-17
(Imke Boersma, Coos Veldpaus, Jessica Vrijenhoek, Merel Jorna)
10 32.63 Groningen Groningen Atletiek Groningen 16-09-17
(Danique Huisjes, Noortje Huitema, Tiba Miran, Nikita Nie)
11 32.65 Amersfoort Altis Amersfoort 27-05-17
(Naomie Höhn, Jetske Meijer, Marit Simonse, Elka Wybenga)
12 32.68 Rotterdam PAC Groningen 16-09-17
(Sara Bossché, Klara van der Gaast, Rachel Ivo, Kika de Vos)
13 32.77 Ede Climax Heerde 03-06-17
(Celine van Heerikhuize, Evelyn Navarro, Teddie Nieuwenburg, Ilse Veen)
14 32.78 Venlo Scopias Kerkrade 25-06-17
(Lynn Behnke, Audrey Jacobs, Xenia Raptis, Lina Vercoulen)
15 32.89 Goes AV '56 Goes 10-06-17
(Merel Baaijens, Fenna Gelderblom, Iza Nijsse, Tessa Schets)
16 32.99 Lisse De Spartaan Lisse 10-06-17
(Jasmijn Bloemheuvel, Marieke Moonen, Mijlan Nieuwenhuisen, Alyssa Riksen)
17 32.99 Helmond HAC Uden 09-07-17
(Demi de Vries, Emma Holst, Merle Büker, Nori Meulendijks)
18 33.30 Heerde De Gemzen Heerde 03-06-17
(Isabel van Houwelink, Elisa Nap, Nienke Wagenaar, Silke Wijnstok)
19 33.34 Hilversum GAC-Hilversum Bussum 10-06-17
(Rikkie Bosman, Lois Doornheim, Mare Lei, Roos Wortel)
20 33.57 Maastricht Atletiek Maastricht Kerkrade 25-06-17
(Reema Dandachi, Marle Leushuis, Margreet de Vilder, Jaybre Wau)
21 33.58 Arnhem Ciko '66 Gendringen 06-05-17
(Bridget Konings, Kristy Stoffels, Meertje Weijers, Suze Zeevat)
23 33.62 Den Haag Haag Atletiek Spijkenisse 22-04-17
(Lizelotte Bouvy, Isis Ferrier, Ava Meijerink, Rosalie van Wouwen)
24 33.66 Haaksbergen AV Haaksbergen Haaksbergen 27-05-17
(Laurie Mentink, Elin Ottenschot, Kyonne Ruardij, Kyara Ruardij)
25 33.67 Vlissingen Dynamica Terneuzen 06-05-17
26 33.72 Roermond Swift Kerkrade 25-06-17
(Fenne Cantelberg, Sophie Cantelberg, Boglarka Kerekgyarto, Lisanne de Vreede)
27 33.72 Amsterdam Feniks Amstelveen 24-09-17
(Xiomayra Pengel, Ellemijn Blok, Frederiek Dekker, Isis Tinneveld)
combiteams:
32.59 Provincie Limburg Provincie Limburg Lille (FRA) 09-09-17
(Jaybre Wau, Nori Meulendijks, Lina Vercoulen, Laura-Lee Appeltants)
33.12 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Shanna Haars, Body Christiaans, Britt de Blaauw, Maud van Sintmaartensdijk)