Dit is de jaar outdoorranglijst 2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
60 meter - grens 8.60
8.23 1.9 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Gorinchem 17/05/12
8.24 1.4 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Alphen aan de Rijn 23/06/12
8.28 0.2 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Hoorn 02/06/12
8.32 1.8 Sismee Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Venlo 10/06/12
8.32 0.2 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Amsterdam 02/09/12
8.33 0.2 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Hoorn 02/06/12
8.42 0.2 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Amsterdam 02/09/12
8.43 1.8 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Oud-Beijerland 09/06/12
8.44 1.9 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Gorinchem 17/05/12
8.44 -1.1 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 15/06/12
8.46 1.9 Dewi Lafontaine 23/04/99 Scopias Venlo 10/06/12
8.47 1.4 GabriŽlla Dirks 20/03/99 Spark Alphen aan de Rijn 23/06/12
8.47 1.7 Hilmar Duut 18/05/99 PAC Krommenie 15/09/12
8.49 -0.2 Britt Ooijevaar 25/03/99 Trias Beverwijk 23/06/12
8.50 0.2 Zola Zwerver 12/09/99 AAC Amsterdam 23/06/12
8.50 1.9 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Oosterhout 01/09/12
8.51 -1.1 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Hengelo 05/05/12
8.53 1.5 Emily Parker 12/01/99 Sparta Amsterdam 02/09/12
8.54 1.7 Manon Schoop 07/08/99 NOP Krommenie 15/09/12
8.55 1.2 Willemijn Torbijn 03/05/99 Scheldesport Hulst 15/09/12
8.56 0.2 Lotte Zwiers 22/02/99 TION Krommenie 15/09/12
8.58 0.0 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Amsterdam 02/09/12
8.58 1.5 Gwen Hogenboom 17/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
8.59 -0.5 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Dronten 07/04/12
8.59 1.9 Enid Duut 18/05/99 PAC Gorinchem 17/05/12
8.59 0.1 Manyima Stevelmans 31/10/00 Unitas Amsterdam 02/09/12
geen windgegevens bekend:
8.13 Zola Zwerver 12/09/99 AAC Amsterdam 26/05/12
8.17 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Hulst 28/05/12
8.32 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Hulst 28/05/12
8.37 Anna Faneyte 09/03/99 AAC Amsterdam 26/05/12
8.45 Juliette Weersink 01/11/99 Phanos Amsterdam 26/05/12
8.46 Willemijn Torbijn 03/05/99 Scheldesport Hulst 15/09/12
8.51 Mariska Poel 20/05/99 DEM Castricum 15/06/12
(betere) handtijden:
8.1 h Lotte Zwiers 22/02/99 TION Eibergen 16/06/12
8.1 h Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Nijmegen 08/09/12
8.2 h Nienke van de Vegte 02/05/99 ASV Haaksbergen 08/09/12
met teveel rugwind:
8.20 w 7.1 Emily Parker 12/01/99 Sparta Naaldwijk 23/06/12
8.24 w 4.4 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Apeldoorn 26/05/12
8.25 w 5.9 Willemijn Torbijn 03/05/99 Scheldesport Vlissingen 23/06/12
8.27 w 2.8 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Haarlem 26/05/12
8.27 w 2.8 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Haarlem 26/05/12
8.27 w 4.4 Lotte Zwiers 22/02/99 TION Apeldoorn 26/05/12
8.41 w 2.2 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Amersfoort 09/04/12
8.42 w 2.1 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Veenendaal 21/04/12
8.42 w 2.7 Maud Willems 08/04/99 Parthenon Oosterhout 23/06/12
8.46 w 3.5 Levi Hollander 26/12/99 GAC-Hilversum Santpoort 21/04/12
8.52 w 5.0 Femke de Boer 04/02/00 Gouda Waddinxveen 11/05/12
8.52 w 7.1 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
8.55 w 2.7 Mirna Wigger 19/04/99 THOR Bergen op Zoom 26/05/12
8.57 w 3.4 Kim Moonen 29/01/00 GVAC Zundert 12/05/12
8.57 w 2.5 Judith Verlaek 09/08/99 Atletiek Helden Venlo 10/06/12
8.59 w 4.4 Magali Rodriguez 08/04/99 Daventria Apeldoorn 26/05/12
8.59 w 4.4 DanaŽ Evers 15/07/99 TION Apeldoorn 26/05/12
8.59 w 5.5 Femke Frijters 07/11/00 DJA Vlissingen 23/06/12
in onderlinge wedstrijd:
8.1 h Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Krommenie 07/10/12
8.2 h Emily Parker 12/01/99 Sparta Den Haag 07/10/12
8.2 h Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Krommenie 07/10/12
8.3 h Pauline Hondema 28/03/00 Lycurgus Krommenie 07/10/12
8.56 Nienke Tool 26/03/99 SAV Grootebroek 30/09/12
8.60 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Grootebroek 30/09/12
600 meter - grens 1.47,00
1.39,17 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Amstelveen 28/05/12
1.39,90 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Woerden 26/08/12
1.40,44 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Apeldoorn 23/09/12
1.41,25 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Amstelveen 28/05/12
1.42,16 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Gemert 17/06/12
1.42,46 Shurianty Mathilda 14/04/00 Energie Barendrecht 07/06/12
1.42,56 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Gemert 17/06/12
1.43,37 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Woerden 26/08/12
1.43,57 Chantal Maas 04/07/99 LGD Apeldoorn 23/09/12
1.43,92 Diane van Es 22/03/99 PAC Oud-Beijerland 09/06/12
1.44,43 Mariska Poel 20/05/99 DEM Hoorn 02/06/12
1.44,63 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
1.44,71 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Arnhem 07/04/12
1.44,97 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Gemert 17/06/12
1.45,07 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Emmen 08/09/12
1.45,20 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Amstelveen 28/05/12
1.45,2 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Epe 22/09/12
1.45,65 Isabelle Spierenburg 11/03/99 Sprint Etten-Leur 02/06/12
1.45,75 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Lisse 08/07/12
1.45,96 WaeŲby Jones 16/01/99 Scheldesport Hulst 15/09/12
1.46,02 Judith Endstra 16/02/99 Holland Apeldoorn 23/09/12
1.46,6 Nienke van de Vegte 02/05/99 ASV Eibergen 16/06/12
1.46,61 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Hulst 28/05/12
1.46,61 Carlien Wabeke 11/12/99 NOVA Hoorn 02/06/12
1.46,77 Lotte van Stijn 02/08/99 De Spartaan Krommenie 26/08/12
1.46,94 Annika Reuvers 02/07/00 Diomedon Gemert 17/06/12
in onderlinge wedstrijd:
1.43,35 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Emmen 07/10/12
1.45,6 Lotte van Stijn 02/08/99 De Spartaan Lisse 07/10/12
1.45,70 Roos van Elk 14/01/00 Leiden Atletiek Leiden 07/10/12
1.46,23 Emma Dekker 11/11/99 Olympus'70 Naaldwijk 07/10/12
1.46,64 Roos Hop 17/04/00 THOR Roosendaal 30/09/12
1.46,9 Merel Wevers 19/10/99 AV '34 Apeldoorn 30/09/12
1000 meter - grens 3.18,00
3.04,24 Diane van Es 22/03/99 PAC Rotterdam 26/05/12
3.04,85 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Amsterdam 02/09/12
3.04,86 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Leiden 04/07/12
3.05,4 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Amersfoort 24/04/12
3.05,62 Mariska Poel 20/05/99 DEM Leiden 04/07/12
3.05,94 Shurianty Mathilda 14/04/00 Energie Amsterdam 02/09/12
3.08,93 Fleur Kuijpers 17/08/99 SHRT Wageningen 21/09/12
3.09,9 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Kampen 26/05/12
3.09,92 WaeŲby Jones 16/01/99 Scheldesport Amsterdam 02/09/12
3.12,42 Bregje Sloot 28/01/00 De Liemers Amsterdam 02/09/12
3.12,45 Lois Stokkers 26/09/99 Energie Amsterdam 02/09/12
3.12,52 Amber Olde 02/10/99 Seven Hills Running Team Wageningen 21/09/12
3.12,57 Jaimy van der Loo 26/08/00 De Spartaan Purmerend 14/09/12
3.12,58 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Leiden 04/07/12
3.12,92 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Amsterdam 21/04/12
3.14,50 Isabelle Spierenburg 11/03/99 Sprint Amsterdam 02/09/12
3.14,58 Christel Heuseveldt 11/08/00 Climax Amsterdam 02/09/12
3.14,86 Babet Broekman 13/02/99 Seven Hills Running Team Eindhoven 08/09/12
3.15,31 Rebecca Hulshof 01/01/99 De Spartaan Amsterdam 02/09/12
3.15,39 Carlien Wabeke 11/12/99 NOVA Amsterdam 02/09/12
3.15,42 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Krommenie 15/09/12
3.15,65 Michal Smalbrugge 09/02/99 Rijssen Hengelo 05/05/12
3.16,21 Sanne Averesch 22/01/99 Rijssen Apeldoorn 26/05/12
3.16,25 Roos van Elk 14/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
3.16,29 Kyra Keurentjes 13/12/00 De Liemers Amsterdam 02/09/12
3.16,41 Silke Brakkee 26/06/00 PAC Rotterdam 26/05/12
3.16,59 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Krommenie 15/09/12
3.16,93 Charity Bouman 30/08/99 Hercules Amsterdam 02/09/12
3.17,0 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Hoogeveen 30/03/12
3.17,73 Noelle Venneman 15/09/00 TION Wageningen 26/05/12
3.18,00 Floor Doornwaard 17/02/00 De Gemzen Hengelo 05/05/12
1000 meter steeple - grens 3.48,00
3.28,19 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Amsterdam 02/09/12
3.28,60 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Amsterdam 02/09/12
3.31,69 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Amsterdam 02/09/12
3.41,54 Linda Alzate-Ramirez 11/02/99 Ilion Amsterdam 02/09/12
3.42,14 Pamela Alzate-Ramirez 11/02/99 Ilion Barendrecht 13/05/12
3.44,50 Emma Kok 28/02/99 Phanos Amsterdam 02/09/12
3.45,40 Jaimy van der Loo 26/08/00 De Spartaan Barendrecht 13/05/12
3.46,09 Nienke Wijenberg 16/11/99 Archeus Amsterdam 02/09/12
3.46,21 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Amsterdam 02/09/12
3.47,05 Mari de Ruiter 08/08/99 Haag Atletiek Amsterdam 02/09/12
60 meter horden - grens 10.60
9.55 1.7 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Krommenie 15/09/12
9.57 1.8 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Emmeloord 23/06/12
9.61 -0.5 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Gemert 16/06/12
9.71 1.6 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Almelo 02/06/12
9.73 -1.3 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Apeldoorn 22/09/12
9.80 0.9 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Amstelveen 27/05/12
9.87 1.6 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 07/07/12
9.89 1.6 Sophie Jebose 03/08/00 AAC Zaandam 07/07/12
9.94 1.7 Lotte Zwiers 22/02/99 TION Stadskanaal 07/07/12
9.95 -1.3 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
9.96 0.0 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Zaandam 07/07/12
9.97 -0.4 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Gemert 16/06/12
9.97 -1.4 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Amsterdam 02/09/12
10.00 -0.4 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Barendrecht 21/04/12
10.02 0.0 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Amsterdam 02/09/12
10.08 1.8 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Den Haag 26/05/12
10.09 1.6 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Almelo 02/06/12
10.13 1.6 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Almelo 02/06/12
10.13 -0.2 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Apeldoorn 22/09/12
10.19 -0.5 Emese Vossenaar 03/01/99 Prins Hendrik Best 26/05/12
10.29 1.7 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Almelo 02/06/12
10.32 -0.2 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.34 1.8 Myrthe Kruit 28/06/99 Flevo Delta Emmeloord 23/06/12
10.37 -0.5 Britt Ooijevaar 25/03/99 NOP Amsterdam 02/09/12
10.40 1.7 Janneke Lemmerzaal 14/12/99 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
10.41 0.3 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.42 1.7 Luna Jansma 05/11/99 Flevo Delta Zwolle 21/04/12
10.42 0.7 Nicole Etman 13/07/00 PAC Lisse 07/07/12
10.43 -0.2 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Apeldoorn 22/09/12
10.48 -0.1 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Apeldoorn 22/09/12
10.50 1.9 Sacha Dral 19/09/00 Nijmegen Atletiek Almelo 02/06/12
10.56 -0.2 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Apeldoorn 22/09/12
met teveel rugwind:
9.56 w 2.3 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Woerden 25/08/12
9.84 w 2.7 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Venlo 10/06/12
9.93 w 2.6 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Krommenie 15/09/12
10.02 w 4.8 Yuki Dubbelaar 21/10/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
10.12 w 2.8 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Best 30/06/12
10.12 w 2.1 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Best 30/06/12
10.22 w 2.6 Annika Reuvers 02/07/00 Diomedon Bergen op Zoom 26/05/12
10.50 w 2.6 Amber Boutens 21/10/99 Scheldesport Bergen op Zoom 26/05/12
10.53 w 3.7 Julia Hollander 24/03/99 Gouda Alphen aan de Rijn 23/06/12
twijfelachtige wind:
10.57 w ? Amber Boutens 21/10/99 Scheldesport Vlissingen 23/06/12
in onderlinge wedstrijd:
10.49 -0.3 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Breda 29/09/12
10.59 Anna Postema 24/06/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
hoogspringen - grens 1.50
1.65 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Almelo 02/06/12
1.60 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Lisse 26/05/12
1.60 Michal Smalbrugge 09/02/99 Rijssen Zutphen 23/06/12
1.56 Sacha Dral 19/09/00 Nijmegen Atletiek Best 30/06/12
1.55 Silke Peeters 27/04/99 AVV Zundert 12/05/12
1.55 Chantal Maas 04/07/99 LGD Zundert 12/05/12
1.55 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Almelo 02/06/12
1.55 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 07/07/12
1.55 Judith Endstra 16/02/99 Holland Haarlem 07/07/12
1.52 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Amstelveen 27/05/12
1.50 Amber Hurkmans 05/12/99 NOVA Schagen 06/04/12
1.50 Manon Schrik 03/03/99 Jahn II Heerenveen 14/04/12
1.50 Claudia Verheijen 31/08/99 Gloria Waalwijk 21/04/12
1.50 Emese Vossenaar 03/01/99 Prins Hendrik Best 21/04/12
1.50 Wouke van 't Klooster 12/12/99 Pijnenburg Haarlem 26/05/12
1.50 Tia Ackermans 10/01/99 Scorpio Gorinchem 26/05/12
1.50 Myrthe Kruit 28/06/99 Flevo Delta Kampen 26/05/12
1.50 Mara Leistra 13/09/99 Spartacus Assen 26/05/12
1.50 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Gemert 16/06/12
1.50 Jip Roemaat 19/07/00 Ciko '66 Arnhem 16/06/12
1.50 Sophie Jebose 03/08/00 AAC Amsterdam 23/06/12
1.50 Nicole Etman 13/07/00 PAC Den Haag 23/06/12
1.50 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Emmeloord 23/06/12
1.50 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Woerden 25/08/12
1.50 Masiami Kabba 28/11/99 PEC 1910 Epe 22/09/12
in onderlinge wedstrijd:
1.55 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Woerden 06/10/12
1.50 Annamaria Vorstenbosch 03/05/99 Marvel Boxtel 23/09/12
1.50 Mirte Kok 21/11/99 Hercules Dordrecht 06/10/12
1.50 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Nijmegen 06/10/12
1.50 Evi van Loon 04/05/99 AV'40 Delft 07/10/12
1.50 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Krommenie 07/10/12
verspringen - grens 4.60
5.32 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Best 01/07/12
5.19 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Utrecht 23/06/12
4.97 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Nijmegen 08/09/12
4.91 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
4.90 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Dronten 30/06/12
4.89 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Utrecht 23/06/12
4.89 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Amsterdam 02/09/12
4.88 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Hulst 28/05/12
4.87 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Hulst 28/05/12
4.85 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Amstelveen 28/05/12
4.84 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Gemert 17/06/12
4.81 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 23/06/12
4.73 Julia Hollander 24/03/99 Gouda Spijkenisse 21/04/12
4.73 Sophie Jebose 03/08/00 AAC Zaandam 08/07/12
4.71 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Amsterdam 21/04/12
4.71 Chantal Maas 04/07/99 LGD Gemert 17/06/12
4.71 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Sneek 27/06/12
4.69 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Hulst 28/05/12
4.67 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Lelystad 23/06/12
4.66 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Amsterdam 02/09/12
4.66 1.0 Paulien Karsemeijer 10/02/99 Clytoneus Woerden 26/08/12
4.65 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Amstelveen 28/05/12
4.65 Zola Zwerver 12/09/99 AAC Amsterdam 23/06/12
4.63 Judith Endstra 16/02/99 Holland Lelystad 23/06/12
4.62 Myrthe Kruit 28/06/99 Flevo Delta Heerde 12/05/12
4.62 0.0 Feline Molenaar 17/06/99 Avantri Bergen op Zoom 16/06/12
4.62 Naseya Weinchard 08/04/99 AV '23 Amsterdam 23/06/12
4.60 Fleur Praas 04/08/00 Triathlon Haarlem 26/05/12
4.60 0.0 Annika Reuvers 02/07/00 Diomedon Bergen op Zoom 26/05/12
mindere prestatie met windgegevens:
5.04 0.6 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Krommenie 15/09/12
5.16 1.5 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Krommenie 15/09/12
met teveel rugwind:
4.74 w 2.5 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Gorinchem 17/05/12
in onderlinge wedstrijd:
4.79 GabriŽlla Dirks 20/03/99 Spark Spijkenisse 30/09/12
4.60 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Breda 29/09/12
4.60 Mirte Kok 21/11/99 Hercules Dordrecht 07/10/12
kogelstoten 2 kg - grens 10.50
14.07 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Krommenie 15/09/12
13.44 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Krommenie 13/10/12
12.94 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Amsterdam 02/09/12
12.69 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Krommenie 15/09/12
12.53 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Krommenie 15/09/12
12.51 Dara Obot 07/02/00 Haag Atletiek Amsterdam 02/09/12
12.32 Enid Duut 18/05/99 PAC Rotterdam 17/08/12
12.22 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Apeldoorn 23/09/12
12.07 Chantal Maas 04/07/99 LGD Gemert 17/06/12
11.99 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
11.98 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Apeldoorn 23/09/12
11.95 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Krommenie 26/08/12
11.92 Hilmar Duut 18/05/99 PAC Barendrecht 21/04/12
11.89 Jorinde van Klinken 02/02/00 AAC '61 Heerenveen 23/06/12
11.85 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Woerden 26/08/12
11.55 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Apeldoorn 23/09/12
11.45 Vera Hinrichs 13/03/99 Jahn II Heerenveen 12/05/12
11.44 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Waalwijk 16/09/12
11.40 Racquelle Biezen 25/02/99 AV '23 Amsterdam 23/06/12
11.37 Annika Reuvers 02/07/00 Diomedon Amsterdam 02/09/12
11.24 Manyima Stevelmans 31/10/00 Unitas Kerkrade 08/09/12
11.19 Lotte Zwiers 22/02/99 TION Steenwijk 14/10/12
11.15 Megan Hoogland 04/07/99 Hollandia Purmerend 14/09/12
11.13 Joina Smit 21/02/00 TION Steenwijk 14/10/12
11.12 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
10.99 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Stadskanaal 16/06/12
10.84 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Woerden 26/08/12
10.84 Tia Ackermans 10/01/99 Scorpio Waalwijk 16/09/12
10.83 Renťe van Deudekom 24/05/99 Lycurgus Amsterdam 02/09/12
10.74 Jael Aalbers 16/04/00 Atos Amsterdam 23/06/12
10.73 Nienke Tool 26/03/99 SAV Hoorn 23/06/12
10.73 Amber Kooter 13/05/99 AV '47 Lisse 08/07/12
10.70 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Amstelveen 28/05/12
10.67 Disney Roeleveld 28/04/99 Haag Atletiek Den Haag 23/06/12
10.63 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Zaandam 08/07/12
10.62 Julia Roosenschoon 29/07/99 Sprint Lier (BEL) 22/09/12
10.61 Jenny Nzounda Tjchedo 20/05/00 Hellas Den Haag 23/06/12
10.61 Beau Winnubst 26/05/99 Haarlemmermeer Naaldwijk 19/08/12
10.61 Dhanique van de Kruisweg 28/02/99 AV '34 Apeldoorn 23/09/12
10.59 Emma van Arendonk 19/05/99 THOR Breda 14/10/12
10.52 Sismee Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Kerkrade 08/09/12
in onderlinge wedstrijd:
12.02 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Grootebroek 30/09/12
11.55 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Gendringen 06/10/12
11.19 Enya Hoogewoning 04/04/99 Typhoon Gorinchem 29/09/12
10.96 Nienke Tool 26/03/99 SAV Grootebroek 30/09/12
10.78 Dhanique van de Kruisweg 28/02/99 AV '34 Apeldoorn 30/09/12
discuswerpen 750 g - grens 23.00
31.31 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Amsterdam 02/09/12
31.09 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Amsterdam 23/06/12
30.65 Enid Duut 18/05/99 PAC Rotterdam 26/05/12
30.60 Dara Obot 07/02/00 Haag Atletiek Krommenie 13/10/12
29.31 Lisa Schokker 27/03/99 Edam Krommenie 15/09/12
28.82 Jorinde van Klinken 02/02/00 AAC '61 Leeuwarden 22/09/12
27.95 Aisha Hamidi 16/01/00 Phanos Krommenie 15/09/12
27.92 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Amsterdam 02/09/12
27.88 Livia Tromp 09/10/99 Haag Atletiek Barendrecht 21/04/12
27.57 Suzanne Giezeman 22/09/99 Haag Atletiek Krommenie 13/10/12
26.53 Lotte Zwiers 22/02/99 TION Goor 07/09/12
26.46 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Amsterdam 02/09/12
26.38 Dhanique van de Kruisweg 28/02/99 AV '34 Krommenie 15/09/12
26.37 Veri Gutte 13/07/99 Statina Amsterdam 02/09/12
26.36 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Hoogeveen 08/06/12
26.25 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Alphen aan de Rijn 01/04/12
25.94 Sophie van Veen 19/07/99 Gouda Spijkenisse 21/04/12
25.30 Emma van Arendonk 29/05/99 THOR Westmalle (BEL) 16/09/12
25.22 Ankie Habets 20/02/99 Caesar Venlo 10/06/12
25.18 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Reeuwijk 23/05/12
25.05 Joyce Kraaijenbrink 24/04/99 AV '47 Amsterdam 02/09/12
24.98 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Beverwijk 23/06/12
24.83 Sylvia Loendersloot 23/05/99 Hercules Amsterdam 02/09/12
24.74 Bo Geeris 09/07/99 Generaal Michaelis Zundert 12/05/12
24.69 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Arnhem 16/06/12
24.46 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Heiloo 08/06/12
24.30 Vera Hinrichs 13/03/99 Jahn II Emmen 08/09/12
24.27 Maxime Beverwijk 23/01/00 Atledo Amsterdam 02/09/12
24.26 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Emmeloord 23/06/12
23.95 Irina Nuiten 09/01/99 Diomedon Bergen op Zoom 21/08/12
23.81 Anne van Weeren 03/01/00 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
23.70 Bonne Cato Meijeraan 03/08/00 Spartacus Leeuwarden 22/09/12
23.47 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Steenwijk 14/10/12
23.34 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Hoorn 02/06/12
23.34 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Arnhem 16/06/12
23.30 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Zaandam 07/09/12
23.29 Annamaria Vorstenbosch 03/05/99 Marvel Oss 23/06/12
23.22 Elyne-Laura Kingma 31/03/00 Spartacus Leeuwarden 22/09/12
in onderlinge wedstrijd:
26.37 Vera Hinrichs 13/03/99 Jahn II Stadskanaal 06/10/12
23.77 Judeska Sheppard 20/10/99 Rotterdam Atletiek Rotterdam 22/09/12
23.02 Helena Pluimes 13/03/99 Scorpio Oosterhout 29/09/12
speerwerpen 400 g - grens 27.50
36.99 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Woerden 14/10/12
35.75 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Krommenie 15/09/12
33.52 Beau Winnubst 26/05/99 Haarlemmermeer Woerden 14/10/12
33.32 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Zaandam 07/09/12
33.20 Livia Tromp 09/10/99 Haag Atletiek Amsterdam 02/09/12
32.67 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Krommenie 15/09/12
32.46 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Coesfeld (GER) 29/09/12
31.79 Merel Wevers 19/10/99 AV '34 Amsterdam 02/09/12
31.46 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Krommenie 15/09/12
31.44 Lotte PrŲpper 03/07/99 Phanos Amsterdam 26/05/12
31.21 Enid Duut 18/05/99 PAC Krommenie 15/09/12
30.92 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Zaandam 08/07/12
30.55 Susan Bekkers 18/05/99 Attila Gorinchem 26/05/12
30.05 Disney Roeleveld 28/04/99 Haag Atletiek Krommenie 15/09/12
29.54 Britt Gerdes 08/05/99 Voorschoten '97 Amsterdam 02/09/12
29.48 Joina Smit 21/02/00 TION Krommenie 15/09/12
29.40 Suzanne Giezeman 22/09/99 Haag Atletiek Den Haag 26/08/12
29.37 Emma van Arendonk 19/05/99 THOR Breda 14/10/12
29.32 Enya Hoogewoning 04/04/99 Typhoon Oosterhout 23/06/12
29.28 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Almelo 02/06/12
29.21 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Lisse 07/07/12
28.90 Ilham Tamrouti 20/12/99 Isala '96 Epe 22/09/12
28.71 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Best 30/06/12
28.45 Chantal Maas 04/07/99 LGD Apeldoorn 22/09/12
28.16 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
28.12 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Best 30/06/12
28.10 Isa Tweehuijsen 09/04/00 Athlos Zwolle 21/04/12
28.02 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Arnhem 07/04/12
27.92 Jet Rutten 10/12/99 Unitas Venlo 10/06/12
27.72 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Leeuwarden 03/07/12
27.71 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Steenwijk 14/10/12
in onderlinge wedstrijd:
37.05 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Krommenie 07/10/12
6-kamp - grens 2750
3627 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Apeldoorn 22/09/12
09.55 * 1.45 * 27.35 * 5.01 * 11.86 * 1.40,44 * -0.2 *
3545 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Almelo 02/06/12
09.71 * 1.65 * 35.22 * 4.44 * 10.51 * 1.51,52 *1.6 * -1.6
3491 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Gemert 16/06/12
10.25 * 1.50 * 31.41 * 4.84 * 11.02 * 1.44,97 * -0.5 *
3484 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Apeldoorn 22/09/12
09.73 * 1.45 * 33.11 * 4.55 * 12.73 * 1.50,73 * -1.3 *
3406 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Best 30/06/12
10.12 * 1.56 * 25.91 * 5.32 * 09.29 * 1.50,29 *2.8 *
3400 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Gemert 16/06/12
09.61 * 1.40 * 27.03 * 4.74 * 10.03 * 1.42,56 * -0.5 *
3352 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-Lelystad Amstelveen 27/05/12
09.80 * 1.52 * 23.89 * 4.65 * 10.70 * 1.47,98 *0.9 *
3336 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Best 30/06/12
10.12 * 1.36 * 28.12 * 4.75 * 10.80 * 1.43,35 *2.1 *
3304 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Stadskanaal 07/07/12
09.71 * 1.45 * 23.69 * 4.66 * 11.34 * 1.50,31 *0.5 *
3248 Chantal Maas 04/07/99 LGD Gemert 16/06/12
11.22 * 1.50 * 26.41 * 4.71 * 12.07 * 1.49,64 * -0.4 *
3220 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Apeldoorn 22/09/12
10.00 * 1.45 * 23.39 * 4.39 * 09.89 * 1.44,06 * -1.3 *
3219 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Gemert 16/06/12
09.97 * 1.50 * 26.98 * 4.59 * 09.44 * 1.53,36 * -0.4 *
3186 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Delft 30/06/12
10.49 * 1.45 * 32.26 * 4.54 * 09.50 * 1.53,16 * -1.5 *
3148 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
09.95 * 1.40 * 21.41 * 4.71 * 08.69 * 1.44,63 * -1.3 *
3123 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.32 * 1.35 * 27.44 * 4.53 * 09.77 * 1.48,46 * -0.2 *
3113 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Apeldoorn 22/09/12
10.43 * 1.35 * 32.56 * 4.01 * 11.54 * 1.52,50 * -0.2 *
3096 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Apeldoorn 22/09/12
10.55 * 1.45 * 27.24 * 4.27 * 10.69 * 1.53,64 * -1.3 *
3056 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Krommenie 25/08/12
10.90 * 1.40 * 27.42 * 4.57 * 11.95 * 2.00,19 *0.4 *0.5
2986 Annika Reuvers 02/07/00 Diomedon Gemert 16/06/12
10.74 * 1.40 * 18.47 * 4.56 * 09.92 * 1.46,94 * -0.5 *
2982 Emese Vossenaar 03/01/99 Prins Hendrik Gemert 16/06/12
10.21 * 1.45 * 20.47 * 4.46 * 09.29 * 1.54,56 *0.6 *
2979 Jana Bersee 07/03/00 Ciko '66 Amstelveen 27/05/12
11.26 * 1.47 * 26.88 * 4.35 * 08.54 * 1.50,14 *0.8 *
2974 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
11.89 * 1.40 * 28.16 * 4.23 * 11.99 * 1.53,38 * -0.4 *
2960 Fenna Klapwijk 29/01/00 PAC Lisse 07/07/12
10.52 * 1.30 * 19.37 * 4.49 * 09.19 * 1.43,00 *††††† *
2956 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Woerden 25/08/12
10.62 * 1.35 * 16.95 * 4.48 * 09.75 * 1.43,27 *0.3 *0.2
2931 Jip Roemaat 19/07/00 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.67 * 1.50 * 22.47 * 4.12 * 09.90 * 1.57,22 * -0.4 *
2913 Dhanique van de Kruisweg 28/02/99 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
10.85 * 1.30 * 24.56 * 4.21 * 10.61 * 1.50,89 * -0.1 *
2886 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Gemert 16/06/12
11.27 * 1.35 * 19.38 * 4.28 * 09.36 * 1.42,16 * -0.4 *
2886 Sophie Jebose 03/08/00 AAC Zaandam 07/07/12
09.89 * 1.45 * 19.17 * 4.73 * 08.55 * 2.06,66 *1.6 *
2844 Judith Endstra 16/02/99 Holland Apeldoorn 22/09/12
10.78 * 1.50 * 13.25 * 4.30 * 08.58 * 1.46,02 * -0.4 *
2836 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Stadskanaal 07/07/12
11.45 * 1.45 * 24.85 * 4.28 * 11.70 * 2.08,50 *0.6 *
2832 Paulien Karsemeijer 10/02/99 Clytoneus Gemert 16/06/12
11.10 * 1.40 * 19.86 * 4.23 * 08.88 * 1.48,38 *††††† *
2816 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Zaandam 07/07/12
10.77 * 1.30 * 18.48 * 4.53 * 09.45 * 1.51,30 *0.4 *
2812 Silke Peeters 27/04/99 AVV Best 30/06/12
11.16 * 1.46 * 24.05 * 4.21 * 08.05 * 1.55,53 *3.7 *
2795 Nienke Tool 26/03/99 SAV Krommenie 25/08/12
11.18 * 1.40 * 21.25 * 4.35 * 10.60 * 2.01,63 *0.4 *0.5
2790 Didi Wals 18/01/00 Lycurgus Amstelveen 27/05/12
10.04 * 1.37 * 16.91 * 4.18 * 09.23 * 1.56,17 *0.8 *
2771 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Woerden 25/08/12
10.95 * 1.40 * 25.77 * 4.39 * 08.81 * 2.06,60 *0.3 *0.1
2768 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Almelo 02/06/12
11.12 * 1.35 * 29.28 * 4.15 * 09.64 * 2.05,67 *1.7 * -0.4
2768 Nicole Etman 13/07/00 PAC Lisse 07/07/12
10.42 * 1.45 * 17.64 * 3.99 * 08.89 * 1.55,99 *0.7 *
2755 Sacha Dral 19/09/00 Nijmegen Atletiek Best 30/06/12
10.69 * 1.56 * 15.15 * 4.48 * 08.54 * 2.04,62 *2.8 *
in onderlinge wedstrijd:
3196 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 06/10/12
10.41 * 1.40 * 34.53 * 4.56 * 09.81 * 1.54,13 *††††† *
3082 Livia Tromp 09/10/99 Haag Atletiek Den Haag 06/10/12
10.84 * 1.40 * 33.19 * 4.43 * 10.28 * 1.57,22 *††††† *
3059 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Gendringen 06/10/12
10.9h * 1.30 * 24.47 * 4.50 * 11.55 * 1.45.2*††††† *
2888 Susan Bekkers 18/05/99 Attila Tilburg 29/09/12
11.15 * 1.45 * 28.27 * 3.97 * 09.97 * 1.58,62 *††††† *
2864 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Spijkenisse 29/09/12
10.63 * 1.40 * 18.94 * 4.57 * 07.69 * 1.49,29 *††††† *
2859 Channa de Bruijn 24/01/00 Nijmegen Atletiek Nijmegen 06/10/12
10.5h * 1.50 * 23.64 * 4.34 * 08.90 * 2.04,2*††††† *
2856 Emely van der Vliet 05/03/00 Prins Hendrik Vught 29/09/12
12.04 * 1.35 * 25.31 * 4.56 * 10.10 * 1.52,94 *††††† *
2836 Mirte Kok 21/11/99 Hercules Dordrecht 06/10/12
10.84 * 1.50 * 16.50 * 4.60 * 07.86 * 1.53,22 *††††† *
2797 Disney Roeleveld 28/04/99 Haag Atletiek Den Haag 06/10/12
11.88 * 1.35 * 29.04 * 4.06 * 10.27 * 1.56,47 *††††† *
4 x 60 meter - grens 34.00
31.47 Rotterdam PAC Amstelveen 30/09/12 (Fenna Klapwijk, Enid Duut, Nicole Etman, Hilmar Duut)
31.81 Krommenie Lycurgus Amstelveen 30/09/12 (Lisanne Schoonebeek, Annebel Jaarsma, Nora Winter, Didi Wals)
31.90 Amsterdam AAC Krommenie 15/09/12 (Anna Fayete, Merit Schuurman, Zola Zwerver, Sophie Jebose)
32.04 Almere Almere '81 Haarlem 26/05/12 (Marjolyne Niesing, Gwen Reuver, Nynke van den Heuvel, Anouk van Woudenberg)
32.21 Emmeloord NOP Emmeloord 23/06/12 (Rianne Beuling, Manon Schoop, Imke Hilderink, Marit Houwer)
32.32 Hilversum GAC-Hilversum Beverwijk 23/06/12 (Sterre Weber, Levi Hollander, Luna Scheffer, Wieke van Kaam)
32.61 Vught Prins Hendrik Zundert 12/05/12 (Emese Vossenaar, Anna Postema, Renske van der Eijnde, Emely van der Vliet)
32.84 Haarlem Holland Lelystad 23/06/12 (Joyce van kan, Isa Schouw, Liselot Thunissen, Judith Endstra)
32.85 Spijkenisse Spark Alphen aan de Rijn 23/06/12 (GabriŽlla Dirks, Jade Dubbeld, Naomi de Cloe, Fleur van Aalst)
32.85 Arnhem Ciko '66 Amstelveen 30/09/12 (Famke Heinst, Jet van der Mark, Jasmijn Lau, Roos van Zwam)
32.86 Den Haag Sparta Naaldwijk 23/06/12 (Emily Parker, Romy Kok, Marillya Teixeira, Sanne Hasper)
32.86 Leiden Leiden Atletiek Amstelveen 30/09/12 (Evi Kulker, Yuki Dubbelaar, Gwen Hogenboom, Janneke Lemmerzaal)
32.90 Edam Edam Amsterdam 26/05/12
32.91 Terneuzen Scheldesport Bergen op Zoom 26/05/12 (Amber Boutens, WaeŲby Jones, Maaike de Kreek, Willemijn Torbijn)
32.95 Dordrecht Hercules Amstelveen 30/09/12 (Camille van de Burg, Mirte Kok, Charity Bouman, Hilde den Engelse)
32.98 Grootebroek SAV Hoorn 23/06/12 (Nienke Tool, Merel Sinnige, Lotte Ruia, Maartje van der Thiel)
33.11 Amersfoort Triathlon Lelystad 23/06/12 (Tjeerdtje van Gastel, Jasmijn Bakker, Aricia Limburg, Femke Bol)
33.14 Enschede TION Krommenie 15/09/12 (Lotte Zwiers, Noelle Venneman, Danae Evers, Anouk Weustink)
33.15 Bergen op Zoom Spado Bergen op Zoom 26/05/12 (Anique Videler, Anouk Prop, Eva van der Heijden, Roos van den Berg)
33.23 Dordrecht Parthenon Oosterhout 23/06/12 (Maud Willems, Anneke Suurmond, Luka Lieuwen, Marjolein Kroon)
33.30 Woerden Clytoneus Krommenie 15/09/12 (Sharon Lansing, Paulien Karsemeijer, Aylan Menick, Ilonka Dekker)
33.31 Nijmegen Nijmegen Atletiek Gendringen 21/04/12 (Channa de Bruijn, Dianne Jansen, Sacha Dral, Rinke Spierings)
33.36 Apeldoorn AV '34 Apeldoorn 26/05/12 (Wiyada Thiabphet, Dhanique van de Kruisweg, Corean Benschop, Merel Wevers)
33.43 Den Haag Haag Atletiek Rotterdam 26/05/12 (Kiki Verroen, Emma Groen, Livia Tromp, Janna van Burik)
33.52 Lisse De Spartaan Alphen aan de Rijn 23/06/12 (Andrea Bouma, Jasmin Brinkerhof, Lotte van Stijn, Rebecca Hulshof)
33.59 Venlo Scopias Venray 21/04/12 (Luka Helsen, Simone Lamberts, Dagmara Killaars, Manouk Cartigny)
33.61 Gouda Gouda Spijkenisse 21/04/12 (Sophie van Veen, Sacha Palsgraaf, Femke de Boer, Frederique Post)
33.62 Breda Sprint Bergen op Zoom 26/05/12 (Babette Bakermans, Britt van Driel, Eva Vonk, Faith Room)
33.66 Boskoop AV '47 Alphen aan de Rijn 23/06/12 (Emma Zaad, Rinka Kranenburg, Amber Kooter, Joyce Kraaijenbrink)
33.67 Delft AV '40 Utrecht 23/06/12 (Evi van Loon, Noa Primatesta, Larissa Smit, Merel Loman)
33.69 Dronten Flevo Delta Dronten 30/06/12 (Myrthe Kruit, Sharon Bruggink, Luna Jansma, Tessa Homma)
33.71 Beverwijk DEM Santpoort 21/04/12 (Kim Niesten, Mariska Poel, Eline Schade van Westrum, Kim van der Aar)
33.73 Tilburg Attila Oosterhout 23/06/12 (Susan Bekkers, Meike Stevens, Mylene van Miltenburg, Bente Smagge)
33.78 Sittard Unitas Roermond 23/06/12 (Lotte Venhuizen, Fleur Visser, Anouk Schonewille, Manyima Stevelmans)
33.80 Amsterdam Atos Amsterdam 26/05/12
33.85 Amsterdam Phanos Amsterdam 26/05/12
33.85 Beek Caesar Venlo 10/06/12 (Laura Vluggen, Ankie Habets, Famke Paulusen, Anouk Wouters)
33.89 Zevenaar De Liemers Ede 23/06/12 (Denisa Reina, Bregje Sloot, Marit Slothouber, Isa Vermeulen)
33.90 Rijssen Rijssen Zutphen 23/06/12
33.98 Amsterdam AV '23 Amstelveen 30/09/12 (Eva Schepers, Rochan Comello, Racquelle Biezen, Naseya Weinchard)
33.99 Gendringen Atletico '73 Ede 23/06/12 (Valesca Braam, Nike de Moor, Emma Matse, Hanna van Aalten)
(betere) handtijden:
32.9 h Woerden Clytoneus Woerden 26/05/12 (Aylan Menick, Britta de Haan, Sharon Lansing, Ilonka Dekker)
33.2 h Delft AV '40 Woerden 26/05/12 (Evi van Loon, Larissa Smit, Merel Loman, Noa Primatesta)
combiteams:
31.80 regio Rijnmond regio Rijnmond Bergen op Zoom 16/06/12 (Fenna Klapwijk, Hilmar Duut, Naomi de Cloe, GabriŽlla Dirks)
33.30 regio Zuid Holland-Midden regio Zuid Holland-Midden Bergen op Zoom 16/06/12 (Ilse Kuijf, Feline Molenaar, Julia Hollander, Yuki Dubbelaar)
33.73 regio West-Brabant regio West-Brabant Bergen op Zoom 16/06/12
33.81 regio Dordrecht regio Dordrecht Bergen op Zoom 16/06/12