Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 23 juli 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
80 meter - grens 10.70
1 9.65 Minke Bisschops 02-09-02 Unitas Sittard 10-06-17 -0.2
2 9.91 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Nieuwegein 06-05-17 -0.7
3 10.19 Sarah Itiola 23-10-02 Feniks Amsterdam 07-07-17 0.6
4 10.21 Sheenai Muntslag 14-10-02 Sprint Uden 09-07-17 0.3
5 10.26 Lianne Huisjes 01-09-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17 2.0
6 10.27 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Rijen 18-06-17 1.4
7 10.28 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Stadskanaal 24-06-17 2.0
8 10.30 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Stadskanaal 24-06-17 0.1
9 10.38 Birgit Olislagers 19-01-02 Atletiek Maastricht Kerkrade 25-06-17 1.6
10 10.42 Anne-Sophie Baars 29-04-02 Ciko '66 Ede 10-06-17 1.7
11 10.44 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Groningen 06-05-17 1.6
12 10.45 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Heerenveen 20-05-17 0.4
13 10.51 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Rijen 18-06-17 1.4
14 10.52 Nunzia Bos 02-06-03 AV '23 Hoofddorp 10-06-17 1.1
15 10.52 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17 -0.3
16 10.53 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Hoofddorp 21-04-17 1.8
17 10.54 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Alphen aan den Rijn 06-05-17 -1.3
18 10.54 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Zoetermeer 10-06-17 0.4
19 10.57 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Heerde 03-06-17 -1.1
20 10.62 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Hoofddorp 21-04-17 1.8
21 10.62 Valéria Montijn 06-04-02 CAV Energie Barendrecht 10-06-17 -0.5
22 10.64 Maaike Heida 19-11-02 Clytoneus Zoetermeer 10-06-17 0.4
23 10.64 Loren Djolo 01-09-03 Swift Roermond 14-07-17 0.3
24 10.66 Simi Pater 14-05-02 U-Track Veenendaal 08-04-17 0.8
25 10.66 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Spijkenisse 22-04-17 -1.0
26 10.67 Maureen Louws 19-05-03 NOP Heerde 03-06-17 1.9
27 10.67 Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Almelo 10-06-17 0.8
28 10.68 Wies Kesting 19-03-02 AAC '61 Groningen 06-05-17 1.6
29 10.68 Veerle van Son 15-03-03 Scorpio Rijen 18-06-17 1.4
30 10.69 Denise Arisa 14-08-03 Ilion Nieuwegein 06-05-17 0.1
31 10.69 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Veenendaal 06-05-17 -0.7
32 10.69 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Heiloo 06-05-17 -0.7
33 10.69 Sindy de Bruijn 09-06-03 AKU Amsterdam 07-07-17 0.6
geen windgegevens bekend:
10.45 Miro Vlasman MD 08-07-04 Phanos Amsterdam 19-05-17
10.48 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Hoorn 10-06-17
met teveel rugwind:
10.53w Sterre Buijs 20-05-02 VAV Amersfoort 10-06-17 2.1
10.59w Olivia Greven 20-08-02 Hanzesport Arnhem 01-06-17 2.1
10.61w Thyra Terweij 29-06-03 NEA-Volharding Warmenhuizen 10-06-17 3.9
10.62w Doortje van der Mark 07-08-02 Ciko '66 Arnhem 01-06-17 2.1
in onderlinge wedstrijd:
10.2h Nunzia Bos 02-06-03 AV '23 Amsterdam 02-04-17
150 meter - grens 19.85
1 18.49 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Utrecht 27-05-17 -0.4
2 18.89 Miro Vlasman MD 08-07-04 Phanos Soest 16-06-17 1.0
3 19.00 Sarah Itiola 23-10-02 Feniks Amsterdam 07-07-17 0.0
4 19.22 Sheenai Muntslag 14-10-02 Sprint Rijen 27-05-17 -1.2
5 19.22 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Stadskanaal 08-07-17 0.3
6 19.26 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Best 27-05-17 1.9
7 19.27 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Leiden 27-05-17 0.2
8 19.40 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Heiloo 23-06-17 1.3
9 19.42 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Veenendaal 08-04-17 1.2
10 19.46 Valéria Montijn 06-04-02 CAV Energie Amsterdam 07-07-17 0.0
11 19.49 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 08-07-17 0.6
12 19.50 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Heiloo 23-06-17 1.0
13 19.51 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Amstelveen 04-06-17 0.2
14 19.53 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Kampen 27-05-17 -1.4
15 19.55 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Gemert 03-06-17 1.2
16 19.58 Maureen Louws 19-05-03 NOP Kampen 27-05-17 -1.4
17 19.58 Rosella van Keulen MD 29-05-04 VAV Veenendaal 01-07-17 -0.1
18 19.62 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Zaandam 27-05-17 1.5
19 19.64 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Stadskanaal 08-07-17 0.3
20 19.65 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Amsterdam 07-07-17 0.0
21 19.73 Britt de Blaauw MD 22-04-04 PAC Amersfoort 17-04-17 1.8
22 19.80 Brecht van der Vliet MD 23-10-04 Impala Steenwijk 07-07-17 1.7
23 19.81 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Rijen 27-05-17 -1.2
24 19.81 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Gemert 03-06-17 0.7
met teveel rugwind:
18.78w Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Lisse 08-07-17 3.8
18.99w Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 08-07-17 3.8
19.09w Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 08-07-17 3.8
19.52w Sarah van Tuijl 31-05-03 AV Almere '81 Lisse 08-07-17 4.3
19.65w Nikki Taag 09-01-02 KAV Holland Lisse 08-07-17 5.3
19.66w Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Lisse 08-07-17 4.9
600 meter - grens 1.43.00
1 1.37.57 Desi van Emmerik 15-01-02 Cialfo Heerde 03-06-17
2 1.38.50 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Gemert 04-06-17
3 1.39.61 Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Lisse 09-07-17
4 1.39.64 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Heerde 03-06-17
5 1.40.17 Tiba Miran MD 16-08-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
6 1.40.22 Nori Meulendijks MD 21-11-04 HAC Rijen 18-06-17
7 1.40.60 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Lisse 09-07-17
8 1.41.13 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Veenendaal 08-04-17
9 1.41.34 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 09-07-17
10 1.41.80 Daan de Reijdt 26-08-03 Sprint Lisse 09-07-17
11 1.41.84 Noortje Huitema MD 16-03-04 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17
12 1.42.07 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Sneek 14-05-17
13 1.42.49 Gwen Feenstra 02-01-02 Hera Heerhugowaard 02-06-17
14 1.42.57 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Amstelveen 05-06-17
15 1.42.92 Naomi van Opstal 20-09-03 Eindhoven Atletiek Gemert 04-06-17
in onderlinge wedstrijd:
1.40.71 Eline Dalderop 16-06-02 Tempo Bussum 16-07-17
800 meter - grens 2.26.00
1 2.11.62 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Vught 25-05-17
2 2.13.11 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Leiden 17-06-17
3 2.14.55 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Leiden 17-06-17
4 2.14.62 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Brussel (BEL) 09-07-17
5 2.15.79 Desi van Emmerik 15-01-02 Cialfo Vught 30-06-17
6 2.16.01 Yasmine Abbes 18-02-02 Nijmegen Atletiek Leiden 17-06-17
7 2.16.23 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Wageningen 19-05-17
8 2.16.86 Tamar Veltman 27-01-03 Almere '81 Amersfoort 23-05-17
9 2.17.14 Tischa Braum MD 13-08-05 Nijmegen Atletiek Gendringen 06-05-17
10 2.17.72 Laura van Langen 31-01-03 SAV Edam 18-07-17
11 2.18.75 Lotte van Schaik 26-10-02 Atverni Vught 25-05-17
12 2.18.81 Fee Mok 25-11-03 SAV Vught 25-05-17
13 2.19.00 Emmy van den Berg 05-10-02 Prins Hendrik Gemert 06-05-17
14 2.19.05 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Eindhoven 19-05-17
15 2.19.48 Sara Schouten 22-08-03 Atverni Vught 25-05-17
16 2.19.79 Jenda de Boer 03-07-02 Horror Wageningen 16-06-17
17 2.20.36 Gwen Feenstra 02-01-02 Hera Hagen (GER) 16-06-17
18 2.21.14 Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Utrecht 21-05-17
19 2.21.41 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Hagen (GER) 16-06-17
20 2.22.13 Lisanne Schapendonk 18-10-02 AV Wijchen Vught 30-06-17
21 2.22.24 Jolente Bleijs 19-09-02 GAC-Hilversum Vught 30-06-17
22 2.22.33 Meike Verdaasdonk 28-08-02 Spado Uden 09-07-17
23 2.23.34 Daan de Reijdt 26-08-03 Sprint Gorinchem 10-06-17
24 2.23.38 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Emmeloord 14-05-17
25 2.23.79 Bieke Schipperen MD 05-03-04 Scorpio Gorinchem 10-06-17
26 2.23.97 Tess van Randtwijk MD 04-10-04 AV '34 Wageningen 19-05-17
27 2.24.18 Anna Eikendal 04-06-02 Atverni Heusden (BEL) 22-07-17
28 2.24.51 Eline Mast 13-02-03 NEA-Volharding Edam 18-07-17
29 2.24.70 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Eindhoven 19-05-17
30 2.24.72 Denise de Does 14-05-03 Haag Atletiek Oud-Beijerland 21-05-17
31 2.24.83 Carmen Huikeshoven 05-01-03 Altis Amersfoort 01-07-17
32 2.24.92 Fleur Koeling 13-11-02 GVAC Uden 09-07-17
33 2.25.46 Lois de la Mar 07-09-02 AV '23 Amsterdam 06-05-17
34 2.25.56 Vera de Vries 23-03-02 Horror Sneek 10-06-17
25 2.25.65 Nienke van Dok 06-11-02 AV Aalsmeer Vught 25-05-17
26 2.25.80 Esra Zijderlaan 25-09-02 Atverni Utrecht 02-06-17
27 2.25.81 Demi van Mourik 23-01-03 PAC Naaldwijk 06-05-17
28 2.25.81 Marta Moreno 21-10-02 Leiden Atletiek Bergen op Zoom 24-06-17
29 2.25.81 Sterre de Rooij 31-05-02 Ilion Bergen op Zoom 24-06-17
30 2.25.94 Minke Nijhuis 11-11-02 PEC 1910 Dronten 10-06-17
31 2.25.94 Sanne Diepen 26-09-02 Prins Hendrik Uden 09-07-17
32 2.25.95 Jetske Mooldijk 29-04-02 PAC Naaldwijk 06-05-17
1000 meter - grens 3.10.00
1 2.56.41 Tamar Veltman 27-01-03 AV Almere '81 Amersfoort 09-05-17
2 3.04.46 Desi van Emmerik 15-01-02 Cialfo Zwolle 19-04-17
3 3.04.58 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Drunen 22-06-17
4 3.02.89 Tess van Randtwijk MD 04-10-04 AV '34 Amersfoort 01-07-17
5 3.03.83 Myrthe van der Schoot MD 16-04-04 GAC Hilversum Amersfoort 01-07-17
6 3.04.98 Bridget Konings MD 07-02-04 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
7 3.05.09 Celine van Heerikhuize MD 18-12-04 Climax Heerde 03-06-17
8 3.05.90 Bo Spoor MD 18-10-04 Atletiek Helmond Uden 09-07-17
9 3.05.92 Bieke Schipperen MD 05-03-04 Scorpio Amersfoort 01-07-17
10 3.06.77 Julia Groot 10-11-02 Ciko '66 Amersfoort 01-07-17
11 3.07.19 Tiba Miran MD 16-08-04 Groningen Atletiek Amersfoort 01-07-17
12 3.07.52 Tischa Braum MD 13-08-05 Nijmegen Atletiek Nijmegen 02-06-17
13 3.08.43 Dione Schipper MD 01-04-04 Start '78 Amersfoort 01-07-17
14 3.09.55 Fee Mok 25-11-03 SAV Hoorn 02-04-17
15 3.09.65 Naomi van Opstal 20-09-03 Eindhoven Atletiek Veldhoven 07-04-17
16 3.09.73 Denise de Does 14-05-03 Haag Atletiek Den Haag 14-04-17
1500 meter - grens 5.10.00
1 4.30.89 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Huizingen (BEL) 10-06-17
2 4.30.90 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Nijmegen 02-06-17
3 4.37.68 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Nijmegen 02-06-17
4 4.38.61 Manjorie Janssen 25-05-02 Cifla Nijmegen 02-06-17
5 4.38.61 Anna Eikendal 04-06-02 Atverni Huizingen (BEL) 10-06-17
6 4.43.63 Emmy van den Berg 05-10-02 Prins Hendrik Vught 02-07-17
7 4.44.84 Sara Schouten 22-08-03 Atverni Wageningen 19-05-17
8 4.45.11 Laura van Langen 31-01-03 SAV Heiloo 21-07-17
9 4.46.34 Tamar Veltman 27-01-03 AV Almere '81 Wageningen 16-06-17
10 4.46.95 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Uden 09-07-17
11 4.47.01 Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Heiloo 21-07-17
12 4.47.53 Fee Mok 25-11-03 SAV Vught 02-07-17
13 4.50.34 Tess van Randtwijk MD 04-10-04 AV '34 Wageningen 16-06-17
14 4.53.59 Nienke van Dok 06-11-02 AV Aalsmeer Soest 16-06-17
15 4.55.08 Selina Franken MD 07-02-05 AV Zeewolde Soest 16-06-17
16 4.57.32 Jolente Bleijs 19-09-02 GAC-Hilversum Vught 01-07-17
17 4.57.72 Julia Groot 10-11-02 Ciko '66 Wageningen 16-06-17
18 4.57.89 Vera de Vries 23-03-02 Horror Wageningen 07-07-17
19 4.58.36 Denise de Does 14-05-03 Haag Atletiek Etten-Leur 11-06-17
20 4.59.41 Jetske Mooldijk 29-04-02 PAC Etten-Leur 11-06-17
21 4.59.80 Esra Zijderlaan 25-09-02 Atverni Utrecht 23-06-17
22 4.59.85 Britt Oplaat 23-12-02 AV Rijssen Heerde 03-06-17
23 5.02.40 Eline Mast 13-02-03 NEA-Volharding Heiloo 21-07-17
24 5.02.52 Sanne Schouten 22-08-03 Atverni Utrecht 02-06-17
1500 meter steeple - grens 5.55.00
1 5.11.19 Laura van Langen 31-01-03 SAV Edam 08-07-17
2 5.36.15 Eline Mast 13-02-03 NEA-Volharding Edam 02-07-17
3 5.39.84 Fenna Heijbroek 26-05-03 Phanos Barendrecht 01-06-17
4 5.42.99 Lotte van Lieshout 30-12-03 CAV Energie Barendrecht 01-06-17
80 meter horden - grens 12.75
1 11.56 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Hagen (GER) 16-06-17 0.4
2 11.79 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Amstelveen 04-06-17 1.7
3 11.84 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Gemert 03-06-17 0.0
4 11.84 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Hagen (GER) 16-06-17 0.8
5 11.85 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 08-07-17 1.2
6 11.93 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 08-07-17 -0.1
7 11.97 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Stadskanaal 08-07-17 0.2
8 12.02 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Best 27-05-17 1.1
9 12.05 Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Heerde 03-06-17 -0.3
10 12.05 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Stadskanaal 08-07-17 0.2
11 12.14 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Hagen (GER) 16-06-17 1.3
12 12.15 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Heerde 03-06-17 -0.3
13 12.25 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Emmeloord 13-05-17 0.6
14 12.27 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 08-07-17 -0.1
15 12.28 Maureen Louws 19-05-03 NOP Hagen (GER) 16-06-17 1.3
16 12.36 Sarah van Beilen 22-03-02 PEC 1910 Stadskanaal 08-07-17 0.2
17 12.38 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Emmeloord 13-05-17 0.7
18 12.38 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Spijkenisse 27-05-17 0.5
19 12.43 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Hagen (GER) 16-06-17 0.8
20 12.44 Nimah Lommerse 07-03-03 De Spartaan Amstelveen 04-06-17 -0.6
21 12.56 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Hoorn 01-07-17 -0.6
22 12.59 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Gorinchem 25-05-17 0.6
23 12.62 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Sneek 13-05-17 0.9
24 12.62 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Kerkrade 25-06-17 0.8
300 meter horden - grens 49.00
1 45.50 Nina Franke 14-03-02 AV Oss '78 Epe 23-04-17
2 45.96 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
3 46.12 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Hoorn 10-06-17
4 46.12 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Sneek 10-06-17
5 46.54 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Dronten 10-06-17
6 47.18 Denise Arisa 14-08-03 Ilion Zoetermeer 10-06-17
7 47.23 Sarah van Beilen 22-03-02 PEC 1910 Groningen 03-06-17
8 47.33 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Gorinchem 10-06-17
9 47.52 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Groningen 03-06-17
10 47.60 Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Almelo 10-06-17
11 47.73 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Almelo 10-06-17
12 47.74 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Sittard 10-06-17
13 47.86 Sterre Buijs 20-05-02 VAV Amersfoort 10-06-17
14 47.97 Sarah Itiola 23-10-02 Feniks Bussum 10-06-17
15 48.09 Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
16 48.19 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Epe 23-04-17
17 48.21 Joyce Menick 03-07-03 AV Haarlemmermeer Hoofddorp 10-06-17
18 48.26 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Hoorn 10-06-17
19 48.46 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
20 48.56 Venisha da Silva 10-03-03 CAV Energie Barendrecht 10-06-17
21 48.66 Kim van Leest 29-01-02 AV '40 Lisse 10-06-17
hoogspringen - grens 1.56
1 1.70 Nina Borger 22-07-03 Unitas Sittard 10-06-17
2 1.70 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 08-07-17
3 1.69 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Hagen (GER) 16-06-17
4 1.66 Fay Witte 08-03-02 KAV Holland Hagen (GER) 16-06-17
5 1.65 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Weert 27-05-17
6 1.63 Sarah van Beilen 22-03-02 PEC 1910 Stadskanaal 24-06-17
7 1.63 Julia van Dijk 30-08-02 't Jasper Sport Uden 09-07-17
8 1.62 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Vierpolders 13-04-17
9 1.62 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Lisse 08-07-17
10 1.60 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Heerde 06-05-17
11 1.60 Lara Smits MD 06-06-04 Noordkop Heerhugowaard 06-05-17
12 1.60 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Emmeloord 13-05-17
13 1.60 Lauren Gommers 12-08-02 DJA Zierikzee 27-05-17
14 1.60 Anne Knijnenburg 11-03-02 AV Oss '78 Best 27-05-17
15 1.60 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Spijkenisse 27-05-17
16 1.60 Qwen Fennema 11-06-02 Flevo Delta Heerde 03-06-17
17 1.60 Britt Nederveen 14-08-03 Hollandia Hoorn 10-06-17
18 1.59 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Amstelveen 04-06-17
19 1.59 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Amstelveen 04-06-17
20 1.58 Fenna Achterberg MD 12-10-04 VAV Best 01-07-17
21 1.58 Hanna van Baast MD 10-01-04 Attila Best 01-07-17
22 1.57 Noor Stapel 23-03-02 Nijmegen Atletiek Heerde 03-06-17
verspringen - grens 5.00
1 5.38 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Emmeloord 14-05-17 1.7
2 5.37 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Heiloo 23-06-17
3 5.23 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Groningen 03-06-17
4 5.22 Britt de Blaauw MD 22-04-04 PAC Best 02-07-17 -0.2
5 5.20 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Heerenveen 08-04-17
6 5.19 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Groningen 06-05-17 1.6
7 5.19 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Hagen (GER) 16-06-17 0.1
8 5.18 Sarah van Tuijl 31-05-03 AV Almere '81 Almere 27-05-17 0.8
9 5.18 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 09-07-17 -0.3
10 5.16 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Utrecht 27-05-17
11 5.13 Nikki Taag 09-01-02 KAV Holland Amstelveen 05-06-17 0.0
12 5.12 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17 0.3
13 5.12 Isabel Raap 05-08-03 PAC Gorinchem 25-05-17 -0.3
14 5.12 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Bergen op Zoom 24-06-17 -1.5
15 5.10 Nina Borger 22-07-03 Unitas Weert 27-05-17 0.0
16 5.10 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Ahlen (GER) 17-06-17
17 5.10 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 24-06-17
18 5.07 Misha Oberski 21-09-02 Phanos Amsterdam 19-05-17 -0.8
19 5.07 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Sittard 10-06-17 0.7
20 5.06 Sica Verwasch 06-08-03 STB Weert 27-05-17 0.0
21 5.05 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Amsterdam 07-07-17 -0.5
mindere prestaties met windmeting:
5.27 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 09-07-17 1.3
5.18 Ilse Steigenga 04-10-02 Horror Dronten 17-04-17 1.8
5.09 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Sneek 10-06-16 1.1
5.01 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Almelo 10-06-17 1.4
met teveel rugwind:
5.52w Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Kampen 27-05-17 2.1
5.19w Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Naaldwijk 06-05-17 3.6
5.11w Isis Hordijk 02-03-03 Hellas Zoetermeer 10-06-17 2.6
5.09w Bente van der Stoel 02-03-03 AV '34 Emmeloord 14-05-17 4.2
5.00w Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Dordrecht 06-05-17 3.4
5.00w Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Emmeloord 14-05-17 4.2
in onderlinge wedstrijd:
5.09 Rosalie Breems 14-09-02 KAV Holland Haarlem 02-04-17
polsstokhoogspringen - grens 2.20
1 3.62 Thyra van Diemen 04-07-03 PAC Oud-Beijerland 03-06-17
2 3.26 Lotte Haest MD 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 08-07-17
3 3.10 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Dronten 04-07-17
4 2.80 Kira van den Ham 31-03-02 Hellas Eindhoven 13-05-17
5 2.60 Ilse Hengeveld 14-01-02 GAC-Hilversum Hilversum 22-04-17
6 2.60 Sterre Bal 20-06-02 Haag Atletiek Oud-Beijerland 21-05-17
7 2.51 Daphne Lambregts MD 20-07-04 Spado Zundert 23-06-17
8 2.50 Marleen Baas MD 13-08-04 AC TION Hengelo 26-04-17
9 2.50 Sofie Thomas 14-02-03 PAC Oud-Beijerland 21-05-17
10 2.50 Lauren van Tits 26-06-02 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 30-05-17
11 2.40 Sandy de Does 14-05-03 Haag Atletiek Oud-Beijerland 21-05-17
12 2.40 Iris Nass 14-02-02 PEC 1910 Wijchen 21-05-17
13 2.40 Mette Elgersma 29-04-02 AV Haarlem Heerhugowaard 02-06-17
14 2.30 Femke van Balen 10-11-03 Lycurgus Heerhugowaard 02-06-17
15 2.30 Milou Kaestner 01-03-03 AV Haarlemmermeer Heerhugowaard 02-06-17
16 2.30 Britt Nederveen 14-08-03 Hollandia Hoorn 01-07-17
17 2.20 Julia Arlotti 13-05-02 KAV Holland Heerhugowaard 02-06-17
18 2.20 Joyce Menick 03-07-03 AV Haarlemmermeer Heerhugowaard 02-06-17
19 2.20 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Heerhugowaard 02-06-17
20 2.20 Sara Bossché MD 08-11-04 PAC Rotterdam 18-06-17
hinkstapspringen - grens 9.00
1 10.80 Nina Borger 22-07-03 Unitas Tilburg 05-06-17 0.8
2 10.16 Anna Lusthof MD 29-04-04 Olympus '70 Amersfoort 01-07-17
3 9.92 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Utrecht 21-05-17 1.0
4 9.69 Jetske Meijer MD 29-11-04 Altis Amersfoort 01-07-17
5 9.61 Safira den Oudsten 24-01-03 Spiridon Vught 25-05-17 0.6
6 9.48 Noor Stapel 23-03-02 Nijmegen Atletiek Gouda 25-05-17 1.2
7 9.35 Elisanne Buunk 02-12-02 Archeus Rijssen 30-06-17 0.1
8 9.35 Ilse Hoogeveen AV Haarlemmermeer Amersfoort 01-07-17
9 9.10 Myrte van der Schoot MD 16-04-04 GAC-Hilversum Hilversum 22-04-17 0.5
mindere prestaties met windmeting:
9.40 Anna Lusthof MD 29-04-04 Olympus '70 Naaldwijk 21-04-17 1.2
met teveel rugwind:
10.07w Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Emmeloord 17-06-17 1.5
kogelstoten 3 kg - grens 10.75
1 15.60 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Hagen (GER) 16-06-17
2 12.67 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Utrecht 27-05-17
3 12.62 Fabiënne Muller 25-10-02 Lycurgus Hagen (GER) 16-06-17
4 12.52 Sophie Praas 09-09-02 Triathlon Amersfoort 27-05-17
5 12.51 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Bergen op Zoom 24-06-17
6 12.31 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Naaldwijk 06-05-17
7 11.95 Kahlan Veen 16-06-02 AV Heerenveen Hilversum 22-07-17
8 11.86 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Emmeloord 13-05-17
9 11.74 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Almere 27-05-17
10 11.71 Rosa Kuin 18-02-02 Hera Heerhugowaard 02-04-17
11 11.61 Charlotte Emanuel 24-05-03 Feniks Amsterdam 02-06-17
12 11.60 Noor Stapel 23-03-02 Nijmegen Atletiek Nijmegen 20-05-17
13 11.58 Danielle Wooning 03-09-02 Avantri Schoonhoven 01-07-17
14 11.58 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Stadskanaal 08-07-17
15 11.46 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 08-07-17
16 11.41 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Emmeloord 17-06-17
17 11.31 Isa Kollé MD 23-02-04 Noordkop Heiloo 21-07-17
18 11.15 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Kerkrade 25-06-17
19 11.05 Milou Kaestner 01-03-03 AV Haarlemmermeer Haarlem 27-05-17
20 10.92 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Waddinxveen 23-06-17
21 10.91 Mabinty Bangura 19-05-02 De Keien Uden 09-07-17
22 10.89 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Emmeloord 13-05-17
23 10.86 Hagar Bruil 02-06-03 PAC Barendrecht 10-06-17
24 10.82 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Sneek 13-05-17
25 10.76 Sophie Kunst 27-02-02 Fortuna Spijkenisse 27-05-17
discuswerpen 1 kg - grens 26.50
1 47.76 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Oud-Beijerland 21-05-17
2 33.18 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Assen 11-06-17
3 32.62 Fabiënne Muller 25-10-02 Lycurgus Zaandam 27-05-17
4 31.43 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Haarlem 19-05-17
5 30.48 Silke van der Zwaag 16-08-02 Horror Stadskanaal 27-05-17
6 30.35 Mabinty Bangura 19-05-02 De Keien Gemert 06-05-17
7 30.11 Roos Ketting 20-09-02 AVV Valkenswaard 30-05-17
8 28.85 Hagar Bruil 02-06-03 PAC Spijkenisse 27-05-17
9 28.76 Safira den Oudsten 24-01-03 Spiridon Uden 09-07-17
10 28.66 Annika Klooster 29-05-02 Phanos Amsterdam 15-04-17
11 28.59 Milou Kaestner 01-03-03 AV Haarlemmermeer Amsterdam 06-05-17
12 28.08 Sanne Diepen 26-09-02 Prins Hendrik Uden 09-07-17
13 27.63 Julie Bruls 01-11-03 Caesar Kerkrade 25-06-17
14 27.58 Rosa Kuin 18-02-02 Hera Alkmaar 27-05-17
15 27.49 Ruth Vogels 30-04-03 Rotterdam Atletiek Naaldwijk 06-05-17
16 27.00 Iris Nass 14-02-02 PEC 1910 Wijchen 21-05-17
17 26.99 Sandy de Does 14-05-03 Haag Atletiek Oud-Beijerland 21-05-17
in onderlinge wedstrijd:
28.36 Danielle Wooning 03-09-02 Avantri Schoonhoven 25-03-17
27.69 Femke Akkermans 08-04-03 Tempo Bussum 21-06-17
26.73 Heleen Prud'homme van Reine 24-07-02 Leiden Atletiek Leiden 01-04-17
speerwerpen 500 g - grens 32.00
1 42.86 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Vught 02-07-17
2 40.74 Iris Nass 14-02-02 PEC 1910 Zwolle 19-04-17
3 39.62 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Vught 02-07-17
4 38.50 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Vught 17-04-17
5 36.87 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Zaandam 27-05-17
6 34.99 Floor Alessie 29-03-03 Attila Rijen 27-05-17
7 34.80 Evi Verdonkschot 06-06-02 Voorne Atletiek Spijkenisse 27-05-17
8 34.61 Shana van Vuuren 22-09-02 De Spartaan Lisse 10-06-17
9 34.58 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Amsterdam 25-05-17
10 34.36 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Utrecht 21-05-17
11 33.85 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Barendrecht 10-06-17
12 33.69 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Kampen 17-05-17
13 32.80 Sanne Diepen 26-09-02 Prins Hendrik Uden 09-07-17
14 32.79 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Stadskanaal 09-07-17
15 32.69 Wicky Hulselmans 03-12-03 GAC-Hilversum Bussum 10-06-17
16 32.68 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Heerde 03-06-17
17 32.64 Puck Harms 12-02-02 GAC-Hilversum Hilversum 09-04-17
18 32.51 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Gemert 03-06-17
19 32.51 Sietske Verkade 10-11-02 AAV '36 Amersfoort 01-07-17
20 32.43 Margriet Hilhorst 16-01-02 Zuidwal Almere 27-05-17
21 32.04 Noah Verduin 18-06-03 TAS '82 Hoorn 01-07-17
kogelslingeren 3 kg - grens 25.00
1 53.38 Ella Meuwissen 22-01-02 Swift Fränkisch-Crumbach (GER) 03-06-17
2 38.81 Emmelie Klooster 29-05-02 Phanos Woerden 09-07-17
3 35.52 Safira den Oudsten 24-01-03 Spiridon Boskoop 22-04-17
4 26.18 Anna Jebose MD 22-03-04 AAC Amsterdam 27-12-16
5 25.66 Audrey Jacobs MD 21-03-04 Scopias Weert 27-06-17
7-kamp - grens 3.800
1 4.545 Robina Negenman 29-05-02 KAV Holland Lisse 09-07-17
(11.93 * 1.57 * 11.46 * 18.99 * 5.27 * 32.92 * 1.43.73 * -0.1 *  3.8 *  1.3)
2 4.445 Suzan Plat 05-08-02 PEC 1910 Emmeloord 14-05-17
(12.38 * 1.60 * 10.68 * 19.75 * 5.49 * 32.99 * 1.43.92 *  0.7 *  1.2 *  2.3)
3 4.425 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Gemert 04-06-17
(12.67 * 1.65 * 10.97 * 20.01 * 5.00 * 32.70 * 1.38.50 *  0.2 *  0.7 * -0.7)
4 4.305 Sofie Dokter 19-12-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 09-07-17
(12.43 * 1.65 * 10.19 * 19.96 * 5.06 * 30.53 * 1.44.48 *  1.4 * -0.8 *     )
5 4.269 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Lisse 09-07-17
(12.98 * 1.37 * 11.46 * 18.78 * 4.75 * 35.97 * 1.40.60 * -0.1 *  3.8 *  0.0)
6 4.245 Sophie van den Berg 20-02-02 NOP Stadskanaal 09-07-17
(12.38 * 1.55 * 10.29 * 20.04 * 4.89 * 33.26 * 1.44.09 *  1.4 *  0.3 *     )
7 4.236 Sophia Mulder 12-09-02 AV '34 Emmeloord 14-05-17
(13.09 * 1.60 * 10.89 * 20.47 * 5.00 * 30.83 * 1.40.42 *  0.7 *  1.2 *  3.1)
8 4.192 Sarah van Beilen 22-03-02 PEC 1910 Stadskanaal 09-07-17
(12.36 * 1.60 * 10.73 * 20.33 * 4.65 * 31.05 * 1.44.46 *  0.2 *  0.3 *     )
9 4.170 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Lisse 09-07-17
(13.43 * 1.57 * 12.08 * 20.01 * 4.73 * 31.21 * 1.43.92 *  1.2 *  3.8 *  0.8)
10 4.118 Femke Kuppens 07-01-03 Scorpio Gemert 04-06-17
(11.84 * 1.40 * 10.31 * 19.55 * 4.65 * 32.51 * 1.48.16 *  0.0 *  1.2 * -0.2)
11 4.091 Britt Weerman 13-06-03 AAC '61 Stadskanaal 09-07-17
(11.85 * 1.70 * 08.29 * 19.49 * 5.08 * 18.75 * 1.49.70 *  1.2 *  0.6 *     )
12 4.042 Rikst Slot 26-02-02 AV Heerenveen Sneek 14-05-17
(12.38 * 1.40 * 10.82 * 20.22 * 4.87 * 31.00 * 1.47.71 *  0.9 * -2.0 * -2.0)
13 4.026 Danara Dewi Stoppels 18-04-03 Groningen Atletiek Stadskanaal 09-07-17
(12.96 * 1.40 * 11.58 * 20.60 * 4.70 * 39.33 * 1.50.54 *  1.2 *  0.5 *     )
14 4.013 Mara Cotterink 28-09-02 Lycurgus Amstelveen 05-06-17
(13.58 * 1.59 * 09.43 * 19.43 * 4.71 * 24.64 * 1.42.57 *  1.7 *  0.2 *  1.3)
15 3.986 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Emmeloord 14-05-17
(12.21 * 1.55 * 08.48 * 19.27 * 5.12 * 24.57 * 1.56.80 *  0.6 *  1.2 *  3.1)
16 3.985 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Amstelveen 05-06-17
(11.79 * 1.49 * 10.80 * 19.51 * 4.71 * 20.99 * 1.52.81 *  1.7 *  0.2 * -1.7)
17 3.973 Mette van der Meer 17-09-03 Flevo Delta Emmeloord 14-05-17
(12.24 * 1.55 * 09.94 * 20.08 * 4.52 * 28.53 * 1.52.83 *  0.6 *  1.2 *  3.2)
18 3.922 Maureen Louws 19-05-03 NOP Emmeloord 14-05-17
(12.48 * 1.50 * 09.91 * 19.80 * 4.64 * 23.91 * 1.49.30 *  0.6 *  0.3 *  1.8)
19 3.907 Lara Weghorst 27-11-02 Leiden Atletiek Lisse 09-07-17
(12.27 * 1.47 * 07.91 * 19.09 * 5.18 * 13.53 * 1.41.34 * -0.1 *  3.8 * -0.3)
met teveel rugwind:
4.038w Sarah van Tuijl 31-05-03 AV Almere '81 Lisse 09-07-17
(13.07 * 1.47 * 08.86 * 19.52 * 5.06 * 27.35 * 1.43.07 *  1.2 *  4.3 *  2.3)
3.882w Idilay Kaymaz 07-03-03 AC TION Lisse 09-07-17
(12.11 * 1.37 * 08.91 * 19.66 * 4.80 * 22.02 * 1.45.09 *  1.5 *  4.9 *  2.0)
3.833w Amina Maatoug 17-11-02 Leiden Atletiek Lisse 09-07-17
(13.30 * 1.47 * 07.56 * 20.22 * 4.61 * 26.63 * 1.39.61 *  1.2 *  5.3 *  0.2)
4 x 80 meter - grens 42.25
1 40.77 Haarlem KAV Holland Hoorn 10-06-17
(Rosalie Breems, Sarah van Ekeris, Nikki Taag, Fay Witte)
2 41.03 Arnhem Ciko '66 Ede 10-06-17
(Anne-Sophie Baars, Doortje van der Mark, Karin Mentz, Mei-Li Kleine Koerkamp)
3 41.28 Vught Prins Hendrik Helmond 10-06-17
(Isabel van Bokhoven, Sterre van Bragt, Milou Dirks, Hanna van der Zalm)
4 41.35 Sittard Unitas Sittard 10-06-17
(Minke Bisschops, Nina Borger, Maud Silvertand, Emer Zuijlen)
5 41.36 Utrecht Hellas Zoetermeer 10-06-17
(Marijke van den Broek, Kim Brouwer, Isis Hordijk, Laura Schnell)
6 41.46 Zoetermeer Ilion Utrecht 27-05-17
(Valerie Afognon, Denise Arisa, Morgann de Jong, Sterre de Rooij)
7 41.50 Amersfoort Altis Amersfoort 10-06-17
(Amara Nnadi, Amy Walraven, Carmen Huikeshoven, Ellis de Vries)
8 41.56 Breda Sprint Dordrecht 06-05-17
(Britta Driessen, Britt Marijnissen, Sheenai Muntslag, Noortje Stolk)
9 41.61 Assen AAC '61 Stadskanaal 27-05-17
(Floor Dijkstra, Rozemarie Fokkema, Wies Kesting, Britt Weerman)
10 41.62 Utrecht U-Track Utrecht 27-05-17
(Lize Huisman, Marijn Kamerbeek, N'Ketia Seedo, Maureen van Solinge)
11 41.76 Roermond Swift Weert 27-05-17
(Loren Djolo, Madelief Vaessen, Isa Verbene, Jane Wanten)
12 41.80 Rotterdam PAC Spijkenisse 02-05-17
(Demi van Mourik, Isabel Raap, Décheny Vreugd, Noa Wingbermuhle)
13 41.99 Oosterhout Scorpio Dordrecht 06-05-17
(Femke Kuppens, Mila van Leeuwen, Yente Ouwerlink, Veerle van Son)
14 42.09 Emmeloord NOP Dronten 10-06-17
(Sophie van den Berg, Maureen Louws, Maaike Nagtegaal, Nienke Voesten)
15 42.12 Oss AV Oss '78 Best 27-05-17
(Nina Franke, Anne Knijnenburg, Sherlienne Smans, Manon Timmermans)
16 42.13 Zierikzee Delta Sport Terneuzen 06-05-17
17 42.20 Delft AV '40 Lisse 10-06-17
(Robin Beijer, Kim van Leest, Roos Loman, Luca van Loon)
combiteams:
41.65 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Valéria Montijn, Décheny Vreugd, Ruth Vogels, Evi Verdonkschot)
42.09 Regio Zuid-Holland Midden Regio Zuid-Holland Midden Bergen op Zoom 24-06-17
(Denise Arisa, Sterre de Rooij, Mara Topman, Lara Weghorst)