Dit is de jaar outdoorranglijst 2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
80 meter - grens 10.70
10.16 0.7 Lieke Klaver 20/08/98 SAV Almelo 07/09/13
10.32 -0.6 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Amsterdam 24/08/13
10.33 0.7 Sismée Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Almelo 07/09/13
10.35 -0.8 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Beverwijk 22/06/13
10.36 0.4 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Almere 22/06/13
10.40 1.5 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Stadskanaal 18/05/13
10.42 0.0 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Amsterdam 24/08/13
10.42 0.4 Sharon Spalburg 18/08/98 AAC Almere 22/06/13
10.51 1.3 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Gorinchem 09/05/13
10.56 1.3 Kadiatou Winklaar 09/12/98 VAV Veenendaal 29/06/13
10.57 0.0 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Amsterdam 24/08/13
10.58 -0.4 Daphne Linnekamp 09/12/98 Hellas Veenendaal 25/05/13
10.58 2.0 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Valkenswaard 04/06/13
10.58 0.4 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Almere 22/06/13
10.63 1.4 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Amsterdam 20/04/13
10.63 1.7 Manon Schoop 07/08/99 NOP Stadskanaal 18/05/13
10.64 1.1 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Gorinchem 09/05/13
10.64 -0.4 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Deventer 25/05/13
10.65 0.5 Dagmara Killaars 23/04/99 Scopias Kerkrade 22/06/13
10.66 2.0 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Hengelo 01/06/13
geen windgegevens bekend:
10.14 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Lisse 25/05/13
10.17 Sharon Spalburg 18/08/98 AAC Amsterdam 25/05/13
10.33 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Amsterdam 25/05/13
10.42 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Amsterdam 25/05/13
10.45 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Amsterdam 25/05/13
10.51 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Ede 25/05/13
10.58 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Hoorn 08/06/13
10.62 Nina Hendriks 26/06/98 De Liemers Ede 25/05/13
10.62 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Woerden 22/06/13
10.62 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Woerden 22/06/13
10.65 Manon van der Salm 24/04/98 AV '40 Lisse 25/05/13
met te veel rugwind:
10.10 w 4.4 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Haarlem 20/04/13
10.26 w 3.6 Amber Boutens 21/10/99 Scheldesport Hulst 13/04/13
10.38 w 2.2 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Hengelo 01/06/13
10.41 w 3.5 Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Amsterdam 25/05/13
10.48 w 3.9 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Amsterdam 20/04/13
10.51 w 3.6 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Zutphen 22/06/13
10.59 w 2.9 Dagmara Killaars 23/04/99 Scopias Venray 25/05/13
10.61 w 2.2 Manon Schoop 07/08/99 NOP Hengelo 01/06/13
10.62 w 3.2 Merel Strijland 19/04/98 Haarlemmermeer Amsterdam 25/05/13
10.64 w 2.5 Eva Vonk 27/06/99 Sprint Steenbergen 14/09/13
10.65 w 2.2 Nina Hendriks 26/06/98 De Liemers Hengelo 01/06/13
10.65 w 2.2 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Hengelo 01/06/13
10.66 w 5.3 Kim van Loon 17/09/98 ACW '66 Tilburg 20/04/13
10.69 w 4.4 Judith Endstra 16/02/99 Holland Haarlem 20/04/13
in onderlinge wedstrijd:
10.1 h Chantal Maas 04/07/99 LGD Deurne 06/10/13
10.4 h Tjeerdtje van Gastel 11/04/99 Triathlon Amersfoort 06/10/13
10.4 h Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Krommenie 06/10/13
10.4 h Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Beverwijk 05/10/13
10.4 h Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Beverwijk 05/10/13
10.67 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Maastricht 06/10/13
150 meter - grens 20.15
19.08 1.2 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Best 06/07/13
19.47 1.0 Sismée Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Best 06/07/13
19.51 -1.1 Sharon Spalburg 18/08/98 AAC Utrecht 09/08/13
19.53 0.8 Gwen Reuver 28/03/99 Almere '81 Amstelveen 19/05/13
19.53 -0.2 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Gemert 08/06/13
19.55 0.8 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Amstelveen 19/05/13
19.58 0.9 Deborah Westfa 06/06/99 Energie Rotterdam 14/06/13
19.58 -0.1 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Stadskanaal 06/07/13
19.59 1.2 Isa Videler 02/03/98 Spado Best 06/07/13
19.61 -1.2 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Amersfoort 01/04/13
19.65 1.4 Kadiatou Winklaar 09/12/98 VAV Veenendaal 29/06/13
19.67 -0.5 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Amstelveen 19/05/13
19.76 -3.1 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Dronten 15/06/13
19.78 1.2 Judith Endstra 16/02/99 Holland Lisse 15/06/13
19.85 0.4 Merel Strijland 19/04/98 Haarlemmermeer Amstelveen 19/05/13
19.89 0.8 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-L Amstelveen 19/05/13
19.90 0.6 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Gemert 08/06/13
19.94 -0.1 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Amstelveen 19/05/13
19.98 0.6 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
20.00 -1.1 Manon Schoop 07/08/99 NOP Emmeloord 31/08/13
20.01 1.0 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
20.01 1.1 Zoë de Jong 14/07/98 Trias Hoofddorp 28/06/13
20.01 -0.3 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 06/07/13
20.01 -1.8 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Amersfoort 06/07/13
20.02 0.0 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Stadskanaal 06/07/13
20.04 0.4 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Amstelveen 19/05/13
geen windgegevens bekend:
19.53 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Groningen 21/09/13
19.71 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Groningen 21/09/13
19.86 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Lisse 01/09/13
met te veel rugind:
19.49 w 2.3 Daphne Linnekamp 09/12/98 Hellas Best 06/07/13
19.54 w 2.6 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Hoofddorp 28/06/13
20.09 w 2.3 Manon van der Salm 24/04/98 AV '40 Rotterdam 14/06/13
in onderlinge wedstrijd:
19.3 h Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Beverwijk 05/10/13
19.4 h Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Gendringen 05/10/13
19.4 h Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Beverwijk 05/10/13
19.83 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 05/10/13
19.8 h Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Beverwijk 05/10/13
20.08 Daphne Bakker 04/09/98 GAC-Hilversum Hilversum 12/06/13
600 meter - grens 1.43,00
1.37,12 Isa Videler 02/03/98 Spado Best 07/07/13
1.37,77 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Best 07/07/13
1.37,95 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Hoorn 08/06/13
1.38,18 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-L Amsterdam 25/08/13
1.38,49 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Groningen 22/09/13
1.38,91 Jetske van Kampen 28/12/98 Hera Hoorn 08/06/13
1.38,93 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Gemert 09/06/13
1.39,06 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Groningen 22/09/13
1.39,08 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Gemert 09/06/13
1.39,60 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Amsterdam 25/08/13
1.39,66 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Stadskanaal 18/05/13
1.39,76 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Hulst 20/05/13
1.40,00 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Lisse 01/09/13
1.40,18 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/13
1.40,31 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Groningen 22/09/13
1.40,32 Roos Hop MD 17/04/00 THOR Roosendaal 18/05/13
1.40,71 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Hoogeveen 14/06/13
1.40,77 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Groningen 22/09/13
1.40,94 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Amersfoort 01/09/13
1.41,26 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Groningen 22/09/13
1.41,38 Lotte van Stijn 02/08/99 De Spartaan Lisse 16/06/13
1.41,56 Rebecca Hulshof 01/01/99 De Spartaan Lisse 16/06/13
1.41,61 Sismée Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Best 07/07/13
1.41,7 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Hoofddorp 28/06/13
1.41,86 Emma Verkaaik 15/10/99 Veendam Hoogeveen 14/06/13
1.41,90 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Best 07/07/13
1.42,07 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Alphen aan de Rijn 01/06/13
1.42,3 Floor Doornwaard MD 17/02/00 De Gemzen Hoofddorp 28/06/13
1.42,41 Mariska Poel 20/05/99 DEM Leiden 03/07/13
1.42,7 Noëlle Venneman MD 15/09/00 TION Hengelo 28/09/13
1.42,78 Roos van Elk MD 14/01/00 Leiden Atletiek Naaldwijk 01/09/13
1.42,83 Heleen Bruintjes 25/12/98 NOP Hengelo 01/06/13
1.42,85 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 07/07/13
in onderlinge wedstrijd:
1.38,88 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Oud-Beijerland 06/10/13
800 meter - grens 2.31,00
2.10,74 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Wageningen 20/09/13
2.11,37 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-L Nijmegen 12/06/13
2.14,9 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Amersfoort 28/05/13
2.16,11 Jetske van Kampen 28/12/98 Hera Hoorn 14/06/13
2.16,72 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Almelo 07/09/13
2.17,32 Demi Zwiers 22/01/98 Holland Nijmegen 12/06/13
2.17,62 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Hilversum 14/04/13
2.18,2 Emmie Weekers 05/10/99 Weert Weert 24/09/13
2.19,35 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Groningen 07/06/13
2.19,74 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Groningen 07/06/13
2.20,96 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Heusden (BEL) 13/07/13
2.20,97 Babet Broekman 13/02/99 SHRT Utrecht 30/08/13
2.21,17 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Hengelo 08/06/13
2.21,74 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Hengelo 08/06/13
2.22,05 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Wageningen 20/09/13
2.22,18 Kim Traas 17/01/98 Haarlemmermeer Utrecht 14/06/13
2.23,03 Fleur Kuijpers 17/08/99 SHRT Wageningen 20/09/13
2.23,73 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 20/05/13
2.24,11 Isabelle Spierenburg 11/02/99 Sprint Utrecht 14/06/13
2.24,25 Emma Verkaaik 15/10/99 Veendam Gendringen 14/04/13
2.24,50 Owi Boon 02/08/98 Castricum Gouda 07/06/13
2.24,52 Mariska Poel 20/05/99 DEM Grootebroek 26/05/13
2.25,22 Diane van Es 22/03/99 PAC Leiden 22/09/13
2.25,41 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Gouda 07/06/13
2.25,47 Rebecca Hulshof 01/01/99 De Spartaan Leiden 22/09/13
2.25,73 Emma Kok 28/02/99 Phanos Leiden 22/09/13
2.25,91 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Beverwijk 20/09/13
2.25,97 Marinde van Dis 03/05/99 De Sperwers Groningen 07/06/13
2.26,19 Isa Videler 02/03/98 Spado Amsterdam 31/08/13
2.26,36 Merel van Herp MD 11/02/01 Lycurgus Beverwijk 20/09/13
2.26,39 Lotte van Stijn 02/08/99 De Spartaan Leiden 22/09/13
2.26,41 Nina Becx 23/03/98 Attila Vught 26/05/13
2.26,62 Thelma Solleveld 19/03/98 Olympus '70 Heusden (BEL) 13/07/13
2.27,30 Amber Olde 02/10/99 SHRT Nijmegen 12/06/13
2.27,75 Sanne van Gils 02/12/98 Spado Etten-Leur 14/04/13
2.28,80 Lotte van der Pol 24/12/99 Cifla Wijchen 26/04/13
2.29,97 Bente Wagenveld MD 28/02/01 Atverni Hengelo 08/06/13
2.30,03 Charity Bouman 30/08/99 Hercules Rotterdam 26/05/13
2.30,60 Esmee Bakker 10/04/99 DEM Beverwijk 20/09/13
2.30,63 Lisa Kroon 18/12/98 Energie Wageningen 20/09/13
2.30,66 Lotte Pröpper 03/07/99 Phanos Utrecht 05/07/13
2.30,76 Denise Bosch MD 04/12/00 Ilion Zoetermeer 21/06/13
2.30,95 Franca Somers 19/09/98 AVV Deurne 06/06/13
1000 meter - grens 3.12,00
2.51,56 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-L Utrecht 05/07/13
2.51,76 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Utrecht 05/07/13
2.55,46 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Lisse 11/05/13
2.55,73 Roos Hop MD 17/04/00 THOR Roosendaal 14/06/13
2.56,8 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Amersfoort 23/04/13
2.59,0 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Hoogeveen 26/04/13
3.00,0 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Hoogeveen 26/04/13
3.00.43 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Amsterdam 08/09/13
3.00,55 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Rotterdam 12/07/13
3.01,11 Diane van Es 22/03/99 PAC Alphen aan de Rijn 22/06/13
3.01,31 Bregje Sloot MD 28/01/00 De Liemers Heusden (BEL) 13/07/13
3.01,37 Jetske van Kampen 28/12/98 Hera Santpoort-Noord 25/05/13
3.01,41 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Amsterdam 24/08/13
3.01,50 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Amsterdam 24/08/13
3.03,83 Babet Broekman 13/02/99 SHRT Utrecht 05/07/13
3.04,61 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Amsterdam 08/09/13
3.05,46 Demi Zwiers 22/01/98 Holland Amsterdam 25/05/13
3.05,71 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Emmeloord 22/06/13
3.06,26 Roos van Elk MD 14/01/00 Leiden Atletiek Rotterdam 14/09/13
3.06,44 Emmie Weekers 05/10/99 Weert Amsterdam 24/08/13
3.07,63 Kyra Keurentjes MD 13/12/00 De Liemers Heusden (BEL) 13/07/13
3.07,80 Julia van Delft MD 20/03/00 GAC-Hilversum Rotterdam 14/09/13
3.07,88 Kim Traas 17/01/98 Haarlemmermeer Amsterdam 25/05/13
3.07,90 Jaimy van der Loo MD 26/08/00 De Spartaan Leiden 22/06/13
3.07,94 Floor Doornwaard MD 17/02/00 De Gemzen Amsterdam 08/09/13
3.08,10 Emma Verkaaik 15/10/99 Veendam Amsterdam 24/08/13
3.08,51 Elfi de Rooij MD 27/02/00 Phanos Rotterdam 14/09/13
3.08,60 Emma Kok 28/02/99 Phanos Amsterdam 25/05/13
3.08,65 Heleen Bruintjes 25/12/98 NOP Kampen 25/05/13
3.08,78 Lois Stokkers 26/09/99 Energie Barendrecht 13/06/13
3.09,19 Isabelle Spierenburg 11/02/99 Sprint Vlissingen 25/05/13
3.09,21 Sanne van Gils 02/12/98 Spado Amsterdam 24/08/13
3.10,45 Maaike de Kreek 20/02/99 Scheldesport Amsterdam 24/08/13
3.10,77 Merel van Herp MD 11/02/01 Lycurgus Rotterdam 14/09/13
3.10,96 Mariska Poel 20/05/99 DEM Rotterdam 14/09/13
3.11,03 Sanne Averesch 22/01/99 Rijssen Amsterdam 24/08/13
3.11,06 Waeöby Jones 16/01/99 Scheldesport Vlissingen 25/05/13
3.11,10 Vera Lurvink 17/04/99 HAC Kerkrade 22/06/13
3.11,22 Lotte van der Pol 24/12/99 Cifla Utrecht 05/07/13
3.11,72 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Utrecht 22/06/13
3.11,93 Rebecca Hulshof 01/01/99 De Spartaan Leiden 22/06/13
in onderlinge wedstrijd:
2.51,4 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Epe 25/09/13
1500 meter - grens 5.15,00
4.30,70 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Hulst 20/05/13
4.40,74 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Eindhoven 30/06/13
4.41,40 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Nijmegen 12/06/13
4.41,44 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Utrecht 14/06/13
4.45,90 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Nijmegen 12/06/13
4.47,65 Diane van Es 22/03/99 PAC Utrecht 03/05/13
4.50,77 Merel van der Marel 01/11/99 Haarlemmermeer Eindhoven 30/06/13
4.51,71 Jetske van Kampen 28/12/98 Hera Eindhoven 29/06/13
4.52,10 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-L Wageningen 20/09/13
4.52,46 Babet Broekman 13/02/99 SHRT Utrecht 09/08/13
4.54,39 Emmie Weekers 05/10/99 Weert Utrecht 09/08/13
4.57,14 Sanne van Gils 02/12/98 Spado Utrecht 30/08/13
4.57,36 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Hengelo 01/06/13
4.57,39 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Wageningen 20/09/13
4.57,88 Bregje Sloot MD 28/01/00 De Liemers Hengelo 01/06/13
5.01,7 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Amersfoort 14/05/13
5.02,17 Lois Oldhoff 19/03/98 Lionitas Zwolle 07/09/13
5.03,15 Demi Zwiers 22/01/98 Holland Wageningen 19/07/13
5.04.14 Emma Verkaaik 15/10/99 Veendam Veendam 12/04/13
5.05,87 Loïs Oldhoff 19/03/98 Lionitas Leeuwarden 21/09/13
5.13,99 Pascalle Doorenbos 30/06/99 Cifla Utrecht 30/08/13
1500 meter steeple - grens 5.55,00
5.15,94 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Spijkenisse 07/07/13
5.24,64 Emma Kok 28/02/99 Phanos Barendrecht 13/06/13
5.25,83 Jasmijn Bakker 11/10/99 Triathlon Amersfoort 01/04/13
5.42,65 Lotte Pröpper 03/07/99 Phanos Spijkenisse 07/07/13
5.47,70 Lisa Kroon 18/12/98 Energie Barendrecht 13/06/13
80 meter horden - grens 12.90
11.84 -1.2 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Den Haag 20/04/13
12.04 1.8 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Hengelo 01/06/13
12.04 0.0 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.10 1.1 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Amsterdam 25/08/13
12.17 0.6 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Almelo 07/09/13
12.22 -0.7 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Arnhem 22/06/13
12.28 0.0 Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Amstelveen 19/05/13
12.28 1.1 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Amsterdam 25/08/13
12.36 1.3 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Gemert 08/06/13
12.38 1.1 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.39 0.0 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Helmond 20/04/13
12.42 0.3 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Amsterdam 25/08/13
12.47 0.8 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Ede 25/05/13
12.47 1.4 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Alphen aan de Rijn 25/05/13
12.53 -0.3 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Stadskanaal 06/07/13
12.62 0.0 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Helmond 20/04/13
12.63 1.2 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Gorinchem 09/05/13
12.65 -2.5 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-L Lelystad 22/06/13
12.68 1.1 Merel Strijland 19/04/98 Haarlemmermeer Amsterdam 25/05/13
12.69 1.3 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.69 0.7 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Alphen aan de Rijn 22/06/13
12.72 1.2 Isa Videler 02/03/98 Spado Vlissingen 25/05/13
12.73 1.3 Anna Postema 24/06/99 Prins Hendrik Epe 28/04/13
12.74 1.1 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Apeldoorn 19/05/13
12.74 -0.8 Judith Endstra 16/02/99 Holland Beverwijk 22/06/13
12.77 -0.2 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 06/07/13
12.79 0.5 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Steenbergen 14/09/13
12.81 0.2 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Utrecht 22/06/13
12.87 1.1 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Amsterdam 25/08/13
geen windgegevens bekend:
11.65 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Lisse 25/05/13
12.50 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Schoonhoven 06/07/13
12.79 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Groningen 21/09/13
12.85 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Assen 22/06/13
12.89 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Groningen 21/09/13
met te veel rugwind:
12.02 w 2.1 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Zutphen 22/06/13
12.42 w 2.1 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Zutphen 22/06/13
12.72 w 2.9 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Gemert 08/06/13
(betere) handtijden:
11.8 h Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Amsterdam 25/05/13
12.0 h Bobbi Bartens 09/11/98 Startbaan Amsterdam 25/05/13
in onderlinge wedstrijd:
12.63 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 05/10/13
300 meter horden - grens 51.00
45.13 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Epe 28/04/13
45.20 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Epe 28/04/13
45.99 Isa Videler 02/03/98 Spado Amsterdam 24/08/13
46.11 Eva Nagelkerke 12/01/99 Atletiek Maastricht Almelo 07/09/13
46.34 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Hengelo 01/06/13
46.55 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Amsterdam 24/08/13
47.12 Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Almelo 07/09/13
48.06 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Amsterdam 24/08/13
48.13 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Amsterdam 24/08/13
48.29 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Amsterdam 24/08/13
48.37 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Amsterdam 24/08/13
48.46 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Spijkenisse 07/07/13
48.74 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Alphen aan de Rijn 13/04/13
48.82 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Hengelo 01/06/13
48.92 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Hoorn 08/06/13
49.28 Simone Lamberts 07/02/99 Scopias Amersfoort 01/04/13
49.28 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Eindhoven 14/05/13
49.46 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-L Amsterdam 24/08/13
49.54 Nora Winter 08/01/99 Lycurgus Amsterdam 24/08/13
49.66 Amber Boutens 21/10/99 Scheldesport Amsterdam 24/08/13
49.71 Sterre van Velzen 18/04/98 Ilion Alphen aan de Rijn 13/04/13
49.98 Janneke Lemmerzaal 14/12/99 Leiden Atletiek Amsterdam 24/08/13
49.99 Naomi de Cloe 20/03/99 Spark Spijkenisse 07/07/13
50.08 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Hengelo 01/06/13
50.08 Noor Klappe 17/07/99 Horror Amsterdam 24/08/13
50.44 Rian Mulder 06/08/98 Hellas Amsterdam 24/08/13
50.49 Didi Wals MD 18/01/00 Lycurgus Epe 28/04/13
50.74 Tara Tonkes 21/05/98 Startbaan Amsterdam 24/08/13
50.97 Emma Dekker 11/11/99 Olympus '70 Den Haag 26/04/13
(betere) handtijden:
48.7 h Amber Boutens 21/10/99 Scheldesport Zierikzee 15/06/13
in onderlinge wedstrijd:
50.7 h Feline Molenaar 17/06/99 Avantri Schoonhoven 05/10/13
hoogspringen - grens 1.56
1.72 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Eindhoven 29/06/13
1.65 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Woerden 14/04/13
1.65 Amber Hurkmans 05/12/99 NOVA Santpoort-Noord 25/05/13
1.65 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Dronten 15/06/13
1.65 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Dronten 15/06/13
1.65 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Woerden 25/08/13
1.60 Isa Videler 02/03/98 Spado Zierikzee 20/04/13
1.60 Manon Schoop 07/08/99 NOP Kampen 25/05/13
1.60 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
1.60 Inga Steggink 03/09/98 Antilope Boskoop 14/06/13
1.60 Noelle Kreijsig 15/02/98 DEM Beverwijk 22/06/13
1.60 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Barendrecht 23/06/13
1.60 Esmay Meinders 13/08/99 NOP Stadskanaal 06/07/13
1.60 Joïna Smit MD 21/02/00 TION Stadskanaal 06/07/13
1.60 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Rotterdam 30/08/13
1.60 Heleen Bruintjes 25/12/98 NOP Emmeloord 31/08/13
1.60 Nicole Etman MD 13/07/00 PAC Rotterdam 14/09/13
1.60 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Groningen 21/09/13
1.60 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Groningen 21/09/13
1.58 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Amsterdam 25/08/13
1.57 Tia Ackermans 10/01/99 Scorpio Best 06/07/13
1.57 Silke Peeters 27/04/99 AVV Best 06/07/13
in onderlinge wedstrijd:
1.60 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Hoofddorp 06/10/13
1.60 Lucinde Wiersema 05/02/98 Leiden Atletiek Leiden 06/10/13
polsstokhoogspringen - grens 2.20
3.30 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Gorinchem 09/05/13
3.20 Marijke Wijnmaalen 06/12/98 Diomedon Almelo 07/09/13
2.82 Tinka Broekman 13/11/99 Unitas Amsterdam 24/08/13
2.82 Sannah van der Wijst 20/05/99 Unitas Amsterdam 24/08/13
2.80 Hilmar Duut 18/05/99 PAC Rotterdam 14/06/13
2.75 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Voorburg 09/05/13
2.75 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Amsterdam 12/07/13
2.62 Mirte Kok 21/01/99 Hercules Amsterdam 24/08/13
2.61 Camille van de Brug MD 20/09/00 PAC Rotterdam 28/09/13
2.55 Silke Berendse 14/03/98 Phanos Amsterdam 12/07/13
2.52 Elien Gelling 27/07/98 Sprint Amsterdam 24/08/13
2.50 Femke Bun 16/07/98 RKHAV Goes 18/05/13
2.50 Shaya van Houdt 23/03/98 PAC Vlaardingen 09/06/13
2.42 Marjolyne Niesing 17/06/99 Almere '81 Soest 21/09/13
2.41 Kirsten Kuntz 09/06/99 Passaat Spijkenisse 07/07/13
2.40 Saskia van der Boor MD 20/09/00 Parthenon Oud-Beijerland 25/04/13
2.32 Jet Rutten 10/12/99 Unitas Amsterdam 24/08/13
2.25 Julia Wolbink 27/05/98 Phanos Amsterdam 12/07/13
2.22 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Amsterdam 24/08/13
in onderlinge wedstrijd:
2.30 Marjolein Bolten 07/10/99 Haarlemmermeer Hoofddorp 06/09/13
verspringen - grens 5.00
5.41 0.5 Renée van Rookhuizen 02/06/98 DEM Amsterdam 19/05/13
5.36 -1.8 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Amsterdam 24/08/13
5.33 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Schoonhoven 06/07/13
5.32 1.3 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 07/09/13
5.31 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Arnhem 22/06/13
5.28 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Alphen aan de Rijn 22/06/13
5.21 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Beverwijk 22/06/13
5.20 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Arnhem 22/06/13
5.19 2.0 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Gemert 09/06/13
5.18 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Dronten 16/06/13
5.17 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Lisse 16/06/13
5.16 -0.4 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Amsterdam 24/08/13
5.14 0.3 Nathalie Puper 28/07/98 Statina Utrecht 05/07/13
5.10 1.4 Jinke van der Sluis 18/07/99 Phoenix Amersfoort 27/04/13
5.09 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Groningen 22/09/13
5.08 0.0 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Hilversum 14/04/13
5.07 1.4 Kim van Loon 17/09/98 ACW '66 Oosterhout 09/06/13
5.05 Julia Hollander 24/03/99 Gouda Schoonhoven 07/07/13
5.05 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Lisse 01/09/13
5.05 1.0 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Leiden 22/09/13
5.04 Sophie Jebose MD 30/08/00 AAC Schoonhoven 07/07/13
5.03 Fleur Praas MD 04/08/00 Triathlon Lelystad 22/06/13
5.03 0.5 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Krommenie 25/08/13
5.00 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Emmeloord 22/06/13
5.00 Ilse van de Haar MD 21/08/00 Altis Lelystad 22/06/13
mindere prestaties met windmeting:
5.10 0.0 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Amsterdam 24/08/13
5.08 -1.3 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Amsterdam 24/08/13
5.08 -0.2 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Amsterdam 24/08/13
5.03 -0.1 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Amsterdam 24/08/13
5.01 0.4 Julia Hollander 24/03/99 Gouda Amersfoort 01/09/13
5.00 0.0 Janna Visser 03/03/98 Startbaan Amsterdam 24/08/13
in onderlinge wedstrijd:
5.27 Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Beverwijk 05/10/13
5.19 -0.5 Isa Videler 02/03/98 Spado Bergen op Zoom 27/09/13
5.02 Lena Kater 03/09/98 PEC 1910 Zwolle 28/09/13
5.01 Rianne Stals 20/01/98 Gouda Gouda 06/10/13
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
15.23 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Utrecht 18/07/13
13.24 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Almelo 07/09/13
13.04 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Almelo 07/09/13
12.97 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Almere 22/06/13
12.84 Romy IJsbrandij 07/02/98 Hollandia Grootebroek 26/05/13
12.12 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 06/07/13
12.03 Lucinde Wiersema 05/02/98 Leiden Atletiek Lisse 31/05/13
12.02 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Rotterdam 20/04/13
11.90 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Emmeloord 31/08/13
11.87 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Eindhoven 29/06/13
11.75 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 06/07/13
11.66 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Groningen 21/09/13
11.52 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Haarlem 26/05/13
11.34 Enid Duut 18/05/99 PAC Alphen aan de Rijn 22/06/13
11.33 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Amstelveen 19/05/13
11.23 Merel Sinnige 10/02/99 SAV Amsterdam 24/08/13
11.22 Caitlin Ketting 20/01/98 SAV Amsterdam 24/08/13
11.14 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Utrecht 03/05/13
11.07 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Dilbeek (BEL) 03/08/13
10.96 Milou Reurings 06/10/98 Argo Amsterdam 24/08/13
10.90 Annamarth Hoogland 08/04/98 Daventria Stadskanaal 06/07/13
10.82 Danique Bosman 06/09/98 PAC Rotterdam 14/06/13
10.81 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Groningen 21/09/13
10.78 Jorinde van Klinken MD 02/02/00 AAC '61 Emmeloord 31/08/13
10.73 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Leiden 22/09/13
10.60 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Krommenie 31/05/13
10.56 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Ede 25/05/13
10.53 Adrian Vrijenhoek 23/02/98 Rotterdam Atletiek Reeuwijk 22/05/13
in onderlinge wedstrijd:
11.07 Aukje Bakker 20/05/98 SAV Grootebroek 29/09/13
10.68 Nienke Veerkamp 06/07/98 Holland Haarlem 05/10/13
10.62 Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Krommenie 06/10/13
10.54 Isa Videler 02/03/98 Spado Bergen op Zoom 28/09/13
discuswerpen 1 kg - grens 26.00
40.99 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Almelo 07/09/13
36.18 Adrian Vrijenhoek 23/02/98 Rotterdam Atletiek Eindhoven 29/06/13
34.07 Romy IJsbrandij 07/02/98 Hollandia Haarlem 10/05/13
33.04 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Alphen aan de Rijn 25/05/13
32.98 Enid Duut 18/05/99 PAC Rotterdam 14/06/13
32.91 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Krommenie 19/10/13
31.51 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Castricum 29/05/13
30.80 Sanne Veldhuizen 04/05/98 Zuidwal Amersfoort 27/04/13
30.61 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Amsterdam 24/08/13
30.21 Nynke Jongejan 29/03/98 Leiden Atletiek Lisse 25/05/13
30.01 Sanne van den Brink 22/02/99 Athlos Amsterdam 24/08/13
29.82 Romy de Kesel 28/07/98 RKHAV Hulst 20/05/13
29.53 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Heerhugowaard 20/04/13
29.08 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Zevenaar 24/05/13
28.99 Suzanne Giezeman 22/09/99 Haag Atletiek Rotterdam 14/09/13
28.74 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Rotterdam 20/04/13
27.39 Romy Lauwers 13/05/98 RKHAV Zierikzee 07/09/13
26.96 Lisa Schokker 27/03/99 Edam Castricum 29/05/13
26.62 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Groningen 07/06/13
26.59 Annamarth Hoogland 08/04/98 Daventria Almelo 20/04/13
26.51 Céline Smit 18/03/98 AV '40 Kecskemét (HUN) 09/07/13
26.48 Melanie van der Most 11/07/98 Trias Santpoort-Noord 25/05/13
26.27 Emma van Arendonk 29/05/99 THOR Amsterdam 24/08/13
26.18 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Amsterdam 25/05/13
in onderlinge wedstrijd:
26.65 Luca Bos 22/01/98 GAC-Hilversum Hilversum 06/10/13
26.38 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Beverwijk 05/10/13
26.01 Veri Gutte 13/07/99 Statina Culemborg 28/09/13
speerwerpen 500 g - grens 31.00
44.77 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Gemert 09/06/13
44.26 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 20/04/13
38.75 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Amsterdam 25/08/13
37.31 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Woerden 25/08/13
36.91 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Ede 25/05/13
36.87 Annebel Jaarsma 16/05/99 Lycurgus Zoetermeer 21/06/13
36.58 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Amsterdam 25/05/13
36.05 Nienke Veerkamp 06/07/98 Holland Hoorn 08/06/13
36.03 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Woerden 14/04/13
35.87 Eva van der Heijden 18/04/99 Spado Zierikzee 20/04/13
35.21 Tamara Eleonora 29/12/98 Ilion Leiden 22/09/13
34.82 Jade Dubbeld 06/11/99 Spark Voorburg 09/05/13
34.70 Emma van Arendonk 29/05/99 THOR Amsterdam 25/08/13
34.25 Isa Videler 02/03/98 Spado Steenbergen 14/09/13
34.02 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Hengelo 01/06/13
33.95 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Tønsberg (NOR) 23/07/13
33.53 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Dilbeek (BEL) 04/08/13
33.42 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Gemert 09/06/13
33.38 Jessica Schilder 19/03/99 Edam Barendrecht 23/06/13
33.25 Enya Hoogewoning 04/04/99 Typhoon Amsterdam 25/08/13
33.17 Imogen Beard 03/05/98 Clytoneus Woerden 29/09/13
33.10 Lotte Pröpper 03/07/99 Phanos Amersfoort 01/04/13
32.99 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Groningen 22/09/13
32.95 Jet van der Mark 12/12/99 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/13
32.81 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Rotterdam 26/05/13
32.79 Loes van der Thiel 08/06/98 PAC Alphen aan de Rijn 25/05/13
32.69 Livia Tromp 09/10/99 Haag Atletiek Leiden 22/06/13
32.53 Heleen Bruintjes 25/12/98 NOP Rotterdam 14/09/13
32.52 Enid Duut 18/05/99 PAC Rotterdam 20/04/13
32.40 Bente Lutteke 15/04/98 Hanzesport Amersfoort 01/04/13
32.13 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-L Dronten 03/07/13
32.04 Suzanne Giezeman 29/09/99 Haag Atletiek Den Haag 20/04/13
32.04 Céline Smit 18/03/98 AV '40 Woerden 29/09/13
32.02 Lucinde Wiersema 05/02/98 Leiden Atletiek Amsterdam 25/08/13
31.99 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Gemert 09/06/13
31.94 Ilham Tamrouti 20/12/99 Isala '96 Dronten 03/07/13
31.72 Merel Wevers 19/10/99 AV '34 Deventer 25/05/13
31.71 Jana Bersee MD 07/03/00 Ciko '66 Arnhem 22/06/13
31.59 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Hoogeveen 14/06/13
31.29 Sanne Veldhuizen 04/05/98 Zuidwal Castricum 20/04/13
31.28 Hilde Luytjes 11/09/98 Pijnenburg Lelystad 22/06/13
31.06 Susan Bekkers 18/05/99 Attila Dongen 22/06/13
31.01 Lotte Pröpper 03/07/99 Phanos Utrecht 05/07/13
in onderlinge wedstrijd:
39.36 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 06/10/13
35.51 Hilde Luytjes 11/09/98 Pijnenburg Soest 06/10/13
34.27 Isa Videler 02/03/98 Spado Bergen op Zoom 28/09/13
32.95 Noelle Kreijsig 15/02/98 DEM Beverwijk 06/10/13
32.06 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Oud-Beijerland 06/10/13
31.46 Sylvana Wijers 21/10/98 Daventria Deventer 06/10/13
kogelslingeren 3 kg - grens 25.00
34.95 Tia Ackermans 10/01/99 Scorpio Rotterdam 19/10/13
32.87 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Boskoop 05/10/13
31.45 Robin Post 16/04/99 Wieringermeer Almelo 07/09/13
31.00 Caitlin Ketting 20/01/98 SAV Boskoop 05/10/13
30.22 Aukje Bakker 20/05/98 SAV Almelo 07/09/13
28.33 Sylvia Loendersloot 23/05/99 Hercules Boskoop 05/10/13
27.79 Adrian Vrijenhoek 23/02/98 Rotterdam Atletiek Amsterdam 25/08/13
26.14 Lotte van Gerven 24/10/99 Lycurgus Boskoop 05/10/13
in onderlinge wedstrijd:
28.46 Sylvia Loendersloot 23/05/99 Hercules Dordrecht 13/10/13
25.45 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Beverwijk 06/10/13
7-kamp - grens 3700
4619 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.38 * 1.55 * 14.44 * 19.98 * 5.19 * 44.77 * 1.45,94 *  1.1 *  0.6 *  2.0
4590 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Groningen 21/09/13
12.23 * 1.65 * 11.66 * 19.71 * 5.00 * 39.17 * 1.40,77 *      *      *
4363 Britta de Haan 31/03/99 Clytoneus Delft 13/07/13
12.40 * 1.50 * 11.21 * 19.67 * 5.18 * 29.93 * 1.39,11 *  0.4 *      *
4359 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Groningen 21/09/13
12.03 * 1.45 * 10.94 * 19.53 * 5.09 * 32.73 * 1.41,26 *      *      *
4271 Isa Videler 02/03/98 Spado Best 06/07/13
13.02 * 1.57 * 09.80 * 19.59 * 4.98 * 29.03 * 1.37,12 *  0.4 *  1.2 *
4261 Marijke Esselink 22/06/99 Archeus Stadskanaal 06/07/13
12.28 * 1.50 * 12.12 * 20.01 * 4.98 * 29.29 * 1.44,02 * -0.3 * -0.8 *
4190 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Groningen 21/09/13
12.79 * 1.60 * 12.59 * 20.97 * 4.80 * 33.24 * 1.47,53 *      *      *
4178 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.04 * 1.60 * 09.14 * 20.01 * 4.64 * 30.19 * 1.43,79 *  0.0 *  1.0 *  0.8
4161 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 06/07/13
12.77 * 1.57 * 11.75 * 20.34 * 4.58 * 30.05 * 1.42,85 * -0.2 *  2.3 *
4146 Roos van Zwam 15/10/99 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.69 * 1.40 * 08.82 * 19.53 * 5.12 * 32.48 * 1.40,72 *  1.3 * -0.2 *
4033 Ilse Kuijf 13/01/99 AAV '36 Schoonhoven 06/07/13
12.50 * 1.65 * 07.33 * 20.72 * 5.11 * 30.13 * 1.48,21 *      *      *
4019 Sterre de Booy 10/07/98 Ilion Schoonhoven 06/07/13
12.85 * 1.60 * 07.94 * 20.29 * 5.33 * 27.75 * 1.49,25 *      *      *
3986 Jacqueline Muts 15/05/99 Phanos Emmeloord 31/08/13
12.53 * 1.45 * 11.90 * 21.37 * 4.84 * 32.14 * 1.50,89 *  0.8 *  0.3 *
3980 Rianne Beuling 20/12/99 NOP Stadskanaal 06/07/13
12.56 * 1.40 * 10.22 * 19.58 * 4.96 * 25.76 * 1.48,15 * -0.3 * -0.1 *
3979 Judy van der Drift 23/03/99 Haarlemmermeer Woerden 24/08/13
13.05 * 1.65 * 10.68 * 21.74 * 4.50 * 37.31 * 1.53,20 * -0.3 *      *
3970 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Woerden 24/08/13
13.02 * 1.45 * 11.14 * 21.33 * 4.84 * 33.30 * 1.46,99 * -0.3 *      *
3962 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Best 06/07/13
13.07 * 1.52 * 09.08 * 19.08 * 4.69 * 23.83 * 1.45,60 * -0.1 *  1.2 *
3927 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Lisse 15/06/13
13.32 * 1.40 * 08.75 * 20.17 * 5.17 * 33.40 * 1.48,42 *  1.3 *  2.3 *
3905 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Gemert 08/06/13
12.72 * 1.35 * 10.24 * 19.90 * 4.85 * 20.07 * 1.38,93 *  2.9 *  0.6 *
3899 Sismée Tiggeloven 03/07/99 Achilles-Top Best 06/07/13
13.21 * 1.47 * 09.33 * 19.47 * 4.95 * 18.73 * 1.41,61 * -1.0 *  1.0 *
3898 Famke Heinst 30/03/99 Ciko '66 Krommenie 24/08/13
12.76 * 1.50 * 08.26 * 20.71 * 5.03 * 22.57 * 1.41,25 *  0.4 *  0.0 *  0.5
3896 Jasmijn Lau 11/03/99 Ciko '66 Gemert 08/06/13
13.57 * 1.35 * 09.85 * 20.48 * 4.93 * 27.88 * 1.39,08 *  2.9 *  0.6 *
3894 Lisanne Brouwer 12/01/99 Spirit-L Amstelveen 19/05/13
12.88 * 1.52 * 09.24 * 19.89 * 4.72 * 28.08 * 1.52,69 * -0.8 *  0.8 *
3882 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Lisse 15/06/13
12.89 * 1.40 * 11.40 * 20.51 * 4.71 * 28.98 * 1.50,56 * -0.8 *  0.4 *
3877 Heleen Bruintjes 25/12/98 NOP Emmeloord 31/08/13
13.51 * 1.60 * 10.05 * 21.27 * 4.39 * 30.36 * 1.45,56 * -1.6 *  2.9 *
3818 Katinka Zijlstra 15/11/99 Horror Stadskanaal 06/07/13
13.71 * 1.55 * 12.76 * 21.12 * 4.78 * 29.04 * 2.00,98 * -0.3 * -0.7 *
3805 Julia Hollander 24/03/99 Gouda Schoonhoven 06/07/13
12.97 * 1.50 * 09.76 * 20.86 * 5.05 * 25.97 * 1.55.71 *      *      *
3798 Hanna Voorberg 26/08/98 Lycurgus Krommenie 24/08/13
13.17 * 1.40 * 10.24 * 20.47 * 4.77 * 29.08 * 1.51,95 *  0.3 *  0.4 *  0.0
3791 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Amstelveen 19/05/13
12.56 * 1.62 * 08.84 * 20.95 * 4.85 * 22.03 * 1.55,06 * -1.3 * -0.1 *
3764 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Stadskanaal 06/07/13
13.87 * 1.50 * 09.93 * 20.02 * 4.89 * 19.90 * 1.47,31 * -0.8 *  0.0 *
3722 Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Dronten 15/06/13
14.64 * 1.45 * 10.09 * 19.76 * 4.68 * 25.30 * 1.48,61 * -1.8 * -3.1 *
3714 Anneloes Wonink 06/04/99 Groningen Atletiek Stadskanaal 06/07/13
13.29 * 1.45 * 09.70 * 21.05 * 4.70 * 25.73 * 1.49,57 * -0.3 * -0.6 *
3700 Judith Endstra 16/02/99 Holland Lisse 15/06/13
13.19 * 1.55 * 07.53 * 19.78 * 4.93 * 16.84 * 1.48,42 *  0.9 *  1.2 *
in onderlinge wedstrijd:
4298 Dewi Lafontaine 08/01/99 Haag Atletiek Den Haag 05/10/13
12.63 * 1.55 * 08.91 * 19.83 * 5.16 * 39.36 * 1.44,68 *      *      *
3902 Lena Kater 03/09/98 PEC 1910 Zwolle 28/09/13
13.40 * 1.45 * 09.33 * 20.30 * 5.02 * 28.89 * 1.46,91 * -2.3 * -0.7 *
4 x 80 meter - grens 42.50
40.52 Beverwijk DEM Rotterdam 14/09/13 (Renée van Rookhuizen, Lisanne Glorie, Nikki Kraaijeveld, Kim Niesten)
40.72 Arnhem Ciko '66 Arnhem 22/06/13 (Famke Heinst, Jet van der Mark, Jasmijn Lau, Roos van Zwam)
40.78 Rotterdam PAC Rotterdam 20/04/13 (Evelyn Dekker, Enid Duut, Margot Keijzer, Hilmar Duut)
40.87 Grootebroek SAV Amsterdam 24/08/13
40.92 Emmeloord NOP Rotterdam 14/09/13 (Manon Schoop, Rianne Beuling, Imke Hilderink, Esmay Meinders)
40.96 Amsterdam AV '23 Almere 22/06/13
40.98 Amstelveen Startbaan Amstelveen 29/09/13 (Bobbi Bartens, Janna Visser, Lisa Goossens, Josie Kandeh)
41.12 Utrecht Phoenix Utrecht 22/06/13 (Jinke van der Sluis, Nida Huijbem, Fieke Witte, Luna van Velzen)
41.13 Delft AV '40 Leiden 22/06/13 (Manon van der Salm, Aniek Sips, Nora Sloot, Dorenda Zwaard)
41.23 Den Haag Haag Atletiek Leiden 22/06/13 (Dewi Lafontaine, Anouk Dekkers, Emma Groen, Kiki Verroen)
41.39 Leiden Leiden Atletiek Rotterdam 14/09/13 (Janneke Lemmerzaal, Emma Gommers, Gwen Hogenboom, Imme van der Blom)
41.53 Almere Almere '81 Amsterdam 20/04/13 (Anne-Fleur Kuckelhorn, Gwen Reuver, Marjolyne Niesing, Lotte Visser)
41.71 Emmen De Sperwers Emmen 25/05/13 (Marja Huizing, Julia van Huizen, Bea-Angelique Timmer, Marinde van Dis)
41.75 Hilversum GAC-Hilversum Amstelveen 29/09/13 (Jolijn van Dijk, Luca Bos, Daphne Bakker, Levi Hollander)
41.83 Hengelo MPM Hengelo 08/06/13 (Kirsten de Zeeuw, Danique Coolen, Marlieke ter Haar, Milou van der Schaaf)
41.85 Venlo Scopias Venray 25/05/13 (Nicole Schellekens, Daphne Sino, Dagmara Killaars, Simone Lamberts)
41.93 Amersfoort Altis Lelystad 22/06/13 (Femke Kuiper, Lotte van Beek, Annemarie Slangewal, Yasmine Halloul)
41.96 Haarlem Holland Beverwijk 22/06/13 (Liselot Thunissen, Lotte Rothweiler, Judith Endstra, Isa Schouw)
42.01 Amsterdam Phanos Beverwijk 22/06/13 (Silke Berendse, Lotte Pröpper, Emma Kok, Laura Karamowa)
42.03 Zoetermeer Ilion Veenendaal 25/05/13 (Sterre de Booy, Sterre van Velzen, Julia Damen, Lysette Wanders)
42.07 Waalwijk ACW '66 Oosterhout 09/06/13 (Kim van Loon, Manon Lammers, Diane Kleuskens, Kaylee van Caem)
42.14 Utrecht Hellas Utrecht 22/06/13 (Kelly Agterberg, Daphne Linnekamp, Rian Mulder, Janiek Elands)
42.16 Dordrecht Hercules Waalwijk 25/05/13 (Hilde den Engelse, Mirte de Kok, Charity Bouman, Alies van Berkum)
42.16 Tilburg Attila Oosterhout 09/06/13 (Iris Bastmeijer, Susan Bekkers, Nina Becx, Mylene van Miltenburg)
42.20 Zevenaar De Liemers Arnhem 22/06/13 (Willemijn ter Avest, Nina Hendriks, Verena Lucassen, Susan Perebolte)
42.29 Den Haag Sparta Den Haag 20/04/13 (Maayke Tjin A-Lim, Sanne Hasper, Emily Parker, Fleur van der Ven)
42.33 Krommenie Lycurgus Amstelveen 29/09/13 (Alexandra Kox, Annebel Jaarsma, Nora Winter, Hanna Voorberg)
42.47 Stadskanaal Jahn II Assen 22/06/13 (Suzan Blokzijl, Doortje Winter, Manon Schrik, Judith Knolhoff)
combiteams:
39.39 Nationale ploeg Nationale ploeg Almelo 07/09/13 (Sismée Tiggeloven, Lieke Klaver, Silke Berendse, Britta de Haan)
41.38 team Bolt team Bolt Amsterdam 24/08/13
41.44 regio Rijnmond regio Rijnmond Alphen aan de Rijn 01/06/13
42.45 regio Zuid-Holland-Midden regio Zuid-Holland-Midden Alphen aan de Rijn 01/06/13