Dit is de jaar outdoorranglijst 2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
80 meter - grens 10.70
10.16 -0.6 Gabriëlla van der Wijck 27/03/97 Phanos Amsterdam 23/06/12
10.21 1.5 Marijke Boogerd 12/02/97 AAV '36 Spijkenisse 21/04/12
10.24 -0.2 Lianne van Krieken 15/01/97 Typhoon Amsterdam 25/08/12
10.32 1.4 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Hoorn 02/06/12
10.39 0.6 Astrid Lensink 14/02/97 Hanzesport Apeldoorn 26/05/12
10.41 2.0 Emma Cuperus 23/08/97 THOR Etten-Leur 02/06/12
10.41 0.6 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Etten-Leur 02/06/12
10.44 1.7 Vera van Aurich 06/03/97 Heerenveen Steenwijk 07/04/12
10.44 -0.1 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Den Haag 27/04/12
10.44 -2.2 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Wageningen 26/05/12
10.48 -0.1 Lieke Klaver 20/08/98 SAV Hoorn 23/06/12
10.49 -0.3 Nikki Jacobs 01/05/97 Prins Hendrik Steenbergen 10/06/12
10.50 1.6 Gera Attwell 05/05/97 U-Track Veenendaal 21/04/12
10.52 0.0 Elaine den Exter 23/03/97 Rotterdam Atletiek Den Haag 15/06/12
10.52 -0.2 Lotje van Erp 17/02/97 Phanos Amsterdam 23/06/12
10.53 -0.4 Joanny Loeffen 26/03/97 Ilion Utrecht 23/06/12
10.54 1.5 Nienke IJspeerd 19/02/97 MPM Deventer 21/04/12
10.54 -0.4 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Amsterdam 23/06/12
10.54 1.6 Killiana Heijmans 24/01/97 PAC Krommenie 15/09/12
10.55 0.8 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Amsterdam 25/08/12
10.57 0.6 Jelynn Timisela 22/06/97 AV '34 Apeldoorn 26/05/12
10.58 0.2 Kim de Vos 02/04/97 PAC Barendrecht 13/05/12
10.58 1.7 Annelinde Jongejan 28/02/97 Atletics Apeldoorn 26/05/12
10.59 0.6 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Apeldoorn 26/05/12
10.62 0.2 Stevie Eekman 19/09/97 PAC Barendrecht 13/05/12
10.62 1.0 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Bergen op Zoom 26/05/12
10.64 0.7 Maureen Pelgrim 13/05/97 Prins Hendrik Best 26/05/12
10.66 1.7 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Steenwijk 07/04/12
10.68 0.8 Daphne Linnekamp 09/12/98 Hellas Rotterdam 26/05/12
10.69 0.3 Tara Yoro 25/12/97 AV '23 Hoorn 02/06/12
geen windgegevens bekend:
10.61 Renee van Rookhuizen 02/06/98 DEM Castricum 15/06/12
(betere) handtijden:
10.1 h Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Nijmegen 08/09/12
10.3 h Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Haaksbergen 08/09/12
met teveel rugwind:
10.17 w 5.6 Astrid Lensink 14/02/97 Hanzesport Zutphen 23/06/12
10.25 w 8.3 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Vlissingen 23/06/12
10.29 w 6.1 Emma Cuperus 23/08/97 THOR Vlissingen 23/06/12
10.30 w 3.3 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Den Haag 15/06/12
10.36 w 5.6 Jelynn Timisela 22/06/97 AV '34 Zutphen 23/06/12
10.37 w 5.6 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Zutphen 23/06/12
10.38 w 2.1 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Etten-Leur 02/06/12
10.42 w 2.5 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Gendringen 21/04/12
10.34 w 6.8 Verena de Roo 28/01/97 Sparta Naaldwijk 23/06/12
10.51 w 6.8 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
10.63 w 5.6 Yasmin Kammeron 30/06/97 Daventria Zutphen 23/06/12
in onderlinge wedstrijd:
10.4 h Verena de Roo 28/01/97 Sparta Voorburg 25/03/12
150 meter - grens 20.15
18.81 1.8 Gabriëlla van der Wijck 27/03/97 Phanos Krommenie 01/07/12
18.92 -0.3 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Delft 30/06/12
19.07 1.4 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Apeldoorn 22/09/12
19.30 1.8 Vera van Aurich 06/03/97 Heerenveen Krommenie 01/07/12
19.43 1.8 Ismay van der Klei 10/03/98 AV '23 Best 30/06/12
19.47 0.5 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
19.52 0.1 Verena de Roo 28/01/97 Sparta Delft 30/06/12
19.56 0.5 Elaine den Exter 23/03/97 Rotterdam Atletiek Amsterdam 29/07/12
19.56 -1.4 Lianne van Krieken 15/01/97 Typhoon Waalwijk 16/09/12
19.57 0.0 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Stadskanaal 07/07/12
19.58 0.2 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
19.62 0.0 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Amstelveen 27/05/12
19.62 0.0 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Stadskanaal 07/07/12
19.66 1.4 Jessy van Ee 17/09/97 Altis Almelo 02/06/12
19.75 0.2 Annelinde Jongejan 28/02/97 Atletics Almelo 02/06/12
19.85 -1.3 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Dongen 01/09/12
19.85 -0.3 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Apeldoorn 22/09/12
19.88 0.4 Tara Yoro 25/12/97 AV '23 Amstelveen 27/05/12
19.89 0.4 Gera Attwell 05/05/97 U-Track Utrecht 31/08/12
19.92 1.4 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Almelo 02/06/12
19.97 -0.3 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Amstelveen 27/05/12
19.98 0.0 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Apeldoorn 22/09/12
19.99 0.2 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Gemert 16/06/12
20.00 1.8 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Best 30/06/12
20.01 0.1 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Lisse 07/07/12
20.11 1.4 Femke Brink 20/03/97 Trias Krommenie 25/08/12
20.12 0.0 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Stadskanaal 07/07/12
20.13 0.5 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Gemert 16/06/12
geen windgegevens bekend:
18.98 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Zaandam 07/07/12
19.44 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Emmeloord 17/05/12
19.47 Tara Yoro 25/12/97 AV '23 Zaandam 07/07/12
19.66 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Emmeloord 17/05/12
19.71 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Lisse 07/07/12
19.94 Charlotte Hopman 23/05/97 Lycurgus Emmeloord 17/05/12
19.94 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Lisse 07/07/12
met teveel rugwind:
19.18 w 3.1 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Best 30/06/12
19.29 w 3.1 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Zaandam 07/07/12
19.76 w 4.6 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Hoogeveen 08/06/12
19.79 w 4.6 Anniek Nijhof 25/01/97 AAC '61 Hoogeveen 08/06/12
19.94 w 2.2 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 02/06/12
19.98 w 2.2 Eveline Saalberg 30/07/98 GVAC Almelo 02/06/12
20.11 w 3.1 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Best 30/06/12
in onderlinge wedstrijd:
19.70 Marijke Boogerd 12/02/97 AAV '36 Alphen aan de Rijn 06/10/12
19.7 h Hanna van Aalten 15/04/99 Atletico '73 Gendringen 06/10/12
19.8 h Renee van Rookhuizen 02/06/98 DEM Beverwijk 07/10/12
600 meter - grens 1.43,00
1.35,07 Danaid Prinsen 20/08/97 Aquilo Stadskanaal 16/06/12
1.37,03 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Lisse 02/09/12
1.37,30 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Amsterdam 26/08/12
1.38,0 Sanne Reichgelt 07/01/97 Nijmegen Atletiek Nijmegen 13/04/12
1.38,24 Isa Videler 02/03/98 Spado Hulst 28/05/12
1.38,72 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Gemert 17/06/12
1.39,17 Jasmijn Lau MD 11/03/99 Ciko '66 Amstelveen 28/05/12
1.39,90 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Woerden 26/08/12
1.39,95 Dagmar Smid 26/01/97 AAV '36 Bergen op Zoom 16/06/12
1.40,14 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Apeldoorn 23/09/12
1.40,27 Floortje van Kampen 14/03/97 Hera Amsterdam 26/08/12
1.40,34 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Apeldoorn 23/09/12
1.40,44 Britta de Haan MD 31/03/99 Clytoneus Apeldoorn 23/09/12
1.40,47 Veerle Bakker 29/09/97 Triathlon Best 01/07/12
1.40,92 Sabine Rutten 04/05/97 VAV Amsterdam 26/08/12
1.41,25 Lisanne Schoonebeek MD 02/01/00 Lycurgus Amstelveen 28/05/12
1.41,62 Jetske van Kampen 28/12/98 Hollandia Amsterdam 26/08/12
1.41,90 Dominique Veninga 18/05/97 Veendam Stadskanaal 16/06/12
1.41,96 Floor Buigel 09/07/97 Groningen Atletiek Stadskanaal 16/06/12
1.42,08 Corinde van Es 11/02/97 PAC Bergen op Zoom 16/06/12
1.42,16 Vera Lurvink MD 17/04/99 HAC Gemert 17/06/12
1.42,46 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Barendrecht 07/06/12
1.42,53 Tessa Nieuwenhuizen 07/10/98 Spirit-Oud-Beijerland Bergen op Zoom 16/06/12
1.42,56 Eva Nagelkerke MD 12/01/99 Atletiek Maastricht Gemert 17/06/12
1.42,59 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 03/06/12
1.42,9 Beele Pronk 26/12/97 Atletics Eibergen 28/04/12
800 meter - grens 2.31,00
2.13,19 Danaid Prinsen 20/08/97 Aquilo Breda 02/06/12
2.14,98 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Utrecht 13/07/12
2.15,56 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Breda 02/06/12
2.16,42 Veerle Bakker 29/09/97 Triathlon Utrecht 13/07/12
2.16,81 Dagmar Smid 26/01/97 AAV '36 Gouda 17/05/12
2.16,93 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Breda 02/06/12
2.18,86 Demi Zwiers 22/01/98 Holland Utrecht 15/06/12
2.19,85 Rosalie Wijnker 27/06/97 Hera Breda 01/06/12
2.20,72 Sabine Rutten 04/05/97 VAV Utrecht 31/08/12
2.21,18 Corinde van Es 11/02/97 PAC Gorinchem 17/05/12
2.22,38 Floortje van Kampen 14/03/97 Hera Heerhugowaard 07/09/12
2.22,81 Evelien Hooijman 10/01/97 AKU Breda 01/06/12
2.23,56 Marjet Groen 08/03/97 Castricum Krommenie 01/07/12
2.23,61 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Lelystad 15/09/12
2.23,65 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Dronten 30/06/12
2.24,41 Tessa Nieuwenhuizen 07/10/98 Spirit-Oud-Beijerland Breda 01/06/12
2.25,12 Dominique Veninga 18/05/97 Veendam Papenburg (GER) 28/09/12
2.25,45 Eline de Jong 22/04/97 De Liemers Heusden (BEL) 07/07/12
2.25,68 Mariska Poel MD 20/05/99 DEM Heiloo 17/05/12
2.25,8 Jasmijn Bakker MD 11/10/99 Triathlon Amersfoort 29/05/12
2.25,92 Fleur Kuijpers MD 17/08/99 Seven Hills Running Team Leuven (BEL) 18/08/12
2.26,37 Merel van der Marel MD 01/11/99 Haarlemmermeer Gouda 24/08/12
2.26,64 Floor Buigel 09/07/97 Groningen Atletiek Breda 01/06/12
2.26,90 Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Castricum 15/06/12
2.27,62 Lisanne Schoonebeek 02/01/00 Lycurgus Krommenie 01/07/12
2.27,65 Femke Hooijberg 14/10/97 Edam Heiloo 17/05/12
2.27,96 Iris van der Plas 15/04/97 DEM Heiloo 17/05/12
2.28,01 Irene Bijman 01/03/99 Isala '96 Dronten 30/06/12
2.28,03 Nida Huijben MD 17/11/99 Phoenix Soest 18/05/12
2.28,7 Isa Videler 02/03/98 Spado Bergen op Zoom 21/08/12
2.29,19 Emma Verkaaik MD 15/10/99 Veendam Papenburg (GER) 28/09/12
2.30,54 Franca Somers 19/08/98 AVV Deurne 10/05/12
2.30,91 Jetske van Kampen 28/12/98 Hollandia Heerhugowaard 13/07/12
1000 meter - grens 3.12,00
2.54,7 Danaid Prinsen 20/08/97 Aquilo Hoogeveen 30/03/12
2.55,11 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Wageningen 21/09/12
2.59,02 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Utrecht 15/06/12
2.59,61 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Amsterdam 25/08/12
3.00,63 Veerle Bakker 29/09/97 Triathlon Lelystad 23/06/12
3.01,31 Dagmar Smid 26/01/97 AAV '36 Amsterdam 25/08/12
3.01,88 Corinde van Es 11/02/97 PAC Den Haag 23/06/12
3.02,72 Demi Zwiers 22/01/98 Holland Lelystad 23/06/12
3.04,24 Diane van Es MD 22/03/99 PAC Rotterdam 26/05/12
3.04,76 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Leiden 04/07/12
3.04,85 Jasmijn Lau MD 11/03/99 Ciko '66 Amsterdam 02/09/12
3.04,86 Merel van der Marel MD 01/11/99 Haarlemmermeer Leiden 04/07/12
3.05,09 Nienke Veldhuizen MD 17/06/00 Zuidwal Lelystad 23/06/12
3.05,4 Jasmijn Bakker MD 11/10/99 Triathlon Amersfoort 24/04/12
3.05,62 Mariska Poel MD 20/05/99 DEM Leiden 04/07/12
3.05,94 Shurianty Mathilda MD 14/04/00 Energie Amsterdam 02/09/12
3.06,0 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Amersfoort 24/04/12
3.06,92 Britt Mosselman 19/11/97 SAV Hoorn 12/05/12
3.07,33 Larissa Mulder 02/10/97 Voorschoten '97 Naaldwijk 23/06/12
3.07,64 Eline de Jong 22/04/97 De Liemers Wageningen 26/05/12
3.08,03 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Arnhem 16/06/12
3.08,3 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Sneek 18/07/12
3.08,93 Fleur Kuijpers MD 17/08/99 SHRT Wageningen 21/09/12
3.09,9 Irene Bijman MD 01/03/99 Isala '96 Kampen 26/05/12
3.09,92 Waeöby Jones MD 16/01/99 Scheldesport Amsterdam 02/09/12
3.10,72 Lisa Kroon 18/12/98 Energie Barendrecht 21/04/12
3.11,06 Tessa Nieuwenhuizen 07/10/98 Spirit-Oud-Beijerland Gorinchem 26/05/12
3.11,3 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Sneek 18/07/12
3.11,70 Marjet Groen 08/03/97 Castricum Amsterdam 25/08/12
3.12,0 Dominique Veninga 18/05/97 Veendam Hoogeveen 30/03/12
in onderlinge wedstrijd
2.54,7 Sabine Rutten 04/05/97 VAV Veenendaal 06/10/12
1500 meter - grens 5.15,00
4.44,11 Veerle Bakker 29/09/97 Triathlon Hulst 28/05/12
4.50,53 Dagmar Smid 26/01/97 AAV '36 Breda 03/06/12
4.50,87 Ashley Melcherts 17/04/98 Energie Roosendaal 29/06/12
4.53,78 Marjet Groen 08/03/97 Castricum Breda 03/06/12
4.54,36 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Lelystad 15/09/12
4.55,28 Annemarie Slangewal 12/09/98 Altis Breda 03/06/12
4.56,69 Susan van Weperen 09/05/98 Invictus Utrecht 13/07/12
4.58,5 Britt Mosselman 19/11/97 SAV Zaandam 26/04/12
5.00,4 Danaid Prinsen 20/08/97 Aquilo Sneek 18/07/12
5.00,72 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Middelharnis 10/05/12
5.02,1 Jasmijn Bakker MD 11/10/99 Triathlon Amersfoort 15/05/12
5.02,59 Leonie Glazenborg 20/06/98 Veendam Breda 03/06/12
5.05,58 Silke Jonkman 26/01/97 Groningen Atletiek Breda 02/06/12
5.08,64 Jeske van der Pal 05/02/97 Zaanland Alkmaar 06/07/12
5.09,82 Dominique Veninga 18/05/97 Veendam Utrecht 13/07/12
5.12,77 Iris van Driest 28/09/97 Flevo Delta Amsterdam 29/07/12
5.13,91 Ineke van Koldam 21/11/97 Groningen Atletiek Emmen 08/09/12
5.14,18 Femke Hooijberg 14/10/97 Edam Breda 02/06/12
5.14,61 Fieke Kivits 24/02/97 DAK Utrecht 25/05/12
1500 meter steeple - grens 5.55,00
5.33,15 Kristel van den Berg 30/10/98 Fortuna Barendrecht 13/05/12
80 meter horden - grens 12.90
11.84 1.2 Lotje van Erp 17/02/97 Phanos Amsterdam 26/08/12
12.00 0.3 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Gorinchem 17/05/12
12.00 1.1 Jessy van Ee 17/09/97 Altis Almelo 02/06/12
12.04 0.4 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Best 30/06/12
12.16 0.9 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Stadskanaal 07/07/12
12.18 1.7 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Apeldoorn 26/05/12
12.18 1.2 Lianne van Krieken 15/01/97 Typhoon Amsterdam 26/08/12
12.22 1.8 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Best 30/06/12
12.24 1.7 Jelynn Timisela 22/06/97 AV '34 Apeldoorn 26/05/12
12.24 2.0 Marijke Boogerd 12/02/97 AAV '36 Alphen aan de Rijn 01/04/12
12.26 0.4 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.27 -0.3 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Apeldoorn 22/09/12
12.34 1.0 Killiana Heijmans 24/01/97 PAC Barendrecht 21/04/12
12.49 0.5 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.49 0.8 Dijnja Bosker 10/10/97 AAC '61 Stadskanaal 07/07/12
12.52 0.4 Nikki Jacobs 01/05/97 Prins Hendrik Steenbergen 10/06/12
12.53 -0.1 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
12.54 -0.4 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.57 1.0 Eva Nagelkerke MD 12/01/99 Atletiek Maastricht Helmond 26/05/12
12.60 1.9 Sanne Vermeij 06/06/97 De Spartaan Alphen aan de Rijn 23/06/12
12.60 -0.9 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Apeldoorn 22/09/12
12.62 0.9 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Hoorn 02/06/12
12.68 1.1 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Deventer 21/04/12
12.68 1.7 Margot Keijzer 17/02/98 PAC Krommenie 15/09/12
12.71 -0.3 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Amstelveen 27/05/12
12.76 -0.5 Carlijn ter laak 16/02/97 TION Apeldoorn 22/09/12
12.77 0.4 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Gemert 16/06/12
12.81 -0.5 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Steenbergen 10/06/12
12.84 1.5 Mariska Graat 16/03/96 Almere '81 Haarlem 26/05/12
12.86 0.5 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Gemert 16/06/12
12.86 1.7 Larissa Laan 07/07/97 Hollandia Krommenie 15/09/12
12.88 -0.1 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Apeldoorn 22/09/12
12.89 1.0 Bea Timmer 20/10/98 De Sperwers Stadskanaal 07/07/12
12.90 0.9 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Krommenie 15/09/12
geen windgegevens bekend:
12.54 Janke Strijp 06/01/98 AV '23 Amsterdam 26/05/12
12.86 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Emmeloord 17/05/12
(betere) handtijden:
12.6 h Amy Vermeer 06/05/98 DEM Hoofddorp 11/05/12
met teveel rugwind:
12.06 w 5.2 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
12.17 w 2.3 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Krommenie 15/09/12
12.43 w 4.2 Nikki Jacobs 01/05/97 Prins Hendrik Rotterdam 17/08/12
12.45 w 3.1 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Oosterhout 23/06/12
12.47 w 3.1 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Oosterhout 23/06/12
12.60 w 2.2 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Amsterdam 26/08/12
12.79 w 2.3 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Ede 23/06/12
12.82 w 2.4 Amy Vermeer 06/05/98 DEM Santpoort 21/04/12
in onderlinge wedstrijd:
12.42 0.5 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Breda 29/09/12
12.4 h Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Zutphen 29/09/12
12.5 h Jessie Tybout 24/11/97 Isala '96 Kampen 28/09/12
12.75 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Barendrecht 06/10/12
300 meter horden - grens 51.00
44.61 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Amsterdam 25/08/12
46.21 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Amsterdam 25/08/12
46.71 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Amsterdam 25/08/12
46.76 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Amsterdam 25/08/12
47.67 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Amsterdam 25/08/12
47.95 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Leiden 04/07/12
48.29 Elke Molenaar 11/03/98 Spirit-Lelystad Epe 29/04/12
48.31 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Steenwijk 07/04/12
48.43 Fenna Klapwijk MD 29/01/00 PAC Alphen aan de Rijn 07/06/12
48.58 Jessy van Ee 17/09/97 Altis Amsterdam 25/08/12
48.88 Eva Nagelkerke MD 12/01/99 Atletiek Maastricht Epe 29/04/12
49.07 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Hengelo 05/05/12
49.27 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Amersfoort 09/04/12
49.38 Arlyn Haveman 29/03/97 Leiden Atletiek Leiden 04/07/12
49.46 Nida Huijben 17/11/99 Phoenix Alphen aan de Rijn 07/06/12
49.53 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Den Haag 27/04/12
49.69 Emma Cuperus 23/08/97 THOR Alphen aan de Rijn 07/06/12
49.70 Nida Huijben MD 17/11/99 Phoenix Vlissingen 22/09/12
49.74 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Leiden 04/07/12
49.81 Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Amsterdam 25/08/12
49.88 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Hoorn 02/06/12
50.08 Verena de Roo 28/01/97 Sparta Den Haag 27/04/12
50.10 Roos den Engelse 18/08/98 PAC Den Haag 27/04/12
50.12 Rianne Beuling MD 20/12/99 NOP Epe 29/04/12
50.13 Merel Strijland 19/04/98 Haarlemmermeer Amsterdam 25/08/12
50.48 Rian Mulder 06/08/98 Hellas Epe 29/04/12
50.55 Kristin Baas MD 20/11/97 Delta Sport Vlissingen 22/09/12
50.58 Simone Lamberts MD 07/02/99 Scopias Venray 03/07/12
(betere) handtijden:
49.0 h Lisanne Glorie 24/08/98 DEM Krommenie 06/07/12
50.3 h Nikki Kraaijeveld 13/07/98 DEM Krommenie 06/07/12
hoogspringen - grens 1.56
1.70 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Zutphen 23/06/12
1.65 Linda Hurkmans 27/06/97 NOVA Warmenhuizen 25/05/12
1.65 Judy van der Drift MD 23/03/99 Haarlemmermeer Almelo 02/06/12
1.65 Welmoed Jonker 16/06/97 Daventria Sneek 27/06/12
1.65 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Stadskanaal 07/07/12
1.62 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Amstelveen 27/05/12
1.61 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Steenbergen 10/06/12
1.60 Ina van Woersem 12/04/97 BAV Huizen 21/04/12
1.60 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Delft 13/05/12
1.60 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Amsterdam 26/05/12
1.60 Julia de Koning 22/01/97 Olympus '70 Den Haag 26/05/12
1.60 Cathalijn van Hagen 10/03/97 Haag Atletiek Rotterdam 26/05/12
1.60 Ilse Kuijf MD 13/01/99 AAV '36 Lisse 26/05/12
1.60 Iva Klein Baltink 04/02/98 Daventria Apeldoorn 26/05/12
1.60 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 02/06/12
1.60 Michal Smalbrugge MD 09/02/99 Rijssen Zutphen 23/06/12
1.60 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Krommenie 15/09/12
1.60 Lisa Goossens 08/06/98 Startbaan Zoetermeer 09/09/12
1.57 Rohmana Koops 02/09/97 BAV Hilversum 14/06/12
1.56 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Bergen op Zoom 16/06/12
1.56 Sacha Dral MD 19/09/00 Nijmegen Atletiek Best 30/06/12
1.56 Winny Hasselton 23/12/97 THOR Amsterdam 26/08/12
1.56 Noelle Kreijsig 15/02/98 DEM Amsterdam 26/08/12
polsstokhoogspringen - grens 2.20
3.61 Killiana Heijmans 24/01/97 PAC Gladbeck (GER) 08/09/12
3.11 Alies van Berkum 26/01/98 Hercules Gladbeck (GER) 08/09/12
2.82 Marijke Wijnmaalen 06/12/98 Diomedon Amsterdam 25/08/12
2.82 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Amsterdam 25/08/12
2.82 Lise van de Velde 29/01/97 PAC Amsterdam 25/08/12
2.50 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Hengelo 25/04/12
2.50 Iris Goorden 16/04/97 THOR Eindhoven 08/09/12
2.50 Minke Bosma 07/03/97 Lycurgus Purmerend 14/09/12
2.40 Tinka Broekman MD 13/11/99 Unitas Valkenswaard 08/05/12
2.37 Sannah van der Wijst MD 20/05/99 Unitas Tienen (Bel) 28/05/12
2.30 Sanne Vermeij 06/06/97 De Spartaan Hoorn 02/06/12
2.43 Maaike Schoute 02/12/97 Lycurgus Krommenie 22/07/12
2.33 Annebel Jaarsma MD 16/05/99 Lycurgus Krommenie 22/07/12
2.20 Lotte Hagenstein MD 22/02/99 Parthenon Zevenbergen 06/06/12
2.20 Camille van de Brug MD 20/09/00 Hercules Rotterdam 17/08/12
in onderlinge wedstrijd:
2.43 Elien Gelling 27/07/98 Sprint Drunen 20/09/12
2.40 Fatou Drame 28/07/97 Haag Atletiek Den Haag 01/04/12
verspringen - grens 5.00
5.54 Lianne van Krieken 15/01/97 Typhoon Heiloo 03/08/12
5.44 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Steenbergen 10/06/12
5.39 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Haaksbergen 08/09/12
5.35 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Etten-Leur 02/06/12
5.34 -0.3 Maureen Pelgrim 13/05/97 Prins Hendrik Amsterdam 25/08/12
5.32 Ilse Kuijf MD 13/01/99 AAV '36 Best 01/07/12
5.29 Killiana Heijmans 24/01/97 PAC Rotterdam 17/08/12
5.24 1.0 Nikki Jacobs 01/05/97 Prins Hendrik Amsterdam 25/08/12
5.20 0.0 Tara Yoro 25/12/97 AV '23 Zoetermeer 16/09/12
5.19 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Amstelveen 28/05/12
5.19 Britta de Haan MD 31/03/99 Clytoneus Utrecht 23/06/12
5.18 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Assen 26/05/12
5.17 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Etten-Leur 02/06/12
5.14 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Best 01/07/12
5.13 Kika van Bergen-van Henegouwen 28/08/97 U-Track Utrecht 23/06/12
5.13 Sanne Vermeij 06/06/97 De Spartaan Alphen aan de Rijn 23/06/12
5.13 Elise Pelgrim 13/05/97 Prins Hendrik Rotterdam 17/08/12
5.12 0.4 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Amsterdam 25/08/12
5.12 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Nijmegen 08/09/12
5.10 1.8 Welmoed Jonker 16/06/97 Daventria Amersfoort 09/04/12
5.10 -0.1 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Stadskanaal 13/05/12
5.10 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Delft 01/07/12
5.10 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Apeldoorn 23/09/12
5.08 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Emmeloord 18/05/12
5.08 Yasmin Kammeron 30/06/97 Daventria Zutphen 23/06/12
5.05 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
5.03 Emma Cuperus 23/08/97 THOR Vlissingen 23/06/12
5.02 Jessie Tybout 24/11/97 Isala '96 Zwolle 21/04/12
5.02 -0.7 Isa Videler 02/03/98 Spado Hulst 28/05/12
5.00 Doortje Winter 18/01/98 Jahn II Assen 26/05/12
met teveel rugwind:
5.15 2.2 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Krommenie 15/09/12
mindere prestatie met windgegevens:
5.36 0.0 Lianne van Krieken 15/01/97 Typhoon Utrecht 10/08/12
5.22 1.4 Killiana Heijmans 24/01/97 PAC Krommenie 15/09/12
5.16 0.6 Judith de Heer 28/01/98 AAC '61 Emmen 08/09/12
5.16 1.5 Ilse Kuijf MD 13/01/99 AAV '36 Krommenie 15/09/12
5.09 1.4 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Krommenie 15/09/12
5.04 0.9 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Venray 13/05/12
5.02 0.3 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Emmen 08/09/12
5.00 0.4 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Zoetermeer 16/09/12
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
13.62 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Krommenie 15/09/12
13.37 Keeley Heijdeman 09/04/97 AAC Utrecht 04/05/12
12.17 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Heiloo 03/08/12
11.94 Romy IJsbrandij 07/02/98 Hollandia Zoetermeer 16/09/12
11.74 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Lisse 26/05/12
11.71 Zillah Cornelissen 12/03/97 Nijmegen Atletiek Best 30/06/12
11.69 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Hengelo 05/05/12
11.59 Leideke Weller 21/02/97 PAC Den Haag 23/06/12
11.58 Carolien de Pater 25/01/97 Avantri Waalwijk 16/09/12
11.50 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
11.35 Lucinde Wiersema 05/02/98 Leiden Atletiek Lisse 07/07/12
11.28 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Ertvelde (BEL) 08/09/12
11.27 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Den Haag 15/06/12
11.18 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Amsterdam 21/04/12
11.08 Yara van Dee 09/01/97 Phoenix Veenendaal 21/04/12
11.06 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Apeldoorn 22/09/12
10.99 Elianne Pasker 06/01/97 Triathlon Huizen 01/06/12
10.96 Roos van der Lee 13/01/98 Achilles Steenbergen 10/06/12
10.96 Marjolein Scholtens 02/03/97 Groningen Atletiek Heerenveen 23/06/12
10.95 Anne-Fleur Kuckelhorn 17/06/98 Almere '81 Steenwijk 14/10/12
10.94 Atie Lechner 20/01/97 Gouda Lisse 26/05/12
10.88 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.70 Katinka Zijlstra MD 15/11/99 Horror Emmeloord 17/05/12
10.60 Maayke Tjin-A-Lim 10/01/98 Sparta Apeldoorn 22/09/12
10.58 Beauty Dapaw 16/07/97 Eindhoven Atletiek Best 21/04/12
10.58 Paulien Lockhorn 15/10/97 Achilles Steenbergen 10/06/12
10.56 Kim van Meurs 07/03/97 Fortuna Alphen aan de Rijn 23/06/12
10.52 Caitlin Ketting 20/01/98 SAV Hoorn 23/06/12
in onderlinge wedstrijd:
11.83 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Zwolle 29/09/12
11.49 Maayke Tjin-A-Lim 10/01/98 Sparta Den Haag 07/10/12
11.40 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Leiden 07/10/12
10.51 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Rotterdam 06/10/12
discuswerpen 1 kg - grens 26.00
33.78 Yara van Dee 09/01/97 Phoenix Woerden 26/05/12
33.42 Romy IJsbrandij 07/02/98 Hollandia Gladbeck (GER) 08/09/12
33.15 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Krommenie 15/09/12
32.48 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Krommenie 15/09/12
31.74 Carolien de Pater 25/01/97 Avantri Amsterdam 25/08/12
31.34 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Heiloo 03/08/12
30.18 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Amsterdam 25/08/12
29.33 Leideke Weller 21/02/97 PAC Utrecht 10/08/12
29.16 Adrian Vrijenhoek 23/02/98 Rotterdam Atletiek Rotterdam 15/09/12
28.76 Elianne Pasker 06/01/97 Triathlon Heiloo 15/04/12
28.10 Zillah Cornelissen 12/03/97 Nijmegen Atletiek Arnhem 22/06/12
28.00 Anne Egbers 21/06/97 Ciko '66 Ede 23/06/12
27.86 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Rotterdam 26/05/12
27.75 Caitlin Ketting 20/01/98 SAV Hoorn 08/09/12
27.56 Romy de Kesel 28/07/98 RKHAV Hulst 15/09/12
27.17 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Arnhem 16/06/12
27.09 Meike Robaard 29/12/97 De Sprinter Dronten 07/04/12
26.58 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Hengelo 05/05/12
26.57 Keeley Heijdeman 09/04/97 AAC Beverwijk 13/05/12
26.50 Sanne Veldhuizen 04/05/98 Zuidwal Haarlem 26/05/12
26.48 Gayle de Mey 07/10/97 Haag Atletiek Den Haag 23/06/12
26.44 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Vlissingen 22/09/12
26.19 Atie Lechner 20/01/97 Gouda Den Haag 15/04/12
26.12 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Arnhem 16/06/12
26.08 Romy Lauwers 13/05/98 RKHAV Hulst 15/09/12
in onderlinge wedstrijd:
28.00 Kirsten de Haan 14/10/97 Clytoneus Woerden 22/09/12
27.49 Gayle de Mey 07/10/97 Haag Atletiek Den Haag 01/04/12
27.07 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Apeldoorn 30/09/12
26.51 Marije Efdee 07/08/97 Leiden Atletiek Leiden 31/03/12
26.18 Annabel Boonman 20/03/97 BAV Huizen 31/03/12
speerwerpen 500 g - grens 30.00
42.51 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Amsterdam 26/08/12
40.64 Zillah Cornelissen 12/03/97 Nijmegen Atletiek Best 01/07/12
39.87 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
38.71 Charlotte Hopman 23/05/97 Lycurgus Amsterdam 26/08/12
38.63 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Den Haag 27/04/12
36.86 Keeley Heijdeman 09/04/97 AAC Beverwijk 13/05/12
36.76 Lieke Schmidt 02/02/97 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
36.03 Femke Riensema 14/02/97 Venray Someren 15/04/12
35.91 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 17/06/12
35.18 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Stadskanaal 08/07/12
35.09 Lisa Goossen 20/01/98 PAC Krommenie 15/09/12
34.73 Rianne Zwier 02/02/98 AV '34 Nijmegen 08/09/12
34.73 Jessie Tybout 24/11/97 Isala '96 Apeldoorn 23/09/12
34.27 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Waalwijk 16/09/12
34.22 Arlyn Haveman 29/03/97 Leiden Atletiek Utrecht 13/07/12
34.09 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Lisse 26/05/12
34.03 Tamara Eleonora 29/12/98 Ilion Den Haag 15/04/12
33.52 Linn Schilder 08/11/97 Hollandia Hoorn 23/05/12
33.50 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Zwolle 05/07/12
33.31 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Emmeloord 18/05/12
33.03 Roos Peeters 25/07/97 Prins Hendrik Dongen 02/09/12
33.01 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 01/07/12
32.92 Willemijn ter Avest 18/09/98 De Liemers Utrecht 13/07/12
32.74 Iris de Ruiter 02/06/98 AV '23 Amsterdam 26/05/12
32.65 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Oosterhout 23/06/12
32.56 Isa Videler 02/03/98 Spado Breda 14/10/12
32.49 Zoë Tromp 30/04/97 Haag Atletiek Delft 01/07/12
31.88 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Roosendaal 21/04/12
31.58 Sanne Golembiewski 15/03/98 De Liemers Ede 23/06/12
31.56 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Stadskanaal 08/07/12
30.94 Jenna Vervoorn 08/03/98 PAC Barendrecht 21/04/12
30.93 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Apeldoorn 23/09/12
30.76 Céline Smit 18/03/98 AV '40 Zoetermeer 22/06/12
30.72 Dagmar Smid 26/01/97 AAV '36 Spijkenisse 21/04/12
30.57 Marit de Jongh 19/08/97 Sprint Breda 14/10/12
30.51 Loes van der Thiel 08/06/98 PAC Rotterdam 18/05/12
30.19 Kim Meurs 07/03/97 Fortuna Spijkenisse 21/04/12
30.15 Gaya van Nifterik 16/10/98 Atletics Goor 07/09/12
30.10 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Apeldoorn 23/09/12
30.07 Natascha Fedder 06/05/97 Iphitos Goor 07/09/12
in onderlinge wedstrijd:
39.76 Charlotte Hopman 23/05/97 Lycurgus Krommenie 07/10/12
36.03 Jessie Tybout 24/11/97 Isala '96 Kampen 29/09/12
33.64 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Tilburg 30/09/12
32.79 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Breda 30/09/12
31.24 Marit de Jongh 19/08/97 Sprint Breda 30/09/12
30.30 Hilde Luytjes 11/09/98 Pijnenburg Soest 30/09/12
30.17 Kim de Vos 02/04/97 PAC Rotterdam 06/10/12
kogelslingeren 3 kg - grens 25.00
43.84 Marije Efdee 07/08/97 Leiden Atletiek Boskoop 22/09/12
40.49 Ingeborg Efdee 07/08/97 Leiden Atletiek Amsterdam 26/08/12
39.78 Marjolein Scholtens 02/03/97 Groningen Atletiek Amsterdam 26/08/12
27.51 Leideke Weller 21/02/97 PAC Amsterdam 26/08/12
27.26 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Breda 14/10/12
25.83 Robin Telling 28/03/97 AAC Amsterdam 26/08/12
7-kamp - grens 3700
4421 Maayke Tjin A-Lim 10/01/98 Sparta Delft 30/06/12
12.06 * 1.50 * 10.16 * 18.92 * 4.94 * 37.11 * 1.43,31 * -0.7 * -0.3 *
4386 Melissa de Haan 15/08/97 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
12.53 * 1.65 * 11.50 * 20.17 * 5.02 * 29.90 * 1.40,14 * -0.1 *  0.0 *
4333 Emma Oosterwegel 29/06/98 Daventria Almelo 02/06/12
12.55 * 1.60 * 10.34 * 19.94 * 4.80 * 37.02 * 1.42,59 *  1.1 *  2.2 * -0.2
4302 Romy Smith 25/01/97 Leiden Atletiek Apeldoorn 22/09/12
12.27 * 1.55 * 11.04 * 19.98 * 5.10 * 30.30 * 1.43,32 * -0.3 *  0.0 *
4264 Tasa Jiya 16/09/97 Atos Apeldoorn 22/09/12
12.60 * 1.55 * 11.06 * 19.07 * 4.72 * 30.93 * 1.45,03 * -0.9 *  1.4 *
4258 Nele van den Broek 03/02/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.54 * 1.60 * 08.97 * 19.21 * 5.33 * 27.03 * 1.44,77 * -0.4 *  0.8 *
4229 Lotte Hendriksen 07/11/97 Ciko '66 Emmeloord 17/05/12
13.09 * 1.40 * 10.79 * 19.44 * 5.40 * 37.70 * 1.43,24 *      *      *
4211 Myke van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.26 * 1.45 * 09.62 * 19.47 * 5.06 * 35.91 * 1.48,24 *  0.4 *  0.5 *
4191 Benthe König 07/04/98 Ciko '66 Emmeloord 17/05/12
12.86 * 1.50 * 13.31 * 20.48 * 4.79 * 33.31 * 1.46,35 *      *      *
4067 Stevy-Jane Nederveen 25/02/98 Energie Best 30/06/12
12.91 * 1.56 * 10.67 * 20.30 * 4.28 * 33.01 * 1.43,56 *  0.4 *  3.1 *
4055 Kyara Bijker 02/09/98 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/12
12.34 * 1.55 * 09.38 * 20.51 * 4.37 * 35.18 * 1.46,15 *  0.3 *  0.0 *
4054 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.49 * 1.50 * 09.07 * 19.58 * 4.88 * 26.79 * 1.45,38 *  0.5 *  0.2 *
4033 Jessy van Ee 17/09/97 Altis Almelo 02/06/12
12.00 * 1.50 * 10.12 * 19.66 * 4.25 * 28.91 * 1.47,36 *  1.1 *  1.4 * -0.7
4031 Charlotte Hopman 23/05/97 Lycurgus Emmeloord 17/05/12
13.17 * 1.40 * 09.41 * 19.94 * 4.91 * 35.03 * 1.44,05 *      *      *
4014 Mathilde Terleth 07/09/97 Hanzesport Apeldoorn 22/09/12
12.67 * 1.50 * 09.33 * 20.04 * 5.05 * 24.74 * 1.44,68 * -0.3 * -0.1 *
3992 Jessie Tybout 24/11/97 Isala '96 Apeldoorn 22/09/12
13.07 * 1.45 * 08.85 * 20.64 * 4.87 * 34.73 * 1.43,34 * -0.3 *  1.4 *
3984 Zyna van de Poel 23/07/97 De Spartaan Delft 30/06/12
13.24 * 1.55 * 10.87 * 19.94 * 4.91 * 30.84 * 1.56,87 *      *      *
3927 Noa Dhore 07/05/97 AAC '61 Stadskanaal 07/07/12
12.16 * 1.65 * 08.71 * 19.57 * 4.79 * 18.10 * 1.51,92 *  0.9 *  0.0 *
3898 Carlijn ter Laak 16/02/97 TION Stadskanaal 07/07/12
12.95 * 1.40 * 09.17 * 19.62 * 5.25 * 25.89 * 1.51,40 *  0.3 *  0.0 *
3867 Kim de Vos 02/04/97 PAC Amstelveen 27/05/12
13.30 * 1.47 * 10.25 * 20.44 * 4.80 * 27.93 * 1.49,28 * -1.3 *  0.0 * 
3866 Zillah Cornelissen 12/03/97 Nijmegen Atletiek Best 30/06/12
13.66 * 1.41 * 11.71 * 22.01 * 4.76 * 40.64 * 1.51,74 *  0.4 *  3.1 *
3831 Eva Tetteroo 26/07/97 Olympus '70 Woerden 25/08/12
13.00 * 1.50 * 09.76 * 21.50 * 4.61 * 31.46 * 1.49,20 *  0.9 *  1.0 *  0.4
3818 Isa Videler 02/03/98 Spado Apeldoorn 22/09/12
13.23 * 1.50 * 09.77 * 20.56 * 4.18 * 29.72 * 1.45,63 *  0.0 *     *
3789 Arlyn Haveman 29/03/97 Leiden Atletiek Emmeloord 17/05/12
13.34 * 1.45 * 09.94 * 21.50 * 4.73 * 31.41 * 1.49,03 *      *      *
3789 Noa van Ginneken 24/08/97 Generaal Michaelis Best 30/06/12
12.04 * 1.36 * 06.46 * 19.18 * 5.14 * 20.05 * 1.47,47 *  0.4 *  3.1 *
3722 Kim Lahaije 03/03/97 Attila Gemert 16/06/12
12.86 * 1.40 * 07.22 * 19.99 * 4.31 * 23.50 * 1.38,72 *  0.5 *  0.2 *
3713 Annelinde Jongejan 28/02/97 Atletics Almelo 02/06/12
13.26 * 1.35 * 09.72 * 19.75 * 4.35 * 24.26 * 1.45,15 *  1.4 *  0.2 * -0.7
3713 Roos Peeters 25/07/97 Prins Hendrik Gemert 16/06/12
13.41 * 1.45 * 09.31 * 20.58 * 4.49 * 32.60 * 1.55,44 *  0.5 *  0.2 *
in onderlinge wedstrijd:
4214 Anne van de Wiel 04/06/97 Sprint Gemert 16/06/12
12.41 * 1.55 * 09.17 * 19.83 * 5.14 * 32.79 * 1.46,38 *  0.5 * -1.8 *
12.49 * 1.50 * 09.07 * 19.58 * 4.88 * 26.79 * 1.45,38 *  0.5 *  0.2 *
3842 Eva Peters 23/12/97 PEC 1910 Zwolle 29/09/12
13.25 * 1.60 * 11.83 * 21.61 * 4.56 * 32.49 * 2.00,01
3770 Lena Kater 03/09/98 PEC 1910 Zwolle 29/09/12
13.64 * 1.45 * 08.56 * 20.50 * 4.70 * 26.89 * 1.43,73
3746 Carlijn van den Heuvel 04/05/97 Attila Tilburg 29/09/12
12.94 * 1.50 * 09.31 * 21.59 * 4.37 * 33.64 * 1.52,66 *      *      *
3701 Sanne Vermeij 06/06/97 De Spartaan Lisse 06/10/12
12.4h * 1.46 * 09.02 * 20.3h * 4.99 * 22.33 * 1.57,6  *      *      *
4 x 80 meter - grens 42,50
40.10 Rotterdam PAC Krommenie 15/09/12 (Killiana Heijmans, Kim de Vos, Margot Keijzer, Stevie Eekman)
40.13 Assen AAC '61 Heerenveen 23/06/12 (Judith de Heer, Anniek Nijhof, Noa Dhore, Dynja Bosker)
40.41 Breda Sprint Krommenie 15/09/12 (Sanne Haanen, Nele van den Broek, Myke van de Wiel, Anne van de Wiel)
40.48 Zutphen Hanzesport Deventer 21/04/12 (Mathilde Terleth, Lisa Disseldorp, Bente Lutteke, Astrid Lensink)
40.80 Vught Prins Hendrik Best 21/04/12 (Nikki Jacobs, Elise Pelgrim, Roos Peters, Maureen Pelgrim)
40.93 Amsterdam AV '23 Amsterdam 26/05/12 (Aike Jansen, Janke Strijp, Justine Zwier, Tara Yoro)
40.95 Den Haag Sparta Naaldwijk 23/06/12 (Sharon Sipos, Verena de Roo, Maayke Tjin A-Lim, Tamika Bonevacia)
41.15 Amsterdam Phanos Amsterdam 23/06/12 (Lotje van Erp, Gabriëlla van der Wijck, Silke Berendse, Lily Gnimavo)
41.26 Hengelo MPM Deventer 21/04/12 (Marlieke ter Haar, Nienke Ijspeerd, Kirsten de Zeeuw, Milou van der Schaaf)
41.30 Arnhem Ciko '66 Wageningen 26/05/12 (Kyara Bijker, Roos van Zwam, Jasmijn Lau, Lotte Hendriksen)
41.37 Lisse De Spartaan Alphen aan de Rijn 23/06/12 (Jaimy Loos, Sanne Vermeij, Nyke van de Poel, Annemarie ten Kate)
41.38 Amersfoort Altis Haarlem 26/05/12 (Yasmine Halloul, Annika van den Bedem, Jessy van Ee, Pien Stadman-Robaard)
41.58 Beverwijk DEM Krommenie 15/09/12 (Renee van Rookhuizen, Lisanne Glorie, Nikki Kraaijeveld, Mariska Poel)
41.66 Alphen aan de Rijn AAV '36 Alphen aan de Rijn 23/06/12 (Evelien Heida, Maaike Kraamer, Marijke Boogers, Roos Kroft)
41.70 Utrecht Hellas Rotterdam 26/05/12 (Noor Blaas, Alyssa Zorn, Rian Mulder, Daphne Linnekamp)
41.70 Den Haag Haag Atletiek Den Haag 23/06/12 (Cathalijn Hage, Anouk Dekkers, Charlisha Pelupessy, Lies van de Sluijs)
41.72 Amsterdam Atos Amsterdam 26/05/12
41.79 Zoetermeer Ilion Amstelveen 30/09/12 (Cindy Konadu, Sterre van Velzen, Sterre de Booij, Joanny Loeffen)
41.82 Amstelveen Startbaan Hoorn 23/06/12 (Bobbi Bartens, Lissa Goossens, Janna Visser, Josie Kandeh)
41.83 Roosendaal THOR Bergen op Zoom 26/05/12 (Emma Cuperus, Iris Goorden, Naomi Roovers, Amy Langen)
41.85 Almere Almere '81 Lelystad 23/06/12 (Anne-Fleur Kuckelhorn, Mariska Graat, Michelle van Rossum, Kyah Kloof)
41.91 Deventer Daventria Deventer 21/04/12 (Iva Klein Baltink, Annamarth Hoogland, Welmoed Jonker, Yasmin Kammeron)
42.04 Santpoort Suomi Castricum 26/05/12 (Veerle Eijsbroek, Aniek Bakker, Gitta Dirksen, Laura de Lange)
42.14 Hoorn Hollandia Hoorn 23/06/12 (Lotte Manshanden, Larissa Laan, Rian van der Oord, Linn Schilder)
42.19 Apeldoorn AV '34 Zutphen 23/06/12
42.22 Grootebroek SAV Hoorn 23/06/12 (Aukje Bakker, Lieke Sikking, Ilse Bakker, Lieke Klaver)
42.27 Utrecht U-Track Utrecht 23/06/12 (Gera Atwell, Kika van Bergen-van Henegouwen, Melissa Penteker, Rozenn Mainguy)
42.29 Heiloo Trias Beverwijk 23/06/12 (Femke Brink, Emma van der Pal, Pascalle Twisk, Zoe de Jong)
combiteams:
41.23 regio Rijnmond regio Rijnmond Bergen op Zoom 16/06/12
42.11 regio Zuid Holland-Midden regio Zuid Holland-Midden Bergen op Zoom 16/06/12