Dit is de jaarranglijst MEISJES B over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

 

De laatste officiele versie is van: 10 november 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
10 november 2017

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

      100 meter

1     11.68           1.7   N'ketia Seedo                   MC     03-06-07    U-Track                 Utrecht                 23-06-17

2     11.71           -0.1  Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Györ (HUN)              24-07-17

3     11.77           1.0   Demi van den Wildenberg                29-02-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

4     11.83           0.7   Zoë Sedney                             01-12-15    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

5     12.23           -0.2  Sarah Itiola                    MC     02-12-23    Feniks                  Hagen (GER)             16-06-17

6     12.27           0.4   Janine Verhaar                         27-05-00    PAC                     Vught                   01-07-17

7     12.42           0.6   Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

8     12.42           -0.4  Anna Roelofs                           01-04-09    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

9     12.43           0.6   Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Someren                 21-05-17

10    12.45           -0.9  Anduella Kwasiba                       01-09-06    Jahn II                 Utrecht                 14-07-17

11    12.51           1.5   Janna Doumpas                          01-06-30    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

12    12.58           0.4   Shaquata King                          01-02-26    Feniks                  Vught                   01-07-17

13    12.60           0.1   Kadidja Sangare                        01-05-23    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

14    12.64           0.7   Kato Leusink                           01-03-24    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

15    12.65           -1.3  Sheenai Muntslag                MC     02-10-14    Sprint                  Breda                   12-05-17

16    12.67           0.6   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

17    12.69           0.9   Anouk Rensink                          01-05-16    Unitas                  Drunen                  07-05-17

18    12.69           -0.2  Anouk Schoop                    MC     02-06-11    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

19    12.73           0.4   Fenna Klapwijk                         29-01-00    PAC                     Utrecht                 01-09-17

20    12.73           1.2   Lucie Tiemeier                         19-04-00    PAC                     Amersfoort              10-09-17

21    12.74           0.5   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

22    12.76           2.4   Ilse Steigenga                  MC     02-10-04    Horror                  Steenwijk               01-04-17

23    12.80           1.4   Emy Guikema                            01-06-11    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

24    12.80           1.0   Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Zundert                 23-06-17

25    12.81           -1.1  Miro Vlasman                    MD     04-01-24    Phanos                  Emmerich (GER)          21-05-17

26    12.81           0.0   Mara Cotterink                  MC     02-09-28    Lycurgus                Amsterdam               07-07-17

27    12.83           0.5   Fréderique Post                        03-02-00    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

28    12.83           0.4   Didi Wals                              18-01-00    Lycurgus                Vught                   01-07-17

      geen windgegevens bekend:

      12.37                 Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      12.40                 Shaquata King                          01-02-26    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

      12.61                 Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

      met teveel rugwind:

      11.52       w   6.6   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Györ (HUN)              25-07-17

      11.66       w   2.4   N'ketia Seedo                   MC     03-06-07    U-Track                 Den Haag                24-09-17

      12.22       w   2.7   Anna Roelofs                           01-04-09    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.22       w   2.4   Janine Verhaar                         27-05-00    PAC                     Den Haag                24-09-17

      12.25       w   2.4   Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Den Haag                24-09-17

      12.40       w   2.9   Kadidja Sangare                        01-05-23    AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

      12.42       w   2.9   Kato Leusink                           01-03-24    GAC-Hilversum           Naaldwijk               17-09-17

      12.55       w   2.7   Didi Wals                              18-01-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

      12.59       w   2.4   Sheenia Muntslag                MC     02-10-14    Sprint                  Den Haag                24-09-17

      12.67       w   2.7   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

      12.75       w   2.6   Lianne Huisjes                  MC     02-09-01    Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

      12.81       w   2.2   Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Lisse                   09-07-17

      12.81       w   2.1   Grace-Ann Pronk                        01-03-07    Haag Atletiek           Den Haag                24-09-17

      12.83       w   2.1   Simi Pater                      MC     02-05-14    U-Track                 Den Haag                24-09-17

 

      150 meter

1     18.36           0.2   N'ketia Seedo                   MC     03-06-07    U-Track                 Amsterdam               27-08-17

2     18.89           1.0   Miro Vlasman                    MD     04-01-24    Phanos                  Soest                   16-06-17

3     19.00           0.0   Sarah Itiola                    MC     02-12-23    Feniks                  Amsterdam               07-07-17

4     19.22           -1.2  Sheenai Muntslag                MC     02-10-14    Sprint                  Rijen                   27-05-17

5     19.22           0.3   Anouk Schoop                    MC     02-06-11    AV NOP                  Stadskanaal             08-07-17

6     19.26           1.9   Nina Franke                     MC     02-03-14    AV Oss '78              Best                    27-05-17

7     19.27           0.2   Lara Weghorst                   MC     02-11-27    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

8     19.31           -0.2  Eva Nijdam                      MC     02-07-05    Scorpio                 Groningen               16-09-17

9     19.33           1.2   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

      met teveel rugwind:

      17.92       w   2.5   N'ketia Seedo                   MC     03-06-07    U-Track                 Amsterdam               27-08-17

      18.77       w   2.9   Eva Nijdam                      MC     02-07-05    Scorpio                 Naaldwijk               20-08-17

      18.99       w   3.8   Robina Negenman                 MC     02-05-29    KAV Holland             Lisse                   09-07-17

      19.03       w   2.9   Sheenai Muntslag                MC     02-10-14    Sprint                  Naaldwijk               20-08-17

      19.09       w   3.8   Lara Weghorst                   MC     02-11-27    Leiden Atletiek         Lisse                   09-07-17

      19.17       w   2.6   Valéria Montijn                 MC     02-04-06    Energie                 Naaldwijk               20-08-17

      19.25       w   2.5   Rikst Slot                      MC     02-02-26    AV Heerenveen           Amsterdam               27-08-17

 

      200 meter

1     23.92           1.4   Zoë Sedney                             01-12-15    Ilion                   Vught                   02-07-17

2     24.10           1.4   Anna Roelofs                           01-04-09    Lycurgus                Vught                   02-07-17

3     24.48           0.1   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Aken (GER)              20-05-17

4     24.52           -0.6  N'ketia Seedo                   MC     03-06-07    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

5     25.18           0.4   Femke Bol                              23-02-00    Altis                   Lokeren (BEL)           25-06-17

6     25.24           1.4   Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

7     25.35           0.5   Janine Verhaar                         27-05-00    PAC                     Utrecht                 01-09-17

8     25.41           1.1   Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Utrecht                 15-07-17

9     25.43           1.4   Anouk Rensink                          01-05-16    Unitas                  Vught                   02-07-17

10    25.66           0.1   Fenna Klapwijk                         29-01-00    PAC                     Vught                   02-07-17

11    25.75           1.9   Yara Linnekamp                         01-02-22    Hellas                  Vught                   02-07-17

12    25.87           1.9   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

13    25.89           1.7   Eva Nijdam                      MC     02-07-05    Scorpio                 Emmeloord               13-05-17

14    25.98           0.1   Robina Negenman                 MC     02-05-29    KAV Holland             Vught                   02-07-17

15    25.99           1.7   Janna Doumpas                          01-06-30    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

16    26.01           0.6   Anduella Kwasiba                       01-09-06    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

17    26.03           0.2   Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Gemert                  03-06-17

18    26.05           -0.6  Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Someren                 21-05-17

19    26.12           1.9   Lianne Holtermann                      01-06-22    Ciko '66                Vught                   02-07-17

20    26.15           0.1   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

21    26.17           1.8   Nina Franke                     MC     02-03-14    AV Oss '78              Vught                   02-07-17

22    26.20           0.8   Fréderique Post                        03-02-00    AV Gouda                Woerden                 09-07-17

23    26.26           -1.4  Sarah Itiola                    MC     02-10-23    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

24    26.26           1.3   Megan de Ruiter                        01-05-26    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

25    26.30           1.8   Maureen Louws                   MC     03-05-19    AV NOP                  Vught                   02-07-17

26    26.30           -0.1  Miro Vlasman                    MD     04-01-24    Phanos                  Gentbrugge (BEL)        21-07-17

27    26.31           0.4   Sheenai Muntslag                MC     02-10-14    Sprint                  Dongen                  17-05-17

28    26.31           -0.3  Emy Guikema                            01-06-11    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

      geen windgegevens bekend:

      25.90                 Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

      met teveel rugwind:

      25.82       w   3.3   Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Lisse                   09-07-17

      25.84       w   2.9   Janna Doumpas                          01-06-30    Eindhoven Atletiek      Vught                   02-07-17

      26.00       w   2.9   Lianne Holtermann                      01-06-22    Ciko '66                Vught                   02-07-17

      26.07       w   3.7   Kadidja Sangare                        01-05-23    AAV '36                 Lisse                   08-07-17

      26.16       w   2.7   Kato Leusink                           01-03-24    GAC-Hilversum           Naaldwijk               17-09-17

      26.20       w   2.9   Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Vught                   02-07-17

 

      300 meter

1     40.97                 Eva Nijdam                      MC     02-07-05    Scorpio                 Assen                   02-09-17

2     41.75                 Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Lisse                   13-05-17

3     41.87                 Anne Knijnenburg                MC     02-03-11    AV Oss '78              Assen                   02-09-17

4     42.62                 Rozemarijn Snijders                    2009-03-01  Climax                  Ede                     25-03-17

5     42.80                 Megan de Ruiter                        2026-05-01  Phanos                  Lisse                   13-05-17

6     42.87                 Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Tilburg                 01-04-17

7     42.90                 Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Amsterdam               27-08-17

8     42.90                 Madelief Vaessen                MC     2008-11-02  Swift                   Amsterdam               27-08-17

9     43.09                 Sophia Mulder                   MC     2012-09-02  AV '34                  Amsterdam               27-08-17

10    43.15                 Anouk Hellingh                         29-02-00    Lycurgus                Utrecht                 11-08-17

11    43.19                 Leonie Wieringa                        16-08-00    SAV                     Hoorn                   02-04-17

12    43.22                 Nina Franke                     MC     2014-03-02  AV Oss '78              Amsterdam               27-08-17

13    43.36                 Lieke Wehrung                   MC     2010-10-03  AAC                     Amsterdam               27-08-17

14    43.39                 Meike Verdaasdonk               MC     2028-08-02  Spado                   Amsterdam               27-08-17

15    43.41                 Leonie Wierenga                        16-08-00    SAV                     Lisse                   13-05-17

 

      400 meter

1     54.39                 Femke Bol                              23-02-00    Altis                   Vught                   02-07-17

2     55.62                 Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Den Haag                24-09-17

3     56.52                 Suzanne Libbers                        2012-02-01  Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

4     57.15                 Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Vught                   02-07-17

5     57.31                 Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Vught                   01-07-17

6     57.98                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

7     58.09                 Kyra Keurentjes                        13-12-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

8     58.34                 Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Vught                   02-07-17

9     58.34                 Kirsten Otten                          07-08-00    Startbaan               Heiloo                  21-07-17

10    58.54                 Mara Cotterink                  MC     02-09-28    Lycurgus                Edam                    08-07-17

11    58.62                 Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

12    58.64                 Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

13    58.68                 Rozemarijn Snijders                    01-03-09    Climax                  Vught                   25-05-17

14    58.93                 Demi Boom                       MC     02-06-23    ATV Venray              Vught                   02-07-17

15    59.09                 Roos Hop                               17-04-00    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

16    59.17                 Nina Franke                     MC     2014-03-02  AV Oss '78              Tilburg                 05-06-17

17    59.43                 Eline Schwietert                       01-02-02    Ciko '66                Arnhem                  01-06-17

18    59.51                 Shurianty Mathilda                     14-04-00    Energie                 Utrecht                 12-05-17

19    59.53                 Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

20    59.57                 Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Vught                   01-07-17

21    59.65                 Joyce Schumacher                       29-11-00    Flevo Delta             Amersfoort              10-09-17

22    59.92                 Anouk Hellingh                         29-02-00    Lycurgus                Den Haag                24-09-17

23    60.23                 Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Tilburg                 11-06-17

24    60.25                 Leonie Wierenga                        16-08-00    SAV                     Hoorn                   30-04-17

25    60.28                 Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Vught                   25-05-17

26    60.38                 Merel van Herp                         2011-02-01  Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

27    60.52                 Femke Been                             2016-03-01  AV Castricum            Gouda                   25-08-17

28    60.53                 Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

      in onderlinge wedstrijd:

      60.33                 Eline Dalderop                  MC     2016-06-02  Tempo                   Hilversum               08-10-17

 

      800 meter

1     2.09,87               Roos Blokhuis                          2005-02-01  Passaat                 Nijmegen                02-06-17

2     2.11,03               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

3     2.11,22               Kirsten Otten                          07-08-00    Startbaan               Utrecht                 23-06-17

4     2.11,62               Anne Knijnenburg                MC     2011-03-02  AV Oss '78              Vught                   25-05-17

5     2.12,87               Femke Been                             2016-03-01  AV Castricum            Heusden (BEL)           22-07-17

6     2.13,11               Anna Hightower                  MC     2018-07-02  Ciko '66                Leiden                  17-06-17

7     2.13,93               Lydia van Dijk                         04-01-00    KAV Holland             Wageningen              17-09-17

8     2.13,95               Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Utrecht                 14-07-17

9     2.13,97               Roos Hop                               17-04-00    R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)          03-06-17

10    2.14,07               Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

11    2.14,55               Sarah Peerik                    MC     2022-12-02  Hanzesport              Leiden                  17-06-17

12    2.14,62               Shirin van Anrooij              MC     2005-02-02  AV '56                  Brussel (BEL)           09-07-17

13    2.14,93               Shurianty Mathilda                     14-04-00    Energie                 Leiden                  17-06-17

14    2.14,99               Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Utrecht                 02-06-17

15    2.15,15               Ilse Kamphuis                          05-12-00    AV Castricum            Vught                   30-06-17

16    2.15,31               Yasmine Abbes                   MC     2018-02-02  Nijmegen Atletiek       Utrecht                 01-09-17

17    2.15,54               Suzanne Libbers                        2012-02-01  Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

18    2.15,79               Desi van Emmerik                MC     2015-01-02  Cialfo                  Vught                   30-06-17

19    2.16,06               Aylan Menick                           28-05-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

20    2.16,23               Britt Roos                      MC     2001-07-03  HAC '63                 Wageningen              19-05-17

21    2.16,62               Manjorie Janssen                MC     2025-05-02  Cifla                   Utrecht                 11-08-17

22    2.16,75               Merel van Herp                         2011-02-01  Lycurgus                Vught                   30-06-17

23    2.16,86               Tamar Veltman                   MC     2027-01-03  AV Almere '81           Amersfoort              23-05-17

24    2.16,99               Kyra Keurentjes                        13-12-00    De Liemers              Utrecht                 23-06-17

25    2.17,14               Tischa Braum                    MD     2013-08-05  Nijmegen Atletiek       Genderingen             06-05-17

26    2.17,33               Amina Maatoug                   MC     2017-11-02  Leiden Atletiek         Groningen               16-09-17

27    2.17,45               Lieve Eising                           2028-06-01  Lycurgus                Utrecht                 11-08-17

28    2.17,72               Laura van Langen                MC     1931-01-03  SAV                     Edam                    18-07-17

 

      1000 meter

1     2.49,72               Roos Blokhuis                          2005-02-01  Passaat                 Lisse                   13-05-17

2     2.54,58               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

3     2.56,41               Tamar Veltman                   MC     2027-01-03  AV Almere '81           Amersfoort              09-05-17

4     2.59,00               Iris Velting                           25-08-00    HAC '63                 Utrecht                 01-09-17

5     2.59,13               Tess van Randtwijk              MD     2004-10-04  AV '34                  Amsterdam               03-09-17

6     2.59,75               Anna Eikendal                   MC     2004-06-02  Atverni                 Utrecht                 01-09-17

 

      1500 meter

1     4.20,91               Roos Blokhuis                          2005-02-01  Passaat                 Oordegem (BEL)          27-05-17

2     4.30,87               Anna Hightower                  MC     2018-07-02  Ciko '66                Wageningen              15-09-17

3     4.30,89               Shirin van Anrooij              MC     2005-02-02  AV '56                  Huizingen (BEL)         10-06-17

4     4.32,07               Marije Hijman                          10-06-00    PAC                     Rotterdam               06-07-17

5     4.32,17               Floor Doornwaard                       17-02-00    De Gemzen               Wageningen              16-06-17

6     4.34,75               Sarah Peerik                    MC     2022-12-02  Hanzesport              Wageningen              15-09-17

7     4.37,01               Lydia van Dijk                         04-01-00    KAV Holland             Vught                   02-07-17

8     4.38,61               Manjorie Janssen                MC     2025-05-02  Cifla                   Nijmegen                02-06-17

9     4.38,61               Anna Eikendal                   MC     2004-06-02  Atverni                 Huizingen (BEL)         10-06-17

10    4.39,61               Femke Been                             2016-03-01  AV Castricum            Ninove (BEL)            15-07-17

11    4.41,97               Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

12    4.42,43               Ilse Kamphuis                          05-12-00    AV Castricum            Ninove (BEL)            15-07-17

13    4.42,51               Yasmine Abbes                   MC     2018-02-02  Nijmegen Atletiek       Amsterdam               27-08-17

14    4.43,12               Amina Maatoug                   MC     2017-11-02  Leiden Atletiek         Amsterdam               27-08-17

15    4.43,63               Emmy van den Berg               MC     2005-10-02  Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

16    4.44,42               Sara Schouten                   MC     2022-08-03  Atverni                 Wageningen              15-09-17

17    4.44,97               Yara Schoenmakers               MC     2007-05-03  Eindhoven Atletiek      Wageningen              15-09-17

18    4.45,11               Laura van Langen                MC     1931-01-03  SAV                     Heiloo                  21-07-17

19    4.45,14               Britt Roos                      MC     2001-07-03  HAC '63                 Wageningen              15-09-17

20    4.45,70               Lieve Eising                           2028-06-01  Lycurgus                Amsterdam               18-06-17

21    4.46,34               Tamar Veltman                   MC     2027-01-03  AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

22    4.46,84               Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Huizingen (BEL)         10-06-17

23    4.47,53               Fee Mok                         MC     2025-11-03  SAV                     Vught                   02-07-17

24    4.49,54               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Amersfoort              10-09-17

25    4.49,89               Merel van Herp                         2011-02-01  Lycurgus                Den Haag                24-09-17

26    4.50,34               Tess van Randtwijk              MD     2004-10-04  AV '34                  Wageningen              16-06-17

27    4.51,24               Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

28    4.51,39               Ynte Biemans                           08-12-00    Atverni                 Amersfoort              28-03-17

 

      2000 meter

1     6.43,49               Laura van Langen                MC     1931-01-03  SAV                     Edam                    09-05-17

2     6.46,91               Emmy van den Berg               MC     2005-10-02  Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

3     7.03,72               Inger van Dok                          09-08-00    AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

4     7.06,95               Nienke van Dok                  MC     2006-11-02  AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

 

      3000 meter

1     9.14,72               Roos Blokhuis                          2005-02-01  Passaat                 Utrecht                 23-06-17

2     9.34,18               Floor Doornwaard                       17-02-00    De Gemzen               Vught                   25-05-17

3     9.45,37               Anna Hightower                  MC     2018-07-02  Ciko '66                Györ (HUN)              26-07-17

4     9.50,09               Shirin van Anrooij              MC     2005-02-02  AV '56                  Ertvelde (BEL)          17-06-17

5     10.02,41              Anna Eikendal                   MC     2004-06-02  Atverni                 Veldhoven               07-04-17

6     10.07,97              Manjorie Janssen                MC     2025-05-02  Cifla                   Vught                   30-06-17

7     10.09,79              Marije Hijman                          10-06-00    PAC                     Rotterdam               24-08-17

8     10.10,60              Ynte Biemans                           08-12-00    Atverni                 Vught                   30-06-17

9     10.19,55              Anne van Heeckeren                     13-04-00    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

10    10.22,69              Evelien Kuiper                         07-06-00    Groningen Atletiek      Vught                   30-06-17

11    10.27,06              Laura van Langen                MC     1931-01-03  SAV                     Vught                   30-06-17

12    10.27,73              Elke Pronk                             07-02-00    Atletics                Rijssen                 26-05-17

13    10.35,56              Lotte Veldhoen                         2002-07-01  Energie                 Rotterdam               24-08-17

14    10.36,57              Madelief Kok                           25-10-00    Triathlon               Vught                   25-05-17

15    10.37,63              Iris Velting                           25-08-00    HAC '63                 Vught                   30-06-17

16    10.39,20              Nienke van Dok                  MC     2006-11-02  AV Aalsmeer             Vught                   30-06-17

17    10.40,10              Ilse Kamphuis                          05-12-00    AV Castricum            Heiloo                  04-08-17

18    10.42,36              Emmy van den Berg               MC     2005-10-02  Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

19    10.42,93              Noa Hoondert                           27-08-00    AV '23                  Vught                   30-06-17

20    10.43,22              Lydia van Dijk                         04-01-00    KAV Holland             Wageningen              17-09-17

21    10.47,27              Isa Leen                        MC     2027-06-02  Olympus '70             Vught                   30-06-17

22    10.48,40              Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

23    10.52,25              Merel van Herp                         2011-02-01  Lycurgus                Santpoort               30-04-17

24    10.53,12              Cheryl Konijn                          20-07-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

25    10.53,30              Vera de Vries                   MC     2023-03-02  Horror                  Heiloo                  21-07-17

26    11.03,10              Inger van Dok                          09-08-00    AV Aalsmeer             Naaldwijk               09-06-17

27    11.06,42              Anne Geytenbeek                        2025-05-01  U-Track                 Naaldwijk               17-09-17

28    11.09,82              Eline Runderkamp                       03-09-00    AV Edam                 Heiloo                  04-08-17

 

      100 meter horden 76,2 cm (13m - 8,5m)

1     13.53           1.9   Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Den Haag                24-09-17

2     14.40           1.1   Nienke Madderom                 MC     2019-12-02  Trias                   Tilburg                 05-06-17

3     14.42           1.1   Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Vught                   02-07-17

4     14.51           -0.2  Joyce Schumacher                       29-11-00    Flevo Delta             Vught                   02-07-17

5     14.52           -0.2  Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Vught                   02-07-17

6     14.70           1.1   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Vught                   02-07-17

7     14.71           1.7   Anouk Schoop                    MC     2011-06-02  AV NOP                  Vught                   02-07-17

8     14.75           -0.1  Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Emmeloord               13-05-17

9     14.79           1.1   Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Vught                   02-07-17

10    14.87           1.1   Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Epe                     23-04-17

11    14.92           1.1   Anouk Schoute                          01-04-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

12    14.94           1.3   Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Amsterdam               25-05-17

13    14.99           1.9   Vera Derksema                          2014-06-01  Groningen Atletiek      Den Haag                24-09-17

14    15.00           0.1   Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Amstelveen              04-06-17

15    15.01           1.3   Maartje Blanken                        2026-04-01  Avantri                 Vught                   02-07-17

16    15.03           -0.1  Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               13-05-17

17    15.03           0.4   Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Vught                   02-07-17

18    15.07           0.4   Marijntje Huige                        27-07-00    Spado                   Vught                   02-07-17

19    15.09           0.1   Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

20    15.18           1.1   Shanna Mol                             13-06-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

21    15.21           -0.4  Yara Linnekamp                         2022-02-01  Hellas                  Utrecht                 21-05-17

22    15.22           -1.5  Nicole Etman                           13-07-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

23    15.28           1.3   Sarah van Beilen                MC     2022-03-02  PEC 1910                Vught                   02-07-17

24    15.30           1.9   Kellynsia Leerdam                      2008-08-01  U-Track                 Den Haag                24-09-17

25    15.31           0.5   Lianne Holtermann                      2022-06-01  Ciko '66                Gemert                  03-06-17

26    15.32           1.0   Anne-Karlijn Mos                       2025-05-01  AV Heerenveen           Stadskanaal             08-07-17

27    15.36           2.0   Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

28    15.38           1.3   Rikst Slot                      MC     2026-02-02  AV Heerenveen           Vught                   02-07-17

29    15.38           1.7   Ruth Vogels                     MC     1930-04-03  R' dam Atletiek         Vught                   02-07-17

      met teveel rugwind:

      14.90       w   2.5   Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Lisse                   08-07-17

 

      200 meter horden 76,2 cm

1     30.11           -0.5  Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Utrecht                 11-08-17

2     33.92           -0.5  Eden Göbbels                           09-07-00    GAC-Hilversum           Utrecht                 11-08-17

      in onderlinge wedstrijd:

      33.30                 Laurene Brobbel                        14-05-00    Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

      33.94                 Fee Steehouwer                  MC     2002-12-03  Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

      33.94                 Daniëlle Wooning                MC     2003-09-02  Avantri                 Schoonhoven             07-10-17

 

      400 meter horden 76,2 cm

1     61.31                 Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Vught                   01-07-17

2     62.17                 Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

3     64.12                 Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Vught                   01-07-17

4     64.41                 Vera Derksema                          2014-06-01  Groningen Atletiek      Vught                   01-07-17

5     64.86                 Nina Franke                     MC     2014-03-02  AV Oss '78              Vught                   01-07-17

6     65.87                 Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

7     65.96                 Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     66.20                 Sarah van Beilen                MC     2022-03-02  PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

9     67.17                 Sophie van den Berg             MC     2020-02-02  AV NOP                  Vught                   30-06-17

10    67.42                 Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Tilburg                 05-06-17

11    67.62                 Gabriëlle Opmeer                       14-02-00    PAC                     Vught                   01-07-17

12    68.00                 Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

13    68.13                 Emy Guikema                            2011-06-01  Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

14    68.98                 Anna Oosterwegel                       2020-08-01  Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

15    70.01                 Amber Aarssen                          2015-07-01  Fortuna                 Etten-Leur              28-05-17

16    70.35                 Eden Göbbels                           09-07-00    GAC-Hilversum           Vught                   30-06-17

17    70.47                 Lianne Holtermann                      2022-06-01  Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

18    70.86                 Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

19    71.21                 Mette Oosterink                 MC     2004-10-02  GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

20    71.46                 Merel van Herp                         2011-02-01  Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

21    71.50                 Jana Bersee                            07-03-00    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

22    71.60                 Hieke Böhm                             2018-09-01  De Spartaan             Vught                   30-06-17

23    71.65                 Ellis Huistra                          2003-01-01  Phanos                  Haarlem                 07-05-17

24    71.83                 Justine Fleming                        28-11-00    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

25    72.05                 Simone Winter                          2012-02-01  Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

26    72.17                 Isa Vochteloo                          2029-01-01  Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

27    72.37                 Lisa van Boekel                        13-11-00    Taxandria               Tilburg                 05-06-17

28    72.71                 Kim Lavrijsen                          2012-12-01  AV Gouda                Vught                   30-06-17

      in onderlinge wedstrijd:

      64.75                 Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Breda                   10-09-17

      65.19                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Breda                   10-09-17

 

      2000 meter steeple chase 76,2 cm

1     6.50,82               Marije Hijman                          10-06-00    PAC                     Vught                   02-07-17

2     7.02,50               Anne Knijnenburg                MC     2011-03-02  AV Oss '78              Barendrecht             01-06-17

3     7.03,88               Madelief Kok                           25-10-00    Triathlon               Barendrecht             01-06-17

4     7.12,11               Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Vught                   02-07-17

5     7.28,54               Amina Maatoug                   MC     2017-11-02  Leiden Atletiek         Vught                   02-07-17

6     7.34,41               Jetske Mooldijk                 MC     2029-04-02  PAC                     Barendrecht             01-06-17

7     7.40,39               Eva Riemeijer                          11-02-00    Cifla                   Vught                   02-07-17

8     7.47,50               Anne Geytenbeek                        2025-05-01  U-Track                 Amersfoort              17-04-17

9     7.54,33               Karlijn Bongenaar                      2029-06-01  Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

10    7.56,51               Daphne de Koning                       2012-06-01  Archeus                 Vught                   02-07-17

11    8.05,42               Sanne van Beek                         27-03-00    PAC                     Vught                   02-07-17

12    8.08,05               Willemijn Fuite                 MC     2029-03-02  Attila                  Vught                   02-07-17

 

      hoogspringen

1     1.74                  Nicole Etman                           13-07-00    PAC                     Lisse                   13-05-17

2     1.72                  Demi Boom                       MC     2023-06-02  ATV Venray              Amsterdam               27-08-17

3     1.70                  Nina Borger                     MC     2022-07-03  Unitas                  Sittard                 10-06-17

4     1.70                  Britt Weerman                   MC     2013-06-03  AAC '61                 Stadskanaal             08-07-17

5     1.70                  Sofie Dokter                    MC     2019-12-02  Groningen Atletiek      Zoetermeer              23-09-17

6     1.70                  Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Den Haag                24-09-17

7     1.69                  Sarah van Beilen                MC     2022-03-02  PEC 1910                Amsterdam               27-08-17

8     1.67                  Diede van der Meer                     2018-01-01  Flevo Delta             Vught                   01-07-17

9     1.66                  Fay Witte                       MC     2008-03-02  KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

10    1.65                  Annebelle Emmen                        2023-01-01  Spiridon                Gorinchem               30-04-17

11    1.65                  Annabelle Emmen                        2023-01-01  Spiridon                Lisse                   13-05-17

12    1.65                  Marijntje Huige                        27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

13    1.65                  Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

14    1.65                  Suzan Plat                      MC     2005-08-02  PEC 1910                Zoetermeer              23-09-17

15    1.64                  Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

16    1.64                  Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Lisse                   08-07-17

17    1.63                  Julia van Dijk                  MC     1930-08-02  't Jasper Sport         Uden                    09-07-17

18    1.62                  Evi Verdonkschot                MC     2006-06-02  Voorne Atletiek         Vierpolders             13-04-17

19    1.62                  Marleen Baas                    MD     2013-08-04  AC TION                 Lisse                   08-07-17

20    1.61                  Inez Bouwen                            2009-02-01  Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

21    1.60                  Lara Smits                      MD     2006-06-04  Noordkop                Heerhugowaard           06-05-17

22    1.60                  Sophia Mulder                   MC     2012-09-02  AV '34                  Emmeloord               13-05-17

23    1.60                  Renske Zwolle                          28-07-00    AV Heerenveen           Kampen                  17-05-17

24    1.60                  Isis Beentjes                          25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

25    1.60                  Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

26    1.60                  Jokèh Engelhart                        2007-02-01  AAV '36                 Gouda                   25-05-17

27    1.60                  Lauren Gommers                  MC     2012-08-02  DJA                     Zierikzee               27-05-17

28    1.60                  Anne Knijnenburg                MC     2011-03-02  AV Oss '78              Best                    27-05-17

29    1.60                  Joyce van Welie                 MC     2021-11-03  PAC                     Spijkenisse             27-05-17

30    1.60                  Inge Verleun                           2023-02-01  SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

31    1.60                  Qwen Fennema                    MC     2011-06-02  Flevo Delta             Heerde                  03-06-17

32    1.60                  Britt Nederveen                 MC     2014-08-03  Hollandia               Hoorn                   10-06-17

33    1.60                  Kahlan Geluk                           2012-02-01  R' dam Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

34    1.60                  Liset Kolkman                          2010-01-01  AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

35    1.60                  Tes van Noort                          2028-09-01  Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

36    1.60                  Louiza Kruiswijk                       2018-10-01  Atverni                 Lisse                   25-06-17

37    1.60                  Jonne Siebrand                  MC     2022-04-02  Isala '96               Epe                     09-09-17

38    1.60                  Fenna Achterberg                MD     2012-10-04  VAV                     Groningen               16-09-17

39    1.60                  Hanna van Baast                 MD     2010-01-04  Attila                  Zoetermeer              23-09-17

40    1.60                  Simone Snepvangers                     14-09-00    Sprint                  Den Haag                24-09-17

 

      polsstokhoogspringen

1     3.62                  Thyra van Diemen                MC     2004-07-03  PAC                     Oud Beijerland          03-06-17

2     3.55                  Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Vught                   02-07-17

3     3.50                  Saskia van der Boor                    20-09-00    Fortius                 Vught                   02-07-17

4     3.45                  Karlijn Schouten                       2019-07-01  Fortius                 Vught                   02-07-17

5     3.35                  Otte Wienese                           1930-05-01  GAC-Hilversum           Vught                   02-07-17

6     3.30                  Sophie Jebose                          30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

7     3.26                  Lotte Haest                     MD     2005-05-04  Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

8     3.15                  Kristina Tergau                 MC     2025-07-03  PAC                     Assen                   02-09-17

9     3.10                  Samar Ahmed                            2017-03-01  Hellas                  Vught                   02-07-17

10    3.10                  Mette van der Meer              MC     2007-09-03  Flevo Delta             Dronten                 05-07-17

11    3.00                  Charlotte Demoulin                     14-04-00    Sprint                  Vught                   02-07-17

12    2.95                  Marjolein Klaren                       2006-02-01  MPM                     Donten                  07-06-17

13    2.90                  Kira van den Ham                MC     1931-03-02  Hellas                  Amsterdam               26-08-17

14    2.80                  Sterre Bal                      MC     2020-06-02  Haag Atletiek           Amsterdam               26-08-17

15    2.70                  Melle van der Stoel                    16-07-00    AV '34                  Heerde                  08-04-17

16    2.70                  Wendy van Nes                          23-06-00    Atos                    Hoorn                   22-09-17

17    2.61                  Jemima de Jonge                        2005-07-01  PAC                     Rotterdam               10-06-17

18    2.60                  Ilse Hengeveld                  MC     2014-01-02  GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

19    2.60                  Nynke Kuipers                   MC     2008-02-03  Fortius                 Amsterdam               26-08-17

20    2.60                  Sofie Thomas                    MC     2014-02-03  PAC                     Amsterdam               26-08-17

21    2.60                  Lotte Houtman                          2029-08-01  Prins Hendrik           Vught                   27-08-17

22    2.60                  Samar Achmed                           2017-03-01  Hellas                  Naaldwijk               17-09-17

23    2.51                  Daphne Lambregts                MD     2020-07-04  Spado                   Zundert                 23-06-17

24    2.50                  Marleen Baas                    MD     2013-08-04  AC TION                 Enschede                26-04-17

25    2.50                  Amber van Mensch                       09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

26    2.50                  Lauren van Tits                 MC     2026-02-02  Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

27    2.50                  Hanneke Dekker                         06-10-00    VAV                     Veenendaal              09-09-17

28    2.46                  Kim van Merode                         14-12-00    Spado                   Bergen op Zoom          08-07-17

 

      verspringen

1     5.78            1.1   Pauline Hondema                        28-03-00    Lycurgus                Vught                   30-06-17

2     5.71            1.2   Joyce Schumacher                       29-11-00    Flevo Delta             Vught                   30-06-17

3     5.66            -0.5  Minke Bisschops                 MC     2002-09-02  Unitas                  Amsterdam               27-08-17

4     5.60            0.6   Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Zwolle                  25-06-17

5     5.58            1.8   Sofie Dokter                    MC     2019-12-02  Groningen Atletiek      Assen                   02-09-17

6     5.54            0.8   Anna Roelofs                           2009-04-01  Lycurgus                Vught                   30-06-17

7     5.50            0.2   Lianne Holtermann                      2022-06-01  Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

8     5.49            2.3   Suzan Plat                      MC     2005-08-02  PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

9     5.49            -0.3  Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

10    5.48            1.8   Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

11    5.48            2.0   Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Vught                   30-06-17

12    5.47            0.6   Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Vught                   30-06-17

13    5.41            -0.4  Sofie Dokter                    MC     2019-12-02  Groningen Atletiek      Amsterdam               27-08-17

14    5.37            0.0   Rikst Slot                      MC     2026-02-02  AV Heerenveen           Zoetermeer              24-09-17

15    5.36            1.9   Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Rotterdam               25-06-17

16    5.36            -0.2  Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Amsterdam               27-08-17

17    5.34            0.3   Lara Weghorst                   MC     2027-11-02  Leiden Atletiek         Groningen               16-09-17

18    5.32            1.4   Yara Linnekamp                         2022-02-01  Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

19    5.30            0.6   Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

20    5.30            1.1   Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Groningen               16-09-17

21    5.29            2.0   Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               14-05-17

22    5.23            -0.2  Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

23    5.22            0.7   Kellynsia Leerdam                      2008-08-01  U-Track                 Hilversum               18-06-17

24    5.22            -0.2  Britt de Blaauw                 MD     2022-04-04  PAC                     Best                    02-07-17

25    5.20            1.5   Nikki Taag                      MC     2009-01-02  KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

26    5.19            1.6   Megan Broekhuis                        2013-11-01  Daventria               Leiden                  30-04-17

27    5.19            0.4   Anouk Schoop                    MC     2011-06-02  AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

28    5.18            1.8   Ilse Steigenga                  MC     2004-10-02  Horror                  Dronten                 17-04-17

29    5.18            1.6   Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

30    5.18            0.8   Sarah van Tuijl                 MC     1931-05-03  AV Almere '81           Almere                  27-05-17

31    5.18            1.3   Sophia Mulder                   MC     2012-09-02  AV '34                  Poznan (POL)            29-07-17

      geen windgegevens bekend:

      5.37                  Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Heiloo                  23-06-17

      5.28                  Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

      5.20                  Ilse Steigenga                  MC     2004-10-02  Horror                  Heerenveen              08-04-17

      met teveel rugwind:

      5.52        w   2.1   Suzan Plat                      MC     2005-08-02  PEC 1910                Kampen                  27-05-17

      5.45        w   2.5   Rikst Slot                      MC     2026-02-02  AV Heerenveen           Amsterdam               27-08-17

      5.31        w   5.6   Merit Schuurman                        29-01-00    AAC                     Leiden                  30-04-17

      5.19        w   3.6   Evi Verdonkschot                MC     2006-06-02  Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      5.27                  Rosalie Breems                  MC     2014-09-02  KAV Holland             Haarlem                 01-10-17

      5.25                  Grace-Ann Pronk                        2007-03-01  Haag Atletiek           Den Haag                01-10-17

      5.25                  Nikki Taag                      MC     2009-01-02  KAV Holland             Haarlem                 01-10-17

 

      hink-stap-sprong

1     11.64           1.0   Louiza Kruiswijk                       2018-10-01  Atverni                 Vught                   02-07-17

2     11.48           0.8   Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

3     11.42           1.0   Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Vught                   02-07-17

4     11.32           0.9   Sophie Jebose                          30-08-00    AAC                     Vught                   02-07-17

5     11.04           1.1   Margo Schippers                        2012-03-01  AV Rijssen              Vught                   02-07-17

6     10.99           0.7   Kellynsia Leerdam                      2008-08-01  U-Track                 Utrecht                 01-09-17

7     10.96           -0.8  Julia van Dijk                  MC     1930-08-02  't Jasper Sport         Amsterdam               27-08-17

8     10.93           1.5   Laurien Theunissen                     09-02-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

9     10.90           1.3   Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

10    10.89           1.5   Anne Hoeke                             01-02-00    Attila                  Vught                   02-07-17

11    10.80           0.8   Nina Borger                     MC     2022-07-03  Unitas                  Tilburg                 05-06-17

12    10.63           0.3   Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Amsterdam               17-09-17

13    10.59           1.1   Inez Bouwen                            2009-02-01  Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

14    10.49           1.6   Jokeh Engelhart                        2007-02-01  AAV '36                 Naaldwijk               17-09-17

15    10.46           -0.1  Amina Schellekens                      25-03-00    Phanos                  Utrecht                 23-06-17

16    10.44           1.3   Suzan Plat                      MC     2005-08-02  PEC 1910                Amsterdam               27-08-17

17    10.30           1.8   Jana Bersee                            07-03-00    Ciko '66                Naaldwijk               17-09-17

18    10.27           -0.4  Floor Alessie                   MC     2029-03-03  Attila                  Amsterdam               27-08-17

19    10.26           0.6   Kim van Bokhoven                       30-11-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

20    10.26           0.4   Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Amsterdam               25-05-17

21    10.22           -0.2  Nienke Voorheijen                      07-11-00    THOR                    Someren                 21-05-17

22    10.19           0.6   Naomi van Daalen                       14-03-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

23    10.18           -0.6  Femke Jonker                    MC     2027-10-03  Hera                    Amsterdam               27-08-17

24    10.07           0.0   Pleun Grevers                          03-03-00    Archeus                 Vught                   07-05-17

25    9.97            0.0   Simone Heezius                         2007-08-01  AV Valkenswaard         Uden                    28-05-17

26    9.92            1.0   Jonne van der Giessen           MC     2015-02-02  AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

27    9.88            -2.2  Kato Leusink                           2024-03-01  GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

      geen windgegevens bekend:

      10.63                 Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

      10.52                 Amina Schellekens                      25-03-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

      10.41                 Anke Schoen                            04-03-00    Hylas                   Amsterdam               21-05-17

      10.38                 Liset Kolkman                          2010-01-01  AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

      10.16                 Anna Lusthof                    MD     2029-04-04  Olympus '70             Amersfoort              01-07-17

      10.01                 Janaisa Baah                           19-10-00    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

      met teveel rugwind:

      11.72       w   2.9   Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

      10.70       w   2.4   Suzan Plat                      MC     2005-08-02  PEC 1910                Assen                   02-09-17

      10.28       w   2.9   Floor Alessie                   MC     2029-03-03  Attila                  Assen                   02-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      10.41                 Eline Dalderop                  MC     2016-06-02  Tempo                   Hilversum               08-10-17

 

      kogelstoten 3 kg

1     19.88                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Roermond                28-10-17

2     16.28                 Alida van Daalen                MC     2012-04-02  PAC                     Den Haag                24-09-17

3     14.50                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Den Haag                24-09-17

4     14.43                 Jenny Tchedjo                          20-05-00    U-Track                 Utrecht                 23-06-17

5     14.20                 Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

6     14.18                 Bridget Janssen                        2014-02-01  PAC                     Vught                   01-07-17

7     14.02                 Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               13-05-17

8     13.92                 Anne-Karlijn Mos                       2025-05-01  AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

9     13.67                 Janneke Pluimes                        2010-01-01  Scorpio                 Vught                   27-08-17

10    13.45                 Maxime Beverwijk                       23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   01-07-17

11    13.44                 Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Emmeloord               13-05-17

12    13.38                 Diede van der Meer                     2018-01-01  Flevo Delta             Hilversum               09-04-17

13    12.77                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

14    12.77                 Sophie Praas                    MC     2009-09-02  Triathlon               Amsterdam               26-08-17

15    12.77                 Joyce van Welie                 MC     2021-11-03  PAC                     Amsterdam               26-08-17

16    12.69                 Fleur Praas                            04-08-00    Altis                   Amersfoort              01-07-17

17    12.67                 Alysée Lester                   MC     2026-05-03  Ilion                   Utrecht                 27-05-17

18    12.62                 Fabienne Müller                 MC     2025-10-02  Lycurgus                Hagen (GER)             16-06-17

19    12.51                 Lotte Haest                     MD     2005-05-04  Spado                   Bergen op Zoom          24-06-17

20    12.45                 Rosa Kuin                       MC     2018-02-02  Hera                    Amsterdam               26-08-17

21    12.41                 Isabelle Aalders                       16-06-00    Ciko '66                Wageningen              19-05-17

22    12.37                 Manon Lutt                             06-11-00    Caesar                  Helmond                 17-04-17

23    12.31                 Evi Verdonkschot                MC     2006-06-02  Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

24    12.27                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               13-05-17

25    12.26                 Veerle van der Meulen                  11-02-00    Achilles-Top            Tilburg                 11-06-17

26    12.26                 Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Zoetermeer              23-09-17

      in onderlinge wedstrijd:

      12.30                 Annerice Bakker                        11-02-00    Phanos                  Amsterdam               01-10-17

 

      discuswerpen 1 kg

1     53.77                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

2     50.28                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Vught                   01-07-17

3     48.82                 Alida van Daalen                       2012-04-02  PAC                     Györ (HUN)              27-07-17

4     45.60                 Veerle van der Meulen                  11-02-00    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

5     44.41                 Janneke Pluimes                        2010-01-01  Scorpio                 Ede                     30-04-17

6     39.73                 Jenny Tchedjo                          20-05-00    U-Track                 Vught                   01-07-17

7     39.02                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

8     37.35                 Willeke Stuijt                         2012-02-01  AV Edam                 Hoorn                   22-09-17

9     36.54                 Kahlan Geluk                           2012-02-01  R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

10    36.08                 Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Steenwijk               15-10-17

11    35.05                 Diede van der Meer                     2018-01-01  Flevo Delta             Groningen               15-04-17

12    34.72                 Maud van Hoorn                         22-11-00    De Keien                Uden                    17-05-17

13    34.32                 Danara Dewi Stoppels            MC     2018-04-03  Groningen Atletiek      Amsterdam               26-08-17

14    33.78                 Babet Roeling                          2014-02-01  Ilion                   Lisse                   30-06-17

15    32.91                 Judith Essemiah                        11-03-00    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

16    32.91                 Tosca Smit                             22-03-00    Haag Atletiek           Den Haag                24-09-17

17    32.82                 Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Amsterdam               26-08-17

18    32.74                 Silke van der Zwaag             MC     2016-08-02  Horror                  Steenwijk               15-10-17

19    32.62                 Fabienne Müller                 MC     2025-10-02  Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

20    32.58                 Fabienne Muller                 MC     2025-10-02  Lycurgus                Den Haag                24-09-17

21    32.46                 Thirza Matilda                         06-08-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

22    31.82                 Bowien Snepvangers                     2015-08-01  DJA                     Someren                 21-05-17

23    31.59                 Emma de Koning                         02-04-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

24    31.42                 Denice Jacobs                          2004-09-01  Scopias                 Venray                  04-07-17

25    31.36                 Colette Lentink                        15-05-00    Spirit-Lelystad         Leiden                  11-06-17

26    31.18                 Kirsten Kerkhof                        04-12-00    Spartacus               Steenwijk               15-10-17

27    30.84                 Daniëlle Wooning                MC     2003-09-02  Avantri                 Schoonhoven             01-09-17

28    30.79                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Oud Beijerland          21-05-17

 

      kogelslingeren 3 kg                                                      *  gewicht is 4 kg

1     60.05                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

2     54.73                 Judith Essemiah                        11-03-00    Feniks                  Vught                   02-07-17

3     53.38                 Ella Meuwissen                  MC     2022-01-02  Swift                   Fränkisch-Crumbach (GER)03-06-17

4     49.96                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Boskoop                 07-10-17

5     45.50                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Boskoop                 08-07-17

6     43.34                 Shanella Bleecke                       2018-03-01  AV Almere '81           Vught                   02-07-17

7     42.24                 Bowien Snepvangers                     2015-08-01  DJA                     Vught                   02-07-17

8     40.83                 Emmelie Klooster                MC     2029-05-02  Phanos                  Assen                   02-09-17

9     40.67                 Inge Schmit                            2021-09-01  Unitas                  Vught                   02-07-17

10    40.62                 Sara Rey                               08-07-00    Swift                   Weert                   27-06-17

11    39.93                 Lichelle Scholing                      05-05-00    MPM                     Vught                   02-07-17

12    39.76                 Maaike Westerdijk                      16-12-00    Flevo Delta             Breda                   08-10-17

13    37.23                 Sharita Oor                            2009-09-01  AV Edam                 Rotterdam               21-01-17

14    43.28       *         Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Amsterdam               17-09-17

15    35.84                 Rianne Klooster                        19-06-00    Phanos                  Woerden                 09-07-17

16    35.54                 Fabiënne van den Hombergh              2012-12-01  Swift                   Roermond                28-10-17

17    35.52                 Safira den Oudsten              MC     2024-01-03  Spiridon                Boskoop                 22-04-17

18    31.64                 Anna Jebose                     MD     2022-03-04  AAC                     Vlaardingen             20-08-17

19    31.44                 Marleen Klaver                         11-09-00    MPM                     Vught                   02-07-17

20    30.02                 Sabine Boonen                          02-09-00    Swift                   Roermond                28-10-17

21    27.96       *         Maud van Hoorn                         22-11-00    De Keien                Roermond                18-06-17

22    27.89                 Esther Bolle                           28-10-00    AV '56                  Eeklo (BEL)             07-10-17

23    27.85                 Nynke Janssen                          1931-07-01  AV Weert                Roermond                28-10-17

24    27.47                 Isabelle Reijman                MC     2012-09-02  Leiden Atletiek         Amsterdam               27-08-17

25    27.00                 Anouk Bakker                           26-12-00    SAV                     Grootebroek             26-03-17

26    26.20                 Nikki Könemann                  MC     2002-06-03  Fortuna                 Breda                   08-10-17

 

      speerwerpen 500 gram

1     43.93                 Diede van der Meer                     2018-01-01  Flevo Delta             Deventer                02-09-17

2     43.12                 Tosca Smit                             22-03-00    Haag Atletiek           Vught                   02-07-17

3     42.86                 Danara Dewi Stoppels            MC     2018-04-03  Groningen Atletiek      Vught                   02-07-17

4     42.06                 Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Amsterdam               27-08-17

5     41.87                 Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Deventer                06-05-17

6     41.77                 Demi Boom                       MC     2023-06-02  ATV Venray              Amsterdam               27-08-17

7     40.80                 Camille van de Brug                    20-09-00    PAC                     Vught                   02-07-17

8     40.74                 Iris Nass                       MC     2001-01-02  PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

9     40.68                 Lara Owobowale                         2023-04-01  De Spartaan             Den Haag                24-09-17

10    39.77                 Maxime Beverwijk                       23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   02-07-17

11    39.41                 Jana Bersee                            07-03-00    Ciko '66                Vught                   02-07-17

12    38.95                 Janice Zomerman                        2018-05-01  Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

13    38.76                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Spijkenisse             22-04-17

14    38.42                 Kato Leusink                           2024-03-01  GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

15    38.20                 Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Emmeloord               14-05-17

16    37.46                 Willeke Stuijt                         2012-02-01  AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

17    37.04                 Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Zoetermeer              24-09-17

18    36.62                 Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Vught                   02-07-17

19    36.55                 Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Steenwijk               15-10-17

20    36.42                 Anne Knijnenburg                MC     2011-03-02  AV Oss '78              Zoetermeer              24-09-17

21    36.36                 Sietske Verkade                 MC     2010-09-02  AAV '36                 Woerden                 24-09-17

22    36.23                 Bridget Janssen                        2014-02-01  PAC                     Den Haag                24-09-17

23    35.41                 Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Lisse                   09-07-17

24    35.41                 Joyce van Welie                 MC     2021-11-03  PAC                     Amsterdam               27-08-17

25    35.06                 Inge van Dijk                          27-06-00    AAC                     Vught                   02-07-17

26    35.02                 Elsa de Lange                          24-10-00    Spirit-OB               Oud Beijerland          21-05-17

27    35.01                 Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Wageningen              19-05-17

28    34.99                 Floor Alessie                   MC     2029-03-03  Attila                  Rijen                   27-05-17

      in onderlinge wedstrijd:

      40.53                 Maxime Beverwijk                       23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   30-09-17

      35.14                 Vera Derksema                          2014-06-01  Groningen Atletiek      Groningen               30-09-17

 

      gewichtwerpen 7,26 kg

1     12.87                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Rotterdam               22-04-17

2     12.22                 Sharita Oor                            2009-09-01  AV Edam                 Rotterdam               22-04-17

3     11.29                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Rotterdam               21-01-17

 

      7-kamp                100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

1     5103.00               Zoë Sedney                             2015-12-01  Ilion                   Emmeloord               14-05-17

                            14,07 * 1,68 * 10,96 * 24,39 * 5,03 * 29,35 * 2.26,45 * -0,1 * 1,7 * 0,8

2     4970.00               Nikki Boon                             2001-08-01  Flevo Delta             Emmeloord               14-05-17

                            14,97 * 1,59 * 13,78 * 26,84 * 5,41 * 36,09 * 2.35,10 * 0,7 * 1,7 * -0,5

3     4849.00               Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                            15,06 * 1,52 * 11,94 * 26,03 * 4,85 * 37,80 * 2.23,63 * 0,5 * 0,2 * 2,7

4     4839.00               Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               14-05-17

                            16,35 * 1,59 * 14,02 * 26,49 * 5,09 * 39,25 * 2.32,97 * 0,4 * -0,1 * 3

5     4801.00               Amy Hasselton                          2010-06-01  THOR                    Gemert                  04-06-17

                            14,93 * 1,58 * 10,03 * 26,71 * 5,44 * 31,43 * 2.22,91 * 0,5 * 0,2 * 1,3

6     4753.00               Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

                            15,17 * 1,59 * 10,72 * 26,69 * 5,18 * 32,99 * 2.25,33 * -0,1 * 1,7 * 1,6

7     4737.00               Nanah Fung-Loy                         2020-02-01  Ilion                   Emmeloord               14-05-17

                            14,75 * 1,47 * 13,44 * 27,56 * 5,35 * 38,20 * 2.41,03 * -0,1 * 1,2 * 3,9

8     4603.00               Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Emmeloord               14-05-17

                            14,91 * 1,62 * 10,37 * 26,52 * 5,24 * 30,91 * 2.40,81 * -0,1 * 1,7 * 3,5

9     4595.00               Lianne Holtermann                      2022-06-01  Ciko '66                Gemert                  04-06-17

                            15,31 * 1,58 * 09,26 * 26,33 * 5,27 * 32,55 * 2.31,56 * 0,5 * 0,2 * 0,3

10    4595.00               Eveline de Jong                        2009-12-01  De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                            15,09 * 1,64 * 10,29 * 26,85 * 5,23 * 27,07 * 2.32,13 * 0,1 * -0,1 * -0,2

11    4523.00               Robina Negenman                 MC     2029-05-02  KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

                            15,04 * 1,53 * 10,85 * 26,73 * 5,07 * 33,72 * 2.38,72 * 0,4 * -0,1 * 1,2

12    4437.00               Eva Nijdam                      MC     2005-07-02  Scorpio                 Emmeloord               14-05-17

                            16,32 * 1,35 * 11,86 * 25,89 * 4,69 * 35,82 * 2.23,38 * 0,4 * 1,7 * -0,9

13    4390.00               Vera Derksema                          2014-06-01  Groningen Atletiek      Heerenveen              09-04-17

                            15,57 * 1,45 * 10,46 * 27,70 * 4,98 * 34,30 * .227,18 * -1,4 * -1,4 * 2,3

14    4294.00               Anne-Wil van Werkhoven                 2020-04-01  De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                            15,36 * 1,49 * 08,97 * 26,70 * 4,98 * 25,84 * 2.26,49 * 2,0 * -0,1 * 0,3

15    4292.00               Anne-Karlijn Mos                       2025-05-01  AV Heerenveen           Emmeloord               14-05-17

                            15,82 * 1,59 * 12,39 * 27,51 * 4,95 * 26,79 * 2.45,36 * 0,7 * 1,2 * 2,3

16    4284.00               Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Amstelveen              05-06-17

                            15,75 * 1,49 * 11,20 * 26,50 * 5,04 * 29,73 * 2.44,18 * 0,1 * -0,1 * 0,0

17    4278.00               Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Amersfoort              27-08-17

                            15,19 * 1,36 * 10,51 * 26,11 * 5,05 * 23,74 * 2.28,78 * -0,3 * 1,3 * -0,2

18    4242.00               Kayleigh de Graaff                     01-03-00    Pallas '67              Emmeloord               14-05-17

                            15,40 * 1,56 * 09,62 * 27,82 * 4,78 * 24,77 * 2.26,66 * 0,7 * -0,1 * 0,9

19    4217.00               Jokèh Engelhart                        2007-02-01  AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

                            16,56 * 1,59 * 09,96 * 27,16 * 4,65 * 29,77 * 2.30,90 * 0,1 * -0,1 * -0,6

20    4152.00               Simone Winter                          2012-02-01  Lycurgus                Lisse                   09-07-17

                            16,70 * 1,52 * 09,36 * 27,40 * 4,95 * 27,51 * 2.26,75 * 2,5 * 0,8 * 1,2

21    4128.00               Hieke Böhm                             2018-09-01  De Spartaan             Lisse                   09-07-17

                            15,60 * 1,49 * 09,70 * 27,59 * 4,60 * 32,40 * 2.37,31 * 1,1 * 0,8 * 1,6

22    4032.00               Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Amstelveen              05-06-17

                            15,00 * 1,54 * 08,34 * 27,57 * 4,97 * 23,65 * 2.43,82 * 0,1 * -0,1 * 0,0

23    4030.00               Liset Kolkman                          2010-01-01  AV Edam                 Lisse                   09-07-17

                            16,03 * 1,52 * 10,24 * 28,57 * 5,04 * 28,85 * 2.44,90 * 1,1 * 2,2 * 2,0

24    4023.00               Esther Jacobs                          16-10-00    Fortius                 Best                    02-07-17

                            16,26 * 1,48 * 10,28 * 28,01 * 4,9 * 25,12 * 233,76 * -1,2 * -4 * 0

25    4020.00               Denice Jacobs                          2004-09-01  Scopias                 Gemert                  04-06-17

                            16,01 * 1,43 * 10,29 * 27,28 * 4,74 * 25,24 * 2.33,59 * 0,0 * 0,1 * 1,3

26    4019.00               Annerice Bakker                        11-02-00    Phanos                  Emmeloord               14-05-17

                            16,37 * 1,41 * 10,44 * 28,35 * 4,71 * 31,09 * 2.30,61 * 0,7 * -0,1 * 1,8

27    3858.00               Isa Stommels                           17-08-00    HAC                     Gemert                  04-06-17

                            16,27 * 1,52 * 09,96 * 27,82 * 4,74 * 27,75 * 2.52,74 * 0,0 * 0,2 * 1,9

28    3853.00               Terri Talan                            1931-01-01  AV Heerenveen           Stadskanaal             09-07-17

                            16,42 * 1,53 * 10,82 * 28,72 * 4,70 * 30,93 * 2.56,07 * 1,0 * 1,8 * 0,0

      met teveel rugwind:

      4858.00     w         Kadidja Sangare                        2023-05-01  AAV '36                 Lisse                   09-07-17

                            14,60 * 1,64 * 09,96 * 26,07 * 5,44 * 35,41 * 2.37,64 * 2,5 * 3,7 * 0,8

      in onderlinge wedstrijd:

      3970.00               Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Den Haag                01-10-17

                            16,66 * 1,35 * 10,18 * 28,01 * 4,94 * 26,57 * 2.25,62 * -0,7 * -0,9 *

 

      10-kamp               100m  *discus* polsh* speer* 400m *100mH* ver  * kogel  * hoog  * 1500m * windgegevens

      in onderlinge wedstrijd:

      3708.00               Saskia van der Boor                    20-09-00    Fortius                 Amersfoort              23-09-17

                            14,47 * 24,99 * 3,00 * 25,70 * 79,77 * 19,07 * 4,59 * 09,32 * 1,30 * 9.10,70 * 0,4 * -0,6 * 1,3

 

      4 x 100 meter clubteams

1     48.82                 Krommenie                                          Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

2     48.93                 Utrecht                                            U-Track                 Den Haag                24-09-17

3     49.86                 Groningen                                          Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

4     50.16                 Haarlem                         MC                 KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

5     50.25                 Lisse                                              De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

6     50.29                 Breda                                              Sprint                  Den Haag                24-09-17

7     50.62                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

8     50.64                 Rotterdam                                          PAC                     Den Haag                24-09-17

9     50.79                 Amsterdam                                          Feniks                  Amsterdam               21-05-17

10    50.90                 Woerden                                            Clytoneus               Utrecht                 21-05-17

11    51.10                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Tilburg                 11-06-17

12    51.75                 Vught                           MC                 Prins Hendrik           Hagen (GER)             16-06-17

13    51.81                 Zoetermeer                                         Ilion                   Leiden                  11-06-17

14    52.00                 Amersfoort                                         Altis                   Utrecht                 21-05-17

15    52.04                 Utrecht                                            Hellas                  Utrecht                 21-05-17

16    52.08                 Dordrecht                                          Fortius                 Oud Beijerland          21-05-17

17    52.10                 Gouda                                              AV Gouda                Utrecht                 21-05-17

18    52.15                 Alphen aan de Rijn                                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

19    52.17                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

20    52.20                 Almere                                             AV Almere '81           Utrecht                 21-05-17

21    52.23                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Utrecht                 21-05-17

23    52.67                 Papendrecht                                        Passaat                 Oud Beijerland          21-05-17

24    52.76                 Amsterdam                                          AAC                     Amsterdam               21-05-17

25    52.76                 Zwolle                                             PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

26    52.81                 Nieuwegein                                         Atverni                 Spijkenisse             22-04-17

27    52.89                 Amsterdam                                          Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

 

      4 x 100 meter

1     46.05                                                                    Nat. ploeg              Györ (HUN)              29-07-17

 

      4 x 800 meter clubteams

1     9.44,57               Nieuwegein                      MC                 Atverni                 Amstelveen              24-09-17

2     9.53,01               Leiden                          MC                 Leiden Atletiek         Amstelveen              24-09-17

 

      zweedse estafette clubteams

1     2.22,55               Leiden                          MC                 Leiden Atletiek         Amstelveen              24-09-17

2     2.29,62               Rotterdam                       MC                 PAC                     Amstelveen              24-09-17

3     2.30,57               Grootebroek                                        SAV                     Amstelveen              24-09-17

4     2.30,85               Hoofddorp                       MC                 AV Haarlemmermeer       Amstelveen              24-09-17

5     2.31,71               Woerden                                            Clytoneus               Amstelveen              24-09-17