Dit is de jaarranglijst MEISJES B over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 21 juni 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
25 juni 2017

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

 100 meter

11.77           1.0   Demi van den Wildenberg                29-02-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

11.82           0.7   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

11.82           0.7   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Tilburg                 05-06-17

11.83           0.7   Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Tilburg                 ?

12.23           -0.2  Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Hagen (GER)             16-06-17

12.41           0.8   Janine Verhaar                         27-05-00    PAC                     Breda                   12-05-17

12.42           0.6   Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

12.42           -0.4  Anna Roelofs                           09-04-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

12.43           0.6   Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Someren                 21-05-17

12.51           1.5   Janna Doumpas                          30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

12.59           1.4   Anduella Kwasiba                       06-09-01    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

12.60           0.1   Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

12.63           -0.4  Shaquata King                          26-02-01    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

12.64           0.7   Kato Leusink                           24-03-01    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

12.65           -1.3  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Breda                   12-05-17

12.67           0.6   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

12.69           0.9   Anouk Rensink                          16-05-01    Unitas                  Drunen                  07-05-17

12.69           -0.2  Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

12.74           0.5   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

12.76           2.4   Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Steenwijk               01-04-17

12.79           0.9   Lucie Tiemeier                         19-04-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

12.80           1.4   Emy Guikema                            11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

12.83           0.5   Fréderique Post                        03-02-00    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

12.84           -0.8  Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Hagen (GER)             16-06-17

12.85           0.6   Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Someren                 21-05-17

12.87           2.4   Sanne Haagsma                          26-03-01    Horror                  Steenwijk               01-04-17

12.88           0.9   Djim van den Berg                      08-02-01    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

12.91           -0.3  Rozemarijn Snijders                    09-03-01    Climax                  Wijchen                 21-05-17

12.93           1.8   Britt Weerman                   MC     13-06-03    AAC '61                 Hagen (GER)             16-06-17

12.94           0.7   Alysée Lester                   MC     26-05-03    Ilion                   Leiden                  11-06-17

12.94           -0.4  Frederique Post                        03-02-00    AV Gouda                Hilversum               18-06-17

12.97           0.7   Simi Pater                      MC     14-05-02    U-Track                 Leiden                  11-06-17

12.98           0.8   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

12.98           0.1   Merel Olislagers                       24-07-00    Atletiek Maastricht     Breda                   28-05-17

12.98           0.8   Sara van der Putten                    14-11-01    LG Deurne               Uden                    28-05-17

12.99           -1.6  Nicole Etman                           13-07-00    PAC                     Gorinchem               25-05-17

13.00           -2.2  Yara LInnekamp                         22-02-01    Hellas                  Woerden                 30-04-17

13.01           -0.2  Lianne Huisjes                  MC     02          Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

13.02           0.0   Megan de Ruiter                        26-05-01    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

13.02           0.1   Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Tilburg                 05-06-17

13.02           2.0   Sarah Dekker                           01-01-00    Trias                   Castricum               07-06-17

geen windgegevens bekend:

12.37                 Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

12.4                  Shaquata King                          26-02-01    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

12.61                 Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

met teveel rugwind:

11.90       w   2.7   Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

12.22       w   2.7   Anna Roelofs                           09-04-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

12.55       w   2.7   Didi Wals                              18-01-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

12.67       w   2.7   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

12.76       w   2.6   Lianne Huisjes                  MC     02          Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

12.87       w   2.6   Rosalie Breems                  MC     14-09-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

12.88       w   2.3   Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Papendrecht             25-03-17

12.91       w   2.7   Megan de Ruiter                        26-05-01    Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

12.92       w   2.3   Valéria Montijn                 MC     06-04-02    Energie                 Papendrecht             25-03-17

12.97       w   2.8   Hannah Cranen                          29-08-00    Atletiek Leudal         Someren                 13-04-17

12.99       w   2.7   Anke Schoen                            04-03-00    Hylas                   Heerhugowaard           11-06-17

 

150 meter

18.49           -0.4  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 27-05-17

18.89           1.0   Miro Vlasman                    MD     24-01-04    Phanos                  Soest                   16-06-17

19.17           0.2   Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Almere                  27-05-17

19.22           -1.2  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Rijen                   27-05-17

19.26           1.9   Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

19.27           1.2   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

19.27           0.2   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

19.33           1.2   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

 

200 meter

24.21           -0.6  Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

24.48           0.9   Anna Roelofs                           09-04-01    Lycurgus                Leiden                  17-06-17

24.48           0.1   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Aken (GER)              ?

24.52           -0.6  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

25.63           1.5   Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Leiden                  17-06-17

25.64           1.6   Anouk Rensink                          16-05-01    Unitas                  Drunen                  07-05-17

25.70           1.6   Janine Verhaar                         27-05-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

25.87           1.9   Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

25.89           1.7   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Emmeloord               13-05-17

25.89           0.1   Yara Linnekamp                         22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

25.99           1.7   Janna Doumpas                          30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

26.01           0.6   Anduella Kwasiba                       06-09-01    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

26.03           0.2   Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Gemert                  03-06-17

26.05           -0.6  Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Someren                 21-05-17

26.15           0.1   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

26.26           -1.4  Sarah Itiola                    MC     23-10-02    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

26.26           1.3   Megan de Ruiter                        26-05-01    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

26.28           0.1   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Amsterdam               25-05-17

26.31           0.1   Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Amsterdam               25-05-17

26.31           -0.3  Emy Guikema                            11-06-01    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

26.33           -0.6  Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

26.33           0.2   Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

26.34           0.5   Rozemarijn Snijders                    09-03-01    Climax                  Wijchen                 21-05-17

26.38           -1.0  Maureen Louws                   MC     19-05-03    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

26.38           -0.9  Shaquata King                          26-02-01    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

26.43           -0.8  Fenna Klapwijk                         29-01-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

26.48           0.1   Shanna Mol                             13-06-00    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

26.48           0.7   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

26.48           1.9   Kato Leusink                           24-03-01    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

26.49           -0.1  Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               13-05-17

26.50           -0.1  Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Amstelveen              04-06-17

26.52           1.7   Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Emmeloord               13-05-17

26.53           -1.4  Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Amsterdam               21-05-17

26.54           1.6   Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Drunen                  07-05-17

26.54           1.9   Xiorèse Romero                         09-01-01    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

geen windgegevens bekend:

25.86                 Fenna Klapwijk                         29-01-00    PAC                     Breda                   12-05-17

25.90                 Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

26.40                 Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Breda                   12-05-17

met teveel rugwind:

26.04       w   2.5   Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

 

300 meter

41.75                 Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Lisse                   13-05-17

42.80                 Megan de Ruiter                        26-05-01    Phanos                  Lisse                   13-05-17

42.87                 Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Tilburg                 01-04-17

43.41                 Leonie Wierenga                        16-08-00    SAV                     Lisse                   13-05-17

44.07                 Hannah Cranen                          29-08-00    Atletiek Leudal         Vught                   17-04-17

 

400 meter

54.69                 Femke Bol                              23-02-00    Altis                   Oordegem (BEL)          27-05-17

57.07                 Suzanne Libbers                        12-02-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

57.41                 Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Leiden                  11-06-17

57.98                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

58.09                 Kyra Keurentjes                        13-12-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

58.11                 Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Wageningen              16-06-17

58.62                 Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

58.64                 Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

58.68                 Rozemarijn Snijders                    09-03-01    Climax                  Vught                   25-05-17

58.77                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Vught                   25-05-17

58.79                 Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Amsterdam               25-05-17

59.09                 Roos Hop                               17-04-00    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

59.17                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Tilburg                 05-06-17

59.32                 Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Vught                   25-05-17

59.43                 Eline Schwietert                                   Ciko '66                Arnhem                  01-06-17

59.51                 Shurianty Mathilda                     14-04-00    Energie                 Utrecht                 12-05-17

59.53                 Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

59.99                 Anouk Hellingh                         29-02-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

60.23                 Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Tilburg                 11-06-17

60.25                 Leonie Wierenga                        16-08-00    SAV                     Hoorn                   30-04-17

60.28                 Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Vught                   25-05-17

60.36                 Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

60.38                 Merel van Herp                         11-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

60.52                 Kirsten Otten                          07-08-00    Startbaan               Amsterdam               22-04-17

60.53                 Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

60.77                 Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Wageningen              19-05-17

61.07                 Emy Guikema                            11-06-01    Groningen Atletiek      Epe                     23-04-17

61.13                 Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Epe                     23-04-17

61.44                 Suzanne van Eijck                      16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

61.46                 Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Wageningen              19-05-17

61.47                 Kibibi Maseland                        09-01-00    Unitas                  Vught                   25-05-17

61.52                 Femke Been                             16-03-01    AV Castricum            Castricum               07-06-17

61.53                 Zoë Meyer                              20-01-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

61.58                 Eden Göbbels                           09-07-00    GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

 

800 meter

2.09,87               Roos Blokhuis                          05-02-01    Passaat                 Nijmegen                02-06-17

2.11,03               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

2.11,62               Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

2.12,48               Kirsten Otten                          07-08-00    Startbaan               Utrecht                 02-06-17

2.13,11               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Leiden                  17-06-17

2.14,07               Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

2.14,32               Roos Hop                               17-04-00    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

2.14,55               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Leiden                  17-06-17

2.14,92               Lydia van Dijk                         04-01-00    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

2.14,93               Shurianty Mathilda                     14-04-00    Energie                 Leiden                  17-06-17

2.14,99               Jonne Walstra                          14-07-00    Atos                    Utrecht                 02-06-17

2.15,54               Suzanne Libbers                        12-02-01    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

2.15,72               Ilse Kamphuis                          05-12-00    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

2.15,74               Femke Been                             16-03-01    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

2.15,91               Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Hagen (GER)             16-06-17

2.16,01               Yasmine Abbes                   MC     18-02-02    Nijmegen Atletiek       Leiden                  17-06-17

2.16,23               Britt Roos                      MC     01-07-03    HAC '63                 Wageningen              19-05-17

2.16,86               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              23-05-17

2.17,14               Tischa Braum                    MD     13-08-05    Nijmegen Atletiek       Genderingen             06-05-17

2.17,30               Merel van Herp                         11-02-01    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

2.18,14               Madelief Kok                           25-10-00    Triathlon               Leiden                  17-06-17

2.18,53               Lieve Eising                           28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

2.18,75               Lotte van Schaik                MC     26-10-02    Atverni                 Vught                   25-05-17

2.18,81               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Vught                   25-05-17

2.18,91               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Vught                   25-05-17

2.18,93               Aylan Menick                           28-05-00    Atverni                 Utrecht                 12-05-17

2.19,00               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Gemert                  06-05-17

2.19,05               Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Eindhoven               19-05-17

2.19,48               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Vught                   25-05-17

2.19,62               Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

2.19,66               Kyra Keurentjes                        13-12-00    De Liemers              Utrecht                 12-05-17

2.19,79               Jenda de Boer                   MC     03-07-02    Horror                  Wageningen              16-06-17

2.20,36               Gwen Feenstra                   MC     02-01-02    Hera                    Hagen (GER)             16-06-17

2.20,67               Danique Bosgoed                        30-09-01    PEC 1910                Nijmegen                02-06-17

2.21,14               Amina Maatoug                   MC     17-11-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

2.21,41               Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Hagen (GER)             16-06-17

2.22,57               Lisanne Schapendonk             MC     18-10-02    AV Wijchen              Nijmegen                02-06-17

2.22,70               Anne van Heeckeren                     13-04-00    Venloop Running Team    Eindhoven               02-05-17

2.22,74               Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

2.22,81               Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Someren                 21-05-17

2.22,91               Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Gemert                  04-06-17

in onderlinge wedstrijd:

 

1000 meter

2.25,05               Danique Bosgoed                        30-09-01    PEC 1910                Kampen                  17-05-17

2.49,72               Roos Blokhuis                          05-02-01    Passaat                 Lisse                   13-05-17

2.54,58               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

2.56,41               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              09-05-17

 

1500 meter

4.20,91               Roos Blokhuis                          05-02-01    Passaat                 Oordegem (BEL)          27-05-17

4.30,89               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Huizingen (BEL)         10-06-17

4.30,90               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

4.32,17               Floor Doornwaard                       17-02-00    De Gemzen               Wageningen              16-06-17

4.37,68               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Nijmegen                02-06-17

4.38,61               Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

4.38,61               Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Huizingen (BEL)         10-06-17

4.39,97               Lydia van Dijk                         04-01-00    KAV Holland             Wageningen              19-05-17

4.41,97               Luzan Janssen                          07-10-00    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

4.44,84               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Wageningen              19-05-17

4.45,49               Marije Hijman                          10-06-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

4.45,70               Lieve Eising                           28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               18-06-17

4.46,34               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

4.46,84               Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Huizingen (BEL)         10-06-17

4.47,39               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Nijmegen                02-06-17

4.48,04               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Soest                   16-06-17

4.48,74               Yara Schoenmakers               MC     07-05-03    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

4.49,95               Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

4.49,97               Femke Been                             16-03-01    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

4.50,34               Tess van Randtwijk              MD     04-10-04    AV '34                  Wageningen              16-06-17

4.51,24               Bregje Sloot                           28-01-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

4.51,39               Ynte Biemans                           08-12-00    Atverni                 Amersfoort              28-03-17

4.51,66               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Heerhugowaard           11-06-17

4.52,33               Evelien Kuiper                         07-06-00    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

4.53,27               Merel van Herp                         11-02-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

4.53,59               Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Soest                   16-06-17

4.54,34               Noa Hoondert                           27-08-00    AV '23                  Hilversum               18-06-17

4.55,01               Iris Velting                           25-08-00    HAC '63                 Wageningen              16-06-17

4.55,08               Selina Franken                  MD     07-02-05    AV Zeewolde             Soest                   16-06-17

4.55,88               Ellen Doorn                     MC     04-09-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

4.56,82               Anne Heeckeren                         13-04-00    Venloop Running Team    Nijmegen                02-06-17

4.57,50               Ilse Kamphuis                          05-12-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

4.57,52               Julia Groot                     MC     10-11-02    Ciko '66                Wageningen              16-06-17

4.57,70               Danique Bosgoed                        30-09-01    PEC 1910                Wageningen              16-06-17

4.58,36               Denise de Does                  MC     14-05-03    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

 

2000 meter

6.43,49               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Edam                    09-05-17

6.46,91               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

7.03,72               Inger van Dok                          09-08-00    AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

7.06,95               Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

7.22,21               Cinder Vis                             21-12-01    O.S.S. - VOLO           Vught                   17-04-17

7.38,06               Manon Verdonck                  MC     03-10-02    AV Edam                 Edam                    09-05-17

 

3000 meter

9.34,18               Floor Doornwaard                       17-02-00    De Gemzen               Vught                   25-05-17

9.48,91               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Vught                   25-05-17

9.50,09               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Ertvelde (BEL)          25-05-17

10.02,41              Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Veldhoven               07-04-17

10.19,55              Anne van Heeckeren                     13-04-00    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

10.22,87              Marije Hijman                          10-06-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

10.24,27              Ynte Biemans                           08-12-00    Atverni                 Vught                   25-05-17

10.27,73              Elke Pronk                             07-02-00    Atletics                Rijssen                 26-05-17

10.28,63              Evelien Kuiper                         07-06-00    Groningen Atletiek      Emmeloord               17-06-17

10.36,57              Madelief Kok                           25-10-00    Triathlon               Vught                   25-05-17

10.42,36              Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

10.48,40              Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

10.52,25              Merel van Herp                         11-02-01    Lycurgus                Santpoort               30-04-17

10.53,12              Cheryl Konijn                          20-07-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

10.56,16              Isa Leen                               27-06-02    Olympus '70             Naaldwijk               09-06-17

10.57,55              Lotte Veldhoen                         02-07-01    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

10.59,14              Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Naaldwijk               09-06-17

10.59,31              Iris Velting                           25-08-00    HAC '63                 Assen                   28-05-17

11.03,10              Inger van Dok                          09-08-00    AV Aalsmeer             Naaldwijk               09-06-17

11.09,7               Daphne de Koning                       12-06-01    Archeus                 Winterswijk             25-03-17

11.13,53              Bieke Schipperen                MD     05-03-04    Scorpio                 Oud Beijerland          20-04-17

11.14,60              Eline Runderkamp                       03-09-00    AV Edam                 Utrecht                 02-06-17

11.20,03              Noa Zoon                               09-03-00    Noordkop                Utrecht                 02-06-17

11.21,64              Carmen Oosterkamp                      18-01-00    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

11.28,15              Malou Eisen                            04-10-00    PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

11.28,69              Linde  Klein Nibbelink                 21-03-00    AVA '70                 Utrecht                 12-05-17

11.34,67              Cinder Vis                             21-12-01    O.S.S. - VOLO           Vught                   25-05-17

11.36,06              Kyara Gijsbers                  MC     22-02-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

11.37,11              Robin van Leijsen                      23-04-01    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

11.37,20              Willemijn Fuite                 MC     29-03-02    Attila                  Vught                   25-05-17

11.39,93              Rosa Hulsman                           22-02-00    Altis                   Drachten                28-05-17

11.41,69              Nicole van Lente                       05-12-00    AV '34                  Vught                   07-05-17

11.44,38              Karlijn Bongenaar                      29-06-01    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

11.44,87              Marit van der Schaaf                   28-09-00    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

11.47,98              Vivienne Morssinkhof                   04-10-00    Fit                     Breda                   28-05-17

11.59,00              Mirthe de Zeeuw                        02-12-00    Scheldesport            Hulst                   05-06-17

 

2000 meter steeple chase 76,2 cm

7.02,50               Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Barendrecht             01-06-17

7.03,88               Madelief Kok                           25-10-00    Triathlon               Barendrecht             01-06-17

7.24,44               Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Barendrecht             01-06-17

7.34,41               Jetske Mooldijk                 MC     29-04-02    PAC                     Barendrecht             01-06-17

7.47,50               Anne Geytenbeek                        25-05-01    U-Track                 Amersfoort              17-04-17

7.58,93               Daphne de Koning                       12-06-01    Archeus                 Amersfoort              17-04-17

8.07,55               Karlijn Bongenaar                      29-06-01    Prins Hendrik           Barendrecht             01-06-17

8.09,40               Willemijn Fuite                 MC     29-03-02    Attila                  Barendrecht             01-06-17

8.17,91               Lotte Bakx                             10-08-00    THOR                    Amersfoort              17-04-17

 

100 meter horden 76,2 cm (13m - 8,5m)

13.75           1.1   Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

14.40           1.1   Nienke Madderom                 MC     19-12-02    Trias                   Tilburg                 05-06-17

14.55           1.1   Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

14.71           1.1   Charlie van Gorkum                     18-02-00    Spado                   Tilburg                 05-06-17

14.75           -0.1  Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

14.82           -1.7  Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

14.87           1.1   Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Epe                     23-04-17

14.87           1.7   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Amsterdam               25-05-17

14.92           1.1   Anouk Schoute                          01-04-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

14.93           0.5   Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Gemert                  03-06-17

14.94           1.3   Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Amsterdam               25-05-17

14.98           1.1   Joyce Schumacher                       29-11-00    Flevo Delta             Tilburg                 05-06-17

15.00           0.1   Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Amstelveen              04-06-17

15.03           -0.1  Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               13-05-17

15.04           0.4   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Emmeloord               13-05-17

15.09           0.1   Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

15.18           1.1   Shanna Mol                             13-06-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

15.21           -0.4  Yara Linnekamp                         22-02-01    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

15.22           0.7   Vera Derksema                          14-06-01    Groningen Atletiek      Emmeloord               13-05-17

15.22           -1.5  Nicole Etman                           13-07-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

15.25           1.1   Maartje Blanken                        26-04-01    Avantri                 Tilburg                 05-06-17

15.31           0.5   Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

15.36           2.0   Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

15.40           0.7   Kayleigh de Graaff                     01-03-00    Pallas '67              Emmeloord               13-05-17

15.44           2.0   Hieke Böhm                             18-09-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

15.45           0.8   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Groningen               03-06-17

15.49           -1.5  Ruth Vogels                     MC     30-04-03    R' dam Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

15.56           0.2   Pien Kuiper                            27-07-00    Haag Atletiek           Gorinchem               25-05-17

15.58           -0.4  Marijntje Huige                        27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

15.61           1.3   Megan Broekhuis                        13-11-01    Daventria               Amsterdam               25-05-17

15.63           1.4   Kellynsia Leerdam                      08-08-01    U-Track                 Leiden                  11-06-17

15.64           -2.1  Sarah Kortland                         14-06-01    Typhoon                 Gorinchem               25-05-17

15.64           1.4   Femke van den Bos                      06-05-00    Tempo                   Leiden                  11-06-17

15.68           0.8   Terri Talan                            31-01-01    AV Heerenveen           Groningen               03-06-17

met teveel rugwind:

15.61       w   2.8   Miranda van Dijk                       16-01-01    Fortius                 Papendrecht             25-03-17

 

400 meter horden 76,2 cm

62.17                 Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

62.75                 Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

65.75                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

65.87                 Janna van Burik                        11-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

65.96                 Roos van Elk                           14-01-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

66.20                 Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

66.24                 Vera Derksema                          14-06-01    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

66.96                 Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

67.42                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Tilburg                 05-06-17

68.00                 Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

68.13                 Emy Guikema                            11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

68.98                 Anna Oosterwegel                       20-08-01    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

69.32                 Sophie van den Berg             MC     20-02-02    AV NOP                  Groningen               03-06-17

69.82                 Gabriëlle Opmeer                       14-02-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

70.01                 Amber Aarssen                          15-07-01    Fortuna                 Etten-Leur              28-05-17

70.47                 Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

70.86                 Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

71.21                 Mette  Oosterink                MC     04-10-02    GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

71.33                 Eden Göbbels                           09-07-00    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

71.46                 Merel van Herp                         11-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

71.50                 Jana Bersee                            07-03-00    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

71.65                 Ellis Huistra                          03-01-01    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

71.83                 Justine Fleming                        28-11-00    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

72.05                 Simone Winter                          12-02-01    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

72.17                 Isa Vochteloo                          29-01-01    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

72.37                 Lisa van Boekel                        13-11-00    Taxandria               Tilburg                 05-06-17

73.84                 Mily Bogaarts                          29-05-00    Ciko '66                Vught                   07-05-17

74.06                 Danielle Holstege                      06-09-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

74.17                 Esmee de Jong                          24-07-00    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

74.28                 Anouk van Gils                         26-09-00    Spado                   Drunen                  07-05-17

74.60                 Kim Lavrijsen                          12-12-01    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

74.63                 Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Epe                     23-04-17

74.73                 Maeve Zuijlen                          30-06-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

 

hoogspringen

1.74                  Nicole Etman                           13-07-00    PAC                     Lisse                   13-05-17

1.70                  Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Sittard                 10-06-17

1.69                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

1.68                  Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

1.67                  Britt Weerman                   MC     13-06-03    AAC '61                 Heerenveen              20-05-17

1.66                  Fay Witte                       MC     08-03-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

1.65                  Annabelle Emmen                        23-01-01    Spiridon                Gorinchem               30-04-17

1.65                  Marijntje Huige                        27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

1.65                  Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Weert                   27-05-17

1.65                  Kimberley Booij                        28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

1.64                  Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

1.62                  Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Spark                   Vierpolders             13-04-17

1.62                  Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Emmeloord               13-05-17

1.61                  Inez Bouwen                            09-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

1.60                  Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Heerde                  06-05-17

1.60                  Lara Smits                      MD     06-06-04    Noordkop                Heerhugowaard           06-05-17

1.60                  Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

1.60                  Renske Zwolle                          28-07-00    AV Heerenveen           Kampen                  17-05-17

1.60                  Isis Beentjes                          25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

1.60                  Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

1.60                  Jokèh Engelhart                        07-02-01    AAV '36                 Gouda                   25-05-17

1.60                  Lauren Gommers                  MC     12-08-02    DJA                     Zierikzee               27-05-17

1.60                  Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

1.60                  Joyce van Welie                 MC     21-11-03    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

1.60                  Annebelle Emmen                        23-01-01    Spiridon                Etten-Leur              28-05-17

1.60                  Inge Verleun                           23-02-01    SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

1.60                  Qwen Fennema                    MC     11-06-02    Flevo Delta             Heerde                  03-06-17

1.60                  Britt Nederveen                 MC     14-08-03    Hollandia               Hoorn                   10-06-17

1.60                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Almelo                  10-06-17

1.60                  Kahlan Geluk                           12-02-01    R' dam Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

1.60                  Liset Kolkman                          10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

1.60                  Tes van Noort                          28-09-01    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

1.60                  Diede van der Meer                     18-01-01    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

 

polsstokhoogspringen

3.62                  Thyra van Diemen                MC     04-07-03    PAC                     Oud Beijerland          03-06-17

3.31                  Saskia van der Boor                    20-09-00    Fortius                 Rotterdam               10-06-17

3.30                  Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

3.20                  Karlijn Schouten                       19-07-01    Fortius                 Eindhoven               13-05-17

3.20                  Otte Wienese                           30-05-01    GAC-Hilversum           Soest                   19-05-17

3.10                  Sophie Jebose                          30-08-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

3.05                  Mette van der Meer              MC     07-09-03    Flevo Delta             Donten                  07-06-17

2.95                  Marjolein Klaren                       06-02-01    MPM                     Donten                  07-06-17

2.86                  Lotte Haest                     MD     05-05-04    Spado                   Breda                   20-04-17

2.80                  Kira van den Ham                MC     31-03-02    Hellas                  Eindhoven               13-05-17

2.80                  Samar Ahmed                            17-03-01    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

2.80                  Charlotte Demoulin                     14-04-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

2.70                  Melle van der Stoel                    16-07-00    AV '34                  Heerde                  08-04-17

2.61                  Jemima de Jonge                        05-07-01    PAC                     Rotterdam               10-06-17

2.60                  Ilse Hengeveld                  MC     14-01-02    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

2.60                  Sterre Bal                      MC     20-06-02    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

2.50                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Enschede                26-04-17

2.50                  Amber van Mensch                       09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

2.50                  Sofie Thomas                    MC     14-02-03    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

2.50                  Lauren van Tits                 MC     26-02-02    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

2.46                  Daphne Lambregts                MD     20-07-04    Spado                   Breda                   20-04-17

2.45                  Kim van Merode                         14-12-00    Spado                   Oud Beijerland          03-06-17

2.40                  Hanneke Dekker                         06-10-00    VAV                     Veenendaal              08-04-17

2.40                  Emma van den Berg                      24-01-00    MPM                     Enschede                26-04-17

2.40                  Ellis Huistra                          03-01-01    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

2.40                  Wendy van Nes                          23-06-00    Atos                    Amsterdam               21-05-17

2.40                  Sandy de Does                   MC     14-05-03    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

2.40                  Iris Nass                       MC     14-02-02    PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

2.40                  Laurene Brobbel                        14-05-00    Avantri                 Schoonhoven             02-06-17

2.40                  Mette Elgersma                  MC     29-04-02    AV Haarlem              Heerhugowaard           02-06-17

 

verspringen

5.59            1.3   Pauline Hondema                        28-03-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

5.52            0.0   Joyce Schumacher                       29-11-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

5.50            1.4   Anna Roelofs                           09-04-01    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

5.50            0.2   Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

5.49            2.3   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

5.49            -0.3  Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

5.48            1.8   Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

5.44            1.3   Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Gemert                  04-06-17

5.41            -0.5  Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Emmeloord               14-05-17

5.35            3.9   Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

5.32            1.4   Yara Linnekamp                         22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

5.30            0.6   Femke Frijters                         07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

5.29            2.0   Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               14-05-17

5.26            -1.0  Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

5.23            -0.2  Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

5.22            0.7   Kellynsia Leerdam                      08-08-01    U-Track                 Hilversum               18-06-17

5.20            1.5   Nikki Taag                      MC     09-01-02    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

5.19            1.6   Megan Broekhuis                        13-11-01    Daventria               Leiden                  30-04-17

5.19            1.6   Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Groningen               06-05-17

5.19            0.1   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

5.18            1.8   Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Dronten                 17-04-17    njk

5.18            1.6   Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

5.18            0.8   Sarah van Tuijl                 MC     31-05-03    AV Almere '81           Almere                  27-05-17

5.16            2.0   Anke Schoen                            04-03-00    Hylas                   Heerhugowaard           11-06-17

5.15            1.6   Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

5.12            0.3   Puck Harms                      MC     12-02-02    GAC-Hilversum           Huizen                  06-05-17

5.12            -0.3  Isabel Raap                     MC     05-08-03    PAC                     Gorinchem               25-05-17

5.12            1.5   Terri Talan                            31-01-01    AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

5.11            0.6   Britt de Blaauw                 MD     22-04-04    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

5.10            0.0   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Weert                   27-05-17

5.09            3.0   Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               14-05-17

5.09            4.2   Bente van der Stoel             MC     02-03-03    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

5.09            1.1   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Sneek                   10-06-17

geen windgegevens bekend:

5.28                  Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

5.23                  Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Groningen               03-06-17

5.20                  Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Heerenveen              08-04-17

5.19                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Heerenveen              08-04-17

5.16                  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 27-05-17

5.12                  Sienna Klous                           15-10-01    Lycurgus                Castricum               07-06-17

met teveel rugwind:

5.52        w   2.1   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Kampen                  27-05-17

5.31        w   5.6   Merit Schuurman                        29-01-00    AAC                     Leiden                  30-04-17

5.19        w   3.6   Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

5.11        w   2.6   Isis Hordijk                    MC     02-03-03    Hellas                  Zoetermeer              10-06-17

5.09        w   4.4   Liset Kolkman                          10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

in onderlinge wedstrijd:

5.24                  Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

5.13                  Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  01-04-17

5.09                  Rosalie Breems                  MC     14-09-02    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

hink-stap-sprong

11.36           0.4   Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Amsterdam               25-05-17

11.22           0.5   Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

11.00           1.2   Sophie Jebose                          30-08-00    AAC                     Amsterdam               25-05-17

10.99           1.3   Louiza Kruiswijk                       18-10-01    Atverni                 Amsterdam               25-05-17

10.93           1.5   Laurien Theunissen                     09-02-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

10.90           1.3   Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

10.88           0.9   Anne Hoeke                             01-02-00    Attila                  Tilburg                 05-06-17

10.88           1.1   Margo Schippers                        12-03-01    AV Rijssen              Hengelo                 10-06-17

10.80           0.8   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

10.59           1.1   Inez Bouwen                            09-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

10.46           1.3   Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Someren                 21-05-17

10.26           0.6   Kim van Bokhoven                       30-11-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

10.26           0.4   Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               25-05-17

10.22           -0.2  Nienke Voorheijen                      07-11-00    THOR                    Someren                 21-05-17

10.20           0.0   Jana Bersee                            07-03-00    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

10.19           0.6   Naomi van Daalen                       14-03-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

10.19           0.9   Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

10.07           0.0   Pleun Grevers                          03-03-00    Archeus                 Vught                   07-05-17

9.97            0.0   Simone Heezius                         07-08-01    AV Valkenswaard         Uden                    28-05-17

9.92            1.0   Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

9.88            -2.2  Kato Leusink                           24-03-01    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

9.67            0.7   Jolien Stuijk                          22-12-00    Attila                  Tilburg                 05-06-17

9.61            0.6   Safira den Oudsten              MC     24-01-03    Spiridon                Vught                   25-05-17

9.53            0.5   Iris  Voorheijen                       07-11-00    THOR                    Naaldwijk               21-04-17

9.51            0.7   Silke Oldenkamp                 MC     08-04-02    De Keien                Someren                 21-05-17

9.50            1.0   Samar Ahmed                            17-03-01    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

geen windgegevens bekend:

11.42                 Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

10.63                 Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

10.52                 Amina Schellekens                      25-03-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

10.41                 Anke Schoen                            04-03-00    Hylas                   Amsterdam               21-05-17

10.38                 Liset Kolkman                          10-01-01    AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

10.01                 Janaisa Baah                           19-10-00    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

9.79                  Femke Jonker                    MC     27-10-03    Hera                    Amsterdam               21-05-17

9.71                  Eva Dijkstra                           26-03-01    AV '23                  Amsterdam               21-05-17

9.61                  Isis Beentjes                          25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

9.55                  Lysanne Zaal                    MC     26-03-02    Hera                    Amsterdam               21-05-17

9.52                  Aisha Osman-Dualeh              MC     26-07-02    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

met teveel rugwind:

11.72       w   2.9   Edikan Ekpo                            07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

11.01       w   2.2   Louiza Kruiswijk                       18-10-01    Atverni                 Utrecht                 21-05-17

10.07       w   2.5   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

9.64        w   2.9   Danique Derkx                          21-01-00    AV '34                  Assen                   28-05-17

9.53        w   5.3   Samar Ahmed                            17-03-01    Hellas                  Woerden                 30-04-17

9.53        w   2.1   Margriet Hilhorst               MC     16-01-02    Zuidwal                 Utrecht                 21-05-17

9.51        w   2.6   Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

9.51        w   3.2   Simone Snepvangers                     14-09-00    Sprint                  Drunen                  07-05-17

 

kogelstoten 3 kg

19.58                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

15.23                 Alida van Daalen                MC     12-04-02    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

14.32                 Jenny Tchedjo                          20-05-00    U-Track                 Amsterdam               25-05-17

14.20                 Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

14.02                 Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               13-05-17

13.92                 Anne-Karlijn Mos                       25-05-01    AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

13.44                 Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

13.40                 Janneke Pluimes                        10-01-01    Scorpio                 Gorinchem               25-05-17

13.38                 Diede van der Meer                     18-01-01    Flevo Delta             Hilversum               09-04-17

13.22                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

12.91                 Maxime Beverwijk                       23-01-00    Prins Hendrik           Tilburg                 11-06-17

12.77                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

12.76                 Bridget Janssen                        14-02-01    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

12.67                 Alysée Lester                   MC     26-05-03    Ilion                   Utrecht                 27-05-17

12.52                 Sophie Praas                    MC     09-09-02    Triathlon               Amersfoort              27-05-17

12.49                 Fleur Praas                            04-08-00    Altis                   Utrecht                 21-05-17

12.43                 Lotte Haest                     MD     05-05-04    Spado                   Amersfoort              17-04-17

12.41                 Isabelle Aalders                       16-06-00    Ciko '66                Wageningen              19-05-17

12.37                 Manon Lutt                             06-11-00    Caesar                  Helmond                 17-04-17

12.35                 Joyce van Welie                 MC     21-11-03    PAC                     Gemert                  03-06-17

12.31                 Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

12.27                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Emmeloord               13-05-17

12.26                 Veerle van der Meulen                  11-02-00    Achilles-Top            Tilburg                 11-06-17

12.15                 Tessa Smits                            17-01-01    Sprint                  Dongen                  08-04-17

12.14                 Judith Essemiah                        11-03-00    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

11.92                 Fabienne Müller                 MC     25-10-02    Lycurgus                Hoorn                   10-06-17

11.92                 Willeke Stuijt                         12-02-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

11.90                 Leonie Keppel                          30-12-01    Hera                    Heerhugowaard           11-06-17

 

discuswerpen 1 kg

53.77                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

47.76                 Alida van Daalen                MC     12-04-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

46.44                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

45.60                 Veerle van der Meulen                  11-02-00    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

44.41                 Janneke Pluimes                        10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

39.02                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

38.35                 Jenny Tchedjo                          20-05-00    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

36.54                 Kahlan Geluk                           12-02-01    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

35.05                 Diede van der Meer                     18-01-01    Flevo Delta             Groningen               15-04-17

34.72                 Maud van Hoorn                         22-11-00    De Keien                Uden                    17-05-17

34.56                 Willeke Stuijt                         12-02-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

33.95                 Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

33.18                 Danara Dewi Stoppels            MC     18-04-03    Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

32.91                 Judith Essemiah                        11-03-00    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

32.62                 Fabienne Müller                 MC     25-10-02    Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

32.46                 Thirza Matilda                         06-08-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

32.33                 Tosca Smit                             22-03-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

31.82                 Bowien Snepvangers                     15-08-01    DJA                     Someren                 21-05-17

31.59                 Emma de Koning                         02-04-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

31.36                 Colette Lentink                        15-05-00    Spirit-Lelystad         Leiden                  11-06-17

31.32                 Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Heiloo                  06-05-17

31.32                 Babet Roeling                          14-02-01    Ilion                   Leiden                  11-06-17

30.84                 Denice Jacobs                          04-09-01    Scopias                 Heerlen                 15-04-17

30.79                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Oud Beijerland          21-05-17

30.77                 Amber van Mensch                       09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

30.48                 Silke van der Zwaag             MC     16-08-02    Horror                  Stadskanaal             27-05-17

30.47                 Sharita Oor                            09-09-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

30.35                 Mabinty Bangura                 MC     19-05-02    De Keien                Gemert                  06-05-17

30.11                 Roos Ketting                    MC     20-09-02    AV Valkenswaard         Valkenswaard            30-05-17

 

kogelslingeren 3 kg

53.38                 Ella Meuwissen                  MC     22-01-02    Swift                   Fränkisch-Crumbach (GER)03-06-17

51.51                 Judith Essemiah                        11-03-00    Feniks                  Amsterdam               17-06-17

43.78                 Lotte Smink                            26-12-00    Hellas                  Grootebroek             26-03-17

41.74                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Steenbergen             06-06-17

41.41                 Shanella Bleecke                       18-03-01    AV Almere '81           Amersfoort              23-04-17

39.26                 Inge Schmit                            21-09-01    Unitas                  Amsterdam               17-06-17

38.90                 Sara Rey                               08-07-00    Swift                   Roermond                25-03-17

38.11                 Bowien Snepvangers                     15-08-01    DJA                     Vught                   17-04-17

37.23                 Sharita Oor                            09-09-01    AV Edam                 Rotterdam               21-01-17

36.45                 Maaike Westerdijk                      16-12-00    Flevo Delta             Groningen               03-06-17

35.89                 Dara  Obot                             07-02-00    Haag Atletiek           Rotterdam               22-04-17

35.52                 Safira den Oudsten              MC     24-01-03    Spiridon                Boskoop                 22-04-17

33.12                 Emmelie  Klooster               MC     29-05-02    Phanos                  Boskoop                 22-04-17

27.87                 Fabienne van den Hombergh              12-12-01    Swift                   Roermond                25-03-17

27.45                 Sabine Boonen                          02-09-00    Swift                   Roermond                25-03-17

27.00                 Anouk Bakker                           26-12-00    SAV                     Grootebroek             26-03-17

24.61                 Marloes Abbink                         24-03-00    AV Almere '81           Amersfoort              23-04-17

23.76                 Isabelle  Reijman               MC     12-09-02    Leiden Atletiek         Boskoop                 22-04-17

22.32                 Rianne Schonewille                     25-11-00    PEC 1910                Zwolle                  18-05-17

 

kogelslingeren 4 kg

47.76                 Jorinde van Klinken                    02-02-00    Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

39.11                 Dara Obot                              07-02-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

38.73                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

36.45                 Sara Rey                               08-07-00    Swift                   Roermond                18-06-17

36.22                 Bowien Snepvangers                     15-08-01    DJA                     Spijkenisse             18-06-17

28.45                 Maaike Westerdijk                      16-12-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

27.96                 Maud van Hoorn                         22-11-00    De Keien                Roermond                18-06-17

26.24                 Rianne Klooster                        19-06-00    Phanos                  Amsterdam               18-06-17

25.46                 Marleen Klaver                         11-09-00    MPM                     Emmen                   18-06-17

24.70                 Jenny Tchedjo                          20-05-00    U-Track                 Hilversum               18-06-17

23.14                 Amber van Mensch                       09-02-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

21.46                 Chantal Kruit                          17-01-01    AV Gouda                Hilversum               18-06-17

21.12                 Saskia van der Boor                    20-09-00    Fortius                 Spijkenisse             18-06-17

20.37                 Anneloes Pluimert                      05-06-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

 

speerwerpen 500 gram

43.17                 Diede van der Meer                     18-01-01    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

41.84                 Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

41.58                 Tosca Smit                             22-03-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

41.12                 Amélie Zoetemeyer               MC     30-08-02    GAC-Hilversum           Utrecht                 02-06-17

40.74                 Iris Nass                       MC     01-01-02    PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

40.68                 Danara Dewi Stoppels            MC     18-04-03    Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

38.95                 Janice Zomerman                        18-05-01    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

38.76                 Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Spijkenisse             22-04-17

38.50                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Vught                   17-04-17

38.42                 Kato Leusink                           24-03-01    GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

38.20                 Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

37.52                 Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Someren                 13-04-17

37.46                 Willeke Stuijt                         12-02-01    AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

37.23                 Camille van de Brug                    20-09-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

36.87                 Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Zaandam                 27-05-17

36.14                 Maxime Beverwijk                       23-01-00    Prins Hendrik           Someren                 21-05-17

36.09                 Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Emmeloord               14-05-17

35.16                 Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Emmeloord               14-05-17

35.02                 Elsa de Lange                          24-10-00    Spirit-OB               Oud Beijerland          21-05-17

35.01                 Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Wageningen              19-05-17

34.99                 Floor Alessie                   MC     29-03-03    Attila                  Rijen                   27-05-17

34.80                 Inge van Dijk (600 gr)                 27-06-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

34.80                 Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Spijkenisse             27-05-17

34.65                 Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Emmeloord               14-05-17

34.61                 Shana van Vuuren                MC     22-09-02    De Spartaan             Lisse                   10-06-17

34.58                 Sophie van den Berg             MC     20-02-02    AV NOP                  Amsterdam               25-05-17

34.55                 Bridget Janssen                        14-02-01    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

34.36                 Alysée Lester                   MC     26-05-03    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

34.30                 Vera Derksema                          14-06-01    Groningen Atletiek      Heerenveen              09-04-17

34.20                 Anne-Karlijn Mos                       25-05-01    AV Heerenveen           Heerenveen              09-04-17

34.20                 Terri Talan                            31-01-01    AV Heerenveen           Heerenveen              09-04-17

 

gewichtwerpen 7,26 kg

12.87                 Dara  Obot                             07-02-00    Haag Atletiek           Rotterdam               22-04-17

12.22                 Sharita Oor                            09-09-01    AV Edam                 Rotterdam               22-04-17

11.29                 Danique de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Rotterdam               21-01-17

 

7-kamp

                      100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

5103                  Zoë Sedney                             15-12-01    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

                      14,07 * 1,68 * 10,96 * 24,39 * 5,03 * 29,35 * 2.26,45 * -0,1 * 1,7 * 0,8

4970                  Nikki Boon                             01-08-01    Flevo Delta             Emmeloord               14-05-17

                      14,97 * 1,59 * 13,78 * 26,84 * 5,41 * 36,09 * 2.35,10 * 0,7 * 1,7 * -0,5

4849                  Pleun Hutten                           02-08-00    Sprint                  Gemert                  04-06-17

                      15,06 * 1,52 * 11,94 * 26,03 * 4,85 * 37,80 * 2.23,63 * 0,5 * 0,2 * 2,7

4839                  Lynn van Zijl                          11-04-00    Daventria               Emmeloord               14-05-17

                      16,35 * 1,59 * 14,02 * 26,49 * 5,09 * 39,25 * 2.32,97 * 0,4 * -0,1 * 3

4801                  Amy Hasselton                          10-06-01    THOR                    Gemert                  04-06-17

                      14,93 * 1,58 * 10,03 * 26,71 * 5,44 * 31,43 * 2.22,91 * 0,5 * 0,2 * 1,3

4753                  Danique de Haan                        13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

                      15,17 * 1,59 * 10,72 * 26,69 * 5,18 * 32,99 * 2.25,33 * -0,1 * 1,7 * 1,6

4737                  Nanah Fung-Loy                         20-02-01    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

                      14,75 * 1,47 * 13,44 * 27,56 * 5,35 * 38,20 * 2.41,03 * -0,1 * 1,2 * 3,9

4603                  Kadidja Sangare                        23-05-01    AAV '36                 Emmeloord               14-05-17

                      14,91 * 1,62 * 10,37 * 26,52 * 5,24 * 30,91 * 2.40,81 * -0,1 * 1,7 * 3,5

4595                  Lianne Holtermann                      22-06-01    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

                      15,31 * 1,58 * 09,26 * 26,33 * 5,27 * 32,55 * 2.31,56 * 0,5 * 0,2 * 0,3

4595                  Eveline de Jong                        09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                      15,09 * 1,64 * 10,29 * 26,85 * 5,23 * 27,07 * 2.32,13 * 0,1 * -0,1 * -0,2

4523                  Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

                      15,04 * 1,53 * 10,85 * 26,73 * 5,07 * 33,72 * 2.38,72 * 0,4 * -0,1 * 1,2

4437                  Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Emmeloord               14-05-17

                      16,32 * 1,35 * 11,86 * 25,89 * 4,69 * 35,82 * 2.23,38 * 0,4 * 1,7 * -0,9

4390                  Vera Derksema                          14-06-01    Groningen Atletiek      Heerenveen              09-04-17

                      15,57 * 1,45 * 10,46 * 27,70 * 4,98 * 34,30 * 2.27,18 *  *  *

4294                  Anne-Wil van Werkhoven                 20-04-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                      15,36 * 1,49 * 08,97 * 26,70 * 4,98 * 25,84 * 2.26,49 * 2,0 * -0,1 * 0,3

4292                  Anne-Karlijn Mos                       25-05-01    AV Heerenveen           Emmeloord               14-05-17

                      15,82 * 1,59 * 12,39 * 27,51 * 4,95 * 26,79 * 2.45,36 * 0,7 * 1,2 * 2,3

4284                  Nynke van den Heuvel                   02-04-00    AAC                     Amstelveen              05-06-17

                      15,75 * 1,49 * 11,20 * 26,50 * 5,04 * 29,73 * 2.44,18 * 0,1 * -0,1 * 0,0

4242                  Kayleigh de Graaff                     01-03-00    Pallas '67              Emmeloord               14-05-17

                      15,40 * 1,56 * 09,62 * 27,82 * 4,78 * 24,77 * 2.26,66 * 0,7 * -0,1 * 0,9

4217                  Jokèh Engelhart                        07-02-01    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

                      16,56 * 1,59 * 09,96 * 27,16 * 4,65 * 29,77 * 2.30,90 * 0,1 * -0,1 * -0,6

4032                  Sanne van Drunen                       02-03-00    AV Almere '81           Amstelveen              05-06-17

                      15,00 * 1,54 * 08,34 * 27,57 * 4,97 * 23,65 * 2.43,82 * 0,1 * -0,1 * 0,0

4020                  Denice Jacobs                          04-09-01    Scopias                 Gemert                  04-06-17

                      16,01 * 1,43 * 10,29 * 27,28 * 4,74 * 25,24 * 2.33,59 * 0,0 * 0,1 * 1,3

4019                  Annerice Bakker                        11-02-00    Phanos                  Emmeloord               14-05-17

                      16,37 * 1,41 * 10,44 * 28,35 * 4,71 * 31,09 * 2.30,61 * 0,7 * -0,1 * 1,8

3858                  Isa Stommels                           17-08-00    HAC                     Gemert                  04-06-17

                      16,27 * 1,52 * 09,96 * 27,82 * 4,74 * 27,75 * 2.52,74 * 0,0 * 0,2 * 1,9

3850                  Hieke Böhm                             18-09-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

                      15,44 * 1,32 * 10,25 * 28,02 * 4,42 * 32,33 * 2.43,56 * 2,0 * 1,7 * 0,3

3836                  Simone Winter                          12-02-01    Lycurgus                Amstelveen              05-06-17

                      17,51 * 1,54 * 09,21 * 27,59 * 4,63 * 25,18 * 2.34,22 * 2,0 * 1,7 * 0,2

3603                  Amina Schellekens                      25-03-00    Phanos                  Emmeloord               14-05-17

                      16,98 * 1,47 * 09,13 * 29,26 * 4,85 * 20,28 * 2.38,07 * 0,4 * -0,1 * -0,6

 

4 x 100 meter clubteams

48.82                 Krommenie                                          Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

49.03                 Utrecht                                            U-Track                 Utrecht                 21-05-17

49.86                 Groningen                                          Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

50.16                 Haarlem                         MC                 KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

50.25                 Lisse                                              De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

50.62                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

50.79                 Amsterdam                                          Feniks                  Amsterdam               21-05-17

50.90                 Woerden                                            Clytoneus               Utrecht                 21-05-17

51.10                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Tilburg                 11-06-17

51.75                 Vught                           MC                 Prins Hendrik           Hagen (GER)             16-06-17

51.81                 Zoetermeer                                         Ilion                   Leiden                  11-06-17

52.00                 Amersfoort                                         Altis                   Utrecht                 21-05-17

52.04                 Utrecht                                            Hellas                  Utrecht                 21-05-17

52.08                 Dordrecht                                          Fortius                 Oud Beijerland          21-05-17

52.10                 Gouda                                              AV Gouda                Utrecht                 21-05-17

52.15                 Alphen aan de Rijn                                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

52.17                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

52.20                 Almere                                             AV Almere '81           Utrecht                 21-05-17

52.23                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Utrecht                 21-05-17

52.24                 Breda                                              Sprint                  Someren                 21-05-17

52.67                 Papendrecht                                        Passaat                 Oud Beijerland          21-05-17

52.76                 Amsterdam                                          AAC                     Amsterdam               21-05-17

52.76                 Zwolle                                             PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

52.81                 Nieuwegein                                         Atverni                 Spijkenisse             22-04-17

52.89                 Amsterdam                                          Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

53.00                 Deventer                                           Daventria               Wijchen                 21-05-17