Dit is de jaarranglijst MEISJES B over 2016 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 19 oktober 2016
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
19 oktober 2016

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

    100 meter

1   12.03           1.3   Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Alphen aan de Rijn      12/06/16

2   12.13           1.9   Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Breda                   02/07/16

3   12.15           1.9   Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Breda                   02/07/16

4   12.18           1.9   Demi van den Wildenberg                29/02/00    Eindhoven Atletiek      Breda                   02/07/16

5   12.28           -0.6  Shaquata King                   MC     26/02/01    Feniks                  Gladbeck (GER)          03/09/16

6   12.29           1.0   Yasmin Liverpool                       15/01/99    Leiden Atletiek         Rotterdam               11/09/16

7   12.33           1.9   Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Breda                   02/07/16

8   12.36           1.8   Minke Bisschops                 MC     02/09/02    Achilles-Top            Kerkrade                10/07/16

9   12.42           0.9   Femke Bol                              23/02/00    Triathlon               Wageningen              27/05/16

10  12.42           1.3   Anna Postema                           24/06/99    Prins Hendrik           Breda                   02/07/16

11  12.43           1.3   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Breda                   02/07/16

12  12.47           1.3   Nasya Ramirez                   MC     09/03/01    R' dam Atletiek         Breda                   02/07/16

13  12.47           1.0   Joachima Jonis                  MC     06/11/01    R' dam Atletiek         Breda                   02/07/16

14  12.49           1.0   Fenna Klapwijk                         29/01/00    PAC                     Rotterdam               11/09/16

15  12.52           0.2   Janine Verhaar                         27/05/00    U-Track                 Utrecht                 24/06/16

16  12.54           -0.8  Anouk Rensink                   MC     16/05/01    Unitas                  Venray                  08/05/16

17  12.59           0.2   Lucie Tiemeier                         19/04/00    PAC                     Rotterdam               08/05/16

18  12.62           1.3   Joyce Schumacher                       29/11/00    Flevo Delta             Breda                   02/07/16

19  12.63           1.9   Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Heerhugowaard           12/06/16

20  12.64           1.9   Beau Winnubst                          26/05/99    AAC                     Heerhugowaard           12/06/16

21  12.68           1.3   Afra Jiya                       MC     09/03/02    Lycurgus                Breda                   02/07/16

22  12.70           0.2   Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Rotterdam               08/05/16

23  12.70           0.5   Dagmara Killaars                       23/04/99    Scopias                 Roermond                18/06/16

24  12.70           0.9   Zoë Meyer                              20/01/00    Sprint                  Breda                   02/07/16

25  12.71           -0.7  Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Zoetermeer              08/05/16

26  12.71           0.9   Frederique Post                        03/02/00    AV Gouda                Breda                   02/07/16

27  12.71           1.3   Suzanne van Eijck                      16/04/00    Spado                   Breda                   02/07/16

    met teveel rugwind:

    12.60       w   2.8   Suzanne van Eijck                      16/04/00    Spado                   Etten-Leur              29/05/16

 

    150 meter

1   18.37           -1.3  Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Lisse                   07/05/16

2   18.51           0.2   Shaquata King                   MC     26/02/01    Feniks                  Amsterdam               28/08/16

3   18.52           0.2   Anna Roelofs                    MC     09/04/01    Lycurgus                Amsterdam               28/08/16

4   18.56           0.2   Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Zoetermeer              17/09/16

5   18.84           0.2   Minke Bisschops                 MC     02/09/02    Achilles-Top            Amsterdam               28/08/16

6   19.08           -0.5  Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Gemert                  04/06/16

7   19.10           0.4   Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Alphen aan de Rijn      10/09/16

8   19.14           -0.5  Silke Vonk                      MC     03/01/01    Sprint                  Gemert                  04/06/16

9   19.22           -0.9  Anouk Rensink                   MC     16/05/01    Unitas                  Someren                 21/05/16

10  19.27           0.3   Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Amersfoort              21/05/16

11  19.30           -1.3  Charlie van Gorkum                     18/02/00    Spado                   Lisse                   07/05/16

    geen windgegevens bekend:

    19.25                 Diede Gerdsen                          21/06/99    AV Wijchen              Vught                   28/03/16

    met teveel rugwind:

    18.06       w   6.9   Femke Bol                              23/02/00    Triathlon               Amersfoort              28/03/16

    19.04       w   3.7   Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Lisse                   18/06/16

    19.30       w   3.7   Lara Owobowale                  MC     23/04/01    De Spartaan             Lisse                   18/06/16

 

    200 meter

1   23.93           0.4   Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Amsterdam               19/06/16

2   24.92           0.9   Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Breda                   03/07/16

3   25.06           0.2   Femke Bol                              23/02/00    Triathlon               Wageningen              27/05/16

4   25.28           0.9   Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Breda                   03/07/16

5   25.31           -0.5  Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Gouda                   10/06/16

6   25.35           0.9   Fenna Klapwijk                         29/01/00    PAC                     Breda                   03/07/16

7   25.36           1.7   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Kladno (CZE)            10/06/16

8   25.48           -0.5  Anouk Rensink                   MC     16/05/01    Unitas                  Kerkrade                10/07/16

9   25.70           2.0   Frederique Post                        03/02/00    AV Gouda                Breda                   03/07/16

10  25.75           0.8   Femke Frijters                         07/11/00    DJA                     Breda                   06/05/16

11  25.75           2.0   Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Breda                   03/07/16

12  25.83           0.3   Janine Verhaar                         27/05/00    U-Track                 Lisse                   29/05/16

13  25.86           -0.3  Charlie van Gorkum                     18/02/00    Spado                   Rotterdam               08/05/16

14  25.88           2.0   Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Breda                   03/07/16

15  25.91           -0.8  Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Breda                   03/07/16

16  25.95           -0.8  Zoë Meyer                              20/01/00    Sprint                  Breda                   03/07/16

17  25.96           0.9   Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Alphen aan de Rijn      14/05/16

18  25.97           1.0   Minke Bisschops                 MC     02/09/02    Achilles-Top            Best                    16/10/16

19  26.07           -1.0  Suzanne van Eijck                      16/04/00    Spado                   Breda                   03/07/16

20  26.08           -0.1  Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Leiden                  01/05/16

21  26.10           1.3   Silke Vonk                      MC     03/01/01    Sprint                  Breda                   03/07/16

22  26.14           0.4   Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

23  26.18           0.4   Beau Winnubst                          26/05/99    AAC                     Breda                   03/07/16

24  26.18           2.0   Nynke van den Heuvel                   02/04/00    AV Almere '81           Breda                   03/07/16

25  26.20           1.1   Brit van der Meijden                   03/06/99    Fit                     Gouda                   05/05/16

26  26.21           1.3   Joyce Schumacher                       29/11/00    Flevo Delta             Dronten                 08/05/16

27  26.25           1.0   Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Emmeloord               09/07/16

28  26.35           0.3   Nida Huijben                           17/11/99    Phoenix                 Gouda                   10/06/16

    met teveel rugwind:

    25.84       w   2.1   Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Castellón (ESP)         17/09/16

    25.89       w   3.5   Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Vught                   24/04/16

 

    300 meter

1   40.14                 Femke Bol                              23/02/00    Triathlon               Lisse                   07/05/16

2   40.76                 Eva Nijdam                      MC     05/07/02    Scorpio                 Gladbeck (GER)          03/09/16

3   41.41                 Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Lisse                   21/08/16

4   42.61                 Suzanne Libbers                 MC     12/02/01    Groningen Atletiek      Amsterdam               28/08/16

5   42.74                 Nina Franke                     MC     14/03/02    AV Oss '78              Gladbeck (GER)          03/09/16

6   42.88                 Myrthe Kruit                           28/06/99    Flevo Delta             Kampen                  09/04/16

7   42.92                 Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Amsterdam               28/08/16

8   42.94                 Rebecca Hulshof                        01/01/99    De Spartaan             Lisse                   07/05/16

9   42.96                 Lotte van Stijn                        02/08/99    De Spartaan             Lisse                   07/05/16

10  43.27                 Nina Franke                     MC     14/03/02    AV Oss '78              Amsterdam               28/08/16

    in onderlinge wedstrijd:

    40.21                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Leiden                  02/04/16

 

    400 meter

1   54.95                 Femke Bol                              23/02/00    Triathlon               Breda                   03/07/16

2   56.22                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Santpoort               05/06/16

3   57.28                 Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Rotterdam               11/09/16

4   57.30                 Yasmin Liverpool                       15/01/99    Leiden Atletiek         Rotterdam               11/09/16

5   57.67                 Brit van der Meijden                   03/06/99    Fit                     Alphen aan de Rijn      26/06/16

6   58.05                 Nida Huijben                           17/11/99    Phoenix                 Amsterdam               17/06/16

7   58.37                 Pleun Hutten                           02/08/00    Sprint                  Breda                   03/07/16

8   58.38                 Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Enschede                18/09/16

9   58.46                 Roos van Elk                           14/01/00    Leiden Atletiek         Amsterdam               29/05/16

10  58.75                 Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Wageningen              22/07/16

11  58.85                 Kirsten Kuntz                          09/06/99    Passaat                 Delft                   29/05/16

12  58.85                 Suzanne Libbers                 MC     12/02/01    Groningen Atletiek      Wageningen              22/07/16

13  59.07                 Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Alphen aan de Rijn      12/06/16

14  59.15                 Rebecca Hulshof                        01/01/99    De Spartaan             Alphen aan de Rijn      12/06/16

15  59.28                 Roos Hop                               17/04/00    THOR                    Utrecht                 20/05/16

16  59.29                 Jasmijn van Iersel                     16/04/99    PAC                     Breda                   03/07/16

17  59.31                 Jonne Walstra                          14/07/00    Atos                    Heerhugowaard           26/06/16

18  59.42                 Femke Frijters                         07/11/00    DJA                     Terneuzen               12/06/16

19  59.46                 Lisanne Schoonebeek                    02/01/00    Lycurgus                Rotterdam               11/09/16

20  59.59                 Lotte van Stijn                        02/08/99    De Spartaan             Tilburg                 16/05/16

21  59.70                 Leonie Wierenga                        16/08/00    SAV                     Grootebroek             15/07/16

22  59.73                 Aylan Menick                           28/05/00    Atverni                 Alphen aan de Rijn      12/06/16

23  60.00                 Tessel Huibregtsen                     23/11/99    KAV Holland             Breda                   02/07/16

24  60.04                 Marlous Hagemann                       04/06/00    Haag Atletiek           Breda                   02/07/16

25  60.07                 Anne Knijnenburg                MC     11/03/02    AV Oss '78              Wageningen              16/09/16

26  60.09                 Demi Boom                       MC     23/06/02    ATV Venray              Venray                  05/07/16

27  60.15                 Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Etten-Leur              29/05/16

 

    800 meter

1   2.11,39               Roos Hop                               17/04/00    THOR                    Leiden                  11/06/16

2   2.11,64               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Leiden                  11/06/16

3   2.12,63               Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Leiden                  11/06/16

4   2.12,64               Roos van Elk                           14/01/00    Leiden Atletiek         Rotterdam               11/09/16

5   2.12,96               Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Leiden                  11/06/16

6   2.13,05               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Utrecht                 24/06/16

7   2.13,58               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Bergen op Zoom          16/07/16

8   2.14,06               Famke Heinst                           30/03/99    De Liemers              Utrecht                 02/09/16

9   2.14,24               Floor Doornwaard                       17/02/00    De Gemzen               Wageningen              27/05/16

10  2.14,55               Anna Hightower                  MC     18/07/02    Ciko '66                Leiden                  11/06/16

11  2.14,86               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Rotterdam               08/05/16

12  2.15,50               Vera Lurvink                           17/04/99    Prins Hendrik           Vught                   05/05/16

13  2.15,96               Jonne Walstra                          14/07/00    Atos                    Alkmaar                 23/09/16

14  2.16,36               Kirsten Otten                          07/08/00    Startbaan               Amstelveen              03/06/16

15  2.16,39               Yasmine Abbes                   MC     18/02/02    Nijmegen Atletiek       Wageningen              16/09/16

16  2.16,43               Marije Hijman                          10/06/00    PAC                     Rotterdam               08/05/16

17  2.16,64               Linda Alzate Ramirez                   11/02/99    Ilion                   Rotterdam               11/09/16

18  2.16,89               Mariska Poel                           20/05/99    DEM                     Ninove (BEL)            23/07/16

19  2.17,14               Lydia van Dijk                         04/01/00    KAV Holland             Utrecht                 20/05/16

20  2.17,20               Anne Knijnenburg                MC     11/03/02    AV Oss '78              Gladbeck (GER)          03/09/16

21  2.17,30               Silke Brakkee                          26/06/00    PAC                     Breda                   01/07/16

22  2.17,96               Luzan Janssen                          07/10/00    LG Deurne               Vught                   05/05/16

23  2.18,05               Gwen Feenstra                   MC     02/01/02    Hera                    Heerhugowaard           02/09/16

24  2.18,06               Suzanne Libbers                 MC     12/02/01    Groningen Atletiek      Breda                   01/07/16

25  2.18,09               Emma Dekker                            11/11/99    Olympus '70             Utrecht                 02/09/16

26  2.18,23               Fleur Kuijpers                         17/08/99    Cifla                   Nijmegen                18/05/16

27  2.18,30               Aylan Menick                           28/05/00    Atverni                 Heusden (BEL)           16/07/16

 

    1000 meter

1   2.51,44               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Barendrecht             12/05/16

2   2.51,45               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Barendrecht             12/05/16

3   2.55,98               Roos van Elk                           14/01/00    Leiden Atletiek         Spijkenisse             08/09/16

4   2.56,90               Roos Hop                               17/04/00    THOR                    Barendrecht             12/05/16

5   2.57,12               Floor Doornwaard                       17/02/00    De Gemzen               Lisse                   07/05/16

6   2.57,35               Laura van Langen                MD     31/01/03    SAV                     Nijmegen                18/05/16

7   2.58,62               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Barendrecht             12/05/16

 

    1500 meter

1   4.21,78               Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Kortrijk (BEL)          09/07/16

2   4.25,38               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Rotterdam               07/07/16

3   4.26,91               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Utrecht                 15/07/16

4   4.28,57               Jasmijn Lau                            11/03/99    Ciko '66                Heusden (BEL)           16/07/16

5   4.29,01               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Ninove (BEL)            23/07/16

6   4.33,08               Roos Hop                               17/04/00    THOR                    Wageningen              22/07/16

7   4.33,73               Anna Hightower                  MC     18/07/02    Ciko '66                Wageningen              22/07/16

8   4.36,48               Floor Doornwaard                       17/02/00    De Gemzen               Nijmegen                18/05/16

9   4.36,50               Anna Eikendal                   MC     04/06/02    Atverni                 Utrecht                 24/06/16

10  4.36,91               Marije Hijman                          10/06/00    PAC                     Rotterdam               05/06/16

11  4.37,27               Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Utrecht                 15/07/16

12  4.39,53               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Rotterdam               07/07/16

13  4.42,24               Elke Pronk                             07/02/00    Atletics                Wageningen              27/05/16

14  4.42,80               Kayla Smith (   )                      15/08/00    Leiden Atletiek         Rotterdam               11/09/16

15  4.42,86               Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Wageningen              16/09/16

16  4.43,85               Danique Verdellen                      08/10/99    Venloop Running Team    Amsterdam               16/06/16

17  4.44,43               Maaike Telkamp                                     AV Almere '81           Wageningen              22/07/16

18  4.44,93               Sarah Peerik                    MC     22/12/02    Hanzesport              Amsterdam               28/08/16

19  4.46,17               Yasmine Abbes                   MC     18/02/02    Nijmegen Atletiek       Utrecht                 15/07/16

20  4.47,26               Silke Brakkee                          26/06/00    PAC                     Terneuzen               12/06/16

21  4.47,92               Anne Knijnenburg                MC     11/03/02    AV Oss '78              Wageningen              27/05/16

22  4.48,54               Manjorie Janssen                MC     25/05/02    Cifla                   Amsterdam               28/08/16

23  4.49,13               Ynte Biemans                           08/12/00    Atverni                 Utrecht                 20/05/16

24  4.49,34               Suzanne Libbers                 MC     12/02/01    Groningen Atletiek      Wageningen              16/09/16

25  4.49,47               Lydia van Dijk                         04/01/00    KAV Holland             Breda                   03/07/16

26  4.49,54               Roos van Elk                           14/01/00    Leiden Atletiek         Alphen aan de Rijn      12/06/16

27  4.49,62               Esra Zijderlaan                 MC     25/09/02    Atverni                 Gouda                   10/06/16

28  4.49,72               Shirin van Anrooij              MC     05/02/02    AV '56                  Utrecht                 15/07/16

 

    3000 meter

1   9.45,61               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Rotterdam               11/08/16

2   9.46,68               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Rotterdam               11/08/16

3   9.49,77               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Vught                   05/05/16

4   10.00,09              Jasmijn Lau                            11/03/99    Ciko '66                Vught                   05/05/16

5   10.05,38              Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Vught                   05/05/16

6   10.05,84              Floor Doornwaard                       17/02/00    De Gemzen               Breda                   01/07/16

7   10.06,04              Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Utrecht                 15/07/16

8   10.10,00              Marije Hijman                          10/06/00    PAC                     Rotterdam               11/08/16

9   10.11,57              Ynte Biemans                           08/12/00    Atverni                 Eindhoven               10/06/16

10  10.13,62              Kayla Smith (   )                      15/08/00    Leiden Atletiek         Breda                   01/07/16

11  10.18,14              Shirin van Anrooij              MC     05/02/02    AV '56                  Breda                   01/07/16

12  10.19,73              Nienke van Dok                  MC     06/11/02    AV Aalsmeer             Breda                   01/07/16

13  10.20,89              Elsa Rijpstra                   MC     14/09/01    Lionitas                Breda                   01/07/16

14  10.32,19              Lotte van den Pol                      24/12/99    Cifla                   Breda                   01/07/16

15  10.32,68              Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Vught                   24/04/16

16  10.34,07              Lydia van Dijk                         04/01/00    KAV Holland             Utrecht                 15/07/16

17  10.35,71              Mariska Poel                           20/05/99    DEM                     Breda                   01/07/16

18  10.40,63              Quinty Schoens                         12/02/99    Unitas                  Sittard                 04/06/16

19  10.42,05              Laura van Langen                MD     31/01/03    SAV                     Alkmaar                 23/09/16

20  10.50,62              Marit van der Schaaf                   28/09/00    Groningen Atletiek      Breda                   01/07/16

21  10.50,76              Madelief Kok                           25/10/00    Triathlon               Utrecht                 20/05/16

22  10.54,64              Iris Velting                           25/08/00    HAC '63                 Breda                   01/07/16

23  10.55,62              Pamela Alzate Ramirez                  11/02/99    Ilion                   Breda                   01/07/16

24  10.56,28              Eline Runderkamp                       03/09/00    AV Edam                 Breda                   01/07/16

25  10.56,75              Ilse Rooks                             14/07/99    LSV Invictus            Breda                   01/07/16

26  10.57,09              Maaike Telkamp                                     AV Almere '81           Amersfoort              08/03/16

27  10.57,18              Cheryl Konijn                          20/07/00    AV Castricum            Breda                   01/07/16

28  10.57,26              Lesley Dreyling                        13/01/99    AV Almere '81           Amersfoort              08/03/16

 

    2000 meter steeple chase 76,2 cm

1   6.43,52               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Barendrecht             12/05/16

2   7.00,97               Marije Hijman                          10/06/00    PAC                     Breda                   03/07/16

3   7.09,53               Madelief Kok                           25/10/00    Triathlon               Breda                   03/07/16

4   7.22,45               Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Breda                   03/07/16

5   7.22,84               Eva Riemeijer                          11/02/00    Cifla                   Breda                   03/07/16

6   7.33,77               Emma Kok                               28/02/99    Phanos                  Breda                   03/07/16

7   7.38,39               Anouk van Gils                         26/09/00    Spado                   Barendrecht             12/05/16

8   8.06,36               Willemijn Fuite                 MC     29/03/02    Taxandria               Breda                   03/07/16

9   8.10,59               Sri Hollema                                        AV Heerenveen           Breda                   03/07/16

10  8.25,67               Sanne van Beek                         27/03/00    PAC                     Breda                   03/07/16

 

    100 meter horden 76,2 cm (13m - 8,5m)

1   13.94           -0.3  Anna Postema                           24/06/99    Prins Hendrik           Breda                   03/07/16

2   14.09           -0.3  Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Breda                   03/07/16

3   14.13           0.1   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Breda                   03/07/16

4   14.33           -0.3  Sarah Kortland                  MC     14/06/01    Typhoon                 Breda                   03/07/16

5   14.39           0.9   Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Breda                   03/07/16

6   14.47           1.8   Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Alphen aan de Rijn      14/05/16

7   14.48           0.5   Joyce Schumacher                       29/11/00    Flevo Delta             Epe                     22/05/16

8   14.57           1.8   Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Alphen aan de Rijn      14/05/16

9   14.65           1.8   Nanah Fung-Loy                  MC     21/02/01    Ilion                   Alphen aan de Rijn      14/05/16

10  14.69           -0.6  Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Breda                   03/07/16

11  14.72           1.5   Lisanne Schoonebeek                    02/01/00    Lycurgus                Lisse                   18/06/16

12  14.79           0.9   Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Heerhugowaard           12/06/16

13  14.81           0.1   Lara Owobowale                  MC     23/04/01    De Spartaan             Breda                   03/07/16

14  14.86           0.0   Lisanne Brouwer                        12/01/99    Flevo Delta             Breda                   03/07/16

15  14.91           0.9   Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Breda                   03/07/16

16  14.92           -0.7  Feline Molenaar                        17/06/99    Avantri                 Breda                   03/07/16

17  14.94           1.8   Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Alphen aan de Rijn      14/05/16

18  15.00           0.9   Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Breda                   03/07/16

19  15.04           1.0   Danique de Haan                        13/06/00    AV '34                  Dronten                 08/05/16

20  15.13           1.1   Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Heerenveen              09/04/16

21  15.13           0.5   Merle van Elzakker                     20/08/00    Spado                   Terneuzen               12/06/16

22  15.16           0.9   Sterre Weber                           16/05/99    GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

23  15.19           1.0   Charlie van Gorkum                     18/02/00    Spado                   Rotterdam               08/05/16

24  15.21           1.0   Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Dronten                 08/05/16

25  15.21           0.5   Femke Frijters                         07/11/00    DJA                     Terneuzen               12/06/16

26  15.31           0.3   Pleun Hutten                           02/08/00    Sprint                  Uden                    12/06/16

27  15.32           1.2   Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Gouda                   05/05/16

    met teveel rugwind:

    14.93       w   2.8   Danique de Haan                        13/06/00    AV '34                  Epe                     22/05/16

    15.01       w   2.8   Charlie van Gorkum                     18/02/00    Spado                   Epe                     22/05/16

    15.25       w   2.7   Maud Seinen                            28/01/00    AAC '61                 Dronten                 08/05/16

 

    400 meter horden 76,2 cm

1   61.52                 Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Gouda                   10/06/16

2   62.58                 Rebecca Hulshof                        01/01/99    De Spartaan             Breda                   01/07/16

3   62.74                 Femke Frijters                         07/11/00    DJA                     Breda                   02/07/16

4   64.11                 Amber Boutens                          21/10/99    Scheldesport            Breda                   01/07/16

5   65.24                 Roos van Elk                           14/01/00    Leiden Atletiek         Amsterdam               29/05/16

6   65.54                 Danique de Haan                        13/06/00    AV '34                  Breda                   02/07/16

7   65.76                 Feline Molenaar                        17/06/99    Avantri                 Gouda                   10/06/16

8   65.81                 Nina Franke                     MC     14/03/02    AV Oss '78              Breda                   01/07/16

9   66.38                 Janna van Burik                        11/05/00    Haag Atletiek           Breda                   01/07/16

10  66.38                 Joyce Schumacher                       29/11/00    Flevo Delta             Assen                   29/05/16

11  66.61                 Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Etten-Leur              29/05/16

12  66.78                 Maaike Schoute                         13/06/00    Lycurgus                Sittard                 04/06/16

13  68.43                 Larissa Smit                           16/02/00    AV '40                  Drunen                  01/05/16

14  69.15                 Annika Reuvers                         02/07/00    Spado                   Eindhoven               31/05/16

15  69.32                 Joyce Kraaijenbrink                    24/04/99    AV '47                  Utrecht                 29/05/16

16  69.42                 Julia van Delft                        20/03/00    GAC-Hilversum           Lisse                   29/05/16

17  70.71                 Naomi van Daalen                       14/03/00    Leiden Atletiek         Breda                   01/07/16

18  71.10                 Anneloes Pluimert                      05/06/00    De Spartaan             Breda                   01/07/16

19  71.41                 Linda Alzate-Ramirez                   11/02/99    Ilion                   Leiden                  01/05/16

20  71.49                 Emma Dekker                            11/11/99    Olympus '70             Drunen                  01/05/16

21  71.66                 Desi van Emmerik                MC     15/01/02    Cialfo                  Heerde                  20/04/16

22  71.74                 Femke de Boer                          04/02/00    AV Gouda                Utrecht                 29/05/16

23  71.75                 Blanca van Haaren                      05/01/00    Fit                     Breda                   01/07/16

24  72.32                 Robin Hassing                          04/06/99    Fortuna                 Delft                   29/05/16

25  72.34                 Rinka Kranenburg                       02/07/99    AV '47                  Leiden                  01/05/16

26  72.58                 Bente Smagge                           29/03/99    Attila                  Breda                   01/07/16

27  72.65                 Beau Winnubst                          26/05/99    AAC                     Leiden                  01/05/16

    betere handtijden:

    70.9                  Femke de Boer                          04/02/00    AV Gouda                Eindhoven               18/09/16

    71.9                  Rinka Kranenburg                       02/07/99    AV '47                  Eindhoven               18/09/16

    72.0                  Bregje Dekker                          18/01/00    Nova                    Eindhoven               18/09/16

    in onderlinge wedstrijd:

    72.56                 Amal Maatoug                           21/07/00    Leiden Atletiek         Leiden                  02/04/16

 

    hoogspringen

1   1.74                  Ilse Kuijf                             13/01/99    AAV '36                 Lisse                   07/05/16

2   1.71                  Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Alphen aan de Rijn      14/05/16

3   1.71                  Amber Hurkmans                         05/12/99    Nova                    Breda                   02/07/16

4   1.71                  Nicole Etman                           13/07/00    PAC                     Breda                   02/07/16

5   1.70                  Glenka Antonia                         99                                  Port of Spain (TRI)     05/03/16

6   1.70                  Demi Boom                       MC     23/06/02    ATV Venray              Venray                  23/04/16

7   1.70                  Wouke van 't Klooster                  12/12/99    Pijnenburg              Gouda                   24/04/16

8   1.70                  Esmay Meinders                         13/08/99    AV NOP                  Emmeloord               29/05/16

9   1.70                  Diede van der Meer              MC     18/01/01    Flevo Delta             Emmen                   12/06/16

10  1.70                  Annabelle Emmen                 MC     23/01/01    Spiridon                Amsterdam               28/08/16

11  1.68                  Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Breda                   02/07/16

12  1.65                  Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Zoetermeer              23/04/16

13  1.65                  Kimberley Booij                        28/11/00    De Spartaan             Leiden                  01/05/16

14  1.65                  Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Dronten                 08/05/16

15  1.65                  Anna Roelofs                    MC     09/04/01    Lycurgus                Den Helder              21/05/16

16  1.65                  Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Leiden                  21/05/16

17  1.65                  Elise Jocaille                         04/01/00    Prins Hendrik           Vught                   05/06/16

18  1.65                  Nicole Schellekens                     19/05/99    Scopias                 Venlo                   09/06/16

19  1.65                  Anna Molenberg                  MC     15/11/01    Athlos                  Deventer                11/06/16

20  1.65                  Nicole Schellekens                     19/05/99    Phoenix                 Gemert                  26/08/16

21  1.65                  Hanke Pijlman                          02/05/00    AV Castricum            Castricum               11/09/16

22  1.65                  Puck Harms                      MC     12/02/02    GAC-Hilversum           Zoetermeer              17/09/16

23  1.64                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Kommenie                20/08/16

24  1.63                  Silke Peeters                          27/04/99    Eindhoven Atletiek      Wageningen              22/07/16

25  1.62                  Myrthe Kruit                           28/06/99    Flevo Delta             Alphen aan de Rijn      14/05/16

26  1.61                  Evi Verdonkschot                MC     06/06/02    Spark                   Lisse                   18/06/16

27  1.61                  Marijntje Huige                        27/07/00    AV '56                  Roosendaal              17/07/16

28  1.61                  Inge Verleun                    MC     23/02/01    SC Reeuwijk             Amsterdam               27/08/16

 

    polsstokhoogspringen

1   3.60                  Tinka Broekman                         13/11/99    Unitas                  Rotterdam               12/06/16

2   3.36                  Saskia van der Boor                    20/09/00    Parthenon               Breda                   03/07/16

3   3.31                  Mirte Kok                              21/11/99    Hercules                Breda                   03/07/16

4   3.31                  Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Ilion                   Breda                   03/07/16

5   3.30                  Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Amsterdam               29/05/16

6   3.30                  Kirsten Kuntz                          09/06/99    Passaat                 Rotterdam               11/06/16

7   3.30                  Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Amsterdam               17/06/16

8   3.21                  Sophie Jebose                          30/08/00    AAC                     Breda                   03/07/16

9   3.15                  Marijke Langendijk                     09/11/99    Hera                    Den Haag                21/08/16

10  3.15                  Thyra van Diemen                MD     04/07/03    PAC                     Den Haag                21/08/16

11  3.11                  Fleur van der Linden            MC     21/07/01    Sprint                  Breda                   03/07/16

12  3.01                  Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Amsterdam               11/09/16

13  3.00                  Samar Ahmed                     MC     17/03/01    Hellas                  Zoetermeer              08/05/16

14  2.90                  Hilmar Duut                            18/05/99    PAC                     Rotterdam               08/05/16

15  2.90                  Anja Bekema                            05/05/99    GAC-Hilversum           Enschede                18/09/16

16  2.80                  Charlotte Demoulin                     14/04/00    Sprint                  Sittard                 04/06/16

17  2.80                  Hilde den Engelsen                     20/04/99    Hercules                Rotterdam               11/06/16

18  2.80                  Kristina Tergau                 MD     25/07/03    PAC                     Amsterdam               04/09/16

19  2.77                  Anna Doodeman                          15/12/99    Hera                    Krommenie               17/07/16

20  2.70                  Pien Meijs                             24/02/99    MPM                     Deventer                11/06/16

21  2.60                  Tjeerdtje van Gastel                   11/04/99    Altis                   Zoetermeer              08/05/16

22  2.60                  Hanneke Dekker                         06/10/00    VAV                     Utrecht                 20/05/16

23  2.60                  Tessa de Ruiter                        24/01/00    AV '23                  Lisse                   29/05/16

24  2.60                  Britt de Reus                          21/01/99    Passaat                 Rotterdam               11/06/16

25  2.60                  Jemima de Jonge                 MC     05/07/01    PAC                     Rotterdam               11/06/16

26  2.52                  Ellis Huistra                   MC     03/01/01    Phanos                  Amsterdam               27/08/16

27  2.51                  Joyce Kraaijenbrink                    24/04/99    AV '47                  Lisse                   21/08/16

 

    verspringen

1   5.89            0.3   Nasya Ramirez                   MC     09/03/01    R' dam Atletiek         St. Georges (GRN)       27/03/16

2   5.80            0.7   Pauline Hondema                        28/03/00    Lycurgus                Amsterdam               19/06/16

3   5.64            0.7   Jinke van der Sluis                    18/07/99    Phoenix                 Breda                   01/07/16

4   5.44            2.0   Sophie Jebose                          30/08/00    AAC                     Heerhugowaard           12/06/16

5   5.44            0.8   Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Breda                   01/07/16

6   5.44            1.1   Anna Roelofs                    MC     09/04/01    Lycurgus                Alphen aan de Rijn      10/09/16

7   5.43            0.9   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Kladno (CZE)            11/06/16

8   5.42            0.0   Joyce Schumacher                       29/11/00    Flevo Delta             Eindhoven               18/09/16

9   5.40            0.1   Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Breda                   01/07/16

10  5.36            -0.7  Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Ilion                   Gemert                  05/06/16

11  5.36            -0.9  Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Gladbeck (GER)          03/09/16

12  5.35            0.0   Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Rotterdam               11/09/16

13  5.33            1.7   Grace-Ann Pronk                 MC     07/03/01    Sparta                  Den Haag                27/05/16

14  5.33            0.3   Nynke van den Heuvel                   02/04/00    AV Almere '81           Breda                   01/07/16

15  5.30            0.2   Merle van Elzakker                     20/08/00    Spado                   Terneuzen               12/06/16

16  5.30            1.0   Femke Frijters                  MB     07/11/00    DJA                     Best                    16/10/16

17  5.29            0.0   Merit Schuurman                        29/01/00    AAC                     Breda                   01/07/16

18  5.28            1.2   Djim van den Berg               MC     08/02/01    Prins Hendrik           Vught                   21/05/16

19  5.28            0.8   Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Amsterdam               29/05/16

20  5.26            0.7   Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Alphen aan de Rijn      15/05/16

21  5.25            1.3   Isabel Raap                     MD     05/08/03    PAC                     Barendrecht             02/07/16

22  5.25            1.6   Fleur van der Linden            MC     21/07/01    Sprint                  Best                    16/10/16

23  5.24            -0.1  Beau Winnubst                          26/05/99    AAC                     Breda                   01/07/16

24  5.24            0.9   Amy Hasselton                   MC     10/06/01    THOR                    Best                    16/10/16

25  5.23            1.1   Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Santpoort               05/06/16

26  5.23            1.3   Lara Owobowale                  MC     23/04/01    De Spartaan             Amsterdam               27/08/16

27  5.22            1.6   Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Etten-Leur              29/05/16

28  5.22            1.8   Sofie Dokter                    MC     19/12/02    Groningen Atletiek      Alphen aan de Rijn      10/09/16

    geen windgegevens bekend:

    5.81                  Pauline Hondema                        28/03/00    Lycurgus                Dronten                 04/09/16

    5.44                  Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Haarlem                 26/06/16

    5.34                  Anne-Wil van Werkhoven          MC     20/04/01    De Spartaan             Lisse                   19/06/16

    5.27                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Alphen aan den Rijn     03/04/16

    5.25                  Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Lisse                   19/06/16

    5.23                  Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Alphen aan den Rijn     03/04/16

    5.23                  Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Gouda                   10/06/16

    met teveel rugwind:

    5.47        w   2.5   Beau Winnubst                          26/05/99    AAC                     Heerhugowaard           12/06/16

    5.41        w   3.6   Fleur van der Linden            MC     21/07/01    Sprint                  Alphen aan de Rijn      10/09/16

    5.34        w   2.5   Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Amersfoort              28/08/16

    5.23        w   2.4   Pien Korstanje                  MC     16/03/01    Attila                  Tilburg                 21/07/16

    5.21        w   2.3   Amber Hurkmans                         05/12/99    Nova                    Eindhoven               18/09/16

 

    hink-stap-sprong

1   11.60           0.8   Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Huizingen (BEL)         06/08/16

2   11.48           0.6   Edikan Ekpo                            07/05/00    Haag Atletiek           Breda                   03/07/16

3   11.45           0.9   Judeska Sheppard                       20/10/99    R' dam Atletiek         Breda                   03/07/16

4   11.35           0.7   Sophie Jebose                          30/08/00    AAC                     Breda                   03/07/16

5   11.27           -0.5  Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Breda                   03/07/16

6   11.05           -0.3  Jinke van der Sluis                    18/07/99    Phoenix                 Breda                   03/07/16

7   10.94           0.4   Naseya Weinchard                       08/04/99    AV '23                  Enschede                18/09/16

8   10.79           -0.4  Laurien Theunissen                     09/02/00    Unitas                  Breda                   03/07/16

9   10.77           -0.9  Margo Schippers                 MC     12/03/01    AV Rijssen              Gladbeck (GER)          03/09/16

10  10.71           0.0   Louiza Kruiswijk                MC     18/10/01    Atverni                 Zoetermeer              08/05/16

11  10.70           -0.7  Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

12  10.63           -0.5  Sanne van Drunen                       02/03/00    Spirit-Lelystad         Kampen                  09/04/16

13  10.52           0.5   Jana Bersee                            07/03/00    Ciko '66                Enschede                18/09/16

14  10.39           -0.1  Inez Bouwen                     MC     09/02/01    Lycurgus                Amsterdam               28/08/16

15  10.37           0.5   Verena van den Dikkenberg              09/06/99    AV '34                  Utrecht                 26/06/16

16  10.36           1.8   Julia van Delft                        20/03/00    GAC-Hilversum           Amsterdam               08/05/16

17  10.28           -0.9  Nynke van den Heuvel                   02/04/00    AV Almere '81           Zoetermeer              08/05/16

18  10.27           -0.9  Susan Visser                           31/08/99    GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

19  10.21           1.6   Kim van Bokhoven                       30/11/00    Prins Hendrik           Venray                  08/05/16

20  10.19           0.2   Lisanne Brouwer                        12/01/99    Flevo Delta             Dronten                 15/06/16

21  9.99            1.0   Pleun Grevers                          03/03/00    Archeus                 Dronten                 08/05/16

22  9.96            0.2   Naomi van Daalen                       14/03/00    Leiden Atletiek         Zoetermeer              08/05/16

23  9.95            1.6   Anouk Schoop                    MC     11/06/02    AV NOP                  Emmeloord               09/07/16

24  9.94            -1.3  Livia Tromp                            09/10/99    Haag Atletiek           Vught                   24/04/16

25  9.87            -0.4  Jenny Tchedjo                          20/05/00    U-Track                 Zoetermeer              08/05/16

26  9.80            -0.9  Evi Verdonkschot                MC     06/06/02    Spark                   Rotterdam               08/05/16

27  9.78            -2.2  Ning Slaats                            02/07/00    Gen. Michaëlis          Vught                   24/04/16

28  9.78            1.5   Suzanne van Eijck                      16/04/00    Spado                   Rotterdam               08/05/16

    geen windgegevens bekend:

    10.76                 Amber Hurkmans                         05/12/99    Nova                    Heerhugowaard           02/09/16

    10.34                 Lisanne Brouwer                        12/01/99    Flevo Delta             Assen                   29/05/16

    9.78                  Susan Wouda                            18/03/99    MPM                     Hengelo                 23/06/16

    met teveel rugwind:

    10.37       w   2.7   Susan Visser                           31/08/99    GAC-Hilversum           Amsterdam               08/05/16

    10.14       w   5.2   Anne Hoeke                             01/02/00    Attila                  Venray                  08/05/16

    10.03       w   2.7   Susan Wouda                            18/03/99    MPM                     Utrecht                 12/08/16

 

    kogelstoten 3 kg

1   17.75                 Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Emmen                   12/06/16

2   15.78                 Jessica Schilder                       19/03/99    AV Edam                 Heiloo                  12/08/16

3   15.63                 Alida van Daalen                MC     12/04/02    PAC                     Breda                   02/07/16

4   14.80                 Enid Duut                              18/05/99    PAC                     Breda                   02/07/16

5   14.17                 Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Rijssen                 06/05/16

6   14.15                 Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Breda                   02/07/16

7   13.78                 Dara Obot                              07/02/00    Haag Atletiek           Breda                   02/07/16

8   13.68                 Emma van Arendonk                      29/05/99    Spado                   Terneuzen               12/06/16

9   13.58                 Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Gladbeck (GER)          03/09/16

10  13.54                 Janneke Pluimes                 MC     10/01/01    Scorpio                 Alphen aan de Rijn      10/09/16

11  13.22                 Anneloes Wonink                        06/04/99    Groningen Atletiek      Emmeloord               09/07/16

12  13.09                 Racquelle Biezen                       25/02/99    AV '23                  Breda                   02/07/16

13  13.00                 Lynn van Zijl                          11/04/00    Daventria               Zevenaar                20/05/16

14  12.94                 Bridget Janssen                 MC     14/02/01    PAC                     Zoetermeer              17/09/16

15  12.74                 Veerle van der Meulen                  11/02/00    Achilles-Top            Gouda                   05/05/16

16  12.73                 Tia Ackermans                          10/01/99    Scorpio                 Venray                  08/05/16

17  12.66                 Anne-Karlijn Mos                MC     25/05/01    AV Heerenveen           Amsterdam               27/08/16

18  12.62                 Maxime Beverwijk                       23/01/00    Prins Hendrik           Uden                    12/06/16

19  12.57                 Diede van der Meer              MC     18/01/01    Flevo Delta             Zoetermeer              17/09/16

20  12.56                 Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Ilion                   Zoetermeer              17/09/16

21  12.49                 Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Woerden                 27/08/16

22  12.38                 Sophie van Veen                        19/07/99    AV Gouda                Utrecht                 15/07/16

23  12.36                 Jenny Tchedjo                          20/05/00    U-Track                 Zoetermeer              08/05/16

24  12.32                 Shanella Bleecke                MC     18/03/01    AV Almere '81           Amsterdam               27/08/16

25  12.29                 Enya Hoogewoning                       04/04/99    Typhoon                 Amsterdam               05/05/16

26  12.19                 Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Gouda                   02/04/16

27  12.19                 Kahlan Geluk                    MC     12/02/01    R' dam Atletiek         Rotterdam               07/07/16

 

    discuswerpen 1 kg

1   51.57                 Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Breda                   02/07/16

2   49.19                 Dara Obot                              07/02/00    Haag Atletiek           Amsterdam               18/06/16

3   46.32                 Enid Duut                              18/05/99    PAC                     Krommenie               15/10/16

4   46.25                 Alida van Daalen                MC     12/04/02    PAC                     Rotterdam               07/07/16

5   44.20                 Veerle van der Meulen                  11/02/00    Achilles-Top            Breda                   02/07/16

6   43.24                 Janneke Pluimes                 MC     10/01/01    Scorpio                 Uden                    12/06/16

7   43.06                 Jessica Schilder                       19/03/99    AV Edam                 Amsterdam               05/05/16

8   39.03                 Fleur Visser                           03/08/99    Unitas                  Roermond                18/06/16

9   38.56                 Lotte Smink                            26/12/00    Hellas                  Alphen aan de Rijn      12/06/16

10  37.42                 Jenny Tchedjo                          20/05/00    U-Track                 Zoetermeer              08/05/16

11  36.53                 Sanne van den Brink                    22/02/99    Athlos                  Nijmegen                01/05/16

12  36.25                 Kahlan Geluk                    MC     12/02/01    R' dam Atletiek         Barendrecht             02/07/16

13  35.89                 Emma van Arendonk                      29/05/99    Spado                   Terneuzen               12/06/16

14  35.60                 Anneloes Wonink                        06/04/99    Groningen Atletiek      Steenwijk               08/07/16

15  34.98                 Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Amsterdam               27/08/16

16  34.97                 Maud van Hoorn                         22/11/00    De Keien                Best                    16/10/16

17  34.10                 Sophie van Veen                        19/07/99    AV Gouda                Alphen aan de Rijn      12/06/16

18  34.08                 Lichelle Scholing                      05/05/00    MPM                     Apeldoorn               13/05/16

19  33.67                 Diede van der Meer              MC     18/01/01    Flevo Delta             Amsterdam               27/08/16

20  33.01                 Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Dronten                 04/09/16

21  32.95                 Thirza Matilda                         06/08/00    AAC                     Amsterdam               08/05/16

22  32.83                 Suzanne Giezeman                       22/09/99    Haag Atletiek           Drunen                  01/05/16

23  32.53                 Babet Roeling                   MC     14/02/01    Ilion                   Amsterdam               27/08/16

24  32.46                 Willeke Stuijt                  MC     12/02/01    AV Edam                 Heiloo                  13/05/16

25  32.24                 Emma de Koning                         02/04/00    Lycurgus                Breda                   03/07/16

26  30.98                 Robin Cuijpers                         07/06/00    Caesar                  Heerlen                 14/05/16

27  30.87                 Sanne Diepen                    MC     26/09/02    Prins Hendrik           Soest                   01/07/16

28  30.82                 Robin Post                             16/04/99    AV Wieringermeer        Heerhugowaard           02/09/16

    in onderlinge wedstrijd:

    33.52                 Suzanne Giezeman                       22/09/99    Haag Atletiek           Den Haag                03/04/16

 

    kogelslingeren 3 kg

1   56.22                 Tia Ackermans                          10/01/99    Scorpio                 Breda                   03/07/16

2   55.97                 Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Breda                   03/07/16

3   48.50                 Ella Meuwissen                  MC     22/01/02    Swift                   Breda                   03/07/16

4   46.95                 Dara Obot                              07/02/00    Haag Atletiek           Breda                   03/07/16

5   43.73                 Judith Essemiah                        11/03/00    Feniks                  Breda                   03/07/16

6   42.15                 Lichelle Scholing                      05/05/00    MPM                     Breda                   03/07/16

7   41.40                 Sara Rey                               08/07/00    Swift                   Roermond                18/06/16

8   40.22                 Danique de Brabander                   15/06/00    Olympus '70             Boskoop                 08/10/16

9   39.22                 Lotte Smink                            26/12/00    Hellas                  Breda                   03/07/16

10  39.00                 Inge van Dijk                          27/06/00    AAC                     Heerhugowaard           01/07/16

11  37.48                 Sharita Oor                     MC     09/09/01    AV Edam                 Gladbeck (GER)          03/09/16

12  36.90                 Meike van Kranenburg                   03/08/00    Statina                 Breda                   09/10/16

13  36.50                 Marieke van der Laan                   19/11/99    GAC-Hilversum           Hilversum               14/05/16

14  34.92                 Jamila Kerkmeester                     05/09/99    PAC                     Vlaardingen             19/06/16

15  34.10                 Sabine Boonen                          02/09/00    Swift                   Roermond                18/06/16

16  33.98                 Bowien Snepvangers              MC     15/08/01    DJA                     Amsterdam               28/08/16

17  33.49                 Isa Lamers                             15/10/00    Pallas '67              Breda                   03/07/16

18  32.94                 Robin Post                             16/04/99    AV Wieringermeer        Amsterdam               05/05/16

19  32.82                 Lotte van Gerven (4 kg)                24/10/99    Lycurgus                Rotterdam               11/09/16

20  32.66                 Maaike Westerdijk               MB     16/12/00    Flevo Delta             Breda                   09/10/16

21  31.63                 Chantal Kruit                   MC     17/01/01    AV Gouda                Boskoop                 04/06/16

22  31.27                 Anouschka de Waal                      18/08/99    AV '47                  Boskoop                 08/10/16

23  30.46                 Suzanne Giezeman                       22/09/99    Haag Atletiek           Breda                   03/07/16

24  30.22                 Fabienne van den Hombergh       MC     12/12/01    Swift                   Amsterdam               28/08/16

25  29.75                 Marit van den Hoven             MB     08/06/99    Hera                    Wieringerwerf           16/10/16

26  29.45                 Marleen Klaver                         11/09/00    MPM                     Breda                   03/07/16

27  29.31                 Dieuwertje Janssen              MD     18/04/03    AV Gouda                Den Haag                02/09/16

28  29.02                 Enid Duut (4 kg)                       18/05/99    PAC                     Rotterdam               11/09/16

    in onderlinge wedstrijd:

    35.98                 Suzanne Giezeman                       22/09/99    Haag Atletiek           Den Haag                03/04/16

 

    speerwerpen 500 gram

1   51.87                 Emma van Arendonk                      29/05/99    Spado                   Breda                   03/07/16

2   48.94                 Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Breda                   03/07/16

3   44.01                 Tosca Smit                             22/03/00    Haag Atletiek           Breda                   03/07/16

4   43.59                 Ilhem Tamrouti                         20/12/99    Isala '96               Woerden                 25/09/16

5   43.47                 Janice Zomerman                 MC     18/05/01    Flevo Delta             Dronten                 04/09/16

6   43.03                 Lotte Pröpper                          03/07/99    Phanos                  Breda                   03/07/16

7   42.34                 Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Alphen aan de Rijn      15/05/16

8   41.60                 Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Ilion                   Den Haag                27/05/16

9   41.56                 Diede van der Meer              MC     18/01/01    Flevo Delta             Woerden                 25/09/16

10  41.13                 Sanne van den Brink                    22/02/99    Athlos                  Woerden                 25/09/16

11  39.85                 Camille van de Brug                    20/09/00    PAC                     Breda                   03/07/16

12  39.46                 Susan Bekkers                          18/05/99    Attila                  Tilburg                 26/03/16

13  38.97                 Willeke Stuijt                  MC     12/02/01    AV Edam                 Purmerend               28/03/16

14  38.75                 Lara Owobowale                  MC     23/04/01    De Spartaan             Alphen aan de Rijn      10/09/16

15  38.49                 Robin Hassing                          04/06/99    Fortuna                 Spijkenisse             16/04/16

16  38.37                 Enya Hoogewoning                       04/04/99    Typhoon                 Vught                   28/03/16

17  38.19                 Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Amsterdam               08/05/16

18  38.16                 Eva Nijdam                      MC     05/07/02    Scorpio                 Best                    03/07/16

19  37.85                 Bridget Janssen                 MC     14/02/01    PAC                     Lisse                   19/06/16

20  37.72                 Maxime Beverwijk (600 gr)              23/01/00    Prins Hendrik           Breda                   01/07/16

21  37.42                 Lynn van Zijl                          11/04/00    Daventria               Amersfoort              28/08/16

22  37.16                 Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Alphen aan den Rijn     03/04/16

23  37.14                 Edikan Ekpo                            07/05/00    Haag Atletiek           Den Haag                27/05/16

24  37.04                 Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Woerden                 25/09/16

25  36.96                 Pleun Hutten                           02/08/00    Sprint                  Uden                    12/06/16

26  36.84                 Jana Bersee                            07/03/00    Ciko '66                Alphen aan de Rijn      15/05/16

27  36.50                 Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

28  36.46                 Robina Negenman                 MC     29/05/02    KAV Holland             Alphen aan de Rijn      10/09/16

 

    gewichtwerpen 7,26 kg

1   15.45                 Jorinde van Klinken                    02/02/00    Groningen Atletiek      Groningen               16/04/16

2   11.34                 Daniëlle Wooning                MC     03/09/02    Avantri                 Rotterdam               10/09/16

3   10.60                 Laurene Brobbel                        14/05/00    Avantri                 Rotterdam               10/09/16

 

    7-kamp                100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

1   5394                  Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          14,14 * 1,71 * 12,67 * 25,99 * 5,39 * 42,34 * 2.30,71 * 1,8 * 0,9 * 0,4

2   5007                  Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          14,47 * 1,50 * 11,59 * 25,96 * 5,19 * 45,82 * 2.33,72 * 1,8 * 0,9 * 0,4

3   4917                  Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          15,20 * 1,56 * 13,97 * 26,80 * 5,20 * 36,89 * 2.31,87 * 0,4 * 1,2 * 0,8

4   4754                  Lisanne Schoonebeek                    02/01/00    Lycurgus                Lisse                   19/06/16

                          14,72 * 1,57 * 10,99 * 26,64 * 4,99 * 31,70 * 2.23,88 * 1,5 * 3,7 *

5   4680                  Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Woerden                 28/08/16

                          16,30 * 1,57 * 12,49 * 27,30 * 5,24 * 35,97 * 2.29,12 * -2,7 * -1,3 * 4,6

6   4649                  Nanah Fung-Loy                  MC     21/02/01    Ilion                   Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          14,65 * 1,50 * 12,27 * 27,62 * 4,95 * 40,03 * 2.38,85 * 1,8 * 1,5 * 1,8

7   4544                  Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Amersfoort              28/08/16

                          15,68 * 1,59 * 11,39 * 27,49 * 5,34 * 33,19 * 2.39,23 * 0,0 * -0,9 * 2,5

8   4540                  Danique de Haan                        13/06/00    AV '34                  Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          15,64 * 1,53 * 10,65 * 27,14 * 4,99 * 33,05 * 2.24,58 * 0,4 * 1,5 * 0,8

9   4508                  Pleun Hutten                           02/08/00    Sprint                  Gemert                  05/06/16

                          15,45 * 1,59 * 10,58 * 26,48 * 4,76 * 36,25 * 2.38,75 * 0,5 * 0,9 * -0,6

10  4500                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          15,73 * 1,62 * 12,14 * 27,33 * 5,26 * 29,08 * 2.42,19 * 0,4 * 1,2 * 0,7

11  4459                  Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          14,57 * 1,59 * 09,01 * 26,70 * 5,07 * 28,85 * 2.37,60 * 1,8 * 0,9 * 0,0

12  4404                  Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          15,85 * 1,59 * 11,80 * 27,42 * 4,98 * 30,78 * 2.39,60 * -0,5 * 1,2 * 0,2

13  4313                  Kimberley Booij                        28/11/00    De Spartaan             Lisse                   19/06/16

                          15,91 * 1,63 * 11,22 * 26,43 * 4,79 * 32,94 * 2.55,14 * 1,5 * 3,7 *

14  4297                  Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Gemert                  05/06/16

                          15,70 * 1,44 * 11,11 * 26,98 * 4,64 * 35,14 * 2.34,44 * 0,5 * 0,9 * 1,1

15  4281                  Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          14,95 * 1,47 * 10,97 * 26,40 * 5,10 * 23,56 * 2.42,32 * 1,8 * 0,9 * 1,1

16  4262                  Lisanne Brouwer                        12/01/99    Flevo Delta             Amstelveen              16/05/16

                          15,18 * 1,49 * 10,79 * 26,96 * 4,74 * 35,52 * 2.49,77 * 1,8 *  * 0,5

17  4211                  Jana Bersee                            07/03/00    Ciko '66                Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          16,49 * 1,41 * 11,10 * 28,31 * 4,89 * 36,84 * 2.30,50 * -0,5 * 1,5 * 0,7

18  4191                  Pien Korstanje                  MC     16/03/01    Attila                  Best                    03/07/16

                          15,61 * 1,37 * 11,30 * 26,44 * 4,70 * 32,07 * 2.39,58 * 0,2 * -0,3 * 0

19  4155                  Nynke van den Heuvel                   02/04/00    AV Almere '81           Amstelveen              16/05/16

                          16,10 * 1,49 * 10,69 * 26,76 * 5,14 * 25,05 * 2.41,53 * 3,7 *  * 0,0

20  4102                  Kayleigh de Graaff                     01/03/00    Pallas '67              Lisse                   19/06/16

                          15,77 * 1,45 * 10,70 * 27,83 * 4,86 * 24,12 * 2.30,55 * 1,4 * 3,7 *

21  4086                  Lynn van Zijl                          11/04/00    Daventria               Amersfoort              28/08/16

                          17,97 * 1,56 * 12,88 * 28,20 * 4,48 * 37,42 * 2.43,85 * -2,2 * -1,5 * 2,3

22  4029                  Annerice Bakker                        11/02/00    Phanos                  Lisse                   19/06/16

                          16,10 * 1,42 * 09,69 * 28,13 * 5,06 * 30,52 * 2.37,55 * 1,4 * 3,7 *

23  3997                  Merle van Elzakker                     20/08/00    Spado                   Gemert                  05/06/16

                          15,21 * 1,59 * 09,70 * 26,90 * 4,71 * 22,61 * 2.55,41 * 0,5 * 0,7 * -0,2

24  3932                  Jonne van der Giessen           MC     15/02/02    AAV '36                 Alphen aan de Rijn      15/05/16

                          16,00 * 1,50 * 09,54 * 26,68 * 4,52 * 29,26 * 2.50,01 * 0,4 * 1,2 * 1,0

25  3829                  Isa Stommels                           17/08/00    HAC                     Gemert                  05/06/16

                          16,95 * 1,50 * 09,92 * 27,38 * 4,74 * 24,91 * 2.43,79 * 0,5 * 0,9 * -0,8

26  3759                  Sanne van Drunen                       03/02/00    Spirit-Lelystad         Amstelveen              16/05/16

                          16,04 * 1,44 * 08,05 * 28,38 * 4,87 * 24,18 * 2.37,63 * 1,8 *  * 0,0

27  3730                  Rinka Kranenburg                       02/07/99    AV '47                  Schoonhoven             03/07/16

                          16,94 * 1,42 * 09,73 * 28,53 * 4,77 * 25,47 * 2.37,45 * -1,5 * -1,1 *

 

    4 x 100 meter clubteams

1   47.88                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Leiden                  11/06/16

2   48.82                 Rotterdam                                          PAC                     Terneuzen               12/06/16

3   48.94                 Lisse                                              De Spartaan             Zoetermeer              08/05/16

4   49.98                 Vught                                              Prins Hendrik           Leiden                  11/06/16

5   50.24                 Almere                                             AV Almere '81           Breda                   03/07/16

6   50.24                 Dronten                                            Flevo Delta             Amstelveen              24/09/16

7   50.29                 Rotterdam                                          R' dam Atletiek         Rotterdam               08/05/16

8   50.38                 Amsterdam                                          AAC                     Heerhugowaard           12/06/16

9   50.41                 Amsterdam                                          Phanos                  Heerhugowaard           12/06/16

10  50.46                 Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Amstelveen              24/09/16

11  50.48                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Breda                   03/07/16

12  50.59                 Krommenie                                          Lycurgus                Heerhugowaard           12/06/16

13  50.76                 Sittard                                            Unitas                  Uden                    12/06/16

14  50.77                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Rotterdam               08/05/16

15  51.02                 Arnhem                                             Ciko '66                Emmen                   12/06/16

16  51.27                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Amstelveen              24/09/16

17  51.30                 Gouda                                              AV Gouda                Zoetermeer              08/05/16

18  51.41                 Haarlem                                            KAV Holland             Breda                   03/07/16

19  51.94                 Utrecht                                            U-Track                 Alphen aan de Rijn      12/06/16

20  52.06                 Alkmaar                                            Hylas                   Heerhugowaard           12/06/16

21  52.30                 Amersfoort                                         Altis                   Zoetermeer              08/05/16

22  52.38                 Papendrecht                                        Passaat                 Rotterdam               08/05/16

23  52.40                 Delft                                              AV '40                  Terneuzen               12/06/16

24  52.45                 Amsterdam                                          AV '23                  Heerhugowaard           12/06/16

25  52.69                 Boskoop                                            AV '47                  Alphen aan de Rijn      12/06/16

26  52.71                 Apeldoorn                                          AV '34                  Dronten                 08/05/16

27  52.71                 Dordrecht                                          Hercules                Terneuzen               12/06/16

 

    4 x 200 meter clubteams

1   1.47,95               Dronten                                            Flevo Delta             Amstelveen              25/09/16

2   1.49,74               Grootebroek                                        SAV                     Warmenhuizen            20/05/16

3   1.49,80               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Amstelveen              25/09/16

4   1.50,23               Almere                                             AV Almere '81           Amstelveen              25/09/16

5   1.52,49               Den Haag                                           Haag Atletiek           Amstelveen              25/09/16

 

    4 x 400 meter clubteams

1   3.59,57               Lisse                                              De Spartaan             Breda                   03/07/16

2   4.06,89               Bergen op Zoom                                     Spado                   Breda                   03/07/16

3   4.07,39               Amsterdam                                          Phanos                  Breda                   03/07/16

4   4.09,52               Nieuwegein                                         Atverni                 Amstelveen              24/09/16

5   4.25,00               Castricum                                          AV Castricum            Breda                   03/07/16

6   4.26,97               Barendrecht                                        Energie                 Amstelveen              24/09/16

 

    4 x 800 meter clubteams

1   9.45,22               Nieuwegein                      MC                 Atverni                 Amstelveen              25/09/16

2   9.54,79               Vught                           MC                 Prins Hendrik           Amstelveen              25/09/16

3   10.09,55              Arnhem                          MC                 Ciko '66                Amstelveen              25/09/16

 

    4 x 800 meter

1   9.44,52                                               MC                 Combi                   Amstelveen              25/09/16

 

    zweedse estafette clubteams

1   2.21,89               Dronten                                            Flevo Delta             Amstelveen              25/09/16

2   2.22,51               Lisse                           MC                 De Spartaan             Amstelveen              25/09/16

3   2.24,60               Oss                             MC                 AV Oss '78              Amstelveen              25/09/16

4   2.24,64               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Amstelveen              25/09/16

5   2.25,04               Almere                                             AV Almere '81           Amstelveen              25/09/16

6   2.25,34               Haarlem                         MC                 KAV Holland             Amstelveen              25/09/16

7   2.26,33               Leiden                          MC                 Leiden Atletiek         Amstelveen              25/09/16

8   2.28,20               Zoetermeer                      MC                 Ilion                   Amstelveen              25/09/16

9   2.28,53               Grootebroek                                        SAV                     Amstelveen              25/09/16

10  2.28,78               Amstelveen                                         Startbaan               Amstelveen              25/09/16