Dit is de jaarranglijst MEISJES B over 2016 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 9 april 2016
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op: 9 april 2016

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

    100 meter Meisjes-B

1   11.89           0.4   Lieke Klaver                           20/08/98    SAV                     Oordegem (BEL)          23/05/15

2   12.21           -1.2  Maayke Tjin A-Lim                      10/01/98    Sparta                  Breda                   27/06/15

3   12.33           -0.4  Bowien Jansen                          29/08/98    AV Haarlemmermeer       Breda                   27/06/15

4   12.36           1.2   Janine Verhaar                  MC     27/05/00    U-Track                 Lisse                   14/06/15

5   12.38           2.0   Silke Berendse                         14/03/98    Phanos                  Oordegem (BEL)          23/05/15

6   12.40           1.9   Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Haarlem                 07/06/15

7   12.41           1.6   Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Leiden                  10/05/15

8   12.48           1.2   Eva Vonk                               27/06/99    Sprint                  Vught                   12/07/15

9   12.56           -0.2  Femke Bol                       MC     23/02/00    Triathlon               Wageningen              17/07/15

10  12.57           -1.3  Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Breda                   27/06/15

11  12.58           1.4   Sharon Spalburg                        18/08/98    Phanos                  Tilburg                 19/04/15

12  12.59           0.5   Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Leiden                  13/06/15

13  12.60           -1.2  Hanna van Aalten                       15/04/99    Atletico '73            Breda                   27/06/15

14  12.62           0.0   Fenna Klapwijk                  MC     29/01/00    PAC                     Breda                   08/05/15

15  12.63           0.0   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Utrecht                 08/05/15

16  12.63           -0.4  Deborah Westfa                         06/06/99    Energie                 Rotterdam               16/07/15

17  12.66           0.9   Lucie Tiemeier                  MC     19/04/00    PAC                     Terneuzen               10/05/15

18  12.73           0.0   Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Breda                   08/05/15

19  12.75           1.7   Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Heerde                  11/04/15

20  12.76           0.0   Simone Lamberts                        07/02/99    Scopias                 Dortmund (GER)          07/06/15

21  12.77           1.8   Fleur van Haaren                       06/11/99    Prins Hendrik           Vught                   12/07/15

22  12.79           1.4   Frederique Post                 MC     03/02/00    AV Gouda                Huizen                  17/05/15

23  12.81           0.1   Iris Bastmeijer                        18/06/98    Attila                  Venray                  10/05/15

24  12.82           1.1   Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Hoorn                   21/06/15

25  12.83           0.4   Janke Strijp                           06/01/98    AV '23                  Uden                    13/09/15

    met teveel rugwind:

    12.13       w   2.6   Maayke Tjin A-Lim                      10/01/98    Sparta                  Hoorn                   16/05/15

    12.20       w   2.1   Janine Verhaar                  MC     27/05/00    U-Track                 Tilburg                 25/05/15

    12.53       w   2.1   Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Tilburg                 25/05/15

    12.59       w   2.1   Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Kortrijk (BEL)          11/07/15

    12.83       w   4.5   Eva Mollema                            28/12/98    Fit                     Huizen                  07/06/15

    12.83       w   2.3   Ismay van der Klei                     10/03/98    AV '23                  Lisse                   14/06/15

 

    150 meter Meisjes-B

1   18.28           0.3   Lieke Klaver                           20/08/98    SAV                     Lisse                   09/05/15

2   18.83           -0.5  Janine Verhaar                  MC     27/05/00    U-Track                 Utrecht                 14/08/15

3   19.04           1.9   Femke Bol                       MC     23/02/00    Triathlon               Amersfoort              11/04/15

4   19.05           0.8   Zoë Meyer                       MC     20/01/00    Sprint                  Zoetermeer              19/09/15

5   19.12           -1.0  Silke Berendse                         14/03/98    Phanos                  Lisse                   09/05/15

6   19.25           1.4   Silke Vonk                      MC     03/01/01    Sprint                  Lisse                   04/07/15

7   19.26           -0.5  Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Utrecht                 14/08/15

8   19.28           0.7   Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Amstelveen              23/05/15

9   19.36           0.7   Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Amstelveen              23/05/15

10  19.45           0.9   Nicole Etman                    MC     13/07/00    PAC                     Amstelveen              23/05/15

    geen windgegevens bekend:

    19.17                 Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Steenwijk               10/07/15

 

    200 meter Meisjes-B

1   24.03           -0.6  Lieke Klaver                           20/08/98    SAV                     Breda                   28/06/15

2   25.04           -0.7  Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Breda                   28/06/15

3   25.07           -0.7  Bowien Jansen                          29/08/98    AV Haarlemmermeer       Breda                   28/06/15

4   25.16           -0.5  Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Breda                   28/06/15

5   25.16           1.5   Janine Verhaar                  MC     27/05/00    U-Track                 Breda                   28/06/15

6   25.19           1.8   Hanna van Aalten                       15/04/99    Atletico '73            Breda                   28/06/15

7   25.19           -0.7  Silke Berendse                         14/03/98    Phanos                  Breda                   28/06/15

8   25.43           ?1,4  Maayke Tjin A-Lim                      10/01/98    Sparta                  Wageningen              17/07/15

9   25.60           1.3   Fenna Klapwijk                  MC     29/01/00    PAC                     Spijkenisse             28/05/15

10  25.62           1.4   Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Breda                   28/06/15

11  25.63           0.7   Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Bergen op Zoom          13/09/15

12  25.74           0.8   Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Breda                   28/06/15

13  25.81           -0.7  Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Emmeloord               23/05/15

14  25.84           1.5   Zoë Meyer                       MC     20/01/00    Sprint                  Breda                   28/06/15

15  25.85           0.8   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Gemert                  06/06/15

16  25.86           1.8   Deborah Westfa                         06/06/99    Energie                 Breda                   28/06/15

17  25.89           ?0,2  Melanie de Vries                       14/07/98    Athlos                  Wageningen              17/07/15

18  25.90           1.5   Frederique Post                 MC     03/02/00    AV Gouda                Breda                   28/06/15

19  25.93           -1.6  Femke Bol                       MC     23/02/00    Triathlon               Wageningen              22/05/15

20  25.96           -0.5  Zoë de Jong                            14/07/98    Trias                   Breda                   28/06/15

21  25.98           1.0   Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Amstelveen              23/05/15

22  26.09           1.3   Simone Lamberts                        07/02/99    Scopias                 Dortmund (GER)          07/06/15

23  26.11           0.0   Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Breda                   08/05/15

24  26.14           0.8   Eveline Saalberg                       30/07/98    GVAC                    Gemert                  06/06/15

25  26.18           0.0   Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Tilburg                 19/04/15

    geen windgegevens bekend:

    25.33                 Maayke Tjin A-Lim                      10/01/98    Sparta                  Utrecht                 10/07/15

    26.03                 Nida Huijben                           17/11/99    Phoenix                 Utrecht                 10/07/15

    met teveel rugwind:

    23.54       w   4.2   Lieke Klaver                           20/08/98    SAV                     Eskilstuna (SWE)        18/07/15

    in onderlinge wedstrijd:

    25.6                  Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Winterswijk             03/10/15

 

    300 meter Meisjes-B

1   40.79                 Femke Bol                       MC     23/02/00    Triathlon               Amsterdam               30/08/15

2   40.99                 Fenna Klapwijk                  MC     29/01/00    PAC                     Amsterdam               30/08/15

3   41.36                 Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Vugt                    06/04/15

4   41.58                 Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Utrecht                 14/08/15

5   41.70                 Gwen Reuver                            28/03/99    AV Almere '81           Utrecht                 14/08/15

6   42.25                 Shurianty Mathilda              MC     14/04/00    Energie                 Amsterdam               30/08/15

7   42.73                 Suzanne van Eijck               MC     16/04/00    Spado                   Amsterdam               30/08/15

8   42.74                 Charlie van Gorkum              MC     18/02/00    Spado                   Amsterdam               30/08/15

9   43.03                 Brit van der Meijden                   03/06/99    Fit                     Utrecht                 14/08/15

 

    400 meter Meisjes-B

1   56.14                 Femke Bol                       MC     23/02/00    Triathlon               Breda                   28/06/15

2   56.60                 Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Breda                   28/06/15

3   56.94                 Fenna Klapwijk                  MC     29/01/00    PAC                     Breda                   28/06/15

4   57.04                 Melanie de Vries                       14/07/98    Athlos                  Breda                   28/06/15

5   57.15                 Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Terneuzen               10/05/15

6   57.39                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15/01/99    Leiden Atletiek         Lisse                   14/06/15

7   57.59                 Brit van der Meijden                   03/06/99    Fit                     Breda                   28/06/15

8   57.81                 Nida Huijben                           17/11/99    Phoenix                 Breda                   28/06/15

9   58.45                 Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Haarlem                 07/06/15

10  58.51                 Silke Berendse                         14/03/98    Phanos                  Mersin (TUR)            30/05/15

11  58.54                 Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Harderwijk              07/06/15

12  58.65                 Lena Kater                             03/09/98    PEC 1910                Breda                   27/06/15

13  58.69                 Vera Lurvink                           17/04/99    Prins Hendrik           Venray                  10/05/15

14  58.79                 Thelma Solleveld                       19/03/98    Olympus '70             Breda                   27/06/15

15  58.98                 Bowien Jansen                          29/08/98    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               05/09/15

16  59.06                 Deborah Westfa                         06/06/99    Energie                 Tilburg                 25/05/15

17  59.22                 Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Utrecht                 08/05/15

18  59.39                 Janke Strijp                           06/01/98    AV '23                  Den Haag                20/09/15

19  59.52                 Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Uden                    03/05/15

20  59.71                 Jasmijn van Iersel                     16/04/99    PAC                     Breda                   27/06/15

21  59.79                 Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Wageningen              17/07/15

22  59.81                 Annemarie Slangewal                    12/09/98    Triathlon               Amersfoort              06/04/15

23  59.83                 Lisanne Glorie                         24/08/98    DEM                     Huizen                  10/05/15

24  59.85                 Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Leiden                  06/09/15

25  59.89                 Iris Bastmeijer                        18/06/98    Attila                  Zoetermeer              07/06/15

 

    800 meter Meisjes-B

1   2.08,04               Ashley Melcherts                       17/04/98    Energie                 Oordegem (BEL)          30/05/15

2   2.11,58               Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Huizingen (BEL)         06/06/15

3   2.11,71               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Utrecht                 14/08/15

4   2.12,56               Shurianty Mathilda              MC     14/04/00    Energie                 Oordegem (BEL)          23/05/15

5   2.13,18               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Wageningen              18/09/15

6   2.13,83               Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Utrecht                 10/07/15

7   2.14,55               Annemarie Slangewal                    12/09/98    Triathlon               Leiden                  13/06/15

8   2.15,20               Roos Hop                        MC     17/04/00    THOR                    Kessel-Lo (BEL)         08/08/15

9   2.15,51               Jasmijn Lau                            11/03/99    Ciko '66                Utrecht                 19/06/15

10  2.15,66               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Utrecht                 14/08/15

11  2.15,90               Vera Lurvink                           17/04/99    Prins Hendrik           Nijmegen                27/05/15

12  2.16,09               Marije Hijman                   MC     10/06/00    PAC                     Den Haag                20/09/15

13  2.16,36               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Breda                   26/06/15

14  2.16,42               Roos van Elk                    MC     14/01/00    Leiden Atletiek         Breda                   27/06/15

15  2.17,15               Floor Doornwaard                MC     17/02/00    De Gemzen               Utrecht                 10/07/15

16  2.17,51               Aylan Menick                    MC     28/05/00    Atverni                 Utrecht                 07/06/15

17  2.17,99               Thelma Solleveld                       19/03/98    Olympus '70             Utrecht                 14/08/15

18  2.18,03               Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Vught                   12/07/15

19  2.18,15               Susan van Weperen                      09/05/98    LSV Invictus            Dronten                 02/07/15

20  2.18,66               Linda Alzate-Ramirez                   11/02/99    Ilion                   Zoetermeer              07/06/15

21  2.18,97               Jaimy van de Loo                MC     26/08/00    De Spartaan             Lisse                   14/06/15

22  2.19,12               Lydia van Dijk                  MC     04/01/00    KAV Holland             Wageningen              18/09/15

23  2.19,51               Silke Brakkee                   MC     26/06/00    PAC                     Delft                   14/06/15

24  2.19,51               Luzan Janssen                   MC     07/10/00    LG Deurne               Amsterdam               29/08/15

25  2.19,59               Jetske van Kampen                      28/12/98    Hylas                   Grootebroek             19/04/15

 

    1000 meter Meisjes-B

1   2.48,26               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Barendrecht             21/05/15

2   2.55,41               Marije Hijman                   MC     10/06/00    PAC                     Breda                   11/09/15

3   2.56,61               Jaimy van de Loo                MC     26/08/00    De Spartaan             Breda                   11/09/15

4   2.57,20               Roos van Elk                    MC     14/01/00    Leiden Atletiek         Breda                   11/09/15

5   2.57,43               Floor Doornwaard                MC     17/02/00    De Gemzen               Barendrecht             20/09/15

6   2.57,82               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Gemert                  21/08/15

 

    1500 meter Meisjes-B

1   4.23,27               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Rotterdam               16/07/15

2   4.25,56               Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Oordegem (BEL)          30/05/15

3   4.27,85               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Utrecht                 10/07/15

4   4.31,63               Ashley Melcherts                       17/04/98    Energie                 Nijmegen                27/05/15

5   4.33,17               Jasmijn Lau                            11/03/99    Ciko '66                Hilversum               26/04/15

6   4.34,09               Marije Hijman                   MC     10/06/00    PAC                     Naaldwijk               10/09/15

7   4.38,10               Floor Doornwaard                MC     17/02/00    De Gemzen               Wageningen              22/05/15

8   4.38,55               Kristel van den Berg                   30/10/98    Energie                 Nijmegen                27/05/15

9   4.38,76               Susan van Weperen                      09/05/98    LSV Invictus            Utrecht                 10/07/15

10  4.41,20               Roos Hop                        MC     17/04/00    THOR                    Amsterdam               30/08/15

11  4.44,04               Annemarie Slangewal                    12/09/98    Triathlon               Wageningen              17/07/15

12  4.44,57               Eva Bruil                       MC     16/01/01    AVA '70                 Wageningen              22/05/15

13  4.46,00               Leonie Glazenborg                      20/06/98    SV Veendam              Utrecht                 19/06/15

14  4.46,30               Jaimy van de Loo                MC     26/08/00    De Spartaan             Amsterdam               05/09/15

15  4.46,51               Lotte Veldhoen                  MC     02/07/01    Energie                 Utrecht                 19/06/15

16  4.46,72               Kayla Smith                     MC     15/08/00    Leiden Atletiek         Londen (GBR)            09/05/15

17  4.48,65               Ynte Biemans                    MC     18/12/00    Atverni                 Utrecht                 10/07/15

18  4.50,08               Sanne van Gils                         02/12/98    Spado                   Nijmegen                07/06/15

19  4.50,63               Naomi Renssen                          19/01/99    U-Track                 Utrecht                 19/06/15

20  4.50,66               Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Wageningen              17/07/15

21  4.51,03               Danique Verdellen                      08/10/99    Venloop Running Team    Wageningen              17/07/15

22  4.52,05               Silke Brakkee                   MC     26/06/00    PAC                     Rotterdam               16/07/15

23  4.52,20               Linda Alzate-Ramirez                   11/02/99    Ilion                   Hoorn                   21/06/15

24  4.52,51               Lydia van Dijk                  MC     04/01/00    KAV Holland             Amsterdam               30/08/15

25  4.54,00               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Rotterdam               16/07/15

 

    1 Engelse mijl Meisjes-B

1   5.03,68               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Lisse                   23/08/15

 

    2000 meter Meisjes-B

1   6.13,32               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Leiden                  26/08/15

2   6.23,89               Ashley Melcherts                       17/04/98    Energie                 Hilversum               26/04/15

3   6.37,87               Nima Geurts                            18/12/99    Nijmegen Atletiek       Vugt                    06/04/15

4   6.58,80               Laura van Langen                MD     31/01/03    SAV                     Edam                    12/05/15

5   7.07,25               Lesley Dreyling                        13/01/99    AV Almere '81           Amersfoort              21/04/15

 

    3000 meter Meisjes-B

1   9.26,31               Diane van Es                           22/03/99    PAC                     Lokeren (BEL)           25/05/15

2   9.42,62               Merel van der Marel                    01/11/99    AV Haarlemmermeer       Utrecht                 10/07/15

3   9.47,55               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Vught                   14/05/15

4   9.48,48               Jasmijn Lau                            11/03/99    Ciko '66                Vught                   14/05/15

5   10.02,30              Kristel van den Berg                   30/10/98    Energie                 Vught                   14/05/15

6   10.02,54              Lotte Veldhoen                  MC     02/07/01    Energie                 Vught                   14/05/15

7   10.10,03              Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Vught                   14/05/15

8   10.11,98              Leonie Glazenborg                      20/06/98    SV Veendam              Beverwijk               11/09/15

9   10.16,4               Kayla Smith                     MC     15/08/00    Leiden Atletiek         Naaldwijk               11/06/15

10  10.24,71              Emmy Weekers                           05/10/99    Prins Hendrik           Utrecht                 19/06/15

11  10.27,07              Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Vught                   12/07/15

12  10.33,55              Sanne van Gils                         02/12/98    Spado                   Vught                   12/07/15

13  10.36,34              Jaimy van der Loo               MC     26/08/00    De Spartaan             Amersfoort              06/04/15

14  10.37,12              Lois Stokkers                          26/09/99    Energie                 Spijkenisse             03/05/15

15  10.48,41              Sanne Mooldijk                         20/10/98    PAC                     Bergen op Zoom          13/09/15

16  10.49,12              Eva Bruil                       MC     16/01/01    AVA '70                 Breda                   26/06/15

17  10.49,26              Mariska Poel                           20/05/99    DEM                     Heiloo                  14/05/15

18  10.49,82              Babet Broekman                         13/02/99    Cifla                   Utrecht                 10/07/15

19  10.49,97              Susan van Weperen                      09/05/98    LSV Invictus            Utrecht                 14/08/15

20  10.50,81              Lisan Duijvestijn                      15/02/98    Olympus '70             Uden                    13/09/15

21  10.52,35              Irene Bijman                           01/03/99    Isala '96               Emmeloord               03/05/15

22  10.56,78              Danique Verdellen                      08/10/99    Venloop Running Team    Kerkrade                05/09/15

23  10.57,96              Rebecca Hulshof                        01/01/99    De Spartaan             Amstelveen              03/05/15

24  10.58,29              Madelief Kok                    MC     25/10/00    Triathlon               Utrecht                 10/07/15

25  11.03,61              Lisanne Wiggers                        16/09/99    MPM                     Drachten                19/04/15

    in onderlinge wedstrijd:

    10.00,8               Roos Blokhuis                   MC     05/02/01    Passaat                 Papendrecht             25/09/15

    10.56,96              Emma Kok                               28/02/99    Phanos                  Amsterdam               03/10/15

 

    3000 meter snelwandelen Meisjes-B

1   22.03,5               Marjolein Schlüter                     25/11/99    RWV                     Rotterdam               15/03/15

2   22.30,4               Anne van Nierop                 MD     27/03/03    DAK                     Gouda                   14/05/15

 

    2000 meter steeple chase 76,2 cm Meisjes-B

1   6.43,75               Jasmijn Bakker                         11/10/99    Triathlon               Breda                   28/06/15

2   7.02,47               Kristel van den Berg                   30/10/98    Energie                 Breda                   28/06/15

3   7.10,28               Emma Kok                               28/02/99    Phanos                  Breda                   28/06/15

4   7.13,05               Madelief Kok                    MC     25/10/00    Triathlon               Breda                   28/06/15

5   7.13,54               Jaimy van de Loo                MC     26/08/00    De Spartaan             Breda                   28/06/15

6   7.19,75               Anouk Prop                             27/12/99    Spado                   Breda                   28/06/15

7   7.21,44               Sophie Dielissen                       19/01/99    Venloop Running Team    Breda                   28/06/15

8   7.22,80               Annemarie Slangewal                    12/09/98    Triathlon               Amersfoort              11/04/15

9   7.23,08               Sanne Mooldijk                         20/10/98    PAC                     Breda                   28/06/15

10  7.40,15               Eva Riemeijer                   MC     11/02/00    Cifla                   Breda                   28/06/15

11  7.44,50               Pamela Alzate-Ramirez                  11/02/99    Ilion                   Amsterdam               14/05/15

12  7.44,80               Shurianty Mathilda              MC     14/04/00    Energie                 Amersfoort              11/04/15

13  7.47,25               Anouk van Gils                  MC     26/09/00    Spado                   Vilvoorde (BEL)         31/05/15

14  8.12,46               Marlène Straathof                      15/05/98    AV '47                  Barendrecht             21/05/15

15  8.14,40               Selina van de  Meerakker               29/09/99    PAC                     Barendrecht             21/05/15

16  8.22,35               Amina Schellekens               MC     25/03/00    Phanos                  Amsterdam               14/05/15

17  8.27,80               Naomi Geleynse                         12/10/98    Haag Atletiek           Den Haag                15/05/15

18  8.37,53               Puck van Wiltenburg                    02/11/99    PAC                     Amsterdam               14/05/15

19  8.40,1                Marieke de Zeeuw                MC     25/02/01    MPM                     Hengelo                 25/06/15

 

    100 meter horden 76,2 cm (13m - 8,5m) Meisjes-B

1   14.01           0.8   Maayke Tjin A-Lim (83,8 cm)            10/01/98    Sparta                  Breda                   28/06/15

2   14.09           0.1   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Tbilisi (GEO)           28/07/15

3   14.45           1.8   Kyara Bijker                           02/09/98    Ciko '66                Epe                     26/04/15

4   14.46           -1.0  Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Breda                   28/06/15

5   14.47           0.3   Anna Postema                           24/06/99    Prins Hendrik           Breda                   28/06/15

6   14.57           -1.0  Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Breda                   28/06/15

7   14.59           0.3   Dorenda Zwaard                         30/05/98    AV '40                  Breda                   28/06/15

8   14.81           1.6   Iris Bastmeijer                        18/06/98    Attila                  Breda                   28/06/15

9   14.89           0.5   Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Breda                   28/06/15

10  14.96           0.0   Nicole Etman                    MC     13/07/00    PAC                     Terneuzen               10/05/15

11  15.04           1.4   Lisanne Brouwer                        12/01/99    Spirit-Lelystad         Amstelveen              23/05/15

12  15.04           -1.0  Janke Strijp                           06/01/98    AV '23                  Breda                   28/06/15

13  15.09           1.6   Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Breda                   28/06/15

14  15.17           1.3   Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Stadskanaal             29/08/15

15  15.18           0.3   Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Leiden                  10/05/15

16  15.18           -2.7  Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Den Haag                20/09/15

17  15.25           1.2   Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Gemert                  06/06/15

18  15.27           1.6   Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Sparta                  Breda                   28/06/15

19  15.33           0.9   Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Assen                   10/05/15

20  15.47           -1.1  Jolijn van Dijk                        03/06/98    GAC-Hilversum           Tilburg                 23/05/15

21  15.48           1.1   Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Amersfoort              29/08/15

22  15.53           0.3   Sterre de Booy                         10/07/98    Ilion                   Leiden                  10/05/15

23  15.53           0.0   Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Best                    04/07/15

24  15.56           0.8   Mariska Klaver                         01/01/98    Flevo Delta             Amsterdam               14/05/15

25  15.56           0.5   Josephine Kandeh                       20/08/98    Startbaan               Breda                   28/06/15

    met teveel rugwind:

    13.97       w   3.3   Maayke Tjin A-Lim (83,8 cm)            10/01/98    Sparta                  Epe                     26/04/15

    15.54       w   3.4   Doortje Knobbe (83,8 cm)               02/03/98    Hollandia               Haarlem                 07/06/15

 

    200 meter horden 76,2 cm Meisjes-B

1   30.29           0.1   Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Utrecht                 14/08/15

2   30.42           0.1   Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Utrecht                 14/08/15

3   30.46           0.1   Janke Strijp                           06/01/98    AV '23                  Utrecht                 14/08/15

4   32.76           -0.4  Anouk Schoute                   MC     01/04/00    Lycurgus                Alkmaar                 24/04/15

5   32.80           0.1   Susie Wittenbols                       10/07/98    Energie                 Utrecht                 14/08/15

6   33.27           -0.8  Nienke Streekstra                      04/04/98    Spirit-Lelystad         Huizen                  12/04/15

 

    400 meter horden 76,2 cm Meisjes-B

1   61.65                 Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Hengelo                 25/06/15

2   62.19                 Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Breda                   27/06/15

3   63.06                 Iris Bastmeijer                        18/06/98    Attila                  Breda                   27/06/15

4   63.44                 Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Uden                    13/09/15

5   63.68                 Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Breda                   27/06/15

6   64.27                 Amber Boutens                          21/10/99    Scheldesport            Breda                   27/06/15

7   64.53                 Emma Dekker                            11/11/99    Olympus '70             Breda                   26/06/15

8   64.99                 Janke Strijp                           06/01/98    AV '23                  Uden                    13/09/15

9   65.31                 Marjolein Kuiper                MC     07/06/00    Groningen Atletiek      Heerenveen              16/05/15

10  65.55                 Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Utrecht                 10/07/15

11  65.56                 Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Epe                     26/04/15

12  65.57                 Rebecca Hulshof                        01/01/99    De Spartaan             Breda                   27/06/15

13  66.00                 Nida Huijben                           17/11/99    Phoenix                 Amstelveen              03/05/15

14  66.39                 Lisanne Glorie                         24/08/98    DEM                     Breda                   26/06/15

15  66.50                 Myrthe Kruit                           28/06/99    Flevo Delta             Breda                   26/06/15

16  66.60                 Kyara Bijker                           02/09/98    Ciko '66                Emmen                   03/05/15

17  66.64                 Feline Molenaar                        17/06/99    Avantri                 Gouda                   14/05/15

18  66.73                 Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Uden                    13/09/15

19  66.86                 Fieke Witte                            17/02/98    Phoenix                 Breda                   26/06/15

20  67.57                 Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Emmeloord               03/05/15

21  68.33                 Brit van der Meijden                   03/06/99    Fit                     Epe                     26/04/15

22  68.66                 Rinka Kranenburg                       02/07/99    AV '47                  Breda                   26/06/15

23  68.83                 Milou de Vries                         24/10/99    Groningen Atletiek      Heerenveen              16/05/15

24  69.10                 Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Bergen op Zoom          13/09/15

25  69.30                 Shurianty Mathilda              MC     14/04/00    Energie                 Purmerend               06/04/15

 

    hoogspringen Meisjes-B

1   1.75                  Nicole Etman                    MC     13/07/00    PAC                     Amsterdam               05/09/15

2   1.72                  Ilse Kuijf                             13/01/99    AAV '36                 Breda                   27/06/15

3   1.70                  Sterre de Booy                         10/07/98    Ilion                   Lisse                   14/06/15

4   1.70                  Isabelle Aalders                MC     16/06/00    De Liemers              Amsterdam               30/08/15

5   1.70                  Mariska Klaver                         01/01/98    Flevo Delta             Uden                    13/09/15

6   1.68                  Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Breda                   27/06/15

7   1.68                  Simone Snepvangers              MC     14/09/00    Sprint                  Breda                   27/06/15

8   1.67                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               14/05/15

9   1.67                  Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Amsterdam               14/05/15

10  1.66                  Wouke van 't Klooster                  12/12/99    Pijnenburg              Soest                   12/09/15

11  1.65                  Susie Wittenbols                       10/07/98    Energie                 Spijkenisse             03/05/15

12  1.65                  Lucinde Wiersema                       05/02/98    Leiden Atletiek         Leiden                  10/05/15

13  1.65                  Esmay Meinders                         13/08/99    AV NOP                  Emmeloord               23/05/15

14  1.65                  Silke Peeters                          27/04/99    Eindhoven Atletiek      Zoetermeer              07/06/15

15  1.65                  Diede van der Meer              MC     18/01/01    Flevo Delta             Dronten                 02/07/15

16  1.65                  Inga Steggink                          03/09/98    Antilope                Schoonhoven             04/07/15

17  1.65                  Demi Boom                       MD     23/06/02    ATV Venray              Amsterdam               23/08/15

18  1.65                  Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Bergen op Zoom          13/09/15

19  1.62                  Kadidja Sangare                 MC     23/05/01    AAV '36                 Amstelveen              23/05/15

20  1.62                  Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Best                    04/07/15

21  1.61                  Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Tilburg                 23/05/15

22  1.60                  Bo Smit                                03/02/98    HAC                     Helmond                 06/04/15

23  1.60                  Jonne Siebrand                  MD     22/04/02    Isala '96               Epe                     18/04/15

24  1.60                  Tjeerdtje van Gastel                   11/04/99    Triathlon               Beverwijk               19/04/15

25  1.60                  Mariska Hoogkamer                      23/01/98    De Spartaan             Grootebroek             19/04/15

26  1.60                  Myrthe Kruit                           28/06/99    Flevo Delta             Heerde                  09/05/15

27  1.60                  Lisa Goossens                          08/06/98    Startbaan               Leiden                  10/05/15

28  1.60                  Elise Jocaille                  MC     04/01/00    AC Waalwijk '66         Venray                  10/05/15

29  1.60                  Renske Zwolle                   MC     28/07/00    AV Heerenveen           Emmeloord               23/05/15

30  1.60                  Sofie Dokter                    MD     19/12/02    Groningen Atletiek      Drachten                30/05/15

31  1.60                  Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Heiloo                  30/05/15

32  1.60                  Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Huizen                  07/06/15

33  1.60                  Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Huizen                  07/06/15

34  1.60                  Iva Klein Baltink                      02/04/98    Daventria               Haarlem                 07/06/15

35  1.60                  Kimberley Booij                 MC     28/11/00    De Spartaan             Lisse                   20/06/15

36  1.60                  Kim van Leest                   MD     29/01/02    AV '40                  Naaldwijk               20/06/15

37  1.60                  Zoë Sedney                      MC     15/12/01    Ilion                   Schoonhoven             04/07/15

38  1.60                  Marijntje Huige                 MC     27/07/00    AV '56                  Dilbeek (BEL)           22/07/15

39  1.60                  Inge Verleun                    MC     23/02/01    SC Reeuwijk             Zoetermeer              06/09/15

40  1.60                  Judith Endstra                         16/02/99    KAV Holland             Uden                    13/09/15

41  1.60                  Lotte Rothweiler                       25/02/98    KAV Holland             Uden                    13/09/15

42  1.60                  Stevy-Jane Nederveen                   25/02/98    PAC                     Leiria (POR)            19/09/15

    in onderlinge wedstrijd:

    1.70                  Manon Schoop                           07/08/99    AV NOP                  Emmeloord               03/10/15

    1.68                  Susie Wittenbols                       10/07/98    Energie                 Oud-Beijerland          03/10/15

    1.60                  Anouk Schoop                    MD     11/06/02    AV NOP                  Emmeloord               03/10/15

 

    polsstokhoogspringen Meisjes-B

1   3.90                  Marijke Wijnmaalen                     06/12/98    Ilion                   Amsterdam               01/08/15

2   3.66                  Alies van Berkum                       26/01/98    Hercules                Krommenie               04/07/15

3   3.30                  Tinka Broekman                         13/11/99    Unitas                  Breda                   28/06/15

4   3.30                  Sannah van der Wijst                   20/05/99    Unitas                  Breda                   28/06/15

5   3.20                  Saskia van der Boor             MC     20/09/00    Parthenon               Breda                   28/06/15

6   3.10                  Kirsten Kuntz                          09/06/99    Passaat                 Gorinchem               14/05/15

7   3.00                  Thyra van Diemen                MD     04/07/03    Parthenon               Oud-Beijerland          27/06/15

8   2.96                  Sterre de Booy                         10/07/98    Ilion                   Krommenie               04/07/15

9   2.96                  Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Krommenie               04/07/15

10  2.90                  Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Zoetermeer              07/06/15

11  2.90                  Camille van de Brug             MC     20/09/00    PAC                     Breda                   28/06/15

12  2.90                  Hilmar Duut                            18/05/99    PAC                     Breda                   28/06/15

13  2.90                  Hilde den Engelsen                     20/04/99    Hercules                Breda                   28/06/15

14  2.90                  Mirte Kok                              21/11/99    Hercules                Breda                   28/06/15

15  2.82                  Fleur van der Linden            MC     21/07/01    DAK                     Amsterdam               29/08/15

16  2.80                  Nanah Fung-Loy                  MC     20/02/01    Sparta                  Breda                   28/06/15

17  2.80                  Mari de Ruiter                         08/08/99    Haag Atletiek           Breda                   28/06/15

18  2.76                  Marijke Langendijk                     09/11/99    Hera                    Krommenie               04/07/15

19  2.70                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               14/05/15

20  2.66                  Anja Bekema                            05/05/99    GAC-Hilversum           Krommenie               04/07/15

21  2.63                  Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Hilversum               21/03/15

22  2.60                  Maggy Kamara                           03/01/98    Athlos                  Emmeloord               03/05/15

23  2.60                  Ismay van der Klei                     10/03/98    AV '23                  Zoetermeer              07/06/15

24  2.60                  Shaya van Houdt                        23/03/98    PAC                     Breda                   28/06/15

25  2.56                  Anouk Schoute                   MC     01/04/00    Lycurgus                Krommenie               04/07/15

    in onderlinge wedstrijd:

    2.80                  Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Hilversum               04/10/15

 

    verspringen Meisjes-B

1   5.74            0.5   Eva Nagelkerke                         12/01/99    Atletiek Maastricht     Breda                   26/06/15

2   5.70            1.1   Jinke van der Sluis                    18/07/99    Phoenix                 Haarlem                 07/06/15

3   5.65            -0.6  Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Breda                   26/06/15

4   5.55            0.6   Joyce Schumacher                MC     29/11/00    Flevo Delta             Amsterdam               05/09/15

5   5.49            0.4   Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Breda                   26/06/15

6   5.44            0.9   Sterre de Booy                         10/07/98    Ilion                   Tilburg                 19/04/15

7   5.44            -0.2  Renee van Rookhuizen                   02/06/98    DEM                     Huizen                  10/05/15

8   5.41            1.7   Merit Schuurman                 MC     29/01/00    AAC                     Amsterdam               05/09/15

9   5.39            0.0   Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Breda                   26/06/15

10  5.36            1.0   Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Terneuzen               10/05/15

11  5.36            0.7   Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Amersfoort              30/08/15

12  5.31            0.6   Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Amersfoort              30/08/15

13  5.30            0.1   Yara Linnekamp                  MC     22/02/01    Hellas                  Breda                   26/06/15

14  5.29            -0.2  Natalie Puper                          28/07/98    Statina                 Lisse                   09/05/15

15  5.28            -0.3  Sanne Verdellen                 MC     17/09/01    Scopias                 Trebic (CZE)            05/09/15

16  5.25            -0.4  Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Venray                  10/05/15

17  5.25            0.5   Nicole Etman                    MC     13/07/00    PAC                     Barendrecht             20/06/15

18  5.25            -2.0  Merel Loman                     MC     23/12/00    AV '40                  Marsa (MLT)             13/07/15

19  5.23            -0.3  Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Breda                   26/06/15

20  5.22            0.0   Sismee Tiggeloven                      03/07/99    Achilles-Top            Weert                   30/08/15

21  5.21            0.7   Edikan Ekpo                     MC     07/05/00    Haag Atletiek           Naaldwijk               20/06/15

22  5.20            0.0   Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Haarlem                 07/06/15

23  5.20            1.3   Femke Frijters                  MC     07/11/00    DJA                     Vught                   12/07/15

24  5.19            -0.4  Jolijn van Dijk                        03/06/98    GAC-Hilversum           Tilburg                 19/04/15

25  5.18            0.2   Lisanne Brouwer                        12/01/99    Spirit-Lelystad         Dronten                 06/04/15

    geen windgegevens bekend:

    5.31                  Nynke van den Heuvel            MC     02/04/00    AV Almere '81           Amstelveen              18/04/15

    5.31                  Stella Bolderheij                      29/11/99    R' dam Atletiek         Rotterdam               16/07/15

    5.24                  Edikan Ekpo                     MC     07/05/00    Haag Atletiek           Den Haag                18/04/15

    met teveel rugwind:

    5.46        w   3.5   Nicole Etman                    MC     13/07/00    PAC                     Den Haag                20/09/15

    5.39        w   3.1   Annika Reuvers                  MC     02/07/00    Spado                   Vlissingen              18/04/15

    5.38        w   2.9   Livia Tromp                            09/10/99    Haag Atletiek           Den Haag                20/09/15

    5.28        w   2.5   Hanna Voorberg                         26/08/98    Lycurgus                Krommenie               23/08/15

    5.27        w   2.2   Merel Loman                     MC     23/12/00    AV '40                  Den Haag                30/05/15

    5.24        w   2.7   Ismay van der Klei                     10/03/98    AV '23                  Den Haag                20/09/15

    5.21        w   3.3   Janneke Lemmerzaal                     14/12/99    Leiden Atletiek         Den Haag                20/09/15

    5.19        w   2.1   Noëlle Venneman                 MC     15/09/00    AC TION                 Almelo                  06/06/15

    in onderlinge wedstrijd:

    5.35                  Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Den Haag                04/10/15

    5.22                  Benthe König                           07/04/98    Ciko '66                Arnhem                  03/10/15

    5.18            0.0   Luca Bos                               22/01/98    GAC-Hilversum           Hilversum               04/10/15

 

    hink-stap-sprong Meisjes-B

1   11.90           0.2   Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Breda                   28/06/15

2   11.30           0.5   Natalie Puper                          28/07/98    Statina                 Breda                   28/06/15

3   11.19           -0.1  Jinke van der Sluis                    18/07/99    Phoenix                 Breda                   28/06/15

4   11.03           0.1   Stella Bolderheij                      29/11/99    R' dam Atletiek         Breda                   28/06/15

5   11.01           0.6   Judeska Sheppard                       20/10/99    R' dam Atletiek         Leiden                  06/09/15

6   11.00           0.3   Lucinde Wiersema                       05/02/98    Leiden Atletiek         Breda                   28/06/15

7   10.67           -1.2  Margot Keijzer                         17/02/98    PAC                     Breda                   28/06/15

8   10.46           -0.2  Sophie Jebose                   MC     30/08/00    AAC                     Amsterdam               14/05/15

9   10.45           0.4   Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               14/05/15

10  10.43           1.3   Judith de Heer                         28/01/98    AAC '61                 Gemert                  21/06/15

11  10.40           -0.4  Naseya Weinchard                       08/04/99    AV '23                  Breda                   28/06/15

12  10.37           0.2   Kato Leusink                    MC     24/03/01    GAC-Hilversum           Utrecht                 14/08/15

13  10.34           1.0   Esmay Meinders                         13/08/99    AV NOP                  Bergen op Zoom          13/09/15

14  10.31           -0.2  Luca Bos                               22/01/98    GAC-Hilversum           Breda                   28/06/15

15  10.20           -1.4  Shaya van Houdt                        23/03/98    PAC                     Breda                   28/06/15

16  10.19           0.0   Manon van Aurich                       17/05/99    AV Heerenveen           Emmeloord               23/05/15

17  10.16           1.0   Silke Berendse                         14/03/98    Phanos                  Vught                   06/06/15

18  10.10           1.3   Susan Visser                           31/08/99    GAC-Hilversum           Utrecht                 29/05/15

19  10.07           0.0   Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Amstelveen              03/05/15

20  9.94            -0.1  Teri Rossen                            05/03/98    AV Wijchen              Breda                   28/06/15

21  9.93            0.0   Verena van den Dikkenberg              09/06/99    AV '34                  Tilburg                 19/04/15

22  9.81            0.1   Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Utrecht                 14/08/15

23  9.76            0.6   Anouk van der Linden                   11/07/99    Atverni                 Alphen a/d Rijn         31/05/15

24  9.76            0.7   Carmen Bruins                          28/06/99    De Sperwers             Gemert                  21/06/15

25  9.75            -0.7  Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Hilversum               21/03/15

    geen windgegevens bekend:

    10.89                 Sophie Jebose                   MC     30/08/00    AAC                     Amsterdam               05/09/15

    10.84                 Edikan Ekpo                     MC     07/05/00    Haag Atletiek           Amsterdam               05/09/15

    10.34                 Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Amsterdam               05/09/15

    10.24                 Margo Schippers                 MC     12/03/01    AV Rijssen              Amsterdam               05/09/15

    10.18                 Nienke Streekstra                      04/04/98    Spirit-Lelystad         Utrecht                 10/07/15

    met teveel rugwind:

    11.17       w   2.7   Lucinde Wiersema                       05/02/98    Leiden Atletiek         Leiden                  06/09/15

    9.84        w   2.2   Mauve Bos                              09/03/99    GAC-Hilversum           Huizen                  17/05/15

 

    kogelstoten 3 kg Meisjes-B

1   16.53                 Benthe König                           07/04/98    Ciko '66                Breda                   27/06/15

2   16.23                 Jessica Schilder                       19/03/99    AV Edam                 Breda                   27/06/15

3   15.98                 Jorinde van Klinken             MC     02/02/00    Groningen Atletiek      Krommenie               22/08/15

4   14.32                 Dara Obot                       MC     07/02/00    Haag Atletiek           Breda                   11/09/15

5   13.77                 Jenna Vervoorn                         08/03/98    PAC                     Steenbergen             02/06/15

6   13.76                 Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Breda                   27/06/15

7   13.68                 Katinka Zijlstra                       15/11/99    Horror                  Steenwijk               11/10/15

8   13.55                 Bridget Janssen                 MC     14/02/01    PAC                     Amsterdam               29/08/15

9   13.33                 Romy IJsbrandij                        07/02/98    Hollandia               Breda                   27/06/15

10  13.32                 Anneloes Wonink                        06/04/99    Groningen Atletiek      Emmeloord               23/05/15

11  13.17                 Alida van Daalen                MD     12/04/02    PAC                     Bergen op Zoom          27/03/15

12  13.07                 Emma van Arendonk                      29/05/99    THOR                    Vught                   12/07/15

13  13.05                 Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Gemert                  06/06/15

14  12.82                 Lucinde Wiersema                       05/02/98    Leiden Atletiek         Breda                   27/06/15

15  12.69                 Mariska Hoogkamer                      24/01/98    De Spartaan             Breda                   27/06/15

16  12.68                 Tia Ackermans                          10/01/99    Scorpio                 Breda                   27/06/15

17  12.65                 Jacqueline Muts                        15/05/99    Phanos                  Amsterdam               27/12/15

18  12.64                 Enya Hoogewoning                       04/04/99    Typhoon                 Breda                   27/06/15

19  12.61                 Aukje Bakker                           20/05/98    SAV                     Huizen                  10/05/15

20  12.56                 Romy Lauwers                           13/05/98    RK HAV                  Hulst                   11/04/15

21  12.55                 Jenny Nzounda Tchedjo           MC     20/05/00    U-Track                 Huizen                  30/05/15

22  12.46                 Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Tilburg                 23/05/15

23  12.45                 Nikki Boon                      MC     01/08/01    Flevo Delta             Amsterdam               29/08/15

24  12.44                 Enid Duut                              18/05/99    PAC                     Delft                   14/06/15

25  12.35                 Janneke Pluimes                 MC     10/01/01    Scorpio                 Amsterdam               29/08/15

    in onderlinge wedstrijd:

    13.22                 Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Deventer                04/10/15

 

    discuswerpen 1 kg Meisjes-B

1   46.42                 Dara Obot                       MC     07/02/00    Haag Atletiek           Breda                   27/06/15

2   43.90                 Enid Duut                              18/05/99    PAC                     Leiria (POR)            19/09/15

3   43.51                 Jessica Schilder                       19/03/99    AV Edam                 Huizen                  17/05/15

4   43.42                 Jorinde van Klinken             MC     02/02/00    Groningen Atletiek      Amsterdam               31/07/15

5   40.93                 Adrian Vrijenhoek                      23/02/98    R' dam Atletiek         Amsterdam               31/07/15

6   40.70                 Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Amsterdam               31/07/15

7   40.45                 Katinka Zijlstra                       15/11/99    Horror                  Steenwijk               11/10/15

8   39.74                 Janneke Pluimes                 MC     10/01/01    Scorpio                 Breda                   11/10/15

9   39.46                 Emma Rijsdijk                          19/03/99    PAC                     Amersfoort              06/04/15

10  39.25                 Veerle van der Meulen           MC     11/02/00    Achilles-Top            Roermond                31/10/15

11  38.31                 Benthe König                           07/04/98    Ciko '66                Breda                   27/06/15

12  37.64                 Romy IJsbrandij                        07/02/98    Hollandia               Hoorn                   21/06/15

13  36.56                 Anneloes Wonink                        06/04/99    Groningen Atletiek      Groningen               14/06/15

14  36.27                 Sanne van den Brink                    22/02/99    Athlos                  Breda                   27/06/15

15  36.14                 Fleur Visser                           03/08/99    Unitas                  Heerlen                 16/05/15

16  36.14                 Jenna Vervoorn                         08/03/98    PAC                     Breda                   28/06/15

17  35.71                 Maxime Brandts                         23/04/98    Caesar                  Übach-Palenberg (GER)   03/10/15

18  35.56                 Emma van Arendonk                      29/05/99    THOR                    Breda                   27/06/15

19  34.12                 Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Leiden                  06/09/15

20  34.02                 Julia Wolbink                          27/05/98    AAC                     Breda                   27/06/15

21  33.81                 Alida van Daalen                MD     12/04/02    PAC                     Etten-Leur              22/05/15

22  33.79                 Jenny Nzounda Tchedjo           MC     20/05/00    U-Track                 Utrecht                 14/08/15

23  33.12                 Suzanne Giezeman                       22/09/99    Haag Atletiek           Breda                   27/06/15

24  32.63                 Caitlin Ketting                        20/01/98    SAV                     Grootebroek             19/04/15

25  32.60                 Maxime Beverwijk                MC     23/01/00    Prins Hendrik           Wijchen                 24/04/15

 

    kogelslingeren 3 kg Meisjes-B

1   55.58                 Tia Ackermans                          10/01/99    Scorpio                 Leiden                  13/06/15

2   50.76                 Jorinde van Klinken             MC     02/02/00    Groningen Atletiek      Breda                   28/06/15

3   43.86                 Judy van der Drift                     23/03/99    AV Haarlemmermeer       Zwolle                  24/07/15

4   43.67                 Adrian Vrijenhoek                      23/02/98    R' dam Atletiek         Boskoop                 03/10/15

5   41.45                 Henrike Vellinga                       25/06/98    Groningen Atletiek      Zwolle                  08/03/15

6   40.15                 Sara Rey                        MC     08/07/00    Swift                   Roermond                17/07/15

7   38.52                 Jessica Schilder                       19/03/99    AV Edam                 Grootebroek             22/03/15

8   38.20                 Amy Vermeer                            06/05/98    DEM                     Amsterdam               14/05/15

9   37.03                 Lichelle Scholing               MC     05/05/00    MPM                     Amsterdam               05/09/15

10  36.04                 Aukje Bakker                           20/05/98    SAV                     Grootebroek             06/09/15

11  35.63                 Ella Meuwissen                  MD     22/01/02    Swift                   Roermond                31/10/15

12  33.15                 Lotte van Gerven                       24/10/99    Lycurgus                Zwolle                  08/03/15

13  32.68                 Marleen Klaver                  MC     11/09/00    MPM                     Amsterdam               05/09/15

14  32.63                 Robin Post                             16/04/99    AV Wieringermeer        Wieringerwerf           21/06/15

15  31.35                 Caitlin Ketting                        20/01/98    SAV                     Grootebroek             22/03/15

16  31.00                 Jamila Kerkmeester                     05/09/99    PAC                     Utrecht                 04/09/15

17  30.47                 Isa Lamers                             15/10/00    Pallas '67              Amsterdam               27/12/15

18  29.90                 Willeke Stuijt                  MC     12/02/01    AV Edam                 Wieringerwerf           11/10/15

19  29.82                 Liza Jonkergouw                        29/04/98    Spiridon                Boskoop                 06/06/15

20  29.54                 Sharita Oor                     MC     09/09/01    AV Edam                 Amsterdam               05/09/15

21  28.95                 Kahlan Geluk                    MC     12/02/01    R' dam Atletiek         Rotterdam               12/09/15

22  27.81                 Danique de Brabander            MC     15/06/00    Olympus '70             Tongeren (BEL)          29/06/15

23  27.44                 Jenna Vervoorn                         08/03/98    PAC                     Steenbergen             02/06/15

24  27.33                 Anouk Bakker                    MC     26/12/00    SAV                     Grootebroek             06/09/15

25  27.27                 Anouschka de Waal                      18/08/99    AV '47                  Boskoop                 03/10/15

 

    speerwerpen 500 gram Meisjes-B

1   52.33                 Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Woerden                 27/09/15

2   51.85                 Emma van Arendonk                      29/05/99    THOR                    Breda                   28/06/15

3   48.23                 Benthe König                           07/04/98    Ciko '66                Den Haag                20/09/15

4   47.64                 Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Breda                   28/06/15

5   44.62                 Tosca Smit                      MC     22/03/00    Haag Atletiek           Amsterdam               05/09/15

6   42.09                 Susan Bekkers                          18/05/99    Attila                  Vught                   12/07/15

7   42.00                 Imogen Beard                           03/05/98    Clytoneus               Heiloo                  17/07/15

8   41.57                 Enya Hoogewoning                       04/04/99    Typhoon                 Breda                   28/06/15

9   41.13                 Camille van de Brug             MC     20/09/00    PAC                     Amsterdam               30/08/15

10  41.03                 Annebel Jaarsma                        16/05/99    Lycurgus                Den Haag                20/09/15

11  40.83                 Jana Bersee                     MC     07/03/00    Ciko '66                Zoetermeer              20/09/15

12  40.24                 Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Amstelveen              24/05/15

13  40.20                 Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Den Haag                20/09/15

14  39.79                 Lotte Pröpper                          03/07/99    Phanos                  Lisse                   14/06/15

15  39.14                 Tamara Eleonora                        29/12/98    Ilion                   Amsterdam               14/05/15

16  39.10                 Lucinde Wiersema                       05/02/98    Leiden Atletiek         Breda                   28/06/15

17  39.08                 Ilhem Tamrouti                         20/12/99    Isala '96               Dronten                 06/04/15

18  38.91                 Eva van der Heijden                    18/04/99    Spado                   Vught                   12/07/15

19  38.63                 Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Wageningen              17/07/15

20  38.17                 Lynn van Zijl                   MC     11/04/00    AV Salland              Zoetermeer              20/09/15

21  37.82                 Sanne van den Brink                    22/02/99    Athlos                  Amersfoort              30/08/15

22  37.55                 Maxime Beverwijk                MC     23/01/00    Prins Hendrik           Amsterdam               05/09/15

23  37.54                 Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Wageningen              17/07/15

24  37.40                 Bridget Janssen                 MC     14/02/01    PAC                     Breda                   28/06/15

25  37.30                 Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Breda                   28/06/15

    in onderlinge wedstrijd:

    41.74                 Otte Wienese                    MC     30/05/01    GAC-Hilversum           Hilversum               04/10/15

 

    gewichtwerpen 7,26 kg Meisjes-B

1   13.21                 Tia Ackermans                          10/01/99    Scorpio                 Rotterdam               17/01/15

2   12.05                 Adrian Vrijenhoek                      23/02/98    R' dam Atletiek         Rotterdam               14/07/15

3   11.74                 Judy van der Drift                     23/03/99    AV Haarlemmermeer       Rotterdam               12/09/15

 

    7-kamp Meisjes-B

                          100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

1   5231                  Marijke Esselink                       22/06/99    Archeus                 Tilburg                 24/05/15

                          14,39 * 1,67 * 12,80 * 26,01 * 5,34 * 37,56 * 2.29,15 * -1,8 * -2,0 * 1,0

2   5194                  Emma Oosterwegel                       29/06/98    Daventria               Tilburg                 24/05/15

                          15,01 * 1,52 * 12,46 * 26,39 * 5,60 * 47,92 * 2.28,95 * -1,8 * -2,0 * 1,1

3   4720                  Roos van Zwam                          15/10/99    Ciko '66                Gemert                  07/06/15

                          15,25 * 1,55 * 10,17 * 26,53 * 5,17 * 36,43 * 2.26,60 * 1,2 * 1,0 * 2

4   4696                  Kyara Bijker                           02/09/98    Ciko '66                Gemert                  07/06/15

                          14,63 * 1,58 * 09,40 * 26,21 * 4,96 * 34,16 * 2.27,88 * -0,2 * 0,8 * 0,8

5   4672                  Iris de Ruiter                         02/06/98    AV '23                  Tilburg                 24/05/15

                          15,67 * 1,61 * 12,59 * 27,29 * 5,12 * 35,21 * 2.36,47 * -1,8 * 0,0 * 2,1

6   4669                  Isa Videler                            02/03/98    Spado                   Tilburg                 23/05/15

                          16,20 * 1,55 * 09,69 * 26,26 * 5,28 * 33,56 * 2.19,06 * -1,8 * -2,0 * -1,4

7   4607                  Britta de Haan                         31/03/99    Clytoneus               Amersfoort              30/08/15

                          15,59 * 1,51 * 12,08 * 27,20 * 5,16 * 33,25 * 2.28,80 * 0,1 * -1,7 * 1,2

8   4543                  Dhanique van de Kruisweg               28/02/99    AV '34                  Amersfoort              30/08/15

                          15,48 * 1,61 * 11,36 * 27,31 * 5,31 * 26,29 * 2.32,65 * 1,1 * -1,7 * 0,6

9   4430                  Lisanne Brouwer                        12/01/99    Spirit-Lelystad         Amstelveen              24/05/15

                          15,04 * 1,57 * 11,08 * 26,83 * 5,12 * 31,62 * 2.49,59 * 1,4 * 1,0 *

10  4385                  Famke Heinst                           30/03/99    Ciko '66                Tilburg                 24/05/15

                          15,67 * 1,52 * 09,18 * 27,88 * 5,11 * 25,95 * 2.15,85 * -1,8 * -2,0 * 0,7

11  4346                  Jolijn van Dijk                        03/06/98    GAC-Hilversum           Amersfoort              30/08/15

                          15,58 * 1,56 * 11,30 * 27,40 * 5,11 * 29,78 * 2.43,31 * 0,1 * -1,7 * 1,4

12  4335                  Julia Hollander                        24/03/99    AV Gouda                Tilburg                 24/05/15

                          15,47 * 1,58 * 10,32 * 27,46 * 5,25 * 33,05 * 2.50,79 * -1,8 * 0,0 * 1,1

13  4323                  Merel Wevers                           19/10/99    AV '34                  Best                    05/07/15

                          15,53 * 1,42 * 10,58 * 26,47 * 4,84 * 35,24 * 2.37,62 * 0,0 * -0,3 * 0,8

14  4320                  Danique de Haan                 MC     13/06/00    AV '34                  Tilburg                 24/05/15

                          15,95 * 1,52 * 10,25 * 27,72 * 4,98 * 30,52 * 2.28,09 * -1,1 * 0,0 * 0,8

15  4282                  Marjolein Bolten                       07/10/99    AV Haarlemmermeer       Lisse                   05/07/15

                          15,57 * 1,67 * 10,22 * 27,78 * 4,89 * 25,30 * 2.38,88 * 2,4 *  * 0,0

16  4211                  Emma Dekker                            11/11/99    Olympus '70             Tilburg                 24/05/15

                          16,27 * 1,49 * 09,68 * 27,68 * 5,09 * 25,80 * 2.23,75 * -1,1 * -2,0 * 1,3

17  4209                  Lena Kater                             03/09/98    PEC 1910                Amersfoort              30/08/15

                          16,27 * 1,51 * 11,44 * 26,93 * 4,93 * 26,89 * 2.38,12 * 1,1 * 0,2 * 0,7

18  4203                  Hanna Voorberg                         26/08/98    Lycurgus                Krommenie               23/08/15

                          16,73 * 1,40 * 11,78 * 27,33 * 5,28 * 28,21 * 2.33,3 * 0,3 * -0,6 * 2,5

19  4201                  Eveline Saalberg                       30/07/98    GVAC                    Gemert                  07/06/15

                          16,26 * 1,46 * 09,90 * 26,14 * 4,78 * 28,34 * 2.30,39 * 1,2 * 0,8 * 2,5

20  4139                  Rianne Beuling                         20/12/99    AV NOP                  Stadskanaal             30/08/15

                          15,17 * 1,45 * 10,64 * 27,22 * 4,98 * 26,04 * 2.43,55 * 1,3 * 0,4 *

21  4059                  Lucinde Wiersema (sen. Mat)            05/02/98    Leiden Atletiek         Bydgoszcz (POL)         22/07/15

                          17,55 * 1,62 * 09,92 * 28,36 * 5,10 * 34,29 * 2.47,32 *  *  * 3,7

22  4050                  Nikki Kraaijeveld                      13/07/98    DEM                     Krommenie               23/08/15

                          15,23 * 1,49 * 08,04 * 26,55 * 5,07 * 18,91 * 2.35,09 * 0,3 * -0,6 * 1,8

23  4036                  Mariska Klaver                         01/01/98    Flevo Delta             Amersfoort              30/08/15

                          15,85 * 1,61 * 09,35 * 28,24 * 4,81 * 28,84 * 2.47,07 * 1,1 * -0,1 * 0,2

24  4029                  Janna Visser                           03/03/98    Startbaan               Amstelveen              24/05/15

                          15,78 * 1,32 * 09,03 * 26,15 * 4,95 * 24,27 * 2.29,89 * 1,4 * 1,0 *

25  3994                  Andrea Bouma                           06/11/99    De Spartaan             Lisse                   05/07/15

                          16,69 * 1,55 * 08,87 * 25,96 * 4,63 * 28,18 * 2.44,36 * 2,4 *  * 0,3

    in onderlinge wedstrijd:

    4316                  Lena Kater                             03/09/98    PEC 1910                Zwolle                  27/09/15

                          15,98 * 1,55 * 10,77 * 26,88 * 4,90 * 27,70 * 2.33,12 * -1,1 * 0,5 *

    4283                  Dewi Lafontaine                        08/01/99    Haag Atletiek           Den Haag                04/10/15

                          15,27 * 1,45 * 10,64 * 27,11 * 5,35 * 46,09 * 3.20,90 *  *  *

 

    4 x 100 meter clubteams Meisjes-B

1   48.44                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Amstelveen              26/09/15

2   49.95                 Amsterdam                                          Phanos                  Leiden                  10/05/15

3   50.17                 Arnhem                                             Ciko '66                Weert                   14/06/15

4   50.25                 Amstelveen                                         Startbaan               Lisse                   14/06/15

5   50.40                 Almere                                             AV Almere '81           Amstelveen              26/09/15

6   50.51                 Emmen                                              De Sperwers             Breda                   28/06/15

7   50.64                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Den Haag                20/09/15

8   50.80                 Beverwijk                                          DEM                     Santpoort               14/06/15

9   50.81                 Amsterdam                                          AV '23                  Den Haag                20/09/15

10  50.86                 Hoofddorp                                          AV Haarlemmermeer       Amstelveen              26/09/15

11  50.88                 Lisse                                              De Spartaan             Den Haag                20/09/15

12  50.91                 Rotterdam                                          PAC                     Den Haag                20/09/15

13  50.98                 Zeist                                              Fit                     Breda                   28/06/15

14  51.14                 Krommenie                                          Lycurgus                Huizen                  10/05/15

15  51.20                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Breda                   28/06/15

16  51.30                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Den Haag                20/09/15

17  51.39                 Zoetermeer                                         Ilion                   Lisse                   14/06/15

18  51.47                 Vught                                              Prins Hendrik           Venray                  10/05/15

19  51.64                 Boskoop                                            AV '47                  Breda                   28/06/15

20  51.84                 Utrecht                                            Phoenix                 Lisse                   14/06/15

21  51.99                 Delft                                              AV '40                  Amstelveen              26/09/15

22  52.14                 Utrecht                                            U-Track                 Lisse                   14/06/15

23  52.30                 Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Weert                   14/06/15

24  52.47                 Haarlem                                            KAV Holland             Santpoort               14/06/15

25  52.50                 Gouda                                              AV Gouda                Leiden                  10/05/15

 

    4 x 200 meter clubteams Meisjes-B

1   1.43,24               Leiden                                             Leiden Atletiek         Amstelveen              27/09/15

2   1.47,34               Beverwijk                                          DEM                     Amstelveen              27/09/15

3   1.49,06               Almere                                             AV Almere '81           Amstelveen              27/09/15

4   1.49,72               Emmen                                              De Sperwers             Amstelveen              27/09/15

5   1.49,85               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Amstelveen              27/09/15

6   1.51,00               Haarlem                                            KAV Holland             Amstelveen              27/09/15

7   1.51,61               Amsterdam                                          AV '23                  Amstelveen              27/09/15

8   1.52,67               Amsterdam                                          AAC                     Amstelveen              27/09/15

9   1.53,43               Naaldwijk                                          Olympus '70             Amstelveen              27/09/15

10  1.53,68               Boskoop                                            AV '47                  Amstelveen              27/09/15

11  1.56,69               Zeist                                              Fit                     Amstelveen              27/09/15

 

    4 x 200 meter Meisjes-B

1   1.48,27                                               MC                 Spado / Sparta          Amstelveen              27/09/15

 

    4 x 400 meter clubteams Meisjes-B

1   4.09,86               Beverwijk                                          DEM                     Amstelveen              26/09/15

2   4.10,66               Leiden                                             Leiden Atletiek         Breda                   28/06/15

3   4.18,77               Hoofddorp                                          AV Haarlemmermeer       Amstelveen              26/09/15

4   4.20,59               Rotterdam                                          PAC                     Amstelveen              26/09/15

5   4.29,14               Boskoop                                            AV '47                  Breda                   28/06/15

 

    zweedse estafette clubteams Meisjes-B

1   2.21,58               Leiden                                             Leiden Atletiek         Amstelveen              27/09/15

2   2.22,35               Rotterdam                       MC                 PAC                     Amstelveen              27/09/15

3   2.24,00               Lisse                           MC                 De Spartaan             Amstelveen              27/09/15

4   2.24,09               Almere                                             AV Almere '81           Amstelveen              27/09/15

5   2.24,83               Beverwijk                                          DEM                     Amstelveen              27/09/15

6   2.25,66               Naaldwijk                                          Olympus '70             Amstelveen              27/09/15

7   2.26,10               Den Helder                      MD                 Sportlust               Hoorn                   05/06/15

8   2.26,14               Bergen op Zoom                  MC                 Spado                   Amstelveen              27/09/15

9   2.28,28               Amstelveen                                         Startbaan               Amstelveen              27/09/15

10  2.28,60               Haarlem                         MD                 KAV Holland             Amstelveen              27/09/15

11  2.29,18               Wageningen                      MC                 Pallas '67              Amstelveen              27/09/15

12  2.29,91               Terneuzen                                          Scheldesport            Amstelveen              27/09/15

13  2.31,17               Oss                             MD                 AV Oss '78              Amstelveen              27/09/15

14  2.32,14               Zoetermeer                      MC                 Ilion                   Amstelveen              27/09/15

15  2.34,58               Den Haag                        MC                 Sparta                  Amstelveen              27/09/15

16  2.34,98               Den Haag                        MC                 Haag Atletiek           Amstelveen              27/09/15

17  2.35,83               Amsterdam                       MC                 Phanos                  Amstelveen              27/09/15

18  2.35,92               Zeist                                              Fit                     Amstelveen              27/09/15