Dit is de jaarranglijst MEISJES A over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 21 juni 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
25 juni 2017

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

100 meter

11.74           -1.4  Lieke Klaver                           20-08-98    SAV                     Hengelo                 11-06-17

11.77           1.0   Demi van den Wildenberg         MB     29-02-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

11.82           0.7   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

11.82           0.7   N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Tilburg                 05-06-17

11.83           0.7   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Tilburg                 ?

11.84           1.1   Bowien Jansen                          29-08-98    AV Haarlemmermeer       Oordegem (BEL)          27-05-17

11.87           1.4   Andrea Bouma                           06-11-99    De Spartaan             Vught                   25-05-17

11.99           0.7   Maayke Tjin A-Lim                      10-01-98    NEA-Volharding          Leiden                  17-06-17

12.04           1.8   Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

12.23           -0.2  Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Hagen (GER)             16-06-17

12.30           0.5   Janke Strijp                           06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

12.41           0.8   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Breda                   12-05-17

12.42           0.6   Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

12.42           -0.4  Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

12.43           0.6   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Someren                 21-05-17

12.43           0.6   Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Amsterdam               25-05-17

12.51           1.5   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

12.51           -0.5  Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Best                    13-06-17

12.53           -0.2  Beau Winnubst                          26-05-99    AAC                     Veenendaal              18-06-17

12.54           1.0   Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

12.55           1.1   Iris Bastmeijer                        18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

12.56           0.6   Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

12.58           0.7   Marieke Imhof                          11-09-98    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

12.59           1.4   Anduella Kwasiba                MB     06-09-01    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

12.60           0.1   Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Tilburg                 05-06-17

12.63           -0.4  Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

12.64           0.7   Kato Leusink                    MB     24-03-01    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

12.64           1.1   Melanie de Vries                       14-07-98    Athlos                  Arnhem                  01-06-17

12.65           -1.3  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Breda                   12-05-17

12.67           0.6   Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

12.68           0.5   Eva Mollema                            28-12-98    Vitalis                 Groningen               03-06-17

12.69           0.9   Anouk Rensink                   MB     16-05-01    Unitas                  Drunen                  07-05-17

12.69           -0.2  Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

12.74           0.5   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

12.76           2.4   Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Steenwijk               01-04-17

12.76           0.8   Eva Vonk                               27-06-99    Sprint                  Breda                   12-05-17

12.77           0.7   Daphne Linnekamp                       09-12-98    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

12.78           1.7   Deborah Westfa                         06-06-99    Energie                 Tilburg                 05-06-17

12.79           0.9   Lucie Tiemeier                  MB     19-04-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

12.80           1.4   Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

12.82           0.7   Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Heerenveen              08-04-17

12.83           0.5   Fréderique Post                 MB     03-02-00    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

12.84           -0.8  Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Hagen (GER)             16-06-17

12.85           2.0   Laura Karamowa                         05-09-99    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

12.85           1.8   Kyara Tjin-A-Lim                       12-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

12.85           0.6   Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Someren                 21-05-17

12.86           0.9   Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Vught                   07-05-17

12.87           2.4   Sanne Haagsma                   MB     26-03-01    Horror                  Steenwijk               01-04-17

12.87           -1.1  Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

12.88           0.9   Djim van den Berg               MB     08-02-01    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

12.88           0.1   Anna Zoë Moritz                        15-12-98    Typhoon                 Breda                   28-05-17

12.89           1.4   Kirsten Kuntz                          09-06-99    Passaat                 Drunen                  07-05-17

12.90           0.5   Judith Endstra                         16-02-99    KAV Holland             Naaldwijk               28-05-17

12.90           0.1   Natalie Puper                          28-07-98    Atverni                 Tilburg                 05-06-17

geen windgegevens bekend:

12.37                 Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

12.4                  Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

12.61                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

met teveel rugwind:

11.90       w   2.7   Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

12.22       w   2.7   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

12.51       w   2.2   Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Eindhoven               02-05-17

12.55       w   2.7   Didi Wals                       MB     18-01-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

12.67       w   2.7   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

12.76       w   2.6   Lianne Huisjes                  MC     02          Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

12.81       w         Robin Hassing                          04-06-99    Fortuna                 Naaldwijk               19-05-17

12.87       w   2.6   Rosalie Breems                  MC     14-09-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

12.88       w   2.3   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Papendrecht             25-03-17

12.89       w   2.6   Kirsten Kuntz                          09-06-99    Passaat                 Papendrecht             25-03-17

in onderlinge wedstrijd:

12.82           1.4   Judith Endstra                         16-02-99    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

150 meter

17.59           0.1   Andrea Bouma                           06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

17.68           -1.0  Lieke Klaver                           20-08-98    SAV                     Lisse                   13-05-17

18.09           -1.0  Maayke Tjin A-Lim                      10-01-98    NEA-Volharding          Lisse                   13-05-17

18.17           -1.0  Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

18.49           -0.4  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 27-05-17

18.71           -1.0  Gwen Reuver                            28-03-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

18.87           1.2   Melanie de Vries                       14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

18.89           1.0   Miro Vlasman                    MD     24-01-04    Phanos                  Soest                   16-06-17

19.17           0.2   Sarah Itiola                    MC     23-12-02    Feniks                  Almere                  27-05-17

19.22           -1.2  Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Rijen                   27-05-17

19.26           1.9   Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

19.27           1.2   Beau Winnubst                          26-05-99    AAC                     Lisse                   13-05-17

19.27           1.2   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

19.27           0.2   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

19.32           -0.1  Kyara Tjin-A-Lim                       12-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

19.33           1.2   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

 

200 meter

23.84           -0.2  Lieke Klaver                           20-08-98    SAV                     Oordegem (BEL)          27-05-17

24.09           -0.1  Andrea Bouma                           06-11-99    De Spartaan             Leiden                  17-06-17

24.21           -0.6  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

24.48           0.9   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Leiden                  17-06-17

24.48           0.1   Minke Bisschops                 MC     02-09-02    Unitas                  Aken (GER)              ?

24.52           -0.6  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

25.26           -4.4  Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Leiden                  30-04-17

25.26           1.4   Janke Strijp                           06-01-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

25.27           0.0   Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Gemert                  03-06-17

25.37           -2.0  Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

25.41           0.7   Melanie de Vries                       14-07-98    Athlos                  Drachten                28-05-17

25.63           1.5   Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Leiden                  17-06-17

25.64           1.6   Anouk Rensink                   MB     16-05-01    Unitas                  Drunen                  07-05-17

25.70           1.6   Janine Verhaar                  MB     27-05-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

25.84           -4.4  Gwen Reuver                            28-03-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

25.87           1.9   Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

25.89           1.7   Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Emmeloord               13-05-17

25.89           0.1   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

25.92           -0.9  Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Heerenveen              20-05-17

25.97           1.8   Beau Winnubst                          26-05-99    AAC                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

25.98           1.7   Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

25.99           1.7   Janna Doumpas                   MB     30-06-01    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          27-05-17

26.00           1.7   Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               13-05-17

26.01           0.6   Anduella Kwasiba                MB     06-09-01    Jahn II                 Emmen                   18-06-17

26.03           0.2   Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Gemert                  03-06-17

26.04           0.0   Dewi Lafontaine                        08-01-99    Haag Atletiek           Gemert                  03-06-17

26.05           -0.6  Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Someren                 21-05-17

26.11           1.9   Nida Huijben                           17-11-99    Hellas                  Hilversum               18-06-17

26.15           0.1   Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Someren                 21-05-17

26.19           1.9   Marieke Imhof                          11-09-98    U-Track                 Hilversum               18-06-17

26.20           -0.1  Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              04-06-17

26.20           -0.5  Iris Bastmeijer                        18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

26.26           -1.4  Sarah Itiola                    MC     23-10-02    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

26.26           1.3   Megan de Ruiter                 MB     26-05-01    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

26.26           -1.3  Eva Mollema                            28-12-98    Vitalis                 Harderwijk              18-06-17

26.28           0.1   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Amsterdam               25-05-17

26.28           0.1   Daphne Linnekamp                       09-12-98    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

26.31           0.1   Sheenai Muntslag                MC     14-10-02    Sprint                  Amsterdam               25-05-17

26.31           -0.3  Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

26.33           -0.6  Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

26.33           0.2   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

26.34           0.5   Rozemarijn Snijders             MB     09-03-01    Climax                  Wijchen                 21-05-17

26.38           2.5   Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Emmeloord               13-05-17

26.38           -1.0  Maureen Louws                   MC     19-05-03    AV NOP                  Heerenveen              20-05-17

26.38           -0.9  Shaquata King                   MB     26-02-01    Feniks                  Amsterdam               21-05-17

26.39           -0.2  Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Wageningen              19-05-17

26.39           1.2   Lotte van Stijn                        02-08-99    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

26.43           -0.8  Fenna Klapwijk                  MB     29-01-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

26.48           0.1   Shanna Mol                      MB     13-06-00    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

26.48           0.7   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

26.48           1.9   Kato Leusink                    MB     24-03-01    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

geen windgegevens bekend:

24.96                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

25.86                 Fenna Klapwijk                  MB     29-01-00    PAC                     Breda                   12-05-17

25.88                 Janneke Lemmerzaal                     14-12-99    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

25.90                 Charlie van Gorkum              MB     18-02-00    Spado                   Oordegem (BEL)          27-05-17

25.99                 Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Vught                   07-05-17

26.24                 Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

26.40                 Zoë Meyer                       MB     20-01-00    Sprint                  Breda                   12-05-17

met teveel rugwind:

25.95       w   2.6   Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

26.04       w   2.5   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

 

300 meter

39.71                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

39.80                 Andrea Bouma                           06-11-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

40.68                 Melanie de Vries                       14-07-98    Athlos                  Lisse                   13-05-17

41.75                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Lisse                   13-05-17

42.50                 Lotte van Stijn                        02-08-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

42.80                 Megan de Ruiter                 MB     26-05-01    Phanos                  Lisse                   13-05-17

42.87                 Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Tilburg                 01-04-17

43.25                 Iris Bastmeijer                        18-06-98    Attila                  Tilburg                 01-04-17

43.41                 Leonie Wierenga                 MB     16-08-00    SAV                     Lisse                   13-05-17

 

400 meter

54.69                 Femke Bol                       MB     23-02-00    Altis                   Oordegem (BEL)          27-05-17

56.74                 Andrea Bouma                           06-11-99    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

56.80                 Melanie de Vries                       14-07-98    Athlos                  Hoorn                   30-04-17

57.07                 Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

57.41                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Leiden                  11-06-17

57.98                 Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

58.03                 Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

58.09                 Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

58.11                 Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Wageningen              16-06-17

58.33                 Yasmin Liverpool (GBR)                 15-01-99    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

58.36                 Ashley Melcherts                       17-04-98    Energie                 Utrecht                 12-05-17

58.62                 Nida Huijben                           17-11-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

58.62                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

58.64                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

58.68                 Rozemarijn Snijders             MB     09-03-01    Climax                  Vught                   25-05-17

58.77                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Vught                   25-05-17

58.79                 Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Amsterdam               25-05-17

58.87                 Janke Strijp                           06-01-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

59.05                 Vera Lurvink                           17-04-99    Prins Hendrik           Tilburg                 05-06-17

59.09                 Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Utrecht                 12-05-17

59.17                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Tilburg                 05-06-17

59.20                 Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Vught                   25-05-17

59.32                 Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Vught                   25-05-17

59.43                 Eline Schwietert                MB     02-02-01    Ciko '66                Arnhem                  01-06-17

59.48                 Anna Zoë Moritz                        15-12-98    Typhoon                 Breda                   28-05-17

59.51                 Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Utrecht                 12-05-17

59.53                 Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

59.61                 Nikki Kraaijeveld                      13-07-98    AAC                     Veenendaal              18-06-17

59.77                 Nienke Heida                           05-05-98    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

59.99                 Anouk Hellingh                  MB     29-02-00    Lycurgus                Epe                     23-04-17

60.12                 Emma Dekker                            11-11-99    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

60.22                 Judith de Heer                         28-01-98    Tartlétos               Emmen                   18-06-17

60.23                 Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Tilburg                 11-06-17

60.25                 Leonie Wierenga                 MB     16-08-00    SAV                     Hoorn                   30-04-17

60.28                 Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Vught                   25-05-17

60.34                 Jasmijn van Iersel                     16-04-99    PAC                     Den Haag                20-05-17

60.36                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

60.36                 Kirsten Kuntz                          09-06-99    Passaat                 Spijkenisse             18-06-17

60.38                 Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

60.46                 Danique Gimbrère                       25-08-99    Groningen Atletiek      Harderwijk              18-06-17

60.52                 Kirsten Otten                   MB     07-08-00    Startbaan               Amsterdam               22-04-17

60.53                 Janna van Burik                 MB     11-05-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

60.77                 Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Wageningen              19-05-17

60.84                 Lotte van Stijn                        02-08-99    De Spartaan             Tilburg                 05-06-17

61.07                 Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Epe                     23-04-17

61.13                 Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Epe                     23-04-17

61.28                 Elke Molenaar                          11-03-98    AV Almere '81           Tilburg                 05-06-17

61.40                 Jetske van Kampen                      28-12-98    Hylas                   Naaldwijk               28-05-17

61.44                 Suzanne van Eijck               MB     16-04-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

61.46                 Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Wageningen              19-05-17

 

800 meter

2.09,87               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Nijmegen                02-06-17

2.10,12               Ashley Melcherts                       17-04-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

2.11,03               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

2.11,62               Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

2.12,48               Kirsten Otten                   MB     07-08-00    Startbaan               Utrecht                 02-06-17

2.12,53               Jetske van Kampen                      28-12-98    Hylas                   Oordegem (BEL)          27-05-17

2.13,11               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Leiden                  17-06-17

2.13,25               Jasmijn Bakker                         11-10-99    Triathlon               Leiden                  17-06-17

2.13,72               Famke Heinst                           30-03-99    De Liemers              Leiden                  17-06-17

2.14,07               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

2.14,32               Roos Hop                        MB     17-04-00    R' dam Atletiek         Leiden                  17-06-17

2.14,55               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Leiden                  17-06-17

2.14,92               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Utrecht                 12-05-17

2.14,93               Shurianty Mathilda              MB     14-04-00    Energie                 Leiden                  17-06-17

2.14,99               Jonne Walstra                   MB     14-07-00    Atos                    Utrecht                 02-06-17

2.15,13               Diane van Es                           22-03-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

2.15,15               Anouk Prop                             27-12-99    Spado                   Drunen                  07-05-17

2.15,54               Suzanne Libbers                 MB     12-02-01    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

2.15,72               Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

2.15,74               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

2.15,91               Desi van Emmerik                MC     15-01-02    Cialfo                  Hagen (GER)             16-06-17

2.16,01               Yasmine Abbes                   MC     18-02-02    Nijmegen Atletiek       Leiden                  17-06-17

2.16,23               Britt Roos                      MC     01-07-03    HAC '63                 Wageningen              19-05-17

2.16,68               Emma Dekker                            11-11-99    Olympus '70             Leiden                  17-06-17

2.16,78               Maaike Telkamp                         20-08-99    AV Almere '81           Utrecht                 12-05-17

2.16,86               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              23-05-17

2.17,14               Tischa Braum                    MD     13-08-05    Nijmegen Atletiek       Genderingen             06-05-17

2.17,30               Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

2.17,34               Danique Verdellen                      08-10-99    Scopias                 Leiden                  17-06-17

2.17,55               Linda Alzate Ramirez                   11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

2.17,59               Mariska Poel                           20-05-99    DEM                     Leiden                  17-06-17

2.17,68               Elke Molenaar                          11-03-98    AV Almere '81           Hengelo                 10-06-17

2.17,72               Vera Lurvink                           17-04-99    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

2.18,14               Madelief Kok                    MB     25-10-00    Triathlon               Leiden                  17-06-17

2.18,19               Thelma Solleveld                       19-03-98    Olympus '70             Leiden                  17-06-17

2.18,25               Annemarie Slangewal                    12-09-98    Altis                   Drachten                28-05-17

2.18,53               Lieve Eising                    MB     28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

2.18,75               Lotte van Schaik                MC     26-10-02    Atverni                 Vught                   25-05-17

2.18,81               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Vught                   25-05-17

2.18,88               Danique Gimbrère                       25-08-99    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

2.18,91               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Vught                   25-05-17

2.18,93               Aylan Menick                    MB     28-05-00    Atverni                 Utrecht                 12-05-17

2.19,00               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Gemert                  06-05-17

2.19,05               Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Eindhoven               19-05-17

2.19,48               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Vught                   25-05-17

2.19,62               Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

2.19,66               Kyra Keurentjes                 MB     13-12-00    De Liemers              Utrecht                 12-05-17

2.19,79               Jenda de Boer                   MC     03-07-02    Horror                  Wageningen              16-06-17

2.20,04               Fleur Kuijpers                         17-08-99    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

 

1000 meter

2.49,72               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Lisse                   13-05-17

2.54,07               Jetske van Kampen                      28-12-98    Hylas                   Lisse                   13-05-17

2.54,58               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Lisse                   13-05-17

2.56,41               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Amersfoort              09-05-17

 

1500 meter

4.20,91               Roos Blokhuis                   MB     05-02-01    Passaat                 Oordegem (BEL)          27-05-17

4.25,31               Diane van Es                           22-03-99    PAC                     Huizingen (BEL)         10-06-17

4.25,41               Jasmijn Bakker                         11-10-99    Triathlon               Nijmegen                02-06-17

4.30,89               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Huizingen (BEL)         10-06-17

4.30,90               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

4.32,17               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Wageningen              16-06-17

4.32,82               Maaike Telkamp                         20-08-99    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

4.35,37               Merel van der Marel                    01-11-99    AV Haarlemmermeer       Soest                   16-06-17

4.36,03               Kristel van den Berg                   30-10-98    Energie                 Oordegem (BEL)          27-05-17

4.36,98               Famke Heinst                           30-03-99    De Liemers              Oordegem (BEL)          27-05-17

4.37,68               Sarah Peerik                    MC     22-12-02    Hanzesport              Nijmegen                02-06-17

4.38,61               Manjorie Janssen                MC     25-05-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

4.38,61               Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Huizingen (BEL)         10-06-17

4.39,97               Lydia van Dijk                  MB     04-01-00    KAV Holland             Wageningen              19-05-17

4.41,97               Luzan Janssen                   MB     07-10-00    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

4.42,89               Linda Alzate Ramirez                   11-02-99    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

4.44,84               Sara Schouten                   MC     22-08-03    Atverni                 Wageningen              19-05-17

4.45,49               Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

4.45,70               Lieve Eising                    MB     28-06-01    Lycurgus                Amsterdam               18-06-17

4.46,34               Tamar Veltman                   MC     27-01-03    AV Almere '81           Wageningen              16-06-17

4.46,84               Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Huizingen (BEL)         10-06-17

4.47,39               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Nijmegen                02-06-17

4.47,79               Mariska Poel                           20-05-99    DEM                     Utrecht                 02-06-17

4.48,04               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Soest                   16-06-17

4.48,25               Annemarie Slangewal                    12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

4.48,38               Ellen van der Kolk                     24-08-98    AC TION                 Harderwijk              18-06-17

4.48,38               Anouk Prop                             27-12-99    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

4.48,74               Yara Schoenmakers               MC     07-05-03    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

4.49,95               Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

4.49,97               Femke Been                      MB     16-03-01    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

4.50,34               Tess van Randtwijk              MD     04-10-04    AV '34                  Wageningen              16-06-17

4.51,24               Bregje Sloot                    MB     28-01-00    De Liemers              Utrecht                 02-06-17

4.51,39               Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Amersfoort              28-03-17

4.51,42               Lotte van der Pol                      24-12-99    Cifla                   Utrecht                 12-05-17

4.51,66               Fee Mok                         MC     25-11-03    SAV                     Heerhugowaard           11-06-17

4.52,33               Evelien Kuiper                  MB     07-06-00    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

4.53,27               Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

4.53,59               Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Soest                   16-06-17

4.54,34               Noa Hoondert                    MB     27-08-00    AV '23                  Hilversum               18-06-17

4.54,89               Sanne Mooldijk                         20-10-98    PAC                     Utrecht                 12-05-17

4.55,01               Iris Velting                    MB     25-08-00    HAC '63                 Wageningen              16-06-17

4.55,08               Selina Franken                  MD     07-02-05    AV Zeewolde             Soest                   16-06-17

4.55,25               Sophie Dielissen                       19-01-99    Venloop Running Team    Wageningen              16-06-17

4.55,88               Ellen Doorn                     MC     04-09-02    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

4.56,82               Anne Heeckeren                  MB     13-04-00    Venloop Running Team    Nijmegen                02-06-17

4.56,87               Lisan Duijvestijn                      15-02-98    Olympus '70             Alphen aan den Rijn     28-05-17

4.57,50               Ilse Kamphuis                   MB     05-12-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

4.57,52               Julia Groot                     MC     10-11-02    Ciko '66                Wageningen              16-06-17

4.57,70               Danique Bosgoed                 MB     30-09-01    PEC 1910                Wageningen              16-06-17

4.58,36               Denise de Does                  MC     14-05-03    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

 

2000 meter

6.43,49               Laura van Langen                MC     31-01-03    SAV                     Edam                    09-05-17

6.46,91               Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

7.03,72               Inger van Dok                   MB     09-08-00    AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

7.06,95               Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Edam                    09-05-17

 

3000 meter

9.33,91               Diane van Es                           22-03-99    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17

9.34,18               Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Vught                   25-05-17

9.48,91               Anna Hightower                  MC     18-07-02    Ciko '66                Vught                   25-05-17

9.50,09               Shirin van Anrooij              MC     05-02-02    AV '56                  Ertvelde (BEL)          ?

10.02,41              Anna Eikendal                   MC     04-06-02    Atverni                 Veldhoven               07-04-17

10.11,56              Ashley Melcherts                       17-04-98    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

10.19,55              Anne van Heeckeren              MB     13-04-00    Venloop Running Team    Utrecht                 12-05-17

10.21,52              Lisan Duijvestijn                      15-02-98    Olympus '70             Oud Beijerland          20-04-17

10.22,87              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

10.24,27              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Vught                   25-05-17

10.25,40              Ellen van der Kolk                     24-08-98    AC TION                 Drachten                28-05-17

10.25,64              Jolie Tops                             13-06-99    Eindhoven Atletiek      Vught                   25-05-17

10.27,73              Elke Pronk                      MB     07-02-00    Atletics                Rijssen                 26-05-17

10.28,63              Evelien Kuiper                  MB     07-06-00    Groningen Atletiek      Emmeloord               17-06-17

10.36,57              Madelief Kok                    MB     25-10-00    Triathlon               Vught                   25-05-17

10.39,15              Sanne Mooldijk                         20-10-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

10.42,36              Emmy van den Berg               MC     05-10-02    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

10.45,67              Pippa Hofman                           07-05-99    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

10.46,67              Pamela Alzate Ramirez                  11-02-99    Ilion                   Naaldwijk               21-04-17

10.48,40              Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

10.50,72              Linda Alzate Ramirez                   11-02-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

10.50,91              Loïs Oldhoff                           19-03-98    Vitalis                 Utrecht                 12-05-17

10.52,25              Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Santpoort               30-04-17

10.53,12              Cheryl Konijn                   MB     20-07-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

10.56,16              Isa Leen                        MB     27-06-02    Olympus '70             Naaldwijk               09-06-17

10.56,68              Sanne van Gils                         02-12-98    Spado                   Veenendaal              18-06-17

10.57,55              Lotte Veldhoen                  MB     02-07-01    Energie                 Oud Beijerland          20-04-17

10.59,14              Nienke van Dok                  MC     06-11-02    AV Aalsmeer             Naaldwijk               09-06-17

10.59,31              Iris Velting                    MB     25-08-00    HAC '63                 Assen                   28-05-17

11.03,10              Inger van Dok                   MB     09-08-00    AV Aalsmeer             Naaldwijk               09-06-17

11.08,53              Dorian Wevers                          05-12-98    BAV                     Utrecht                 02-06-17

11.09,7               Daphne de Koning                MB     12-06-01    Archeus                 Winterswijk             25-03-17

11.13,53              Bieke Schipperen                MD     05-03-04    Scorpio                 Oud Beijerland          20-04-17

11.14,60              Eline Runderkamp                MB     03-09-00    AV Edam                 Utrecht                 02-06-17

11.20,03              Noa Zoon                        MB     09-03-00    Noordkop                Utrecht                 02-06-17

11.20,78              Emma Kok                               28-02-99    Phanos                  Den Haag                20-05-17

11.21,64              Carmen Oosterkamp               MB     18-01-00    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

11.25,30              Lisanne Wiggers                        16-09-99    MPM                     Assen                   28-05-17

11.28,15              Malou Eisen                     MB     04-10-00    PEC 1910                Hoorn                   30-04-17

11.28,28              Anouk Prop                             27-12-99    Spado                   Leiden                  30-04-17

11.28,69              Linde  Klein Nibbelink          MB     21-03-00    AVA '70                 Utrecht                 12-05-17

11.30,53              Bess van Noord                         28-11-99    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

11.34,12              Noa Hoondert                    MB     27-08-00    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

11.34,67              Cinder Vis                      MB     21-12-01    O.S.S. - VOLO           Vught                   25-05-17

11.36,06              Kyara Gijsbers                  MC     22-02-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

11.37,11              Robin van Leijsen               MB     23-04-01    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

11.37,20              Willemijn Fuite                 MC     29-03-02    Attila                  Vught                   25-05-17

11.39,93              Rosa Hulsman                    MB     22-02-00    Altis                   Drachten                28-05-17

11.41,69              Nicole van Lente                MB     05-12-00    AV '34                  Vught                   07-05-17

11.44,38              Karlijn Bongenaar               MB     29-06-01    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

11.44,87              Marit van der Schaaf            MB     28-09-00    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

 

5000 meter

16.25,55              Jasmijn Lau                            11-03-99    Ciko '66                Nijmegen                02-06-17

16.27,09              Floor Doornwaard                MB     17-02-00    De Gemzen               Nijmegen                02-06-17

16.57,02              Diane Es                               22-03-99    PAC                     Nijmegen                02-06-17

17.34,66              Ynte Biemans                    MB     08-12-00    Atverni                 Amersfoort              11-04-17

17.56,33              Kristel Berg                           30-10-98    Energie                 Nijmegen                02-06-17

18.03,10              Lotte van der Pol                      24-12-99    Cifla                   Nijmegen                02-06-17

18.04,63              Emmy Weekers                           05-10-99    AV Weert                Nijmegen                02-06-17

18.55,73              Loïs Oldhoff                           19-03-98    Vitalis                 Wageningen              19-05-17

19.11,62              Dorian Wevers                          05-12-98    BAV                     Soest                   16-06-17

 

3000 meter steeple chase 76,2 cm

10.22,57              Jasmijn Bakker                         11-10-99    Triathlon               Oordegem (BEL)          27-05-17

10.26,93              Kristel van den Berg                   30-10-98    Energie                 Ninove (BEL)            06-05-17

10.39,27              Marije Hijman                   MB     10-06-00    PAC                     Barendrecht             01-06-17

11.26,39              Sanne Mooldijk                         20-10-98    PAC                     Barendrecht             01-06-17

11.40,65              Anouk van Gils                  MB     26-09-00    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

11.56,91              Bloeme Peeters                         30-03-99    Unitas                  Den Haag                20-05-17

11.59,03              Pamela Alzate Ramirez                  11-02-99    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

12.22,60              Anne Geytenbeek                 MB     25-05-01    U-Track                 Hilversum               18-06-17

12.44,05              Karlijn Bongenaar               MB     29-06-01    Prins Hendrik           Den Haag                20-05-17

12.47,80              Annemarie Slangewal                    12-09-98    Altis                   Harderwijk              18-06-17

13.35,09              Tamara van Berkel                      05-10-99    AC TION                 Harderwijk              18-06-17

13.39,31              Rianne Kok                      MB     11-06-01    Athlos                  Harderwijk              18-06-17

13.47,89              Naomi Geleynse                         12-10-98    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

13.49,71              Carmen Oosterkamp               MB     18-01-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

 

100 meter horden 83,8 cm (13m - 8,5m)

13.65           -0.6  Maayke Tjin A-Lim                      10-01-98    NEA-Volharding          Oordegem (BEL)          06-03-17

14.50           0.5   Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

14.55           0.3   Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

14.68           0.5   Marijke Esselink                       22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

14.71           0.0   Dewi Lafontaine                        08-01-99    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

14.77           -0.3  Janke Strijp                           06-01-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

14.80           1.1   Janneke Lemmerzaal                     14-12-99    Leiden Atletiek         Tilburg                 05-06-17

14.99           0.6   Nikki Kraaijeveld                      13-07-98    AAC                     Veenendaal              18-06-17

15.16           0.3   Dorenda Zwaard                         30-05-98    AV '40                  Tilburg                 05-06-17

15.19           0.5   Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Emmeloord               13-05-17

15.26           -1.4  Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Hoorn                   30-04-17

15.26           0.5   Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

15.27           -0.2  Feline Molenaar                        17-06-99    Avantri                 Alphen a/d Rijn         30-04-17

15.35           0.6   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

15.42           1.1   Iris Bastmeijer                        18-06-98    Attila                  Nijmegen                18-06-17

15.48           0.0   Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Gemert                  03-06-17

15.49           1.4   Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

15.53           1.0   Josephine Kandeh                       20-08-98    Phanos                  Hilversum               18-06-17

15.54           0.5   Dhanique van de Kruisweg               28-02-99    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

15.57           -0.1  Julia Hollander                        24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

15.68           0.8   Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

15.74           0.9   Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Gouda                   25-05-17

16.09           -0.4  Esmee de Jong                   MB     24-07-00    Trias                   Amsterdam               18-06-17

16.54           1.0   Sterre Weber                           16-05-99    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

16.64           1.4   Lotte Zwiers                           22-02-99    AC TION                 Hengelo                 10-06-17

16.66           -1.4  Kellynsia Leerdam               MB     08-08-01    U-Track                 Woerden                 30-04-17

16.75           1.0   Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

16.81           -0.3  Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Heerde                  08-04-17

16.82           0.7   Joyce Kraaijenbrink                    24-04-99    AV '47                  Den Haag                18-06-17

16.84           -1.6  Isa Stommels                    MB     17-08-00    HAC                     Roermond                18-06-17

geen windgegevens bekend:

13.63                 Maayke Tjin A-Lim                      10-01-98    NEA-Volharding          Lisse                   13-05-17

14.92                 Feline Molenaar                        17-06-99    Avantri                 Epe                     23-04-17

met teveel rugwind:

14.48       w   2.1   Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Harderwijk              18-06-17

14.62       w   2.1   Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

15.13       w   2.1   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

15.49       w   4.4   Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              05-06-17

15.51       w   4.4   Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

 

400 meter horden 76,2 cm

61.83                 Isa Videler                            02-03-98    Spado                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

62.17                 Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Oordegem (BEL)          27-05-17

62.30                 Janke Strijp                           06-01-98    AV '23                  Naaldwijk               28-05-17

62.75                 Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

64.24                 Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Epe                     23-04-17

64.49                 Feline Molenaar                        17-06-99    Avantri                 Vught                   25-05-17

64.53                 Iris Bastmeijer                        18-06-98    Attila                  Vught                   25-05-17

65.02                 Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Drachten                28-05-17

65.50                 Rebecca Hulshof                        01-01-99    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

65.75                 Nina Franke                     MC     14-03-02    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

65.87                 Janna van Burik                 MB     11-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

65.96                 Roos van Elk                    MB     14-01-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

66.20                 Sarah van Beilen                MC     22-03-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

66.24                 Vera Derksema                   MB     14-06-01    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

66.75                 Nikki Kraaijeveld                      13-07-98    AAC                     Haarlem                 07-05-17

66.96                 Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

67.42                 Eva Nijdam                      MC     05-07-02    Scorpio                 Tilburg                 05-06-17

67.46                 Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Drachten                28-05-17

68.00                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

68.13                 Emy Guikema                     MB     11-06-01    Groningen Atletiek      Vught                   25-05-17

68.46                 Judith de Heer                         28-01-98    Tartlétos               Assen                   28-05-17

68.98                 Anna Oosterwegel                MB     20-08-01    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

69.09                 Joyce Kraaijenbrink                    24-04-99    AV '47                  Haarlem                 07-05-17

69.26                 Nienke Heida                           05-05-98    Clytoneus               Naaldwijk               28-05-17

69.32                 Sophie van den Berg             MC     20-02-02    AV NOP                  Groningen               03-06-17

69.40                 Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Vught                   07-05-17

69.58                 Rinka Kranenburg                       02-07-99    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

69.82                 Gabriëlle Opmeer                MB     14-02-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

69.89                 Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Uden                    28-05-17

69.96                 Puck van Wiltenburg                    02-11-99    PAC                     Tilburg                 05-06-17

70.01                 Amber Aarssen                   MB     15-07-01    Fortuna                 Etten-Leur              28-05-17

70.40                 Pamela Alzate Ramirez                  11-02-99    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

70.47                 Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

70.86                 Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

71.21                 Mette  Oosterink                MC     04-10-02    GAC-Hilversum           Utrecht                 12-05-17

71.33                 Eden Göbbels                    MB     09-07-00    GAC-Hilversum           Naaldwijk               28-05-17

71.46                 Merel van Herp                  MB     11-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

71.50                 Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

71.64                 Annabelle Minnaar                      06-07-99    Nijmegen Atletiek       Vught                   07-05-17

71.65                 Ellis Huistra                   MB     03-01-01    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

71.83                 Justine Fleming                 MB     28-11-00    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

71.92                 Nienke de Jager                        05-05-98    AV Wijchen              Breda                   28-05-17

72.05                 Simone Winter                   MB     12-02-01    Lycurgus                Heerhugowaard           28-05-17

72.17                 Isa Vochteloo                   MB     29-01-01    Groningen Atletiek      Drachten                28-05-17

72.37                 Lisa van Boekel                 MB     13-11-00    Taxandria               Tilburg                 05-06-17

72.39                 Bente Smagge                           29-03-99    Attila                  Breda                   28-05-17

72.57                 Linda Alzate Ramirez                   11-02-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

72.62                 Isabelle Koopman                       02-10-98    SAV                     Drachten                28-05-17

72.85                 Carlien Wabeke                         11-12-99    Nova                    Naaldwijk               28-05-17

73.15                 Evelien van Wijk                       15-10-98    Fit                     Breda                   28-05-17

 

hoogspringen

1.74                  Nicole Etman                    MB     13-07-00    PAC                     Lisse                   13-05-17

1.73                  Glenka Antonia                         04-10-99                            Willemstad              15-04-17

1.70                  Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Hoorn                   30-04-17

1.70                  Ilse Kuijf                             13-11-99    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

1.70                  Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Sittard                 10-06-17

1.70                  Mariska Klaver                         01-01-98    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

1.69                  Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Leiden                  17-06-17

1.69                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

1.68                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Emmeloord               13-05-17

1.67                  Britt Weerman                   MC     13-06-03    AAC '61                 Heerenveen              20-05-17

1.66                  Wouke van 't Klooster                  12-12-99    Pijnenburg              Amersfoort              17-04-17

1.66                  Esmay Meinders                         13-08-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

1.66                  Fay Witte                       MC     08-03-02    KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

1.65                  Emma Oosterwegel                       29-06-98    Daventria               Leiden                  30-04-17

1.65                  Annabelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Gorinchem               30-04-17

1.65                  Dhanique van de Kruisweg               28-02-99    AV '34                  Vught                   07-05-17

1.65                  Marijntje Huige                 MB     27-07-00    Spado                   Someren                 21-05-17

1.65                  Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Weert                   27-05-17

1.65                  Kimberley Booij                 MB     28-11-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

1.64                  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              04-06-17

1.62                  Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Spark                   Vierpolders             13-04-17

1.62                  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Emmeloord               13-05-17

1.61                  Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

1.60                  Silke Peeters                          27-04-99    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

1.60                  Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

1.60                  Julia Hollander                        24-03-99    AV Gouda                Woerden                 30-04-17

1.60                  Myrthe Kruit                           28-06-99    Flevo Delta             Hoorn                   30-04-17

1.60                  Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Woerden                 30-04-17

1.60                  Susie Wittenbols                       10-07-98    Energie                 Gorinchem               30-04-17

1.60                  Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Heerde                  06-05-17

1.60                  Lara Smits                      MD     06-06-04    Noordkop                Heerhugowaard           06-05-17

1.60                  Britt Gerdes                           08-05-99    AV Voorschoten '97      Haarlem                 07-05-17

1.60                  Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

1.60                  Lucinde Wiersema                       05-02-98    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

1.60                  Marijke Esselink                       22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

1.60                  Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               13-05-17

1.60                  Sophia Mulder                   MC     12-09-02    AV '34                  Emmeloord               13-05-17

1.60                  Renske Zwolle                   MB     28-07-00    AV Heerenveen           Kampen                  17-05-17

1.60                  Isis Beentjes                   MB     25-07-00    DEM                     Amsterdam               21-05-17

1.60                  Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Wijchen                 21-05-17

1.60                  Jokèh Engelhart                 MB     07-02-01    AAV '36                 Gouda                   25-05-17

1.60                  Lauren Gommers                  MC     12-08-02    DJA                     Zierikzee               27-05-17

1.60                  Anne Knijnenburg                MC     11-03-02    AV Oss '78              Best                    27-05-17

1.60                  Joyce van Welie                 MC     21-11-03    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

1.60                  Iva Klein Baltink                      04-02-98    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

1.60                  Bo Smit                                03-02-98    HAC                     Uden                    28-05-17

1.60                  Inga Steggink                          03-09-98    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

1.60                  Annebelle Emmen                 MB     23-01-01    Spiridon                Etten-Leur              28-05-17

1.60                  Inge Verleun                    MB     23-02-01    SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

1.60                  Qwen Fennema                    MC     11-06-02    Flevo Delta             Heerde                  03-06-17

1.60                  Britt Nederveen                 MC     14-08-03    Hollandia               Hoorn                   10-06-17

1.60                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Almelo                  10-06-17

1.60                  Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

1.60                  Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

1.60                  Tes van Noort                   MB     28-09-01    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

1.60                  Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

 

polsstokhoogspringen

4.05                  Marijke Wijnmaalen                     06-12-98    Ilion                   Tilburg                 05-06-17

3.80                  Sterre de Booy                         10-07-98    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

3.76                  Tinka Broekman                         13-11-99    Unitas                  Vught                   25-05-17

3.65                  Alies van Berkum                       26-01-98    Fortius                 Clinton (USA)           31-03-17

3.62                  Thyra van Diemen                MC     04-07-03    PAC                     Oud Beijerland          03-06-17

3.31                  Saskia van der Boor             MB     20-09-00    Fortius                 Rotterdam               10-06-17

3.30                  Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

3.30                  Annebel Jaarsma                        16-05-99    Lycurgus                Emmeloord               17-06-17

3.20                  Mirte Kok                              21-11-99    PAC                     Drunen                  07-05-17

3.20                  Karlijn Schouten                MB     19-07-01    Fortius                 Eindhoven               13-05-17

3.20                  Otte Wienese                    MB     30-05-01    GAC-Hilversum           Soest                   19-05-17

3.15                  Pien Meijs                             24-02-99    MPM                     Groningen               03-06-17

3.10                  Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

3.10                  Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Alphen aan den Rijn     28-05-17

3.05                  Mette van der Meer              MC     07-09-03    Flevo Delta             Donten                  07-06-17

3.01                  Kirsten Kuntz                          09-06-99    Passaat                 Rotterdam               10-06-17

3.00                  Anja Bekema                            05-05-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

2.95                  Marjolein Klaren                MB     06-02-01    MPM                     Donten                  07-06-17

2.90                  Marijke Langendijk                     09-11-99    Hera                    Haarlem                 07-05-17

2.86                  Lotte Haest                     MD     05-05-04    Spado                   Breda                   20-04-17

2.80                  Joyce Kraaijenbrink                    24-04-99    AV '47                  Haarlem                 07-05-17

2.80                  Kira van den Ham                MC     31-03-02    Hellas                  Eindhoven               13-05-17

2.80                  Samar Ahmed                     MB     17-03-01    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

2.80                  Charlotte Demoulin              MB     14-04-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

2.80                  Maggy Kamara                           03-01-98    Athlos                  Emmeloord               17-06-17

2.70                  Melle van der Stoel             MB     16-07-00    AV '34                  Heerde                  08-04-17

2.70                  Britt de Reus                          21-01-99    Passaat                 Drunen                  07-05-17

2.70                  Nienke Heida                           05-05-98    Clytoneus               Gorinchem               25-05-17

2.61                  Jemima de Jonge                 MB     05-07-01    PAC                     Rotterdam               10-06-17

2.60                  Ilse Hengeveld                  MC     14-01-02    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

2.60                  Lianne Daan                            02-11-99    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

2.60                  Sterre Bal                      MC     20-06-02    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

2.50                  Elise Lauret                           04-05-99    MPM                     Enschede                26-04-17

2.50                  Marleen Baas                    MD     13-08-04    AC TION                 Enschede                26-04-17

2.50                  Amber van Mensch                MB     09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

2.50                  Sofie Thomas                    MC     14-02-03    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

2.50                  Lauren van Tits                 MC     26-02-02    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

2.50                  Suzanne van Marrewijk                  14-02-99    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

2.46                  Daphne Lambregts                MD     20-07-04    Spado                   Breda                   20-04-17

2.45                  Kim van Merode                  MB     14-12-00    Spado                   Oud Beijerland          03-06-17

2.40                  Hanneke Dekker                  MB     06-10-00    VAV                     Veenendaal              08-04-17

2.40                  Emma van den Berg               MB     24-01-00    MPM                     Enschede                26-04-17

2.40                  Ismay van der Klei                     10-03-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

2.40                  Anniek Roskam                          08-03-98    Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

2.40                  Ellis Huistra                   MB     03-01-01    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

2.40                  Wendy van Nes                   MB     23-06-00    Atos                    Amsterdam               21-05-17

2.40                  Sandy de Does                   MC     14-05-03    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

2.40                  Iris Nass                       MC     14-02-02    PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

2.40                  Cecilia Balzer                         22-11-99    Clytoneus               Naaldwijk               28-05-17

2.40                  Laurene Brobbel                 MB     14-05-00    Avantri                 Schoonhoven             02-06-17

2.40                  Mette Elgersma                  MC     29-04-02    AV Haarlem              Heerhugowaard           02-06-17

in onderlinge wedstrijd:

2.85                  Shaya van Houdt                        23-03-98    PAC                     Rotterdam               17-06-17

 

verspringen

5.73            1.7   Natalie Puper                          28-07-98    Atverni                 Lisse                   13-05-17

5.59            1.3   Pauline Hondema                 MB     28-03-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

5.52            0.0   Joyce Schumacher                MB     29-11-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

5.50            1.4   Anna Roelofs                    MB     09-04-01    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

5.50            0.2   Lianne Holtermann               MB     22-06-01    Ciko '66                Alphen aan den Rijn     28-05-17

5.49            2.3   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

5.49            -0.3  Kadidja Sangare                 MB     23-05-01    AAV '36                 Alphen aan den Rijn     28-05-17

5.49            0.0   Jinke van der Sluis                    18-07-99    Phoenix                 Tilburg                 05-06-17

5.48            0.8   Beau Winnubst                          26-05-99    AAC                     Vught                   25-05-17

5.48            1.8   Nynke van den Heuvel            MB     02-04-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

5.46            -0.2  Dewi Lafontaine                        08-01-99    Haag Atletiek           Alphen aan den Rijn     28-05-17

5.44            1.3   Amy Hasselton                   MB     10-06-01    THOR                    Gemert                  04-06-17

5.44            -0.2  Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

5.43            0.4   Daphne Linnekamp                       09-12-98    Hellas                  Hengelo                 10-06-17

5.41            2.1   Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

5.41            -0.5  Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Emmeloord               14-05-17

5.41            0.5   Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Hilversum               18-06-17

5.39            0.6   Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

5.35            3.9   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Emmeloord               14-05-17

5.32            1.4   Yara Linnekamp                  MB     22-02-01    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

5.30            0.6   Femke Frijters                  MB     07-11-00    DJA                     Tilburg                 11-06-17

5.29            2.0   Pleun Hutten                    MB     02-08-00    Sprint                  Emmeloord               14-05-17

5.26            -1.0  Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

5.23            -0.2  Eveline de Jong                 MB     09-12-01    De Spartaan             Amstelveen              05-06-17

5.22            0.7   Kellynsia Leerdam               MB     08-08-01    U-Track                 Hilversum               18-06-17

5.20            1.5   Nikki Taag                      MC     09-01-02    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

5.19            1.6   Megan Broekhuis                 MB     13-11-01    Daventria               Leiden                  30-04-17

5.19            1.6   Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Groningen               06-05-17

5.19            1.7   Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Gemert                  04-06-17

5.19            0.9   Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

5.19            0.1   Anouk Schoop                    MC     11-06-02    AV NOP                  Hagen (GER)             16-06-17

5.18            0.2   Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Heerenveen              09-04-17

5.18            1.8   Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Dronten                 17-04-17

5.18            1.6   Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

5.18            0.8   Sarah van Tuijl                 MC     31-05-03    AV Almere '81           Almere                  27-05-17

5.16            2.0   Anke Schoen                     MB     04-03-00    Hylas                   Heerhugowaard           11-06-17

5.15            1.6   Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

5.15            -0.5  Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              05-06-17

5.12            0.3   Puck Harms                      MC     12-02-02    GAC-Hilversum           Huizen                  06-05-17

5.12            -0.3  Isabel Raap                     MC     05-08-03    PAC                     Gorinchem               25-05-17

5.12            1.5   Terri Talan                     MB     31-01-01    AV Heerenveen           Emmeloord               17-06-17

5.11            0.6   Britt de Blaauw                 MD     22-04-04    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

5.10            0.0   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Weert                   27-05-17

5.09            3.0   Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Emmeloord               14-05-17

5.09            4.2   Bente van der Stoel             MC     02-03-03    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

5.09            1.1   Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Sneek                   10-06-17

5.09            1.0   Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Wageningen              16-06-17

5.08            0.8   Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

5.07            1.2   Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

5.07            -0.8  Misha Oberski                   MC     21-09-02    Phanos                  Amsterdam               19-05-17

5.07            -1.3  Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Amsterdam               25-05-17

5.07            0.7   Demi Boom                       MC     23-06-02    ATV Venray              Sittard                 10-06-17

5.07            0.8   Michelle van Dorth              MB     20-06-00    Hylas                   Heerhugowaard           11-06-17

geen windgegevens bekend:

5.28                  Zoë Sedney                      MB     15-12-01    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

5.23                  Rikst Slot                      MC     26-02-02    AV Heerenveen           Groningen               03-06-17

5.20                  Ilse Steigenga                  MC     04-10-02    Horror                  Heerenveen              08-04-17

5.20                  Amber Hurkmans                         05-12-99    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

5.19                  Sofie Dokter                    MC     19-12-02    Groningen Atletiek      Heerenveen              08-04-17

5.16                  N'ketia Seedo                   MC     07-06-03    U-Track                 Utrecht                 27-05-17

5.12                  Sienna Klous                    MB     15-10-01    Lycurgus                Castricum               07-06-17

met teveel rugwind:

5.59        w   2.4   Beau Winnubst                          26-05-99    AAC                     Leiden                  30-04-17

5.56        w   3.2   Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Leiden                  30-04-17

5.52        w   2.1   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Kampen                  27-05-17

5.42        w   4.0   Roos van Zwam                          15-10-99    Ciko '66                Leiden                  30-04-17

5.31        w   5.6   Merit Schuurman                 MB     29-01-00    AAC                     Leiden                  30-04-17

5.25        w   2.2   Dhanique van de Kruisweg               28-02-99    AV '34                  Leiden                  30-04-17

5.19        w   3.6   Evi Verdonkschot                MC     06-06-02    Voorne Atletiek         Naaldwijk               06-05-17

5.11        w   2.6   Isis Hordijk                    MC     02-03-03    Hellas                  Zoetermeer              10-06-17

5.09        w   4.4   Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

in onderlinge wedstrijd:

5.24                  Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

5.19                  Judith Endstra                         16-02-99    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

5.13                  Lara Weghorst                   MC     27-11-02    Leiden Atletiek         Leiden                  01-04-17

5.09                  Rosalie Breems                  MC     14-09-02    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

hink-stap-sprong

11.36           0.4   Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Amsterdam               25-05-17

11.22           0.5   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

11.21           0.5   Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

11.19           -0.9  Judeska Sheppard                       20-10-99    R' dam Atletiek         Gouda                   25-05-17

11.17           0.6   Lucinde Wiersema                       05-02-98    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

11.00           1.2   Sophie Jebose                   MB     30-08-00    AAC                     Amsterdam               25-05-17

10.99           1.3   Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Amsterdam               25-05-17

10.93           1.5   Laurien Theunissen              MB     09-02-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

10.93           1.1   Natalie Puper                          28-07-98    Atverni                 Vught                   25-05-17

10.90           1.3   Sanne van Drunen                MB     02-03-00    AV Almere '81           Vught                   25-05-17

10.88           0.9   Anne Hoeke                      MB     01-02-00    Attila                  Tilburg                 05-06-17

10.88           1.1   Margo Schippers                 MB     12-03-01    AV Rijssen              Hengelo                 10-06-17

10.80           0.8   Nina Borger                     MC     22-07-03    Unitas                  Tilburg                 05-06-17

10.59           1.1   Inez Bouwen                     MB     09-02-01    Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

10.52           1.0   Shaya van Houdt                        23-03-98    PAC                     Den Haag                20-05-17

10.50           1.8   Jinke van der Sluis                    18-07-99    Phoenix                 Veenendaal              18-06-17

10.46           1.3   Julia van Dijk                  MC     30-08-02    't Jasper Sport         Someren                 21-05-17

10.45           0.3   Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

10.39           0.8   Verena van den Dikkenberg              09-06-99    AV '34                  Veenendaal              18-06-17

10.29           -1.2  Anna Zoë Moritz                        15-12-98    Typhoon                 Ede                     30-04-17

10.26           0.6   Kim van Bokhoven                MB     30-11-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

10.26           0.4   Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               25-05-17

10.22           -0.2  Nienke Voorheijen               MB     07-11-00    THOR                    Someren                 21-05-17

10.20           0.0   Jana Bersee                     MB     07-03-00    Ciko '66                Veenendaal              18-06-17

10.19           0.6   Naomi van Daalen                MB     14-03-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

10.19           0.9   Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Veenendaal              18-06-17

10.17           1.4   Sterre Weber                           16-05-99    GAC-Hilversum           Woerden                 30-04-17

10.11           1.7   Britt Gerdes                           08-05-99    AV Voorschoten '97      Zoetermeer              28-05-17

10.07           0.0   Pleun Grevers                   MB     03-03-00    Archeus                 Vught                   07-05-17

10.04           1.7   Marloes Laan                           24-05-99    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

10.01           0.0   Susan Bekkers                          18-05-99    Attila                  Ede                     30-04-17

9.97            0.0   Simone Heezius                  MB     07-08-01    AV Valkenswaard         Uden                    28-05-17

9.96            1.4   Teri Rossen                            05-03-98    AV Wijchen              Vught                   07-05-17

9.92            1.0   Jonne van der Giessen           MC     15-02-02    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

9.88            -2.2  Kato Leusink                    MB     24-03-01    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

geen windgegevens bekend:

11.42                 Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

10.63                 Anne-Wil van Werkhoven          MB     20-04-01    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

10.52                 Amina Schellekens               MB     25-03-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

10.41                 Anke Schoen                     MB     04-03-00    Hylas                   Amsterdam               21-05-17

10.38                 Liset Kolkman                   MB     10-01-01    AV Edam                 Amsterdam               21-05-17

10.01                 Janaisa Baah                    MB     19-10-00    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

met teveel rugwind:

11.72       w   2.9   Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

11.35       w   5.8   Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Leiden                  30-04-17

11.01       w   2.2   Louiza Kruiswijk                MB     18-10-01    Atverni                 Utrecht                 21-05-17

10.63       w   2.4   Shaya van Houdt                        23-03-98    PAC                     Drunen                  07-05-17

10.57       w   3.2   Jinke van der Sluis                    18-07-99    Phoenix                 Leiden                  30-04-17

10.53       w   3.2   Amber Hurkmans                         05-12-99    Nova                    Woerden                 30-04-17

10.22       w   4.2   Susan Visser                           31-08-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

10.22       w   2.8   Sterre Weber                           16-05-99    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

10.12       w   3.4   Justine Zwier                          27-06-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

10.07       w   2.5   Suzan Plat                      MC     05-08-02    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

 

kogelstoten 4 kg

16.13                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Groningen               03-06-17

15.56                 Jessica Schilder                       19-03-99    Hera                    Lisse                   13-05-17

15.23                 Benthe König                           07-04-98    Ciko '66                Lisse                   13-05-17

13.39                 Enid Duut                              18-05-99    PAC                     Gouda                   25-05-17

12.74                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Naaldwijk               28-05-17

12.63                 Anneloes Wonink                        06-04-99    Groningen Atletiek      Papenburg (GER)         05-07-17

12.26                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

12.12                 Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Emmeloord               13-05-17

11.91                 Emma Oosterwegel                       29-06-98    Daventria               Leiden                  30-04-17

11.84                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

11.71                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

11.67                 Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              04-06-17

11.55                 Lucinde Wiersema                       05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

11.47                 Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

11.44                 Emma van Arendonk                      29-05-99    Spado                   Drunen                  07-05-17

11.31                 Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Vlaardingen             15-04-17

11.30                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

11.11                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Drunen                  07-05-17

11.04                 Lynn van Zijl                   MB     11-04-00    Daventria               Leiden                  30-04-17

10.98                 Mariska Hoogkamer                      23-01-98    De Spartaan             Woerden                 30-04-17

10.94                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Woerden                 30-04-17

10.91                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

10.90                 Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               17-06-17

10.84                 Sanne van den Brink                    22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

10.83                 Marijke Esselink                       22-06-99    Archeus                 Emmeloord               13-05-17

10.78                 Aukje Bakker                           20-05-98    SAV                     Harderwijk              18-06-17

10.77                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Drunen                  07-05-17

10.73                 Inge de Willigen                       17-06-99    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

10.55                 Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              04-06-17

10.53                 Adrian Vrijenhoek                      23-02-98    R' dam Atletiek         Den Haag                20-05-17

10.52                 Sophie van Veen                        19-07-99    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

10.45                 Laura Leijen                           13-07-98    Dokev                   Amsterdam               18-06-17

10.40                 Robin Hassing                          04-06-99    Fortuna                 Gorinchem               30-04-17

10.35                 Saskia van der Boor             MB     20-09-00    Fortius                 Spijkenisse             18-06-17

10.32                 Lieke Mulder                           06-08-98    Hellas                  Dronten                 03-05-17

10.28                 Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

10.14                 Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Nijmegen                18-06-17

10.13                 Isabelle Aalders                MB     16-06-00    Ciko '66                Vught                   25-05-17

10.10                 Hanna Voorberg                         26-08-98    Lycurgus                Santpoort               30-04-17

10.03                 Edikan Ekpo                     MB     07-05-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

9.94                  Amber Hurkmans                         05-12-99    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

9.94                  Robin Post                             16-04-99    AV Wieringermeer        Heerhugowaard           28-05-17

9.92                  Britt Gerdes                           08-05-99    AV Voorschoten '97      Haarlem                 07-05-17

9.91                  Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              04-06-17

 

discuswerpen 1 kg

53.77                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Halle (GER)             21-05-17

49.11                 Enid Duut                              18-05-99    PAC                     Den Haag                20-05-17

47.76                 Alida van Daalen                MC     12-04-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

46.44                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

45.60                 Veerle van der Meulen           MB     11-02-00    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

45.15                 Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Naaldwijk               09-06-17

45.03                 Benthe König                           07-04-98    Ciko '66                Emmeloord               17-06-17

44.77                 Jessica Schilder                       19-03-99    Hera                    Haarlem                 07-05-17

44.41                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Ede                     30-04-17

41.39                 Adrian Vrijenhoek                      23-02-98    R' dam Atletiek         Ede                     30-04-17

40.33                 Julia Wolbink                          27-05-98    AAC                     Den Helder              12-05-17

39.02                 Lotte Smink                     MB     26-12-00    Hellas                  Leiden                  11-06-17

38.52                 Anneloes Wonink                        06-04-99    Groningen Atletiek      Papenburg (GER)         05-07-17

38.35                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Utrecht                 21-05-17

36.54                 Kahlan Geluk                    MB     12-02-01    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

35.82                 Emma van Arendonk                      29-05-99    Spado                   Drunen                  07-05-17

35.39                 Fleur Visser                           03-08-99    Unitas                  Drunen                  07-05-17

35.05                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Groningen               15-04-17

35.02                 Maxime Brandts                         23-04-98    Caesar                  Eindhoven               19-05-17

34.56                 Willeke Stuijt                  MB     12-02-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

34.50                 Suzanne Giezeman                       22-09-99    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

33.95                 Nikki Boon                      MB     01-08-01    Flevo Delta             Heerde                  08-04-17

33.66                 Maud van Hoorn                  MB     22-11-00    De Keien                Tilburg                 11-06-17

33.40                 Sophie van Veen                        19-07-99    AV Gouda                Gouda                   02-04-17

33.18                 Danara Dewi Stoppels            MC     18-04-03    Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

32.91                 Judith Essemiah                 MB     11-03-00    Feniks                  Amsterdam               02-06-17

32.62                 Fabienne Müller                 MC     25-10-02    Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

32.50                 Inge de Willigen                       17-06-99    De Spartaan             Lisse                   21-04-17

32.46                 Thirza Matilda                  MB     06-08-00    AAC                     Heerhugowaard           11-06-17

32.33                 Tosca Smit                      MB     22-03-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

32.19                 Helena Pluimes                         16-03-99    Scorpio                 Etten-Leur              19-05-17

32.13                 Laura Leijen                           13-07-98    Dokev                   Den Helder              12-05-17

32.06                 Robin Post                             16-04-99    AV Wieringermeer        Den Helder              12-05-17

31.82                 Bowien Snepvangers              MB     15-08-01    DJA                     Someren                 21-05-17

31.78                 Enya Hoogewoning                       04-04-99    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

31.59                 Emma de Koning                  MB     02-04-00    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

31.43                 Zyra van Oers                          26-08-98    Unitas                  Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

31.39                 Lieke Mulder                           06-08-98    Hellas                  Dronten                 03-05-17

31.36                 Colette Lentink                 MB     15-05-00    Spirit-Lelystad         Leiden                  11-06-17

31.32                 Robina Negenman                 MC     29-05-02    KAV Holland             Heiloo                  06-05-17

31.32                 Babet Roeling                   MB     14-02-01    Ilion                   Leiden                  11-06-17

30.84                 Denice Jacobs                   MB     04-09-01    Scopias                 Heerlen                 15-04-17

30.79                 Danique de Brabander            MB     15-06-00    Olympus '70             Oud Beijerland          21-05-17

30.77                 Amber van Mensch                MB     09-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

30.48                 Silke van der Zwaag             MC     16-08-02    Horror                  Stadskanaal             27-05-17

30.47                 Sharita Oor                     MB     09-09-01    AV Edam                 Heerhugowaard           11-06-17

30.35                 Mabinty Bangura                 MC     19-05-02    De Keien                Gemert                  06-05-17

30.22                 Anouschka de Waal                      18-08-99    AV '47                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

30.11                 Roos Ketting                    MC     20-09-02    AV Valkenswaard         Valkenswaard            30-05-17

29.94                 Nienke Veerkamp                        06-07-98    KAV Holland             Vught                   17-04-17

 

kogelslingeren 4 kg

47.76                 Jorinde van Klinken             MB     02-02-00    Groningen Atletiek      Groningen               15-04-17

41.51                 Tia Ackermans                          10-01-99    Scorpio                 Nijmegen                18-06-17

39.83                 Adrian  Vrijenhoek                     23-02-98    R' dam Atletiek         Rotterdam               22-04-17

39.11                 Dara Obot                       MB     07-02-00    Haag Atletiek           Veenendaal              18-06-17

38.87                 Marieke van der Laan                   19-11-99    GAC-Hilversum           Hilversum               18-06-17

38.73                 Danique de Brabander            MB     15-06-00    Olympus '70             Veenendaal              18-06-17

37.33                 Judy van der Drift                     23-03-99    PAC                     Amsterdam               17-06-17

37.09                 Marieke van der Laan                   19-11-99    GAC- Hilversum          Amersfoort              23-04-17

36.45                 Sara Rey                        MB     08-07-00    Swift                   Roermond                18-06-17

36.22                 Bowien Snepvangers              MB     15-08-01    DJA                     Spijkenisse             18-06-17

33.84                 Lotte van Gerven                       24-10-99    Lycurgus                Den Haag                20-05-17

33.25                 Liza  Jonkergouw                       29-04-98    Spiridon                Boskoop                 22-04-17

31.70                 Robin Post                             16-04-99    AV Wieringermeer        Amsterdam               18-06-17

30.21                 Aukje Bakker                           20-05-98    SAV                     Harderwijk              18-06-17

28.98                 Dion Kies                              27-11-99    DEM                     Hilversum               18-06-17

28.45                 Maaike Westerdijk               MB     16-12-00    Flevo Delta             Harderwijk              18-06-17

28.32                 Anouschka de Waal                      18-08-99    AV '47                  Den Haag                18-06-17

27.96                 Maud van Hoorn                  MB     22-11-00    De Keien                Roermond                18-06-17

26.24                 Rianne Klooster                 MB     19-06-00    Phanos                  Amsterdam               18-06-17

25.46                 Marleen Klaver                  MB     11-09-00    MPM                     Emmen                   18-06-17

24.70                 Jenny Tchedjo                   MB     20-05-00    U-Track                 Hilversum               18-06-17

24.40                 Channa van Gameren                     13-09-99    GAC-Hilversum           Grootebroek             26-03-17

24.15                 Marit van den Hoven                    08-06-99    Hera                    Amsterdam               18-06-17

23.78                 Inge de Willigen                       17-06-99    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

23.38                 Sophie van Veen                        19-07-99    AV Gouda                Hilversum               18-06-17

23.14                 Amber van Mensch                MB     09-02-00    Leiden Atletiek         Veenendaal              18-06-17

22.59                 Lois Stokkers                          26-09-99    Energie                 Spijkenisse             18-06-17

22.46                 Iris Komen                             07-12-99    AV Haarlem              Amsterdam               18-06-17

21.46                 Chantal Kruit                   MB     17-01-01    AV Gouda                Hilversum               18-06-17

21.12                 Saskia van der Boor             MB     20-09-00    Fortius                 Spijkenisse             18-06-17

20.90                 Marieke Mul                            17-09-98    KAV Holland             Vught                   17-04-17

20.42                 Melanie van der Most                   11-07-98    Trias                   Amsterdam               18-06-17

20.37                 Anneloes Pluimert               MB     05-06-00    De Spartaan             Hilversum               18-06-17

 

speerwerpen 600 gram

51.38                 Emma Oosterwegel                       29-06-98    Daventria               Alphen aan den Rijn     28-05-17

46.40                 Dewi Lafontaine                        08-01-99    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

46.21                 Emma van Arendonk                      29-05-99    Spado                   Lisse                   13-05-17

45.52                 Ilhem Tamrouti                         20-12-99    Isala '96               Hengelo                 10-06-17

41.21                 Imogen Beard                           03-05-98    Clytoneus               Vught                   17-04-17

41.00                 Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Haarlem                 07-05-17

40.73                 Sanne van den Brink                    22-02-99    Hellas                  Naaldwijk               28-05-17

39.78                 Tosca Smit                      MB     22-03-00    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

39.49                 Lotte  Pröpper                         03-07-99    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

39.43                 Diede van der Meer              MB     18-01-01    Flevo Delta             Vught                   07-05-17

37.80                 Lucinde Wiersema                       05-02-98    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

37.29                 Tamara Eleonora                        29-12-98    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

37.03                 Robin Hassing                          04-06-99    Fortuna                 Naaldwijk               19-05-17

36.34                 Enya Hoogewoning                       04-04-99    Typhoon                 Dongen                  08-04-17

35.55                 Camille van de Brug             MB     20-09-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

34.80                 Inge van Dijk                   MB     27-06-00    AAC                     Haarlem                 07-05-17

34.65                 Nienke Veerkamp                        06-07-98    KAV Holland             Vught                   17-04-17

34.60                 Susan Bekkers                          18-05-99    Attila                  Tilburg                 01-04-17

34.57                 Maxime Beverwijk                MB     23-01-00    Prins Hendrik           Breda                   28-05-17

34.16                 Britt Gerdes                           08-05-99    AV Voorschoten '97      Zoetermeer              28-05-17

33.99                 Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              05-06-17

33.80                 Isabelle Aalders                MB     16-06-00    Ciko '66                Vught                   07-05-17

33.78                 Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              05-06-17

33.72                 Bridget Janssen                 MB     14-02-01    PAC                     Drunen                  07-05-17

33.36                 Britta de Haan                         31-03-99    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

33.21                 Lianne Daan                            02-11-99    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

33.02                 Janice Zomerman                 MB     18-05-01    Flevo Delta             Drachten                28-05-17

32.28                 Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              05-06-17

31.95                 Nanah Fung-Loy                  MB     20-02-01    Ilion                   Alphen aan den Rijn     28-05-17

31.81                 Janneke Pluimes                 MB     10-01-01    Scorpio                 Breda                   28-05-17

31.69                 Laura Leijen                           13-07-98    Dokev                   Heerhugowaard           28-05-17

31.59                 Danique de Haan                 MB     13-06-00    AV '34                  Vught                   07-05-17

31.08                 Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Zwolle                  19-04-17

31.07                 Anouschka de Waal                      18-08-99    AV '47                  Zoetermeer              28-05-17

31.00                 Maartje Blanken                 MB     26-04-01    Avantri                 Haarlem                 07-05-17

30.78                 Stéphanie Kok                   MB     12-02-00    AV Argo                 Vught                   07-05-17

30.69                 Elise Lauret                           04-05-99    MPM                     Assen                   28-05-17

30.50                 Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Groningen               03-06-17

30.49                 Iris Komen                             07-12-99    AV Haarlem              Haarlem                 07-05-17

30.29                 Mariska Klaver                         01-01-98    Flevo Delta             Dronten                 17-04-17

30.15                 Yvet Maathuis                          05-11-98    Iphitos                 Rijssen                 26-05-17

30.09                 Myrthe Kruit                           28-06-99    Flevo Delta             Dronten                 17-04-17

29.93                 Elsa de Lange                   MB     24-10-00    Spirit-OB               Etten-Leur              28-05-17

29.88                 Marleen Berendsen                      10-11-99    Atletico '73            Gendringen              12-05-17

29.64                 Amber Hurkmans                         05-12-99    Nova                    Naaldwijk               28-05-17

29.39                 Evelien van Wijk                       15-10-98    Fit                     Breda                   28-05-17

29.36                 Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Gemert                  04-06-17

29.31                 Chantal Kruit                   MB     17-01-01    AV Gouda                Naaldwijk               28-05-17

29.30                 Saskia Klinkenberg              MB     28-08-00    SC Reeuwijk             Zoetermeer              28-05-17

29.03                 Hieke Böhm                      MB     18-09-01    De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

 

gewichtwerpen 9,08 kg

12.73                 Adrian Vrijenhoek                      23-02-98    R' dam Atletiek         Rotterdam               03-06-17

10.20                 Robin Post                             16-04-99    AV Wieringermeer        Rotterdam               21-01-17

 

7-kamp

                      100mH* hoog *kogel * 200m * ver * speer * 800m  * windgegevens

5000                  Iris de Ruiter                         02-06-98    AV '23                  Emmeloord               14-05-17

                      15,19 * 1,60 * 12,12 * 26,38 * 5,37 * 39,68 * 2.30,20 * 0,5 * 2,5 * 0,8

4912                  Dewi Lafontaine                        08-01-99    Haag Atletiek           Gemert                  04-06-17

                      14,81 * 1,56 * 09,87 * 26,04 * 5,39 * 44,39 * 2.35,90 * 0,0 * 0,0 * 0,2

4716                  Manon Schoop                           07-08-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                      14,55 * 1,69 * 09,43 * 25,50 * 5,15 * 29,77 * 2.40,56 * 0,3 * 1,7 * 1,6

4690                  Lena Kater                             03-09-98    PEC 1910                Emmeloord               14-05-17

                      15,61 * 1,60 * 10,57 * 26,00 * 5,22 * 30,44 * 2.27,72 * 0,3 * 1,7 * 3,0

4654                  Lisanne Brouwer                        12-01-99    Flevo Delta             Amstelveen              04-06-17

                      15,03 * 1,59 * 10,55 * 25,95 * 5,31 * 33,99 * 2.44,08 * 4,4 * -0,1 * -1,8

4542                  Merel Wevers                           19-10-99    AV '34                  Amstelveen              04-06-17

                      15,51 * 1,49 * 09,91 * 26,20 * 5,19 * 33,78 * 2.30,02 * 4,4 * -0,1 * 0,9

4413                  Rianne Beuling                         20-12-99    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                      14,50 * 1,48 * 10,28 * 25,98 * 5,41 * 25,75 * 2.47,63 * 0,5 * 1,7 * 2,1

4385                  Eveline Saalberg                       30-07-98    GVAC                    Gemert                  04-06-17

                      15,48 * 1,56 * 08,77 * 25,27 * 4,66 * 29,36 * 2.31,61 * 0,0 * 0,0 * -0,3

4378                  Marjolein Bolten                       07-10-99    AV Haarlemmermeer       Amstelveen              04-06-17

                      15,49 * 1,64 * 11,67 * 27,48 * 5,15 * 32,28 * 2.57,91 * 4,4 * -0,1 * -0,5

3979                  Daniëlle Spek                          11-02-98    AV '34                  Gemert                  04-06-17

                      17,19 * 1,50 * 09,63 * 27,48 * 5,19 * 27,06 * 2.39,97 * 0,0 * 0,0 * 1,7

3566                  Renée Bohnsack                         24-09-99    AV '34                  Emmeloord               14-05-17

                      18,09 * 1,45 * 09,36 * 27,95 * 4,77 * 25,82 * 2.46,35 * 0,3 * 2,5 * 2,1

 

4 x 100 meter clubteams

48.82                 Krommenie                       MB                 Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

49.03                 Utrecht                         MB                 U-Track                 Utrecht                 21-05-17

49.86                 Groningen                       MB                 Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

50.16                 Haarlem                         MC                 KAV Holland             Hagen (GER)             16-06-17

50.25                 Lisse                           MB                 De Spartaan             Heerhugowaard           11-06-17

50.62                 Den Haag                        MB                 Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

50.79                 Amsterdam                       MB                 Feniks                  Amsterdam               21-05-17

50.90                 Woerden                         MB                 Clytoneus               Utrecht                 21-05-17

51.10                 Bergen op Zoom                  MB                 Spado                   Tilburg                 11-06-17

51.75                 Vught                           MB                 Prins Hendrik           Hagen (GER)             16-06-17

51.81                 Zoetermeer                      MB                 Ilion                   Leiden                  11-06-17

52.00                 Amersfoort                      MB                 Altis                   Utrecht                 21-05-17

52.04                 Utrecht                         MB                 Hellas                  Utrecht                 21-05-17

52.08                 Dordrecht                       MB                 Fortius                 Oud Beijerland          21-05-17

52.10                 Gouda                           MB                 AV Gouda                Utrecht                 21-05-17

52.15                 Alphen aan de Rijn              MB                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

52.17                 Leiden                          MB                 Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

52.20                 Almere                          MB                 AV Almere '81           Utrecht                 21-05-17

52.23                 Hilversum                       MB                 GAC-Hilversum           Utrecht                 21-05-17

52.24                 Breda                           MB                 Sprint                  Someren                 21-05-17

52.67                 Papendrecht                     MB                 Passaat                 Oud Beijerland          21-05-17

52.76                 Amsterdam                       MB                 AAC                     Amsterdam               21-05-17

52.76                 Zwolle                          MB                 PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

52.81                 Nieuwegein                      MB                 Atverni                 Spijkenisse             22-04-17

52.89                 Amsterdam                       MB                 Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

53.00                 Deventer                        MB                 Daventria               Wijchen                 21-05-17

53.01                 Amsterdam                       MB                 AV '23                  Amsterdam               21-05-17

53.02                 Rotterdam                       MB                 PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

53.06                 Delft                           MB                 AV '40                  Oud Beijerland          21-05-17

53.08                 Ede                             MB                 Climax                  Wijchen                 21-05-17

53.08                 Rotterdam                       MB                 R' dam Atletiek         Oud Beijerland          21-05-17

53.34                 Heerde                          MB                 De Gemzen               Assen                   11-06-17

53.39                 Roermond                        MB                 Swift                   Someren                 21-05-17

53.50                 Kerkrade                        MB                 Achilles-Top            Tilburg                 11-06-17

53.74                 Bussum                          MB                 Tempo                   Utrecht                 21-05-17

53.77                 Hoorn                           MB                 Hollandia               Heerhugowaard           11-06-17

54.02                 Alkmaar                         MB                 Hylas                   Amsterdam               21-05-17

 

4 x 100 meter

45.38                                                                    Nat. Ploeg              Tilburg                 05-06-17

                      Lieke Klaver - Andrea Bouma- Bowien Jansen-  Demi van den Wildenberg

 

4 x 400 meter clubteams

4.02,45               Leiden                                             Leiden Atletiek         Haarlem                 07-05-17

4.05,22               Lisse                                              De Spartaan             Haarlem                 07-05-17

4.12,08               Rotterdam                                          PAC                     Drunen                  07-05-17

4.12,41               Apeldoorn                                          AV '34                  Vught                   07-05-17

4.15,31               Krommenie                                          Lycurgus                Haarlem                 07-05-17

4.19,93               Hilversum                                          GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

4.21,77               Arnhem                                             Ciko '66                Vught                   07-05-17

4.25,86               Den Haag                                           Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

4.26,31               Boskoop                                            AV '47                  Haarlem                 07-05-17

4.27,76               Vught                                              Prins Hendrik           Vught                   07-05-17

4.28,56               Dronten                                            Flevo Delta             Vught                   07-05-17

4.29,58               Amsterdam                                          AAC                     Haarlem                 07-05-17