Dit is de jaarranglijst over 2012 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 3 oktober 2012.
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op 17 december 2012.

Onze excuses voor de trage updates van de senioren/AB lijsten in sommige periodes dit jaar. Met nieuwe aanwas van vrijwilligers verwachten we het probleem op te lossen voor komende seizoenen.
Mochten er nieuwe foutjes in de lijst zijn geslopen, of eerdere feedback weggevallen - geef het graag door!?

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever

Meisjes A

100 meter

11.86       0.8   Tessa van Schagen                      02/02/94  Leiden Atletiek         Leiden              09/06/12
11.86       0.8   Naomi Sedney                           17/12/94  Ilion                   Leiden              09/06/12
12.04       -0.1  Marloes Duijn                          18/06/93  SAV                     Breda               02/06/12
12.09       1.7   Miquella Lobo                          23/08/94  Ilion                   Hoorn               12/05/12
12.11       0.6   Sacha van Agt                          10/08/94  Eindhoven atletiek      Breda               02/06/12
12.12       0.6   Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Breda               02/06/12
12.13       -0.2  Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Breda               02/06/12
12.15       -0.5  Linda van Rossum                       17/07/94  AKU                     Amsterdam           16/06/12
12.16       0.0   Ruchama JuriŽn                  MB     28/07/95  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
12.20       0.0   Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Leiden              09/06/12
12.24       -0.2  Anna Sjoukje Runia              MB     19/02/95  NEA-Volharding          Breda               02/06/12
12.28       1.2   Laura de Witte                  MB     07/08/95  Trias                   Oordegem (BEL)      26/05/12
12.33       -0.5  Marije van Hunenstijn           MB     02/03/95  AV '34                  Amsterdam           16/06/12
12.34       -0.1  Mariska Bun                            19/04/94  Phoenix                 Breda               02/06/12
12.35       0.6   Sharon Hendriks                        10/01/93  AV '34                  Breda               02/06/12
12.36       0.2   GabriŽlla van der Wijck         MC     27/03/97  Phanos                  Breda               02/06/12
12.42       -0.6  Sandra Kleuskens                MB     24/10/95  ATV Venray              Breda               02/06/12
12.45       0.6   Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Heiloo              17/05/12
12.46       0.6   Eefje Boons                            18/07/94  Daventria               Breda               02/06/12
12.47       -1.4  Suzanne Williams                       07/10/93  Groningen Atletiek      Gouda               17/05/12
12.49       1.7   Debbie Baltes                   MB     01/05/96  AC Ommen                Zwolle              08/09/12
12.50       0.9   Marit Redeker                   MB     04/12/96  PEC 1910                Amsterdam           27/05/12
12.51       0.1   Naomi Klomp                            16/11/93  R' dam Atletiek         Gouda               17/05/12
12.54       -0.4  Lianne van Krieken              MC     15/01/97  Typhoon                 Gladbeck (GER)      08/09/12
12.57       1.6   Whitney Beekmans                       05/01/94  DAK                     Rotterdam           06/05/12
12.57       1.9   Babs Mevissen                   MB     26/01/96  Achilles-Top            Gemert              20/05/12
12.57       -0.4  Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Hilversum           08/07/12
12.58       0.0   Manuelle Bot                           01/03/94  AV '34                  Leiden              09/06/12
12.62       1.3   Leonie van Vliet                       13/06/93  AAV '36                 Hoorn               12/05/12
12.64       0.3   Anna Voskamp                           21/09/93  Hanzesport              Wageningen          18/05/12
12.67       0.1   Marijke Boogerd                 MC     12/02/97  AAV '36                 Delft               13/05/12
12.70       1.9   Daphne Simons                   MB     12/02/96  STB                     Gemert              20/05/12
12.72       0.1   Charlene Onyema                 MB     18/10/95  Clytoneus               Delft               13/05/12
12.73       0.0   Marije Hunensteijn              MB     02/03/95  AV '34                  Best                09/09/12
12.74       0.0   Pricilla Huisman                MB     21/08/96  Passaat                 Breda               02/06/12
12.75       1.8   Zanna Vanterpool                       01/09/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           25/05/12
12.78       0.0   Lieke van den Brink             MB     12/07/95  AV '34                  Breda               02/06/12
12.78       0.0   Gabriella Dwomoh                       12/01/94  Ilion                   Zwolle              24/06/12
12.79       1.5   Frances van der Eijk            MB     19/02/95  Phanos                  Heiloo              17/05/12
12.80       0.4   Yara Gast                       MB     16/04/96  Triathlon               Breda               02/06/12
12.81       0.0   Krista IJspeerd                 MB     01/06/95  MPM                     Breda               02/06/12
12.82       0.9   Anouschka SchrŲder              MB     20/08/96  Flevo Delta             Amsterdam           27/05/12
12.82       0.2   Mira Groot                      MB     08/03/95  Hylas                   Breda               02/06/12
12.84       0.2   Vera van Aurich                 MC     06/03/97  AV Heerenveen           Breda               02/06/12
12.84       0.4   Astrid Lensink                  MC     14/02/97  Hanzesport              Breda               02/06/12
12.84       -0.3  Aimee Lovers                    MB     29/07/96  NEA-Volharding          Zoetermeer          22/06/12
12.85       -0.9  Britte Duijn                           18/06/93  SAV                     Utrecht             13/07/12
12.86       0.7   Astrid Lensink                  MC     14/02/97  Hanzesport              Wageningen          21/09/12
12.87       -0.2  Franka Blok                     MB     14/01/96  Leiden Atletiek         Breda               02/06/12
12.88       0.3   Eva Hovenkamp                   MB     19/07/96  Climax                  Utrecht             25/05/12
12.88       0.9   Astrid Ekelmans                 MB     31/10/96  Hollandia               Amsterdam           27/05/12
12.88       0.0   Marije van Huigenbosch                 23/06/93  AV Almere '81           Almere              24/06/12
12.89       1.5   Jessy van Ee                    MC     17/09/97  Altis                   Amersfoort          11/05/12
12.89       1.5   Bonnie Liefting                 MB     04/04/95  Trias                   Heiloo              17/05/12
12.91       1.7   Roos-Sanne Claassen                    23/10/94  AV NOP                  Zwolle              08/09/12
12.92       0.0   Lieke Klaver                    MC     20/08/98  SAV                     Beverwijk           13/05/12
12.92       0.0   Marlou van Rooy                 MB     14/05/95  Prins Hendrik           Eindhoven           20/05/12
12.93       0.3   Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Leiden              29/08/12
12.93       0.6   Kyra Bisschops                  MB     24/03/96  Unitas                  Best                09/09/12
12.94       -0.9  Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Weert               24/06/12
12.95       0.9   Renee Dekkers                   MB     18/02/95  Haag Atletiek           Den Haag            15/06/12
12.97       0.4   Elaine den Exter                MC     23/03/97  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
12.97       1.3   Julia Sialino                   MB     03/01/95  Climax                  Zoetermeer          16/09/12
12.98       1.1   Verena de Roo                   MC     28/01/97  Sparta                  Delft               13/05/12
12.98       -1.8  Tamara Bos                      MB     31/07/96  DAK                     Steenbergen         10/06/12
12.98       -3.0  Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Leiden              04/07/12
12.98       1.3   Nikki Jacobs                    MC     01/05/97  Prins Hendrik           Zoetermeer          16/09/12
12.99       0.6   Yvette van der Worp                    22/09/93  PEC 1910                Breda               02/06/12
geen windgegevens bekend:
12.07             Miquella Lobo                          23/08/94  Ilion                   Santpoort           10/06/12
12.76             Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Weert               01/09/12
12.77             Julia Sialino                   MB     03/01/95  Climax                  Ede                 22/04/12
12.81             Anouschka SchrŲder              MB     20/08/96  Flevo Delta             Almelo              22/04/12
12.83             Tessa Strijp                           15/02/94  AV '23                  Santpoort           10/06/12
12.86             Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Spijkenisse         24/06/12
12.89             Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Tilburg             22/04/12
12.96             Noa van Ginneken                MC     24/08/97  Gen. MichaŽlis          Eindhoven           27/06/12
betere handtijden:
12.3              Willemijn van Laar                     26/04/93  Cialfo                  Heerde              24/05/12
met teveel rugwind:
12.05     w 4.9   Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Naaldwijk           24/06/12
12.44     w 2.4   Lianne van Krieken              MC     15/01/97  Typhoon                 Utrecht             10/08/12
12.50     w 4.9   Tessa Strijp                           15/02/94  AV '23                  Naaldwijk           24/06/12
12.51     w 2.9   Mariska Bun                            19/04/94  RK HAV                  Amersfoort          09/04/12
12.53     w 2.6   Marijke Boogerd                 MC     12/02/97  AAV '36                 Alphen a/d Rijn     01/04/12
12.71     w 2.7   Marije Huigenbosch                     23/06/93  AV Almere '81           Amsterdam           22/04/12
12.73     w 4.6   Julia Sialino                   MB     03/01/95  Climax                  Someren             15/04/12
12.79     w 3.6   Kyra Bisschops                  MB     24/03/96  Unitas                  Someren             15/04/12
12.87     w 2.6   Isabel Janssen                         24/08/94  PAC                     Naaldwijk           24/06/12
12.92     w 2.3   Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Den Haag            19/08/12
12.94     w 3.3   Marelle Niermans                       20/12/94  NEA-Volharding          Amsterdam           22/04/12
12.95     w 3.3   Defra Leerdam                   MB     11/07/96  U-Track                 Amsterdam           22/04/12
12.98     w 4.6   Lotte Hendriksen                MC     07/11/97  Ciko '66                Someren             15/04/12
12.99     w 2.2   Esmeralda Kager                 MB     24/11/96  SAV                     Hilversum           20/05/12

150 meter

18.14       -2.0  Tessa van Schagen                      02/02/94  Leiden Atletiek         Lisse               05/05/12
18.31       -2.0  Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Lisse               05/05/12
18.36       -2.0  Miquella Lobo                          23/08/94  Ilion                   Lisse               05/05/12
18.61       -2.0  Naomi Sedney                           17/12/94  Ilion                   Lisse               05/05/12
18.68       -2.0  Ruchama JuriŽn                  MB     28/07/95  Atletiek Maastricht     Lisse               05/05/12
18.71       -1.6  Linda van Rossum                       17/07/94  AKU                     Lisse               05/05/12
18.81       1.8   GabriŽlla van der Wijck         MC     27/03/97  Phanos                  Krommenie           01/07/12
18.84       -0.4  Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Lisse               05/05/12
19.08       -0.4  Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Lisse               05/05/12
19.10       -1.6  Anna Voskamp                           21/09/93  Hanzesport              Lisse               05/05/12
geen windgegevens bekend:
18.92             Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Delft               30/06/12
18.98             Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Zaandam             07/07/12
19.07             Tasa Jiya                       MC     16/09/97  Atos                    Apeldoorn           22/09/12
met teveel rugwind:
18.82     w 4.4   Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Krommenie           01/07/12
19.07     w 4.4   Sharon Hendriks                        10/01/93  AV '34                  Krommenie           01/07/12

200 meter

24.20       0.4   Tessa van Schagen                      02/02/94  Leiden Atletiek         Breda               03/06/12
24.40       0.4   Miquella Lobo                          23/08/94  Ilion                   Amsterdam           16/06/12
24.42       1.5   Laura de Witte                  MB     07/08/95  Trias                   Mannheim (GER)      24/06/12
24.61       1.7   Naomi Sedney                           17/12/94  Ilion                   Leiden              09/06/12
24.92       -0.3  Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Emmeloord           17/05/12
24.92       -2.6  Ruchama JuriŽn                  MB     28/07/95  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
24.94       0.4   Anna Sjoukje Runia              MB     19/02/95  NEA-Volharding          Amsterdam           16/06/12
24.97       0.0   Marloes Duijn                          18/06/93  SAV                     Hilversum           20/05/12
24.99       -0.3  Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Emmeloord           17/05/12
25.00       0.4   Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Breda               03/06/12
25.10       -0.6  Linda van Rossum                       17/07/94  AKU                     Hengelo             27/05/12
25.43       -0.7  Anna Voskamp                           21/09/93  Hanzesport              Wageningen          18/05/12
25.49       -0.3  Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
25.50       1.1   Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Heiloo              17/05/12
25.52       0.6   Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Grootebroek         29/06/12
25.58       -0.1  Sandra Kleuskens                MB     24/10/95  ATV Venray              Breda               03/06/12
25.61       0.4   Sharon Hendriks                        10/01/93  AV '34                  Amsterdam           16/06/12
25.63       0.5   Eefje Boons                            18/07/94  Daventria               Leiden              09/06/12
25.64       -0.3  Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Emmeloord           17/05/12
25.85       -0.2  Whitney Beekmans                       05/01/94  DAK                     Breda               03/06/12
25.88       0.3   Leonie van Vliet                       13/06/93  AAV '36                 Hoorn               12/05/12
25.89       0.3   Bonnie Liefting                 MB     04/04/95  Trias                   Alkmaar             06/07/12
25.92       -0.1  GabriŽlla van der Wijck         MC     27/03/97  Phanos                  Breda               03/06/12
26.05       -0.9  Manuelle Bot                           01/03/94  AV '34                  Amsterdam           16/06/12
26.06       0.6   Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Emmeloord           17/05/12
26.07       1.1   Britte Duijn                           18/06/93  SAV                     Krommenie           01/07/12
26.09       0.6   Sophie Klumper                  MB     04/04/95  Phanos                  Emmeloord           17/05/12
26.10       -2.6  Renske van Os                          31/03/94  Gen. MichaŽlis          Eindhoven           20/05/12
26.12       0.0   Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Maastricht          22/05/12
26.12       -1.6  Eva Hovenkamp                   MB     19/07/96  Climax                  Dronten             30/06/12
26.13       0.5   Vera van Aurich                 MC     06/03/97  AV Heerenveen           Breda               03/06/12
26.14       0.4   Babs Mevissen                   MB     26/01/96  Achilles-Top            Breda               03/06/12
26.23       -1.6  Marije van Hunenstijn           MB     02/03/95  AV '34                  Dronten             30/06/12
26.26       0.0   Willemijn van Laar                     26/04/93  Cialfo                  Emmen               20/05/12
26.33       0.3   Aimee Lovers                    MB     29/07/96  NEA-Volharding          Alkmaar             06/07/12
26.34       0.2   Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Roosendaal          29/06/12
26.34       -1.1  Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Leiden              04/07/12
26.35       0.8   Marit Redeker                   MB     04/12/96  PEC 1910                Zwolle              08/09/12
26.40       -0.4  Anouschka SchrŲder              MB     20/08/96  Flevo Delta             Emmen               24/06/12
26.41       0.6   Henderyke Wonink                MB     12/07/96  Groningen Atletiek      Emmeloord           17/05/12
26.46       0.8   Roos-Sanne Claassen                    23/10/94  AV NOP                  Zwolle              08/09/12
26.53       1.6   Dianne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Amsterdam           22/04/12
26.53       -0.1  Krista IJspeerd                 MB     01/06/95  MPM                     Breda               03/06/12
26.54       0.5   Eline Spits                     MB     25/11/96  Haag Atletiek           Hilversum           20/05/12
26.54       1.5   Ilonka de Bresser               MB     07/04/95  Gen. MichaŽlis          Best                30/06/12
26.58       0.4   Demi van de Sande                      05/12/94  Energie                 Gouda               17/05/12
26.58       0.1   Lieke van den Brink             MB     12/07/95  AV '34                  Breda               03/06/12
26.59       0.2   Yara Gast                       MB     16/04/96  Triathlon               Emmeloord           17/05/12
26.60       0.1   Anneloes de Roo                 MB     07/09/95  Isala '96               Zwolle              08/09/12
26.61       -0.4  Yvette van der Worp                    22/09/93  PEC 1910                Heerde              24/05/12
26.64       0.1   Pricilla Huisman                MB     21/08/96  Passaat                 Breda               03/06/12
26.64       0.0   Annelinde Jongejan              MC     28/02/97  Atletics                Rijssen             15/06/12
26.66       0.5   Atke Visser                     MB     22/05/95  PEC 1910                Hilversum           20/05/12
26.67       1.2   Verena de Roo                   MC     28/01/97  Sparta                  Gouda               17/05/12
26.68       0.1   Astrid Lensink                  MC     14/02/97  Hanzesport              Breda               03/06/12
26.70       0.1   Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Emmeloord           17/05/12
26.71       0.4   Marlou van Rooy                 MB     14/05/95  Prins Hendrik           Breda               03/06/12
geen windgegevens bekend:
24.99             Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Krommenie           01/07/12
25.05             Linda van Rossum                       17/07/94  AKU                     Spijkenisse         24/06/12
25.15             Eefje Boons                            18/07/94  Daventria               Drachten            24/06/12
25.34             Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Zaandam             07/07/12
25.75             Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Tilburg             23/09/12
25.87             Eva Hovenkamp                   MB     19/07/96  Climax                  Drachten            24/06/12
26.01             Babs Mevissen                   MB     26/01/96  Achilles-Top            Keulen (GER)        06/07/12
26.03             Mariska Bun                            19/04/94  Phoenix                 Hoorn               22/04/12
26.33             Lieke van den Brink             MB     12/07/95  AV '34                  Stadskanaal         07/07/12
26.65             Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Lisse               08/07/12
26.68             Renee Dekkers                   MB     18/02/95  Haag Atletiek           Amsterdam           21/07/12
met teveel rugwind:
24.55     w 7.6   Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Naaldwijk           24/06/12
25.56     w 2.1   Aimee Lovers                    MB     29/07/96  NEA-Volharding          Zoetermeer          22/06/12
25.62     w 7.6   Tessa Strijp                           15/02/94  AV '23                  Naaldwijk           24/06/12
26.11     w 3.0   Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Den Haag            19/08/12

300 meter

40.35             Tessa van Schagen                      02/02/94  Leiden Atletiek         Amersfoort          28/04/12
40.64             Anna Voskamp                           21/09/93  Hanzesport              Lisse               05/05/12
41.29             Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Lisse               05/05/12
41.92             Vera van Aurich                 MC     06/03/97  AV Heerenveen           Gladbeck (GER)      08/09/12
42.07             Fenna Klapwijk                  MD     29/01/00  PAC                     Rotterdam           18/05/12
42.35             Anouschka SchrŲder              MB     20/08/96  Flevo Delta             Dronten             07/04/12
42.37             GabriŽlla van der Wijck         MC     27/03/97  Phanos                  Gladbeck (GER)      08/09/12
42.48             Sharon Hendriks                        10/01/93  AV '34                  Lisse               05/05/12
42.71             Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Dronten             07/04/12
42.75             Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Utrecht             31/08/12
42.97             Elke Molenaar                   MC     11/03/98  Spirit-Lelystad         Amersfoort          28/04/12
43.18             Eva Hovenkamp                   MB     19/07/96  Climax                  Utrecht             31/08/12
43.20             Renske van Os                          31/03/94  Gen. MichaŽlis          Helmond             09/04/12
43.32             Krista IJspeerd                 MB     01/06/95  MPM                     Gouda               29/06/12
43.58             Nikki Klarenbeek                MB     10/02/95  Pijnenburg              Amersfoort          28/04/12
43.63             Dominique Verheijen                    01/09/93  De Gemzen               Dronten             07/04/12
43.67             Karlijn van Es                  MB     02/08/95  PAC                     Helmond             09/04/12
43.69             Nathalie de Vries                      17/09/93  Arena                   Amersfoort          28/04/12
43.69             Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Amsterdam           29/07/12
43.95             Demi van de Sande                      05/12/94  Energie                 Utrecht             31/08/12
43.97             Marit Redeker                   MB     04/12/96  PEC 1910                Dronten             07/04/12
43.98             Dagmar Smid                     MC     26/01/97  AAV '36                 Leiden              09/05/12

400 meter

55.05             Anna Voskamp                           21/09/93  Hanzesport              Breda               03/06/12
55.84             Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Hilversum           08/07/12
56.04             Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Harderwijk          20/05/12
56.15             Tessa van Schagen                      02/02/94  Leiden Atletiek         Naaldwijk           06/09/12
57.06             Tessa Strijp                           15/02/94  AV '23                  Breda               03/06/12
57.42             Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Breda               03/06/12
57.75             Eva Hovenkamp                   MB     19/07/96  Climax                  Breda               03/06/12
57.82             Chelsea van Dijk                MB     19/04/95  Atletiek Maastricht     Breda               03/06/12
58.23             Elke Molenaar                   MC     11/03/98  Spirit-Lelystad         Utrecht             25/05/12
58.35             Lysanne Wilkens                        17/09/94  Prins Hendrik           Assen               20/05/12
58.41             Britte Duijn                           18/06/93  SAV                     Breda               02/06/12
58.58             Renske van Os                          31/03/94  Gen. MichaŽlis          Rotterdam           06/05/12
58.72             Marije Doddema                  MB     29/11/95  AV Zaanland             Zaandam             20/05/12
58.76             Elisabeth Paulina               MB     27/01/96  R' dam Atletiek         Ninove (BEL)        21/07/12
58.96             Isa Videler                     MC     02/03/98  Spado                   Breda               02/06/12
59.03             Laura de Witte                  MB     07/08/95  Trias                   Hilversum           08/07/12
59.04             Anouschka SchrŲder              MB     20/08/96  Flevo Delta             Breda               03/06/12
59.10             Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Best                10/06/12
59.14             Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Zoetermeer          16/09/12
59.24             Marije Wever                           22/07/93  NEA-Volharding          Heerhugowaard       07/09/12
59.48             Kim Lahaije                     MC     03/03/97  Attila                  Tilburg             28/05/12
59.64             Bonnie Liefting                 MB     04/04/95  Trias                   Heiloo              20/07/12
59.84             Kyra Bisschops                  MB     24/03/96  Unitas                  Breda               03/06/12
59.86             Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Hilversum           08/07/12
59.98             Judith Rasch                    MB     28/03/96  GAC-Hilversum           Amsterdam           27/05/12
59.99             Manuelle Bot                           01/03/94  AV '34                  Hilversum           20/05/12
60.00             Dagmar Smid                     MC     26/01/97  AAV '36                 Delft               13/05/12
60.03             Karlijn van Es                  MB     02/08/95  PAC                     Utrecht             25/05/12
60.06             Eefje Boons                            18/07/94  Daventria               Harderwijk          20/05/12
60.07             Danaid Prinsen                  MC     20/08/97  Aquilo                  Hengelo             27/06/12
60.13             Rohmana Koops                   MC     02/09/97  BAV                     Hilversum           14/06/12
60.14             Sophie Klumper                  MB     04/04/95  Phanos                  Heiloo              15/04/12
60.15             Lotte van Elst                  MB     18/10/95  AC Waterland            Heiloo              20/07/12
60.16             Heleen Wildoer                         24/01/94  SAV                     Krommenie           01/07/12
60.34             Whitney Beekmans                       05/01/94  DAK                     Rotterdam           06/05/12
60.40             Roos-Sanne Claassen                    23/10/94  AV NOP                  Breda               02/06/12
60.44             Renee Dekkers                   MB     18/02/95  Haag Atletiek           Breda               02/06/12
60.44             Sharon Hendriks                        10/01/93  AV '34                  Harderwijk          04/07/12
60.54             Lisanne Glorie                  MC     24/08/98  DEM                     Breda               02/06/12
60.54             Tessel van de Loo               MB     29/09/95  GAC-Hilversum           Hilversum           14/06/12
60.64             Nina Haller                            29/01/94  Achilles-Top            Gemert              20/05/12
60.68             Nadine Willems                         31/05/94  De Liemers              Ede                 30/06/12
60.82             Jiska Pols                      MB     19/11/96  AV Gouda                Breda               02/06/12
60.90             Charlotte Hopman                MC     23/05/97  Lycurgus                Heiloo              20/07/12
60.91             Hanneke Oosterwegel             MB     10/12/96  Daventria               Zoetermeer          16/09/12
60.93             Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Zierikzee           13/05/12
60.96             Lenneke Stam                           12/01/93  Trias                   Harderwijk          20/05/12

800 meter

2.10,67           Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Amsterdam           21/07/12
2.13,19           Danaid Prinsen                  MC     20/08/97  Aquilo                  Breda               02/06/12
2.13,65           Marlies Huigen                         22/08/94  Hanzesport              Hoorn               12/05/12
2.13,74           Anne Luijten                           04/04/94  Olympus '70             Hoorn               12/05/12
2.13,80           Fieke Wolters                          07/06/93  Nijmegen Atletiek       Huizingen (BEL)     28/07/12
2.14,34           Nisrine Masrhalmi               MB     17/11/96  Energie                 Hengelo             27/05/12
2.14,70           Heleen Wildoer                         24/01/94  SAV                     Hilversum           08/07/12
2.14,98           Karlijn van Es                  MB     02/08/95  PAC                     Breda               02/06/12
2.14,98           Elke Molenaar                   MC     11/03/98  Spirit-Lelystad         Utrecht             13/07/12
2.15,18           Irene van Lieshout                     01/09/93  De Keien                Valkenswaard        22/04/12
2.15,56           Kim Lahaije                     MC     03/03/97  Attila                  Breda               02/06/12
2.16,05           Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Utrecht             13/07/12
2.16,09           Britt Ummels                           24/08/93  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
2.16,11           Meike Berning                                    Daventria               Utrecht             15/06/12
2.16,42           Veerle Bakker                   MC     29/09/97  Triathlon               Utrecht             13/07/12
2.16,74           Mirthe Overkamp                        17/06/94  Hanzesport              Hengelo             27/05/12
2.16,81           Dagmar Smid                     MC     26/01/97  AAV '36                 Gouda               17/05/12
2.16,93           Ashley Melcherts                MC     17/04/98  Energie                 Breda               02/06/12
2.17,20           Bo Ummels                              01/01/93  Atletiek Maastricht     Utrecht             10/08/12
2.18,09           Lysanne Wilkens                        17/09/94  Prins Hendrik           Breda               01/06/12
2.18,39           Lotte van Elst                  MB     18/10/95  AC Waterland            Breda               02/06/12
2.18,42           Ydwine van der Veen                    30/05/93  Lionitas                Utrecht             31/08/12
2.18,83           Tinka Offereins                        05/10/93  Startbaan               Amsterdam           16/06/12
2.18,86           Demi Zwiers                     MC     22/01/98  KAV Holland             Utrecht             15/06/12
2.19,11           Nadine Willems                         31/05/94  De Liemers              Gentbrugge (BEL)    18/07/12
2.19,18           Suzanne Voorrips                       11/10/93  Startbaan               Tilburg             26/05/12
2.19,37           Kaisa de Bel                    MB     03/07/95  Seven Hills RT          Eindhoven           27/06/12
2.19,47           Jolien de Waard                        28/03/94  Groningen Atletiek      Hilversum           08/07/12
2.19,71           Marijke de Visser                      15/01/93  Dynamica                Utrecht             10/08/12
2.19,85           Rosalie Wijnker                 MC     27/06/97  Hera                    Breda               01/06/12
2.20,62           Bernice Meijer                  MB     26/07/96  SV Veendam              Hengelo             27/05/12
2.20,68           Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
2.20,69           Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Emmeloord           18/05/12
2.20,72           Sabine Rutten                   MC     04/05/97  VAV                     Utrecht             31/08/12
2.20,87           Jip Vastenburg                         21/03/94  AV '34                  Best                09/09/12
2.20,99           Julia van Velthoven                    12/03/94  Attila                  Haarlem             22/04/12
2.21,12           Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Utrecht             13/07/12
2.21,18           Corinda van Es                  MC     11/02/97  PAC                     Gorinchem           17/05/12
2.21,42           Saskia Weinans                         12/02/94  Atletico '73            Hilversum           08/07/12
2.21,47           Laura Hoogers                          02/01/93  Gen. MichaŽlis          Best                09/09/12
2.21,80           Kim Hittinger                   MB     01/05/95  AKU                     Utrecht             31/08/12
2.21,95           Larissa Schut                          20/07/94  Spado                   Etten-Leur          22/04/12
2.22,03           Irene van der Reijken                  13/08/93  Antilope                Zaandam             20/05/12
2.22,09           Ellen Jansen                    MB     12/08/95  Start '78               Utrecht             25/05/12
2.22,16           Rowan van Dongen                MB     08/03/95  Scorpio                 Rotterdam           06/05/12
2.22,2            Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Sneek               18/07/12
2.22,25           Elise Rutten                           29/06/94  VAV                     Breda               01/06/12
2.22,38           Floortje van Kampen             MC     14/03/97  Hera                    Heerhugowaard       07/09/12
2.22,41           Rosa Vermeulen                         13/04/93  AC Waterland            Hengelo             18/05/12
2.22,41           Anouk Trooster                         05/06/93  Groningen Atletiek      Tilburg             26/05/12
2.22,45           Claudia Oosterkamp              MB     09/10/96  Start '78               Dronten             30/06/12
2.22,81           Evelien Hooijman                MC     10/01/97  AKU                     Breda               01/06/12
2.22,90           Tessa de Boer                   MB     04/04/96  AV Heerenveen           Utrecht             31/08/12
2.22,96           Tirza van der Wolf                     26/05/94  SC Reeuwijk             Zaandam             20/05/12
2.23,11           Suzanne Jonkers                 MB     05/03/96  Sprint                  Zierikzee           13/05/12
2.23,56           Marjet Groen                    MC     08/03/97  AV Castricum            Krommenie           01/07/12
2.23,61           Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Lelystad            15/09/12
2.23,65           Susan van Weperen               MC     09/05/98  Invictus                Dronten             30/06/12
2.23,70           Lynn van der Schaaf             MB     25/02/96  Groningen Atletiek      Breda               01/06/12
2.23,95           Yacintha Aakster                MB     25/06/96  Groningen Atletiek      Utrecht             15/06/12

1000 meter

2.44,44           Sifan Hassan (ETH)                     01/01/93  Eindhoven Atletiek      Pliezhausen (GER)   06/05/12
2.53,99           Jip Vastenburg                         21/03/94  AV '34                  Lisse               05/05/12
2.54.12           Nisrine Masrhalmi               MB     17/11/96  Energie                 Wageningen          21/09/12
2.54,70           Danaid Prinsen                  MC     20/08/97  Aquilo                  Hoogeveen           30/03/12
2.55,11           Ashley Melcherts                MC     17/04/98  Energie                 Wageningen          21/09/12
2.58,20           Lysanne Wilkens                        17/09/94  Prins Hendrik           Leiden              04/07/12
2.58,59           Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Leiden              04/07/12
2.59,02           Elke Molenaar                   MC     11/03/98  Spirit-Lelystad         Utrecht             15/06/12
2.59,61           Kim Lahaije                     MC     03/03/97  Attila                  Amsterdam           25/08/12
2.59,79           Marlies Huigen                         22/08/94  Hanzesport              Lisse               05/05/12
onderlinge wedstrijden:
2.54.7            Sabine Rutten                   MC     04/05/97  VAV                     Wageningen          07/10/12  ?

1500 meter

4.08,24           Sifan Hassan (ETH)                     01/01/93  Eindhoven Atletiek      Bottrop (GER)       06/07/12
4.31,22           Jip Vastenburg                         21/03/94  AV '34                  Mannheim (GER)      23/06/12
4.31,27           Irene van Lieshout                     01/09/93  De Keien                Merksem (BEL)       25/08/12
4.33,95           Anne Luijten                           04/04/94  Olympus '70             Amsterdam           17/06/12
4.36,27           Marlin van Hal                         09/05/93  De Keien                Breda               03/06/12
4.36,87           Marijke de Visser                      15/01/93  Dynamica                Heusden (BEL)       07/07/12
4.39,27           Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Breda               03/06/12
4.40,27           Britt Ummels                           24/08/93  Atletiek Maastricht     Merksem (BEL)       25/08/12
4.41,38           Larissa Schut                          20/07/94  Spado                   Breda               03/06/12
4.41,92           Reda Sabouri                    JA     10/01/94  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
4.41,99           Nisrine Masrhalmi               MB     17/11/96  Energie                 Breda               03/06/12
4.44,10           Veerle Bakker                   MC     29/09/97  Triathlon               Hulst               28/05/12
4.44,15           Saskia Weinans                         12/02/94  Atletico '73            Wageningen          18/05/12
4.44,64           Julia van Velthoven                    12/03/94  Attila                  Breda               03/06/12
4.44,96           Bo Ummels                              01/01/93  Atletiek Maastricht     Merksem (BEL)       25/08/12
4.46,22           Tessa den Heijer                MB     27/02/96  Groningen Atletiek      Grootebroek         10/06/12
4.46,99           Marije Peters                          30/07/93  Seven Hills RT          Wageningen          20/07/12
4.47,89           Marlies Huigen                         22/08/94  Hanzesport              Tilburg             26/05/12
4.49,10           Laura Hoogers                          02/01/93  Gen. MichaŽlis          Breda               03/06/12
4.49,32           Jolien de Waard                        28/03/94  Groningen Atletiek      Breda               03/06/12
4.49,49           Bernice Meijer                  MB     26/07/96  SV Veendam              Breda               03/06/12
4.49,94           Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Utrecht             10/08/12
4.50,53           Dagmar Smid                     MC     26/01/97  AAV '36                 Breda               03/06/12
4.50,87           Ashley Melcherts                MC     17/04/98  Energie                 Roosendaal          29/06/12
4.52,72           Karlijn van Es                  MB     02/08/95  PAC                     Rotterdam           06/05/12
4.52,95           Tessa de Boer                   MB     04/04/96  AV Heerenveen           Drachten            24/06/12
4.53,78           Marjet Groen                    MC     08/03/97  AV Castricum            Breda               03/06/12
4.54,09           Suzanne Verhoeven               MB     08/05/96  De Langstraat           Breda               03/06/12
4.54,32           Laura Rijvers                   MB     05/08/95  THOR                    Best                10/06/12
4.54,36           Elke Molenaar                   MC     11/03/98  Spirit-Lelystad         Lelystad            15/09/12
4.55,28           Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Breda               03/06/12
4.55,46           Minke van der Meer              MB     03/06/95  AV Heerenveen           Utrecht             31/08/12
4.56,69           Susan van Weperen               MC     09/05/98  Invictus                Utrecht             13/07/12
4.57,64           Mirthe Overkamp                        17/06/94  Hanzesport              Utrecht             25/05/12
4.58,39           Kim Lahaije                     MC     03/03/97  Attila                  Mol (BEL)           04/08/12
4.58,89           Rosa Vermeulen                         13/04/93  AC Waterland            Breda               03/06/12
5.00,37           Suzanne Jonkers                 MB     05/03/96  Sprint                  Hilversum           20/05/12
5.00,4            Danaid Prinsen                  MC     20/08/97  Aquilo                  Sneek               18/07/12
5.00,72           Kristel van den Berg            MC     30/10/98  Fortuna                 Middelharnis        10/05/12
5.00,75           Heleen Wildoer                         24/01/94  SAV                     Grootebroek         29/06/12
5.01,05           Britt Mosselman                 MC     19/11/97  SAV                     Heiloo              20/07/12
5.01,22           Femke van der Pal               MB     17/08/95  AV Zaanland             Hilversum           14/06/12
5.01,87           Rowan van Dongen                MB     08/03/95  Scorpio                 Breda               03/06/12
5.02,0            Tess Wegman                     MB     25/03/96  Altis                   Amersfoort          15/05/12
5.02,1            Jasmijn Bakker                  MD     11/10/99  Triathlon               Amersfoort          15/05/12
5.02,59           Leonie Glazenborg               MC     20/06/98  SV Veendam              Breda               03/06/12
5.03,1            Fleur Baljet                    MB     20/12/95  Horror                  Heerenveen          14/04/12
5.03,28           Laura Wientjens                        17/08/94  THOR                    Etten-Leur          11/05/12

Mijl

4.29,85           Sifan Hassan (ETH)                     01/01/93  Eindhoven Atletiek      Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
5.06,60           Britt Ummels                           24/08/93  Atletiek Maastricht     Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
5.08,08           Bo Ummels                              01/01/93  Atletiek Maastricht     Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
5.19,23           Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Soest               01/09/12
5.21,52           Veerle Bakker                   MC     29/09/97  Triathlon               Soest               01/09/12

2000 meter

6.55,49           Kim Lahaije                     MC     03/03/97  Attila                  Gladbeck (GER)      08/09/12
6.55,5            Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Epe                 19/06/12
6.56,20           Laura Rijvers                   MB     05/08/95  THOR                    Breda               20/04/12
6.58,70           Dagmar Smid                     MC     26/01/97  AAV '36                 Gladbeck (GER)      08/09/12
7.00,55           Suzanne Jonkers                 MB     05/03/96  Sprint                  Breda               20/04/12
7.08,93           Femke van der Pal               MB     17/08/95  AV Zaanland             Leiden              09/05/12
7.09,26           Jeske van der Pal               MC     05/02/97  AV Zaanland             Leiden              09/05/12
7.12,8            Gerber Loman                    MC     17/09/97  Cialfo                  Epe                 19/06/12

3000 meter

9.21,34           Jip Vastenburg                         21/03/94  AV '34                  Leiden              09/06/12
9.25,88           Irene van Lieshout                     01/09/93  De Keien                Utrecht             10/08/12
9.41,37           Anne Luijten                           04/04/94  Olympus '70             Leiden              09/06/12
9.43,71           Marlin van Hal                         09/05/93  De Keien                Utrecht             04/05/12
9.44,71           Julia van Velthoven                    12/03/94  Attila                  Utrecht             04/05/12
10.07,95          Veerle Bakker                   MC     29/09/97  Triathlon               Breda               01/06/12
10.13,17          Britt Ummels                           24/08/93  Atletiek Maastricht     Tilburg             23/09/12
10.19,40          Laura Rijvers                   MB     05/08/95  THOR                    Breda               01/06/12
10.21,82          Tessa de Boer                   MB     04/04/96  AV Heerenveen           Breda               01/06/12
10.22,61          Marije Peters                          30/07/93  Seven Hills RT          Eindhoven           27/06/12
10.22,68          Larissa Schut                          20/07/94  Spado                   Utrecht             04/05/12
10.23,84          Tessa den Heijer                MB     27/02/96  Groningen Atletiek      Breda               01/06/12
10.30,30          Marijke de Visser                      15/01/93  Phoenix                 Middelharnis        30/08/12
10.36,08          Kristel van den Berg            MC     30/10/98  Fortuna                 Breda               01/06/12
10.36,30          Saskia Weinans                         12/02/94  Atletico '73            Utrecht             15/06/12
10.38,26          Marijke de Visser                      15/01/93  Dynamica                Zierikzee           07/06/12
10.38,7           Linda Korten                           15/01/93  AV Weert                Sommeren            30/08/12
10.40,36          Femke van der Pal               MB     17/08/95  AV Zaanland             Utrecht             04/05/12
10.40,40          Bo Ummels                              01/01/93  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
10.42,16          Suzanne Verhoeven               MB     08/05/96  De Langstraat           Breda               01/06/12
10.42,68          Suzanne Jonkers                 MB     05/03/96  Sprint                  Breda               01/06/12
10.48,17          Jeske van der Pal               MC     05/02/97  AV Zaanland             Breda               01/06/12
10.50,03          Fleur Baljet                    MB     20/12/95  Horror                  Utrecht             04/05/12
10.51,88          Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Amersfoort          28/04/12
10.54,87          Britt Mosselman                 MC     19/11/97  SAV                     Hoorn               15/06/12
10.55,32          Bernice Meijer                  MB     26/07/96  SV Veendam              Dronten             07/04/12
10.56,16          Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Utrecht             04/05/12
11.02,4           Jeanine Kocken                  MB     28/08/96  Unitas                  Weert               28/04/12
11.02,52          Esmee Teeling                          07/02/93  HRR                     Utrecht             04/05/12
11.09,88          Rebecca Atteveld                       01/11/93  Atverni                 Utrecht             15/06/12
11.12,79          Rosa Vermeulen                         13/04/93  AC Waterland            Castricum           15/06/12
11.18,01          Sophie van der Most             MB     02/08/95  De Liemers              Utrecht             04/05/12
11.18,37          Danielle Dorth                  MB     28/03/96  Hylas                   Grootebroek         20/05/12
11.24,26          Annemiek van de Velde                  10/04/93  Delta Sport             Zierikzee           07/06/12
11.25,55          Sanne Averesch                  MD     22/01/99  AV Rijssen              Rijssen             15/06/12
11.25,72          Shehrazade de Zwager            MB     05/06/95  Daventria               Harderwijk          20/05/12
11.41,97          Felica Los                             28/09/93  DEM                     Utrecht             10/08/12
11.46,39          Lisanne Wiggers                 MD     16/09/99  MPM                     Rijssen             15/06/12
11.48,11          Fieke Kivits                    MC     24/02/97  DAK                     Utrecht             04/05/12
11.51,84          Anke Suijkerbuijk                      04/04/93  Pijnenburg              Grootebroek         20/05/12
11.52,69          Willeke A'Campo                        12/02/94  AVON                    Valkenswaard        22/04/12
11.52,9           Laura Schumacher                MB     27/09/96  Energie                 Oud Beijerland      19/04/12
11.58,03          Ilonka de Bresser               MB     07/04/95  Gen. MichaŽlis          Haarlem             22/04/12
onderlinge wedstrijden:
10.35.22          Ashley Melcherts                MC     17/04/98  Energie                 Oud Beijerland      07/10/12
buitenlanders bij nederlandse clubs:
9.08,10           Sifan Hassan (ETH)              MA     01/01/93  Eindhoven Atletiek      Haldensleben (DUI)  15/07/12

5000 meter

16.23,97          Irene van Lieshout                     01/09/93  De Keien                Emmeloord           17/05/12
16.26,45          Jip Vastenburg                         21/03/94  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
17.42,69          Marijke de Visser                      15/01/93  Phoenix                 Zierikzee           13/09/12
17.49,0           Tessa den Heijer                MB     27/02/96  Groningen Atletiek      Hoogeveen           30/03/12
18.22,72          Marije Peters                          30/07/93  Seven Hills RT          Wageningen          21/09/12
18.36,10          Linda Korten                           15/01/93  AV Weert                Wageningen          20/07/12
18.48,3           Annemarie Slangewal             MC     12/09/98  Altis                   Epe                 18/09/12
18.50,69          Saskia Weinans                         12/02/94  Atletico '73            Vlissingen          22/09/12
19.01,10          Esmee Teeling                          07/02/93  HRR                     Naaldwijk           20/09/12
20.27,56          Savanna Warmink                        25/12/93  AC Ommen                Steenwijk           07/04/12
20.27,68          An Bennema                             28/09/93  Vitalis                 Hengelo             17/05/12

10.000 meter




3000 meter snelwandelen

20.51,1           Marjolein SchlŁter              MD     99        RWV                     Rotterdam           18/03/12

5000 meter snelwandelen



10.000 meter snelwandelen



1 uur snelwandelen



3000 meter steeple

10.37,82          Giselle Slotboom                       09/03/93  De Spartaan             USA                 22/03/12
11.42,86          Tessa de Boer                   MB     04/04/96  AV Heerenveen           Utrecht             13/07/12
12.08,11          Femke van der Pal               MB     17/08/95  AV Zaanland             Krommenie           01/07/12
12.29,20          Jeske van der Pal               MC     05/02/97  AV Zaanland             Krommenie           01/07/12
12.32,34          Yacintha Aakster                MB     25/06/96  Groningen Atletiek      Leiria (POR)        15/09/12
12.44,93          Carlijn van Esch                MB     12/11/95  AV Castricum            Castricum           15/06/12

100 meter horden 84 cm

13.50       -0.1  Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Breda               02/06/12
13.78       1.5   Suzanne Williams                       07/10/93  Groningen Atletiek      Mannheim (GER)      23/06/12
13.88       0.8   Marloes Duijn                          18/06/93  SAV                     Mannheim (GER)      23/06/12
14.30       -0.5  Anna Sjoukje Runia              MB     19/02/95  NEA-Volharding          Hulst               28/05/12
14.31       -0.1  Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Leiden              09/06/12
14.34       0.5   Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Emmeloord           17/05/12
14.49       -0.2  Eefje Boons                            18/07/94  Daventria               Epe                 29/04/12
14.63       0.9   Marije van Hunenstijn           MB     02/03/95  AV '34                  Grootebroek         10/06/12
14.68       1.5   Miquella Lobo                          23/08/94  Ilion                   Best                09/09/12
14.75       0.7   Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Utrecht             04/05/12
14.80       1.7   Lisanne Hagens                  MB     04/08/95  Ilion                   Santpoort           10/06/12
14.88       -0.5  Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Amsterdam           16/06/12
14.90       -0.5  Mariska Bun                            19/04/94  Phoenix                 Hulst               28/05/12
15.01       0.7   Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Zwolle              24/06/12
15.06       0.0   Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Breda               02/06/12
15.77       1.3   Aline Bloom                     MB     08/05/96  GAC-Hilversum           Grootebroek         10/06/12
15.79       0.5   Eva Mrakovcic                   MB     17/02/96  R' dam Atletiek         Zwolle              24/06/12
15.83       0.5   Marije Hunensteijn              MB     02/03/95  AV '34                  Best                09/09/12
15.85       0.0   Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Breda               02/06/12
15.90       1.7   Anneloes de Roo                 MB     07/09/95  Isala '96               Drachten            24/06/12
15.99       -1.4  Daphne Simons                   MB     12/02/96  STB                     Valkenswaard        22/04/12
16.01       0.9   Eva Mrakovic                    MB     17/02/96  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
16.03       1.1   Marlou van Rooy                 MB     14/05/95  Prins Hendrik           Best                10/06/12
16.06       0.9   Nikki Tahapary                         21/05/93  Groningen Atletiek      Grootebroek         10/06/12
16.07       -0.9  Mira Groot                      MB     08/03/95  Hylas                   Almere              24/06/12
16.08       -2.6  Henderyke Wonink                MB     12/07/96  Groningen Atletiek      Krommenie           06/05/12
16.09       -0.9  Lieke Muller                           03/11/94  AV Salland              Kampen              25/04/12
16.10             Renske van Os                          31/03/94  Gen. MichaŽlis          Best                30/06/12
16.11       0.7   Marloes Schennink                      05/10/94  Ciko '66                Best                30/06/12
16.16       0.2   Aimee Lovers                    MB     29/07/96  NEA-Volharding          Lisse               05/05/12
16.23       0.5   Jonneke Boere                          12/02/94  AV Gouda                Emmeloord           17/05/12
16.32       1.7   Jaimie van Tholl                MB     02/01/96  AV '23                  Santpoort           10/06/12
16.34       1.1   Anne Verstraeten                MB     05/11/96  Unitas                  Best                10/06/12
16.38       1.1   Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Hoorn               22/04/12
16.39       1.7   Tinka Offereins                        05/10/93  Startbaan               Santpoort           10/06/12
16.40       -0.4  Lotte van der Westen            MB     24/11/95  HAC                     Eindhoven           15/07/12
16.41       1.3   Marije Doddema                  MB     29/11/95  AV Zaanland             Grootebroek         10/06/12
16.47       -1.9  Evelien Verbruggen              MB     21/10/95  AV Haarlem              Amsterdam           22/04/12
16.49       0.9   Risha-Keila Lacruz                     28/09/94  Unitas                  Rotterdam           06/05/12
16.66       1.0   Anne Marte Gardenier                   26/11/94  Gen. MichaŽlis          Best                09/09/12
16.69       1.0   Defra Leerdam                   MB     11/07/96  U-Track                 Almere              24/06/12
16.71       -1.6  Carlijn Heuvel                  MC     04/05/97  Attila                  Tilburg             28/05/12
16.72       0.9   Tessel van de Loo               MB     29/09/95  GAC-Hilversum           Grootebroek         10/06/12
16.73       -1.1  Pien de Ruiter                  MB     14/04/96  Atletiek Maastricht     Weert               24/06/12
geen windgegevens bekend:
15.68             Melanie Perik                   MB               AAA                     Weert               01/09/12
15.71             Anneloes de Roo                 MB     07/09/95  Isala '96               Ede                 22/04/12
15.74             Bonnie Liefting                 MB     04/04/95  Trias                   Delft               08/09/12
15.83             Marije Wever                           22/07/93  Hera                    Tilburg             23/09/12
15.93             Lotte van der Westen            MB     24/11/95  HAC                     Helmond             24/06/12
16.00             Bente Feld                      MB     01/12/95  Hollandia               Naaldwijk           24/06/12
16.02             Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Naaldwijk           24/06/12
16.05             Tinka Offereins                        05/10/93  Startbaan               Naaldwijk           24/06/12
16.08             Willemijn van Laar                     26/04/93  Cialfo                  Almelo              22/04/12
16.09             Priscilla van Oorschot          MB     03/09/96  AAC                     Spijkenisse         24/06/12
16.24             Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Zaandam             07/07/12
16.28             Renske van de Wijdeven          MB     23/01/96  AV Valkenswaard         Weert               01/09/12
16.28             Eva Jaarsma                     MB     13/04/96  Lycurgus                Tilburg             23/09/12
16.41             Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
16.64             Pien de Ruiter                  MB     14/04/96  Atletiek Maastricht     Tilburg             23/09/12
met teveel rugwind:
16.33     w 4.0   Defra Leerdam                   MB     11/07/96  U-Track                 Amsterdam           22/04/12

200 meter horden 76,2 cm



400 meter horden 76,2 cm

60.43             Vera van den Haak               MB     13/01/95  Sparta                  Amsterdam           17/06/12
61.30             Maruska Eduarda                        14/06/93  R' dam Atletiek         Amsterdam           17/06/12
62.21             Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Amsterdam           16/06/12
62.50             Roos-Sanne Claassen                    23/10/94  AV NOP                  Breda               01/06/12
63.58             Marije Doddema                  MB     29/11/95  AV Zaanland             Breda               01/06/12
64.10             Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Utrecht             23/09/12
64.89             Willemijn van Laar                     26/04/93  Cialfo                  Hengelo             18/05/12
65.76             Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Zwolle              24/06/12
66.24             Tamara Bos                      MB     31/07/96  DAK                     Breda               01/06/12
66.32             Katja Slangewal                 MB     27/12/95  Altis                   Tilburg             23/09/12
66.81             Anne Verstraeten                MB     05/11/96  Unitas                  Utrecht             23/09/12
67.01             Isis Visser                     MB     29/04/96  PAC                     Breda               01/06/12
67.21             Anneloes de Roo                 MB     07/09/95  Isala '96               Breda               01/06/12
67.32             Hanneke Oosterwegel             MB     10/12/96  Daventria               Breda               01/06/12
67.42             Henderyke Wonink                MB     12/07/96  Groningen Atletiek      Leiria (POR)        15/09/12
67.80             Jip Zinsmeister                 MB     20/05/95  GAC-Hilversum           Amsterdam           27/05/12
68.30             Lisa Rodenburg                         07/04/94  Phoenix                 Breda               01/06/12
68.98             Anne Weening                           03/11/93  SISU                    Breda               01/06/12
69.17             Risha-Keila Lacruz                     28/09/94  Unitas                  Breda               01/06/12
69.54             Jiska Pols                      MB     19/11/96  AV Gouda                Den Haag            28/04/12
69.73             Lotte van der Westen            MB     24/11/95  HAC                     Gemert              20/05/12
69.82             Irene van der Reijken                  13/08/93  Antilope                Zaandam             20/05/12
70.00             Iris Conijn                     MB     24/07/96  Pallas '67              Breda               01/06/12
70.08             Cathelijn Peeters               MB     06/11/96  Atledo                  Breda               01/06/12
70.73             Veerle Simons                   MB     12/02/96  STB                     Gemert              20/05/12
70.74             Caya Slinkman                   MC     15/01/97  AV Rijssen              Hengelo             27/06/12
70.86             Marloes Schennink                      05/10/94  Ciko '66                Etten-Leur          23/09/12
71.28             Myrte Gorris                           12/01/94  GAC-Hilversum           Utrecht             25/05/12
71.42             Bonnie Liefting                 MB     04/04/95  Trias                   Zaandam             13/04/12
71.42             Stevie Engels                          17/02/94  Attila                  Eindhoven           20/05/12
71.46             Nikki Klarenbeek                MB     10/02/95  Pijnenburg              Amersfoort          09/04/12
72.06             Hanna van der Marel             MB     18/12/95  Olympus '70             Den Haag            28/04/12
72.16             Jolijn Prins                    MB     25/11/96  Nova                    Warmenhuizen        25/05/12
72.18             Janneke van Raan                MB     01/10/95  Daventria               Harderwijk          20/05/12
72.30             Renske van de Wijdeven          MB     23/01/96  AV Valkenswaard         Eindhoven           27/06/12
72.64             Fleur Hiensch                   MB     27/07/95  Hellas                  Utrecht             25/05/12
72.66             Susan Bergamin                  MC     06/03/97  AV Gouda                Breda               01/06/12
72.67             Maaike Boon                     MB     08/02/95  De Spartaan             Breda               01/06/12
72.80             Judith de Rond                         10/06/93  Achilles-EL             Zevenbergen         20/05/12
72.92             Birgit Creusen                         10/12/93  Altis                   Hilversum           20/05/12
73.18             Lucy van Berkel                 MB     21/07/96  Statina                 Grootebroek         20/05/12
73.20             Gonneke Joustra                        24/03/93  Haag Atletiek           Zwolle              24/06/12
73.36             Bente Feld                      MB     01/12/95  Hollandia               Warmenhuizen        25/05/12
73.57             Mirthe Wiltink                         10/05/93  KAV Holland             Eindhoven           20/05/12
73.62             Mira Groot                      MB     08/03/95  Hylas                   Grootebroek         20/05/12
73.97             Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Tilburg             23/09/12
74.25             Sanne de Boer                          20/11/94  Suomi                   Grootebroek         20/05/12
74.25             Sophie den Ouden                MB     24/07/96  MPM                     Hengelo             27/06/12
74.61             Ijahť Russell                          01/11/94  Haag Atletiek           Hilversum           20/05/12
75.10             Tara Smid                              23/10/94  AAV '36                 Alphen a/d Rijn     07/06/12

hoogspringen

1.80              Lisanne Hagens                  MB     04/08/95  Ilion                   Santpoort           10/06/12
1.75              Tanita Hofmans                         22/10/94  Attila                  Eindhoven           20/05/12
1.75              Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Barcelona (ESP)     12/07/12
1.72              Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Barcelona (ESP)     12/07/12
1.70              Lieke Muller                           03/11/94  AV Salland              Breda               03/06/12
1.70              Melissa de Haan                 MC     15/08/97  AV '34                  Zutphen             23/06/12
1.70              Lisa Keuken                     MB     30/06/96  Horror                  Stadskanaal         07/07/12
1.70              Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Zaandam             07/07/12
1.70              Sana Kadri                             26/02/94  VAV                     Best                09/09/12
1.69              Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
1.69              Mandy van der Eijk                     10/03/94  Startbaan               Tilburg             28/05/12
1.69              Suzan Stevens                          04/02/94  ATV Venray              Weert               01/09/12
1.67              Katja Slangewal                 MB     27/12/95  Altis                   Soest               01/09/12
1.66              Suzan Stevens                          04/02/94  Swift                   Zoetermeer          22/06/12
1.66              Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Woerden             25/08/12
1.65              Lara Borst                      MB     05/05/95  AAC                     Amsterdam           22/04/12
1.65              Marit Redeker                   MB     04/12/96  PEC 1910                Heerde              24/05/12
1.65              Linda Hurkmans                  MC     27/06/97  Nova                    Warmenhuizen        25/05/12
1.65              Judy van der Drift              MD     23/03/99  AV Haarlemmermeer       Almelo              02/06/12
1.65              Welmoed Jonker                  MC     16/06/97  Daventria               Sneek               27/06/12
1.65              Noa Dhore                       MC     07/05/97  AAC '61                 Stadskanaal         07/07/12
1.64              Renilde Zwartkruis              MB     04/02/96  Unitas                  Breda               02/06/12
1.64              Manuela Mboto                   MB     20/06/95  AV Gouda                Breda               02/06/12
1.64              Yara Gast                       MB     16/04/96  Triathlon               Breda               02/06/12
1.64              Janneke Bruintjes               MB     29/03/96  AV NOP                  Stadskanaal         07/07/12
1.63              Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
1.63              Anne Marte Gardenier                   26/11/94  Gen. MichaŽlis          Weert               01/09/12
1.63              Imke Hanssen                           02/04/94  Atletiek Maastricht     Weert               01/09/12
1.62              Romy Smith                      MC     25/01/97  Leiden Atletiek         Amstelveen          27/05/12
1.61              Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Steenbergen         10/06/12
1.61              Mathilde Bakker                 MB     20/10/95  AV '23                  Best                30/06/12
1.60              Lisanne van Manen               MB     05/01/95  De Sperwers             Assen               15/04/12
1.60              Marieke Obbes                   MB     19/06/95  Sprint                  Goes                15/04/12
1.60              Ina van Woersem                 MC     12/04/97  BAV                     Huizen              21/04/12
1.60              Hilde van Zundert                      26/08/93  Atledo                  Etten-Leur          22/04/12
1.60              Veerle Simons                   MB     12/02/96  STB                     Valkenswaard        22/04/12
1.60              Lena van Lee                    MB     15/08/96  Gen. MichaŽlis          Haarlem             22/04/12
1.60              Tessa Miedema                   MB     08/01/96  AV Heerenveen           Ede                 22/04/12
1.60              Zyna van de Poel                MC     23/07/97  De Spartaan             Delft               13/05/12
1.60              Elanor Miltenburg                      01/08/94  Attila                  Eindhoven           20/05/12
1.60              Marijke Bax                            23/05/93  Impala                  Harderwijk          20/05/12
1.60              Julia de Koning                 MC     22/01/97  Olympus '70             Den Haag            26/05/12
1.60              Ilse Kuijf                      MD     13/01/99  AAV '36                 Lisse               26/05/12
1.60              Iva Klein Baltink               MC     04/02/98  Daventria               Apeldoorn           26/05/12
1.60              Tasa Jiya                       MC     16/09/97  Atos                    Amsterdam           26/05/12
1.60              Cathalijn van Hagen             MC     10/03/97  Haag Atletiek           Rotterdam           26/05/12
1.60              Emma Oosterwegel                MC     29/06/98  Daventria               Almelo              02/06/12
1.60              Aruna Rikkers                          29/09/94  Groningen Atletiek      Breda               03/06/12
1.60              Suzan van Gastel                MB     28/10/96  Prins Hendrik           Best                05/06/12
1.60              Maureen Herremans               MB     22/10/96  Gen. MichaŽlis          Best                05/06/12
1.60              Marlou van Rooy                 MB     14/05/95  Prins Hendrik           Best                10/06/12
1.60              Michal Smalbrugge               MD     09/02/99  AV Rijssen              Zutphen             23/06/12
1.60              Nadine Lammers                  MB     26/08/96  AV '47                  Spijkenisse         24/06/12
1.60              Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
1.60              Eva Peters                      MC     23/12/97  PEC 1910                Zwolle              08/09/12
1.60              Lisa Goossens                   MC     08/06/98  Startbaan               Zoetermeer          09/09/12

polsstokhoogspringen

3.80              Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Alphen a/d Rijn     06/09/12
3.61              Killiana Heijmans               MC     24/01/97  PAC                     Gladbeck (GER)      08/09/12
3.60              Dominique Esselaar              MB     16/08/96  Unitas                  Amsterdam           16/06/12
3.40              Noortje Meester                 MB     14/09/96  NEA-Volharding          Amsterdam           27/05/12
3.35              Jonneke Boere                          12/02/94  AV Gouda                Breda               02/06/12
3.23              Fenna van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Krommenie           22/07/12
3.20              Rubina Brouns                   MB     30/06/95  Unitas                  Hoorn               12/05/12
3.20              Margit Korporaal                       22/12/93  AV '34                  Heerenveen          12/05/12
3.20              Isabel Janssen                         24/08/94  PAC                     Breda               02/06/12
3.13              Janiek Hendriks                 MB     03/12/95  AV '34                  Krommenie           22/07/12
3.11              Alies van Berkum                MC     26/01/98  Hercules                Gladbeck (GER)      08/09/12
3.03              Eva Jaarsma                     MB     13/04/96  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
3.00              Anya Koch                              24/04/93  PAC                     Spijkenisse         20/05/12
2.85              Ineke Visser                           30/08/94  AV Heerenveen           Lisse               17/08/12
2.82              Marijke Wijnmaalen              MC     06/12/98  Diomedon                Amsterdam           25/08/12
2.82              Carlijn Heuvel                  MC     04/05/97  Attila                  Amsterdam           25/08/12
2.82              Lise van de Velde               MC     29/01/97  PAC                     Amsterdam           25/08/12
2.81              Amber Molenaar                         15/04/94  Hera                    Amsterdam           25/05/12
2.80              Pricilla Huisman                MB     21/08/96  Passaat                 Breda               03/06/12
2.70              Jonne Dommerholt                MB     19/07/96  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           25/05/12
2.60              Merel Kramer                    MB     30/06/95  AV Wijchen              Etten-Leur          23/09/12
2.53              Mariska Wust                           16/10/94  Hercules                Krommenie           22/07/12
2.50              Carlijn ter Laak                MC     16/02/97  AC TION                 Hengelo             25/04/12
2.50              Vonne van Burg                  MB     03/02/95  Prins Hendrik           Gorinchem           17/05/12
2.50              Nienke Huisman                  MB     24/08/96  NEA-Volharding          Hoorn               15/06/12
2.50              Iris Goorden                    MC     16/04/97  THOR                    Eindhoven           08/09/12
2.50              Minke Bosma                     MC     07/03/97  Lycurgus                Purmerend           14/09/12
2.50              Sophie Koning                          06/08/94  AV Edam                 Purmerend           14/09/12
2.43              Maaike Schoute                  MC     02/12/97  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
2.40              Tinka Broekman                  MD     13/11/99  Unitas                  Valkenswaard        08/05/12
2.40              Heleen van Hal                  MB     14/02/96  Prins Hendrik           Gorinchem           17/05/12
2.33              Annebel Jaarsma                 MD     16/05/99  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
2.33              Merel Glorie                    MB     15/01/95  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
2.30              Sanne Vermeij                   MC     06/06/97  De Spartaan             Hoorn               02/06/12
2.30              Leontien Wubs                          04/06/94  Ilion                   Zwolle              24/06/12
2.30              Yvette van der Worp                    22/09/93  PEC 1910                Zwolle              24/06/12
2.30              Judith Rasch                    MB     28/03/96  GAC-Hilversum           Hilversum           19/07/12
2.30              Nathalie Kuyf                          15/08/93  Atverni                 Utrecht             23/09/12
2.30              Katja Slangewal                 MB     27/12/95  Altis                   Tilburg             23/09/12
in onderlinge wedstrijd:
2.40              Fatou Drame                     MC     28/07/97  Haag Atletiek           Den Haag            01/04/12

verspringen

5.93        0.8   Gabriella Dwomoh                       12/01/94  Ilion                   Leiden              09/06/12
5.91        0.3   Lisanne Hagens                  MB     04/08/95  Ilion                   Amstelveen          06/05/12
5.81        1.5   Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Tilburg             28/05/12
5.80        0.7   Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
5.80        0.0   Astrid Ekelmans                 MB     31/10/96  Hollandia               Amsterdam           27/05/12
5.78        1.3   Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Breda               02/06/12
5.72        0.9   Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Emmeloord           18/05/12
5.62        1.5   Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Emmeloord           18/05/12
5.58        1.9   Jolanda Nobels                         09/02/93  Energie                 Breda               02/06/12
5.57        0.0   Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Amsterdam           17/06/12
5.55        1.6   Sophie Klumper                  MB     04/04/95  Phanos                  Amsterdam           27/05/12
5.49        1.4   Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Woerden             26/08/12
5.46        0.7   Djanne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Breda               03/06/12
5.42        -0.9  Arianne Gravesteijn                    22/01/94  Lycurgus                Krommenie           06/05/12
5.41        1.2   Frances van der Eijk            MB     19/02/95  Phanos                  Beverwijk           13/05/12
5.40        0.2   Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Breda               03/06/12
5.39        1.8   Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Breda               03/06/12
5.38        0.1   Lieke van den Brink             MB     12/07/95  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
5.36        0.0   Lianne van Krieken              MC     15/01/97  Typhoon                 Utrecht             10/08/12
5.34        0.6   Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Emmeloord           18/05/12
5.34        -0.3  Maureen Pelgrim                 MC     13/05/97  Prins Hendrik           Amsterdam           25/08/12
5.32        1.9   Dianne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Amstelveen          06/05/12
5.30        -0.6  Joyce Swanenberg                       26/02/94  Hellas                  Breda               02/06/12
5.30        -0.5  Ilonka de Bresser               MB     07/04/95  Gen. MichaŽlis          Best                01/07/12
5.27        0.8   Priscilla van Oorschot          MB     03/09/96  AAC                     Beverwijk           13/05/12
5.24        1.0   Nikki Jacobs                    MC     01/05/97  Prins Hendrik           Amsterdam           25/08/12
5.22        1.4   Killiana Heijmans               MC     24/01/97  PAC                     Krommenie           15/09/12
5.20        0.0   Tara Yoro                       MC     25/12/97  AV '23                  Zoetermeer          16/09/12
5.16        -0.6  Daphne Simons                   MB     12/02/96  STB                     Gemert              20/05/12
5.16        0.6   Judith de Heer                  MC     28/01/98  AAC '61                 Emmen               08/09/12
5.16        1.5   Ilse Kuijf                      MD     13/01/99  AAV '36                 Krommenie           15/09/12
5.15        -2.4  Faith Eruwa                            01/06/94  Unitas                  Rotterdam           06/05/12
5.14        1.4   Carlijn ter Laak                MC     16/02/97  AC TION                 Assen               15/04/12
5.14        0.3   Charlene Onyema                 MB     18/10/95  Clytoneus               Amsterdam           22/04/12
5.12        0.4   Melissa de Haan                 MC     15/08/97  AV '34                  Amsterdam           25/08/12
5.11        1.1   Laura Brands                    MB     24/04/95  Sprint                  Zierikzee           13/05/12
5.11        2.0   Demi van de Sande                      05/12/94  Energie                 Breda               02/06/12
5.11        1.1   Louise Taatgen                         05/01/93  Groningen Atletiek      Breda               02/06/12
5.10        1.8   Welmoed Jonker                  MC     16/06/97  Daventria               Amersfoort          09/04/12
5.10        -0.1  Emma Oosterwegel                MC     29/06/98  Daventria               Stadskanaal         13/05/12
geen windgegevens bekend:
5.70              Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Santpoort           10/06/12
5.54              Lianne van Krieken              MC     15/01/97  Typhoon                 Heiloo              03/08/12
5.53              Chante Samuel                   MB     09/04/96  Phanos                  Heiloo              03/08/12
5.47              Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
5.44              Nele van den Broek              MC     03/02/97  Sprint                  Steenbergen         10/06/12
5.42              Ilonka de Bresser               MB     07/04/95  Gen. MichaŽlis          Best                05/06/12
5.42              Dianne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Santpoort           10/06/12
5.41              Lieke van den Brink             MB     12/07/95  AV '34                  Dronten             30/06/12
5.40              Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Heiloo              20/07/12
5.39              Carlijn ter Laak                MC     16/02/97  AC TION                 Haaksbergen         08/09/12
5.37              Maureen Pelgrim                 MC     13/05/97  Prins Hendrik           Boxtel              15/04/12
5.35              Myke van de Wiel                MC     04/06/97  Sprint                  Etten-Leur          02/06/12
5.32              Ilse Kuijf                      MD     13/01/99  AAV '36                 Best                01/07/12
5.29              Killiana Heijmans               MC     24/01/97  PAC                     Rotterdam           17/08/12
5.28              Brenda Oosterbosch                     26/01/93  GVAC                    Haarlem             22/04/12
5.19              Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Amstelveen          28/05/12
5.19              Britta de Haan                  MD     31/03/99  Clytoneus               Utrecht             23/06/12
5.18              Judith de Heer                  MC     28/01/98  AAC '61                 Assen               26/05/12
5.18              Eva Bastmeijer                  MB     20/06/95  Attila                  Steenbergen         10/06/12
5.18              Manouk van Bussel                      22/02/94  LG Deurne               Weert               01/09/12
5.17              Anne van de Wiel                MC     04/06/97  Sprint                  Etten-Leur          02/06/12
5.14              Noa van Ginneken                MC     24/08/97  Gen. MichaŽlis          Best                01/07/12
5.13              Kika van Bergen-van Henegouwen  MC     28/08/97  U-Track                 Utrecht             23/06/12
5.13              Sanne Vermeij                   MC     06/06/97  De Spartaan             Alphen a/d Rijn     23/06/12
5.13              Elise Pelgrim                   MC     13/05/97  Prins Hendrik           Rotterdam           17/08/12
5.12              Henderyke Wonink                MB     12/07/96  Groningen Atletiek      Stadskanaal         08/07/12
5.12              Mathilde Terleth                MC     07/09/97  Hanzesport              Nijmegen            08/09/12
5.11              Sabrine Vels                    MB     16/11/96  AV Argo                 Dronten             30/06/12
5.10              Janneke Bruintjes               MB     29/03/96  AV NOP                  Dronten             07/04/12
5.10              Zyna van de Poel                MC     23/07/97  De Spartaan             Delft               01/07/12
5.10              Romy Smith                      MC     25/01/97  Leiden Atletiek         Apeldoorn           23/09/12
met teveel rugwind:
5.88      w 2.5   Iris van Daalen                        12/10/93  PAC                     Leiden              09/06/12
5.81      w 2.1   Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Sao Paulo (BRA)     15/04/12
5.58      w 2.2   Charlene Onyema                 MB     18/10/95  Clytoneus               Den Haag            15/04/12
5.49      w 2.1   Frances van der Eijk            MB     19/02/95  Phanos                  Breda               03/06/12
5.42      w 2.5   Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
5.33      w 5.1   Louise Taatgen                         05/01/93  Groningen Atletiek      Kampen              25/04/12
5.25      w 2.3   Eva Bastmeijer                  MB     20/06/95  Attila                  Tilburg             23/09/12
5.24      w 3.5   Judith Rasch                    MB     28/03/96  GAC-Hilversum           Emmeloord           18/05/12
5.15      w 2.2   Lotte Hendriksen                MC     07/11/97  Ciko '66                Krommenie           15/09/12
5.12      w 2.3   Tanita Hofmans                         22/10/94  Attila                  Tilburg             23/09/12

hink-stap-sprong

12.25       -0.2  Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Amsterdam           16/06/12
11.74       -0.4  Louise Taatgen                         05/01/93  Groningen Atletiek      Assen               20/05/12
11.65       0.9   Faith Eruwa                            01/06/94  Unitas                  Breda               02/06/12
11.62       0.1   Priscilla van Oorschot          MB     03/09/96  AAC                     Breda               03/06/12
11.37       0.9   Myrthe Nanninga                        23/10/94  Zuidwal                 Breda               02/06/12
11.29       0.0   Arianne Gravesteijn                    22/01/94  Lycurgus                Spijkenisse         20/05/12
11.24       1.2   Lentine Klaassen                MB     18/04/95  Lycurgus                Breda               03/06/12
11.23       1.5   Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Breda               02/06/12
11.07       0.6   Mirthe Wiltink                         10/05/93  KAV Holland             Breda               02/06/12
10.98       1.4   Gabriella Dwomoh                       12/01/94  Ilion                   Best                09/09/12
10.87       0.7   Jip Mukanay                     MB     19/12/95  AKU                     Amsterdam           27/05/12
10.85       0.9   Manon Haakman                   MB     02/03/95  Lycurgus                Krommenie           01/07/12
10.67       0.4   Djanne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Breda               03/06/12
10.52       0.6   Laura Mulder                           05/11/93  Hellas                  Eindhoven           15/07/12
10.41       1.4   Mathilde Bakker                 MB     20/10/95  AV '23                  Amstelveen          06/05/12
10.38       0.9   Ilonka de Bresser               MB     07/04/95  Gen. MichaŽlis          Eindhoven           20/05/12
10.38       1.9   Lotte Oldenhave                        20/07/94  Prins Hendrik           Best                09/09/12
10.36       1.0   Zanna Vanterpool                       01/09/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           20/05/12
10.34       -0.1  Arlyn Haveman                   MC     29/03/97  Leiden Atletiek         Gladbeck (GER)      08/09/12
10.32       0.7   Myrthe van der Bruggen                 01/06/93  Startbaan               Best                09/09/12
10.31       0.6   Maayke Tjin-A-Lim               MC     10/01/98  Sparta                  Breda               03/06/12
10.30       -0.5  Demi van de Sande                      05/12/94  Energie                 Breda               02/06/12
10.27       0.2   Manuela Mboto                   MB     20/06/95  AV Gouda                Breda               03/06/12
10.26       -0.8  Sabeth van der Voort                   04/05/94  Olympus '70             Spijkenisse         20/05/12
10.20       -0.5  Iris Poen                              25/08/94  AV '34                  Dronten             07/04/12
10.19       0.3   Nathalie de Vries                      17/09/93  Pallas '67              Breda               02/06/12
10.16       1.0   Cathelijn Peeters               MB     06/11/96  Atledo                  Breda               03/06/12
10.15       1.6   Camille Koren                   MB     13/05/95  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
10.13       -0.2  Eva Jaarsma                     MB     13/04/96  Lycurgus                Krommenie           01/07/12
10.10       0.1   Nathalie de Vries                      17/09/93  Arena                   Utrecht             04/05/12
10.08       0.0   Silke Berendse                  MC     14/03/98  Phanos                  Utrecht             04/05/12
geen windgegevens bekend:
11.42             Arianne Gravesteijn                    22/01/94  Lycurgus                Grootebroek         10/06/12
10.77             Dianne van Kooten               MB     09/06/95  VAV                     Santpoort           10/06/12
10.59             Sabeth van der Voort                   04/05/94  Olympus '70             Best                10/06/12
10.52             Iris Poen                              25/08/94  AV '34                  Grootebroek         10/06/12
10.17             Silke Berendse                  MC     14/03/98  Phanos                  Gouda               29/06/12
10.13             Mirna van Slooten               MB     10/04/95  AV Valkenswaard         Gemert              20/05/12
10.10             Sanne Vermeij                   MB     06/06/97  De Spartaan             Lisse               02/09/12
met teveel rugwind:
11.84     w 2.5   Louise Taatgen                         05/01/93  Groningen Atletiek      Assen               20/05/12
11.65     w 3.6   Tanita Hofmans                         22/10/94  Attila                  Tilburg             23/09/12
11.60     w 2.6   Arianne Gravesteijn                    22/01/94  Lycurgus                Hengelo             18/05/12
11.44     w 3.6   Myrthe Nanninga                        23/10/94  Zuidwal                 Tilburg             28/05/12
11.22     w 3.7   Gabriella Dwomoh                       12/01/94  Ilion                   Best                09/09/12

kogelstoten 4 kg

14.92             Eva Reinders                           12/05/93  Groningen Atletiek      Breda               03/06/12
14.28             Vivian Brandhoff                       29/06/93  SAV                     Breda               03/06/12
13.52             Charlene Okken                         03/01/94  HAC '63                 Breda               03/06/12
13.39             Roos de Klerk                          24/06/94  PAC                     Tilburg             23/09/12
13.00             Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Krommenie           01/07/12
12.82             Lisa Smit                              31/03/94  Scorpio                 Breda               03/06/12
12.55             Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Barcelona (ESP)     12/07/12
12.29             Denise van Herp                        02/05/93  Daventria               Ede                 22/04/12
12.22             Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Sao Paulo (BRA)     14/04/12
12.19             Linda Prop                             05/02/93  Spado                   Roosendaal          29/06/12
12.11             Anne-Lique Weeren                      10/02/94  Hellas                  Soest               01/09/12
11.80             Sophie Vetter                   MB     13/10/95  Phanos                  Utrecht             04/05/12
11.76             Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Dronten             07/04/12
11.62             Dominique Gommers               MB     03/03/95  Spado                   Rotterdam           06/05/12
11.50             Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
11.29             Lieke Muller                           03/11/94  AV Salland              Apeldoorn           11/05/12
11.07             Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Haarlem             22/04/12
11.03             Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Gouda               29/06/12
10.93             Femke Kleinhout                 MB     27/06/95  Climax                  Deventer            15/06/12
10.92             Femke CorbiŤre                  MB     23/01/95  Clytoneus               Amsterdam           22/04/12
10.91             Natasha Rafftery                       22/11/93  Scorpio                 Rotterdam           06/05/12
10.88             Mirthe Wiltink                         10/05/93  KAV Holland             Heiloo              17/05/12
10.60             Mandy van der Meer                     31/07/93  Ilion                   Utrecht             23/09/12
10.39             Nina de Poorter                 MB     16/01/95  Eindhoven Atletiek      Rotterdam           06/05/12
10.35             Michelle Oud                    MB     19/07/96  SAV                     Best                09/09/12
10.25             Floortje van der Meer                  24/06/94  Startbaan               Santpoort           10/06/12
10.22             Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Santpoort           10/06/12
10.18             Annemieke Efdee                 MB     21/01/95  Leiden Atletiek         Hilversum           20/05/12
10.10             Marloes Schennink                      05/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
10.10             Inge Drost                      MB     15/01/96  Ilion                   Best                09/09/12

discuswerpen 1 kg

45.27             Vivian Brandhoff                       28/06/93  SAV                     Warmenhuizen        25/05/12
41.72             Nina de Poorter                 MB     16/01/95  Eindhoven Atletiek      Weert               01/09/12
41.29             Linda Prop                             05/02/93  Spado                   Best                10/06/12
40.11             Lisa Smit                              31/03/94  Scorpio                 Oosterhout          08/05/12
39.85             Femke Kleinhout                 MB     27/06/95  Climax                  Ede                 31/03/12
37.45             Sophie Vetter                   MB     13/10/95  Phanos                  Assen               20/05/12
36.83             Denise van Herp                        02/05/93  Daventria               Ede                 22/04/12
36.66             Roos de Klerk                          24/06/94  PAC                     Lisse               05/05/12
36.22             Lisette van der Kolk            MB     06/09/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
35.44             Karlien Sleper                         11/01/93  AV '34                  Best                09/09/12
35.12             Anne-Lique Weeren                      10/02/94  Hellas                  Utrecht             23/09/12
34.44             Renske Versloot                 MB     28/01/96  De Liemers              Breda               02/06/12
33.92             Iris Lechner                    MB     14/01/95  Groningen Atletiek      Leiria (POR)        15/09/12
33.85             Karlijn Rutten                  MB     25/02/95  Daventria               Deventer            15/06/12
33.78             Yara van Dee                    MC     09/01/97  Phoenix                 Woerden             26/05/12
33.71             Lisa Haas                              01/04/93  AV Edam                 Heiloo              17/05/12
33.69             Mariska Tuijp                   MB     05/04/96  AV Edam                 Den Helder          13/04/12
33.46             Noortje van den Burg            MB     08/05/95  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
33.42             Romy IJsbrandij                 MC     07/02/98  Hollandia               Gladbeck (GER)      08/09/12
33.40             Dominique Verheijen                    01/09/93  De Gemzen               Heerenveen          12/05/12
33.34             Eva Reinders                           12/05/93  Groningen Atletiek      Krommenie           06/05/12
33.25             Fleur van der Put               MB     31/08/96  Leiden Atletiek         Leiden              14/09/12
33.15             Eva Peters                      MC     23/12/97  PEC 1910                Krommenie           15/09/12
32.85             Rowan Hagendoorn                MB     10/06/95  Ilion                   Zoetermeer          16/09/12
32.75             Merel van den Boom              MB     26/03/95  PEC 1910                Heerde              24/05/12
32.61             Charlene Okken                         03/01/94  HAC '63                 Hoogeveen           08/06/12
32.48             Iris de Ruiter                  MC     02/06/98  AV '23                  Krommenie           15/09/12
32.47             Priscilla Meijer                       26/12/94  Leiden Atletiek         Leiden              14/09/12
32.02             Daphne Willems                  MB     29/08/96  AV '23                  Zoetermeer          16/09/12
31.84             Fiona Lindaya                          31/05/94  Hylas                   Grootebroek         29/06/12
31.80             Mandy van Egdom                        10/08/93  Pijnenburg              Breda               03/06/12
31.74             Carolien de Pater               MC     25/01/97  Avantri                 Amsterdam           25/08/12
31.59             Esther Peerlings                       08/12/94  Pallas '67              Apeldoorn           11/05/12
31.53             Lisanne van der Zwet            MB     17/03/95  De Spartaan             Santpoort           10/06/12
31.52             Loes Ruissen                           18/01/94  Ciko '66                Arnhem              22/06/12
31.51             Yara van Dee                    MC     09/01/97  Phoenix                 Wageningen          21/09/12
31.36             Kim Habets                      MB     07/09/96  Caesar                  Weert               01/09/12
31.34             Lisa Goossen                    MC     20/01/98  AV '40                  Heiloo              03/08/12
31.33             Els Noordeloos                  MB     05/01/95  SAV                     Best                09/09/12
31.19             Sarah Smits                     MB     18/05/96  Prins Hendrik           Goes                15/04/12
30.99             Vincie Vossenaar                MB     29/05/96  Prins Hendrik           Breda               02/06/12
30.62             Sharon Rispens                  MB     08/02/95  Daventria               Assen               15/04/12
30.60             Maaike Dortmond                        25/08/93  VAV                     Santpoort           10/06/12
30.23             Dominick Nouws                         27/02/94  Achilles-EL             Etten-Leur          22/04/12
30.18             Zyna van de Poel                MC     23/07/97  De Spartaan             Amsterdam           25/08/12
30.02             Natasha Rafftery                       22/11/93  Scorpio                 Oosterhout          08/05/12
buitenlanders bij nederlandse clubs:
38.60             Babette Vandeput (BEL)          MC     24/01/98  AAA                     Amsterdam           25/08/12

kogelslingeren 4 kg

63.33             Eva Reinders                           12/05/93  Groningen Atletiek      Fršnk.-Crumbach (GER09/06/12
48.45             Linda Prop                             05/02/93  Spado                   Amsterdam           16/06/12
46.57             Annemieke Efdee                 MB     21/01/95  Leiden Atletiek         Amsterdam           16/06/12
45.64             Vivian Brandhoff                       26/06/93  SAV                     Memphis (USA)       28/04/12
42.72             Lieke Keunen                           04/10/94  Swift                   ‹bach-Palenberg (GER13/06/12
39.94             Sophie Vetter                   MB     13/10/95  Phanos                  Assen               20/05/12
36.13             Marillion Zwijnenburg                  03/04/93  Avantri                 Alphen a/d Rijn     19/05/12
35.09             Emma Boeve                             01/09/94  PEC 1910                Boskoop             30/06/12
34.01             Lisanne van Manen               MB     05/01/95  De Sperwers             Tilburg             23/09/12
33.02             Yoshka Denekamp                        27/09/94  AV '34                  Zwolle              05/07/12
29.68             Anne Witsmeer                          16/02/94  AV '34                  Zwolle              05/07/12
29.40             Katja Grimbergen                       12/12/94  Olympus '70             Alphen a/d Rijn     19/05/12
29.32             Femke CorbiŤre                  MB     23/01/95  Clytoneus               Rotterdam           27/10/12
27.83             Hilde Pracht                           20/01/94  AV Voorschoten '97      Boskoop             30/06/12
27.52             Leonie de Ruiter                MB     02/02/96  AC TION                 Drachten            24/06/12
27.09             Iris Poen                              25/08/94  AV '34                  Zwolle              10/03/12
26.73             Odile Janssen                          22/08/93  KAV Holland             Weert               24/06/12
26.67             Nynke v.d. Mark                        01/11/94  Groningen Atletiek      Zwolle              05/04/12
26.49             Lize Weddepohl                         18/09/94  AV '34                  Zwolle              08/09/12
25.35             Femke Kleinhout                 MB     27/06/95  Climax                  Drachten            24/06/12
25.14             Lisette van der Kolk            MB     06/09/96  PAC                     Tilburg             23/09/12
22.74             Sandra van Bree                        11/10/93  Gen. MichaŽlis          Weert               24/06/12
22.51             Rowan Hagendoorn                MB     10/06/95  Ilion                   Utrecht             23/09/12
22.02             Denise van Herp                        02/05/93  Daventria               Drachten            24/06/12
20.21             Dagmar Oenema                   MB     03/05/96  AV Heerenveen           Tilburg             23/09/12

speerwerpen 600 gram

52.95             Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Breda               01/06/12
50.05             Mandy van der Meer                     31/07/93  Ilion                   Utrecht             13/07/12
44.23             Karlien Sleper                         11/01/93  AV '34                  Utrecht             13/07/12
43.77             Anne-Lique Weeren                      10/02/94  Hellas                  Utrecht             23/09/12
42.80             Marloes Schennink                      05/10/94  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
42.74             Suzan van Amerongen                    10/03/93  Hellas                  Hengelo             18/05/12
40.64             Zillah Cornelissen              MC     21/03/97  Nijmegen Atletiek       Best                01/07/12
40.02             Emma Oosterwegel                MC     29/06/98  Daventria               Gladbeck (DUI)      08/09/12
39.52             Roos de Klerk                          24/06/94  PAC                     Tilburg             23/09/12
39.44             Dominick Nouws                         27/02/94  Achilles-EL             Dongen              01/04/12
39.01             Louise Taatgen                         05/01/93  Groningen Atletiek      Leiria (POR)        15/09/12
38.22             Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
37.20             Denise van Herp                        02/05/93  Daventria               Drachten            24/06/12
36.51             Dominique Gommers               MB     03/03/95  Spado                   Rotterdam           06/05/12
36.47             Kim Hittinger                   MB     01/05/95  AKU                     Zaandam             20/05/12
36.46             Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
36.44             Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Dronten             30/06/12
36.27             Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Woerden             26/08/12
36.15             Demi van Noort                  MB     23/07/96  DEM                     Amstelveen          06/05/12
36.04             Ellis Gielen                           15/03/93  Unitas                  Assen               20/05/12
36.01             Charlotte Hopman                MC     23/05/97  Lycurgus                Gladbeck (DUI)      08/09/12
36.00             Anne Verstraeten                MB     05/11/96  Unitas                  Best                09/09/12
35.90             Femke Kleinhout                 MB     27/06/95  Climax                  Ede                 30/06/12
35.77             Maroussia Eduarda                      14/06/93  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
35.54             Mirthe Wiltink                         10/05/93  KAV Holland             Haarlem             08/07/12
34.90             Els Noordeloos                  MB     05/01/95  SAV                     Krommenie           06/05/12
34.80             Michelle Oud                    MB     19/07/96  SAV                     Best                09/09/12
34.68             Demi Saris                             07/11/94  Gen. MichaŽlis          Breda               01/06/12
34.56             Karin van Groningen                    27/01/93  AV NOP                  Dronten             30/06/12
33.75             Lonneke Floris                         30/04/93  Lycurgus                Best                09/09/12
33.49             Lieke Muller                           03/11/94  AV Salland              Emmeloord           18/05/12
33.29             Dominique Verheijen                    01/09/93  De Gemzen               Heerenveen          12/05/12
33.14             Lisa Smit                              31/03/94  Scorpio                 Dongen              24/06/12
32.74             Noa Onwudiegwu                  MB     11/06/96  Leiden Atletiek         Hilversum           20/05/12
32.62             Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Sao Paulo (BRA)     15/04/12
32.22             Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Zoetermeer          22/06/12
32.21             Linda Hansen                           14/06/94  Atverni                 Purmerend           01/04/12
31.96             Maaike Dortmond                        25/08/93  VAV                     Grootebroek         20/05/12
31.94             Iris de Ruiter                  MC     02/06/98  AV '23                  Steenbergen         08/09/12
31.64             Nina Meijerink                  MB     03/03/96  De Gemzen               Zwolle              08/09/12
31.48             Lisa Lagrand                           25/05/93  Lycurgus                Castricum           15/06/12
31.22             Mandy van Egdom                        10/08/93  Pijnenburg              Soest               01/09/12
30.90             Tanne Schuiling                 MB     16/05/96  Daventria               Emmen               20/05/12
30.76             TŁnke Brinkerhof                MB     01/06/1996De Spartaan             Santpoort           10/06/12
30.64             Heidy Rodijk                           22/12/93  Cialfo                  Emmen               20/05/12
30.42             Lotte Oldenhave                        20/07/94  Prins Hendrik           Rotterdam           06/05/12
30.38             Anya Koch                              24/04/93  PAC                     Best                10/06/12
30.34             Nathalie Kuyf                          15/08/93  Atverni                 Breda               01/06/12
30.22             Babette Schekkerman                    12/02/94  Startbaan               Amstelveen          06/05/12
30.17             Miranda de Regt                        29/09/93  De Spartaan             Heiloo              20/07/12
in onderlinge wedstrijd:
34.56             Jennifer Onasanya                      18/02/94  Leiden Atletiek         Leiden              31/03/12

gewichtwerpen 9,08 kg

19.08             Eva Reinders                           12/05/93  Groningen Atletiek      Amersfoort          29/04/12
10.49             Marillion Zwijnenburg                  03/04/93  Avantri                 Amersfoort          29/04/12
in onderlinge wedstrijd:
11.61             Yoshka Denekamp                        27/09/94  AV '34                  Apeldoorn           31/03/12

7-kamp

5764              Anouk Vetter                           04/02/93  AAC                     Emmeloord           18/05/12
                  14,34 * 1,72 * 12,29 * 24,92 * 5,62 * 51,95 * 2.25,75 * 0,5 * -0,3 * 1,5
5475              Nadine Visser                   MB     09/02/95  SAV                     Emmeloord           18/05/12
                  13,76 * 1,66 * 12,22 * 24,99 * 5,72 * 35,02 * 2.25,11 * 0,5 * -0,3 * 0,9
5432              Maureen Rots                           25/02/93  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
                  14,33 * 1,69 * 11,45 * 25,49 * 5,80 * 35,88 * 2.20,68 * 0,5 * -0,3 * 0,7
4891              Femke Pluim                            10/05/94  AV Gouda                Woerden             26/08/12
                  14,78 * 1,66 * 10,23 * 26,60 * 5,49 * 30,98 * 2.26,93 * 2,5 * 1,7 * 1,4
4734              Nora Ritzen                            03/07/93  Groningen Atletiek      Emmeloord           18/05/12
                  15,20 * 1,54 * 10,76 * 26,70 * 5,35 * 29,42 * 2.20,69 * 0,5 * 0,1 * 0,6
4555              Vere KŲnig                             16/10/94  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
                  16,00 * 1,57 * 10,92 * 27,11 * 5,47 * 36,46 * 2.41,52 *  *  *
4452              Froukje van Ligten                     15/10/94  Ciko '66                Stadskanaal         08/07/12
                  16,41 * 1,63 * 10,26 * 28,28 * 4,92 * 37,93 * 2.29,80 *  *  *
4396              Lieke Muller                           03/11/94  AV Salland              Emmeloord           18/05/12
                  16,20 * 1,66 * 10,67 * 27,69 * 5,09 * 33,49 * 2.42,43 * 0,5 * 0,1 * 1,4
4292              Marloes Schennink                      05/10/94  Ciko '66                Best                01/07/12
                  16,11 * 1,46 * 09,78 * 27,93 * 4,74 * 40,63 * 2.29,93 * 0,7 * 1,0 * -0,2
4197              Rebecca Rijken                         19/03/93  AV Zaanland             Zaandam             08/07/12
                  16,24 * 1,55 * 08,66 * 25,34 * 4,75 * 22,59 * 2.28,86 *  *  *
3907              Renske van Os                          31/03/94  Gen. MichaŽlis          Best                01/07/12
                  16,10 * 1,41 * 09,12 * 26,23 * 4,59 * 23,82 * 2.35,80 * 0,7 * 1,0 * 0,4
3835              Jonneke Boere                          12/02/94  AV Gouda                Emmeloord           18/05/12
                  16,23 * 1,51 * 08,29 * 28,36 * 4,63 * 24,49 * 2.32,49 * 0,5 * 0,1 * 1,4
3706              Mirthe Wiltink                         10/05/93  KAV Holland             Haarlem             08/07/12
                  19,10 * 1,50 * 09,89 * 28,41 * 4,85 * 35,54 * 2.48,21 *  *  *

10-kamp



4 x 100 meter clubteams

47.77             Zoetermeer                                       Ilion                   Amstelveen          06/05/12
48.84             Amsterdam                       MB               Phanos                  Zoetermeer          16/09/12
49.37             Apeldoorn                                        AV '34                  Grootebroek         10/06/12
49.43             Groningen                                        Groningen Atletiek      Grootebroek         10/06/12
49.51             Maastricht                      MB               Atletiek Maastricht     Amstelveen          29/09/12
49.73             Grootebroek                                      SAV                     Krommenie           06/05/12
49.99             Den Haag                        MB               Sparta                  Delft               13/05/12
50.00             Den Haag                                         Haag Atletiek           Amstelveen          29/09/12
50.28             Sittard                                          Unitas                  Best                10/06/12
50.48             Vught                                            Prins Hendrik           Best                10/06/12
50.78             Best                                             Gen. MichaŽlis          Best                09/09/12
50.94             Heiloo                          MB               Trias                   Heiloo              15/04/12
51.02             Rotterdam                                        PAC                     Best                09/09/12
51.08             Leiden                          MB               Leiden Atletiek         Amstelveen          29/09/12
51.29             Deventer                        MB               Daventria               Stadskanaal         13/05/12
51.48             Utrecht                         MB               U-Track                 Amstelveen          29/09/12
51.53             Breda                           MB               Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
51.80             Dordrecht                                        Hercules                Amstelveen          29/09/12
51.87             Amsterdam                       MB               AV '23                  Heiloo              15/04/12
52.00             Ede                             MB               Climax                  Zoetermeer          16/09/12
52.06             Hoorn                           MB               Hollandia               Zoetermeer          16/09/12
52.16             Beverwijk                                        DEM                     Santpoort           10/06/12
52.21             Lisse                                            De Spartaan             Santpoort           10/06/12
52.25             Eindhoven                                        Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
52.26             Zaandam                                          AV Zaanland             Grootebroek         10/06/12
52.26             Hilversum                       MB               GAC-Hilversum           Amstelveen          29/09/12
52.28             Amstelveen                                       Startbaan               Best                09/09/12
52.36             Venray                          MB               ATV Venray              Venray              13/05/12
52.74             Krommenie                                        Lycurgus                Krommenie           06/05/12
52.75             Zwolle                          MB               PEC 1910                Stadskanaal         13/05/12
52.76             Veenendaal                                       VAV                     Amstelveen          29/09/12
52.96             Alkmaar                         MB               Hylas                   Heiloo              15/04/12
53.12             Arnhem                          MB               Ciko '66                Venray              13/05/12
53.15             Someren                         MB               't Jasper Sport         Venray              13/05/12
53.21             Emmen                           MB               De Sperwers             Stadskanaal         13/05/12
53.27             Oosterhout                                       Scorpio                 Best                10/06/12
53.52             Warmenhuizen                    MB               Nova                    Heiloo              15/04/12
53.57             Santpoort                       MB               Suomi                   Heiloo              15/04/12
53.69             Soest                           MB               Pijnenburg              Heiloo              15/04/12
53.70             Tilburg                         MB               Attila                  Zierikzee           13/05/12
53.74             Alphen a/d Rijn                 MB               AAV '36                 Delft               13/05/12
53.85             Haarlem                                          KAV Holland             Santpoort           10/06/12
53.86             Woerden                         MB               Clytoneus               Delft               13/05/12
53.92             Landgraaf                       MB               STB                     Venray              13/05/12
betere handtijden:
52.0              Veenendaal                                       VAV                     Veenendaal          31/03/12

4 x 100 meter nationale- en combinatieploegen

44.68                                                              Nat. Ploeg              Barcelona (ESP)     13/07/12
                  Miquella Lobo - Tessa van Schagen - Naomi Sedney - Marloes Duijn
50.89                                             MC               Nat. Ploeg              Gladbeck (GER)      08/09/12
                  Nikki Jacobs - Maureen Pelgrim - Maayke Tin-a-Lim - Lotje van Erp

4 x 200 meter clubteams

1.46,23           Amsterdam                       MB               Phanos                  Amstelveen          30/09/12
1.51,73           Beverwijk                       MB               DEM                     Amstelveen          30/09/12
1.52,45           Hilversum                       MB               GAC-Hilversum           Amstelveen          30/09/12
1.53,57           Amsterdam                       MB               AV '23                  Amstelveen          30/09/12
1.53,69           Leiden                          MB               Leiden Atletiek         Amstelveen          30/09/12
1.54,56           Lisse                           MB               De Spartaan             Amstelveen          30/09/12
1.55,70           Wageningen                      MB               Pallas '67              Amstelveen          30/09/12

4 x 400 meter clubteams

4.04,21           Zutphen                                          Hanzesport              Amstelveen          29/09/12
4.07,49           Best                                             Gen. MichaŽlis          Amstelveen          29/09/12
4.09,77           Hilversum                                        GAC-Hilversum           Amstelveen          29/09/12
4.13,35           Groningen                                        Groningen Atletiek      Leiria (POR)        15/09/12
4.15,48           Soest                           MB               Pijnenburg              Amstelveen          29/09/12
4.17,39           Beverwijk                       MB               DEM                     Amstelveen          29/09/12
4.18,19           Rotterdam                       MB               PAC                     Amstelveen          29/09/12
4.21,15           Amsterdam                       MB               AV '23                  Amstelveen          29/09/12
4.22,08           Naaldwijk                       MB               Olympus '70             Amstelveen          29/09/12

4 x 400 meter nationale ploegen

3.52,99                                                            Nat. Ploeg              Hoorn               12/05/12
                  Vera van den Haak - Britte Duijn - Marije Wever - Anna Voskamp

4 x 800 meter clubteams

9.46,26           Barendrecht                                      Energie                 Amstelveen          30/09/12
10.01,43          Zevenaar                        MC               De Liemers              Amstelveen          30/09/12
10.10,50          Rotterdam                       MC               PAC                     Amstelveen          30/09/12
10.13,72          Amersfoort                                       Triathlon               Amstelveen          30/09/12

zweedse estafette clubteams

2.23,14           Maastricht                      MB               Atletiek Maastricht     Amstelveen          30/09/12
2.23,94           Best                                             Gen. MichaŽlis          Amstelveen          30/09/12
2.24,53           Uithoorn                                         AKU                     Amstelveen          30/09/12
2.25,12           Drunen                                           DAK                     Drunen              21/06/12
2.25,37           Amsterdam                       MB               Phanos                  Amstelveen          30/09/12
2.26,16           Den Haag                                         Haag Atletiek           Amstelveen          30/09/12
2.26,30           Amersfoort                      MB               Altis                   Amstelveen          30/09/12
2.27,83           Rotterdam                       MC               PAC                     Amstelveen          30/09/12
2.28,38           Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          30/09/12
2.28,87           Beverwijk                       MC               DEM                     Amstelveen          30/09/12
2.28,96           Hilversum                       MB               GAC-Hilversum           Amstelveen          30/09/12
2.29,19           Deurne                                           LG Deurne               Amstelveen          30/09/12
2.29,35           Den Haag                        MC               Sparta                  Amstelveen          30/09/12
2.30,34           Veenendaal                                       VAV                     Amstelveen          30/09/12

zweedse estafette nationale teams

2.29,19                                                            Pallas/Arena combi      Amstelveen          30/09/12