Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 23 juli 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
80 meter - grens 10.80
1 10.01 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Huizen 06-05-17 0.0
2 10.16 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17 0.0
3 10.18 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.9
4 10.39 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Amstelveen 04-06-17 2.0
5 10.39 Daan Oosterhuis 08-01-04 AC TION Almelo 10-06-17 0.1
6 10.40 Harm van den Berkmortel 09-06-04 LGD Uden 09-07-17 0.6
7 10.47 Elmar van Erkel 26-06-04 SC Reeuwijk Zoetermeer 10-06-17 0.6
8 10.48 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Zoetermeer 10-06-17 0.6
9 10.48 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Uden 09-07-17 0.6
10 10.50 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Gemert 03-06-17 0.0
11 10.52 Unisa Bangura 13-04-05 De Keien Uden 09-07-17 0.6
12 10.53 Pepeijn Nieuwveld 08-04-04 AV Gouda Zoetermeer 10-06-17 0.6
13 10.55 Tim Beune 15-02-04 Altis Amersfoort 27-05-17 1.0
14 10.55 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amstelveen 04-06-17 2.0
15 10.56 Jaco Delissen 09-02-04 Attila Uden 09-07-17 0.6
16 10.61 EyoŽl Hiensch 08-05-04 Phanos Hoofddorp 10-06-17 0.7
17 10.61 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Almelo 10-06-17 0.1
18 10.62 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Gemert 03-06-17 0.0
19 10.62 Twan Hogerbrugge 14-07-04 AV '47 Zoetermeer 10-06-17 0.6
20 10.65 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Emmeloord 13-05-17 0.6
21 10.68 Mark Scholten 10-05-04 Impala Stadskanaal 24-06-17 0.9
22 10.68 Jeffrey Rijkhals 01-03-05 Dynamica Schoonhoven 01-07-17 -0.4
23 10.73 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Almelo 10-06-17 0.1
24 10.74 Chameimo Stelk 23-06-04 Sparta Leiden 27-05-17 -1.6
25 10.76 Presley Ouwerkerk 18-04-05 CAV Energie Spijkenisse 27-05-17 -0.2
26 10.77 Jean-Fanel van den Heuvel 13-07-04 PEC 1910 Emmeloord 13-05-17 1.0
27 10.78 Carl Martens 03-03-05 Ilion Amsterdam 07-07-17 1.3
28 10.79 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 03-06-17 0.0
29 10.80 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17 0.5
30 10.80 Yannick van Dijk 31-08-04 Prins Hendrik Helmond 10-06-17 0.0
31 10.80 Luca Hellings 28-01-04 Typhoon Schoonhoven 01-07-17 0.4
met teveel rugwind:
9.86w Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Lisse 08-07-17 2.4
10.40w Pepeijn Nieuwveld 08-04-04 AV Gouda Boskoop 23-06-17 2.8
10.43w Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Rijen 27-05-17 2.4
10.43w Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Rijen 27-05-17 2.4
10.46w Youri de Wit 04-01-04 DJA Goes 10-06-17 3.1
10.47w Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 08-07-17 3.0
10.50w Milo de Langen 02-04-04 Feniks Lisse 08-07-17 3.0
10.54w EyoŽl Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 08-07-17 2.5
10.71w Lars Boeschoten 14-06-04 AV Castricum Warmenhuizen 10-06-17 3.3
10.80w Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Lisse 08-07-17 3.0
(betere) handtijd:
10.4h Hidde Nijland 16-11-04 SISU Eibergen 17-06-17
10.5h Jory Davids 16-02-05 AV Haaksbergen Eibergen 17-06-17
600 meter - grens 1.45.00
1 1.36.03 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 18-06-17
2 1.42.28 Falco Aarts 27-09-04 Atletiek Maastricht Helmond 09-05-17
3 1.42.57 Tim Klein 02-01-04 DJA Zundert 15-04-17
4 1.43.15 Carl Martens 03-03-05 Ilion Utrecht 16-07-17
5 1.43.26 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Utrecht 16-07-17
6 1.44.04 Gijs van Lieshout 18-03-04 HAC Rijen 18-06-17
7 1.44.40 Sweder Visser 10-03-04 AAC '61 Stadskanaal 24-06-17
in onderlinge wedstrijd:
1.40.61 Ruben Oppenhuizen 29-01-04 Leiden Atletiek Leiden 01-04-17
1000 meter - grens 3.06.00
1 2.50.47 Timo Hoogendoorn 05-04-04 U-Track Vught 25-05-17
2 2.54.47 Tijmen Wisselink 04-06-04 Argo Heerde 03-06-17
3 2.54.59 Niek Nijman 29-02-04 Rijssen Heerde 03-06-17
4 2.54.59 Niels Laros 17-04-05 Scorpio Heusden (BEL) 22-07-17
5 2.58.34 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Dordrecht 06-05-17
6 2.59.33 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
7 2.59.45 Tim SchŁssel 21-06-04 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17
8 3.00.02 Pieter Fallaux 12-06-04 CAV Energie Bergen op Zoom 24-06-17
9 3.00.11 Falco Aarts 27-09-04 Atletiek Maastricht Heusden (BEL) 22-07-17
10 3.00.44 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Helmond 10-06-17
11 3.00.63 Martijn van der Lecq 18-08-04 AV '34 Heerde 03-06-17
12 3.01.36 Dion Eijssen 29-02-04 Unitas Kerkrade 25-06-17
13 3.02.38 Sweder Visser 10-03-04 AAC '61 Amersfoort 01-07-17
14 3.02.63 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Soest 16-06-17
15 3.03.15 Carl Martens 03-03-05 Ilion Zoetermeer 10-06-17
16 3.03.27 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Lisse 10-06-17
17 3.03.30 Jarik van de Mast 08-09-04 Altis Soest 16-06-17
18 3.03.77 Parker Consten 29-05-04 Ciko '66 Roermond 14-07-17
19 3.04.62 Max Swabedissen 08-04-04 Rijssen Haaksbergen 27-05-17
20 3.04.86 Jona Wong Chung 28-01-04 AV '23 Haarlem 27-05-17
21 3.05.14 Quint van der Riet 07-05-04 AV Haarlemmermeer Lisse 09-07-17
22 3.05.71 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Gemert 04-06-17
23 3.05.74 Lars Molenkamp 14-07-05 AV Almere '81 Almere 27-05-17
in onderlinge wedstrijd:
3.03.7 Lucas van Schaffelaar 06-04-04 AV '23 Amsterdam 02-04-17
1000 meter steeple - grens 3.37.00
1 3.14.05 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Edam 08-07-17
2 3.24.49 Julius Geleijns 28-05-04 Scorpio Barendrecht 01-06-17
3 3.28.80 Diede van Bergen 24-08-05 Startbaan Edam 08-07-17
4 3.30.11 Michiel Zunderman 20-06-05 Rotterdam Atletiek Barendrecht 01-06-17
5 3.34.11 Frank van den Enden 25-04-05 Olympus '70 Barendrecht 01-06-17
6 3.34.81 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Edam 02-07-17
7 3.36.41 Quintin Janse 20-04-04 Tempo Amersfoort 17-04-17
8 3.36.60 Ridzerd Punt 27-04-05 PAC Barendrecht 01-06-17
80 meter horden - grens 13.35
1 11.86 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gorinchem 10-06-17 0.4
2 11.99 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Gorinchem 25-05-17 -0.4
3 12.19 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17 -0.3
4 12.31 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.5
5 12.33 Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17 0.9
6 12.37 Mark Scholten 10-05-04 Impala Groningen 03-06-17 0.1
7 12.49 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Almere 27-05-17 -0.8
8 12.50 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Barendrecht 10-06-17 0.0
9 12.64 Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Heerde 03-06-17 0.4
10 12.68 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Dordrecht 06-05-17 -3.6
11 12.87 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Amstelveen 05-06-17 -0.8
12 12.88 Ewan ter Hennepe 09-02-04 AV Gouda Schoonhoven 02-07-17 -2.1
13 12.89 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Zevenaar 27-05-17 0.7
14 12.93 Binne Brok 16-12-04 Tempo Huizen 06-05-17 1.2
15 12.93 Bruce Boon 27-04-05 Flevo Delta Heerde 03-06-17 0.4
16 12.98 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17 1.2
17 12.98 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Lisse 09-07-17 -2.2
18 13.08 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Barendrecht 10-06-17 0.0
19 13.14 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17 0.7
20 13.16 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Lisse 09-07-17 0.7
21 13.17 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17 0.9
22 13.21 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amstelveen 05-06-17 -0.8
geen windgegevens bekend:
12.80 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Almelo 10-06-17
13.20 Bart Hoogmoed 04-05-04 Lycurgus Hoorn 10-06-17
met teveel rugwind:
12.96w Jur Bakker 25-03-04 AV Edam Warmenhuizen 10-06-17 3.7
13.28w Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Warmenhuizen 10-06-17
hoogspringen - grens 1.51
1 1.85 Tim Klein 02-01-04 DJA Etten-Leur 19-05-17
2 1.78 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Best 02-07-17
3 1.65 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Bussum 10-06-17
4 1.65 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Schoonhoven 02-07-17
5 1.60 Tim Beune 15-02-04 Altis Amersfoort 10-06-17
6 1.60 MichaŽl Mulumba 19-01-04 Impala Sneek 10-06-17
7 1.60 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Ede 10-06-17
8 1.59 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amstelveen 05-06-17
9 1.57 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Lisse 09-07-17
10 1.55 Daan Moelands 22-05-04 Achilles Steenbergen 08-04-17
11 1.55 Jean-Fanel van den Heuvel 13-07-04 PEC 1910 Heerde 06-05-17
12 1.55 Jasper Kaal 19-08-04 CAV Energie Naaldwijk 06-05-17
13 1.55 Senna Beuckens 16-07-04 NOP Emmeloord 14-05-17
14 1.55 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Sneek 14-05-17
15 1.55 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Leiden 27-05-17
16 1.55 Tobias Boekeloo 16-05-04 Tempo Almere 27-05-17
17 1.55 Wesley Beentjes 10-06-04 Lycurgus Heerhugowaard 02-06-17
18 1.55 Mattis Hilgeman 12-06-05 Zuidwal Amersfoort 01-07-17
19 1.52 Art Antipin 25-03-04 AV Castricum Lisse 09-07-17
19 1.52 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17
verspringen - grens 4.80
1 5.65 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17 1.8
2 5.40 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gemert 03-06-17 0.2
3 5.20 Harm van den Berkmortel 09-06-04 LGD Uden 09-07-17 -0.7
4 5.15 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.1
5 5.10 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 03-06-17 1.0
6 5.06 Mark Scholten 10-05-04 Impala Stadskanaal 24-06-17
7 5.02 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 08-07-17 1.6
8 4.97 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Schoonhoven 01-07-17 0.4
9 4.94 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Tilburg 01-04-17
10 4.94 Jip de Greef 13-01-04 Altis Huizen 09-04-17
11 4.92 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amersfoort 01-07-17
12 4.91 Franklyn Nwanaforo 08-12-04 Phanos Amsterdam 19-05-17 0.1
13 4.91 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Schoonhoven 01-07-17 -0.6
14 4.90 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Amstelveen 04-06-17 1.4
15 4.89 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Zoetermeer 01-04-17
16 4.88 Jur Bakker 25-03-04 AV Edam Heerhugowaard 06-05-17 -1.6
17 4.88 Lars Boeschoten 14-06-04 AV Castricum Castricum 07-06-17
18 4.87 Isaac Mensah 16-08-05 Feniks Huizen 06-05-17 0.0
19 4.87 Merlijn BŲgels 23-08-04 Ciko '66 Emeloord 13-05-17 1.8
20 4.85 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.7
21 4.84 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Amstelveen 04-06-17 2.0
22 4.83 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Barendrecht 10-06-17 2.0
23 4.82 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Amstelveen 04-06-17 1.4
24 4.80 Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.2
mindere prestaties met windmeting:
4.98 Mark Scholten 10-05-04 Impala Amstelveen 04-06-17 0.8
met teveel rugwind:
5.19w Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amstelveen 04-06-17 3.0
4.88w Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Dordrecht 06-05-17 3.0
4.88w Thijmen Middelkamp 20-02-04 Athlos Kampen 27-05-17 2.2
4.87e Lucas Bal 13-07-04 CAV Energie Barendrecht 10-06-17 2.9
4.85w Milo de Langen 02-04-04 Feniks Amstelveen 04-06-17 3.7
4.81w Jelte van Es 26-02-04 Hylas Alkmaar 27-05-17 4.0
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
1 14.94 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17
2 12.59 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Uden 09-07-17
3 12.40 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Bussum 10-06-17
4 11.95 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Bussum 10-06-17
5 11.66 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Barendrecht 10-06-17
6 11.64 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Bergen op Zoom 24-06-17
7 11.23 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Amstelveen 05-06-17
8 10.92 Daan Oosterhuis 08-01-04 AC TION Heerde 03-06-17
9 10.87 Coen de Haan 09-08-04 Spirit-Lelystad Bussum 10-06-17
10 10.81 Mick Baldew 21-03-04 Phanos Haarlem 27-05-17
11 10.76 Marek Schanzleh 11-10-04 Olympus '70 Barendrecht 10-06-17
12 10.68 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Lisse 09-07-17
in onderlinge wedstrijd:
12.75 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Bussum 21-06-17
discuswerpen 1 kg - grens 26.00
1 35.62 Tim Klein 02-01-04 DJA Zundert 15-04-17
2 34.60 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 18-06-17
3 32.17 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Vierpolders 15-06-17
4 31.61 Jip de Greef 13-01-04 Altis Amersfoort 27-05-17
5 31.09 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Uden 09-07-17
6 29.07 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Hilversum 22-07-17
7 27.21 Rick Faassen 21-06-04 Scopias Roermond 14-07-17
8 26.83 Alioune Cisse 19-12-04 Ilion Zoetermeer 10-06-17
9 26.19 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Soest 19-05-17
10 26.18 Christiaan Molevelt 07-08-04 Leiden Atletiek Boskoop 23-06-17
speerwerpen 400 g - grens 35.00
1 44.55 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17
2 43.05 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Dongen 08-04-17
3 41.70 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Uden 09-07-17
4 40.34 Yannick Rolvink 07-05-05 Olympus '70 Barendrecht 10-06-17
5 39.88 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Vught 17-04-17
6 38.64 Benjamin den Hartog 09-02-04 CAV Energie Gemert 03-06-17
7 38.55 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Gorinchem 10-06-17
8 37.20 Ryan Jansen 05-06-05 Scorpio Uden 09-07-17
9 37.17 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Hilversum 22-07-17
10 36.78 Kim Alofsen 12-01-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17
11 36.10 Rick Faassen 21-06-04 Scopias Sittard 10-06-17
12 35.63 Mika van der Meijden 04-04-04 NEA-Volharding Heerhugowaard 06-05-17
13 35.51 Daniel Erbe Gomez 04-03-04 Phanos Lisse 08-07-17
14 35.40 Jelle Muller 05-07-04 Lycurgus Hoorn 10-06-17
15 35.37 Merlijn BŲgels 23-08-04 Ciko '66 Emmeloord 13-05-17
7-kamp - grens 3.500
1 5.025 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17
(10.16 * 5.65 * 44.55 * 12.19 * 1.80 * 14.94 * 3.20.58 *0.0 *1.8 * -0.3)
2 4.616 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gemert 04-06-17
(10.54 * 5.40 * 31.83 * 11.95 * 1.75 * 10.11 * 3.07.16 *0.0 *0.2 * -0.3)
3 4.303 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amstelveen 05-06-17
(10.05 * 5.19 * 28.88 * 12.54 * 1.59 * 10.13 * 3.24.55 *0.0 *3.0 *0.2)
4 4.191 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Gemert 04-06-17
(10.62 * 4.90 * 38.54 * 12.53 * 1.40 * 08.62 * 3.05.71 *0.0 *0.8 * -0.3)
5 4.170 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Amstelveen 05-06-17
(10.39 * 4.59 * 29.36 * 12.87 * 1.44 * 11.23 * 3.03.80 *2.0 *1.7 * -0.8)
6 4.139 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(10.47 * 5.02 * 27.10 * 13.29 * 1.47 * 09.41 * 2.59.33 *3.0 *1.6 * -2.2)
7 4.003 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Lisse 09-07-17
(10.50 * 4.77 * 30.98 * 13.64 * 1.42 * 11.55 * 3.20.59 *3.0 *1.8 * -2.2)
8 3.972 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Amstelveen 05-06-17
(10.83 * 4.90 * 23.32 * 13.26 * 1.64 * 09.75 * 3.21.44 *0.0 *1.4 *0.2)
9 3.965 EyoŽl Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(10.54 * 4.40 * 31.84 * 13.65 * 1.47 * 09.34 * 3.07.76 *2.5 *2.4 * -2.2)
10 3.949 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Schoonhoven 02-07-17
(10.51 * 4.97 * 26.56 * 13.65 * 1.45 * 11.54 * 3.27.70 * -1.3 *0.4 * -1.0)
11 3.928 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(11.09 * 4.78 * 28.07 * 13.16 * 1.52 * 08.86 * 3.11.40 *2.5 *1.5 *0.7)
12 3.925 Merlijn BŲgels 23-08-04 Ciko '66 Emmeloord 14-05-17
(11.38 * 4.87 * 35.37 * 13.39 * 1.50 * 09.98 * 3.26.01 *0.2 *1.8 *0.4)
13 3.924 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 04-06-17
(10.79 * 5.10 * 20.20 * 13.43 * 1.50 * 08.87 * 3.03.61 *0.0 *1.0 * -0.2)
14 3.902 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Lisse 09-07-17
(10.87 * 4.35 * 35.19 * 13.65 * 1.42 * 11.60 * 3.22.74 *2.4 *0.6 *1.2)
15 3.880 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Emmeloord 14-05-17
(11.19 * 4.59 * 31.04 * 13.06 * 1.50 * 09.38 * 3.19.67 *0.6 *1.0 *0.7)
16 3.826 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Lisse 09-07-17
(10.88 * 4.57 * 32.16 * 14.32 * 1.57 * 09.19 * 3.24.56 *3.0 *3.8 * -2.2)
17 3.817 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Emmeloord 14-05-17
(11.23 * 4.70 * 30.63 * 13.63 * 1.60 * 09.49 * 3.35.13 *0.2 *1.8 *0.4)
18 3.789 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17
(10.92 * 4.69 * 31.04 * 12.98 * 1.52 * 09.25 * 3.48.21 *2.4 *0.4 *1.2)
19 3.747 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Lisse 09-07-17
(10.80 * 4.36 * 30.60 * 12.98 * 1.42 * 09.88 * 3.37.10 *3.0 *2.8 * -2.2)
20 3.694 Ewan ter Hennepe 09-02-04 AV Gouda Schoonhoven 02-07-17
(10.81 * 4.76 * 25.45 * 12.88 * 1.40 * 08.32 * 3.31.37 *0.4 *0.2 * -2.1)
21 3.641 Merlijn BŲgels 23-08-04 Ciko '66 Stadskanaal 09-07-17
(11.38 * 4.76 * 33.21 * 13.72 * 1.40 * 09.97 * 3.45.13 *1.0 *††††† * -0.3)
22 3.611 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Gemert 04-06-17
(11.38 * 4.52 * 22.09 * 13.46 * 1.55 * 09.62 * 3.33.22 *0.4 *0.0 * -0.3)
23 3.596 Bruce Boon 27-04-05 Flevo Delta Emmeloord 14-05-17
(11.30 * 4.40 * 28.76 * 13.75 * 1.50 * 10.00 * 3.44.21 *0.2 * -0.8 *0.7)
24 3.583 Jared Broers 20-06-04 Hera Schoonhoven 02-07-17
(11.26 * 4.50 * 24.48 * 13.51 * 1.40 * 10.07 * 3.30.02 * -1.3 *1.0 * -2.1)
25 3.576 Mark Scholten 10-05-04 Impala Amstelveen 05-06-17
(10.76 * 4.98 * 20.33 * 12.72 * 1.44 * 06.97 * 3.41.03 *2.0 *0.8 * -0.8)
26 3.564 Jeffrey Rijkhals 01-03-05 Dynamica Schoonhoven 02-07-17
(10.68 * 4.47 * 25.95 * 14.18 * 1.40 * 08.69 * 3.29.88 * -0.4 *0.1 * -1.1)
27 3.541 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Schoonhoven 02-07-17
(11.32 * 4.76 * 29.05 * 14.59 * 1.40 * 08.93 * 3.30.66 * -0.3 *0.8 * -1.0)
in onderlinge wedstrijd:
3.735 Binne Brok 16-12-04 Tempo Bussum 16-07-17
(11.40 * 4.48 * 33.03 * 13.37 * 1.50 * 09.15 * 3.31.37 * -1.9 *††††† * -1.6)
4 x 80 meter - grens 43.75
1 40.74 Rotterdam PAC Barendrecht 10-06-17
(Olario Kartodimedjo, Jarno van der Meide, Timo Spiering, Niels van Weesep)
2 41.18 Amsterdam Phanos Haarlem 27-05-17
(Malick Dahlberg, DaniŽl Erbe Gomez, Yohannes Hiensch, EyoŽl Hiensch)
3 41.85 Barendrecht CAV Energie Spijkenisse 27-05-17
(Lucas Bal, Pieter Fallaux, Benjamin den Hartog, Sebastiaan den Hartog)
4 42.54 Amersfoort Altis Amersfoort 10-06-17
(Tim Beune, Kenan van der Kooij, Jarik van de Mast, Tyrone Richards)
5 42.64 Oosterhout Scorpio Dordrecht 06-05-17
(Diego Broere, Stijn Hendriks, Niels Laros, Jense de Wilde)
6 42.66 Breda Sprint Uden 09-07-17
(Joost Winkel, Pepijn Roels, Tibbe Teunissen, Tim Pelkmans)
7 42.79 Vught Prins Hendrik Uden 09-07-17
(Lans Timmermans, Max de Kruijf, Koen Diepen, Yannick van Dijk)
8 43.14 Helmond HAC Uden 09-07-17
(Gijs van Lieshout, Joep ten Houten, Joost van Mierlo, Roel van Engeland)
9 43.18 Tilburg Attila Uden 09-07-17
(Jaco Delissen, Jules Karremans, Mathys Vermeulen, Milan Watzeels)
10 43.37 Den Haag Sparta Lisse 10-06-17
(Daniel Beck, Thijs Huigen, Simon van Prooijen, Jonathan Walta)
11 43.41 Veenendaal VAV Veenendaal 06-05-17
(Jesse de Boer, Jasper van Craaikamp, Jurre Klumpenaar, Emiel Verbon)
12 43.62 Zwolle PEC 1910 Kampen 27-05-17
(Olivier van Benthem, Jean-Fanel van den Heuvel, Thomas Reining, Kimani Sankon)
combiteams:
42.74 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Niels van Weesep, Lucas Bal, Olario Kartodimedjo, Pieter Fallaux)
43.30 Regio Zuid-Holland Midden Regio Zuid-Holland Midden Bergen op Zoom 24-06-17
(Job van Harten, Carl Martens, Joas van Hellemondt, Kevin Breumelhof)