Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 24 september 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
80 meter - grens 10.80
1 9.86 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17 0.7
2 10.16 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17 0.0
3 10.18 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.9
4 10.26 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Amsterdam 03-09-17 -0.3
5 10.31 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Zoetermeer 23-09-17 0.7
6 10.32 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 23-09-17 0.7
7 10.38 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Amsterdam 03-09-17 0.5
8 10.39 Daan Oosterhuis 08-01-04 AC TION Almelo 10-06-17 0.1
9 10.40 Harm van den Berkmortel 09-06-04 LGD Uden 09-07-17 0.6
10 10.47 Elmar van Erkel 26-06-04 SC Reeuwijk Zoetermeer 10-06-17 0.6
11 10.47 Dion Eijssen 29-02-04 Unitas Amsterdam 03-09-17 2.0
12 10.48 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Zoetermeer 10-06-17 0.6
13 10.48 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Uden 09-07-17 0.6
14 10.50 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Zutphen 23-09-17 0.0
15 10.51 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17 0.7
16 10.52 Unisa Bangura 13-04-05 De Keien Uden 09-07-17 0.6
17 10.53 Pepeijn Nieuwveld 08-04-04 AV Gouda Zoetermeer 10-06-17 0.6
18 10.53 Youri de Wit 04-01-04 DJA Papendrecht 26-08-17 0.2
19 10.54 Eyoël Hiensch 08-05-04 Phanos Groningen 16-09-17 0.5
20 10.54 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Zoetermeer 23-09-17 0.7
21 10.55 Tim Beune 15-02-04 Altis Amersfoort 27-05-17 1.0
22 10.55 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amstelveen 04-06-17 2.0
23 10.55 Jean-Fanel van den Heuvel 13-07-04 PEC 1910 Amsterdam 03-09-17 2.0
24 10.56 Jaco Delissen 09-02-04 Attila Uden 09-07-17 0.6
25 10.60 Timo Spiering 05-03-04 PAC Groningen 16-09-17 0.5
26 10.61 Jeffrey Rijkhals 01-03-05 Dynamica Papendrecht 26-08-17 1.3
27 10.61 Yannick van Dijk 31-08-04 Prins Hendrik Amsterdam 03-09-17 0.7
28 10.62 Twan Hogerbrugge 14-07-04 AV '47 Zoetermeer 10-06-17 0.6
29 10.63 Presley Ouwerkerk 18-04-05 CAV Energie Amsterdam 03-09-17 1.0
30 10.65 Jared Broers 20-06-04 Hera Zoetermeer 23-09-17 0.1
31 10.68 Mark Scholten 10-05-04 Impala Stadskanaal 24-06-17 0.9
32 10.73 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Almelo 10-06-17 0.1
33 10.74 Chameimo Stelk 23-06-04 Sparta Leiden 27-05-17 -1.6
34 10.74 Luca Hellings 28-01-04 Typhoon Papendrecht 26-08-17 0.1
35 10.76 Lars Boeschoten 14-06-04 AV Castricum Amsterdam 03-09-17 0.1
36 10.77 Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Groningen 16-09-17 0.5
37 10.78 Carl Martens 03-03-05 Ilion Amsterdam 07-07-17 1.3
38 10.79 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 03-06-17 0.0
39 10.80 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17 0.5
40 10.80 Thomas Kaijim 14-06-04 Sprint Groningen 16-09-17 0.5
met teveel rugwind:
10.18w Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Naaldwijk 20-08-17 3.4
10.27w Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Naaldwijk 20-08-17 3.4
10.32w Tim Beune 15-02-04 Altis Naaldwijk 20-08-17 3.4
10.38w Youri de Wit 04-01-04 DJA Naaldwijk 20-08-17 4.4
10.40w Pepeijn Nieuwveld 08-04-04 AV Gouda Boskoop 23-06-17 2.8
10.43w Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Rijen 27-05-17 2.4
10.47w Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 08-07-17 3.0
10.55w Carl Martens 03-03-05 Ilion Naaldwijk 20-08-17 3.4
10.62w Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17 2.4
10.66w Lars Boeschoten 14-06-04 AV Castricum Amsterdam 03-09-17 2.4
10.72w Lucas Koolen 17-05-04 Achilles Top Amsterdam 03-09-17 3.4
10.80w Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Lisse 08-07-17 3.0
(betere) handtijd:
10.4h Hidde Nijland 16-11-04 SISU Eibergen 17-06-17
10.5h Jory Davids 16-02-05 AV Haaksbergen Eibergen 17-06-17
in onderlinge wedstrijd:
10.5h Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 23-09-17
10.76w Thomas Kaijim 14-06-04 Sprint Breda 10-09-17 2.4
600 meter - grens 1.45.00
1 1.36.03 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 18-06-17
2 1.36.31 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Lisse 27-08-17
3 1.37.71 Pieter Fallaux 12-06-04 CAV Energie Barendrecht 09-09-17
4 1.40.13 Falco Aarts 27-09-04 Atletiek Maastricht Barendrecht 09-09-17
5 1.41.92 Job van Keulen 10-05-05 Nijmegen Atletiek Zutphen 23-09-17
6 1.42.50 Parker Consten 29-05-04 Ciko '66 Zutphen 23-09-17
7 1.42.57 Tim Klein 02-01-04 DJA Zundert 15-04-17
8 1.42.64 Tim Schüssel 21-06-04 Nijmegen Atletiek Zutphen 23-09-17
9 1.42.79 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Zutphen 23-09-17
10 1.43.15 Carl Martens 03-03-05 Ilion Utrecht 16-07-17
11 1.43.26 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Utrecht 16-07-17
12 1.43.26 Quinten Hofstad 22-11-04 Pallas '67 Zutphen 23-09-17
13 1.44.04 Gijs van Lieshout 18-03-04 HAC Rijen 18-06-17
14 1.44.40 Sweder Visser 10-03-04 AAC '61 Stadskanaal 24-06-17
in onderlinge wedstrijd:
1.40.61 Ruben Oppenhuizen 29-01-04 Leiden Atletiek Leiden 01-04-17
1000 meter - grens 3.06.00
1 2.48.59 Timo Hoogendoorn 05-04-04 U-Track Amsterdam 03-09-17
2 2.53.65 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amsterdam 03-09-17
3 2.54.05 Pieter Fallaux 12-06-04 CAV Energie Groningen 16-09-17
4 2.54.47 Tijmen Wisselink 04-06-04 Argo Heerde 03-06-17
5 2.54.59 Niek Nijman 29-02-04 Rijssen Heerde 03-06-17
6 2.54.59 Niels Laros 17-04-05 Scorpio Heusden (BEL) 22-07-17
7 2.56.96 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 24-09-17
8 2.57.34 Martijn van der Lecq 18-08-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17
9 2.57.62 Falco Aarts 27-09-04 Atletiek Maastricht Amsterdam 03-09-17
10 2.57.98 Eyoël Hiensch 08-05-04 Phanos Amsterdam 03-09-17
11 2.58.34 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Dordrecht 06-05-17
12 2.59.33 Tim Schüssel 21-06-04 Nijmegen Atletiek Amsterdam 03-09-17
13 3.00.44 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Helmond 10-06-17
14 3.01.36 Dion Eijssen 29-02-04 Unitas Kerkrade 25-06-17
15 3.01.56 Jarik van de Mast 08-09-04 Altis Groningen 16-09-17
16 3.01.82 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Zoetermeer 24-09-17
17 3.02.38 Sweder Visser 10-03-04 AAC '61 Amersfoort 01-07-17
18 3.02.63 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Soest 16-06-17
19 3.02.75 Lucas van Schaffelaar 06-04-04 AV '23 Amsterdam 03-09-17
20 3.02.84 Pjotr Dolfsma Venloop RT Amsterdam 03-09-17
21 3.03.15 Carl Martens 03-03-05 Ilion Zoetermeer 10-06-17
22 3.03.77 Parker Consten 29-05-04 Ciko '66 Roermond 14-07-17
23 3.04.05 Thomas Reining 03-03-04 PEC 1910 Amsterdam 03-09-17
24 3.04.62 Max Swabedissen 08-04-04 Rijssen Haaksbergen 27-05-17
25 3.04.86 Jona Wong Chung 28-01-04 AV '23 Haarlem 27-05-17
26 3.05.14 Quint van der Riet 07-05-04 AV Haarlemmermeer Lisse 09-07-17
27 3.05.74 Lars Molenkamp 14-07-05 AV Almere '81 Almere 27-05-17
1000 meter steeple - grens 3.37.00
1 3.13.11 Meije Bosma 31-05-05 Hellas Amsterdam 03-09-17
2 3.18.44 William Knol 03-01-04 Hellas Amsterdam 03-09-17
3 3.20.62 Lans Timmermans 16-08-05 Prins Hendrik Amsterdam 03-09-17
4 3.24.49 Julius Geleijns 28-05-04 Scorpio Barendrecht 01-06-17
5 3.25.39 Quintin Janse 20-04-04 Tempo Amsterdam 03-09-17
6 3.25.40 Job van Keulen 10-05-05 Nijmegen Atletiek Amsterdam 03-09-17
7 3.25.70 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Amsterdam 03-09-17
8 3.27.71 Gijs van Lieshout 18-03-04 HAC Amsterdam 03-09-17
9 3.28.80 Diede van Bergen 24-08-05 Startbaan Edam 08-07-17
10 3.30.11 Michiel Zunderman 20-06-05 Rotterdam Atletiek Barendrecht 01-06-17
11 3.30.91 Frank van den Enden 25-04-05 Olympus '70 Amsterdam 03-09-17
12 3.32.08 Thomas Fructus 31-10-04 AV '23 Amsterdam 03-09-17
13 3.32.91 Koen Diepen 27-07-05 Prins Hendrik Amsterdam 03-09-17
14 3.34.61 Luca Sillen 02-12-05 Nijmegen Atletiek Amsterdam 03-09-17
15 3.36.35 Arno Raymakers 17-06-05 HAC Amsterdam 03-09-17
16 3.36.60 Ridzerd Punt 27-04-05 PAC Barendrecht 01-06-17
80 meter horden - grens 13.35
1 11.86 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gorinchem 10-06-17 0.4
2 11.99 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Gorinchem 25-05-17 -0.4
3 12.17 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 24-09-17 -1.2
4 12.19 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17 -0.3
5 12.26 Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Zoetermeer 24-09-17 -1.2
6 12.31 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.5
7 12.37 Mark Scholten 10-05-04 Impala Groningen 03-06-17 0.1
8 12.49 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Almere 27-05-17 -0.8
9 12.50 Niels van Weesep 10-01-04 PAC Barendrecht 10-06-17 0.0
10 12.54 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Zoetermeer 24-09-17 -0.1
11 12.57 Milan Mesie 18-02-04 AV '34 Groningen 16-09-17 -0.2
12 12.61 Jared Broers 20-06-04 Hera Lisse 27-08-17 0.4
13 12.62 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Zoetermeer 24-09-17 -0.1
14 12.64 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Zoetermeer 24-09-17 -0.1
15 12.88 Ewan ter Hennepe 09-02-04 AV Gouda Schoonhoven 02-07-17 -2.1
16 12.89 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Groningen 16-09-17 -0.9
17 12.93 Binne Brok 16-12-04 Tempo Huizen 06-05-17 1.2
18 12.93 Bruce Boon 27-04-05 Flevo Delta Heerde 03-06-17 0.4
19 12.98 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17 1.2
20 13.01 Jur Bakker 25-03-04 AV Edam Amsterdam 03-09-17 -0.1
21 13.06 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Amsterdam 03-09-17 0.3
22 13.08 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Barendrecht 10-06-17 0.0
23 13.14 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17 0.7
24 13.15 Tigo Mesie 18-02-04 AV '34 Amsterdam 03-09-17 -0.9
25 13.16 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Lisse 09-07-17 0.7
26 13.17 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Lisse 10-06-17 0.9
27 13.19 Bart Hoogmoed 04-05-04 Lycurgus Amsterdam 03-09-17 -0.1
28 13.21 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Amstelveen 05-06-17 -0.8
29 13.30 Tim Beune 15-02-04 Altis Zoetermeer 24-09-17 -2.2
30 13.30 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Zoetermeer 24-09-17 -0.8
31 13.31 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Zoetermeer 24-09-17 -0.8
32 13.34 Merlijn Bögels 23-08-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17 -0.8
geen windgegevens bekend:
12.80 Jermaine Kleine 31-01-04 SISU Almelo 10-06-17
met teveel rugwind:
11.96w Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Naaldwijk 20-08-17 4.6
12.45w Niels van Weesep 10-01-04 PAC Naaldwijk 20-08-17 4.6
12.96w Jur Bakker 25-03-04 AV Edam Warmenhuizen 10-06-17 3.7
13.28w Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Warmenhuizen 10-06-17 3.7
in onderlinge wedstrijd:
12.89 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Vlaardingen 23-09-17 0.1
hoogspringen - grens 1.51
1 1.85 Tim Klein 02-01-04 DJA Etten-Leur 19-05-17
2 1.78 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Best 02-07-17
3 1.65 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Bussum 10-06-17
4 1.65 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Schoonhoven 02-07-17
5 1.60 Tim Beune 15-02-04 Altis Amersfoort 10-06-17
6 1.60 Michaël Mulumba 19-01-04 Impala Sneek 10-06-17
7 1.60 Tom Zoetelief 27-07-04 Nijmegen Atletiek Ede 10-06-17
8 1.60 Jean-Fanel van den Heuvel 13-07-04 PEC 1910 Zwolle 23-09-17
9 1.60 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Zoetermeer 24-09-17
10 1.59 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Amstelveen 05-06-17
11 1.58 Boaz Kalter 05-01-04 VAV Veenendaal 09-09-17
12 1.57 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Lisse 09-07-17
13 1.55 Daan Moelands 22-05-04 Achilles Steenbergen 08-04-17
14 1.55 Jasper Kaal 19-08-04 CAV Energie Naaldwijk 06-05-17
15 1.55 Senna Beuckens 16-07-04 NOP Emmeloord 14-05-17
16 1.55 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Sneek 14-05-17
17 1.55 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Leiden 27-05-17
18 1.55 Tobias Boekeloo 16-05-04 Tempo Almere 27-05-17
19 1.55 Wesley Beentjes 10-06-04 Lycurgus Heerhugowaard 02-06-17
20 1.55 Mattis Hilgeman 12-06-05 Zuidwal Amersfoort 01-07-17
21 1.55 Ruben Hermans 20-04-04 Atletiek Maastricht Amsterdam 03-09-17
22 1.55 Timo Spiering 05-03-04 PAC Amsterdam 03-09-17
23 1.55 Thomas Kaijim 14-06-04 Sprint Groningen 16-09-17
24 1.55 Luuk van der Maaten 09-05-05 Athlos Zwolle 23-09-17
25 1.52 Art Antipin 25-03-04 AV Castricum Lisse 09-07-17
26 1.52 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17
in onderlinge wedstrijd:
1.60 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Vlaardingen 23-09-17
verspringen - grens 4.80
1 5.65 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17 1.8
2 5.46 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Naaldwijk 20-08-17
3 5.35 Harm van den Berkmortel 09-06-04 LGD Amsterdam 03-09-17 -0.5
4 5.20 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17 0.7
5 5.17 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17 0.0
6 5.16 Franklyn Nwanaforo 08-12-04 Phanos Amsterdam 03-09-17 1.5
7 5.15 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.1
8 5.10 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 03-06-17 1.0
9 5.08 Jip de Greef 13-01-04 Altis Soest 08-09-17
10 5.06 Mark Scholten 10-05-04 Impala Stadskanaal 24-06-17
11 5.02 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 08-07-17 1.6
12 5.02 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Zoetermeer 23-09-17 1.1
13 4.94 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Tilburg 01-04-17
14 4.91 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Schoonhoven 01-07-17 -0.6
15 4.91 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Zoetermeer 23-09-17 1.5
16 4.89 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Zoetermeer 01-04-17
17 4.88 Jur Bakker 25-03-04 AV Edam Heerhugowaard 06-05-17 -1.6
18 4.88 Lars Boeschoten 14-06-04 AV Castricum Castricum 07-06-17
19 4.88 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 23-09-17 0.5
20 4.87 Isaac Mensah 16-08-05 Feniks Huizen 06-05-17 0.0
21 4.87 Merlijn Bögels 23-08-04 Ciko '66 Emeloord 13-05-17 1.8
22 4.86 Jeffrey Rijkhals 01-03-05 Dynamica Amsterdam 03-09-17 0.0
23 4.85 Olario Kartodimedjo 24-11-04 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.7
24 4.84 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Amstelveen 04-06-17 2.0
25 4.83 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Barendrecht 10-06-17 2.0
26 4.83 Viggo Tijbosch 23-04-05 Prins Hendrik Amsterdam 03-09-17 1.0
27 4.82 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Amstelveen 04-06-17 1.4
28 4.80 Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Uden 09-07-17 0.2
mindere prestaties met windmeting:
5.40 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gemert 03-06-17 0.2
4.98 Mark Scholten 10-05-04 Impala Amstelveen 04-06-17 0.8
4.93 Jip de Greef 13-01-04 Altis Groningen 16-09-17 0.7
met teveel rugwind:
5.80w Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 03-09-17 2.5
4.88w Tibbe Teunissen 13-08-04 Sprint Dordrecht 06-05-17 3.0
4.88w Thijmen Middelkamp 20-02-04 Athlos Kampen 27-05-17 2.2
4.87w Lucas Bal 13-07-04 CAV Energie Barendrecht 10-06-17 2.9
4.81w Jelte van Es 26-02-04 Hylas Alkmaar 27-05-17 4.0
in onderlinge wedstrijd:
4.92 Valentijn Keijzer 29-06-04 Fortuna Vlaardingen 23-09-17
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
1 15.13 Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 03-09-17
2 12.85 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Zoetermeer 24-09-17
3 12.59 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Uden 09-07-17
4 12.49 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Groningen 16-09-17
5 12.40 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Bussum 10-06-17
6 11.95 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Bussum 10-06-17
7 11.80 Mick Baldew 21-03-04 Phanos Amsterdam 03-09-17
8 11.54 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 24-09-17
9 11.28 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Zoetermeer 24-09-17
10 11.15 Thomas Kleijweg 07-06-04 Olympus '70 Amsterdam 03-09-17
11 10.92 Daan Oosterhuis 08-01-04 AC TION Heerde 03-06-17
12 10.88 Lennart Boogaard 12-10-05 Hera Amsterdam 03-09-17
13 10.87 Coen de Haan 09-08-04 Spirit-Lelystad Bussum 10-06-17
14 10.76 Marek Schanzleh 11-10-04 Olympus '70 Barendrecht 10-06-17
15 10.72 Finn Damhoff 24-02-04 AV Haarlem Amsterdam 03-09-17
16 10.73 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 24-09-17
17 10.50 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Zoetermeer 24-09-17
in onderlinge wedstrijd:
13.23 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 23-09-17
12.75 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Bussum 21-06-17
discuswerpen 1 kg - grens 26.00
1 35.62 Tim Klein 02-01-04 DJA Zundert 15-04-17
2 35.29 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Amsterdam 03-09-17
3 34.37 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Groningen 16-09-17
4 31.76 Jip de Greef 13-01-04 Altis Groningen 16-09-17
5 31.28 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Amsterdam 03-09-17
6 30.92 Sem Jongenburger 15-04-04 Phanos Groningen 16-09-17
7 29.74 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Soest 08-09-17
8 27.21 Rick Faassen 21-06-04 Scopias Roermond 14-07-17
9 27.07 Lennart Boogaard 12-10-05 Hera Amsterdam 03-09-17
10 26.83 Alioune Cisse 19-12-04 Ilion Zoetermeer 10-06-17
11 26.42 Djorden Andrea 16-12-05 Triathlon Deventer 02-09-17
12 26.19 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Soest 19-05-17
13 26.18 Christiaan Molevelt 07-08-04 Leiden Atletiek Boskoop 23-06-17
14 26.00 Mick Baldew 21-03-04 Phanos Amsterdam 03-09-17
in onderlinge wedstrijd:
37.48 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Rijen 23-09-17
speerwerpen 400 g - grens 35.00
1 44.55 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17
2 43.05 Max Kreeft 26-02-04 Spiridon Dongen 08-04-17
3 41.70 Tygo Naafs 14-08-04 Spiridon Uden 09-07-17
4 40.86 Yannick Rolvink 07-05-05 Olympus '70 Barendrecht 09-09-17
5 39.92 Abel Stoker 29-11-04 Tempo Amsterdam 03-09-17
6 39.88 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Vught 17-04-17
7 38.64 Benjamin den Hartog 09-02-04 CAV Energie Gemert 03-06-17
8 38.55 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Gorinchem 10-06-17
9 37.81 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 23-09-17
10 37.22 Daniël van der Poel 11-02-04 Phoenix Amsterdam 03-09-17
11 37.20 Ryan Jansen 05-06-05 Scorpio Uden 09-07-17
12 36.78 Kim Alofsen 12-01-04 Startbaan Hoofddorp 10-06-17
13 36.10 Rick Faassen 21-06-04 Scopias Sittard 10-06-17
14 35.83 Jelle Muller 05-07-04 Lycurgus Amsterdam 03-09-17
15 35.63 Mika van der Meijden 04-04-04 NEA-Volharding Heerhugowaard 06-05-17
16 35.63 Jip de Greef 13-01-04 Altis Soest 08-09-17
17 35.51 Daniel Erbe Gomez 04-03-04 Phanos Lisse 08-07-17
18 35.37 Merlijn Bögels 23-08-04 Ciko '66 Emmeloord 13-05-17
in onderlinge wedstrijd:
47.03 Tim Klein 02-01-04 DJA Zundert 23-09-17
7-kamp - grens 3.500
1 5.025 Tim Klein 02-01-04 DJA Gemert 04-06-17
(10.16 * 5.65 * 44.55 * 12.19 * 1.80 * 14.94 * 3.20.58 *  0.0 *  1.8 * -0.3)
2 4.616 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Gemert 04-06-17
(10.54 * 5.40 * 31.83 * 11.95 * 1.75 * 10.11 * 3.07.16 *  0.0 *  0.2 * -0.3)
3 4.467 Justin van Dooren 14-11-04 Sparta Zoetermeer 24-09-17
(10.32 * 4.88 * 30.75 * 12.17 * 1.50 * 11.54 * 2.56.96 *  0.7 *  0.5 * -1.2)
4 4.396 Justin Labrijn 07-01-04 AV Almere '81 Zoetermeer 24-09-17
(09.86 * 5.20 * 37.81 * 12.71 * 1.45 * 10.73 * 3.20.80 *  0.7 *  0.7 * -1.2)
5 4.303 Tim Pelkmans 01-08-04 Sprint Zoetermeer 24-09-17
(10.54 * 5.10 * 34.15 * 12.43 * 1.50 * 08.52 * 3.01.82 *  0.7 *  0.7 * -1.2) 
6 4.242 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Zoetermeer 24-09-17
(10.51 * 5.17 * 29.63 * 12.80 * 1.65 * 11.28 * 3.32.46 *  0.7 *  0.0 * -1.2)
7 4.139 Yohannes Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(10.47 * 5.02 * 27.10 * 13.29 * 1.47 * 09.41 * 2.59.33 *  3.0 *  1.6 * -2.2)
8 4.111 Milo de Langen 02-04-04 Feniks Zoetermeer 24-09-17
(10.31 * 4.91 * 27.70 * 13.60 * 1.50 * 12.04 * 3.20.26 *  0.7 *  1.5 * -0.8)
9 4.098 Krijn van Hofweegen 15-02-04 Pallas '67 Zoetermeer 24-09-17
(10.94 * 4.65 * 33.48 * 12.64 * 1.60 * 10.47 * 3.27.29 *  0.7 *  2.5 * -0.1)
10 4.057 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Zoetermeer 24-09-17
(10.42 * 5.02 * 29.43 * 13.31 * 1.35 * 12.85 * 3.23.40 *  0.7 *  1.1 * -0.8)
11 3.965 Eyoël Hiensch 08-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(10.54 * 4.40 * 31.84 * 13.65 * 1.47 * 09.34 * 3.07.76 *  2.5 *  2.4 * -2.2)
12 3.928 Jeen Hammink 17-05-04 Phanos Lisse 09-07-17
(11.09 * 4.78 * 28.07 * 13.16 * 1.52 * 08.86 * 3.11.40 *  2.5 *  1.5 *  0.7)
13 3.925 Merlijn Bögels 23-08-04 Ciko '66 Emmeloord 14-05-17
(11.38 * 4.87 * 35.37 * 13.39 * 1.50 * 09.98 * 3.26.01 *  0.2 *  1.8 *  0.4)
14 3.924 Ryan Rooijackers 08-03-04 GAC-Gemert Gemert 04-06-17
(10.79 * 5.10 * 20.20 * 13.43 * 1.50 * 08.87 * 3.03.61 *  0.0 *  1.0 * -0.2)
15 3.902 Sebastiaan den Hartog 09-02-04 CAV Energie Lisse 09-07-17
(10.87 * 4.35 * 35.19 * 13.65 * 1.42 * 11.60 * 3.22.74 *  2.4 *  0.6 *  1.2)
16 3.902 Binne Brok 16-12-04 Tempo Zoetermeer 24-09-17
(11.09 * 4.71 * 32.77 * 13.00 * 1.50 * 09.04 * 3.24.63 *  1.0 *  1.3 *  -0.1)
17 3.826 Sander Buikman 07-05-04 AV Edam Lisse 09-07-17
(10.88 * 4.57 * 32.16 * 14.32 * 1.57 * 09.19 * 3.24.56 *  3.0 *  3.8 * -2.2)
18 3.826 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Zoetermeer 24-09-17
(10.33 * 4.53 * 34.85 * 12.54 * 1.35 * 09.42 * 3.49.80 *  0.7 *  0.0 * -0.1)
19 3.817 Melchior Treffers 21-04-04 AV '34 Emmeloord 14-05-17
(11.23 * 4.70 * 30.63 * 13.63 * 1.60 * 09.49 * 3.35.13 *  0.2 *  1.8 *  0.4)
20 3.798 Marnix Hettema 14-08-04 De Spartaan Zoetermeer 24-09-17
(10.95 * 4.39 * 32.46 * 12.62 * 1.40 * 10.50 * 3.38.91 *  0.7 *  0.4 * -0.1)
21 3.789 Jip de Greef 13-01-04 Altis Lisse 09-07-17
(10.92 * 4.69 * 31.04 * 12.98 * 1.52 * 09.25 * 3.48.21 *  2.4 *  0.4 *  1.2)
22 3.771 Jared Broers 20-06-04 Hera Zoetermeer 24-09-17
(10.54 * 4.60 * 25.13 * 12.87 * 1.40 * 09.58 * 3.27.85 *  0.1 *  1.3 * -2.2)
23 3.724 Merlijn Bögels 23-08-04 Ciko '66 Zoetermeer 24-09-17
(11.44 * 4.61 * 35.33 * 13.34 * 1.45 * 10.13 * 3.44.37 *  1.0 *  1.0 * -0.8)
24 3.694 Ewan ter Hennepe 09-02-04 AV Gouda Schoonhoven 02-07-17
(10.81 * 4.76 * 25.45 * 12.88 * 1.40 * 08.32 * 3.31.37 *  0.4 *  0.2 * -2.1)
25 3.685 Bruce Boon 27-04-05 Flevo Delta Zoetermeer 24-09-17
(11.21 * 4.59 * 27.41 * 13.24 * 1.45 * 09.70 * 3.33.62 *  1.0 *  0.0 * -0.1)
26 3.673 Joas van Hellemondt 28-08-04 Leiden Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(10.88 * 4.69 * 26.25 * 12.26 * 1.45 * 07.38 * 3.43.34 *  0.7 *  0.5 * -1.2) 
27 3.611 Max Birdja 23-01-04 Haag Atletiek Gemert 04-06-17
(11.38 * 4.52 * 22.09 * 13.46 * 1.55 * 09.62 * 3.33.22 *  0.4 *  0.0 * -0.3)
28 3.583 Tim Beune 15-02-04 Altis Zoetermeer 24-09-17
(10.65 * 3.92 * 21.02 * 13.30 * 1.60 * 08.76 * 3.36.42 *  0.1 *  0.2 * -2.2)
29 3.576 Mark Scholten 10-05-04 Impala Amstelveen 05-06-17
(10.76 * 4.98 * 20.33 * 12.72 * 1.44 * 06.97 * 3.41.03 *  2.0 *  0.8 * -0.8)
30 3.564 Jeffrey Rijkhals 01-03-05 Dynamica Schoonhoven 02-07-17
(10.68 * 4.47 * 25.95 * 14.18 * 1.40 * 08.69 * 3.29.88 * -0.4 *  0.1 * -1.1)
31 3.541 Martijn Pos 06-02-04 Hellas Schoonhoven 02-07-17
(11.32 * 4.76 * 29.05 * 14.59 * 1.40 * 08.93 * 3.30.66 * -0.3 *  0.8 * -1.0)
4 x 80 meter - grens 43.75
1 40.14 Rotterdam PAC Amstelveen 24-09-17
(Rais Semedo Moreira, Timo Spiering, Niels van Weesep, Olario Kartodimedjo)
2 41.18 Amsterdam Phanos Haarlem 27-05-17
(Malick Dahlberg, Daniël Erbe Gomez, Yohannes Hiensch, Eyoël Hiensch)
3 41.80 Vught Prins Hendrik Amstelveen 24-09-17
(Max de Kruijf, Koen Diepen, Viggo Tijbosch, Yannick van Dijk)
4 41.85 Barendrecht CAV Energie Spijkenisse 27-05-17
(Lucas Bal, Pieter Fallaux, Benjamin den Hartog, Sebastiaan den Hartog)
5 42.34 Den Haag Sparta Amstelveen 24-09-17
(Faith Abu, Thijs Huigen, Jonathan Walta, Daniel Beck)
6 42.54 Amersfoort Altis Amersfoort 10-06-17
(Tim Beune, Kenan van der Kooij, Jarik van de Mast, Tyrone Richards)
7 42.64 Oosterhout Scorpio Dordrecht 06-05-17
(Diego Broere, Stijn Hendriks, Niels Laros, Jense de Wilde)
8 42.66 Breda Sprint Uden 09-07-17
(Joost Winkel, Pepijn Roels, Tibbe Teunissen, Tim Pelkmans)
9 42.96 Nijmegen Nijmegen Atletiek Amstelveen 24-09-17
(Erik Mies, Tom Zoetelief, Samuel Schinagl, Tim Schüssel)
10 43.14 Helmond HAC Uden 09-07-17
(Gijs van Lieshout, Joep ten Houten, Joost van Mierlo, Roel van Engeland)
11 43.18 Tilburg Attila Uden 09-07-17
(Jaco Delissen, Jules Karremans, Mathys Vermeulen, Milan Watzeels)
12 43.41 Veenendaal VAV Veenendaal 06-05-17
(Jesse de Boer, Jasper van Craaikamp, Jurre Klumpenaar, Emiel Verbon)
13 43.43 Zoetermeer Ilion Amstelveen 24-09-17
(Beau Suvaal, Sem Fabistas, Youssef Laouhaichi, Alex van der Voort)
14 43.55 Apeldoorn AV '34 Groningen 16-09-17
(Martijn van der Lecq, Milan Mesie, Tigo Mesie, Wout van der Weide)
15 43.62 Zwolle PEC 1910 Kampen 27-05-17
(Olivier van Benthem, Jean-Fanel van den Heuvel, Thomas Reining, Kimani Sankon)
16 43.63 Edam AV Edam Amstelveen 24-09-17
(Sander Buikman, Leandro Ouwehand, Jur Bakker, Emiel Joosten)
17 43.75 Drachten Impala Amstelveen 24-09-17
(Mark Scholten, Marijn Piek, Johannes Baron, Pjotr ter Doest)
combiteams:
42.74 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Niels van Weesep, Lucas Bal, Olario Kartodimedjo, Pieter Fallaux)
43.30 Regio Zuid-Holland Midden Regio Zuid-Holland Midden Bergen op Zoom 24-06-17
(Job van Harten, Carl Martens, Joas van Hellemondt, Kevin Breumelhof)