Dit is de jaar outdoorranglijst 2016 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 31 oktober 2016
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
80 meter - grens 10.80
1 9.67 1.2 Nsikak Ekpo 14/04/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
2 9.78 0.2 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Den Haag 25/06/16
3 9.89 -0.3 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Gorinchem 05/05/16
4 10.17 1.2 Daniljo Vriendwijk 22/01/03 Ciko '66 Alphen aan den Rijn 10/09/16
5 10.21 -1.8 Santi van Oosterhout 01/05/03 Scorpio Dongen 10/07/16
6 10.29 -0.5 Jonathan Pronk 03/08/03 Sparta Delft 09/07/16
7 10.41 -0.5 Daniel Engelhart 15/01/03 AAV '36 Leiden 21/05/16
8 10.44 1.8 Ruiz Lodder 04/11/04 Typhoon Amsterdam 04/09/16
9 10.48 1.0 Robin van Kooij 14/03/03 PAC Alphen aan den Rijn 10/09/16
10 10.56 -1.0 Jonas Phijffers 20/06/03 Atletics Deventer 11/06/16
11 10.57 1.9 Anton Sarnatsky 02/08/03 Groningen Atletiek Drachten 21/05/16
12 10.59 -0.5 Harm van den Berkmortel 09/06/04 LGD Dongen 10/07/16
13 10.63 -0.5 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Dongen 10/07/16
14 10.64 1.3 Tim Klein 02/01/04 DJA Gemert 04/06/16
15 10.64 -0.6 Yidne Hulleman 06/01/03 AV '34 Epe 25/06/16
16 10.66 1.8 Tim Pelkmans 01/08/04 Sprint Breda 06/05/16
17 10.68 1.5 Alexander Ridderikhoff 15/10/03 Altis Amsterdam 10/06/16
18 10.68 1.6 Justin van Dooren 14/11/04 Sparta Lisse 18/06/16
19 10.68 0.2 Ryan Peters 24/03/03 Oss '78 Gemert 25/06/16
20 10.69 0.4 Felix van Dijk 04/02/03 Daventria Enschede 25/06/16
21 10.69 -0.5 Joeri Konincks 18/10/03 DAK Dongen 10/07/16
22 10.69 -0.8 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 17/09/16
23 10.70 1.0 Jean Frťnel Jore 15/06/04 Ciko '66 Alphen aan den Rijn 10/09/16
24 10.72 -1.6 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Zoetermeer 17/09/16
25 10.74 0.1 Timmy Visser 04/07/03 Spark Papendrecht 25/06/16
26 10.76 1.3 Ties van Beek 15/04/03 Sprint Amsterdam 04/09/16
27 10.77 0.1 Amar Wong 08/03/03 Feniks Alphen aan den Rijn 10/09/16
28 10.78 -2.7 Alper Burakcin 29/08/03 Hercules Tilburg 23/04/16
29 10.78 0.4 Leon Spiekerman 12/01/03 MPM Enschede 25/06/16
30 10.78 0.8 Twan Deumers 28/07/03 Lycurgus Alphen aan den Rijn 10/09/16
31 10.79 -0.3 Bart van Zandwijk 02/01/03 Atverni Veenendaal 21/05/16
32 10.79 -0.9 Jonathan Dobbelaar 15/09/03 Scheldesport Zierikzee 17/09/16
geen windgegevens bekend:
10.67 Leon Spiekerman 12/01/03 MPM Almelo 24/09/16
10.69 Jonathan Dobbelaar 15/09/03 Scheldesport Vlissingen 17/06/16
10.72 Justin Labrijn 07/01/04 Almere '81 Amstelveen 15/05/16
10.79 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Mol (BEL) 31/07/16
met teveel rugwind:
9.80 w 3.4 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Spijkenisse 16/04/16
10.14 w 2.2 Daniljo Vriendwijk 22/01/03 Ciko '66 Ede 25/06/16
10.56 w 4.5 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Naaldwijk 21/08/16
10.56 w 4.5 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Naaldwijk 21/08/16
10.57 w 4.5 Justin van Dooren 14/11/04 Sparta Naaldwijk 21/08/16
10.71 w 3.1 Timmy Visser 04/07/03 Spark Spijkenisse 16/04/16
10.77 w 4.4 Bart van Zandwijk 02/01/03 Atverni Naaldwijk 21/08/16
10.78 w 3.4 Dave Boamah 20/01/03 Feniks Amsterdam 30/04/16
(betere) handtijd:
10.2 h Yidne Hulleman 06/01/03 AV '34 Kampen 21/05/16
in onderlinge wedstrijd:
10.35 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Den Haag 02/10/16
10.46 0.5 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 01/10/16
10.59 Felix van Dijk 04/02/03 Daventria Deventer 02/10/16
10.64 0.9 Jonathan Dobbelaar 15/09/03 Scheldesport Terneuzen 01/10/16
10.69 0.0 Justin Labrijn 07/01/04 Almere '81 Almere 01/10/16
10.71 1.2 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Rotterdam 01/10/16
10.78 1.2 Jasper Oele 23/04/03 PAC Rotterdam 01/10/16
600 meter - grens 1.45.00
1 1.32.98 Muhameed Huseen 05/09/03 Typhoon Dongen 11/05/16
2 1.36.85 Daan Roosenschoon 25/02/03 DES Vught 28/03/16
3 1.37.00 Ids van Korven 28/01/03 Eindhoven Atletiek Vught 28/03/16
4 1.38.26 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Lisse 21/08/16
5 1.38.79 Guus Winkelman 08/08/03 't Jasper Sport Venlo 09/06/16
6 1.40.11 Daniljo Vriendwijk 22/01/03 Ciko '66 Gendringen 17/09/16
7 1.40.22 Yidne Hulleman 06/01/03 AV '34 Gendringen 17/09/16
8 1.40.65 Nelson Johnson 21/06/03 Haag Atletiek Den Haag 02/09/16
9 1.41.24 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Zierikzee 17/09/16
10 1.41.91 Twan Deumers 28/07/03 Lycurgus Haarlem 17/06/16
11 1.43.80 Martijn van der Lecq 18/08/04 AV '34 Wageningen 09/04/16
12 1.43.41 Tijn Baumann 20/10/03 Ciko '66 Arnhem 09/06/16
13 1.43.72 Sam Steffens 17/07/03 Ciko '66 Wageningen 09/04/16
14 1.44.22 Tim de Wild 29/06/03 Hellas Veenendaal 02/07/16
15 1.44.59 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Haarlem 17/06/16
in onderlinge wedstrijd:
1.42.97 Tijn Baumann 20/10/03 Ciko '66 Woerden 11/06/16
1.43.48 Ruben Oppenhuizen 29/01/04 Leiden Atletiek Leiden 08/10/16
1000 meter - grens 3.06.00
1 2.48.48 Muhameed Huseen 05/09/03 Typhoon Alphen aan den Rijn 10/09/16
2 2.51.81 Luca van Diepen 01/01/03 Hylas Amsterdam 04/09/16
3 2.52.09 Teun ter Haar 21/03/03 Nijmegen Atletiek Nijmegen 18/05/16
4 2.53.60 Ids van Korven 28/01/03 Eindhoven Atletiek Gemert 25/06/16
5 2.54.30 Guus Winkelman 08/08/03 't Jasper Sport Nijmegen 18/05/16
6 2.55.47 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Veldhoven 08/04/16
7 2.55.92 Gijs de Haan 13/02/03 AV '40 Nijmegen 18/05/16
8 2.58.46 Merlijn van der Velden 07/01/03 GVAC Nijmegen 18/05/16
9 2.59.56 Bas Sloot 14/10/03 AV '47 Amsterdam 04/09/16
10 2.59.95 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Amsterdam 04/09/16
11 2.59.98 Timo Hoogendoorn 05/04/04 U-Track Amsterdam 04/09/16
12 3.00.59 Justin van Dooren 14/11/04 Sparta Alphen aan den Rijn 10/09/16
13 3.00.69 Lucas Jansen 12/06/03 Oss '78 Gemert 25/06/16
14 3.00.94 Pieter Fallaux 12/06/04 Energie Amsterdam 04/09/16
15 3.01.05 Jip Janissen 19/08/03 Venloop RT Roermond 22/07/16
16 3.01.18 Jonas Phijffers 20/06/03 Atletics Haaksbergen 03/09/16
17 3.01.60 William Webster 07/08/03 GVAC Gemert 25/06/16
18 3.01.62 Ernson van den Bos 14/02/03 THOR Amsterdam 04/09/16
19 3.01.98 Nelson Johnson 21/06/03 Haag Atletiek Zoetermeer 18/09/16
20 3.03.05 Renť Schultinga 06/06/03 Heerenveen Groningen 11/06/16
21 3.03.51 Tim de Wild 29/06/03 Hellas Edam 12/06/16
22 3.03.68 Yohannes Hiensch 08/05/04 Phanos Amsterdam 04/09/16
23 3.03.84 Martijn van der Lecq 18/08/04 AV '34 Nijmegen 14/05/16
24 3.03.92 Niek Nijman 29/02/04 Rijssen Heerde 28/05/16
25 3.03.94 Tijn Baumann 20/10/03 Ciko '66 Wijchen 21/05/16
26 3.04.34 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Huizen 25/06/16
27 3.04.88 Alex van Buttingha Wichers 01/10/03 Tempo Huizen 25/06/16
28 3.05.31 Max van Liempdt 27/08/03 Almere '81 Santpoort-Noord 25/06/16
29 3.05.32 Sus de Ridder 07/04/04 Hanzesport Deventer 12/06/16
30 3.05.85 MaŽl Plasschaert 01/02/03 Almere '81 Lisse 23/04/16
in onderlinge wedstrijd:
2.44.44 Muhameed Huseen 05/09/03 Typhoon Gorinchem 24/09/16
3.00.23 Brennan Kamerman 10/07/03 AAV '36 Alphen aan den Rijn 01/10/16
1000 meter steeple - grens 3.37.00
1 3.12.19 Gijs de Haan 13/02/03 AV '40 Vlaardingen 19/06/16
2 3.12.21 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Amsterdam 04/09/16
3 3.16.87 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Vlaardingen 19/06/16
4 3.17.28 Tim de Wild 29/06/03 Hellas Leiden 25/08/16
5 3.17.95 Yohannes Hiensch 08/05/04 Phanos Leiden 25/08/16
6 3.19.36 William Webster 07/08/03 GVAC Amsterdam 04/09/16
7 3.21.31 Jeen Hammink 17/05/04 Phanos Leiden 25/08/16
8 3.21.43 Casper Haagh 01/03/03 Scorpio Rijen 19/06/16
9 3.25.37 Nelson Johnson 21/06/03 Haag Atletiek Den Haag 27/05/16
10 3.27.72 Julius Geleijns 28/05/04 Scorpio Amsterdam 04/09/16
11 3.28.21 William Knol 03/01/04 Hellas Amsterdam 04/09/16
12 3.28.65 Bas Stam 23/08/03 Rotterdam Atletiek Barendrecht 12/05/16
13 3.29.58 Robin van den Boogaardt 17/03/03 Haag Atletiek Amsterdam 04/09/16
14 3.29.70 EyoŽl Hiensch 08/05/04 Phanos Leiden 25/08/16
15 3.33.86 Mike van Wouwe 22/04/03 Atletiek Helmond Amsterdam 04/09/16
16 3.34.80 Robin Pos 03/11/04 GAC-Hilversum Amsterdam 04/09/16
17 3.35.84 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Rijen 19/06/16
80 meter horden - grens 13.40
1 11.48 0.9 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
2 12.43 1.1 Stijn Hendriks 01/04/04 Scorpio Amsterdam 04/09/16
3 12.51 -0.2 Bart Veltman 08/03/03 Gouda Gouda 03/09/16
4 12.56 0.9 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 10/09/16
5 12.66 -0.1 Nsikak Ekpo 14/04/03 Haag Atletiek Den Haag 01/07/16
6 12.72 -0.9 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Zoetermeer 18/09/16
7 12.75 0.9 Finn de Graaf 20/04/03 Attila Etten-Leur 25/06/16
8 12.76 0.6 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Best 03/07/16
9 12.78 1.0 Isaya Klein Ikink 13/05/03 Rotterdam Atletiek Hilversum 30/04/16
10 12.82 0.9 Jonathan Pronk 03/08/03 Sparta Alphen aan den Rijn 10/09/16
11 12.84 -0.3 Chris Wieles 08/06/03 Scheldesport Zierikzee 17/09/16
12 12.90 1.1 Tim Pelkmans 01/08/04 Sprint Dongen 21/05/16
13 12.93 1.1 Joas van Hellemondt 28/08/04 Leiden Atletiek Amsterdam 04/09/16
14 12.95 -2.0 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 18/09/16
15 12.96 -0.9 Tim Klein 02/01/04 DJA Zoetermeer 18/09/16
16 12.97 -0.9 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Zoetermeer 18/09/16
17 13.02 -0.3 Ole van Tiel 01/07/03 Trias Castricum 11/09/16
18 13.08 1.0 Aaron Hoogenboom 31/05/03 Atverni Amsterdam 04/09/16
19 13.10 0.9 Sam Steffens 17/07/03 Ciko '66 Alphen aan den Rijn 10/09/16
20 13.11 0.5 Twan van Rijn 13/06/03 AAV '36 Alphen aan den Rijn 10/09/16
21 13.12 -0.8 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Deventer 12/06/16
22 13.14 0.5 Carildo Linger 21/06/03 Feniks Alphen aan den Rijn 10/09/16
23 13.20 1.1 Mark Scholten 10/05/04 Impala Amsterdam 04/09/16
24 13.21 -0.3 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Bergen op Zoom 16/07/16
25 13.23 -1.2 Pieter Bulte 25/05/03 Pallas '67 Amsterdam 04/09/16
26 13.24 -0.9 Rutger Hoekstra 04/04/03 Impala Zoetermeer 18/09/16
27 13.26 1.7 Stan Atsma 20/02/03 Hellas Veenendaal 21/05/16
28 13.30 -1.1 JoŽl Hoeve 14/07/03 Spirit-Lelystad Hilversum 23/04/16
29 13.32 -0.1 Gianni Louhenapessy 09/08/03 Atverni Den Haag 01/07/16
30 13.39 0.5 Taron Punt 15/01/03 PAC Alphen aan den Rijn 10/09/16
geen windgegevens bekend:
13.05 Aaron Hoogenboom 31/05/03 Atverni Amsterdam 04/09/16
met teveel rugwind:
12.67 w 2.3 Isaya Klein Ikink 13/05/03 Rotterdam Atletiek Rotterdam 21/05/16
12.85 w 2.5 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Spijkenisse 16/04/16
12.98 w 2.1 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Gemert 05/06/16
in onderlinge wedstrijd:
12.56 1.9 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Vught 25/09/16
13.26 0.0 Thijs de Wild 10/11/03 Typhoon Gorinchem 24/09/16
13.36 0.0 Ruiz Lodder 04/11/04 Typhoon Gorinchem 24/09/16
hoogspringen - grens 1.51
1 1.75 Santi van Oosterhout 01/05/03 Scorpio Dongen 21/05/16
2 1.72 Tim Klein 02/01/04 DJA Amsterdam 04/09/16
3 1.65 Isaya Klein Ikink 13/05/03 Rotterdam Atletiek Rotterdam 21/05/16
4 1.65 Finn de Graaf 20/04/03 Attila Dongen 21/05/16
5 1.65 Stijn Hendriks 01/04/04 Scorpio Rijen 19/06/16
6 1.62 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Den Haag 27/05/16
7 1.60 Jonas Phijffers 20/06/03 Atletics Deventer 12/06/16
8 1.60 Rutger Hoekstra 04/04/03 Impala Schoonhoven 03/07/16
9 1.60 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Alphen aan den Rijn 10/09/16
10 1.60 Thijs de Wild 10/11/03 Typhoon Alphen aan den Rijn 10/09/16
11 1.60 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 18/09/16
12 1.56 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Lisse 19/06/16
13 1.56 Teun Langeveld 03/06/03 Leiden Atletiek Barendrecht 02/07/16
14 1.56 Twan van Rijn 13/06/03 AAV '36 Barendrecht 02/07/16
15 1.55 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Sneek 01/05/16
16 1.55 Taron Punt 15/01/03 PAC Papendrecht 25/06/16
17 1.55 Nelson Johnson 21/06/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
18 1.55 Isaac Kammeron 02/11/03 Lycurgus Alphen aan den Rijn 10/09/16
19 1.55 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Zoetermeer 18/09/16
20 1.55 Casper Haagh 01/03/03 Scorpio Zoetermeer 18/09/16
21 1.55 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Zoetermeer 18/09/16
22 1.55 Melchior Treffers 21/04/04 AV '34 Zoetermeer 18/09/16
in onderlinge wedstrijd:
1.57 Taron Punt 15/01/03 PAC Rotterdam 01/10/16
1.55 Rick van der Veen 30/01/03 Zaanland Zaandam 01/10/16
verspringen - grens 4.75
1 5.95 0.7 Damian Felter 09/04/03 Rotterdam Atletiek Amsterdam 05/09/16
2 5.61 0.6 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Gemert 04/06/16
3 5.57 0.9 Daniel Engelhart 15/01/03 AAV '36 Leiden 21/05/16
4 5.55 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Haarlem 17/06/16
5 5.45 -1.4 Santi van Oosterhout 01/05/03 Scorpio Dongen 10/07/16
6 5.42 0.1 Finn de Graaf 20/04/03 Attila Etten-Leur 25/06/16
7 5.38 Nsikak Ekpo 14/04/03 Haag Atletiek Den Haag 25/06/16
8 5.29 -1.0 Daniljo Vriendwijk 22/01/03 Ciko '66 Wijchen 21/05/16
9 5.25 Jonathan Pronk 03/08/03 Sparta Den Haag 25/06/16
10 5.24 Tim Klein 02/01/04 DJA Zundert 16/04/16
11 5.24 0.2 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 17/09/16
12 5.22 0.1 Bart Veltman 08/03/03 Gouda Amsterdam 04/09/16
13 5.18 -1.0 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Amsterdam 04/09/16
14 5.06 -0.7 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Alphen aan den Rijn 10/09/16
15 5.05 1.0 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Alphen aan den Rijn 10/09/16
16 5.04 0.5 Leon Spiekerman 12/01/03 MPM Amsterdam 04/09/16
17 5.00 Sam Steffens 17/07/03 Ciko '66 Tilburg 26/03/16
18 4.99 Leon van der Waal 13/05/03 AV '40 Den Haag 25/06/16
19 4.97 1.5 Casper Haagh 01/03/03 Scorpio Zoetermeer 17/09/16
20 4.96 0.0 Stijn Hendriks 01/04/04 Scorpio Etten-Leur 25/06/16
21 4.92 Anton Sarnatsky 02/08/03 Groningen Atletiek Groningen 11/06/16
22 4.90 -0.9 Rutger Hoekstra 04/04/03 Impala Zoetermeer 17/09/16
23 4.86 0.6 Jonas Phijffers 20/06/03 Atletics Deventer 11/06/16
24 4.85 Tim Pelkmans 01/08/04 Sprint Gemert 04/06/16
25 4.83 1.0 Gerbrand Bontekoe 25/03/03 Impala Alphen aan den Rijn 10/09/16
26 4.82 Gijs Jansen 02/01/03 De Spartaan Voorschoten 09/10/16
27 4.79 0.8 Sebastiaan Bonte 13/03/03 Lycurgus Alphen aan den Rijn 10/09/16
28 4.78 Milo Hanssen 10/01/03 Unitas Landgraaf 17/09/16
29 4.76 -2.3 Carildo Linger 21/06/03 Feniks Uithoorn 23/04/16
30 4.75 -2.5 Jur Bakker 25/03/04 Edam Amsterdam 04/09/16
mindere prestaties met windmeting:
5.25 -0.7 Nsikak Ekpo 14/04/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
5.18 0.0 Tim Klein 02/01/04 DJA Zoetermeer 17/09/16
4.99 -2.3 Sam Steffens 17/07/03 Ciko '66 Amsterdam 04/09/16
4.97 -1.5 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Amstelveen 15/05/16
4.87 1.6 Anton Sarnatsky 02/08/03 Groningen Atletiek Drachten 21/05/16
4.83 1.4 Stijn Hendriks 01/04/04 Scorpio Gorinchem 05/05/16
4.80 0.3 Leon Spiekerman 12/01/03 MPM Enschede 25/06/16
met teveel rugwind:
4.84 w 2.8 Twan van Rijn 13/06/03 AAV '36 Barendrecht 02/07/16
4.78 w 3.6 Carildo Linger 21/06/03 Feniks Alphen aan den Rijn 10/09/16
in onderlinge wedstrijd:
5.40 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 01/10/16
5.09 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Den Haag 02/10/16
4.83 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Vught 24/09/16
4.83 Harm van den Berkmortel 09/06/04 LGD Deurne 02/10/16
4.92 Errolson Cruz Windster Leiden Atletiek Leiden 08/10/16
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
1 15.29 Sebastiaan Bonte 13/03/03 Lycurgus Amsterdam 04/09/16
2 15.10 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
3 14.31 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Amsterdam 04/09/16
4 14.17 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Amsterdam 04/09/16
5 13.65 Jonathan Pronk 03/08/03 Sparta Den Haag 23/04/16
6 13.50 Tim Klein 02/01/04 DJA Dongen 10/07/16
7 13.04 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Alphen aan den Rijn 10/09/16
8 12.81 Matyas Kerekgyarto 25/08/03 Swift Someren 14/04/16
9 12.60 Laurens Prins 22/02/03 GAC-Hilversum Huizen 25/06/16
10 12.42 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Sint-Truiden (BEL) 13/08/16
11 12.36 Daniel Engelhart 15/01/03 AAV '36 Gouda 25/06/16
12 11.90 Floris Smink 12/08/03 TION Gildehaus (GER) 14/09/16
13 11.78 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Mol (BEL) 31/07/16
14 11.74 Robin van Kooij 14/03/03 PAC Spijkenisse 21/05/15
15 11.46 Mark Groen 26/06/03 Voorne Atletiek Barendrecht 02/07/16
16 11.33 Johan de Vries 28/02/03 Heerenveen Assen 26/08/16
17 11.27 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Heerhugowaard 01/07/16
18 11.17 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Zoetermeer 17/09/16
19 11.16 Chuck Pols 04/07/03 Scorpio Etten-Leur 25/06/16
20 11.06 Koen Zandvliet 16/09/03 Scorpio Alphen aan den Rijn 10/09/16
21 10.83 Stef de Jong 25/03/03 SAV Purmerend 25/06/16
22 10.77 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Breda 09/10/16
23 10.71 Thijs van Dijke 11/08/03 Spiridon Dongen 10/07/16
in onderlinge wedstrijd:
11.76 Mark Groen 26/06/03 Voorne Atletiek Vierpolders 01/10/16
11.54 Koen Zandvliet 16/09/03 Scorpio Rijen 24/09/16
11.06 Stef de Jong 25/03/03 SAV Grootebroek 02/10/16
10.95 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Heerhugowaard 02/10/16
10.81 Thijs van Dijke 11/08/03 Spiridon Rijen 24/09/16
10.75 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Rijen 24/09/16
10.52 Kay van Breemen 01/03/03 Atos Amsterdam 02/10/16
discuswerpen 1 kg - grens 26.00
1 47.63 Sebastiaan Bonte 13/03/03 Lycurgus Edam 30/10/16
2 40.12 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Den Haag 02/09/16
3 37.08 Floris Smink 12/08/03 TION Amsterdam 04/09/16
4 34.40 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Amsterdam 04/09/16
5 34.10 Matyas Kerekgyarto 25/08/03 Swift Venray 05/07/16
6 33.66 Thijs van Dijke 11/08/03 Spiridon Amsterdam 04/09/16
7 33.41 Koen Zandvliet 16/09/03 Scorpio Amsterdam 04/09/16
8 32.53 Laurens Prins 22/02/03 GAC-Hilversum Hilversum 20/03/16
9 31.44 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Dongen 10/07/16
10 30.20 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Den Haag 25/06/16
11 29.85 Chuck Pols 04/07/03 Scorpio Breda 09/10/16
12 29.72 Nsikak Ekpo 14/04/03 Haag Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16
13 29.67 Johan de Vries 28/02/03 Heerenveen Amsterdam 04/09/16
14 29.14 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Zierikzee 16/09/16
15 28.72 Stef de Jong 25/03/03 SAV Purmerend 25/06/16
16 28.70 Tim Klein 02/01/04 DJA Bergen op Zoom 25/06/16
17 28.43 Robin van Kooij 14/03/03 PAC Spijkenisse 21/05/15
18 27.74 Gerbrand Bontekoe 25/03/03 Impala Steenwijk 09/10/16
19 27.24 Kristian Munning 29/08/03 Spirit-Oud-Beijerland Breda 10/06/16
20 27.16 Bjorn Hulsebos 04/05/03 VAV Assendelft 15/10/16
21 27.12 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Soest 01/07/16
22 26.86 Rutger Hoekstra 04/04/03 Impala Alphen aan den Rijn 10/09/16
23 26.78 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Waddinxveen 27/05/16
24 26.70 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Heerhugowaard 01/07/16
25 26.20 Jip de Greef 13/01/04 Altis Amsterdam 04/09/16
26 26.16 Rens van Beek 08/04/03 Spiridon Breda 09/10/16
in onderlinge wedstrijd:
29.46 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Heerhugowaard 02/10/16
28.73 Bert Hermens AVON Heerlen 09/10/16
speerwerpen 400 g - grens 35.00
1 49.96 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Zoetermeer 17/09/16
2 48.27 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Gouda 25/06/16
3 45.32 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Woerden 25/09/16
4 43.95 Gaby Emmanuel 12/08/03 Sparta Naaldwijk 21/08/16
5 40.92 Carlo Schoonen 05/02/03 HAC Gemert 04/06/16
6 40.75 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Dronten 07/09/16
7 39.18 Robbert Maas 26/04/03 Spado Dongen 10/07/16
8 38.46 Adam Amghar 07/08/03 Lycurgus Amsterdam 04/09/16
9 38.45 Max Kreeft 26/02/04 Spiridon Amsterdam 04/09/16
10 38.24 Mark Groen 26/06/03 Voorne Atletiek Vierpolders 14/09/16
11 37.45 Tim Klein 02/01/04 DJA Dongen 10/07/16
12 37.23 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Zoetermeer 17/09/16
13 37.16 Chuck Pols 04/07/03 Scorpio Rijen 19/06/16
14 37.05 Tygo Naafs 14/08/04 Spiridon Amsterdam 04/09/16
15 35.37 Yannick Jong 30/06/03 SAV Amsterdam 04/09/16
16 35.32 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Best 02/07/16
17 35.27 Twan van Rijn 13/06/03 AAV '36 Zoetermeer 23/04/16
in onderlinge wedstrijd:
42.28 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Dronten 01/10/16
39.08 Mark Groen 26/06/03 Voorne Atletiek Vierpolders 01/10/16
35.97 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Veldhoven 25/09/16
35.19 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Vught 24/09/16
7-kamp - grens 3500
1 5018 Mark van der Linden 30/01/03 Haag Atletiek Zoetermeer 17/09/16
10.03 * 5.47 * 49.96 * 11.51 * 1.55 * 14.22 * 3.11.36 * -0.8 *1.2 * -1.8
2 4548 Marijn van Duijn 20/02/03 Ilion Zoetermeer 17/09/16
10.69 * 5.24 * 47.78 * 12.95 * 1.60 * 12.38 * 3.20.43 * -0.8 *0.2 * -2.0
3 4421 Tim Klein 02/01/04 DJA Zoetermeer 17/09/16
10.70 * 5.18 * 31.70 * 12.96 * 1.70 * 12.74 * 3.18.19 * -0.8 *0.0 * -0.9
4 4359 Yoram Vriezen 16/07/03 GAC-Hilversum Zoetermeer 17/09/16
10.94 * 5.01 * 38.84 * 12.77 * 1.50 * 11.51 * 3.05.24 * -1.6 *1.1 * -1.8
5 4236 Daan Roosenschoon 25/02/03 GVAC Zoetermeer 17/09/16
11.17 * 5.16 * 31.94 * 13.57 * 1.55 * 11.44 * 3.01.52 * -1.6 *1.0 * -2.0
6 4234 Julian Mejame Ejong 25/01/03 PAC Zoetermeer 17/09/16
10.72 * 4.69 * 30.86 * 12.72 * 1.50 * 13.69 * 3.15.91 * -1.6 *0.8 * -0.9
7 4179 Jonathan Pronk 03/08/03 Sparta Delft 09/07/16
10.29 * 5.24 * 25.44 * 13.07 * 1.40 * 13.28 * 3.18.45 * -0.5 *††††† * -0.5
8 4017 Jeff Tesselaar 03/05/03 Hera Amstelveen 15/05/16
10.96 * 4.97 * 27.39 * 13.35 * 1.49 * 10.65 * 3.11.91 *††††† * -1.5 *2.7
9 3998 Tim Pelkmans 01/08/04 Sprint Gemert 04/06/16
10.67 * 4.85 * 30.89 * 12.97 * 1.45 * 07.65 * 3.06.20 *1.3 *††††† * -0.1
10 3971 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Zoetermeer 17/09/16
10.96 * 4.59 * 34.92 * 13.03 * 1.45 * 11.17 * 3.27.31 * -0.8 *0.0 * -1.8
11 3962 Jonas Phijffers 20/06/03 Atletics Deventer 11/06/16
10.56 * 4.86 * 25.63 * 13.57 * 1.60 * 08.00 * 3.12.69 * -1.0 *0.6 * -0.8
12 3953 Stijn Hendriks 01/04/04 Scorpio Gemert 04/06/16
10.90 * 4.87 * 25.14 * 12.52 * 1.60 * 08.23 * 3.22.17 *1.3 *††††† * -0.1
13 3881 Rutger Hoekstra 04/04/03 Impala Zoetermeer 17/09/16
11.26 * 4.90 * 32.12 * 13.24 * 1.55 * 08.12 * 3.23.36 * -1.6 * -0.9 * -0.9
14 3823 Casper Haagh 01/03/03 Scorpio Zoetermeer 17/09/16
11.50 * 4.97 * 25.39 * 14.05 * 1.55 * 09.42 * 3.11.55 * -0.3 *1.5 * -2.0
15 3806 Brend Baak 23/01/03 Flevo Delta Zoetermeer 17/09/16
11.82 * 4.12 * 40.45 * 13.42 * 1.55 * 09.37 * 3.22.94 * -0.3 *0.0 * -1.8
16 3772 Twan van Rijn 13/06/03 AAV '36 Zoetermeer 17/09/16
11.35 * 4.58 * 31.52 * 13.21 * 1.50 * 08.80 * 3.26.15 * -0.3 *0.5 * -1.9
17 3715 Thijs de Wild 10/11/03 Typhoon Zoetermeer 17/09/16
11.26 * 4.45 * 29.16 * 13.50 * 1.50 * 09.10 * 3.25.18 * -0.3 *1.0 * -0.9
18 3697 Justin van Dooren 14/11/04 Sparta Lisse 18/06/16
10.68 * 4.33 * 25.98 * 14.07 * 1.41 * 09.12 * 3.12.36 *1.6 *††††† *0.7
19 3690 Bart Veltman 08/03/03 Gouda Schoonhoven 02/07/16
11.39 * 4.69 * 28.99 * 13.16 * 1.40 * 08.51 * 3.21.19 * -3.8 *††††† * -1.1
20 3634 Chuck Pols 04/07/03 Scorpio Gemert 04/06/16
11.51 * 4.27 * 35.32 * 14.78 * 1.40 * 11.02 * 3.24.06 *0.3 *1.5 *2.1
21 3630 Seb Wals Lycurgus Lisse 18/06/16
11.27 * 4.57 * 28.58 * 13.96 * 1.36 * 08.23 * 3.10.14 *2.2 *††††† *0.6
22 3537 Stan Atsma 20/02/03 Hellas Amstelveen 15/05/16
11.31 * 4.40 * 32.88 * 13.32 * 1.29 * 08.62 * 3.31.88 *††††† * -1.4 *2.7
23 3516 Carlo Schoonen 05/02/03 HAC Best 02/07/16
11.68 * 4.29 * 39.00 * 14.79 * 1.37 * 08.15 * 3.21.18 * -1.9 *††††† *0.6
24 3510 Mats Klein Poelhuis 29/10/03 TION Deventer 11/06/16
11.25 * 4.45 * 22.41 * 14.73 * 1.45 * 09.18 * 3.16.96 * -1.0 *0.0 * -0.8
in onderlinge wedstrijd:
4064 Rens de Graauw 19/08/03 Prins Hendrik Vught 24/09/16
10.77 * 4.83 * 35.19 * 12.56 * 1.45 * 10.89 * 3.32.37 *1.6 *††††† *1.9
3915 Bart Veltman 08/03/03 Gouda Gouda 01/10/16
10.85 * 4.86 * 33.16 * 12.84 * 1.40 * 09.81 * 3.30.54 *1.4 *††††† * -0.1
3802 Thijs de Wild 10/11/03 Typhoon Gorinchem 23/09/16
11.11 * 4.51 * 26.03 * 13.26 * 1.55 * 09.92 * 3.25.74 * -0.2 *††††† *0.0
3668 Roel Kooreman 26/01/03 Energie Barendrecht 01/10/16
11.19 * 4.72 * 30.97 * 14.23 * 1.40 * 09.13 * 3.24.09 * -1.2 *††††† * -0.7
3649 Muhameed Huseen 05/09/03 Typhoon Gorinchem 23/09/16
10.85 * 4.58 * 26.15 * 16.80 * 1.30 * 08.70 * 2.44.44 *0.0 *††††† *0.7
4 x 80 meter - grens 43.50
1 40.81 Den Haag Sparta Amstelveen 25/09/16 (Favour Abu, Jonathan Pronk, Gaby Emmanuel, Justin van Dooren)
2 41.24 Arnhem Ciko '66 Wijchen 21/05/16 (Bayo Abisoye, Daniljo Vriendwijk, Jean Frťnel Jore, Sam Steffens)
3 41.36 Rotterdam PAC Alphen aan den Rijn 10/09/16 (Robin van Kooij, Jasper Oele, Taron Punt, Timo Spiering)
4 41.48 Gorinchem Typhoon Oud-Beijerland 03/09/16 (Stan Buddingh, Thom Kortenoever, Ruiz Lodder, Thijs de Wild)
5 41.70 Oosterhout Scorpio Tilburg 23/04/16 (Casper Haagh, Jens de Wilde, Santi van Oosterhout, Stijn Hendriks)
6 41.84 Amsterdam Feniks Purmerend 25/06/16 (Dave Boamah, Yair van Harmelen, Carildo Linger, Sidate Seck)
7 41.84 Zaandam Zaanland Purmerend 25/06/16
8 41.97 Den Haag Haag Atletiek Amstelveen 25/09/16 (Oliver van de Velde, Max Birdja, Nelson Johnson, Nsikak Ekpo)
9 42.08 Rotterdam Rotterdam Atletiek Alphen aan den Rijn 10/09/16 (Safouan Allach, Damian Felter, Isaya Klein Ikink, Stan Lute)
10 42.25 Leiden Leiden Atletiek Amstelveen 25/09/16 (Jop Goekoop, Liam Timmerman, Joas van Hellemondt, Errolson Windster)
11 42.31 Drachten Impala Amstelveen 25/09/16 (Mark Scholten, Gerbrand Bontekoe, Rutger Hoekstra, Bjorn Rinsma)
12 42.34 Terneuzen Scheldesport Amstelveen 25/09/16 (Jonathan Dobbelaar, Jamal Abdallah, Chris Wieles, Ralph de Maat)
13 42.39 Amsterdam Phanos Amstelveen 25/09/16 (Mick Baldew, Yohannes Hiensch, EyoŽl Hiensch, Franklyn Nwanaforo)
14 42.40 Zoetermeer Ilion Amstelveen 25/09/16 (JaÔr Muller, Sten Taal, Youssef Laouhaichi, Marijn van Duijn)
15 42.49 Breda Sprint Dongen 10/07/16 (Gianni Brunken, Joost Winkel, Tibbe Teunissen, Ties van Beek)
16 42.56 Nieuwegein Atverni Amersfoort 25/06/16 (Aaron Hoogenboom, Gianni Louhenapessy, Rhomen Romeo, Bart van Zandwijk)
17 43.23 Apeldoorn AV '34 Epe 25/06/16 (Stijn Harryvan, Yidne Hulleman, Finn Muilwijk, Sam Overeem)
18 43.31 Hilversum GAC-Hilversum Amersfoort 21/05/16 (Jonas Elzinga, Lucas Man, Miro van Wieringen, Rinke Niemeijer)
19 43.40 Assendelft Lycurgus Alphen aan den Rijn 10/09/16 (Twan Deumers, Bart Hoogmoed, Wouter Konijn, Kalle Veldhuisen)
20 43.49 Amersfoort Altis Huizen 25/06/16 (Liam de Bruijne, Jarik van de Mast, Nathan Oerlemans, Alexander Ridderikhoff)
combiteams:
41.54 regio Rijnmond regio Rijnmond Barendrecht 02/07/16 (Julian Mejame Ejong, Timmy Visser, Isaya Klein Ikink, Damian Felter)
42.10 regio Zuid-Holland Midden regio Zuid-Holland Midden Barendrecht 02/07/16