Dit is de jaar outdoorranglijst 2012 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 31 oktober 2012.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
80 meter - grens 10.90
9.78 0.0 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 22/09/12
9.97 1.3 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Krommenie 15/09/12
10.08 1.3 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Krommenie 15/09/12
10.12 0.0 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Apeldoorn 22/09/12
10.17 1.2 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Woerden 25/08/12
10.20 1.8 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Stadskanaal 07/07/12
10.25 1.8 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/12
10.31 1.5 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Zundert 12/05/12
10.39 1.3 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Krommenie 15/09/12
10.39 0.0 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Apeldoorn 22/09/12
10.41 -1.2 Isayah Boers 19/06/99 Phanos Amsterdam 02/09/12
10.42 0.0 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 22/09/12
10.45 0.3 David Overduin 15/03/99 Hellas Rotterdam 26/05/12
10.47 -1.0 Jairus Ligeon 24/02/99 Almere '81 Lelystad 23/06/12
10.44 0.0 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.52 -0.8 Wislet de Hair 02/06/99 Achilles Amsterdam 02/09/12
10.52 1.4 Dave de Jong 10/07/99 Gouda Krommenie 15/09/12
10.55 1.4 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Krommenie 15/09/12
10.57 0.2 Koert Remijn 07/04/99 DEM Amsterdam 02/09/12
10.61 -1.4 Willem Nijssen 18/07/99 Caesar Venlo 10/06/12
10.61 1.5 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Stadskanaal 07/07/12
10.63 0.0 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 22/09/12
10.73 -0.4 Helio Mota 24/01/99 Rotterdam Atletiek Utrecht 23/06/12
10.75 -0.5 Jonas Dano 08/09/99 Sprint Gemert 16/06/12
10.76 1.8 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Stadskanaal 07/07/12
10.81 2.0 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Stadskanaal 16/06/12
10.81 -0.3 Ivar van de Wege 05/02/99 Scheldesport Vlissingen 22/09/12
10.82 0.0 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Apeldoorn 22/09/12
10.83 1.7 Florian Salvignol 23/01/99 Haag Atletiek Krommenie 15/09/12
10.84 0.9 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Amsterdam 02/09/12
10.85 1.1 Mitchell van den Brink 16/04/99 AV '34 Almelo 02/06/12
10.87 1.4 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Best 30/06/12
10.88 1.1 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Almelo 02/06/12
10.88 -0.9 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Delft 30/06/12
10.90 1.8 Lars de Jong 25/03/99 De Sperwers Stadskanaal 07/07/12
geen windgegevens bekend:
10.25 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Steenbergen 08/09/12
10.52 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Steenbergen 08/09/12
10.60 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Hulst 15/09/12
10.62 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Emmeloord 17/05/12
(betere) handtijden:
10.4 h Rene van Benthem 21/04/99 MPM Hengelo 22/09/12
10.5 h Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Den Bosch 14/10/12
10.6 h Lars de Jong 25/03/99 De Sperwers Hengelo 22/09/12
met teveel rugwind:
9.95 w 2.1 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Gorinchem 17/05/12
10.05 w 4.0 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Naaldwijk 19/08/12
10.09 w 6.3 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Vlissingen 23/06/12
10.10 w 6.2 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
10.24 w 4.0 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Zaandam 07/07/12
10.28 w 2.8 Wislet de Hair 02/06/99 Achilles Naaldwijk 19/08/12
10.43 w 3.1 Jairus Ligeon 24/02/99 Almere '81 Haarlem 26/05/12
10.47 w 3.1 Willem Nijssen 18/07/99 Caesar Venlo 10/06/12
10.68 w 7.5 Jonas Dano 08/09/99 Sprint Vlissingen 23/06/12
10.69 w 5.1 Victor Rouwenhorst 21/02/99 De Liemers Ede 23/06/12
10.73 w 3.9 Elia Maassen 28/01/99 Unitas Venlo 10/06/12
10.77 w 6.0 Rene van Benthem 21/04/99 MPM Zutphen 23/06/12
10.78 w 2.1 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Gorinchem 17/05/12
in onderlinge wedstrijd:
9.94 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
9.8 h Dave Wesselink 01/10/99 Trias Heiloo 06/10/12
10.42 Wislet de Hair 02/06/99 Achilles Etten-Leur 29/09/12
10.2 h Koert Remijn 07/04/99 DEM Beverwijk 07/10/12
10.50 Willem Nijssen 18/07/99 Caesar Beek 30/09/12
10.59 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
10.5 h Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Heerenveen 06/10/12
10.5 h Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Dongen 06/10/12
10.86 Lars de Jong 25/03/99 De Sperwers Emmen 07/10/12
600 meter - grens 1.45,00
1.37,77 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Steenbergen 08/09/12
1.38,34 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Nijmegen 08/09/12
1.39,32 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Barendrecht 07/06/12
1.39,79 Lars Mertens 30/03/99 Nijmegen Atletiek Nijmegen 08/09/12
1.40,38 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Soest 26/08/12
1.40,6 Koert Remijn 07/04/99 DEM Krommenie 06/07/12
1.42,17 Sieb Mosters 30/11/00 Pallas '67 Ede 08/09/12
1.43,32 Reinder Prince 16/11/99 Triathlon Soest 26/08/12
1.43,39 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Leiden 04/07/12
1.44,07 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Culemborg 12/05/12
1.44,26 David Overduin 15/03/99 Hellas Culemborg 12/05/12
1.44,44 Jurriaan de Rijk 01/09/99 Haag Atletiek Leiden 09/05/12
1.44,6 Jens van Gelderen 13/08/99 Lycurgus Krommenie 06/07/12
1.44,66 Stan Prinsen 22/10/99 AVA '70 Ede 08/09/12
1.44,87 Aad Schuilenburg 11/04/99 Pijnenburg Soest 26/08/12
in onderlinge wedstrijd:
1.39,41 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Leiden 07/10/12
1.43,15 Stan Ubachs 16/06/00 Swift Roermond 22/09/12
1.43,3 Reinder Prince 16/11/99 Triathlon Zeist 07/10/12
1000 meter - grens 3.07,00
2.50,26 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Leiden 04/07/12
2.52,55 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Amsterdam 02/09/12
2.54,10 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Amsterdam 02/09/12
2.54,51 Thomas Spiekhout 27/07/99 Eindhoven Atletiek Eindhoven 08/09/12
2.55,03 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Amsterdam 02/09/12
2.55,14 Lars Mertens 30/03/99 Nijmegen Atletiek Leiden 04/07/12
2.57,20 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 23/09/12
2.58,28 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 23/09/12
2.58,58 Mark Naaijer 18/05/99 Energie Wageningen 21/09/12
2.58,8 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Den Bosch 14/10/12
2.59,42 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Emmeloord 18/05/12
3.00,32 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Emmeloord 18/05/12
3.00,47 Jurriaan de Rijk 01/09/99 Haag Atletiek Krommenie 15/09/12
3.01,50 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Apeldoorn 23/09/12
3.02,33 Max Snijders 17/03/99 Sprint Bergen op Zoom 16/06/12
3.02,73 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
3.02,81 Bram Rijnders 02/03/99 LGD Best 21/04/12
3.02,94 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Krommenie 15/09/12
3.05,27 Marc Roes 22/09/00 Clytoneus Utrecht 23/06/12
3.05,59 Cain Rutgers 01/11/99 Almere '81 Hoorn 02/06/12
3.05,9 Stan Prinsen 22/10/99 AVA '70 Epe 19/06/12
3.06,10 Yannick Ruiter Trias Amsterdam 02/09/12
3.06,62 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Almelo 03/06/12
3.06,74 Sieb Mostert 30/11/00 Pallas '67 Wageningen 26/05/12
3.06,75 Ruben Boekelder 27/11/99 AVA '70 Hengelo 05/05/12
in onderlinge wedstrijd:
2.53,58 Thomas Spiekhout 27/07/99 Eindhoven Atletiek Eindhoven 22/09/12
3.03,7 Jens van Gelderen 13/08/99 Lycurgus Krommenie 07/10/12
1000 meter steeple - grens 3.37,00
3.13,11 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Amsterdam 02/09/12
3.13,45 Jens van Gelderen 13/08/99 Lycurgus Amsterdam 02/09/12
3.18,96 Maurik de Groot 14/04/99 Haag Atletiek Amsterdam 02/09/12
3.19,21 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Amsterdam 02/09/12
3.21,45 Alessio van der Straaten 17/04/00 Ilion Amsterdam 02/09/12
3.22,51 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Amsterdam 02/09/12
3.25,40 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Amsterdam 02/09/12
3.25,44 Floran Thijs 10/09/99 HAC Amsterdam 02/09/12
3.26,76 Chris Wever 21/03/99 Heerenveen Amsterdam 02/09/12
3.27,92 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Den Haag 11/05/12
3.28,02 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Amsterdam 02/09/12
3.30,06 Rens de Ridder 06/03/99 Dynamica Zierikzee 01/09/12
80 meter horden - grens 13.40
11.63 0.9 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
11.74 0.2 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Amsterdam 02/09/12
11.78 0.6 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Apeldoorn 23/09/12
11.86 0.9 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Apeldoorn 23/09/12
11.91 0.9 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 23/09/12
12.08 0.9 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Zoetermeer 01/09/12
12.13 0.1 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Lisse 08/07/12
12.20 0.4 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 23/09/12
12.21 0.2 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Stadskanaal 08/07/12
12.37 0.2 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Stadskanaal 08/07/12
12.41 0.4 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 23/09/12
12.49 -1.6 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Amsterdam 02/09/12
12.58 0.7 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Naaldwijk 19/08/12
12.74 -0.9 Lucas van Klaveren 11/11/99 Ilion Amsterdam 02/09/12
12.80 0.4 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Gemert 17/06/12
12.97 0.4 Jairus Ligeon 24/02/99 Almere '81 Lelystad 23/06/12
13.00 -0.1 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Dronten 30/06/12
13.05 0.2 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Stadskanaal 08/07/12
13.06 -1.1 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Den Haag 23/06/12
13.16 0.9 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Amstelveen 28/05/12
13.12 1.0 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 23/09/12
13.22 -0.1 Jarno de Groot 27/01/99 Flevo Delta Dronten 30/06/12
13.25 0.4 Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Gemert 17/06/12
13.26 1.3 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Gorinchem 17/05/12
13.33 -0.1 Zipp de Bakker 03/06/99 Hellas Best 01/07/12
geen windgegevens bekend:
13.28 Zipp de Bakker 03/06/99 Hellas Emmeloord 18/05/12
met teveel rugwind:
11.72 w 2.9 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Krommenie 15/09/12
11.78 w 2.9 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Krommenie 15/09/12
11.87 w 2.9 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
11.99 w 2.9 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Krommenie 15/09/12
12.28 w 6.1 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Naaldwijk 23/06/12
13.05 w 6.1 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Naaldwijk 23/06/12
13.33 w 4.1 Shaquille Haverkamp 10/01/99 Gouda Alphen aan de Rijn 23/06/12
13.40 w 2.9 Berend-Jan Koster 17/01/99 GAC-Hilversum Krommenie 15/09/12
in onderlinge wedstrijd:
12.4 h Dave Wesselink 01/10/99 Trias Heiloo 07/10/12
13.33 Ahmed Fadis 16/03/99 Spark Spijkenisse 30/09/12
hoogspringen - grens 1.51
1.72 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Amstelveen 28/05/12
1.70 Dani Tuur 22/02/99 Ilion Woerden 26/05/12
1.70 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Amsterdam 02/09/12
1.62 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Amstelveen 28/05/12
1.60 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Veenendaal 31/03/12
1.60 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Zwolle 21/04/12
1.60 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Stadskanaal 16/06/12
1.60 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Zutphen 23/06/12
1.60 Danny van Luyk 17/02/99 GAC-Hilversum Hilversum 02/09/12
1.60 Martijn Kroes 04/01/99 NOVA Amsterdam 02/09/12
1.58 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Alphen aan de Rijn 01/04/12
1.55 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Emmeloord 18/05/12
1.55 Rick Veltman 17/08/99 Gouda Lisse 26/05/12
1.55 Jonas Dano 08/09/99 Sprint Gemert 17/06/12
1.55 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Beverwijk 23/06/12
1.55 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Delft 01/07/12
1.55 Lucas van Klaveren 11/11/99 AAV '36 Delft 01/07/12
1.55 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Steenbergen 08/09/12
1.55 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Apeldoorn 23/09/12
1.52 Max Snijders 17/03/99 Sprint Lier (BEL) 22/09/12
1.51 Zipp de Bakker 03/06/99 Hellas Best 01/07/12
1.51 Rick Hollestelle 10/09/99 Triathlon Best 01/07/12
in onderlinge wedstrijd:
1.65 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Emmen 07/10/12
1.58 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Rotterdam 06/10/12
1.55 Jelle Jelsma 31/05/99 Isala '96 Kampen 29/09/12
1.55 Mike van der Hoek 12/02/99 Clytoneus Woerden 06/10/12
1.55 Lucas van Klaveren 11/11/99 Ilion Zoetermeer 06/10/12
1.55 Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Dongen 07/10/12
1.55 Tom Driessen 14/01/00 AAV '36 Alphen aan de Rijn 07/10/12
1.55 Luuk Kuijper 08/04/99 AV '40 Delft 07/10/12
1.55 Berend-Jan Koster 17/01/99 GAC-Hilversum Hilversum 07/10/12
1.53 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Rotterdam 06/10/12
verspringen - grens 4.75
5.54 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 22/09/12
5.49 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Roosendaal 21/04/12
5.41 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Apeldoorn 22/09/12
5.36 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Apeldoorn 22/09/12
5.32 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Amstelveen 27/05/12
5.24 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 22/09/12
5.23 0.0 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Krommenie 25/08/12
5.16 Dave de Jong 10/07/99 Gouda Alphen aan de Rijn 23/06/12
5.14 Elia Maassen 28/01/99 Unitas Amsterdam 02/09/12
5.09 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Amsterdam 02/09/12
5.05 Koert Remijn 07/04/99 DEM Amsterdam 02/09/12
5.04 0.6 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Emmen 08/09/12
5.01 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Apeldoorn 22/09/12
5.00 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Apeldoorn 22/09/12
4.99 Berend-Jan Koster 17/01/99 GAC-Hilversum Haarlem 07/07/12
4.96 Rick Hollestelle 10/09/99 Triathlon Best 30/06/12
4.95 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 22/09/12
4.92 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Castricum 26/05/12
4.92 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Amstelveen 27/05/12
4.90 0.0 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Gorinchem 17/05/12
4.90 Stan Ritzer 12/06/99 Spirit-Lelystad Haarlem 26/05/12
4.89 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Stadskanaal 07/07/12
4.88 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Arnhem 16/06/12
4.87 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Den Haag 26/05/12
4.86 August de Weijer 12/03/99 Sprint Zundert 12/05/12
4.86 1.2 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Almelo 02/06/12
4.86 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Emmeloord 23/06/12
4.82 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Den Haag 26/05/12
4.81 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Stadskanaal 07/07/12
4.81 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Soest 26/08/12
4.80 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Zaandam 07/07/12
4.79 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Dronten 30/06/12
met teveel rugwind:
5.35 w 2.3 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Woerden 25/08/12
5.34 w 2.6 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Krommenie 15/09/12
5.29 w 3.0 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Veenendaal 21/04/12
4.91 w 2.4 Mitchell van den Brink 16/04/99 AV '34 Almelo 02/06/12
mindere prestatie met windgegevens:
5.24 0.2 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 25/08/12
5.18 -1.0 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Bergen op Zoom 16/06/12
in onderlinge wedstrijd:
5.72 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
5.12 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
4.87 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
kogelstoten 3 kg - grens 10.50
13.59 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 23/09/12
13.56 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Bergen op Zoom 16/06/12
13.35 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 23/09/12
12.44 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 23/09/12
12.35 Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Amsterdam 02/09/12
12.10 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 23/09/12
11.76 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Hulst 15/09/12
11.67 Ruben Smink 09/08/99 MPM Zutphen 23/06/12
11.59 Dave de Jong 10/07/99 Gouda Alphen aan de Rijn 23/06/12
11.59 Quinten van der Veer 22/07/99 PAC Krommenie 15/09/12
11.33 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Helmond 22/09/12
11.06 Sven Markesteijn 28/07/99 Spirit Oud-Beijerland Amsterdam 02/09/12
11.04 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Delft 09/09/12
10.93 Ruben Rigter 24/07/99 Zuidwal Krommenie 13/10/12
10.86 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 23/09/12
10.82 Jeroen Rops 20/05/99 Scorpio Amsterdam 02/09/12
10.78 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Apeldoorn 23/09/12
10.75 Nick Rijnders 19/04/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
10.50 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Woerden 26/08/12
in onderlinge wedstrijd:
11.48 Ruben Rigter 24/07/99 Zuidwal Huizen 29/09/12
11.42 Taco van der Werff 09/04/99 AV '34 Apeldoorn 30/09/12
11.38 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Den Haag 07/10/12
11.24 Sven Markesteijn 28/07/99 Spirit Oud-Beijerland Barendrecht 07/10/12
10.99 Jeroen Rops 20/05/99 Scorpio Oosterhout 29/09/12
10.55 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Sittard 30/09/12
discuswerpen 1 kg - grens 25.00
33.44 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Waalwijk 16/09/12
32.82 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Amsterdam 02/09/12
32.73 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 15/09/12
32.10 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Hulst 15/09/12
31.80 Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Amsterdam 02/09/12
31.77 Brian Klinkenberg 06/01/99 Flevo Delta Amsterdam 02/09/12
30.26 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Krommenie 15/09/12
29.58 Gerwin de Haan 17/06/99 Heerenveen Emmen 08/09/12
29.35 Dele Wilbrink 29/06/99 Flevo Delta Krommenie 15/09/12
28.48 Rein van Houwelingen 22/01/99 Typhoon Amsterdam 02/09/12
28.16 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Emmen 08/09/12
27.92 Steyn Boersen 03/03/99 Almere '81 Haarlem 26/05/12
27.74 Rens de Ridder 06/03/99 Dynamica Hulst 15/09/12
27.62 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Beverwijk 23/06/12
27.53 Ruben Rigter 24/07/99 BAV Amsterdam 02/09/12
27.24 Shaquille Emanuelson 08/01/00 AV '40 Utrecht 23/06/12
27.24 Ruben Smink 09/08/99 MPM Goor 07/09/12
26.78 Kiowa Roukema 02/12/99 NEA-Volharding Hoorn 02/06/12
26.73 Ruben Bryson 23/09/99 Typhoon Oosterhout 23/06/12
26.63 Boris Bintanja 07/01/99 Haaksbergen Goor 07/09/12
26.54 Niels Bouma 14/05/99 Impala Emmen 08/09/12
26.26 Jesper Vrijenhoek 18/08/00 Rotterdam Atletiek Rotterdam 15/09/12
26.05 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Amsterdam 02/09/12
25.92 Jeroen Rops 20/05/99 Scorpio Oosterhout 01/09/12
25.80 Jens Tolboom 23/06/99 NEA-Volharding Hoorn 02/06/12
25.59 Quiten van der Veer 22/07/99 PAC Rotterdam 17/08/12
25.23 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Heerhugowaard 01/04/12
25.22 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Goor 07/09/12
25.07 Léon Mak 05/09/00 De Gemzen Hengelo 05/05/12
in onderlinge wedstrijd:
30.55 Ruben Rigter 24/07/99 BAV Huizen 31/03/12
27.36 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Hilversum 07/10/12
27.31 Thijs Köllmann 04/09/99 Pijnenburg Soest 30/09/12
26.87 Lars de Jong 25/03/99 De Sperwers Emmen 07/10/12
26.02 Arjen de Kock 02/01/99 Diomedon Steenbergen 29/09/12
25.11 Vyron Saridin 28/11/99 DEM Beverwijk 25/03/12
speerwerpen 400 g - grens 34.00
46.12 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/12
43.59 Ruben Rigter 24/07/99 BAV Amsterdam 02/09/12
41.85 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 25/08/12
40.18 Julian de Leeuw 06/09/99 Sprint Amsterdam 02/09/12
39.90 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Amsterdam 02/09/12
39.82 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
39.25 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Haarlem 07/07/12
39.04 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Woerden 25/08/12
38.36 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Leiden 04/07/12
38.20 Kiowa Roukema 02/12/99 NEA-Volharding Amsterdam 02/09/12
37.91 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 22/09/12
37.10 Gerwin de Haan 17/06/99 Heerenveen Steenwijk 14/10/12
36.97 Wilbert Dennekamp 12/01/99 Rijssen Goor 07/09/12
36.25 Sven Markesteijn 28/07/99 Spirit-Oud-Beijerland Oosterhout 23/06/12
35.69 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Waalwijk 16/09/12
35.56 Aad Schuilenburg 11/04/99 Pijnenburg Amsterdam 02/09/12
35.46 Boris Bintanja 07/01/99 Haaksbergen Hengelo 22/09/12
35.41 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Dronten 09/06/12
35.27 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Roermond 23/06/12
34.89 Jort Meijboom 08/07/99 Pijnenburg Haarlem 26/05/12
34.80 Brian Klinkenberg 06/01/99 Flevo Delta Krommenie 15/09/12
34.64 Luuk Nusselder 17/03/99 Argo Wageningen 26/05/12
34.58 Jesper Hout 16/08/99 Leiden Atletiek Naaldwijk 23/06/12
34.56 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Hoogeveen 16/09/12
34.52 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Zaandam 07/07/12
34.34 Casper Knoester 22/09/00 Haag Atletiek Naaldwijk 19/08/12
34.22 Luuk Kuijper 08/04/99 AV '40 Dronten 30/06/12
34.08 Zipp de Bakker 03/06/99 Hellas Den Haag 23/06/12
in onderlinge wedstrijd:
39.93 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 30/09/12
37.64 Max Snijders 17/03/99 Sprint Breda 29/09/12
37.20 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Tilburg 29/09/12
36.12 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Sittard 30/09/12
35.46 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Zwolle 29/09/12
34.15 Willem Nijssen 18/07/99 Caesar Beek 30/09/12
7-kamp - grens 3500
4943 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Apeldoorn 22/09/12
10.44 * 5.29 * 42.47 * 11.63 * 1.70 * 13.35 * 3.02,73 *  0.0 *      *  0.9
4779 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Apeldoorn 22/09/12
09.78 * 5.54 * 31.32 * 11.91 * 1.45 * 13.59 * 2.58,28 *  0.0 *      *  0.9
4611 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Krommenie 25/08/12
10.29 * 5.24 * 41.85 * 12.33 * 1.50 * 12.19 * 3.09,07 *  2.3 *  0.2 *  1.3
4509 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Apeldoorn 22/09/12
10.23 * 5.15 * 39.01 * 11.86 * 1.55 * 10.17 * 3.17,54 *  0.0 *      *  0.9
4506 Rafael Raap 18/03/99 Fortuna Apeldoorn 22/09/12
  10.63 * 5.24 * 37.91 * 12.41 * 1.55 * 12.44 * 3.13,06 *  0.0 *      *  0.4
4324 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Apeldoorn 22/09/12
10.45 * 4.61 * 35.44 * 12.20 * 1.45 * 12.10 * 3.10,82 *  0.0 *      *  0.4
4277 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Apeldoorn 22/09/12
10.31 * 5.07 * 31.35 * 12.32 * 1.45 * 08.63 * 3.01,50 *  0.0 *      *  0.9
4220 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Apeldoorn 22/09/12
10.06 * 5.01 * 24.79 * 11.78 * 1.45 * 08.96 * 3.10.55 *  0.1 *      *  0.6
4144 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Stadskanaal 07/07/12
10.61 * 4.89 * 35.86 * 12.21 * 1.35 * 10.11 * 3.15,93 *  1.5 *      *  0.2
4142 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 22/09/12
11.13 * 4.71 * 39.82 * 14.20 * 1.50 * 10.13 * 2.57,20 *  0.0 *      *  1.0
4125 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Apeldoorn 22/09/12
10.42 * 4.95 * 30.01 * 13.12 * 1.45 * 10.86 * 3.15,17 *  0.0 *      *  1.0
4113 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Gemert 16/06/12
10.18 * 5.23 * 24.91 * 12.84 * 1.50 * 10.31 * 3.26,03 * -0.5 *      *  0.4
4067 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Apeldoorn 22/09/12
10.39 * 4.54 * 31.68 * 12.63 * 1.40 * 10.78 * 3.17,15 *  0.0 *      *  1.0
4061 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Emmeloord 17/05/12
11.05 * 4.64 * 30.90 * 13.35 * 1.55 * 09.20 * 3.00,32 *      *      *
3940 Cas Blakenburg 01/03/99 Atledo Gemert 16/06/12
11.03 * 4.51 * 27.70 * 13.25 * 1.50 * 11.49 * 3.16,55 * -0.5 *      *  0.4
3902 Tunji Abisoye 30/01/00 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/12
10.25 * 4.85 * 26.28 * 13.05 * 1.35 * 08.50 * 3.12,99 *  1.8 *      *  0.2
3890 Sjoerd Wezelenburg 06/01/99 Lycurgus Zaandam 07/07/12
11.10 * 4.93 * 34.52 * 13.62 * 1.35 * 09.57 * 3.13,40 *  1.7 *      *  0.7  
3870 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Gemert 16/06/12
11.08 * 4.23 * 31.63 * 13.86 * 1.45 * 09.45 * 2.59,81 *  0.8 *      *  0.7
3846 Robin Spoor 30/01/00 Sparta Apeldoorn 22/09/12
11.12 * 4.63 * 26.83 * 13.26 * 1.50 * 09.78 * 3.17,76 *  0.0 *      *  1.0
3839 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Emmeloord 17/05/12
10.62 * 4.84 * 29.11 * 15.55 * 1.40 * 09.18 * 2.59,42 *      *      *
3839 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Stadskanaal 07/07/12
10.93 * 4.57 * 29.71 * 12.37 * 1.50 * 09.36 * 3.41,24 *  1.5 *      *  0.2
3806 Jonas Dano 08/09/99 Sprint Gemert 16/06/12
10.75 * 4.68 * 22.17 * 13.46 * 1.55 * 08.54 * 3.16,23 * -0.5 *      *  0.4
3782 Jelle de Jong 15/02/99 Edam Zaandam 07/07/12
11.63 * 4.80 * 29.13 * 13.22 * 1.50 * 09.65 * 3.25,66 *  2.1 *      *  0.7
3761 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Stadskanaal 07/07/12
10.20 * 4.81 * 30.73 * 13.62 * 1.45 * 08.04 * 3.47,04 *  1.8 *      *  0.2
3754 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Best 30/06/12
10.87 * 4.48 * 24.46 * 12.84 * 1.41 * 08.97 * 3.16,77 *  1.4 *      * -0.1
3691 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Almelo 02/06/12
10.88 * 4.75 * 23.80 * 13.73 * 1.35 * 08.20 * 3.06,62 *  1.1 *  0.3 * -0.1
3678 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Apeldoorn 22/09/12
11.18 * 3.92 * 33.82 * 13.73 * 1.30 * 10.90 * 3.13,23 *  0.1 *      * 1.8
3665 Zipp de Bakker 03/06/99 Hellas Best 30/06/12
11.30 * 4.73 * 30.90 * 13.33 * 1.51 * 07.59 * 3.37,03 * -0.1 *      * -0.1
3632 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Lisse 07/07/12
10.71 * 4.39 * 22.76 * 12.13 * 1.40 * 08.61 * 3.41,42 *      *      *  0.1
3627 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Almelo 02/06/12
11.18 * 4.70 * 24.88 * 13.95 * 1.40 * 08.11 * 3.11,60 *  0.8 *  1.7 * -0.1
3545 Mitchell van den Brink 16/04/99 AV '34 Almelo 02/06/12
10.85 * 4.91 * 27.05 * 14.35 * 1.40 * 06.75 * 3.26,55 *  1.1 *  2.4 * -1.3
3510 Berend-Jan Koster 17/01/99 GAC-Hilversum Haarlem 07/07/12
11.33 * 4.99 * 19.99 * 13.70 * 1.30 * 08.77 * 3.17,63 * -3.0 *      * -0.8
3501 Taco van der Werff 09/04/99 AV '34 Almelo 02/06/12
10.98 * 4.52 * 23.94 * 13.87 * 1.30 * 09.66 * 3.27,98 *  1.1 *  2.6 * -1.3
in onderlinge wedstrijd:
4340 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
09.94 * 5.72 * 32.97 * 13.22 * 1.50 * 10.42 * 3.26,80 *      *      *
4211 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Heiloo 07/10/12
09.8h * 4.88 * 25.80 * 12.4h * 1.55 * 10.15 * 3.15,9  *      *      *
4127 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
10.59 * 4.87 * 32.73 * 13.56 * 1.50 * 08.98 * 3.02,15 *      *      *
3990 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Zwolle 29/09/12
10.94 * 4.28 * 35.46 * 12.70 * 1.60 * 09.65 * 3.29,55 *      *      *
3832 Max Snijders 17/03/99 Sprint Breda 29/09/12
11.07 * 4.31 * 37.64 * 14.00 * 1.50 * 08.15 * 3.12,68 *  0.0 *      *  0.7
3709 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Vught 29/09/12
10.86 * 5.12 * 29.82 * 13.56 * 1.45 * 08.87 * 3.52,55 *      *      *
3691 August de Weijer 12/03/99 Sprint Breda 29/09/12
11.15 * 4.65 * 30.43 * 13.45 * 1.40 * 07.61 * 3.17,45 *  0.0 *      *  0.7
3681 Maurik de Groot 14/04/99 Haag Atletiek Den Haag 06/10/12
11.44 * 4.71 * 25.74 * 13.65 * 1.45 * 08.72 * 3.14,89 *      *      *
3619 Julian de Leeuw 06/09/99 Sprint Breda 29/09/12
11.82 * 4.50 * 39.39 * 13.96 * 1.40 * 09.04 * 3.31,92 *  0.0 *      *  0.7
3504 Sven Markesteijn 28/07/99 Spirit Oud-Beijerland Barendrecht 06/10/12
11.44 * 4.35 * 36.17 * 14.93 * 1.35 * 11.24 * 3.44,5  *      *      *
4 x 80 meter - grens 43.50
40.40 Den Haag Sparta Amstelveen 30/09/12 (Brett Duff, Bryan Pronk, Jay Jay Fung-Loy, Robin Spoor)
40.69 Rotterdam PAC Amstelveen 30/09/12 (Ramsey Angela, Sergio van der Meide, Finnian van der Steenhoven, Yslain Verwaal) 
41.99 Hilversum GAC-Hilversum Amstelveen 30/09/12 (Siebe Heuperman, Joep Borninkhof, Denilson Kleintjes, Berend-Jan Koster)
42.00 Leiden Leiden Atletiek Amstelveen 30/09/12 (Youri Siebols, Tijmen Ottenheim, Axel Dasbach, Tom Hensing)
42.36 Almere Almere '81 Amstelveen 30/09/12 (Cain Rutger, Justin Lam, Joep de Wit, Jairus Ligeon)
42.43 Emmen De Sperwers Amstelveen 30/09/12 (Sander Koops, Mark de Jong, Lars de Jong, Marten Geuzinge)
42.47 Vught Prins Hendrik Zundert 12/05/12 (Olav Donker, Jasper Janssen, Reinout van Kampen, Teun Peeters)
42.57 Amsterdam AV '23 Amstelveen 30/09/12 (Levi Hazes, Nelson Osita, Rinner Zeinstra, Jesse Edwards)
42.67 Breda Sprint Zundert 12/05/12 (Jonas Dano, Julian de Leeuw, Max Snijders, August de Weijer)
42.73 Den Haag Haag Atletiek Amstelveen 30/09/12 (Olivier Beltman, Florian Salvignol, Max de Vries, Maurik de Groot)
43.10 Apeldoorn AV '34 Apeldoorn 26/05/12 (Mitchell van den Brink, Jacob de Graaf, Taco van der Werff, Jop van Hoeflaken)
43.15 Gouda Gouda Alphen aan de Rijn 23/06/12 (Rick Veltman, Corne Slob, Wietse Bosman, Shaquille Haverkamp)
43.27 Soest Pijnenburg Lelystad 23/06/12 (Jimmy van Velzen, Aad Schuilenburg, Jort Meijboom, Lennart Gijssen)
43.31 Dronten Flevo Delta Dronten 30/06/12 (Niels Kok, Jarno de Groot, Scott Boon, Brian Klinkenberg)
43.43 Delft AV '40 Utrecht 23/06/12 (Luuk Kuijper, Shaquille Emanuelson, Stijn de Graaf, Melvin de Ronde)
combiteams:
42.07 regio Zuid Holland-Midden regio Zuid Holland-Midden Bergen op Zoom 16/06/12
42.50 regio Rijnmond regio Rijnmond Bergen op Zoom 16/06/12 (Ramsey Angela, Finnian van der Steenhoven, Daan Hoomoedt, Rafael Raap)