Dit is de jaar outdoorranglijst 2017 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 24 september 2017
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief geboortedatum atleet, wedstrijddatum, locatie en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
100 meter - grens 12.10
1 11.08 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Oud-Beijerland 21-05-17 1.3
2 11.20 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 AV Almere '81 Hagen (GER) 16-06-17 2.0
3 11.21 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Hagen (GER) 16-06-17 1.5
4 11.30 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 24-06-17 1.4
5 11.33 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Hagen (GER) 16-06-17 1.8
6 11.36 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Amsterdam 27-08-17 0.2
7 11.43 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Utrecht 21-05-17 -0.4
8 11.46 Mark Heiden 14-08-02 PAC Lisse 09-07-17 2.0
9 11.47 Marcus Melenhorst 30-10-02 Altis Lisse 09-07-17 2.0
10 11.60 Quinten van Ommen 04-01-02 Achilles Top Sittard 10-06-17 -1.1
11 11.60 Damian Felter 09-04-03 PAC Amsterdam 27-08-17 -0.1
12 11.63 Romello Christiaan 25-02-02 Hera Heerhugowaard 07-07-17 0.6
13 11.65 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Amstelveen 04-06-17 1.8
14 11.65 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Zoetermeer 23-09-17 1.3
15 11.66 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Naaldwijk 21-04-17 1.6
16 11.66 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Lisse 08-07-17 1.0
17 11.70 Mees Kappert 16-01-02 Salland Emmeloord 13-05-17 0.4
18 11.76 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Assen 02-09-17 1.2
19 11.81 Jelle Kriek 04-05-02 Zuidwal Leiden 11-06-17 0.8
20 11.84 Benjamin van Altena 30-03-02 Phanos Hagen (GER) 16-06-17 1.5
21 11.86 Tobias Steevensz 24-02-02 Passaat Gorinchem 10-06-17 1.5
22 11.87 Mats Merkelbach 18-02-02 Prins Hendrik Vught 30-06-17 1.1
23 11.91 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Gemert 03-06-17 -0.2
24 11.93 Max Botschuijver 19-12-02 Climax Ede 10-06-17 1.7
25 11.93 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Lisse 08-07-17 1.1
26 11.94 Abdul Kamara 17-06-02 THOR Tilburg 11-06-17 0.0
27 11.94 Juno Schuwer 07-06-02 Eindhoven Atletiek Uden 09-07-17 -0.6
28 11.96 Xavi Mo-Ajok 16-09-02 Spark Bergen op Zoom 24-06-17 -2.0
29 11.98 Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Ede 10-06-07 1.7
30 12.00 Chakir Iben El Farok 11-04-02 Zuidwal Amsterdam 27-08-17 -0.1
31 12.01 Rick van Riel 15-02-02 Attila Gorinchem 10-06-17 1.5
32 12.01 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Zoetermeer 23-09-17 0.0
33 12.03 Freek Weijman 17-12-02 Pallas '67 Gentbrugge (BEL) 21-07-17 0.5
34 12.06 Timo den Hollander 10-07-02 GVAC Uden 09-07-17 0.5
35 12.09 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Zoetermeer 23-09-17 1.3
36 12.10 Daan Lunding 27-04-02 AV '23 Hoofddorp 10-06-17 0.5
37 12.10 Chevano Ogunseri 18-05-02 Nijmegen Atletiek Zutphen 23-09-17 0.8
geen windgegevens bekend:
12.07 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Nieuwegein 06-05-17
met teveel rugwind:
11.31w Mark Heiden 14-08-02 PAC Naaldwijk 20-08-17 3.7
11.38w Damian Felter 09-04-03 PAC Naaldwijk 20-08-17 3.7
11.42w Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Leiden 11-06-17 2.6
11.84w Sven Biallass 08-10-02 Atletiek Maastricht Kerkrade 25-06-17 2.3
11.87w Joris van den Hoven 07-02-02 Triathlon Amersfoort 10-06-17 2.1
11.97w Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Zevenaar 24-06-17 2.7
11.98w Jesse van Heijningen 05-07-02 AV '34 Naaldwijk 20-08-17 3.0
12.05w Jochem Ribberink 01-03-02 AV Gouda Zoetermeer 10-06-17 2.4
12.07w Patrick Meskes 18-09-02 Triathlon Amersfoort 10-06-17 2.1
150 meter - grens 18.25
1 16.70 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Spijkenisse 27-05-17 0.1
2 17.04 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Leiden 27-05-17 0.4
3 17.08 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Groningen 16-09-17 -0.6
4 17.13 Keitharo Oosterwolde 17-02-02 AV Almere '81 Emmeloord 13-05-17 0.6
5 17.15 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 27-05-17 0.5
6 17.20 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Amsterdam 26-08-17 -0.2
7 17.29 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Amsterdam 19-05-17 0.1
8 17.39 Quinten van Ommen 04-01-02 Achilles Top Weert 27-05-17 -1.9
9 17.42 Marcus Melenhorst 30-10-02 Altis Amersfoort 01-07-17 1.1
10 17.43 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Amsterdam 26-08-17 1.7
11 17.45 Romello Christiaan 25-02-02 Hera Groningen 16-09-17 -0.3
12 17.50 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Amsterdam 26-08-17 0.0
13 17.60 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Emmeloord 13-05-17 0.6
14 17.61 Damian Felter 09-04-03 PAC Groningen 16-09-17 -0.3
15 17.75 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Amsterdam 26-08-17 0.7
16 17.79 Tobias Steevensz 24-02-02 Passaat Rijen 27-05-17 1.3
17 17.85 Chakir Iben El Farok 11-04-02 Zuidwal Almere 27-05-17 -1.3
18 17.90 Joris van den Hoven 07-02-02 Triathlon Soest 16-06-17 1.0
19 17.94 Jelle Kriek 04-05-02 Zuidwal Almere 27-05-17 -1.3
20 17.97 Rick van Riel 15-02-02 Attila Rijen 27-05-17 1.3
21 18.04 Mats Merkelbach 18-02-02 Prins Hendrik Best 27-05-17 1.3
22 18.04 Luc Franck 20-02-02 Achilles Top Amsterdam 26-08-17 0.6
23 18.17 Jasper van Amerongen 22-02-02 Spirit-Oud-Beijerland Amsterdam 26-08-17 1.7
24 18.24 Max Botschuijver 19-12-02 Climax Zevenaar 27-05-17 0.9
25 18.25 Quinten van der Elst 15-02-02 Fortius Rijen 27-05-17 1.3
26 18.25 Patrick Meskes 18-09-02 Triathlon Soest 16-06-17 1.0
met teveel rugwind:
17.12w Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Zaandam 27-05-17 2.2
17.67w Juno Schuwer 07-06-02 Eindhoven Atletiek Best 27-05-17 2.2
17.67w Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Naaldwijk 20-08-17 3.7
18.06w Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Naaldwijk 20-08-17 4.5
18.16w Ryan Peters 24-03-03 AV Oss '78 Best 27-05-17 3.0
18.16w Job Visscher 04-06-02 Spado Zierikzee 27-05-17 2.7
18.22w Jesse van Heijningen 05-07-02 AV '34 Naaldwijk 20-08-17 3.7
in onderlinge wedstrijd:
18.20 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Vught 31-05-17
800 meter - grens 2.10.00
1 1.55.88 Rick van Riel 15-02-02 Attila Leiden 17-06-17
2 1.59.49 Noah Baltus 03-02-02 SAV Leiden 17-06-17
3 1.59.56 Brik van Dusseldorp 09-10-02 Typhoon Hagen (GER) 16-06-17
4 2.01.29 Max van Groeningen 31-01-02 GAC-Hilversum Hilversum 09-07-17
5 2.03.15 Muhameed Huseen 05-09-03 Typhoon Vught 25-05-17
6 2.03.72 Jochem van Dijk 08-01-02 DOKEV Amsterdam 27-08-17
7 2.03.81 Lars Philipsen 11-02-02 Hera Groningen 16-09-17
8 2.04.27 Jesse Fokkenrood 28-03-02 Atverni Vught 25-05-17
9 2.04.45 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Hagen (GER) 16-06-17
10 2.04.67 Lex van Honschoten 01-04-02 KAV Holland Amsterdam 27-08-17
11 2.05.11 Jack Abernerthy 27-03-02 Eindhoven Atletiek Vught 25-05-17
12 2.05.48 Thijs van Lith 11-02-02 Atletiek Helmond Hagen (GER) 16-06-17
13 2.05.83 Ids van Korven 28-01-03 Eindhoven Atletiek Eindhoven 19-05-17
14 2.06.39 Job Visscher 04-06-02 Spado Uden 09-07-17
15 2.06.58 Luca van Diepen 01-01-03 Lycurgus Celle Ligure (ITA) 05-07-17
16 2.06.82 Kjell de Groot 27-04-02 Flevo Delta Epe 09-09-17
17 2.06.95 Jeff Tesselaar 03-05-03 Hera Hagen (GER) 16-06-17
18 2.07.41 Thijs Zoon 14-04-02 Flevo Delta Heusden (BEL) 22-07-17
19 2.07.64 Hakim Riadi 16-12-02 SISU Wijchen 21-05-17
20 2.08.09 Milan Biesheuvel 04-04-02 AV Aalsmeer Merksem (BEL) 29-07-17
21 2.08.11 Lars Laros 19-11-02 Scorpio Heusden (BEL) 22-07-17
22 2.08.27 Angelo Visser 21-07-02 NEA-Volharding Warmenhuizen 10-06-17
23 2.08.51 Daan Roosenschoon 25-02-03 GVAC Eindhoven 19-05-17
24 2.08.56 Friso Lyppens 10-08-02 Haag Atletiek Groningen 16-09-17
25 2.08.78 Viggo Parol 30-05-02 Atverni Nieuwegein 06-05-17
26 2.08.87 Ernson van den Bos 14-02-03 THOR Utrecht 01-09-17
27 2.08.90 Timo Hoogendoorn JD 05-04-04 U-Track Amersfoort 01-07-17
28 2.09.06 Niels Bosma 19-12-02 Taxandria Uden 09-07-17
29 2.09.19 Mirto Canters 29-10-02 Cifla Wageningen 15-09-17
30 2.09.21 Luc Krawczyk 31-10-02 Scopias Nijmegen 02-06-17
31 2.09.50 Nelson Johnson 21-06-03 Haag Atletiek Groningen 16-09-17
32 2.09.60 Joris van den Hoven 07-02-02 Triathlon Groningen 16-09-17
33 2.09.79 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Zevenaar 27-05-17
34 2.09.87 Daan Lunding 27-04-02 AV '23 Hoofddorp 10-06-17
35 2.09.94 Tom Honings 22-02-02 LGD Uden 09-07-17
1000 meter - grens 2.55.00
1 2.43.90 Brik van Dusseldorp 09-10-02 Typhoon Utrecht 01-09-17
2 2.44.39 Lars Laros 19-11-02 Scorpio Barendrecht 01-06-17
3 2.46.45 Jack Abernerthy 27-03-02 Eindhoven Atletiek Veldhoven 07-04-17
4 2.46.71 Ernson van den Bos 14-02-03 THOR Barendrecht 01-06-17
5 2.46.72 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Emmeloord 14-05-17
6 2.47.58 Viggo Parol 30-05-02 Atverni Utrecht 01-09-17
7 2.47.88 Ids van Korven 28-01-03 Eindhoven Atletiek Veldhoven 07-04-17
8 2.48.59 Timo Hoogendoorn JD 05-04-04 U-Track Amsterdam 03-09-17
9 2.48.73 Jeff Tesselaar 03-05-03 Hera Zoetermeer 24-09-17
10 2.49.34 Luuk Verbaandert 15-07-02 Eindhoven Atletiek Utrecht 01-09-17
11 2.49.73 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Lisse 09-07-17
12 2.49.83 Thijs van Lith 11-02-02 Atletiek Helmond Veldhoven 07-04-17
13 2.49.87 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Zoetermeer 24-09-17
14 2.50.23 Robert de Graaf 21-08-02 AV '56 Barendrecht 01-06-17
15 2.50.75 Daan Roosenschoon 25-02-03 GVAC Gemert 04-06-17
16 2.51.06 Jochem van Stijn 03-01-02 De Spartaan Amstelveen 05-06-17
17 2.51.26 Angelo Visser 21-07-02 NEA-Volharding Utrecht 01-09-17
18 2.51.50 Nelson Johnson 21-06-03 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
19 2.51.51 Niels Bosma 19-12-02 Taxandria Veldhoven 07-04-17
20 2.52.28 William Webster 07-08-03 GVAC Veldhoven 07-04-17
21 2.52.73 Kjell de Groot 27-04-02 Flevo Delta Emmeloord 17-06-17
22 2.53.17 Stijn van Essen 29-04-02 Altis Amersfoort 09-05-17
23 2.53.29 Milan Biesheuvel 04-04-02 AV Aalsmeer Veldhoven 07-04-17
24 2.53.65 Yohannes Hiensch JD 08-05-04 Phanos Amsterdam 03-09-17
25 2.54.05 Pieter Fallaux JD 12-06-04 CAV Energie Groningen 16-09-17
26 2.54.39 Guus Winkelman 08-08-03 't Jasper Sport Veldhoven 07-04-17
27 2.54.47 Tijmen Wisselink JD 04-06-04 Argo Heerde 03-06-17
28 2.54.51 Luco van Bergen 31-08-02 Phanos Utrecht 01-09-17
29 2.54.59 Niek Nijman JD 29-02-04 Rijssen Heerde 03-06-17
30 2.54.62 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Emmeloord 14-05-17
31 2.54.79 Casper Peterse 02-05-02 Trias Amstelveen 05-06-17
32 2.54.79 Jasper Meijerink 11-01-02 AV '34 Zoetermeer 24-09-17
33 2.54.90 Niels Laros JD 17-04-05 Scorpio Barendrecht 01-06-17
1500 meter - grens 4.37.00
1 4.07.95 Rick van Riel 15-02-02 Attila Tilburg 11-06-17
2 4.12.86 Noah Baltus 03-02-02 SAV Wageningen 15-09-17
3 4.14.13 Jesse Fokkenrood 28-03-02 Atverni Amsterdam 26-08-17
4 4.15.35 Max van Groeningen 31-01-02 GAC-Hilversum Vught 01-07-17
5 4.16.03 Ids van Korven 28-01-03 Eindhoven Atletiek Amsterdam 26-08-17
6 4.16.74 Viggo Parol 30-05-02 Atverni Amsterdam 26-08-17
7 4.17.75 Mirto Canters 29-10-02 Cifla Amsterdam 26-08-17
8 4.17.90 Kjell de Groot 27-04-02 Flevo Delta Assen 02-09-17
9 4.18.37 Teun ter Haar 21-03-03 Nijmegen Atletiek Vught 01-07-17
10 4.19.53 Lars Laros 19-11-02 Scorpio Amsterdam 26-08-17
11 4.20.94 Friso Lyppens 10-08-02 Haag Atletiek Amsterdam 26-08-17
12 4.23.51 Stefan Nillessen Cifla Amsterdam 26-08-17
13 4.24.08 Pablo Velt 24-09-02 Atverni Amsterdam 26-08-17
14 4.24.11 Luuk Verbaandert 15-07-02 Eindhoven Atletiek Amsterdam 26-08-17
15 4.24.50 Jack Abernerthy 27-03-02 Eindhoven Atletiek Utrecht 23-06-17
16 4.25.67 Ernson van den Bos 14-02-03 THOR Uden 09-07-17
17 4.28.48 Angelo Visser 21-07-02 NEA-Volharding Rotterdam 06-07-17
18 4.29.39 Luco van Bergen 31-08-02 Phanos Wageningen 15-09-17
19 4.31.73 Luca van Diepen 01-01-03 Lycurgus Heiloo 21-07-17
20 4.32.23 Guus Winkelman 08-08-03 Eindhoven Atletiek Best 13-06-17
21 4.32.24 Nelson Johnson 21-06-03 Haag Atletiek Den Haag 24-09-17
22 4.33.3 Connor Kluivers 09-12-02 Hanzesport Haaksbergen 10-05-17
23 4.34.24 Gijs de Haan 13-02-03 PAC Rotterdam 06-07-17
24 4.34.42 William Webster 07-08-03 GVAC Best 13-06-17
25 4.34.72 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Deventer 20-05-17
26 4.34.81 Niels Peeters 28-02-03 Venloop RT Amsterdam 26-08-17
27 4.35.37 Thijs van Lith 11-02-02 Atletiek Helmond Best 13-06-17
28 4.35.59 Milan Biesheuvel 04-04-02 AV Aalsmeer Soest 16-06-17
1500 meter steeple - grens 5.20.00
1 4.37.68 Kjell de Groot 27-04-02 Flevo Delta Amsterdam 27-08-17
2 4.43.58 Angelo Visser 21-07-02 NEA-Volharding Amsterdam 27-08-17
3 4.49.17 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Amsterdam 27-08-17
4 4.53.17 Tim de Wild 29-06-03 Hellas Amsterdam 27-08-17
5 4.53.92 Connor Kluivers 09-12-02 Hanzesport Amsterdam 27-08-17
6 4.57.12 Luco van Bergen 31-08-02 Phanos Barendrecht 01-06-17
7 5.02.78 Daan Roosenschoon 25-02-03 GVAC Amsterdam 27-08-17
8 5.06.85 William Webster 07-08-03 GVAC Amsterdam 27-08-17
9 5.13.78 Casper Peterse 02-05-02 Trias Amsterdam 27-08-17
10 5.16.83 Niels Bosma 19-12-02 Taxandria Amsterdam 27-08-17
11 5.17.07 Milan Biesheuvel 04-04-02 AV Aalsmeer Amsterdam 27-08-17
100 meter horden - grens 15.00
1 13.20 Mark Heiden 14-08-02 PAC Assen 02-09-17 1.6
2 13.56 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17 0.5
3 13.62 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 24-09-17 0.5
4 13.76 Mees Kappert 16-01-02 Salland Epe 23-04-17 0.3
5 13.78 Mal Kramer 23-06-02 Hylas Assen 02-09-17 0.9
6 13.85 Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17 1.5
7 14.16 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Amsterdam 26-08-17 0.1
8 14.17 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Amsterdam 26-08-17 1.7
9 14.20 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Assen 02-09-17 0.9
10 14.22 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Epe 23-04-17 0.2
11 14.22 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Zoetermeer 24-09-17 0.5
12 14.24 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Uden 09-07-17 1.0
13 14.27 Timme Koster 12-12-02 Trias Zaandam 27-05-17 0.9
14 14.50 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Best 02-07-17 -0.5
15 14.51 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17 0.5
16 14.58 Luc Blank 15-09-02 GAC-Hilversum Groningen 16-09-17 -1.2
17 14.68 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Amsterdam 26-08-17 1.7
18 14.79 Job Geerds 12-07-02 AV '23 Haarlem 27-05-17 -1.9
19 14.79 Jochem Ribberink 01-03-02 AV Gouda Alphen aan den Rijn 09-09-17 1.7
20 14.81 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Zoetermeer 24-09-17 0.0
21 14.88 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Heerde 03-06-17 -0.4
22 14.88 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17 0.0
23 14.92 Jelle Schaap 28-01-02 DEM Hoorn 01-07-17 -1.2
24 14.93 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Zoetermeer 24-09-17 0.0
25 14.94 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Zevenaar 27-05-17 1.5
26 14.95 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Stadskanaal 27-05-17 -0.4
27 15.00 Benjamin van Altena 30-03-02 Phanos Amstelveen 05-06-17 -1.5
met teveel rugwind:
14.92w Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Naaldwijk 20-08-17 3.8
300 meter horden - grens 44.50
1 39.96 Mark Heiden 14-08-02 PAC Amsterdam 27-08-17
2 40.41 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Lisse 10-06-17
3 40.52 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Lisse 10-06-17
4 40.53 Jochem Ribberink 01-03-02 AV Gouda Leiden 13-05-17
5 41.12 Juno Schuwer 07-06-02 Eindhoven Atletiek Amsterdam 27-08-17
6 41.57 Gino van Wijk 20-02-02 Lycurgus Hoorn 01-07-17
7 41.68 Mal Kramer 23-06-02 Hylas Amsterdam 27-08-17
8 41.71 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Zoetermeer 10-06-17
9 42.03 Luc Franck 20-02-02 Achilles Top Amsterdam 27-08-17
10 42.26 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Heerde 03-06-17
11 42.33 Harm Janssens 19-04-02 Lycurgus Hoorn 10-06-17
12 42.35 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Gorinchem 10-06-17
13 42.39 Xavi Mo-Ajok 16-09-02 Spark Barendrecht 10-06-17
14 42.42 Yassine Bouaziz 13-04-02 AV '34 Amsterdam 27-08-17
15 43.18 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Dronten 10-06-17
16 43.33 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Amsterdam 27-08-17
17 43.36 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Helmond 10-06-17
18 43.40 Bas Schimmel 05-11-02 Flevo Delta Dronten 10-06-17
19 43.47 Benjamin van Altena 30-03-02 Phanos Hoofddorp 10-06-17
20 43.48 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Zoetermeer 10-06-17
21 43.52 Quinten van der Elst 15-02-02 Fortius Gorinchem 10-06-17
22 43.57 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Helmond 10-06-17
23 43.63 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Zoetermeer 10-06-17
24 43.64 Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Ede 10-06-17
25 43.94 Jeff Tesselaar 03-05-03 Hera Vlaardingen 20-08-17
26 43.96 Jeroen van het Hof 29-04-02 AV Edam Amsterdam 27-08-17
27 44.01 Timme Koster 12-12-02 Trias Hoorn 10-06-17
28 44.04 Diede Mieras 08-04-02 AV '23 Hoofddorp 10-06-17
29 44.05 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Sneek 10-06-17
30 44.06 Jochem van Stijn 03-01-02 De Spartaan Lisse 10-06-17
31 44.08 Isaya Klein Ikkink 13-05-03 Rotterdam Atletiek Barendrecht 10-06-17
32 44.39 Felix Zwolle 01-11-02 Feniks Bussum 10-06-17
33 44.43 Koen van der Aa 19-07-02 PAC Barendrecht 10-06-17
34 44.46 Thijs van Lith 11-02-02 Atletiek Helmond Sittard 10-06-17
35 44.47 Casper Peterse 02-05-02 Trias Hoorn 10-06-17
hoogspringen - grens 1.71
1 1.90 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 23-09-17
2 1.89 Jelle Golbach 07-01-02 AV Haaksbergen Amsterdam 27-08-17
3 1.86 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Amsterdam 27-08-17
4 1.85 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Gendringen 06-05-17
5 1.85 Alexander Schrage 25-04-02 PAC Naaldwijk 06-05-17
6 1.85 Tim Klein JD 02-01-04 DJA Etten-Leur 19-05-17
7 1.80 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Schoonhoven 01-07-17
8 1.80 Gijs van Lieshout 12-03-02 CAV Energie Amsterdam 27-08-17
9 1.80 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Zoetermeer 23-09-17
10 1.78 Stijn Hendriks JD 01-04-04 Scorpio Best 02-07-17
11 1.78 Boas Okken 21-03-02 Groningen Atletiek Papenburg (GER) 10-09-17
12 1.77 Harm Janssens 19-04-02 Lycurgus Lisse 08-07-17
13 1.77 Lars van Gestel 30-08-03 Phanos Amsterdam 27-08-17
14 1.75 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Gemert 06-05-17
15 1.75 Karma van Riel 19-03-02 AV '34 Enschede 06-05-17
16 1.75 Finn de Graaf 20-04-03 Attila Eindhoven 13-05-17
17 1.75 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC-Hilversum Almere 27-05-17
18 1.75 Julius Geertsma 31-03-02 Prins Hendrik Helmond 10-06-17
19 1.75 Jeroen van het Hof 29-04-02 AV Edam Zoetermeer 23-09-17
in onderlinge wedstrijd:
1.75 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Breda 10-09-17
verspringen - grens 5.60
1 6.62 Damian Felter 09-04-03 PAC Vught 30-06-17 0.6
2 6.31 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Groningen 16-09-17 1.0
3 6.22 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Amsterdam 27-08-17 0.6
4 6.20 Mees Kappert 16-01-02 Salland Emmeloord 13-05-17 -1.6
5 6.13 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Den Haag 14-04-17
6 6.06 Quinten van Ommen 04-01-02 Achilles Top Sittard 10-06-17 0.0
7 6.06 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Zoetermeer 23-09-17 -1.0
8 6.05 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 23-09-17 -1.9
9 5.99 Julius Geertsma 31-03-02 Prins Hendrik Amsterdam 27-08-17 -0.1
10 5.90 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Amsterdam 27-08-17 -0.6
11 5.87 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Zoetermeer 23-09-17 0.0
12 5.86 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Leiden 13-05-17
13 5.86 Xavi Mo-Ajok 16-09-02 Spark Zierikzee 08-07-16
14 5.84 Daan Roosenschoon 25-02-03 GVAC Eindhoven 19-05-17 0.6
15 5.84 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Best 01-07-17 0.2
16 5.83 Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Zevenaar 27-05-17
17 5.82 D'Sean Holaman 19-03-02 De Sperwers Kampen 27-05-17 1.8
18 5.77 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Nieuwegein 06-05-17 -1.4
19 5.77 Sion Meijers 06-05-02 AAC Amsterdam 27-08-17 0.7
20 5.76 Jeff Tesselaar 03-05-03 Hera Amsterdam 07-07-17 -2.1
21 5.76 Marten Prince 16-02-02 Triathlon Zoetermeer 23-09-17 0.3
22 5.73 Jelle Schaap 28-01-02 DEM Dronten 17-04-17 -0.2
23 5.73 Ton van Mameren 11-08-02 Triathlon Best 01-07-17 1.4
24 5.71 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Zoetermeer 23-09-17 0.0
25 5.69 Sven Biallass 08-10-02 Atletiek Maastricht Sittard 10-06-17 0.1
26 5.68 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Heerde 03-06-17 0.2
27 5.68 Marvin Lamers 10-03-02 THOR Bergen op Zoom 08-07-17 -0.3
28 5.67 Timme Koster 12-12-02 Trias Heiloo 06-05-17
29 5.66 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Emmeloord 13-05-17 -0.7
30 5.66 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Zoetermeer 23-09-17 -2.1
31 5.65 Sven Hazenoot 11-02-02 De Spartaan Leiden 27-05-17 0.6
32 5.65 Tim Klein JD 02-01-04 DJA Gemert 03-06-17 1.8
33 5.65 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Zoetermeer 23-09-17 0.4
34 5.63 Finn de Graaf 20-04-03 Attila Gorinchem 10-06-17 0.1
35 5.62 Tobias Steevensz 24-02-02 Passaat Gorinchem 10-06-17 1.4
36 5.60 Lars van Huijkelom 26-02-02 AV Wijchen Ede 10-06-17 0.7
37 5.60 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Zoetermeer 23-09-17 -0.5
38 5.60 Casper Haagh 01-03-03 Scorpio Zoetermeer 23-09-17 -1.0
mindere prestaties met windmeting:
6.10 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Amsterdam 27-08-17 0.7
5.81 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Zoetermeer 10-06-17 1.5
5.69 Timi van Schalkwijk 24-02-02 Nijmegen Atletiek Ede 10-06-17 1.9
met teveel rugwind:
5.74w Mark Heiden 14-08-02 PAC Lisse 08-07-17 2.1
in onderlinge wedstrijd:
5.78 Isaya Klein Ikkink 13-05-03 Rotterdam Atletiek Rotterdam 24-09-17
polsstokhoogspringen - grens 2.70
1 4.50 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Heiloo 23-06-17
2 4.00 Duane van Dijkhuizen 08-03-02 Fortius Etten-Leur 11-06-17
3 3.60 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC-Hilversum Amsterdam 27-08-17
4 3.53 Jip Haest 21-04-02 Spado Beveren (BEL) 02-09-17
5 3.50 Tobias van Ee 01-11-02 GAC-Hilversum Amsterdam 13-06-17
6 3.40 Samuel de Hoog 11-07-02 Attila Tilburg 11-06-17
7 3.40 Thijmen Hakenkruger 29-04-02 GAC-Hilversum Amsterdam 27-08-17
8 3.40 Luc Blank 15-09-02 GAC-Hilversum Veenendaal 09-09-17
9 3.11 Tijmen Hermse 17-02-02 PAC Rotterdam 10-06-17
10 3.00 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Gorinchem 25-05-17
11 3.00 Yassine Bouaziz 13-04-02 AV '34 Heerde 03-06-17
12 2.91 Tim Klein JD 02-01-04 DJA Zundert 23-06-17
13 2.90 Joris van Luyken 07-08-02 GAC-Hilversum Hilversum 22-04-17
14 2.90 Jasper Oele 23-04-03 PAC Eindhoven 13-05-17
15 2.90 Tom Fontani 06-11-02 GAC-Hilversum Amsterdam 13-06-17
16 2.90 Lars Meijer 07-03-02 Feniks Amsterdam 13-06-17
17 2.90 Harm Janssens 19-04-02 Lycurgus Amsterdam 27-08-17
18 2.90 Sion Meijers 06-05-02 AAC Amsterdam 27-08-17
19 2.85 Ruben Claus 26-06-02 PAC Rotterdam 18-06-17
20 2.82 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Amersfoort 17-04-17
21 2.80 Henry van der Ziel 17-04-02 VAV Uden 17-05-17
22 2.80 Joep Bove 01-03-03 Spado Tilburg 11-06-17
23 2.80 Jelle Schaap 28-01-02 DEM Hoorn 01-07-17
24 2.70 Tom van Schijndel 08-02-02 Generaal Michaelis Venray 04-07-17
25 2.70 Jelle Muller JD 05-07-04 Lycurgus Hilversum 02-09-17
26 2.70 Jip de Greef 13-01-04 Altis Amsterdam 03-09-17
hinkstapspringen - grens 10.50
1 12.74 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Amsterdam 26-08-17 0.0
2 12.36 Ton van Mameren 11-08-02 Triathlon Amsterdam 26-08-17 1.7
3 12.13 Finn de Graaf 20-04-03 Attila Amsterdam 26-08-17 0.0
4 11.80 Frank Seppenwoolde 01-06-02 Athletic Amsterdam 26-08-17 1.3
5 11.68 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Amsterdam 26-08-17 1.3
6 11.62 Anton Sarnatskiy 02-08-03 Groningen Atletiek Rijssen 30-06-17 0.1
7 11.33 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Wijchen 21-05-17 0.7
8 10.97 Jelle Golbach 07-01-02 AV Haaksbergen Wijchen 21-05-17 1.4
9 10.96 Casper Haagh 01-03-03 Scorpio Drunen 22-06-17 0.2
10 10.62 Bent Braker 18-02-02 AV Gouda Amsterdam 26-08-17 0.6
kogelstoten 4 kg - grens 12.25
1 16.32 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Groningen 16-09-17
2 15.73 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Groningen 16-09-17
3 15.56 Mats Merkelbach 18-02-02 Prins Hendrik Groningen 16-09-17
4 14.77 Mark Heiden 14-08-02 PAC Amsterdam 27-08-17
5 14.36 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Den Haag 14-04-17
6 14.36 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Naaldwijk 20-08-17
7 14.36 Mathieu van Opstal 01-07-02 Spirit Oud-Beijerland Oud-Beijerland 02-09-17
8 14.09 Julian Mejame Ejong 25-01-03 PAC Amsterdam 27-08-17
8 14.06 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Lisse 08-07-17
10 14.04 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Zoetermeer 23-09-17
11 13.95 Yannick de Burbure 04-03-02 Fortius Rijen 27-05-17
12 13.92 Teun de Koning 21-05-02 Lycurgus Amsterdam 27-08-17
13 13.79 Sonny Meijers 06-05-02 AAC Amsterdam 27-08-17
14 13.77 Tomas Gerssen 11-01-02 Astylos Amsterdam 27-08-17
15 13.70 Marten Prince 16-02-02 Triathlon Groningen 16-09-17
16 13.69 Mees Kappert 16-01-02 Salland Zwolle 23-09-17
17 13.52 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 23-09-17
18 13.40 Fedor de Pagter 08-02-02 Hanzesport Zutphen 23-09-17
19 13.39 Ruben Rolvink 25-08-02 Olympus '70 Dongen 08-04-17
20 13.32 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Best 27-05-17
21 13.30 Matyas Kerekgyarto 25-08-03 Swift Amsterdam 27-08-17
22 13.20 Marnix Wilting 25-04-02 AC TION Almelo 10-06-17
23 13.02 Laurens Prins 22-02-03 GAC-Hilversum Groningen 16-09-17
24 12.89 Teade Zijlstra 02-10-02 Horror Amsterdam 27-08-17
25 12.78 Benjamin van Altena 30-03-02 Phanos Zoetermeer 23-09-17
26 12.72 Felix Zwolle 01-11-02 Feniks Bussum 10-06-17
27 12.67 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Schoonhoven 01-07-17
28 12.57 Thomas van der Voort 02-01-02 Ilion Nieuwegein 06-05-17
29 12.56 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Zoetermeer 23-09-17
30 12.46 Floris Smink 12-08-03 AC TION Heerde 03-06-17
31 12.40 Patrick Meskes 18-09-02 Triathlon Soest 08-09-17
32 12.38 Jochem Ribberink 01-03-02 AV Gouda Boskoop 23-06-17
33 12.27 Thomas Knoop 10-09-02 Typhoon Groningen 16-09-17
in onderlinge wedstrijd:
12.52 Glenn Mbome 28-07-02 AV '47 Boskoop 23-09-17
discuswerpen 1 kg - grens 38.00
1 54.23 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Hoorn 10-06-17
2 54.04 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Heerhugowaard 12-07-17
3 50.60 Teun de Koning 21-05-02 Lycurgus Castricum 20-05-17
4 47.84 Marten Prince 16-02-02 Triathlon Amsterdam 27-08-17
5 47.68 Ruben Rolvink 25-08-02 Olympus '70 Amsterdam 27-08-17
6 47.33 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Rotterdam 06-07-17
7 45.83 Matyas Kerekgyarto 25-08-03 Swift Amsterdam 27-08-17
8 44.48 Julian Mejame Ejong 25-01-03 PAC Zoetermeer 24-09-17
9 44.39 Teade Zijlstra 02-10-02 Horror Amsterdam 27-08-17
10 44.24 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Zoetermeer 24-09-17
11 43.99 Thomas Knoop 10-09-02 Typhoon Amsterdam 27-08-17
12 43.94 Felix Zwolle 01-11-02 Feniks Amstelveen 05-06-17
13 42.21 Koen Zandvliet 16-09-03 Scorpio Drunen 22-06-17
14 41.59 Nicolaas Mosterd 29-07-02 Rotterdam Atletiek Amsterdam 27-08-17
15 41.54 Willem Veldpaus 15-07-02 Hellas Soest 19-05-17
16 41.51 Sam van Dijk 12-02-02 Lycurgus Amsterdam 27-08-17
17 41.47 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Schoonhoven 02-07-17
18 41.31 Floris Smink 12-08-03 AC TION Almelo 10-06-17
19 41.23 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Amsterdam 27-08-17
20 40.86 Diede Mieras 08-04-02 AV '23 Lisse 09-07-17
21 40.73 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Den Haag 02-04-17
22 40.50 Max van Velzen 16-07-02 Prins Hendrik Helmond 10-06-17
23 40.43 Marnix Wilting 25-04-02 AC TION Haaksbergen 23-09-17
24 38.87 Jip Haest 21-04-02 Spado Bergen op Zoom 24-06-17
25 38.22 Laurens Prins 22-02-03 GAC-Hilversum Huizen 06-05-17
26 38.14 Mees Kappert 16-01-02 Salland Emmeloord 14-05-17
27 38.05 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Zoetermeer 24-09-17
speerwerpen 600 g - grens 41.00
1 56.74 Willem Veldpaus 15-07-02 Hellas Groningen 16-09-17
2 55.25 Thomas Knoop 10-09-02 Typhoon Assen 02-09-17
3 52.58 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Boskoop 23-06-17
4 50.77 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Groningen 16-09-17
5 50.33 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Assen 02-09-17
6 48.54 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Zoetermeer 24-09-17
7 47.86 Brend Baak 23-01-03 Flevo Delta Amsterdam 26-08-17
8 47.50 Diede Mieras 08-04-02 AV '23 Lisse 09-07-17
9 46.40 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Gemert 04-06-17
10 45.66 Bent Braker 18-02-02 AV Gouda Woerden 24-09-17
11 45.43 Jeroen van het Hof 29-04-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17
12 45.29 Hugo Jansen 20-05-03 Clytoneus Woerden 24-09-17
13 45.21 Sijmen Doorakkers 19-05-02 Atledo Uden 09-07-17
14 44.28 Jules Frankenmolen 04-07-02 Haag Atletiek Groningen 16-09-17
15 44.08 Tobias van Ee 01-11-02 GAC-Hilversum Groningen 16-09-17
16 43.70 Mats Merkelbach 18-02-02 Prins Hendrik Amsterdam 26-08-17
17 43.26 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17
18 43.19 Freek Moll 08-05-02 Jahn II Amsterdam 26-08-17
19 43.09 Liam Rietbroek 17-03-02 Gouda Schoonhoven 02-07-17
20 42.94 Casper Peterse 02-05-02 Trias Zoetermeer 24-09-17
21 42.93 Max van Velzen 16-07-02 Prins Hendrik Uden 09-07-17
22 42.44 Felix Zwolle 01-11-02 Feniks Almere 27-05-17
23 42.16 Goos Meuwissen 18-12-03 Swift Woerden 24-09-17
24 42.15 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC-Hilversum Sneek 14-05-17
25 42.10 Tom van Schijndel 08-02-02 Generaal Michaelis Gemert 04-06-17
26 41.96 Carlo Schoonen 05-02-03 HAC Uden 09-07-17
27 41.68 Marnix Wilting 25-04-02 AC TION Enschede 06-05-17
28 41.63 Ruben Rolvink 25-08-02 Olympus '70 Spijkenisse 27-05-17
29 41.47 Robbert Maas 26-04-03 Spado Amsterdam 26-08-17
30 41.38 Mees Kappert 16-01-02 Salland Zwolle 23-09-17
31 41.00 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17
in onderlinge wedstrijd:
45.84 Tom van Schijndel 08-02-02 Generaal Michaelis Best 24-09-17
43.29 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Vught 31-05-17
kogelslingeren 4 kg - grens 25.00
1 53.73 Teun de Koning 21-05-02 Lycurgus Amsterdam 17-06-17
2 48.94 Floris Smink 12-08-03 AC TION Amsterdam 26-08-17
3 44.30 Matyas Kerekgyarto 25-08-03 Swift Amsterdam 26-08-17
4 35.55 Piter Nijboer 14-02-03 Impala Zwolle 22-09-17
5 30.10 Marnix Wilting 25-04-02 AC TION Amsterdam 26-08-17
6 29.84 Vincent Bosman 22-08-02 Atverni Amsterdam 26-08-17
7 28.81 Marten Prince 16-02-02 Triathlon Amersfoort 09-07-17
8 25.81 Robin van der Stege 17-06-02 Flevo Delta Zwolle 25-06-17
9 25.34 Willem Veldpaus 15-07-02 Hellas Soest 08-09-17
8-kamp - grens 5.000
1 6.153 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(11.72 * 6.01 * 14.34 * 1.70 * 13.62 * 47.33 * 48.20 * 3.05.99 * 0.3 * -0.5 * 0.5)
2 6.044 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17
(11.83 * 6.05 * 13.52 * 1.90 * 13.56 * 32.02 * 41.00 * 2.56.78 * 0.3 * -1.9 * 0.5)
3 5.988 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Zoetermeer 24-09-17
(11.97 * 5.59 * 13.61 * 1.80 * 14.22 * 44.24 * 48.54 * 3.04.44 * 0.0 * -1.9 * 0.5)
4 5.794 Mees Kappert 16-01-02 Salland Emmeloord 14-05-17
(11.70 * 6.20 * 12.57 * 1.60 * 13.80 * 38.14 * 40.13 * 3.06.51 * 0.4 * -1.6 * 0.1)
5 5.792 Mark Heiden 14-08-02 PAC Lisse 09-07-17
(11.46 * 5.74 * 14.25 * 1.67 * 13.66 * 32.76 * 39.06 * 3.08.27 * 2.0 * 2.1 * -0.8)
6 5.723 Marten Prince 16-02-02 Triathlon Zoetermeer 24-09-17
(12.16 * 5.76 * 13.53 * 1.60 * 15.28 * 46.75 * 40.32 * 2.56.00 * 0.4 * 0.3 * -0.8)
7 5.659 Floris Nolet 02-07-02 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17
(12.01 * 5.91 * 12.92 * 1.70 * 14.88 * 34.89 * 43.26 * 3.06.95 * 0.0 * -1.8 * 0.0)
8 5.651 Kosheen Miran 15-03-02 Groningen Atletiek Zoetermeer 24-09-17
(11.67 * 5.88 * 14.04 * 1.50 * 15.44 * 36.72 * 37.80 * 2.49.87 * 0.3 * -0.8 * 0.0)
9 5.637 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Amstelveen 05-06-17
(11.54 * 5.16 * 15.04 * 1.64 * 16.88 * 50.99 * 34.41 * 2.56.69 * 1.2 * 0.9 * -1.5)
10 5.560 Peter de Kruyff 04-03-02 Hellas Gemert 04-06-17
(12.43 * 5.79 * 11.90 * 1.70 * 14.30 * 37.94 * 41.97 * 3.13.38 * -0.2 * 1.3 * -0.4)
11 5.532 Jochem Laurens 29-05-02 Sprint Zoetermeer 24-09-17
(12.50 * 5.54 * 11.02 * 1.57 * 14.98 * 33.47 * 44.19 * 2.49.73 * 2.0 * 1.6 * -0.8)
12 5.500 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Lisse 09-07-17
(11.84 * 5.90 * 13.26 * 1.47 * 15.04 * 40.11 * 36.55 * 3.05.08 * 1.0 * 0.3 * 1.1)
13 5.463 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Gemert 04-06-17
(11.91 * 5.72 * 11.42 * 1.85 * 14.51 * 30.66 * 27.41 * 3.03.39 * -0.2 * -0.4 * -0.4)
14 5.427 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC-Hilversum Zoetermeer 24-09-17
(12.56 * 5.55 * 11.71 * 1.65 * 14.51 * 33.49 * 41.81 * 3.04.82 * 0.0 * 0.0 * 0.5)
15 5.415 Diede Mieras 08-04-02 AV '23 Lisse 09-07-17
(12.21 * 5.07 * 11.52 * 1.57 * 15.58 * 40.86 * 47.50 * 3.01.78 * 0.4 * 1.7 * -0.8)
16 5.343 Jeff Tesselaar 03-05-03 Hera Zoetemeer 24-09-17
(12.55 * 5.68 * 11.94 * 1.55 * 15.30 * 37.27 * 30.52 * 2.48.73 * 1.2 * -0.8 * 0.4)
17 5.293 Nigel Steenwinkel 31-08-02 Ilion Zoetermeer 24-09-17
(11.65 * 5.71 * 11.83 * 1.65 * 14.38 * 24.30 * 31.41 * 3.10.61 * 1.3 * 0.0 * -0.6)
18 5.267 Rens de Graauw 19-08-03 Prins Hendrik Zoetermeer 24-09-17
(12.09 * 5.65 * 11.84 * 1.55 * 14.68 * 34.40 * 35.51 * 3.16.93 * 1.3 * 0.4 * -0.6)
19 5.258 Casper Peterse 02-05-02 Trias Zoetermeer 24-09-17
(12.78 * 5.01 * 11.49 * 1.65 * 15.38 * 34.14 * 42.94 * 3.00.45 * 0.4 * 0.0 * -0.8)
20 5.238 Felix Zwolle 01-11-02 Feniks Amstelveen 04-06-17
(13.11 * 4.99 * 11.89 * 1.69 * 15.98 * 43.94 * 37.88 * 3.03.44 * 1.9 * 1.9 * -0.2)
21 5.238 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Schoonhoven 02-07-17
(12.71 * 5.54 * 12.67 * 1.50 * 15.42 * 41.47 * 50.07 * 3.35.39 * -1.1 * 0.1 * 0.1)
22 5.222 Daan Roosenschoon 25-02-03 GVAC Zoetermeer 24-09-17
(12.78 * 5.46 * 11.75 * 1.60 * 16.11 * 30.41 * 38.80 * 2.51.46 * 1.3 * 0.0 * 0.4)
23 5.214 Julian Mejame Ejong 25-01-03 PAC Zoetermeer 24-09-17
(12.57 * 4.84 * 13.48 * 1.55 * 15.70 * 44.48 * 35.12 * 3.06.47 * 1.2 * 0.0 * 0.4)
24 5.203 Marnix van der Burg 22-01-02 Leiden Atletiek Best 02-07-17
(11.70 * 5.84 * 10.04 * 1.63 * 14.50 * 22.01 * 30.59 * 3.03.21 * -1.0 * 0.2 * -0.6)
25 5.187 Jasper van Zaanen 02-05-02 AV '34 Zoetermeer 24-09-17
(12.65 * 5.42 * 10.13 * 1.65 * 15.11 * 29.26 * 31.53 * 2.49.18 * 1.2 * 0.1 * -0.6)
26 5.145 Benjamin van Altena 30-03-02 Phanos Emmeloord 14-05-17
(11.97 * 5.46 * 11.65 * 1.50 * 15.02 * 23.60 * 33.34 * 2.55.10 * 0.4 * -0.8 * 0.1)
27 5.140 Teade Zijlstra 02-10-02 Horror Sneek 14-05-17
(12.87 * 5.08 * 12.45 * 1.60 * 15.29 * 40.47 * 36.12 * 3.15.77 * 1.0 * -2.0 * 0.8)
28 5.094 Julius Geertsma 31-03-02 Prins Hendrik Gemert 04-06-17
(12.14 * 5.71 * 10.66 * 1.70 * 15.91 * 31.94 * 32.37 * 3.23.16 * -0.1 * 2.4 * 0.2)
29 5.044 Joram van de Bospoort 24-04-02 Climax Emmeloord 14-05-17
(12.19 * 5.36 * 09.09 * 1.80 * 15.77 * 24.67 * 26.39 * 2.54.62 * 0.4 * 1.6 * 0.1)
30 5.040 Tom van Schijndel 08-02-02 Generaal Michaelis Gemert 04-06-17
(12.92 * 5.07 * 10.76 * 1.60 * 16.68 * 30.73 * 42.10 * 2.56.11 * -0.1 * -0.9 * 0.2)
31 5.018 Jeroen van het Hof 29-04-02 AV Edam Zoetermeer 24-09-17
(13.46 * 5.10 * 10.04 * 1.75 * 15.74 * 27.77 * 45.43 * 3.09.18 * 0.2 * -0.4 * 0.4)
4 x 100 meter - grens 49.50
1 43.60 Rotterdam PAC Amstelveen 23-09-17
(Damian Felter, Isiah Emanuelson, Mark Heiden, Robin van Kooij)
2 45.41 Heerhugowaard Hera Groningen 16-09-17
(Leon Caballer, Romello Christiaan, Koen Hoedjes, Lars Philipsen)
3 46.48 Vught Prins Hendrik Hagen (GER) 16-06-17
(Julius Geertsma, Mats Merkelbach, Lars van Velzen, Max van Velzen)
4 46.76 Nijmegen Nijmegen Atletiek Amstelveen 24-09-17
(Chevano Ogunseri, Jim van Keulen, Timi van Schalkwijk, Levei Janssen)
5 46.88 Amersfoort Triathlon Groningen 16-09-17
(Joris van den Hoven, Patrick Meskes, Marten Prince, Rens Versnel)
6 47.09 Leiden Leiden Atletiek Leiden 27-05-17
(Marnix van der Burg, Maurits Dekker, Levi Ari Pronk, Errolson Windster)
7 47.09 Assendelft Lycurgus Hagen (GER) 16-06-17
(Twan Deumers, Gino van Wijk, Teun de Koning, Harm Janssens)
8 47.20 Apeldoorn AV '34 Haaksbergen 27-05-17
(Yassine Bouaziz, Jesse van Heijningen, Noud van de Mast, Jasper van Zaanen)
9 47.21 Amsterdam Phanos Hagen (GER) 16-06-17
(Benjamin Combee, Benjamin van Altena, Matteo Zandee, Joshua Bisseker)
10 47.23 Amsterdam Feniks Amstelveen 24-09-17
(Amar Wong, Bjrn Rijkaard, Nathan Wolff, Dave Boamah)
11 47.49 Huizen Zuidwal Bussum 10-06-17
(Aled Elings, Chakir Iben El Farok, Jelle Kriek, Kees Smoors)
12 47.51 Dordrecht Fortius Amstelveen 24-09-17
(Yannick de Burbure, Duane van Dijkhuizen, Quinten van der Elst, Ivar de Koning)
13 47.65 Zoetermeer Ilion Groningen 16-09-17
(Daan Kneppers, Jar Muller, Nigel Steenwinkel, Thomas van der Voort)
14 47.67 Heiloo Trias Hoorn 10-06-17
(Timme Koster, Jens Oostenrink, Casper Peterse, Ole van Tiel)
15 47.88 Climax Ede Amstelveen 24-09-17
(Ismo van Riet, Joram van de Bospoort, Lucas van Bochoven, Max Botschijver)
16 48.27 Hilversum GAC-Hilversum Groningen 16-09-17
(Luc Blank, Tobias van Ee, Thijmen Hakenkruger, Miro van Wieringen)
17 48.28 Utrecht Hellas Groningen 16-09-17
(Stan Atsma, Camiel Colen, Kai van Gaalen, Willem Veldpaus)
18 48.43 Amersfoort Altis Amersfoort 10-06-17
(Marcus Melenhorst, Alexander Ridderikhoff, Timo Mols, Bjrn Simonse)
19 48.45 Veldhoven GVAC Uden 09-07-17
(Max Stofkoper, Timo den Hollander, William Webster, Daan Roosenschoon)
20 48.56 Amsterdam AV '23 Haarlem 27-05-17
(Luka Bakrac, Severin Broekman, Daan Lunding, Anil Upadhaya)
21 48.85 Oud-Beijerland Spirit Barendrecht 10-06-17
(Jasper van Amerongen, Fabian Molenaar, Mathieu van Opstal, Wilco Velthuis)
22 48.95 Bergen op Zoom Spado Goes 10-06-17
(Ramon Biondina, Daan Hultermans, Matthijs Verbeek, Job Visscher)
23 49.06 Kerkrade Achilles Top Kerkrade 06-05-17
(Luc Frank, Sylvio Mulders, Quinten van Ommen, Kevin Smaling)
24 49.25 Deurne LGD Weert 27-05-17
(Han Baselier, Harm van den Berkmortel, Tom Honings, Jurn Strik)
25 49.32 Zutphen Hanzesport Enschede 06-05-17
(Jonathan Enthoven, Fedor de Pagter, Hugo Schouten, Bas Verbraak)
26 49.35 Almere AV Almere '81 Bussum 10-06-17
(Micha Groen, Djimon De Groot, Keitharo Oosterwolde, Pascal Sprenger)
27 49.36 Eindhoven Eindhoven Atletiek Gemert 06-05-17
(Jack Abernethy, Max Munsters, Juno Schuwer, David van Warmerdam)
28 49.47 Breda Sprint Gorinchem 10-06-17
(Thijs Baartmans, Ties van Beek, Gianni Brunken, Rick Mallens)
combiteams:
44.53 Nationale ploeg Nationale ploeg Assen 02-09-17
(Nsikak Ekpo, Isiah Emanuelson, Koen Hoedjes, Quinten van Ommen)
46.51 Regio Zuid-Holland Midden Regio Zuid-Holland Midden Bergen op Zoom 24-06-17
(Marijn van Duijn, Nigel Steenwinkel, Thomas van der Voort, Jochem Ribberink)
47.09 Regio Rijnmond Regio Rijnmond Bergen op Zoom 24-06-17
(Jort van Driel, Damian Felter, Alexander Schrage, Xavi Mo Ajok)
48.36 RTC Noord RTC Noord Assen 02-09-17
(Sil-Chris de Jong, Boas Okken, D'Sen Holaman, Rutger Hoekstra)
48.76 Regio West-Brabant Regio West-Brabant Bergen op Zoom 24-06-17
(Ramon Biondina, Jesper van Meer, Matthijs Verbeek, Job Visscher)
in onderlinge wedstrijd:
48.42 Amersfoort Altis Amersfoort 01-04-17
(Bjrn Simonse, Marcus Melenhorst, Stijn van Essen, Timo Mols)