Dit is de jaar outdoorranglijst 2013 van de Atletiekunie.
Deze wordt regelmatig vastgesteld door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie.
Deze ranglijst is geactualiseerd tot en met: 27 oktober 2013.
De lijsten worden aktueel gehouden door Kris Beerens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum, plaats en liefst ook link naar de uitslag) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens C
100 meter - grens 12.10
10.87 0.6 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Utrecht 15/07/13
11.46 0.1 Sawa Bezelev 13/07/98 Athlos Almelo 07/09/13
11.59 1.1 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Gorinchem 09/05/13
11.60 0.0 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Amsterdam 25/08/13
11.65 0.0 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Amsterdam 25/08/13
11.65 1.2 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Leiden 22/09/13
11.83 1.7 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Utrecht 05/07/13
11.88 0.1 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Gemert 08/06/13
11.95 0.9 Jahir Cijntje 27/08/98 Spark Alphen aan de Rijn 01/06/13
11.95 0.0 Jim van Gorkum 26/01/98 Spado Roosendaal 14/06/13
11.95 1.8 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Lisse 15/06/13
11.96 0.7 Omar Abdelkhalki 06/12/98 Altis Amersfoort 06/07/13
12.01 0.9 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Alphen aan de Rijn 01/06/13
12.04 1.5 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Amsterdam 25/05/13
12.04 -0.2 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Delft 13/07/13
12.06 2.0 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Haarlem 20/04/13
12.07 -0.2 Isayah Boers 19/06/99 Phanos Amsterdam 25/08/13
12.09 1.0 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Zierikzee 07/09/01
12.09 1.7 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Steenbergen 14/09/13
12.10 0.8 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Apeldoorn 19/05/13
geen windgegevens bekend:
12.00 Julian Keizer 19/09/98 Startbaan Amsterdam 25/05/13
12.07 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Oud-Beijerland 15/06/13
met te veel rugwind:
10.85 w 2.5 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Utrecht 16/07/13
11.47 w 3.3 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Rotterdam 31/05/13
11.64 w 2.2 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Amsterdam 19/05/13
11.78 w 3.3 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Someren 25/05/13
12.09 w 3.5 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Vlissingen 09/05/13
(betere) handtijden:
11.8 h Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Zierikzee 15/06/13
in onderlinge wedstrijd:
11.4 h Mike Melchers 28/02/98 Suomi Velsen 06/10/13
11.7 h Jurian van Lohuizen 06/10/98 AV '34 Apeldoorn 29/09/13
11.97 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Den Haag 05/10/13
12.05 -3.3 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Zwolle 28/09/13
150 meter - grens 19.00
17.21 -0.2 Sawa Bezelev 13/07/98 Athlos Utrecht 09/08/13
17.79 1.8 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Leidschendam 07/06/13
17.89 0.6 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Utrecht 09/08/13
18.08 0.3 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Hilversum 27/09/13
18.14 -0.6 Wouter van der Spek 25/04/98 Impala Amsterdam 27/07/13
18.39 1.8 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Leidschendam 07/06/13
18.42 0.8 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Leiden 03/07/13
18.61 -0.7 Julian Keizer 19/09/98 Startbaan Utrecht 09/08/13
18.66 0.1 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Roermond 23/08/13
18.84 -1.7 Jordi Bot 01/12/98 AV '56 Vlissingen 27/04/13
18.87 -0.6 James Keuben 18/01/98 TION Amsterdam 27/07/13
19.00 0.7 Liam van der Schaaf 08/10/98 Phanos Leiden 03/07/13
19.00 0.8 Gerben Dofferhoff 23/01/98 Leiden Atletiek Leiden 03/07/13
geen windgegevens bekend:
17.89 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Oud-Beijerland 15/06/13
18.23 1.8 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Hoofddorp 28/06/13
18.34 Julian Roffel 22/05/98 Horror Lisse 01/09/13
18.59 Mitchel Emmers 22/04/98 Attila Drunen 20/06/13
18.67 Geert Elferink 31/08/98 DAK Drunen 20/06/13
18.73 Tygo Siemonsma 31/12/98 Horror Lisse 01/09/13
(betere) handtijden:
17.9 h Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Hoofddorp 28/06/13
18.1 h Timo Brandehof 31/08/98 Haarlemmermeer Hoofddorp 28/06/13
18.1 h Alexander Soethout 29/09/98 DEM Hoofddorp 28/06/13
18.1 h Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Steenwijk 19/07/13
18.2 h Pim Pauel 09/07/98 Haarlem Hoofddorp 28/06/13
in onderlinge wedstrijd:
18.42 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Leiden 06/10/13
18.49 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Leiden 06/10/13
18.72 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Hilversum 12/06/13
18.6 h Vincent Hein 07/01/98 Generaal Michaelis Best 22/09/13
18.98 Stein Wisse 08/03/98 Leiden Atletiek Leiden 06/10/13
800 meter - grens 2.11,00
2.00,49 Lars Olde 07/06/98 VAV Wageningen 20/09/13
2.02,18 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Amsterdam 25/08/13
2.02,91 Casper Ruegg 06/08/98 PAC Amsterdam 25/08/13
2.04,32 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Wageningen 20/09/13
2.04,77 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Eindhoven 28/06/13
2.05,11 Rik Reijers 06/03/98 Atletico '73 Amsterdam 25/08/13
2.05,25 Elias Loukili 15/06/98 Atverni Amsterdam 25/08/13
2.05,30 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Utrecht 05/07/13
2.05,36 Thomas van der Heijde 13/05/98 Tempo Lelystad 22/06/13
2.05,45 Jordi Bot 01/12/98 AV '56 Eindhoven 28/06/13
2.06,37 Daan Dirks 07/11/98 Achilles Amsterdam 25/08/13
2.06,58 Julian Vreeling 29/10/98 Start '78 Amsterdam 25/08/13
2.06,75 Reinder Boekhoff 05/11/98 Pijnenburg Soest 21/09/13
2.06,83 Guus Winkelmolen 11/05/98 Swift Kerkrade 09/06/13
2.07,32 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Alphen aan de Rijn 25/05/13
2.07,66 Stef Dirks 07/11/98 Achilles Amsterdam 25/08/13
2.08,16 Robin Honebecke 19/04/98 ATC '75 Hoogeveen 14/06/13
2.08,17 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Utrecht 30/08/13
2.08,25 Tim Verbeek 13/12/98 SHRT Wageningen 05/06/13
2.08,30 Youri Keulen 30/09/98 AVON Kecskemét (HUN) 07/07/13
2.08,31 Sven van Miltenburg 21/05/98 Atverni Utrecht 05/07/13
2.08,76 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Utrecht 30/08/13
2.08,89 Io Pel 06/07/98 Zaanland Utrecht 03/05/13
2.08,89 Tristan Valkenburg 27/03/98 Olympus '70 Amsterdam 25/08/13
2.09,08 Bob te Lindert 12/10/98 Argo Utrecht 30/08/13
2.09,30 Abdulwahid Kaya 09/08/98 Rijssen Utrecht 05/07/13
2.09,33 Mark Naaijer 18/05/99 Energie Wageningen 20/09/13
2.09,85 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Leiden 22/06/13
2.09,91 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Emmeloord 22/06/13
2.10,15 Casper van Leeuwen 08/09/98 Prins Hendrik Amsterdam 25/08/13
2.10,26 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Deventer 25/05/13
2.10,57 David Sahetapy 13/05/98 Ciko '66 Arnhem 22/06/13
2.10,59 Thymon Houben 07/01/98 Unitas Amsterdam 25/08/13
2.10,73 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Beverwijk 22/06/13
2.10,82 Juul Linders 17/04/98 Prins Hendrik Uden 22/06/13
2.10,92 Jurriaan de Rijk 01/09/99 Haag Atletiek Utrecht 09/08/13
in onderlinge wedstrijd:
1.58,5 Lars Olde 07/06/98 VAV Veenendaal 05/10/13
1000 meter - grens 2.55,00
2.42,97 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Almelo 07/09/13
2.43,45 Casper Ruegg 06/08/98 PAC Almelo 07/09/13
2.43,91 Rik Reijers 06/03/98 Atletico '73 Almelo 07/09/13
2.44,49 Elias Loukili 15/06/98 Atverni Tilburg 20/05/13
2.45,52 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Tilburg 20/05/13
2.45,60 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Utrecht 05/07/13
2.46,21 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Utrecht 05/07/13
2.46,69 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Tilburg 20/05/13
2.47,29 Julian Vreeling 29/10/98 Start '78 Heiloo 02/08/13
2.48,02 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Heiloo 02/08/13
2.48,61 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Lisse 16/06/13
2.48,73 Mark Naaijer 18/05/99 Energie Tilburg 20/05/13
2.49,12 Corné Timmer 11/02/98 Aalsmeer Utrecht 05/07/13
2.50,39 Bob te Lindert 12/10/98 Argo Utrecht 05/07/13
2.51,13 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Apeldoorn 20/05/13
2.51,35 Guus Winkelmolen 11/05/98 Swift Valkenswaard 04/06/13
2.51,42 David Sahetapy 13/05/98 Ciko '66 Gemert 09/06/13
2.51,50 Peter-Jan de Jong 19/08/98 Horror Utrecht 05/07/13
2.52,20 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 20/05/13
2.52,93 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Groningen 22/09/13
2.53,32 Stan van Helmond 12/02/98 LGD Gemert 09/06/13
2.54,51 Juul Linders 17/04/98 Prins Hendrik Tilburg 20/05/13
2.54,68 Thomas Spiekhout 27/07/99 Eindhoven Atletiek Valkenswaard 04/06/13
in onderlinge wedstrijd:
2.54,63 Thymon Houben 07-01-98 Unitas Sittard 29/09/13
1500 meter - grens 4.40,00
4.12,02 Lars Olde 07/06/98 VAV Amsterdam 24/08/13
4.17,07 Tom Hendrikse 11/09/98 AAC '61 Amsterdam 24/08/13
4.17,79 Tim Verbeek 13/12/98 SHRT Amsterdam 24/08/13
4.21,68 Elias Loukili 15/06/98 Atverni Eindhoven 29/06/13
4.22,06 Casper Ruegg 06/08/98 PAC Amsterdam 24/08/13
4.23,40 Brian Versluis 11/07/99 Atverni Utrecht 30-08-13
4.23,50 Bram Anderiessen 01/08/99 AKU Huizen 31/05/13
4.23,75 Jasper Janssen 23/07/99 Prins Hendrik Amsterdam 24/08/13
4.23,97 Justin Lam 13/06/99 Almere '81 Wageningen 19/07/13
4.24,10 Abdulwahid Kaya 09/08/98 Rijssen Amsterdam 24/08/13
4.24,58 Corné Timmer 11/02/98 Aalsmeer Utrecht 14/06/13
4.25,43 Andu Vollema 05/05/99 Hanzesport Wageningen 19/07/13
4.26,36 Tristan Valkenburg 27/03/98 Olympus '70 Utrecht 30/08/13
4.26,53 Bob te Lindert 12/10/98 Argo Amsterdam 24/08/13
4.28,77 Marvin Boschman 01/12/98 Spado Utrecht 30/08/13
4.29,41 Lars Mertens 30/03/99 Cifla Wageningen 20/09/13
4.34,00 Thomas Spiekhout 27/07/99 Eindhoven Atletiek Best 18/06/13
4.35,50 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Soest 21/09/13
4.35,65 Wilbert Dennekamp 12/01/99 Rijssen Amsterdam 24/08/13
4.36,69 Alex de Groot 04/02/08 Cifla Amsterdam 24/08/13
4.36,72 Casper van Leeuwen 08/09/98 Prins Hendrik Amsterdam 24/08/13
4.37,20 Sven van Miltenburg 21/05/98 Atverni Amsterdam 24/08/13
4.37,41 Peter-Jan de Jong 19/08/98 Horror Utrecht 09/08/13
4.37,56 Sjors Visser 20/07/98 Energie Amsterdam 24/08/13
4.38,36 Cain Rutgers 01/11/99 Almere '81 Wageningen 20/09/13
4.38,53 Luuk Nusselder 17/03/99 Argo Amsterdam 24/08/13
4.38,54 Constant Preller 24/02/98 Tempo Amsterdam 24/08/13
4.39,29 Stan Prinsen 22/10/99 AVA '70 Hengelo 01/06/13
1500 meter steeple - grens 5.20,00
4.53,38 Lars Olde 07/06/98 VAV Amersfoort 01/04/13
5.03,13 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Amersfoort 08/09/13
5.10,70 Maurik de Groot 14/04/99 Haag Atletiek Barendrecht 13/06/13
5.12,09 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Amersfoort 01/04/13
5.14,81 Gian Oerlemans 03/12/99 Triathlon Amersfoort 01/04/13
5.18,88 Victor van der Wel 21/07/99 AV '40 Spijkenisse 07/07/13
100 meter horden - grens 15.10
13.20 -0.3 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Amsterdam 24/08/13
13.67 1.5 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Epe 28/04/13
13.90 -0.3 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Amsterdam 24/08/13
13.92 -0.1 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Beverwijk 22/06/13
13.92 -0.3 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Amsterdam 24/08/13
14.12 -0.3 Liam van der Schaaf 08/10/98 Phanos Amsterdam 24/08/13
14.16 -1.2 Rafael Raap 18/03/99 PAC Rotterdam 14/09/13
14.20 0.8 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Grootebroek 22/06/13
14.22 1.5 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Epe 28/04/13
14.30 -0.3 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Delft 14/07/13
14.31 1.5 Robin Vliem 28/01/98 Athlos Epe 28/04/13
14.31 1.6 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Gorinchem 09/05/13
14.34 1.9 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Gemert 09/06/13
14.37 0.5 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Emmeloord 22/06/13
14.46 1.4 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Hengelo 01/06/13
14.53 -0.6 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Arnhem 22/06/13
14.55 -1.1 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Lisse 16/06/13
14.62 0.7 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Gemert 09/06/13
14.74 0.4 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Gouda 21/09/13
14.77 -0.7 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Amsterdam 24/08/13
14.80 0.8 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Alphen aan de Rijn 22/06/13
14.81 -1.2 Jim van Gorkum 26/01/98 Spado Amsterdam 24/08/13
14.86 -0.3 Lekan Dalenberg 20/05/98 Atledo Amsterdam 24/08/13
14.96 -0.6 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Lelystad 22/06/13
14.97 0.3 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Kerkrade 22/06/13
15.00 -0.5 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Hoorn 08/06/13
15.01 -1.2 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Best 06/07/13
15.05 0.8 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Epe 28/04/13
15.07 -0.3 Vincent Staat 01/10/98 Attila Amsterdam 24/08/13
15.09 -1.1 Jesper Peterse 21/04/98 Trias Lisse 16/06/13
geen windgegevens bekend:
14.59 Luuk Maandag 14/06/98 Argo Ede 25/05/13
14.66 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Woerden 22/06/13
14.89 Reinout van Kampen 19/02/99 Prins Hendrik Uden 22/06/13
met te veel rugwind:
14.68 w 5.0 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Vlissingen 10/05/13
14.80 w 3.3 Max Landheer 11/06/98 Haarlem Amsterdam 25/05/13
14.84 w 2.3 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Rotterdam 25/05/13
14.94 w 2.6 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Amsterdam 25/05/13
(betere) handtijden:
14.0 h Robin Vliem 28/01/98 Athlos Kampen 21/09/13
14.1 h Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Kampen 21/09/13
in onderlinge wedstrijd:
13.9 h Robin Vliem 28/01/98 Athlos Harderwijk 28/09/13
14.1 h Joep van Es 18/04/98 De Keien Uden 29/09/13
300 meter horden - grens 46.50
40.09 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Amsterdam 25/08/13
40.42 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Amsterdam 25/08/13
40.77 Robin Vliem 28/01/98 Athlos Amsterdam 25/08/13
41.13 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Amsterdam 25/08/13
41.79 Martin Oonincx 26/05/99 THOR Amsterdam 25/08/13
41.89 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Epe 28/04/13
42.03 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Amsterdam 25/08/13
42.15 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Amsterdam 25/08/13
42.64 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Amsterdam 25/08/13
43.32 Jeroen Reijman 15/03/99 Voorschoten '97 Spijkenisse 07/07/13
43.40 Rafael Raap 18/03/99 PAC Vlaardingen 09/06/13
43.54 Ahmed Fadis 16/03/99 Spark Amsterdam 25/08/13
43.91 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Amsterdam 25/08/13
43.94 Joep van Es 18/04/98 De Keien Amsterdam 25/08/13
44.02 Jay Jay Fung-Loy 15/06/99 Sparta Amsterdam 25/08/13
44.09 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Alphen aan de Rijn 13/04/13
44.37 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Vlaardingen 09/06/13
44.44 James Keuben 18/01/98 TION Amsterdam 25/08/13
44.60 Niels Kok 30/04/99 Flevo Delta Amsterdam 25/08/13
44.67 Geert Elferink 31/08/98 DAK Amsterdam 25/08/13
44.86 Luwe Groot 14/06/98 Startbaan Amsterdam 25/08/13
44.91 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Amsterdam 25/08/13
45.06 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Amersfoort 01/04/13
45.53 Jason Komen 04/04/98 Haarlem Amsterdam 25/08/13
45.54 Maurik de Groot 14/04/99 Haag Atletiek Vlaardingen 09/06/13
45.94 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Epe 28/04/13
45.99 Koen Stapel 09/03/98 Ilion Den Haag 26/04/13
46.17 Richard Meuleman 16/05/99 Isala '96 Amersfoort 01/04/13
46.19 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Hoorn 08/06/13
46.22 Luuk Verploegen 15/09/98 Wijchen Hengelo 01/06/13
46.36 Davian Kerkhof 15/03/98 Fortuna Vlaardingen 09/06/13
(betere) handtijden:
44.8 h Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Zierikzee 15/06/13
45.9 h Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Heiloo 12/04/13
hoogspringen - grens 1.71
1.90 Sven van Merode 02/10/98 Achilles Rotterdam 26/05/13
1.88 Dirk Aarts 06/04/98 HAC Amsterdam 24/08/13
1.85 Lars Dirkzwager 23/03/98 AV '56 Rotterdam 14/09/13
1.81 Rafael Raap 18/03/99 PAC Alphen aan de Rijn 01/06/13
1.80 Maurits van Halderen 29/03/98 Passaat Tilburg 20/04/13
1.80 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Helmond 20/04/13
1.80 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Emmeloord 08/06/13
1.80 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Schoonhoven 06/07/13
1.76 Dani Tuur 22/02/99 Ilion Alphen aan de Rijn 01/06/13
1.75 Lekan Dalenberg 20/05/98 Atledo Tilburg 20/04/13
1.75 Vincent Staat 01/10/98 Attila Tilburg 20/04/13
1.75 Julian Record 10/10/98 AV '23 Amsterdam 25/05/13
1.75 Sander Koops 05/02/99 De Sperwers Hoogeveen 14/06/13
1.75 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Dronten 15/06/13
1.75 Bas Frauenfelder 30/05/98 Nijmegen Atletiek Arnhem 22/06/13
1.75 Martijn Kroes 04/01/99 NOVA Heiloo 16/08/13
1.73 Boudewijn Coenegracht 18/09/98 Sprint Amsterdam 24/08/13
1.73 Mohammed Jeilani 05/09/98 ASV Amsterdam 24/08/13
1.73 Julian Vreeling 29/10/98 Start '78 Amsterdam 24/08/13
1.72 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Amstelveen 19/05/13
in onderlinge wedstrijd:
1.87 Lars Dirkzwager 23/03/98 AV '56 Goes 28/09/13
1.80 Bas Frauenfelder 30/05/98 Nijmegen Atletiek Nijmegen 06/10/13
1.75 Bas van Vliet 11/05/98 AV '40 Delft 06/10/13
1.72 Ramsey Angela 06/11/99 PAC Rotterdam 05/10/13
1.71 Joppe Stokvis 01/01/99 Triathlon Amersfoort 06/10/13
polsstokhoogspringen - grens 2.50
3.50 Lars Hierck 11/11/98 Hera Almelo 07/09/13
3.44 Koen Stapel 09/03/98 Ilion Krommenie 15/06/13
3.31 Jordy Klerkx 12/01/99 Unitas Waremme (BEL) 26/06/13
3.30 Freek van Blerck 08/04/98 Sprint Gorinchem 09/05/13
3.30 Koen Koenders 15/10/98 Prins Hendrik Almelo 07/09/13
3.26 Ernst Hobma 30/03/98 Unitas Amsterdam 25/08/13
3.16 Lucas Hobma 30/03/98 Unitas Amsterdam 25/08/13
3.16 Rafael Raap 18/03/99 PAC Amsterdam 25/08/13
3.16 Martijn Tigchelaar 09/02/98 Sprint Amsterdam 25/08/13
3.14 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Krommenie 15/06/13
3.10 Richard Middelkoop 30/10/98 Ilion Vlaardingen 09/06/13
3.05 Iko Vloothuis 25/04/98 AAC Amsterdam 12/07/13
3.01 Finnian van der Steenhoven JD 01/05/00 PAC Rotterdam 28/09/13
3.00 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Enschede 13/09/13
2.90 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Goes 18/05/13
2.90 Yarán Wienneke 09/02/98 GAC-Hilversum Hilversum 18/05/13
2.90 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Enschede 13/09/13
2.82 Yslain Verwaal 22/06/99 PAC Rotterdam 12/07/13
2.80 Daan Spiljard JD 19/07/00 Parthenon Gorinchem 09/05/13
2.80 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Vlaardingen 09/06/13
2.80 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Zwolle 07/09/13
2.75 Antonio van den Heuvel 04/08/98 GAC-Hilversum Hilversum 18/05/13
2.75 Philip van de Beek JD 11/10/00 Phanos Amsterdam 12/07/13
2.71 Aron Blom 04/10/99 Passaat Etten-Leur 14/04/13
2.71 Glenn Kunst 25/10/99 Haag Atletiek Rotterdam 30/08/13
2.70 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Hilversum 13/04/13
2.66 Tijn Mallens 11/01/99 Sprint Drunen 20/06/13
2.66 Davian Kerkhof 15/03/98 Fortuna Amsterdam 25/08/13
2.66 Julian Record 10/10/98 AV '23 Amsterdam 25/08/13
2.57 Boudewijn Coenegracht 18/09/98 Sprint Zundert 15/05/13
2.56 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Amsterdam 25/08/13
2.50 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Goes 18/05/13
2.50 Jarno de Groot 27/01/99 Flevo Delta Kampen 21/06/13
2.50 Thomas van der Vooren 16/04/98 Triathlon Schoonhoven 15/09/14
in onderlinge wedstrijd:
3.20 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Hoofddorp 06/09/13
2.80 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Hilversum 02/03/13
2.60 Scott Boon 26/10/99 Flevo Delta Dronten 12/10/13
verspringen - grens 5.60
6.53 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Woerden 22/06/13
6.18 0.0 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Amsterdam 25/08/13
6.05 1.3 Jamal Aartsen 13/07/98 Noordkop Amsterdam 25/08/13
6.04 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Beverwijk 22/06/13
5.95 -2.5 Bas Bernts 01/04/98 Wijchen Hengelo 01/06/13
5.95 1.4 Rafael Raap 18/03/99 PAC Amsterdam 25/08/13
5.95 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Groningen 21/09/13
5.93 0.9 Lekan Dalenberg 20/05/98 Atledo Amsterdam 25/08/13
5.88 1.0 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Rotterdam 14/09/13
5.85 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Rotterdam 12/07/13
5.84 Jahir Cijntje 27/08/98 Spark Woerden 22/06/13
5.82 Hent van Schoten 14/05/98 Oss '78 Someren 25/05/13
5.80 Sjors van der Meer 30/01/98 AV '40 Lisse 25/05/13
5.80 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Groningen 21/09/13
5.77 Gianluca Trivieri 13/01/98 Phanos Haarlem 20/04/13
5.74 Lars van Hoeven 06/06/99 Heerenveen Leeuwarden 21/09/13
5.73 Wouter van der Spek 25/04/98 Impala Groningen 07/06/13
5.73 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Hoorn 07/09/13
5.72 1.0 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Woerden 14/04/13
5.70 1.1 Luc Orbons 25/01/99 Phoenix Gemert 08/06/13
5.69 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Uden 22/06/13
5.67 1.3 Mike Melchers 28/02/98 Suomi Amsterdam 19/05/13
5.66 Tiago Smithuis 11/12/98 Ilion Schoonhoven 06/07/13
5.65 Bryan van Ingen 28/07/98 Haarlemmermeer Amstelveen 19/05/13
5.65 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Stadskanaal 06/07/13
5.60 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Waalwijk 25/05/13
5.60 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Kerkrade 09/06/13
met te veel rugwind:
5.75 w 2.5 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Rotterdam 14/09/13
5.61 w 2.7 Sven van Merode 02/10/98 Achilles Oosterhout 09/06/13
mindere prestaties met windmeting:
6.16 1.1 Loic Wondel 14/08/98 Rotterdam Atletiek Almelo 07/09/13
5.98 0.6 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Amsterdam 25/08/13
5.91 1.0 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Amsterdam 25/08/13
5.72 0.6 Sergio van der Meide 09/09/99 PAC Amsterdam 25/08/13
5.66 0.0 Olav Donker 16/02/99 Prins Hendrik Amsterdam 25/08/13
5.61 -2.1 Wouter van der Spek 25/04/98 Impala Gendringen 14/04/13
in onderlinge wedstrijd:
5.86 Jim Vaughan 06/04/98 Swift Roermond 28/09/13
5.63 w 2.1 Sven van Merode 02/10/98 Spado Bergen op Zoom 27/09/13
kogelstoten 4 kg - grens 12.25
16.22 Michelangelo Buter 01/11/98 Windsor Slough Eton & Hounslow Ashford (GBR) 18/08/13
14.72 Onno Aerts 29/03/98 Noordkop Krommenie 19/10/13
14.12 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Amsterdam 25/08/13
13.97 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Amsterdam 25/08/13
13.78 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Amsterdam 25/08/13
13.72 Freek Tiel Groenesteege 07/10/98 Clytoneus Amsterdam 25/08/13
13.60 Gerben Dofferhoff 23/01/98 Leiden Atletiek Leiden 04/09/13
13.33 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Roermond 26/10/13
13.31 Bryan van Ingen 28/07/98 Haarlemmermeer Krommenie 19/10/13
13.19 Julian Roffel 22/05/98 Horror Stadskanaal 06/07/13
13.16 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Barendrecht 23/06/13
12.80 Jeremy Pronk 13/02/98 Rotterdam Atletiek Amsterdam 25/08/13
12.78 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.66 Nout van den Bos 09/02/98 Delta Sport Oostburg 31/08/13
12.65 Matthijs Redert 24/03/98 PAC Rotterdam 14/09/13
12.52 Helge Giezeman 16/01/98 U-Track Utrecht 22/06/13
12.39 Davy Verlinden 25/02/98 Spado Amsterdam 25/08/13
12.36 Maarten Kerckhoffs 14/08/98 Wijchen Deventer 31/08/13
12.36 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Kampen 21/09/13
12.28 Denilson Kleintjes 11/11/99 GAC-Hilversum Amstelveen 19/05/13
in onderlinge wedstrijd:
13.83 Freek Tiel Groenesteege 07/10/98 Clytoneus Woerden 21/09/13
12.45 Joep van Es 18/04/98 De Keien Uden 29/09/13
12.42 Ruben Smink 09/08/99 MPM Hengelo 06/10/13
discuswerpen 1 kg - grens 38.00
49.52 Timo in 't Hout 12/06/98 PAC Alphen aan de Rijn 01/06/13
47.51 Bryan van Ingen 28/07/98 Haarlemmermeer Amsterdam 25/08/13
47.09 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Amsterdam 25/08/13
46.20 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Arnhem 22/06/13
46.15 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Lisse 16/06/13
44.30 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Alphen aan de Rijn 01/06/13
43.87 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Groningen 22/09/13
43.54 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Zierikzee 07/09/13
43.00 Gerben Dofferhoff 23/01/98 Leiden Atletiek Edam 27/10/13
42.38 Davy Verlinden 25/02/98 Spado Amsterdam 25/08/13
42.18 Julian Keizer 19/09/98 Startbaan Amsterdam 25/08/13
41.78 Laurens Corbière 20/04/98 Clytoneus Schoonhoven 15/09/13
41.77 Djurre van der Molen 27/04/98 Pallas '67 Zevenaar 18/05/13
40.40 Jeroen Poelert 21/12/98 Athlos Hengelo 01/06/13
40.13 Florian Wijnen 26/07/99 Attila Heerlen 18/08/13
39.82 Maarten Kerckhoffs 14/08/98 Wijchen Wijchen 07/09/13
39.53 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Stadskanaal 07/07/13
39.52 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Santpoort-Noord 25/05/13
39.26 Rafael Raap 18/03/99 PAC Groningen 22/09/13
39.20 Joep van Es 18/04/98 De Keien Groningen 22/09/13
38.88 Freek Tiel Groenesteege 07/10/98 Clytoneus Veenendaal 29/06/13
38.78 Jeroen Rops 20/05/99 Scorpio Oosterhout 07/09/13
38.22 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Gemert 09/06/13
38.17 Shaquille Emanuelson JD 08/01/00 AV '40 Rotterdam 30/08/13
38.08 Olav van Vessem 20/01/98 Scopias Süchteln (GER) 07/07/13
in onderlinge wedstrijd:
45.22 Joris van Gool 04/04/98 Spiridon Rijen 28-09-13
42.10 Timo Brandehof 31/08/98 Haarlemmermeer Hoofddorp 06-10-13
41.35 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Hoorn 29-09-13
39.02 Brian Klinkenberg 06/01/99 Flevo Delta Dronten 12-10-13
speerwerpen 600 g - grens 41.00
53.12 Helge Giezeman 16/01/98 U-Track Almelo 07/09/13
51.60 Mats Tjepkema 06/07/98 Phanos Amsterdam 24/08/13
50.81 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Emmeloord 01/09/13
49.09 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Hoorn 08/06/13
48.93 Sven Markesteijn 28/07/99 Spirit OB Amsterdam 24/08/13
47.17 Arno Kapteyns 06/04/98 Prins Hendrik Amsterdam 24/08/13
47.07 Elmar Koster 16/04/98 PAC Amsterdam 24/08/13
46.49 Gijs Brugmans 22/09/98 Groningen Atletiek Emmen 25/05/13
46.44 Davy Verlinden 25/02/98 Spado Steenbergen 14/09/13
44.88 Maarten Biesbroeck 28/09/98 RKHAV Etten-Leur 22/06/13
44.50 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Den Haag 01/05/13
44.39 Michiel Bibbe 29/01/98 Argo Hengelo 01/06/13
43.31 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Hoofddorp 28/06/13
42.86 Rafael Raap 18/03/99 PAC Lisse 16/06/13
42.83 David Sahetapy 13/05/98 Ciko '66 Gemert 09/06/13
42.48 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Groninigen 22/09/13
42.39 Niek Brummans 14/05/99 Swift Kerkrade 22/06/13
42.32 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Rotterdam 14/09/13
42.22 Djurre van der Molen 27/04/98 Pallas '67 Doetinchem 08/06/13
42.19 Luuk Peters 01/02/99 PEC 1910 Kampen 25/05/13
42.03 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Apeldoorn 20/05/13
41.72 Jesper Peterse 21/04/98 Trias Hoofddorp 28/06/13
41.38 Joep van Es 18/04/98 De Keien Groningen 22/09/13
41.01 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Gemert 09/06/13
in onderlinge wedstrijd:
51.09 Davy Verlinden 25/02/98 Spado Bergen op Zoom 28-09-13
kogelslingeren 4 kg - grens 25.00
47.25 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Rotterdam 19/10/13
43.65 Stephan Huis in 't Veld 23/07/98 Spado Steenbergen 04/06/13
42.97 Remon van Duijnen 09/01/98 AV '47 Boskoop 06/07/13
42.66 Bryan van Ingen 28/07/98 Haarlemmermeer Boskoop 06/07/13
40.41 Bram Coenen 14/06/99 Swift Dortmund (GER) 05/10/13
40.38 Niek Brummans 14/05/99 Swift Dortmund (GER) 05/10/13
37.26 Laurens Corbière 20/04/98 Clytoneus Boskoop 05/10/13
32.31 Rob Lassche 14/01/98 AAC Amsterdam 24/08/13
30.88 Quinten van der Veer 22/07/99 PAC Rotterdam 19/10/13
in onderlinge wedstrijd:
28.48 Joris van Est 30/05/98 Eindhoven Atletiek Eindhoven 28/09/13
8-kamp - grens 5000
5741 Bryan Pronk 22/06/99 Sparta Groningen 21/09/13
11.74 * 5.80 * 13.55 * 1.60 * 14.28 * 31.78 * 42.48 * 2.55,16 *      *      *
5588 Martijn Hoogewerf 12/05/98 Holland Groningen 21/09/13
12.42 * 5.95 * 13.38 * 1.60 * 15.36 * 43.87 * 42.19 * 3.08,60 *      *      *
5578 Django de Vreng 20/02/98 Hollandia Gemert 08/06/13
12.35 * 5.58 * 11.34 * 1.70 * 14.66 * 38.93 * 39.12 * 2.57,19 *  0.9 *      *  1.9
5530 Noah Verboom 02/01/98 Haarlemmermeer Lisse 15/06/13
12.24 * 5.37 * 12.10 * 1.60 * 14.46 * 46.15 * 41.22 * 3.12,29 *  0.8 *      *  0.1
5498 Rafael Raap 18/03/99 PAC Lisse 15/06/13
12.15 * 5.80 * 11.39 * 1.70 * 14.98 * 28.28 * 42.86 * 2.59,48 * -0.1 *      * -1.1
5446 Danny Ediagbonya 11/04/99 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.63 * 5.56 * 11.65 * 1.70 * 14.59 * 33.66 * 41.01 * 3.03,84 *  0.3 *  1.6 *  0.7
5347 Lauri Hulleman 18/02/99 AV '34 Groningen 21/09/13
12.57 * 5.47 * 10.83 * 1.75 * 16.34 * 34.63 * 41.78 * 2.58,75 *      *      *
5334 Pelle Gelderblom 27/07/98 AV '56 Gemert 08/06/13
12.13 * 5.54 * 10.93 * 1.45 * 14.34 * 39.01 * 37.06 * 3.04,40 *  0.9 *      *  1.9
5285 Daan van Liere 18/03/99 AV '56 Gemert 08/06/13
12.52 * 5.38 * 12.58 * 1.45 * 15.16 * 38.22 * 39.06 * 2.59,90 *  0.1 *  0.9 *  2.1
5275 Wouter Nieuwhof 28/12/98 Ciko '66 Stadskanaal 06/07/13
12.43 * 5.65 * 12.76 * 1.70 * 15.69 * 39.62 * 29.47 * 3.14,02 * -0.5 *      * -0.8
5260 Tom Hensing 25/02/99 Leiden Atletiek Emmeloord 31/08/13
12.34 * 5.27 * 11.54 * 1.50 * 14.97 * 32.30 * 50.81 * 3.14,48 *  2.9 *      *  1.0
5247 David Sahetapy 13/05/98 Ciko '66 Gemert 08/06/13
12.22 * 5.34 * 09.81 * 1.60 * 15.43 * 26.45 * 42.83 * 2.51,42 *  1.8 *      *  0.3
5242 Alexander Soethout 29/09/98 DEM Groningen 21/09/13
12.57 * 5.79 * 09.98 * 1.65 * 15.88 * 31.05 * 35.51 * 2.52,93 *      *      *
5236 Joep van Es 18/04/98 De Keien Groningen 21/09/13
12.91 * 5.08 * 11.91 * 1.65 * 15.14 * 39.20 * 41.38 * 3.13,34 *      *      *
5177 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Apeldoorn 19/05/13
12.10 * 5.26 * 11.59 * 1.55 * 15.01 * 29.67 * 28.05 * 2.51,13 *  0.8 * -0.3 *  0.7
5168 Julian Roffel 22/05/98 Horror Stadskanaal 06/07/13
12.16 * 5.36 * 13.19 * 1.60 * 16.40 * 37.66 * 35.82 * 3.20,37 * -0.5 *      * -0.8
5156 Rowan Wieser 01/09/98 Sparta Delft 13/07/13
12.04 * 5.65 * 12.12 * 1.55 * 14.30 * 23.69 * 29.44 * 3.05,65 * -0.2 *      * -0.3
5150 Bryan van Ingen 28/07/98 Haarlemmermeer Groningen 21/09/13
12.75 * 5.40 * 12.21 * 1.50 * 15.34 * 43.85 * 36.03 * 3.18,53 *      *      *
5104 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Groningen 21/09/13
12.93 * 5.16 * 12.36 * 1.60 * 16.33 * 36.56 * 40.07 * 3.09,09 *      *      *
5080 Thieme Schmidt 16/04/98 Leiden Atletiek Lisse 15/06/13
12.63 * 4.75 * 12.04 * 1.45 * 17.19 * 41.69 * 37.61 * 2.48,61 *  0.8 *      *  0.1
5042 Dave Wesselink 01/10/99 Trias Lisse 15/06/13
12.11 * 5.30 * 11.80 * 1.60 * 14.55 * 28.62 * 28.79 * 3.19,40 *  1.8 *      * -1.1
5031 Arno Kapteyns 06/04/98 Prins Hendrik Gemert 08/06/13
12.11 * 4.89 * 11.78 * 1.65 * 15.92 * 21.65 * 43.77 * 3.10,69 *  1.8 *      *  1.1
5026 Elmar Koster 16/04/98 PAC Lisse 15/06/13
12.94 * 4.89 * 10.47 * 1.50 * 15.58 * 36.09 * 40.00 * 2.59,06 * -0.1 *      * -1.1
in onderlinge wedstrijd:
5359 Glenn Pols 19/06/98 Atledo Dongen 28/09/13
12.6h * 4.94 * 13.03 * 1.65 * 15.3h * 46.10 * 41.13 * 3.07,8  *      *      *
5334 Cas Swienink 24/03/98 PEC 1910 Zwolle 28/09/13
12.05 * 5.45 * 12.15 * 1.60 * 15.08 * 28.40 * 35.47 * 2.55,28 * -3.3 *      * -3.3
5262 Lekan Dalenberg 20/05/98 Atledo Dongen 28/09/13
12.1h * 5.46 * 11.19 * 1.75 * 15.0h * 34.28 * 32.23 * 3.10,1  *      *      *
5167 Arno Kapteyns 06/04/98 Prins Hendrik Vught 28/09/13
12.33 * 5.02 * 11.92 * 1.65 * 16.19 * 34.28 * 43.68 * 3.15,78 *      *      *
5053 Henrik Fischer 07/05/98 Haag Atletiek Den Haag 05/10/13
11.97 * 5.91 * 09.60 * 1.60 * 15.90 * 20.25 * 33.67 * 2.57,99 *      *      *
4 x 100 meter - grens 49.00
46.53 Goes AV '56 Rotterdam 14/09/13 (Daan van Liere, Lars Dirkzwager, Pelle Gelderblom, Jordi Bot)
46.62 Rotterdam PAC Amstelveen 29/09/13 (Ramsey Angela, Sergio van der Meide, Matthijs Redert, Rafael Raap)
46.85 Helmond HAC Venray 25/05/13
46.93 Den Haag Sparta Rotterdam 14/09/13 (Bryan Pronk, Luc OVermeire, Rowan Wieser, Jochem van Westing)
47.35 Zoetermeer Ilion Veenendaal 25/05/13 (Tiago Smithuis, Koen Stapel, Aaron Waarsing, Shurelio Kortzorg)
47.35 Spijkenisse Spark Woerden 22/06/13 (Jahir Cijntje, Ahmed Fadis, Darnel Sedney, Ruben de Vries)
47.79 Leiden Leiden Atletiek Amstelveen 29/09/13 (Gerben Dofferhof, Stein Wisse, Tm Hensing, Thieme Schmidt)
48.04 Vught Prins Hendrik Uden 22/06/13
48.38 Den Haag Haag Atletiek Leiden 22/06/13 (Mark van der Vis, Tijan Samba, Maurik de Groot, Henrik Fischer)
48.47 Hilversum GAC-Hilversum Amstelveen 29/09/13 (Thomas Romagnoli, Yarán Wienneke, Antonio van den Heuvel, Denilson Kleintjes)
48.55 Amsterdam Phanos Beverwijk 22/06/13 (Quincy Stjeward, Imre Fodi, Liam van der Schaaf, Gianluca Trivieri)
48.70 Zevenaar De Liemers Ede 25/05/13
48.98 Harderwijk Athlos Emmeloord 22/06/13 (Sawa Bezelev, Jeroen Poelert, Robin Vliem, Kjell Raaijmakers)
combiteams:
45.04 Nationale ploeg Nationale ploeg Almelo 07/09/13 (Luc Orbons, Sawa Bezelev, Loïc Wondel, Joris van Gool)
47.30 regio Zeeland regio Zeeland Alphen aan de Rijn 01/06/13
47.58 regio Rijnmond regio Rijnmond Alphen aan de Rijn 01/06/13