­­Dit is de jaarranglijst JONGENS B over 2017 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

 

De laatste officiele versie is van: 21 juni 2017
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op:
25 juni 2017

LET OP: We werken momenteel hard om een achterstand in te lopen, dus sommige uitslagen ontbreken nog in deze lijsten.

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar: Wilmar Kortleever.

 

 100 meter

10.84           0.8   Levi Hazes                             07-01-00    AV '23                  Leiden                  17-06-17

10.87           1.6   Onyema Adigida                         07-01-00    Phanos                  Haarlem                 07-05-17

10.95           1.3   Jordan Knops                           12-02-00    Voorne Atletiek         Oud Beijerland          21-05-17

11.08           1.3   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

11.20           2.0   Keitharo Oosterwolde            JC     17-02-02    AV Almere '81           Hagen (GER)             16-06-17

11.21           0.0   Pierre ten Holder                      09-11-00    PEC 1910                Assen                   11-06-17

11.23           0.5   Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               13-05-17

11.25           1.5   Netanel Dorothea                       22-11-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

11.28           0.6   Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Amstelveen              04-06-17

11.33           1.8   Gino van Wijk                   JC     20-02-02    Lycurgus                Hagen (GER)             16-06-17

11.34           0.0   Tygo van der Weijer                    18-07-00    HAC                     Tilburg                 11-06-17

11.34           1.8   Alberto Biswane                        01-11-00    Olympus '70             Hilversum               18-06-17

11.35           1.8   Gabriël Cornelissen                    03-04-01    GAC-Hilversum           Haarlem                 07-05-17

11.36           0.9   Maarten Emmaneel                       10-09-00    Nova                    Amsterdam               18-06-17

11.36           -0.6  Cedrych van der Graaff                 24-11-99    Energie                 Spijkenisse             18-06-17

11.40           1.3   Daan Hoomoedt                          09-04-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

11.42           1.5   Sebastiaan Verhoeven                   24-12-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

11.43           -0.4  Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

11.45           0.4   Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Emmeloord               13-05-17

11.45           1.4   Luismiguël Randt                       16-08-00    SAV                     Drachten                28-05-17

11.48           1.6   Mischa Lips                            29-06-00    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

11.48           -0.2  Koen Hoedjes                    JC     27-06-02    Hera                    Hagen (GER)             16-06-17

11.49           1.3   Nsikak Ekpo                     JC     14-04-03    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

11.50           0.9   Gijs van Beilen                        09-05-00    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

11.51           1.3   Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

11.51           0.0   Pim van Bakel                          21-11-01    Prins Hendrik           Tilburg                 11-06-17

11.53           0.4   Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

11.53           1.2   Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Valkenswaard            30-05-17

11.54           0.9   Jay Beelen                             29-08-00    Trias                   Amsterdam               18-06-17

11.58           0.6   Mark Heiden                     JC     14-08-02    PAC                     Amsterdam               25-05-17

11.58           0.0   Guus Nijkamp                           02-05-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

11.59           1.3   Stijn de Graaf                         27-01-00    AV '40                  Oud Beijerland          21-05-17

11.59           0.0   Ole van der Horst                      13-03-00    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

11.59           1.8   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Hagen (GER)             16-06-17

11.60           1.4   Tijn Vaessen                           22-05-00    Swift                   Eindhoven               30-04-17

11.60           1.4   Robin Spoor                            30-01-00    Sparta                  Tilburg                 05-06-17

11.60           -1.1  Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Sittard                 10-06-17

11.63           0.5   Damian Felter                   JC     09-04-03    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

geen windgegevens bekend:

11.14                 Netanel Dorothea                       22-11-00    Sparta                  Naaldwijk               09-06-17

11.48                 Mischa Lips                            29-06-00    Ilion                   Zoetermeer              01-04-17

11.58                 Jelen Franjic                          12-06-00    Sprint                  Naaldwijk               09-06-17

met teveel rugwind:

11.28       w   2.6   Gabriël Cornelissen                    03-04-01    GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

11.29       w   2.9   Koen Hoedjes                    JC     27-06-02    Hera                    Warmenhuizen            10-06-17

11.42       w   2.6   Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

11.46       w   2.2   Pim van Bakel                          21-11-01    Prins Hendrik           Vught                   25-05-17

11.46       w   2.6   Mischa Lips                            29-06-00    Ilion                   Leiden                  11-06-17

11.49       w   3.8   Deon Plak                              03-05-00    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

11.57       w   2.7   Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

11.62       w   2.6   Lars Hogendoorn                        29-08-01    Altis                   Leiden                  11-06-17

 

150 meter

15.87           0.0   Onyema Adigida                         07-01-00    Phanos                  Lisse                   13-05-17

16.70           0.1   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Spijkenisse             27-05-17

16.91           0.8   Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Amersfoort              17-04-17

17.04           0.4   Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Leiden                  27-05-17

17.15           0.5   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Stadskanaal             27-05-17

17.24           0.8   Koen Hoedjes                    JC     27-06-02    Hera                    Amersfoort              17-04-17

17.29           0.1   Gino van Wijk                   JC     20-02-02    Lycurgus                Amsterdam               19-05-17

met teveel rugwind:

17.12       w   2.2   Gino van Wijk                   JC     20-02-02    Lycurgus                Zaandam                 27-05-17

 

200 meter

21.55           0.9   Onyema Adigida                         07-01-00    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

22.43           -0.3  Levi Hazes                             07-01-00    AV '23                  Oordegem (BEL)          06-03-17

22.52           0.6   Jordan Knops                           12-02-00    Voorne Atletiek         Oordegem (BEL)          27-05-17

22.58           1.1   Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

22.60           1.4   Gabriël Cornelissen                    03-04-01    GAC-Hilversum           Alphen aan den Rijn     28-05-17

22.69           1.5   Keitharo Oosterwolde            JC     17-02-02    AV Almere '81           Amsterdam               25-05-17

22.74           0.9   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Amsterdam               25-05-17

22.74           0.9   Tijn Vaessen                           22-05-00    Swift                   Uden                    28-05-17

22.75           -0.4  Maarten Emmaneel                       10-09-00    Nova                    Amsterdam               18-06-17

22.76           -1.3  Pim van Bakel                          21-11-01    Prins Hendrik           Someren                 21-05-17

22.78           -0.1  Marnix van der Burg             JC     22-01-02    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

22.85           0.7   Deon Plak                              03-05-00    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

22.90           -0.1  Pierre ten Holder                      09-11-00    PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

22.90           -0.1  Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Drachten                28-05-17

22.95           0.6   Tunji Abisoye                          30-01-00    Ciko '66                Oordegem (BEL)          06-03-17

23.02           0.7   Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Amsterdam               21-05-17

23.05           0.3   Cedrych van der Graaff                 24-11-99    Energie                 Etten-Leur              28-05-17

23.11           0.3   Gijs van Beilen                        09-05-00    PEC 1910                Drachten                28-05-17

23.15           0.9   Tygo van de Weijer                     18-07-00    HAC                     Uden                    28-05-17

23.20           0.2   Henrik Kok                             17-04-01    Atverni                 Soest                   16-06-17

23.23           0.0   Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Oordegem (BEL)          06-03-17

23.28           -0.3  Alberto Biswane                        01-11-00    Olympus '70             Naaldwijk               28-05-17

23.28           -0.4  Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               18-06-17

23.31           -0.5  Daniël Versteeg                        10-04-00    Clytoneus               Woerden                 01-06-17

23.35           -0.1  Mischa Lips                            29-06-00    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

23.39           0.7   Julian Freeke                          12-11-00    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

23.41           0.2   Milan le Bruin                         13-05-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

23.42           1.4   Luuk Wiebenga                          01-11-00    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

23.45           0.6   Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Amersfoort              17-04-17

23.49           0.0   Guus Nijkamp                           02-05-00    Spado                   Veenendaal              18-06-17

23.57           2.0   Nsikak Ekpo                     JC     14-04-03    Haag Atletiek           Naaldwijk               21-04-17

23.57           -0.5  Daan Schuurman                         30-12-00    AV '47                  Woerden                 01-06-17

23.64           -1.3  Jasper Cobussen                        22-02-01    Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

23.69           0.5   Sebastiaan Verhoeven                   24-12-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

geen windgegevens bekend:

22.54                 Isiah Emanuelson                JC     03-06-02    PAC                     Breda                   12-05-17

22.95                 Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

met teveel rugwind:

21.29       w   3.0   Onyema Adigida                         07-01-00    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

23.00       w   2.1   Gijs van Beilen                        09-05-00    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

23.11       w   2.9   Jay Beelen                             29-08-00    Trias                   Heerhugowaard           28-05-17

betere handtijden:

22.2        w   2.4   Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

 

300 meter

35.62                 Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Aken (GER)              ?

38.54                 Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

38.58                 Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

in onderlinge wedstrijd:

 

400 meter

50.06                 Tunji Abisoye                          30-01-00    Ciko '66                Emmen                   18-06-17

50.09                 Pierre ten Holder                      09-11-00    PEC 1910                Harderwijk              18-06-17

50.29                 Djoao Lobles                           14-01-01    Noordkop                Heerhugowaard           28-05-17

50.40                 Henrik Kok                             17-04-01    Atverni                 Vught                   25-05-17

50.42                 Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Tilburg                 05-06-17

51.12                 Julian Freeke                          12-11-00    AV Almere '81           Drachten                28-05-17

51.17                 Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Emmeloord               13-05-17

51.45                 Milan le Bruin                         13-05-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

51.49                 Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Emmeloord               13-05-17

51.67                 Najib Hassan                           01-07-01    PAC                     Gorinchem               30-04-17

51.73                 Ludo van Nieuwenhuizen                 01-02-01    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

51.80                 Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Emmeloord               13-05-17

52.04                 Mika Taag                              02-06-00    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

52.16                 Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

52.19                 Luuk Wiebenga                          01-11-00    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

52.22                 Timo Stegink                           24-05-00    AV Castricum            Warmenhuizen            19-05-17

52.24                 Stephan van der Jagt                   14-07-01    AV '47                  Den Haag                18-06-17

52.26                 Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Emmeloord               13-05-17

52.46                 Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Emmeloord               13-05-17

52.47                 Daniël Versteeg                        10-04-00    Clytoneus               Hilversum               18-06-17

52.50                 Jean Mattijsen                         20-03-00    Spirit-OB               Etten-Leur              11-06-17

52.50                 Fabian Pusceddu                        07-01-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

52.60                 Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

52.68                 Ishan Baidjoe                          26-05-01    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

52.70                 Onyema Adigida                         07-01-00    Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

52.74                 Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               17-06-17

52.77                 Mattias Nab                            07-06-00    AAV '36                 Amstelveen              04-06-17

52.81                 Hidde Leenders                         18-05-00    AV Oss '78              Wageningen              19-05-17

52.94                 Tijmen Schouws                         02-06-00    Phanos                  Amsterdam               25-05-17

53.01                 Bas Meeuwenoord                        03-09-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

53.04                 Maarten Emmaneel                       10-09-00    Nova                    Warmenhuizen            19-05-17

53.33                 Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               13-05-17

53.39                 Jelle de Roon                          14-06-00    Atledo                  Waalwijk                07-06-17

53.45                 Twan Duvigneau                         05-01-00    Atletico '73            Epe                     23-04-17

 

800 meter

1.50,32               Robin van Riel                         30-04-00    Attila                  Huizingen (BEL)         10-06-17

1.52,64               Najib Hassan                           01-07-01    PAC                     Vught                   25-05-17

1.52,67               Djoao Lobles                           14-01-01    Noordkop                Oordegem (BEL)          27-05-17

1.55,88               Rick van Riel                   JC     15-02-02    Attila                  Leiden                  17-06-17

1.56,71               Stan Schipperen                        29-11-01    Scorpio                 Vught                   25-05-17

1.56,72               Tim Verbaandert                        17-07-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

1.57,63               Kelvin Baartwijk                       18-08-00    AV Almere '81           Utrecht                 12-05-17

1.57,77               Timo Stegink                           24-05-00    AV Castricum            Leiden                  17-06-17

1.57,79               Jelle de Roon                          14-06-00    Atledo                  Oordegem (BEL)          27-05-17

1.58,37               Bezuayehu Petersen                     27-02-01    AV '56                  Vught                   25-05-17

1.58,82               Ludo van Nieuwenhuizen                 01-02-01    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

1.58,86               Thomas Kwint                           01-07-00    Groningen Atletiek      Wageningen              16-06-17

1.59,40               Ibrahim  Abdi Ali                      01-01-01    Hanzesport              Leiden                  17-06-17

1.59,49               Noah Baltus                     JC     03-02-02    SAV                     Leiden                  17-06-17

1.59,56               Brik van Dusseldorp             JC     09-10-02    Typhoon                 Hagen (GER)             16-06-17

1.59,69               Fabian Pusceddu                        07-01-01    Lycurgus                Leiden                  17-06-17

2.00,03               Kwint Thomas                           01-07-00    Groningen Atletiek      Nijmegen                02-06-17

2.00,21               Siemer Eerik                                                               Utrecht                 12-05-17

2.00,30               Jens Peeters                           05-08-01    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               02-05-17

2.00,54               Hidde Leenders                         18-05-00    AV Oss '78              Vught                   25-05-17

2.01,00               Milan Scheepers                        19-01-01    Unitas                  Vught                   25-05-17

2.01,30               Henrik Kok                             17-04-01    Atverni                 Utrecht                 21-05-17

2.01,37               Aimane Benchellal                      21-10-00    Ilion                   Vught                   25-05-17

2.01,67               Tijmen Schouws                         02-06-00    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

2.01,82               Thijs Houbiers                         08-06-00    Leiden Atletiek         Leiden                  17-06-17

2.02,64               Juul Knoester                          03-07-00    GVAC                    Eindhoven               02-05-17

2.02,75               Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Utrecht                 21-05-17

2.02.90               Max van Groeningen              JC     31-01-02    GAC-Hilversum           Hagen (GER)             16-06-17

2.02,91               Tom Hoogeboom                          08-09-01    Nova                    Leiden                  17-06-17

2.03,15               Muhameed Huseen                 JC     05-09-03    Typhoon                 Vught                   25-05-17

2.03,16               Bereket Petersen                       27-02-01    Vereniging Zeeland AtletOud Beijerland          21-05-17

2.03,23               Abdirahman Mohamed                     06-08-01    Cifla                   Wageningen              19-05-17

2.03,61               Norbert Weijenberg                     19-10-01    Spado                   Someren                 21-05-17

2.03,67               Daan van der Velden                    21-02-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               02-05-17

2.03,81               Zeb Beelen                             29-10-00    De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

2.03,86               Indigo Tjan                            04-02-01    AV Gouda                Utrecht                 21-05-17

2.03,88               Marnix Vos                             29-11-00    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

 

1000 meter

2.29,12               Djoao Lobles                           14-01-01    Noordkop                Lisse                   13-05-17

2.34,57               Tim Verbaandert                        17-07-00    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

2.34,60               Ibrahim Abdi Ali                       01-01-01    Hanzesport              Lisse                   13-05-17

2.38,31               Jelle de Roon                          14-06-00    Atledo                  Lisse                   13-05-17

2.38,39               Juul Knoester                          03-07-00    GVAC                    Veldhoven               07-04-17

2.38,61               Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Barendrecht             01-06-17

2.39,79               Zeb Beelen                             29-10-00    De Spartaan             Lisse                   13-05-17

2.40,21               Jens Peeters                           05-08-01    Eindhoven Atletiek      Someren                 13-04-17

2.40,52               Jort Benz                              08-09-01    Spirit-OB               Barendrecht             01-06-17

2.41,80               Daan van der Velden                    21-02-00    Eindhoven Atletiek      Veldhoven               07-04-17

 

1500 meter

3.53,58               Djoao Lobles                           14-01-01    Noordkop                Nijmegen                02-06-17

3.53,80               Najib Hassan                           01-07-01    PAC                     Nijmegen                02-06-17

3.56,34               Tim Verbaandert                        17-07-00    Eindhoven Atletiek      Oordegem (BEL)          06-03-17

3.59,02               Stan Schipperen                        29-11-01    Scorpio                 Nijmegen                02-06-17

4.01,08               Robin van Riel                         30-04-00    Attila                  Breda                   28-05-17

4.07,95               Rick van Riel                   JC     15-02-02    Attila                  Tilburg                 11-06-17

4.08,33               Kelvin Baartwijk                       18-08-00    AV Almere '81           Wageningen              19-05-17

4.10,00               Koen Grandiek                          06-07-00    AV Castricum            Wageningen              16-06-17

4.10,20               Max Polak                              18-02-00    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

4.12,41               Tom Hoogeboom                          08-09-01    Nova                    Heerhugowaard           11-06-17

4.12,83               Mojalefa Kloprogge                     15-09-01    U-Track                 Utrecht                 02-06-17

4.12,96               Jarreau Suijkerbuijk                   19-08-01    THOR                    Tilburg                 11-06-17

4.13,98               Thomas Kwint                           01-07-00    Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

4.14,00               Bereket Petersen                       27-02-01    Vereniging Zeeland AtletEtten-Leur              28-05-17

4.14,20               Jens Peeters                           05-08-01    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 12-05-17

4.14,51               Norbert Weijenberg                     13-10-01    Spado                   Drunen                  07-05-17

4.14,77               Jesse Fokkenrood                JC     28-03-02    Atverni                 Wageningen              19-05-17

4.14,78               Jort Benz                              08-09-01    Spirit-OB               Oordegem (BEL)          27-05-17

4.15,11               Benjamin Schurink                      29-04-00    Cifla                   Utrecht                 12-05-17

4.15,59               Jan Oldhoff                            14-10-00    Lionitas                Utrecht                 12-05-17

4.16,07               Jan Bouwknegt                          23-09-00    HAC '63                 Utrecht                 12-05-17

4.16,79               Jesper Vervoort                        04-02-01    Scopias                 Wageningen              19-05-17

4.16,80               Wybe Sesink                            07-06-01    AV Wijchen              Assen                   11-06-17

4.17,01               Pepijn Smilda                          06-05-00    Hera                    Heerhugowaard           28-05-17

4.17,67               Viggo Parol                     JC     30-05-02    Atverni                 Utrecht                 12-05-17

4.17,67               Duncan Steenbakker                     17-10-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

4.18,35               Thijs Houbiers                         08-06-00    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

4.18,58               Allard van Belois                      27-05-00    Ciko '66                Wageningen              16-06-17

4.19,37               Tibo Visser                            16-10-01    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

4.20,96               Ids van Korven                  JC     28-01-03    Eindhoven Atletiek      Best                    13-06-17

4.21,03               Haico Boer                             03-05-01    Energie                 Etten-Leur              11-06-17

4.21,35               Joep Vermeulen                         25-10-01    Cifla                   Wageningen              16-06-17

4.22,23               Pim Bakker                             05-10-01    AV Rijssen              Utrecht                 02-06-17

4.22,25               Chiel Stikkelbroeck                    19-04-01    Eindhoven Atletiek      Utrecht                 12-05-17

4.22,42               Tijmen Hoedjes                         15-02-00    AV Castricum            Utrecht                 02-06-17

4.22,48               Tim Mengerink                          01-02-01    AVA '70                 Vught                   07-05-17

 

3000 meter

8.30,47               Tim Verbaandert                        17-07-00    Eindhoven Atletiek                              17-06-17

8.35,78               Stan Schipperen                        29-11-01    Scorpio                 Ertvelde (BEL)          17-06-17    njk

8.41,37               Illian Martens                         08-08-00    Cifla                   Utrecht                 12-05-17    njk

8.43,50               Najib Hassan                           01-07-01    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17    njk

8.50,36               Jarreau Suijkerbuijk                   19-08-01    THOR                    Utrecht                 02-06-17    njk

8.56,37               Aimane Benchellal                      21-10-00    Ilion                   Oud Beijerland          20-04-17    njk

9.01,72               Max Polak                              18-02-00    PAC                     Oud Beijerland          20-04-17

9.04,64               Bereket Petersen                       27-02-01    AV '56                  Utrecht                 12-05-17

9.04,85               Norbert Weijenberg                     13-10-01    Spado                   Oud Beijerland          20-04-17

9.05,24               Jort Benz                              08-09-01    Spirit-OB               Oordegem (BEL)          06-03-17    njk

9.09,43               Arne van der Linde                     30-01-01    PAC                     Naaldwijk               09-06-17

9.16,87               Jort Benz                              08-09-01    Spirit-OB               Oud Beijerland          20-04-17

9.19,63               Zeb Beelen                             29-10-00    De Spartaan             Naaldwijk               09-06-17    njk

9.21,68               Wybe Sesink                            07-06-01    AV Wijchen              Utrecht                 12-05-17    njk

9.22,04               Tom Hoogeboom                          08-09-01    Nova                    Alkmaar                 14-04-17

9.22,14               Pepijn Smilda                          06-05-00    Hera                    Castricum               07-06-17

9.25,98               Tim Mengerink                          01-02-01    AVA '70                 Utrecht                 12-05-17

9.29,80               Duncan Steenbakker                     17-10-01    Lycurgus                Warmenhuizen            19-05-17    njk

9.32,40               Job IJtsma                             16-06-00    HAC '63                 Heerenveen              20-05-17

9.34,86               Daan van der Velden                    21-02-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               19-05-17

9.35,22               Lars Laros                      JC     19-11-02    Scorpio                 Oud Beijerland          20-04-17

9.36,15               Cas Kopmels                            28-10-00    Leiden Atletiek         Gouda                   25-05-17    njk

9.36,94               Allard van Belois                      27-05-00    Ciko '66                Utrecht                 12-05-17

9.39,78               Jaïr van Winkel                        20-10-00    Atledo                  Utrecht                 02-06-17

9.40,92               Pim Bakker                             05-10-01    AV Rijssen              Rijssen                 26-05-17

9.43,90               Bram Maas                              19-10-01    Tilburg Road Runners    Utrecht                 12-05-17

9.45,25               Ernson van den Bos              JC     14-02-03    THOR                    Oud Beijerland          20-04-17

9.47,13               Pablo Velt                      JC     24-09-02    Atverni                 Utrecht                 12-05-17

9.47,44               Jaimy Voogt                            28-12-00    Energie                 Utrecht                 02-06-17

9.49,40               Ruben Talstra                          12-11-01    Impala                  Steenwijk               01-04-17

9.50,37               Tijmen Hoedjes                         15-02-00    AV Castricum            Castricum               07-06-17

 

2000 meter steeple chase 91,4 cm

6.19,77               Norbert Weijenberg                     13-10-01    Spado                   Barendrecht             01-06-17

6.53,41               Wybe Sesink                            07-06-01    AV Wijchen              Amersfoort              17-04-17

6.54,65               Joep Vermeulen                         25-10-01    Cifla                   Amersfoort              17-04-17

6.57,34               Pepijn Bartels                         12-03-01    Cifla                   Amersfoort              17-04-17

7.10,34               Niels Bosma                     JC     19-12-02    Taxandria               Barendrecht             01-06-17

7.11,96               Luca van Diepen                 JC     01-01-03    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

7.33,85               Karsten van Ommen               JC     29-04-02    Isala '96               Amsterdam               25-05-17

7.36,45               Wesley van Maas de Bie                 22-09-01    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               25-05-17

7.36,45               Rob van Limpt                   JC     16-09-02    AV Haarlemmermeer       Amsterdam               25-05-17

 

110 meter horden 91,4 cm (13,72m - 9,14m)

14.35           0.7   Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

14.36           -0.2  Jay Beelen                             29-08-00    Trias                   Tilburg                 05-06-17

14.36           -0.2  Guus Nijkamp                           02-05-00    Spado                   Tilburg                 05-06-17

14.38           -0.2  Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Tilburg                 05-06-17

14.38           -0.2  Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 05-06-17

14.43           0.7   Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               14-05-17

14.50           0.5   Mark Heiden                     JC     14-08-02    PAC                     Amsterdam               25-05-17

14.76           -1.0  Daan Spiljard                          19-07-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

14.87           0.8   Robin Boersma                          13-09-01    AV NOP                  Amsterdam               25-05-17

14.87           -0.3  Philip van de Beek                     11-10-00    Phanos                  Heerhugowaard           11-06-17

14.91           0.8   Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Amsterdam               25-05-17

15.05           -0.1  Rick van de Noort                      17-08-00    AAV '36                 Gouda                   25-05-17

15.06           0.7   Mika Taag                              02-06-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

15.09           0.7   Jos Hoogewerf                          10-01-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

15.31           -1.0  Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

15.35           0.3   Koen van Perse                         20-01-00    Hellas                  Amsterdam               25-05-17

15.37           -0.1  Mattias Nab                            07-06-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

15.39           -0.1  Robin Spoor                            30-01-00    Sparta                  Etten-Leur              11-06-17

15.41           -0.7  Siem ter Braake                        30-10-00    GAC-Hilversum           Utrecht                 21-05-17

15.45           0.6   Bart Mulder                            02-05-00    AV Wijchen              Emmeloord               14-05-17

15.49           0.6   Bjorn Sloot                            17-03-00    Atletico '73            Emmeloord               14-05-17

15.67           0.5   Koen Roskamp                           06-02-01    BAV                     Amsterdam               25-05-17

15.71           -0.1  Mark van der Linden             JC     30-01-03    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

15.78           -0.9  Tygo van der Weijer                    18-07-00    HAC                     Tilburg                 11-06-17

15.79           -0.3  Bas Meester                            29-06-01    Hollandia               Heerhugowaard           11-06-17

15.81           -0.4  Niels van der Weide                    05-12-00    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

15.93           0.7   Hidde Leenders                         18-05-00    AV Oss '78              Gemert                  04-06-17

15.95           -0.5  Casper Decates                         20-01-01    Nijmegen Atletiek       Assen                   11-06-17

15.96           -0.3  Peter de Kruyff                 JC     04-03-02    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

16.04           0.7   Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

16.05           -0.6  Bjorn Schats                           04-01-00    GVAC                    Someren                 21-05-17

16.07           -0.7  Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Utrecht                 21-05-17

16.08           -0.4  Jermo Harper                           04-05-01    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

16.12           0.6   Coen Huizer                            22-06-01    Leiden Atletiek         Leiden                  11-06-17

16.13           0.6   Marijn Kriegsman                       27-12-00    Altis                   Leiden                  11-06-17

geen windgegevens bekend:

14.40                 Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Leiden                  11-06-17

15.48                 Niels van der Weide                    05-12-00    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

 

400 meter horden 83,8 cm

55.21                 Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Ninove (BEL)            16-06-17

57.56                 Robin Boersma                          13-09-01    AV NOP                  Emmeloord               17-06-17

58.12                 Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Epe                     23-04-17

58.49                 Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Epe                     23-04-17

59.41                 Koen Roskamp                           06-02-01    BAV                     Utrecht                 12-05-17

60.82                 Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Gorinchem               25-05-17

61.91                 Coen Huizer                            22-06-01    Leiden Atletiek         Gorinchem               25-05-17

62.42                 Floris Meeuwse                         03-12-00    Attila                  Gorinchem               25-05-17

62.63                 Netanel Dorothea                       22-11-00    Sparta                  Utrecht                 12-05-17

63.84                 Stephan van der Jagt                   14-07-01    AV '47                  Epe                     23-04-17

64.36                 Sjors van der Schot                    14-11-00    AV '23                  Gorinchem               25-05-17

65.14                 Thimo Henraat                          14-05-01    Feniks                  Epe                     23-04-17

65.46                 Youp Brouwer                           26-12-00    Flevo Delta             Emmeloord               17-06-17

 

400 meter horden 91,4 cm

59.17                 Bas Meester                            29-06-01    Hollandia               Drachten                28-05-17

60.23                 Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

60.56                 Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Zoetermeer              28-05-17

61.01                 Martijn Geerts                         28-12-00    Sparta                  Zoetermeer              28-05-17

61.90                 Julian van Meggelen                    02-08-01    De Spartaan             Naaldwijk               28-05-17

61.98                 Menno van den Broek                    26-10-01    DJA                     Etten-Leur              28-05-17

62.05                 Koen Roskamp                           06-02-01    BAV                     Haarlem                 07-05-17

62.34                 Floris Meeuwse                         03-12-00    Attila                  Drunen                  07-05-17

62.70                 Mika Taag                              02-06-00    KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

62.73                 Joep de Wit                            01-03-00    AV Almere '81           Haarlem                 07-05-17

63.73                 Mart-Ruben Nijhuis                     20-08-00    MPM                     Alphen aan den Rijn     28-05-17

64.63                 Jermo Harper                           04-05-01    Ilion                   Haarlem                 07-05-17

65.40                 Tom Willems                            04-05-00    AV ATH                  Uden                    28-05-17

 

hoogspringen

2.03                  Jaden Bernabela                        01-01-00    Haag Atletiek           Willemstad              16-04-17

2.03                  Stan Nijhuis                           19-04-01    Trias                   Amsterdam               18-06-17

1.98                  Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

1.95                  Robin Beks                             20-04-01    Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

1.95                  Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Emmen                   18-06-17

1.94                  Rick van de Noort                      17-08-00    AAV '36                 Amstelveen              04-06-17

1.90                  Jeroen Poiesz                          05-04-00    PAC                     Drunen                  07-05-17

1.90                  Jasper Slingerland                     13-09-00    Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

1.90                  Siem ter Braake                        30-10-00    GAC-Hilversum           Alphen aan den Rijn     28-05-17

1.90                  Daan Hoogers                           02-10-00    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

1.90                  Joost Sinke                            10-04-01    Spado                   Veenendaal              18-06-17

1.86                  Jelle de Jong                          15-02-99    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

1.85                  Joram van de Bospoort           JC     24-04-02    Climax                  Genderingen             06-05-17

1.85                  Alexander Schrage               JC     25-04-02    PAC                     Naaldwijk               06-05-17

1.85                  Finn Garritsen                         22-05-00    AV Argo                 Vught                   07-05-17

1.85                  Jasper debeij                          13-09-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               13-05-17

1.85                  Robin Boersma                          13-09-01    AV NOP                  Wijchen                 21-05-17

1.85                  Laurens Handels                        26-04-00    Swift                   Someren                 21-05-17

1.85                  Jelle Golbach                   JC     07-01-02    AV Haaksbergen          Wijchen                 21-05-17

1.85                  Maarten Debeij                  JC     26-05-02    Eindhoven Atletiek      Gemert                  03-06-17

1.85                  Olaf van de Pavert                     03-07-00    GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

1.85                  Sjoerd Visser                          02-03-00    Spirit-OB               Etten-Leur              11-06-17

1.85                  Jasper de Vries                        27-09-00    De Sperwers             Emmen                   18-06-17

1.84                  Marnix Kolkman                  JC     14-02-02    AV Edam                 Amstelveen              04-06-17

1.83                  Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               13-05-17

 

polsstokhoogspringen

4.81                  Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Rotterdam               10-06-17

4.60                  Siem ter Braake                        30-10-00    GAC-Hilversum           Veenendaal              18-06-17

4.50                  Philip van de Beek                     11-10-00    Phanos                  Den Haag                20-05-17

4.41                  Marnix Kolkman                  JC     14-02-02    AV Edam                 Rotterdam               10-06-17

4.30                  Jakob Pütz                             02-02-00    ATV Venray              Vught                   17-04-17

4.20                  Jos Hoogewerf                          10-01-00    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

4.11                  Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Rotterdam               10-06-17

4.10                  Bjorn Sloot                            17-03-00    Atletico '73            Assen                   28-05-17

4.10                  Daan Spiljard                          19-07-00    PAC                     Schoonhoven             02-06-17

4.10                  Maurits van der Ziel                   11-05-00    VAV                     Uden                    17-05-17

4.00                  Mattias Nab                            07-06-00    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

4.00                  Duane van Dijkhuizen            JC     03-08-02    Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

3.90                  Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Heerhugowaard           28-05-17

3.81                  Sam de Paauw                           09-08-01    Haag Atletiek           Rotterdam               10-06-17

3.80                  Bart Mulder                            02-05-00    AV Wijchen              Assen                   11-06-17

3.70                  Owen Beuckens                          04-03-01    AV NOP                  Donten                  07-06-17

3.70                  Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Tilburg                 11-06-17

3.61                  Tom de Pater                           26-07-01    VAV                     Rotterdam               10-06-17

3.60                  Quinten de Brabander                   15-06-00    Olympus '70             Gorinchem               25-05-17

3.55                  Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Amstelveen              05-06-17

3.55                  Rick van de Noort                      17-08-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

3.50                  Neal Ott                               19-05-01    Phanos                  Woerden                 30-04-17

3.50                  Igor Uiterwijk                         02-10-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

3.50                  Youri Fransen                          29-04-01    GAC-Hilversum           Amsterdam               25-05-17

3.50                  Jeroen Poiesz                          05-04-00    PAC                     Utrecht                 02-06-17

3.50                  Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

3.45                  Niels de Groot                         20-08-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

3.45                  Jesse Pupping                          14-02-00    Lycurgus                Amstelveen              05-06-17

3.41                  Rogier Derksen                         16-06-01    PAC                     Rotterdam               10-06-17

 

verspringen

6.98            0.4   Alexander Soethout                     29-09-98    DEM                     Amsterdam               25-05-17

6.96            2.0   Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Leiden                  11-06-17

6.51            2.6   Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Emmeloord               13-05-17

6.47            0.5   Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Wageningen              16-06-17

6.42            2.4   Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

6.41            -0.8  Damian Felter                   JC     09-04-03    PAC                     Gorinchem               25-05-17

6.38            2.7   Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Emmeloord               13-05-17

6.34            0.5   Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Amsterdam               25-05-17

6.29            1.9   Jelle de Jong                          15-02-99    Lycurgus                Amsterdam               25-05-17

6.27            0.2   Joshua Wegman                          19-02-00    Leiden Atletiek         Alphen aan den Rijn     28-05-17

6.25            0.2   Indy Wekker                            10-02-01    U-Track                 Amsterdam               25-05-17    adg

6.20            1.6   Mees Kappert                    JC     16-01-02    AV Salland              Emmeloord               13-05-17    njk

6.17            -2.1  Julian Erkelens                        29-11-01    Passaat                 Etten-Leur              11-06-17    njk

6.14            1.5   Shemar Martina                         23-03-01    Spirit-Lelystad         Leiden                  11-06-17    njk

6.10            -0.4  Delano de Oliveira Marreiros           27-01-00    KAV Holland             Amsterdam               25-05-17    njk

6.09            0.8   Daan Schuurman                         30-12-00    AV '47                  Leiden                  11-06-17

6.08            2.0   Gijs Hopman                            31-03-01    Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

6.07            -1.6  Floris Nolet                    JC     02-07-02    Prins Hendrik           Gemert                  06-05-17    njk

6.07            0.1   Sjoerd Pastoor                         23-01-01    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

6.06            0.9   Jarin van der Kooi                     19-03-00    Impala                  Sneek                   13-05-17

6.06            0.0   Quinten van Ommen               JC     04-01-02    Achilles-Top            Sittard                 10-06-17

6.03            -1.3  Sytze Bram de Witte                    22-08-00    Horror                  Sneek                   13-05-17

6.03            1.3   Maxim Scholma                          26-08-00    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

6.02            0.5   Fabian Biondina                        03-05-01    Spado                   Veenendaal              18-06-17

6.01            -1.6  David Cairo                            26-06-01    Phanos                  Sneek                   13-05-17

geen windgegevens bekend:

6.37                  Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17    njk

6.13                  Mark van der Linden             JC     30-01-03    Haag Atletiek           Den Haag                14-04-17

6.10                  Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

6.06                  Scott Boesten                          17-01-00    Unitas                  Heerlen                 15-04-17

6.00                  Robin Boersma                          13-09-01    AV NOP                  Heerenveen              08-04-17

met teveel rugwind:

6.54        w   2.9   Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

6.48        w   3.2   Damian Felter                   JC     09-04-03    PAC                     Naaldwijk               06-05-17

6.18        w   2.3   Julian Erkelens                        29-11-01    Passaat                 Etten-Leur              28-05-17

6.10        w   2.9   Kosheen Miran                   JC     15-03-02    Groningen Atletiek      Amstelveen              04-06-17

in onderlinge wedstrijd:

6.44            -0.3  Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

hink-stap-sprong

13.08           1.1   Joshua Wegman                          19-02-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

12.75           0.4   Fabian Biondina                        03-05-01    Spado                   Someren                 21-05-17

12.72           0.9   Koen Prud'homme van Reine              12-06-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

12.66           1.5   Brett Duff                             17-07-00    Sparta                  Oud Beijerland          21-05-17

12.56           0.0   Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Vught                   07-05-17

12.53           0.0   Daan Schuurman                         30-12-00    AV '47                  Utrecht                 21-05-17

12.51           -1.0  Matthew Klaver                         29-05-01    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

12.47           1.7   Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Drunen                  07-05-17

12.31           0.8   Jarin van der Kooi                     19-03-00    Impala                  Vught                   07-05-17

12.14           0.4   Robin Boersma                          13-09-01    AV NOP                  Wijchen                 21-05-17

12.12           0.0   Marvens Bruinsma                       11-08-01    AV Heerenveen           Harderwijk              18-06-17

12.11           0.7   Finn de Graaf                   JC     20-04-03    Attila                  Tilburg                 05-06-17

12.09           0.0   Jasper de Vries                        27-09-00    De Sperwers             Vught                   07-05-17

12.01           0.0   Tom Driessen                           14-01-00    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

11.93           -2.0  Gabriël Cornelissen                    03-04-01    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

11.88           -0.2  Owen Beuckens                          04-03-01    AV NOP                  Zwolle                  19-04-17

11.82           -0.4  Joris van Dreumel                      25-10-01    Nijmegen Atletiek       Wijchen                 21-05-17

11.79           -0.3  David Cairo                            26-06-01    Phanos                  Amsterdam               21-05-17

11.70           -1.3  Bram van der Laan                      15-02-01    GAC-Hilversum           Hilversum               22-04-17

11.69           0.4   Cas Weijers                            05-10-01    DAK                     Someren                 21-05-17

11.68           1.5   Scott Boesten                          17-01-00    Unitas                  Drunen                  07-05-17

11.66           1.1   Marijn Kriegsman                       27-12-00    Altis                   Utrecht                 21-05-17

11.65           0.0   Sjoerd Visser                          02-03-00    Spirit-OB               Oud Beijerland          21-05-17

11.57           1.2   Alexander Meijkamp                     27-02-01    Hellas                  Utrecht                 21-05-17

11.54           0.1   Niels Maréchal                         06-12-00    AV Valkenswaard         Eindhoven               30-04-17

geen windgegevens bekend:

11.96                 Scott Boesten                          17-01-00    Unitas                  Den Haag                20-05-17

11.94                 Yanick Geluk                           12-02-01    R' dam Atletiek         Gorinchem               30-04-17

met teveel rugwind:

12.74       w   2.5   Mattias Nab                            07-06-00    AAV '36                 Utrecht                 21-05-17

12.57       w   3.8   Nils Oude Lenferink                    05-05-00    MPM                     Leiden                  30-04-17

12.30       w   2.4   Martijn Geerts                         28-12-00    Sparta                  Alphen a/d Rijn         30-04-17

12.05       w   3.2   Igor Uiterwijk                         02-10-00    KAV Holland             Haarlem                 07-05-17

11.72       w   2.8   Jermo Harper                           04-05-01    Ilion                   Alphen a/d Rijn         30-04-17

 

kogelstoten 5 kg

17.98                 Shaquille Emanuelson                   08-01-00    PAC                     Groningen               15-04-17

17.52                 Mattijs Mols                           22-04-00    Attila                  Rijen                   18-06-17

15.84                 Ruud Louter                            09-09-00    Vereniging Zeeland AtletHulst                   05-06-17

14.93                 Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Emmeloord               13-05-17

14.56                 Thijs Meershoek                        16-07-00    Sparta                  Oud Beijerland          21-05-17

14.44                 Noah Lauwers                           29-03-01    RK HAV                  Zierikzee               20-05-17

14.04                 Pim Groen                              28-03-00    PAC                     Oud Beijerland          21-05-17

13.94                 Jerôme Kemper                          11-04-00    Ilion                   Utrecht                 21-05-17

13.87                 Joris Pals                             07-07-00    Feniks                  Amsterdam               25-05-17

13.64                 Sytze Bram de Witte                    22-08-00    Horror                  Heerenveen              08-04-17

13.58                 Dario Podda                            24-04-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

13.29                 Merijn Nolet                           17-05-00    Prins Hendrik           Tilburg                 11-06-17

13.26                 Thies Coenen                           15-05-01    Swift                   Tilburg                 11-06-17

13.21                 Martijn Beekhuis                       14-04-00    KAV Holland             Amsterdam               21-05-17

13.15                 Jarin van der Kooi                     19-03-00    Impala                  Heerenveen              08-04-17

13.04                 Phill Pols                             20-02-01    Atledo                  Dongen                  08-04-17

12.82                 Gijs Wolters                                                               Uden                    17-05-17

12.80                 Jori Verroen                           19-02-01    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

12.63                 Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Den Haag                14-04-17

12.61                 Youko van der Blom                     07-05-01    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

12.59                 Tim de Greef                           07-05-01    Altis                   Leiden                  11-06-17

12.57                 Mark van der Linden             JC     30-01-03    Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

12.46                 Marten Voorberg                        27-08-00    Lycurgus                Amsterdam               21-05-17

12.44                 Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               13-05-17

12.37                 Robin van Opstal                       17-01-01    Spirit-OB               Etten-Leur              11-06-17

12.31                 Jitse van Esch                         27-04-00    AAV '36                 Amstelveen              04-06-17

12.26                 Wessel Wiersema                        18-05-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

12.23                 Taro Swart                             18-03-01    Spiridon                Dongen                  08-04-17

12.19                 Enrique van Zutven                     29-06-01    Prins Hendrik           Tilburg                 11-06-17

12.13                 Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               13-05-17

12.05                 Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  03-06-17

12.02                 Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Emmeloord               13-05-17

12.02                 Bram van der Laan                      15-02-01    GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

in onderlinge wedstrijd:

12.05                 Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Haarlem                 02-04-17

 

discuswerpen 1,5 kg

59.63                 Shaquille Emanuelson                   08-01-00    PAC                     Groningen               15-04-17

54.29                 Mattijs Mols                           22-04-00    Attila                  Rotterdam               03-06-17

44.95                 Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Deventer                02-06-17

42.95                 Joris Pals                             07-07-00    Feniks                  Amsterdam               25-05-17

42.91                 Tim de Greef                           07-05-01    Altis                   Soest                   19-05-17

42.67                 Pim Groen                              28-03-00    PAC                     Vierpolders             13-04-17

42.25                 Owen Smidt                             31-07-00    AAC '61                 Amsterdam               25-05-17

41.98                 Martijn Beekhuis                       14-04-00    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

41.66                 Teun de Koning                  JC     21-05-02    Lycurgus                Den Helder              12-05-17

41.62                 Daan Schade                            06-04-01    Flevo Delta             Amsterdam               25-05-17

40.90                 Wessel Wiersema                        18-05-00    Leiden Atletiek         Leiden                  19-05-17

40.81                 Thijs Meershoek                        16-08-00    Sparta                  Leiden                  19-05-17

40.78                 Fabiël Wijnhoven                       24-10-01    Achilles-Top            Eindhoven               19-05-17

40.67                 Remie Geurts                           08-02-01    Unitas                  Vught                   17-04-17

40.59                 Rik van der Made                       22-08-00    THOR                    Someren                 21-05-17

40.39                 Bodhy Wijnings                         04-01-00    Spiridon                Someren                 21-05-17

40.26                 Sytze Bram de Witte                    22-08-00    Horror                  Sneek                   14-05-17

39.75                 Fabiël  Wijnhoven                      24-10-01    Achilles-Top            Übach-Palenberg (GER)   25-03-17

39.69                 Robin van Opstal                       17-01-01    Spirit-OB               Oud Beijerland          21-05-17

38.56                 Jannis Fischer (   )                   21-10-00    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

38.00                 Taro Swart                             18-03-01    Spiridon                Amsterdam               25-05-17

37.93                 Kjell Broos                            16-04-00    Sprint                  Someren                 21-05-17

37.64                 Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Emmeloord               14-05-17

37.51                 Merijn Nolet                           17-05-00    Prins Hendrik           Vught                   17-04-17

37.45                 Bjorn Sloot                            17-03-00    Atletico '73            Emmeloord               14-05-17

37.35                 Jori Verroen                           19-02-01    Haag Atletiek           Den Haag                02-04-17

37.20                 Gijs Wolters                                                               Uden                    17-05-17

36.48                 Jannis Fischer                         21-10-00    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

36.35                 Julian Vos                             06-08-00    PEC 1910                Wijchen                 21-05-17

36.31                 Bo Herrewijnen                         04-06-01    Olympus '70             Oud Beijerland          21-05-17

 

kogelslingeren 5 kg

61.47                 Joris Pals                             07-07-00    Feniks                  Fränkisch-Crumbach (GER)05-06-17

54.46                 Daan Schade                            06-04-01    Flevo Delta             Eindhoven               04-02-17

49.17                 Teun de Koning                  JC     21-05-02    Lycurgus                Den Helder              12-05-17

43.74                 Max Kuin                               13-04-00    SAV                     Grootebroek             26-03-17

40.11                 Tim de Greef                           07-05-01    Altis                   Amersfoort              23-04-17

38.71                 Bart de Loo                            04-01-00    Eindhoven Atletiek      Eindhoven               04-02-17

38.15                 Floris Smink                    JC     12-08-03    AC TION                 Zwolle                  05-03-17

32.87                 Dylan Langeveld                        22-06-01    DEM                     Grootebroek             26-03-17

32.51                 Taro  Swart                            18-03-01    Spiridon                Boskoop                 22-04-17

32.07                 Luuk van Keulen                        06-07-01    GAC- Hilversum          Rotterdam               21-01-17

24.36                 Jesper Vrijenhoek                      18-08-00    R' dam Atletiek         Rotterdam               21-01-17

23.61                 Mats Beentjes                          10-11-01    DEM                     Grootebroek             26-03-17

22.52                 Teun Wisse                             18-07-01    Leiden Atletiek         Utrecht                 12-05-17

 

speerwerpen 700 gram

55.89                 Jori Verroen                           19-02-01    Haag Atletiek           Etten-Leur              11-06-17

55.40                 Robbie Louw (RSA)                      22-05-01    PAC                     Etten-Leur              11-06-17

55.18                 Sjoerd Pastoor                         23-01-01    Sprint                  Tilburg                 11-06-17

52.44                 Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

52.05                 Jeroen Maas                            10-01-01    Spado                   Tilburg                 11-06-17

51.70                 Julian Vos                             06-08-00    PEC 1910                Assen                   11-06-17

51.56                 Finnian van der Steenhoven             01-05-00    PAC                     Gorinchem               25-05-17

51.31                 Bram van der Laan                      15-02-01    GAC-Hilversum           Utrecht                 02-06-17

50.77                 Youri Sheppard                         02-10-00    Spado                   Tilburg                 11-06-17

50.74                 Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Emmeloord               14-05-17

50.64                 Bodhy Wijnings                         04-01-00    Spiridon                Someren                 21-05-17

50.25                 Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Emmeloord               14-05-17

50.08                 Koen Prud'homme van Reine              12-06-00    Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

50.05                 Jos Hoogewerf                          10-01-00    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

49.87                 Rik Barlo                              28-07-00    Pijnenburg              Leiden                  11-06-17

49.67                 Jitse van Esch                         27-04-00    AAV '36                 Soest                   19-05-17

48.28                 Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Deventer                02-06-17

46.48                 Phill Pols                             20-02-01    Atledo                  Dongen                  08-04-17

46.41                 Thijs Meershoek                        16-07-00    Sparta                  Oud Beijerland          21-05-17

46.22                 Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Naaldwijk               19-05-17

46.16                 Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

46.05                 Martijn Beekhuis                       14-04-00    KAV Holland             Heerhugowaard           11-06-17

45.92                 Daan Hoomoedt                          09-04-00    PAC                     Spijkenisse             22-04-17

45.20                 Daan van der Lee                       09-05-01    AAV '36                 Leiden                  11-06-17

45.18                 Olle Bosma                             23-06-00    Lycurgus                Castricum               07-06-17

45.11                 Jelle Dijkshoorn                       17-08-00    Fortuna                 Etten-Leur              11-06-17

 

gewichtwerpen 9,08 kg

19.79                 Joris Pals                             07-07-00    Feniks                  Rotterdam               22-04-17

13.03                 Luuk van Keulen                        06-07-01    GAC- Hilversum          Rotterdam               21-01-17

10.29                 Jesper Vrijenhoek                      18-08-00    R' dam Atletiek         Rotterdam               21-01-17

 

10-kamp

                      100m  * ver   * kogel * hoog * 400m *110mH*discus* polsh*speer* 1500m * windgegevens

7105                  Léon Mak                               05-09-00    De Gemzen               Emmeloord               14-05-17

                      11,45 * 5,78 * 14,93 * 1,89 * 52,26 * 14,42 * 43,74 * 4,80 * 47,41 * 5.03,86 * 0,4 * 1,5 * 0,7

6382                  Sven Jansons                           19-07-01    Altis                   Emmeloord               14-05-17

                      11,23 * 6,91 * 12,13 * 1,83 * 53,33 * 14,43 * 31,76 * 3,40 * 37,86 * 5.00,32 * 0,5 * 1,7 * 0,7

6196                  Benjamin Coolen                        04-02-01    Haag Atletiek           Emmeloord               14-05-17

                      11,71 * 5,82 * 12,38 * 1,68 * 53,77 * 15,69 * 37,64 * 4,00 * 50,25 * 5.03,56 * 0,5 * 2,1 * 0,7

6077                  Sil Negenman                           28-05-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

                      11,29 * 6,38 * 12,02 * 1,68 * 51,17 * 14,35 * 26,95 * 3,20 * 41,15 * 5.08,28 * 0,4 * 2,7 * 0,7

5943                  Antonny Ediagbonya                     06-03-01    Ciko '66                Gemert                  04-06-17

                      12,01 * 6,54 * 12,05 * 1,98 * 60,00 * 16,04 * 31,03 * 3,50 * 52,44 * 5.18,13 * -0,2 * 2,9 * 0,7

5876                  Rick van de Noort                      17-08-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

                      11,76 * 5,57 * 11,78 * 1,94 * 55,95 * 15,26 * 30,03 * 3,55 * 4.2,41 * 506,73 * 0,6 * -0,9 * -0,1

5855                  Jos Hoogewerf                          10-01-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

                      11,95 * 5,94 * 10,64 * 1,68 * 55,40 * 15,09 * 35,77 * 3,90 * 42,63 * 5.11,14 * 0,8 * 1,1 * 0,7

5776                  Ezra Verboom                           21-11-01    AV Haarlemmermeer       Emmeloord               14-05-17

                      11,62 * 5,74 * 11,15 * 1,62 * 51,80 * 17,63 * 35,14 * 3,70 * 50,74 * 5.12,98 * 0,5 * 2,0 * 0,6

5759                  Bart Mulder                            02-05-00    AV Wijchen              Emmeloord               14-05-17

                      12,18 * 5,87 * 10,36 * 1,77 * 55,42 * 15,45 * 32,90 * 3,70 * 44,04 * 5.03,60 * 0,8 * 1,4 * 0,6

5758                  Mattias Nab                            07-06-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

                      11,82 * 5,60 * 11,44 * 1,74 * 52,77 * 15,37 * 27,90 * 3,65 * 30,99 * 4.42,33 * 0,6 * -1,0 * -0,1

5753                  Bjorn Sloot                            17-03-00    Atletico '73            Emmeloord               14-05-17

                      11,91 * 5,74 * 10,81 * 1,68 * 55,15 * 15,49 * 37,45 * 3,90 * 38,78 * 5.14,34 * 0,8 * 1,1 * 0,6

5745                  Sven Roosen                            27-07-01    Eindhoven Atletiek      Emmeloord               14-05-17

                      11,62 * 6,51 * 11,25 * 1,77 * 51,49 * 14,71 * 26,85 *  NM * 44,90 * 4.52,29 * 0,4 * 2,6 * 0,7

5678                  Sytze Bram de Witte                    22-08-00    Horror                  Sneek                   14-05-17

                      11,90 * 6,03 * 13,27 * 1,65 * 54,72 * 16,29 * 40,26 * 2,30 * 40,23 * 4.52,79 * 0,5 * -1,3 * 0,6

5470                  Ferrie Hamer                           25-02-01    Haag Atletiek           Emmeloord               14-05-17

                      11,94 * 5,95 * 11,66 * 1,65 * 54,23 * 16,43 * 28,25 * 3,30 * 40,30 * 5.07,25 * 0,5 * 2,0 * 0,7

5458                  Youri Fransen                          29-04-01    GAC-Hilversum           Amstelveen              05-06-17

                      12,15 * 5,65 * 10,97 * 1,74 * 55,04 * 16,74 * 34,38 * 3,25 * 38,50 * 4.59,07 * 1,7 * -1,2 * 0,0

5409                  Hans Harting                           04-02-00    AV '47                  Emmeloord               14-05-17

                      12,00 * 5,50 * 10,49 * 1,59 * 54,42 * 16,13 * 30,10 * 3,20 * 40,52 * 4.46,06 * 0,5 * 2,4 * 0,7

5387                  Lars Adriaanse                         07-05-01    Haag Atletiek           Emmeloord               14-05-17

                      11,66 * 5,98 * 11,94 * 1,65 * 52,46 * 17,93 * 28,51 * 2,60 * 44,01 * 5.02,81 * 0,5 * 1,3 * 0,6

5384                  Mika Taag                              02-06-00    KAV Holland             Emmeloord               14-05-17

                      11,99 * 5,92 * 10,09 * 1,56 * 53,89 * 15,06 * 29,47 * 3,30 * 30,64 * 5.00,34 * 0,8 * 3,1 * 0,7

5328                  Jarin van der Kooi                     19-03-00    Impala                  Sneek                   14-05-17

                      11,89 * 6,06 * 13,05 * 1,70 * 57,49 * 16,79 * 34,43 * 2,40 * 39,38 * 5.12,98 * 0,5 * 0,9 * 0,6

5286                  Jitse van Esch                         27-04-00    AAV '36                 Amstelveen              05-06-17

                      12,49 * 5,83 * 12,31 * 1,64 * 57,19 * 17,78 * 26,48 * 3,25 * 46,96 * 4.46,45 * 1,7 * 0,2 * 0,0

5196                  Jesse Pupping                          14-02-00    Lycurgus                Amstelveen              05-06-17

                      12,52 * 5,48 * 11,11 * 1,69 * 57,43 * 17,04 * 35,61 * 3,45 * 39,63 * 5.16,10 * 1,7 * 0,0 * 0,0

5180                  Boris Hoogervorst                      13-10-00    KAV Holland             Amstelveen              05-06-17

                      11,95 * 5,93 * 09,79 * 1,69 * 57,00 * 16,20 * 33,39 * 2,65 * 39,27 * 5.16,40 * 0,6 * -0,9 * 0,0

5044                  Julian Jansen                          27-01-01    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                      11,53 * 6,42 * 12,44 * 1,65 * 53,80 * 15,58 * 32,87 *  NM * 46,16 *     DNF * 0,4 * 2,4 * 0,7

5010                  Owen Beuckens                          04-03-01    AV NOP                  Emmeloord               14-05-17

                      12,59 * 4,97 * 11,14 * 1,77 * 57,15 * 16,38 * 33,22 * 3,00 * 30,03 * 5.02,48 * 0,8 * 1,7 * 0,7

 

 

4 x 100 meter clubteams

44.21                 Rotterdam                       JC                 PAC                     Naaldwijk               06-05-17

44.73                 Den Haag                                           Sparta                  Oud Beijerland          21-05-17

44.74                 Eindhoven                                          Eindhoven Atletiek      Someren                 21-05-17

44.97                 Den Haag                                           Haag Atletiek           Oud Beijerland          21-05-17

45.12                 Boskoop                                            AV '47                  Leiden                  11-06-17

45.27                 Haarlem                                            KAV Holland             Amsterdam               21-05-17

45.36                 Alphen aan de Rijn                                 AAV '36                 Leiden                  11-06-17

45.56                 Lisse                                              De Spartaan             Amsterdam               21-05-17

45.74                 Heerhugowaard                   JC                 Hera                    Alkmaar                 27-05-17

46.00                 Helmond                                            HAC                     Tilburg                 11-06-17

46.06                 Zwolle                                             PEC 1910                Assen                   11-06-17

46.15                 Hilversum                                          GAC-Hilversum           Leiden                  11-06-17

46.27                 Leiden                                             Leiden Atletiek         Utrecht                 21-05-17

46.37                 Oud-Beijerland                                     Spirit-OB               Oud Beijerland          21-05-17

46.41                 Krommenie                                          Lycurgus                Heerhugowaard           11-06-17

46.45                 Dordrecht                                          Fortius                 Etten-Leur              11-06-17

46.46                 Vught                                              Prins Hendrik           Someren                 21-05-17

46.63                 Gouda                                              AV Gouda                Utrecht                 21-05-17

46.70                 Roermond                                           Swift                   Tilburg                 11-06-17

46.73                 Brielle                                            Voorne Atletiek         Etten-Leur              11-06-17

46.77                 Amersfoort                                         Altis                   Utrecht                 21-05-17

46.90                 Bergen op Zoom                                     Spado                   Tilburg                 11-06-17

46.98                 Barendrecht                                        Energie                 Oud Beijerland          21-05-17

47.00                 Nijmegen                                           Nijmegen Atletiek       Assen                   11-06-17

47.16                 Zoetermeer                                         Ilion                   Utrecht                 21-05-17

47.16                 Groningen                                          Groningen Atletiek      Assen                   11-06-17

47.18                 Amsterdam                                          Phanos                  Amsterdam               21-05-17

47.20                 Apeldoorn                       JC                 AV '34                  Haaksbergen             27-05-17

47.39                 Amsterdam                       JC                 Feniks                  Bussum                  10-06-17

47.44                 Purmerend                                          NEA-Volharding          Heerhugowaard           11-06-17