Dit is de jaarranglijst over 2012 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 3 oktober 2012.
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op 17 december 2012.

Onze excuses voor de trage updates van de senioren/AB lijsten in sommige periodes dit jaar. Met nieuwe aanwas van vrijwilligers verwachten we het probleem op te lossen voor komende seizoenen.
Mochten er nieuwe foutjes in de lijst zijn geslopen, of eerdere feedback weggevallen - geef het graag door!?

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever

Jongens B

100 meter

11.17       0.7   Riangenel Janga                        02/08/96  Ilion                   Breda               02/06/12
11.23       0.8   Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Emmeloord           17/05/12
11.23       0.7   Serapis Janga                          05/10/95  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
11.24       1.2   Milan Lips                             03/02/95  Ilion                   Assen               20/05/12
11.28       1.7   Noah Heijnen                           29/03/95  Delta Sport             Heusden (BEL)       07/07/12
11.35       1.1   Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Best                30/06/12
11.35       0.7   Meron Gijsbertha                       16/12/96  Atos                    Utrecht             10/08/12
11.39       0.4   Shaquille Brahm                 JC     18/01/97  U-Track                 Utrecht             10/08/12
11.42       0.3   Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Steenbergen         10/06/12
11.44       0.8   Billy de Walle                         07/08/95  Haag Atletiek           Barcelona (ESP)     03/05/12
11.46       0.7   Maarten Stuivenberg                    25/04/95  VAV                     Breda               02/06/12
11.49       0.8   Hugo Maathuis                          08/02/96  Atletiek Maastricht     Emmeloord           17/05/12
11.52       1.1   Nieno Schuur                           20/10/95  AV Almere '81           Amsterdam           27/05/12
11.53       0.8   Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Emmeloord           17/05/12
11.56       1.2   Sem Oolbekkink                         05/05/96  Hanzesport              Amersfoort          11/05/12
11.57       0.0   Jason Gillissen                        11/06/96  AV '56                  Zierikzee           13/05/12
11.57       0.2   Bart Bosch                             20/04/96  PAC                     Rotterdam           18/05/12
11.57       0.1   Koen Bastiaansen                       07/03/95  Sprint                  Breda               02/06/12
11.57       0.7   Sander Brugge                   JC     16/04/97  SV Veendam              Amsterdam           26/08/12
11.59       0.6   Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
11.59       1.5   Jurre Wildschut                        10/03/96  GAC-Hilversum           Best                09/09/12
11.60       -0.6  Thomas Potma                           20/04/96  Energie                 Oud-Beijerland      04/04/12
11.60       0.5   Thom Slot                              09/08/95  Trias                   Heiloo              20/07/12
11.61       0.0   Joris van Gool                  JC     04/04/98  Spiridon                Zierikzee           13/05/12
11.61       0.6   Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Amsterdam           26/08/12
11.61       0.2   Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Wageningen          21/09/12

11.62       0.7   Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Leiden              29/08/12
11.62       0.3   Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Krommenie           15/09/12
11.63       0.7   Rutger Postma                   JC     09/10/97  AV Haarlemmermeer       Amsterdam           26/08/12
11.65       1.1   Michael Hooper                         31/03/95  Spirit-Lelystad         Amsterdam           27/05/12
11.66       -0.2  Jacco Kremers                          10/05/95  Altis                   Breda               02/06/12
11.66       0.2   Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Breda               02/06/12
11.68       0.0   Remco de Groot                         23/06/96  AAV '36                 Delft               13/05/12
11.68       -0.9  Jeffrey van Oorschot                   23/06/95  Spado                   Steenbergen         10/06/12
11.69       1.5   Sander van der Waals                   03/02/95  Sprint                  Best                09/09/12
11.70       0.3   Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Beverwijk           13/05/12
11.71       0.2   Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Emmeloord           17/05/12
11.72       0.8   Rowin Koekoek                          13/07/96  HAC '63                 Emmeloord           17/05/12
11.72       -0.1  David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Breda               02/06/12
11.73       1.8   Michen Biesaart                 JC     05/06/97  Ilion                   Veenendaal          21/04/12
11.73       -0.1  Tom van Rijswijk                       13/04/96  AAV '36                 Breda               02/06/12
11.73       0.4   Denisio Palas                          30/11/95  Atos                    Utrecht             10/08/12
geen windgegevens bekend:
11.31             Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Naaldwijk           20/09/12
11.42             Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Bergen op Zoom      26/05/12
11.43             Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Spijkenisse         24/06/12
11.47             Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Santpoort           21/04/12
11.49             Jason Gillissen                        11/06/96  AV '56                  Oud-Beijerland      09/06/12
11.49             Rowin Koekoek                          13/07/96  HAC '63                 Stadskanaal         07/07/12
11.50             Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Drachten            24/06/12
11.52             Sander van der Waals                   03/02/95  Sprint                  Zaandam             07/07/12
11.56             Jacco Kremers                          10/05/95  Altis                   Ede                 22/04/12
11.60             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Veenendaal          01/09/12
11.60             Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Vlissingen          08/09/12
11.61             Tey Berendschot                 JC     08/08/97  Atletiek Maastricht     Dongen              01/09/12
11.61             Nick Barelds                           28/03/96  AV '34                  Apeldoorn           31/03/12
11.64             Henry Blume                            10/08/96  AV Heerenveen           Drachten            24/06/12
11.66             Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Hoorn               01/04/12
11.70             Johan Ouwehand                  JC     11/08/97  AV Edam                 Amsterdam           26/05/12
11.70             Arjan Roona                            25/02/96  Groningen Atletiek      Drachten            24/06/12
11.71             Arend-Jan Spierenburg                  16/06/95  Cialfo                  Almelo              22/04/12
11.73             Job Beintema                           24/05/95  Trias                   Tilburg             22/04/12
met teveel rugwind:
11.23     w 6.6   Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Vlissingen          23/06/12
11.28     w 4.5   Billy de Walle                         07/08/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           24/06/12
11.32     w 5.2   Maarten Stuivenberg                    25/04/95  VAV                     Amsterdam           22/04/12
11.33     w 3.3   Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Best                30/06/12
11.44     w 2.3   Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Zwolle              08/09/12
11.51     w 2.9   Jurre Wildschut                        10/03/96  GAC-Hilversum           Amsterdam           27/05/12
11.52     w 6.1   David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Oosterhout          23/06/12
11.59     w 2.2   Remco de Groot                         23/06/96  AAV '36                 Gouda               17/05/12
11.59     w 3.2   Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Haarlem             26/05/12
11.61     w 5.6   Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Zutphen             23/06/12
11.62     w 2.7   Tom van Rijswijk                       13/04/96  AAV '36                 Zoetermeer          16/09/12
11.73     w 5.0   Jacco van den Bergh                    03/05/95  Scopias                 Someren             15/04/12

150 meter

17.34       0.9   Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Leiden              09/05/12
17.39       0.1   Shaquille Brahm                 JC     18/01/97  U-Track                 Utrecht             31/08/12
17.55       -0.1  Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Utrecht             31/08/12
17.60       1.0   Stefan Benders                         31/01/95  HAC                     Helmond             09/04/12
geen windgegevens bekend:
17.28             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Veenendaal          01/09/12
betere handtijden:
17.2              Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Beverwijk           13/04/12
17.2              Niels Venema                           25/07/95  Groningen Atletiek      Steenwijk           13/07/12
17.2              Widmer van der Graaf                   20/02/95  Groningen Atletiek      Steenwijk           13/07/12
17.3              Sander Brugge                   JC     16/04/97  SV Veendam              Steenwijk           13/07/12

200 meter

22.51       1.2   Riangenel Janga                        02/08/96  Ilion                   Assen               20/05/12
22.82       -0.3  Job Beintema                           24/05/95  Trias                   Hilversum           20/05/12
22.87       0.2   Michael Hooper                         31/03/95  Spirit-Lelystad         Soest               01/09/12
22.89       0.5   Milan Lips                             03/02/95  Ilion                   Breda               03/06/12
22.90       0.5   Maarten Stuivenberg                    25/04/95  VAV                     Breda               03/06/12
23.03       0.0   Arend-Jan Spierenburg                  16/06/95  Cialfo                  Emmen               20/05/12
23.07       0.0   Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Heiloo              03/08/12
23.16       -0.8  Billy de Walle                         07/08/95  Haag Atletiek           Den Haag            19/08/12
23.16       0.3   Noah Heijnen                           29/03/95  Delta Sport             Wageningen          21/09/12
23.17       1.0   Bart Bosch                             20/04/96  PAC                     Rotterdam           18/05/12
23.17       1.0   Evbako Ogbeide                  JC     25/02/97  PAC                     Rotterdam           18/05/12
23.20       0.3   Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Wageningen          21/09/12
23.28       0.9   Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Gouda               17/05/12
23.29       -0.1  Meron Gijsbertha                       16/12/96  Atos                    Utrecht             10/08/12
23.33       1.1   Max Kooijmans                          26/03/96  Achilles-EL             Etten-Leur          23/09/12
23.35       0.6   Bastiaan Bouman                        05/01/95  Trias                   Krommenie           01/07/12
23.42       -0.4  Thomas van Klaveren                    11/12/95  AAV '36                 Zaandam             20/05/12
23.47       0.3   Jeffrey van Oorschot                   23/06/95  Spado                   Breda               03/06/12
23.49       0.7   Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Gouda               17/05/12
23.50       -0.4  Jurre Wildschut                        10/03/96  GAC-Hilversum           Tilburg             22/04/12
23.51       -0.1  Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Heiloo              17/08/12
23.61       0.7   Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Gouda               17/05/12
23.65       0.1   Roel Huijsmans                         12/04/96  Flevo Delta             Heerde              24/05/12
23.67       0.2   Remco de Groot                         23/06/96  AAV '36                 Amsterdam           22/04/12
23.68       0.7   Koen Bastiaansen                       07/03/95  Sprint                  Breda               03/06/12
23.69       0.7   Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Breda               03/06/12
23.71       1.1   Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Etten-Leur          23/09/12
23.72       0.4   Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Breda               03/06/12
23.73       0.2   Shaquille Brahm                 JC     18/01/97  U-Track                 Utrecht             10/08/12
23.74       1.2   Sem Oolbekkink                         05/05/96  Hanzesport              Wageningen          18/05/12
geen windgegevens bekend:
23.51             Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Spijkenisse         24/06/12
23.56             Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Drachten            24/06/12
23.64             Marinio Mac Andrew                     13/11/95  Atos                    Grootebroek         20/05/12
met teveel rugwind:
23.06     w 6.9   Billy de Walle                         07/08/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           24/06/12

300 meter

36.58             Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Gladbeck (GER)      08/09/12
36.81             Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Gouda               29/06/12
36.82             Max Kooijmans                          26/03/96  Achilles-EL             Utrecht             31/08/12
37.09             Roel Huijsmans                         12/04/96  Flevo Delta             Dronten             07/04/12
37.41             Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Gladbeck (GER)      08/09/12
37.49             Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Amsterdam           29/07/12
38.26             Thijs Dumas                            09/11/96  Spado                   Zevenbergen         06/06/12
38.46             Maurice de Haan                        03/07/96  Leiden Atletiek         Leiden              09/05/12

400 meter

49.92             Thomas van Klaveren                    11/12/95  AAV '36                 Gouda               17/05/12
50.33             Roel Huijsmans                         12/04/96  Flevo Delta             Breda               03/06/12
50.60             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Breda               03/06/12
51.20             Serapis Janga                          05/10/95  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
51.31             Arend-Jan Spierenburg                  16/06/95  Cialfo                  Hilversum           08/07/12
51.37             Jurre Wildschut                        10/03/96  GAC-Hilversum           Breda               03/06/12
51.43             Max Kooijmans                          26/03/96  Achilles-EL             Etten-Leur          23/09/12
51.48             Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Breda               02/06/12
51.56             Maarten Stuivenberg                    25/04/95  VAV                     Grootebroek         20/05/12
51.56             Paul van der Sluijs                    30/01/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           06/09/12
51.60             Bastiaan Bouman                        25/08/95  Trias                   Zoetermeer          16/09/12
51.76             Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Breda               03/06/12
52.02             Tony van Diepen                        17/04/96  Hera                    Heiloo              20/07/12
52.07             Michael Hooper                         31/03/95  Spirit-Lelystad         Wageningen          20/07/12
52.09             Yorben Ruiter                          19/08/95  PAC                     Spijkenisse         20/05/12
52.35             Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Best                09/09/12
52.61             David van der Vlugt                    01/05/95  Suomi                   Alkmaar             06/07/12
52.80             Thijs Verwoerd                         17/04/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
52.87             Tristan Smart                          04/05/96  Atos                    Amsterdam           27/05/12
52.96             Sven Rumawatine                        30/05/95  MPM                     Emmen               20/05/12
52.97             Maurice de Haan                        03/07/96  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
52.98             Tom Vonk                               13/05/95  De Spartaan             Zoetermeer          16/09/12
53.04             Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Hoorn               22/04/12
53.26             Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Wageningen          21/09/12
53.27             Thijs Dumas                            09/11/96  Spado                   Amsterdam           27/05/12
53.47             Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Utrecht             13/07/12
53.58             Thomas van Laar                        13/09/95  Cialfo                  Emmen               20/05/12
53.67             Hans Velthuis                          25/07/95  Ciko '66                Venray              13/05/12
53.68             Ruben van Dijk                         03/03/95  AV '34                  Zoetermeer          16/09/12
53.75             Jasper Koopmans                        09/02/96  Hellas                  Santpoort           10/06/12
53.79             Jordy Dikkens                          24/10/95  De Sprinter             Harderwijk          04/07/12

800 meter

1.54,36           Yorben Ruiter                          19/08/95  PAC                     Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
1.55,85           Milco Hahury                           03/10/95  Cifla                   Breda               02/06/12
1.55,98           Joost Wieleman                         15/08/95  AV Almere '81           Utrecht             13/07/12
1.56,00           Niek Blikslager                        13/06/95  Groningen Atletiek      Hengelo             27/05/12
1.56,02           Rob ter Burg                           04/01/95  Noordkop                Breda               02/06/12
1.56,29           Tony van Diepen                        17/04/96  Hera                    Breda               02/06/12
1.56,77           Bart van Nunen                         24/09/95  Passaat                 Leiden              09/06/12
1.56,87           Sjoerd Weijers                         02/10/95  Nijmegen Atletiek       Eindhoven           27/06/12
1.56,99           Paul van der Sluijs                    30/01/95  Haag Atletiek           Breda               02/06/12
1.57,00           Vincent Hazeleger                      21/08/95  Trias                   Utrecht             31/08/12
1.57,14           Bastiaan Bouman                        01/05/95  Trias                   Breda               02/06/12
1.57,54           Jordy Dikkers                          24/10/95  De Sprinter             Breda               02/06/12
1.58,72           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Breda               01/06/12
1.59,36           Ivan Feitsma                    JC     28/12/97  Athlos                  Gladbeck (GER)      08/09/12
1.59,75           Thomas van Laar                        13/09/95  Cialfo                  Breda               01/06/12
1.59,80           Bram Buigel                            12/05/95  Groningen Atletiek      Breda               01/06/12
1.59,91           Bob den Hartigh                        04/01/96  Fortuna                 Delft               13/05/12
2.00,08           Roel Huijsmans                         12/04/96  Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
2.00,08           Niels Aarts                            18/06/95  Gen. MichaŽlis          Helmond             19/06/12
2.00,08           Brian Smith                     JC     01/03/97  Startbaan               Amsterdam           26/08/12
2.00,18           Hidde Slager                           05/08/95  PAC                     Delft               13/05/12
2.00,39           Casper van der Putten                  20/05/95  Eindhoven Atletiek      Helmond             19/06/12
2.00,44           Jelmer van der Linden                  15/10/96  Statina                 Utrecht             31/08/12
2.00,65           Lars Remijn                            18/06/95  DEM                     Wageningen          20/07/12
2.00,74           Jordy Dikkens                          24/10/95  De Sprinter             Utrecht             04/05/12
2.00,74           Younes Chaout                          21/12/95  U-Track                 Utrecht             31/08/12
2.01,14           Jurre Wildschut                        10/03/96  GAC-Hilversum           Hilversum           27/07/12
2.01,19           Wessel van Veenen                      27/10/95  AAC '61                 Utrecht             31/08/12
2.01,48           Max Mahoney                            03/04/95  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
2.01,53           Melle Albada                           04/05/95  GAC-Hilversum           Utrecht             25/05/12
2.01,76           Nout Wardenburg                 JC     18/02/97  AV '34                  Gladbeck (GER)      08/09/12
2.01,91           Noah Schutte                           15/05/95  Leiden Atletiek         Utrecht             13/07/12

1000 meter

2.29,16           Yorben Ruiter                          19/08/95  PAC                     Leiden              04/07/12
2.30,4            Vincent Hazeleger                      21/08/95  Trias                   Epe                 18/09/12
2.30.73           Bart van Nunen                         24/09/95  Passaat                 Drunen              21/06/12
2.32,05           Sjoerd Weijers                         02/10/95  Nijmegen Atletiek       Utrecht             15/06/12
2.32,55           Joost Wieleman                         15/08/95  AV Almere '81           Utrecht             15/06/12
2.36,30           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Utrecht             15/06/12
2.36,58           Rob ter Burg                           04/01/95  Noordkop                Lisse               05/05/12
2.37,36           Casper van der Putten                  20/05/95  Eindhoven Atletiek      Utrecht             15/06/12
2.38,55           Noah Schutte                           15/05/95  Leiden Atletiek         Leiden              04/07/12
2.39,01           Younes Chaout                          21/12/95  U-Track                 Utrecht             15/06/12
2.39,40           Martin Flipsen                         28/05/96  AV Weert                Wageningen          21/09/12
2.39,90           Lars Olde                       JC     06/07/98  VAV                     Wageningen          21/09/12
2.40,05           Bob den Hartigh                        04/01/96  Fortuna                 Eindhoven           08/09/12
2.40,27           Bram Buigel                            12/05/95  Groningen Atletiek      Hoogeveen           30/03/12
2.43,35           Luis van Orsouw                        10/11/95  Seven Hills RT          Utrecht             15/06/12
2.43,50           Thijs Hubers                           25/09/95  De Liemers              Utrecht             15/06/12

1500 meter

3.57,48           Niek Blikslager                        13/06/95  Groningen Atletiek      Kortrijk (BEL)      14/07/12
3.57,89           Yorben Ruiter                          19/08/95  PAC                     Best                09/09/12
3.58,11           Bart van Nunen                         24/09/95  Passaat                 Utrecht             10/08/12
4.00,52           Vincent Hazeleger                      21/08/95  Trias                   Zoetermeer          16/09/12
4.00,78           Milco Hahury                           03/10/95  Cifla                   Roosendaal          29/06/12
4.01,86           Joost Wieleman                         15/08/95  AV Almere '81           Wageningen          20/07/12
4.02.55           Sjoerd Weijers                         02/10/95  Nijmegen Atletiek       Vilvoorde (BEL)     23/06/12
4.03,64           Rob ter Burg                           04/01/95  Noordkop                Heiloo              20/07/12
4.07,90           Roy van Eekelen                        04/05/95  Sprint                  Best                09/09/12
4.08,02           Casper van der Putten                  20/05/95  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
4.08,04           Tim van den Broeke                     10/10/95  Dynamica                Ninove (BEL)        21/07/12
4.09,96           Jochem Mark                            19/12/96  Ilion                   Delft               13/05/12
4.10,92           Mark te Brake                          14/05/95  AVA '70                 Utrecht             25/05/12
4.11,19           Noah Schutte                           15/05/95  Leiden Atletiek         Zaandam             20/05/12
4.13,33           Lars van der Poel                      20/01/96  Spado                   Utrecht             31/08/12
4.13,34           Stan Niesten                           19/11/96  DEM                     Heiloo              20/07/12
4.13,52           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Utrecht             31/08/12
4.14,60           Tony van Diepen                        17/04/96  Hera                    Grootebroek         29/06/12
4.14,64           Younes Chaout                          21/12/95  U-Track                 Eindhoven           15/07/12
4.14,70           Yassine Loukili                        05/03/96  Atverni                 Harderwijk          20/05/12
4.14,77           Martin Flipsen                         28/05/96  AV Weert                Utrecht             13/07/12
4.15,50           Felix Warndorff                        17/02/96  Achilles-EL             Utrecht             10/08/12
4.16,66           Steef Severijn                         28/04/95  Ilion                   Utrecht             31/08/12
4.16,79           Bob den Hartigh                        04/01/96  Fortuna                 Etten-Leur          23/09/12
4.17,49           Mike Foppen                            29/11/96  Cifla                   Roosendaal          29/06/12
4.17,66           Jelmer van der Linden                  15/10/96  Statina                 Grootebroek         20/05/12
4.17,84           Chris van Hensbergen                   30/09/95  KAV Holland             Santpoort           10/06/12
4.18,35           Melle Albada                           04/05/95  GAC-Hilversum           Wageningen          18/05/12
4.18,38           Mitchell Franken                       06/03/95  Spado                   Utrecht             13/07/12
4.18,97           Valentijn Weinans                      29/12/95  Fit                     Utrecht             31/08/12
4.19,70           Bram Kielman                           29/09/96  AV Heerenveen           Breda               02/06/12
4.19,84           Jasper Lubbers                  JC     12/12/97  De Sperwers             Utrecht             13/07/12
4.20,9            Lukas Bos                              29/02/96  Triathlon               Amersfoort          15/05/12
4.20,97           Mahadi Abdi Ali                        08/11/95  Unitas                  Best                09/09/12

1 Engelse mijl

4.23,74           Yorben Ruiter                          19/08/95  PAC                     Soest               01/09/12
4.34.76           Martin Flipsen                         28/05/96  AV Weert                Tessenderloo (BEL)  14/09/12
4.35,60           Casper van der Putten                  20/05/95  Eindhoven Atletiek      Roermond            24/08/12

2000 meter

5.36,3            Vincent Hazeleger                      21/08/95  Trias                   Zaandam             07/09/12
6.21,82           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Breda               20/04/12

3000 meter

8.29,12           Niek Blikslager                        13/06/95  Groningen Atletiek      Rhede (GER)         07/06/12
8.48,40           Bart van Nunen                         24/09/95  Passaat                 Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
8.50,92           Stan Niesten                           19/11/96  DEM                     Utrecht             10/08/12
8.55,54           Yassine Loukili                        05/03/96  Atverni                 Utrecht             13/07/12
8.55,86           Mark te Brake                          14/05/95  AVA '70                 Utrecht             10/08/12
8.56,07           Kilian van der Wolf                    24/07/96  Tilburg Road Runners    Drunen              21/06/12
8.56,93           Casper van der Putten                  20/05/95  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           27/06/12
8.57,18           Roy van Eekelen                        04/05/95  Sprint                  Utrecht             15/06/12
8.58,36           Sjoerd Weijers                         02/10/95  Nijmegen Atletiek       Dortmund (GER)      16/05/12
9.01,43           Noah Schutte                           15/05/95  Leiden Atletiek         Utrecht             15/06/12
9.02,19           Tim van den Broeke                     10/10/95  Dynamica                Utrecht             15/06/12
9.06,22           Mahadi Abdi Ali                        08/11/95  Unitas                  Eindhoven           27/06/12
9.06,67           Rob ter Burg                           04/01/95  Noordkop                Hilversum           08/07/12
9.10,42           Felix Warndorff                        17/02/96  Achilles-EL             Etten-Leur          11/05/12
9.16,72           Mike Foppen                            29/11/96  Cifla                   Wageningen          18/05/12
9.18,12           Martin Flipsen                         28/05/96  AV Weert                Eindhoven           27/06/12
9.18,18           Hidde Slager                           05/08/95  PAC                     Best                09/09/12
9.20,60           Chris van Hensbergen                   30/09/95  KAV Holland             Heiloo              17/05/12
9.22,02           Mels Lambregts                         30/10/96  THOR                    Steenbergen         10/06/12
9.22,24           Melle Albada                           04/05/95  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
9.23,65           Wesley Mols                            18/01/96  Cifla                   Utrecht             10/08/12
9.25,44           Steef Severijn                         28/04/95  Ilion                   Gouda               29/06/12
9.26,2            Lukas Bos                              29/02/96  Triathlon               Amersfoort          27/03/12
9.27,95           Rik Palings                            10/05/95  THOR                    Utrecht             13/07/12
9.28,39           Carliho Suijkerbuijk                   18/03/95  THOR                    Breda               01/06/12
9.30,13           Joost van Daele                        08/03/96  Spado                   Steenbergen         10/06/12
9.30,65           Mitchell Franken                       06/03/95  Spado                   Utrecht             15/06/12
9.34,58           Jordi van de Sanden                    16/09/95  Tilburg Road Runners    Steenbergen         10/06/12
9.34,73           Joeri Slagter                          28/07/95  Hera                    Hoorn               15/06/12
9.36,17           Sten Stoltenborg                       10/10/96  AV Haarlemmermeer       Leiden              04/07/12
9.36,31           Niels Aarts                            18/06/95  Gen. MichaŽlis          Best                10/06/12
9.40,19           Jeroen Bakker                          22/06/96  Hellas                  Utrecht             10/08/12

5000 meter

14.57.54          Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Heusden (BEL)       07/07/12

110 meter horden 91,4 cm

14.16       -0.5  Job Beintema                           24/05/95  Trias                   Breda               02/06/12
14.45       1.2   Nieno Schuur                           20/10/95  AV Almere '81           Amsterdam           27/05/12
14.49       0.7   Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Heiloo              03/08/12
14.61       0.5   Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Breda               02/06/12
14.79       0.0   Sander van der Waals                   03/02/95  Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
15.11       0.0   Christian Oberdorfer                   19/02/95  GAC-Hilversum           Zoetermeer          16/09/12
15.13       0.5   Joeri van Kuppeveld                    05/06/95  Nijmegen Atletiek       Breda               02/06/12
15.21       0.9   Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Breda               02/06/12
15.24       0.0   Wybe Wildenbeest                       12/03/95  AAC '61                 Stadskanaal         13/05/12
15.46       0.0   Widmer van der Graaf                   20/02/95  Groningen Atletiek      Stadskanaal         13/05/12
15.49       1.2   Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Amsterdam           27/05/12
15.49       0.8   Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Best                01/07/12
15.55       0.9   Thomas Potma                           20/04/96  Energie                 Epe                 29/04/12
15.56       0.0   Mark Grasmeijer                        19/05/96  AV '34                  Stadskanaal         13/05/12
15.58       -0.3  Olivier Somers                         02/05/96  Attila                  Steenbergen         10/06/12
15.59       -0.2  Thomas van Klaveren                    11/12/95  AAV '36                 Gouda               29/06/12
15.62       1.3   Kevin Winiarczyk                       04/03/96  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
15.65       1.2   Bohdi Bakker                           28/03/96  Scorpio                 Amsterdam           27/05/12
15.66       0.0   David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Zierikzee           13/05/12
15.68       -0.5  Laurens Oosterwegel                    10/07/95  Daventria               Breda               02/06/12
15.70       0.4   Bram Elevelt                           29/05/96  Gen. MichaŽlis          Best                05/06/12
15.76       0.9   Bart Bosch                             20/04/96  PAC                     Gorinchem           17/05/12
15.76       1.2   Duco Furda                             07/06/96  PEC 1910                Amsterdam           27/05/12
15.79       -1.2  Ruben van Dijk                         03/03/95  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
15.82       -0.2  Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Breda               02/06/12
15.84       -1.2  Jasper Meijer                          30/01/95  Jahn II                 Emmeloord           18/05/12
15.93       -1.2  Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Dronten             30/06/12
16.01       0.8   Bas van de Burgt                       23/04/96  GAC-Gemert              Best                01/07/12
16.03       1.3   Gerrit Reins                    JC     30/11/97  Spado                   Zoetermeer          16/09/12
16.12       -0.3  Niek Visschedijk                       14/01/96  THOR                    Steenbergen         10/06/12
16.12       1.3   Joost Teeling                          03/01/95  De Spartaan             Zoetermeer          16/09/12
geen windgegevens bekend:
15.78             Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Amstelveen          28/05/12
15.80             Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Amstelveen          28/05/12
15.95             Trystan de Weerdt (106,7 cm)           17/07/95  Athlos                  Drachten            24/06/12
betere handtijden:
15.2              Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Epe                 22/09/12
met teveel rugwind:
15.75     w 2.2   Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Papendrecht         31/03/12

200 meter horden 76,2 cm



300 meter horden 84 cm



400 meter horden 84 cm

54.72             Arend-Jan Spierenburg                  16/06/95  Cialfo                  Epe                 29/04/12
55.41             Thomas Potma                           20/04/96  Energie                 Breda               01/06/12
56.90             Roel Huijsmans                         12/04/96  Flevo Delta             Lelystad            15/09/12
57.30             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Utrecht             13/07/12
58.04             Niek Visschedijk                       14/01/96  THOR                    Breda               01/06/12
58.47             Thomas van Klaveren                    11/12/95  AAV '36                 Amersfoort          09/04/12
58.60             Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Leiden              04/07/12
58.86             Laurens Oosterwegel                    10/07/95  Daventria               Breda               01/06/12
58.92             Roman de Klein                         21/04/95  Hellas                  Breda               01/06/12
59.81             Tom Vonk (91,4cm)                      13/05/95  De Spartaan             Spijkenisse         20/05/12
60.00             Trystan de Weerdt (91,4 cm)            17/07/95  Athlos                  Harderwijk          20/05/12
60.54             Ryan Jong                              02/10/96  Altis                   Amsterdam           27/05/12
60.81             Koen van der Meijden                   11/01/96  THOR                    Breda               01/06/12
61.14             Michael Hooper                         31/03/95  Spirit-Lelystad         Lelystad            15/09/12
61.30             Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Den Haag            28/04/12
61.52             Beer Lammers                           20/09/95  Fit                     Utrecht             13/07/12
61.52             Lennart de Looze                       12/01/96  Startbaan               Breda               01/06/12
61.53             Luc Reij                        JC     18/10/97  Phoenix                 Utrecht             25/05/12
61.73             Rens van der Schaaf             JC     03/04/97  VAV                     Utrecht             13/07/12
61.78             Neflin de Weerdt                JC     02/09/97  Athlos                  Utrecht             13/07/12
62.01             Joris van Veen                         18/01/95  AV Gouda                Breda               01/06/12
62.27             Bram Elevelt                           29/05/96  Gen. MichaŽlis          Eindhoven           27/06/12  ?
62.27             Jian Ye                                28/02/95  Attila                  Eindhoven           27/06/12
62.63             Alwin van den Heuvel                   03/05/96  LG Deurne               Venray              03/07/12
63.11             Roel Wouters                           02/02/96  Clytoneus               Amsterdam           27/05/12
63.22             Leon Casse                             06/05/96  HAC '63                 Steenwijk           07/04/12
63.43             Tim de Frankrijker                     18/04/95  AV Gouda                Alphen a/d Rijn     07/06/12
63.59             Rťmon van Nieuwenhuizen                19/02/95  AAV '36                 Breda               01/06/12
63.81             Chiel bij de Vaate                     22/02/96  Delta Sport             Amersfoort          09/04/12
63.82             Glenn Tertoolen (91,4 cm)              22/03/95  Fortuna                 Zaandam             20/05/12
63.86             Mike Jong                              02/10/96  Altis                   Amersfoort          09/04/12
64.16             Steven Roelse                          24/05/96  Dynamica                Vlissingen          22/09/12

400 meter horden 91,4 cm




2000 meter steeple

6.16,05           Tim van den Broeke                     10/10/95  Dynamica                Breda               03/06/12
6.36,81           Mitchell Franken                       06/03/95  Spado                   Breda               03/06/12
6.36,93           Rik Palings                            10/05/95  THOR                    Breda               03/06/12
6.42,83           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Breda               03/06/12
6.55,57           Davey Kaak                             24/12/95  De Spartaan             Breda               03/06/12
6.57,40           Lars van der Poel                      20/01/96  Spado                   Breda               03/06/12
7.25,57           Anton Borgstijn                        26/01/96  AAV '36                 Alphen a/d Rijn     07/06/12

2000 meter steeple

6.16,05           Tim van den Broeke                     10/10/95  Dynamica                Breda               03/06/12
6.36,81           Mitchell Franken                       06/03/95  Spado                   Breda               03/06/12
6.36,93           Rik Palings                            10/05/95  THOR                    Breda               03/06/12
6.42,83           Koen Jansen                            30/01/96  Pallas '67              Breda               03/06/12
6.55,57           Davey Kaak                             24/12/95  De Spartaan             Breda               03/06/12
6.57,40           Lars van der Poel                      20/01/96  Spado                   Breda               03/06/12
7.25,57           Anton Borgstijn                        26/01/96  AAV '36                 Alphen a/d Rijn     07/06/12

3000 meter snelwandelen

14.49,24          Colin Versteeg                         03/01/95  VAV                     Krommenie           01/07/12

5000 meter snelwandelen

27.17,75          Colin Versteeg                         01/03/95  VAV                     Gouda               17/05/12

hoogspringen

2.00              Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Castricum           26/05/12
1.95              Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Zoetermeer          16/09/12
1.95              Hidde ter Woord                        29/12/95  Daventria               Etten-Leur          23/09/12
1.94              Dave Brandhoff                         15/04/95  SAV                     Naaldwijk           20/09/12
1.91              Thierry Belt                           11/09/95  Triathlon               Best                01/07/12
1.91              Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Zwolle              08/09/12
1.90              Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Zutphen             23/06/12
1.86              Jasper Meijer                          30/01/95  Jahn II                 Emmeloord           18/05/12
1.85              Alessandro Lentze                      02/04/96  Ilion                   Delft               13/05/12
1.85              Remco Lantinga                         12/12/96  Jahn II                 Stadskanaal         13/05/12
1.85              Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Emmeloord           17/05/12
1.85              Niek Reijmers                          03/04/96  Hylas                   Harderwijk          20/05/12
1.85              Tim Hoogenboom                         07/11/96  Olympus '70             Spijkenisse         20/05/12
1.85              Jasper van Rooy                        20/05/95  Atletiek Maastricht     Breda               03/06/12
1.85              Julius Ediagbonya               JC     22/03/97  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
1.85              Sam van den Oetelaar                   26/09/95  HAC                     Sommeren            30/08/12
1.85              Erwin de Vor                           28/11/95  VAV                     Veenendaal          01/09/12
1.85              Marius Wouters                         22/04/95  Triathlon               Lelystad            15/09/12
1.81              Dion van Kessel                 JC     12/06/97  Typhoon                 Bergen op Zoom      16/06/12
1.81              Niels Mijnsbergen               JC     01/03/1997AAV '36                 Bergen op Zoom      16/06/12
1.80              Thomas Jochem                   JC     13/02/97  AAV '36                 Alphen a/d Rijn     01/04/12
1.80              Jos Boetzkes                           05/07/95  Trias                   Heiloo              15/04/12
1.80              Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Genderingen         21/04/12
1.80              Dion Linssen                           22/01/96  Nijmegen Atletiek       Krommenie           06/05/12
1.80              Stan Does                              24/02/96  Leiden Atletiek         Emmeloord           18/05/12
1.80              Tom Hoekema                            03/05/95  De Spartaan             Spijkenisse         20/05/12
1.80              Tey Berendschot                 JC     08/08/97  Atletiek Maastricht     Helmond             26/05/12
1.80              Mike Jong                              02/10/96  Altis                   Amsterdam           27/05/12
1.80              Marinio Mac Andrew                     13/11/95  Atos                    Amsterdam           27/05/12
1.80              Robert Overkempe                       29/08/95  PEC 1910                Amsterdam           27/05/12
1.80              Lars Paalvast                          04/12/95  Passaat                 Santpoort           10/06/12
1.80              Bas van de Burgt                       23/04/96  GAC-Gemert              Steenbergen         10/06/12
1.80              Ruben van Weerdenburg           JC     04/06/97  De Spartaan             Leiden              04/07/12
1.80              Maurice Jongerhuis                     10/08/95  De Sprinter             Stadskanaal         08/07/12
1.80              Jeroen Boumans                         16/01/95  Sparta                  Best                09/09/12
1.80              Bas Voermans                    JC     22/01/97  PAC                     Krommenie           15/09/12
1.80              Kevin Winiarczyk                       04/03/96  Leiden Atletiek         Tilburg             23/09/12
onderlinge wedstrijd:
1.96              Hidde ter Woord                 JB     29/12/95  Daventria               Deventer            07/10/12
1.85              Bas van de Burgt                       23/04/96  GAC-Gemert              Gemert              07/10/12
1.80              Dylan Jansen                           18/05/95  Zuidwal                 Huizen              31/03/12

polsstokhoogspringen

4.50              Bart Heijes                            25/01/95  Passaat                 Zierikzee           13/05/12
4.20              Remon Berrevoets                       22/05/95  PAC                     Best                09/09/12
4.10              Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Emmeloord           17/05/12
4.10              Roman Monte                            20/03/96  GAC-Hilversum           Zoetermeer          16/09/12
4.02              Boris Wolbink                          20/03/95  AAC                     Amsterdam           06/07/12
4.02              Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Lisse               07/07/12
3.80              Hugo Maathuis                          08/02/96  Atletiek Maastricht     Venray              13/05/12
3.80              Ruben van Dijk                         03/03/95  AV '34                  Stadskanaal         13/05/12
3.80              Donald Dingemanse                      16/05/95  AV '23                  Santpoort           10/06/12
3.80              Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Alphen a/d Rijn     06/09/12
3.74              Christian Oberdorfer                   19/02/95  GAC-Hilversum           Hilversum           14/06/12
3.70              Kevin van Zundert                      13/09/95  Sprint                  Zierikzee           13/05/12
3.70              Sjoerd van Deudekom             JC     10/04/97  Lycurgus                Purmerend           14/09/12
3.60              Jorick Melgers                         31/03/96  Sparta                  Best                09/09/12
3.60              Lenaart Roodenburg                     08/04/96  Phanos                  Purmerend           14/09/12
3.60              Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Zoetermeer          16/09/12
3.52              Stan Does                              24/02/96  Leiden Atletiek         Lisse               07/07/12
3.52              Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Amsterdam           26/08/12
3.50              Mark Grasmeijer                        19/05/96  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
3.32              Finn de Leng                    JC     24/02/97  Dynamica                Amsterdam           26/08/12
3.30              Duco Furda                             07/06/96  PEC 1910                Stadskanaal         07/07/12
3.30              Evbako Ogbeide                  JC     25/02/97  PAC                     Rotterdam           17/08/12
3.30              Bas Jansen                             04/01/96  Lycurgus                Krommenie           25/08/12
3.25              Fabian Verkaaik                        21/09/96  Delta Sport             Zierikzee           07/06/12
3.20              Tom Hoekema                            03/05/95  De Spartaan             Delft               13/05/12
3.20              Julius Weinmiller                      13/01/95  Haag Atletiek           Delft               13/05/12
3.20              Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Emmeloord           17/05/12
3.20              Olivier Klijn                          04/10/95  Leiden Atletiek         Leiden              29/06/12
3.15              Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Best                30/06/12
3.10              Joris Veen                             18/01/95  AV Gouda                Den Haag            15/04/12
3.10              Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Den Haag            15/04/12
3.10              Marijn Est                             05/05/96  Eindhoven Atletiek      Rotterdam           06/05/12
3.10              Ton van Giessen                        15/04/95  Prins Hendrik           Zierikzee           13/05/12
3.10              Laurens Oosterwegel                    10/07/95  Daventria               Emmen               20/05/12
3.10              David Kater                            24/06/95  PEC 1910                Stadskanaal         07/07/12

verspringen

6.82        0.9   Milan Lips                             03/02/95  Ilion                   Breda               01/06/12
6.63        0.8   Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Breda               01/06/12
6.61        1.5   Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Breda               01/06/12
6.54        0.8   Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Best                30/06/12
6.46        0.3   Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Best                30/06/12
6.41        -0.8  Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Best                30/06/12
6.40        0.0   Thom Slot                              09/08/95  Trias                   Beverwijk           13/05/12
6.32        1.1   Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Breda               01/06/12
6.28        1.5   Ruben van Dijk                         03/03/95  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
6.21        1.8   Kevin Winiarczyk                       04/03/96  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
6.17        1.3   Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Breda               01/06/12
6.15        0.1   Maurice Jongerhuis                     10/08/95  De Sprinter             Dronten             07/04/12
6.13        0.2   Stefan Benders                         31/01/95  HAC                     Valkenswaard        22/04/12
6.11        1.3   Merlijn Schellekens                    04/04/95  Nijmegen Atletiek       Almelo              22/04/12
6.06        0.3   Duco Furda                             07/06/96  PEC 1910                Zwolle              08/09/12
6.05        1.5   Widmer van der Graaf                   20/02/95  Groningen Atletiek      Harderwijk          20/05/12
6.05        0.4   Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Best                30/06/12
6.04        -0.6  Tarik Tahiri                           23/12/96  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
6.02        0.2   Jeroen Boumans                         16/01/95  Sparta                  Krommenie           01/07/12
6.01        1.7   Rowin Koekoek                          13/07/96  HAC '63                 Emmeloord           17/05/12
6.01        1.4   Thierry Belt                           11/09/95  Triathlon               Emmeloord           17/05/12
6.01        0.0   Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Amsterdam           26/08/12
6.00        0.9   Beer Lammers                           20/09/95  Fit                     Utrecht             15/06/12
geen windgegevens bekend:
6.41              Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Emmeloord           17/05/12
6.34              Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Hoorn               01/04/12
6.26              Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Dronten             30/06/12
6.23              David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Gorinchem           26/05/12
6.23              Merlijn Schellekens                    04/04/95  Nijmegen Atletiek       Grootebroek         10/06/12
6.21              Sander van der Waals                   03/02/95  Sprint                  Dongen              02/09/12
6.19              Tarik Tahiri                           23/12/96  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
6.18              Olaf Blankendaal                       23/04/95  Spado                   Steenbergen         10/06/12
6.17              Tom Wouda                              08/09/95  AV Haaksbergen          Hengelo             27/06/12
6.13              Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Stadskanaal         07/07/12
6.05              Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Hengelo             05/05/12
met teveel rugwind:
6.70      w 3.0   Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
6.35      w 2.2   Sander van der Waals                   03/02/95  Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
6.32      w 2.3   Kevin Winiarczyk                       04/03/96  Leiden Atletiek         Tilburg             23/09/12
6.24      w 2.8   Roel Teeling                           11/08/96  De Spartaan             Tilburg             23/09/12
6.18      w 4.6   Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Tilburg             23/09/12
6.02      w 2.4   Jasper Meijer                          30/01/95  Jahn II                 Emmeloord           17/05/12

hink-stap-sprong

13.21       0.9   Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
13.10       -0.1  Milan Lips                             03/02/95  Ilion                   Best                09/09/12
13.07       1.2   Maarten van der Winden                 21/08/95  AV Haarlemmermeer       Breda               02/06/12
12.94       1.3   Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Drachten            24/06/12
12.78       -1.3  Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Breda               02/06/12
12.65       1.7   Kevin Winiarczyk                       04/03/96  Leiden Atletiek         Breda               02/06/12
12.63       1.7   Gregorio Edhardt                       26/06/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
12.59       1.4   Joshua Record                          19/08/95  AV '23                  Breda               02/06/12
12.58       1.7   Tarik Tahiri                           23/12/96  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
12.48       0.5   Walter Vianen                          04/01/96  AAV '36                 Zoetermeer          16/09/12
12.41       2.0   Denisio Palas                          30/11/95  Atos                    Amsterdam           27/05/12
12.36       1.9   Olaf Blankendaal                       23/04/95  Spado                   Zierikzee           13/05/12
12.28       0.2   Jesse Rigter                           06/01/96  AAC                     Amsterdam           27/05/12
12.26       2.0   Widmer van der Graaf                   20/02/95  Groningen Atletiek      Stadskanaal         13/05/12
12.22       1.4   Koen Bastiaansen                       07/03/95  Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
12.12       1.0   Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Amsterdam           22/04/12
12.12       1.0   Thijmen Wiltink                        15/12/95  KAV Holland             Amsterdam           27/05/12
12.10       1.4   Vincent Kruit                          15/06/95  Antilope                Den Haag            15/04/12
12.03       1.8   Gerrit Reins                    JC     30/11/97  Spado                   Zoetermeer          16/09/12
12.01       1.3   Jelmer de Boer                         04/07/95  Olympus '70             Breda               02/06/12
11.90       -0.4  Owen Smith                             15/05/95  Sparta                  Hilversum           20/05/12
11.88       0.8   Jelle van der Zon                      03/04/96  De Spartaan             Zoetermeer          16/09/12
11.75       1.2   Wybe Wildenbeest                       12/03/95  AAC '61                 Stadskanaal         13/05/12
11.73       0.0   Gino Sarris                            95        PAC                     Delft               13/05/12
11.73       0.0   Branco Kranenburg                      26/12/96  AV '47                  Delft               13/05/12
11.71       -1.3  Sibren van den Berg                    16/09/95  Phoenix                 Amstelveen          06/05/12
geen windgegevens bekend:
12.68             Gregorio Edhardt                       26/06/96  PAC                     Best                10/06/12
12.14             Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Spijkenisse         24/06/12
11.96             Jelle van der Zon                      03/04/96  De Spartaan             Lisse               02/09/12
11.82             Koen Braker                            22/08/95  AV Gouda                Gouda               24/08/12
11.76             Merlijn Schellekens                    04/04/95  Nijmegen Atletiek       Grootebroek         10/06/12
met teveel rugwind:
13.14     w 2.5   Joshua Record                          19/08/95  AV '23                  Breda               02/06/12
12.70     w 5.4   Tarik Tahiri                           23/12/96  R' dam Atletiek         Den Haag            15/04/12
11.81     w 2.1   Branco Kranenburg                      26/12/96  AV '47                  Breda               02/06/12
11.76     w 3.5   Paul Dijcks                            27/10/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           24/06/12

kogelstoten 5 kg

18.17             Denzel Comenentia                      25/11/95  AAC                     Utrecht             10/08/12
16.13             Oliver Jager                           05/07/95  Lycurgus                Breda               03/06/12
15.95             Mathijs Damsteegt                      26/08/95  AAC '61                 Heerenveen          12/05/12
15.55             Shaquille Bleecke                      13/05/96  AV Almere '81           Utrecht             25/05/12
15.19             Maarten Snoeken                        03/03/96  AV '56                  Breda               14/10/12
14.85             Emiel Rigter                           25/02/96  AV Almere '81           Breda               03/06/12
14.56             Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Zwolle              08/09/12
14.39             Dwayn Akuoko Maclean                   14/08/95  AV '56                  Wageningen          21/09/12
14.12             Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Bergen op Zoom      21/08/12
13.70             Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Kampen              25/04/12
13.69             Mathijs Damsteegt (7,5 kg)             26/08/95  AAC '61                 Emmen               20/05/12
13.67             Milan Betz                             01/08/95  Scorpio                 Oud Beijerland      27/06/12
13.44             Lucas Leemhuis                         09/02/96  Lycurgus                Heiloo              17/05/12
13.42             Owen Smith                             15/05/95  Sparta                  Delft               13/05/12
13.38             Mark Pedersen                          16/07/96  Spark                   Breda               03/06/12
13.30             Joris van den Hoven                    21/07/96  Hera                    Heiloo              17/05/12
13.25             Wiek van Gemert                        09/03/95  Groningen Atletiek      Assen               15/04/12
13.24             Andreas de Jong                        10/05/95  AV '23                  Heiloo              15/04/12
13.23             Stefan Visser                          30/10/96  Aquilo                  Breda               03/06/12
13.00             Matthijs Jong                          26/03/96  SAV                     Purmerend           14/09/12
12.94             Miklas Robbesom                 JC     19/08/97  Pallas '67              Wageningen          21/09/12
12.93             Cas van Eersel                         15/01/96  Atledo                  Lier (BEL)          22/09/12
12.91             Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Emmeloord           17/05/12
12.84             Joost Dumas                            04/01/95  Spado                   Steenbergen         10/06/12
12.83             Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Lisse               07/07/12
12.72             Oscar van Crimpen                      10/09/96  SAV                     Beverwijk           13/05/12
12.71             Lars Paalvast                          04/12/95  Passaat                 Goes                15/04/12
12.62             Jeremy Hagen                           27/11/96  Fortuna                 Delft               13/05/12
12.59             Daan van Krevelen                      23/07/96  Atledo                  Steenbergen         10/06/12
12.55             Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Papendrecht         31/03/12
12.53             Tom Hoekema                            03/05/95  De Spartaan             Leiden              14/09/12

discuswerpen 1,5 kg

52.95             Mathijs Damsteegt                      26/08/95  AAC '61                 Hoogeveen           08/06/12
53.22             Denzel Comenentia                      25/11/95  AAC                     Krommenie           13/10/12
49.00             Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Breda               03/06/12
46.93             Milan Betz                             01/08/95  Scorpio                 Oosterhout          08/05/12
44.24             Jeffrey Stokkel                        06/08/95  Flevo Delta             Lelystad            15/09/12
43.92             Christian Oberdorfer                   19/02/95  GAC-Hilversum           Wageningen          21/09/12
43.43             Stefan Visser                          30/10/96  Aquilo                  Stadskanaal         13/05/12
43.04             Joost Dumas                            04/01/95  Spado                   Zoetermeer          16/09/12
43.04             Dwayn Akuoko Maclean                   14/08/95  AV '56                  Vlissingen          22/09/12
42.49             Maarten Snoeken                        03/03/96  AV '56                  Wageningen          21/09/12
42.42             Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Emmeloord           18/05/12
42.06             Erik Huijing                           22/09/95  Phanos                  Breda               03/06/12
41.98             Emiel Rigter                           25/02/96  AV Almere '81           Lelystad            15/09/12
41.84             Tom Hoekema                            03/05/95  De Spartaan             Zoetermeer          16/09/12
41.78             Shaquille Bleecke                      13/05/96  AV Almere '81           Lelystad            15/09/12
41.76             Wiek van Gemert                        09/03/95  Groningen Atletiek      Amsterdam           27/05/12
41.72             Miklas Robbesom                 JC     19/08/97  Pallas '67              Wageningen          21/09/12
41.48             Mark Pedersen                          16/07/96  Spark                   Barendrecht         13/05/12
40.84             Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Naaldwijk           20/09/12
40.61             Klaas Verhoeven                        03/12/95  Prins Hendrik           Dongen              01/04/12
40.44             Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/07/12
40.21             Andreas de Jong                        10/05/95  AV '23                  Heiloo              15/04/12
40.01             Matthijs Jong                          26/03/96  SAV                     Heiloo              15/04/12
38.82             Duco Furda                             07/06/96  PEC 1910                Dronten             07/04/12
38.67             Evan van de Poel                       10/07/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
38.51             Owen Smith                             15/05/95  Sparta                  Delft               13/05/12
38.11             Maurice de Haan                        03/07/96  Leiden Atletiek         Lisse               25/05/12
37.73             Anco de Boer                           18/10/96  Flevo Delta             Heerde              24/05/12
37.33             Jeremy Bronswijk                       29/07/95  Olympus '70             Naaldwijk           14/06/12
in onderlinge wedstrijd:
38.65             Maurice de Haan                        03/07/96  Leiden Atletiek         Leiden              31/03/12

kogelslingeren 5 kg

72.54             Denzel Comenentia                      25/11/95  AAC                     Utrecht             31/08/12
50.65             Wiek van Gemert                        09/03/95  Groningen Atletiek      Breda               02/06/12
50.08             Joost Dumas                            04/01/95  Spado                   Bergen op Zoom      21/08/12
49.94             Joris van den Hoven                    21/07/96  Hera                    Breda               02/06/12
46.21             Jeremy Bronswijk                       29/07/95  Olympus '70             Breda               02/06/12
44.61             Oscar van Crimpen                      10/09/96  SAV                     Grootebroek         25/03/12
40.62             Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Rotterdam           15/09/12
39.71             Stefan Visser                          30/10/96  Aquilo                  Delmenhorst (DUI)   27/10/12
38.87             Joost Dumas (7,25 kg)                  04/01/95  Spado                   Haarlem             22/04/12
37.28             Lars Gilissen                          01/09/96  Lycurgus                Boskoop             30/06/12
37.25             Martin Schokker                        07/03/95  AV Edam                 Den Helder          13/04/12
32.87             Matthijs Jansen                        20/10/96  Leiden Atletiek         Boskoop             30/06/12
32.61             Mark Pedersen                          16/07/96  Spark                   Rotterdam           15/09/12
30.88             Dwayn Akuoko Maclean                   14/08/95  AV '56                  Bergen op Zoom      21/08/12
29.83             Mees Ritmeijer                         15/02/96  AV '23                  Hilversum           14/06/12
26.94             Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Boskoop             22/09/12
26.60             Jason Kloor                            20/06/96  Haag Atletiek           Amsterdam           27/05/12

speerwerpen 700 gram

62.42             David Kater                            24/06/95  PEC 1910                Utrecht             04/05/12
59.47             Yannick Maas                    JC     28/01/97  Sprint                  Utrecht             04/05/12
59.10             Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Emmeloord           18/05/12
56.69             Olaf Blankendaal                       23/04/95  Spado                   Breda               03/06/12
56.49             Mathijs Damsteegt                      26/08/95  AAC '61                 Breda               03/06/12
54.76             Jeremy Hagen                           27/11/96  Fortuna                 Delft               13/05/12
54.03             Lars Paalvast                          04/12/95  Passaat                 Breda               03/06/12
53.75             Erik Huijing                           22/09/95  Phanos                  Utrecht             13/07/12
53.35             Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Delft               13/05/12
51.20             Milan Betz                             01/08/95  Scorpio                 Steenbergen         10/06/12
50.91             Emiel Rigter                           25/02/96  AV Almere '81           Hilversum           14/06/12
50.34             Daan van Krevelen                      23/07/96  Atledo                  Zierikzee           13/05/12
50.34             Matthijs Jong                          26/03/96  SAV                     Purmerend           14/09/12
50.33             Lucas Leemhuis                         09/02/96  Lycurgus                Heiloo              15/04/12
50.20             Sven Rumawatine                        30/05/95  MPM                     Hengelo             25/04/12
49.80             Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Emmeloord           18/05/12
49.59             Niels Velthuizen                       16/07/96  AC TION                 Wageningen          21/09/12
49.05             Andreas de Jong                        10/05/95  AV '23                  Heiloo              15/04/12
48.86             Koen Braker                            22/08/95  AV Gouda                Reeuwijk            06/06/12
48.19             Christian Oberdorfer                   19/02/95  GAC-Hilversum           Beverwijk           13/05/12
47.80             Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Krommenie           26/08/12
47.30             Fabian Verkaaik                        21/09/96  Delta Sport             Vlissingen          22/09/12
46.87             Olivier Klijn                          04/10/95  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
46.82             DaniŽl van der Stege                   06/11/95  Flevo Delta             Zwolle              08/09/12
46.66             Sam Beard                              22/07/96  Clytoneus               Nijmegen            13/04/12
46.50             Andreas de Jong (800 gr)               10/05/95  AV '23                  Best                09/09/12
46.35             Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Best                01/07/12
46.14             Dimitri Imanse                         08/09/96  De Spartaan             Breda               03/06/12
45.47             Jesper van den Berg-de Jong            29/07/95  AV Almere '81           Beverwijk           13/05/12
45.34             Jorn Markenhof                         27/08/96  RK HAV                  Zierikzee           13/05/12
45.31             Wout Simmes                            20/09/96  Flevo Delta             Someren             15/04/12
45.22             Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Best                01/07/12
45.05             Hugo Maathuis                          08/02/96  Atletiek Maastricht     Venray              13/05/12

9-kamp

                  100m  * ver   * kogel * polsh*110mH*discus* hoog *speer* 1500m * windgegevens
6051              Sybren Blok                            25/06/96  PAC                     Emmeloord           18/05/12
                  11,23 * 6,28 * 13,04 * 4,10 * 14,74 * 42,42 * 1,74 * 50,27 * 5.08,36 * 0,8 * 0,9 * -1,2
5505              Steven Eleonora                        22/04/96  Ilion                   Emmeloord           18/05/12
                  11,77 * 6,21 * 11,89 * 3,60 * 15,59 * 33,97 * 1,71 * 49,80 * 4.52,13 * 0,2 * 0,5 * -1,5
5372              Loek van Zevenbergen                   05/08/96  Fortuna                 Best                01/07/12
                  11,35 * 6,54 * 10,69 * 3,15 * 16,29 * 29,95 * 1,86 * 45,22 * 4.52,95 * 1,1 * 0,8 * 0,8
5294              Trystan de Weerdt                      17/07/95  Athlos                  Emmeloord           18/05/12
                  11,53 * 6,32 * 10,03 * 3,40 * 14,98 * 27,95 * 1,83 * 33,55 * 4.41,85 * 0,8 * 2,6 * -1,2
5292              Kay Geluk                              23/01/96  R' dam Atletiek         Emmeloord           18/05/12
                  12,54 * 6,17 * 12,91 * 3,20 * 17,79 * 38,01 * 1,68 * 59,10 * 4.47,96 * 0,1 * 2,5 * -1,5
5233              Ruben van Dijk                         03/03/95  AV '34                  Emmeloord           18/05/12
                  12,10 * 6,28 * 10,80 * 3,70 * 15,79 * 35,50 * 1,68 * 30,92 * 4.34,76 * 0,8 * 1,5 * -1,2
5230              Justin Kraaijenbrink                   28/05/96  AV '47                  Best                01/07/12
                  11,33 * 6,41 * 11,45 * 2,95 * 15,49 * 28,29 * 1,76 * 39,65 * 4.54,09 * 3,3 * -0,8 * 0,8
5190              Laurens Abbink                         07/07/96  Hollandia               Krommenie           26/08/12
                  11,69 * 6,04 * 11,26 * 3,00 * 16,44 * 32,01 * 1,70 * 47,80 * 4.55,36 *  *  *
5068              Christian Oberdorfer                   19/02/95  GAC-Hilversum           Emmeloord           18/05/12
                  12,04 * 5,93 * 11,85 * 3,50 * 15,78 * 40,88 * 1,62 * 44,64 * 5.41,31 * 0,2 * 0,6 * -1,2
5017              Duco Furda                             07/06/96  PEC 1910                Stadskanaal         08/07/12
                  11,84 * 5,66 * 11,24 * 3,30 * 16,11 * 34,71 * 1,74 * 34,85 * 4.52,10 *  *  *
4962              Glenn Tertoolen                        22/03/95  Fortuna                 Best                01/07/12
                  11,85 * 6,05 * 11,91 * 3,15 * 16,87 * 37,05 * 1,66 * 46,35 * 5.29,89 * 1,1 * 0,4 * 0,8
4956              Rowin Koekoek                          13/07/96  HAC '63                 Emmeloord           18/05/12
                  11,72 * 6,01 * 11,78 * 3,00 * 16,22 * 35,54 * 1,68 * 34,04 * 5.02,90 * 0,8 * 1,7 * -1,5
4744              David Kater                            24/06/95  PEC 1910                Emmeloord           18/05/12
                  12,60 * 5,78 * 11,58 * 2,60 * 16,95 * 29,16 * 1,65 * 59,85 * 5.09,94 * 0,1 * 1,5 * -1,5
4703              Jasper Meijer                          30/01/95  Jahn II                 Emmeloord           18/05/12
                  12,15 * 6,02 * 11,67 * 2,50 * 15,84 * 30,75 * 1,86 * 39,96 * 5.48,89 * 0,2 * 2,4 * -1,2
4668              Stan Does                              24/02/96  Leiden Atletiek         Lisse               08/07/12
                  12,69 * 5,47 * 11,24 * 3,52 * 16,50 * 30,35 * 1,75 * 39,82 * 5.20,09 *  *  *
4584              Mathijs Dirks                          20/07/96  AV Voorschoten '97      Soest               26/08/12
                  12,30 * 5,46 * 12,65 * 2,85 * 15,94 * 32,69 * 1,64 * 38,69 * 5.35,30 * 0,3 * 1,9 * 1,1
4582              Bas van de Burgt                       23/04/96  GAC-Gemert              Gemert              17/06/12
                  12,43 * 5,64 * 11,35 * 2,50 * 16,07 * 33,59 * 1,80 * 32,81 * 5.16,75 * -0,7 * -0,7 * 0,3
4563              Thierry Belt                           11/09/95  Triathlon               Emmeloord           18/05/12
                  12,70 * 6,01 * 08,92 * 3,00 * 17,52 * 24,98 * 1,83 * 34,26 * 4.32,98 * 0,1 * 1,4 * -1,5

4 x 100 meter clubteams

43.70             Zoetermeer                                       Ilion                   Amstelveen          29/09/12
43.93             Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          29/09/12
44.23             Amsterdam                                        Atos                    Amstelveen          29/09/12
44.94             Alphen a/d Rijn                                  AAV '36                 Delft               13/05/12
44.94             Almere                                           AV Almere '81           Amstelveen          29/09/12
45.62             Den Haag                                         Haag Atletiek           Delft               13/05/12
45.74             Harderwijk                      JC               Athlos                  Krommenie           15/09/12
45.75             Santpoort                                        Suomi                   Heiloo              15/04/12
45.82             Breda                                            Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
45.84             Tilburg                                          Attila                  Zierikzee           13/05/12
45.87             Heiloo                                           Trias                   Heiloo              15/04/12
46.15             Bergen op Zoom                                   Spado                   Goes                15/04/12
46.20             Leiden                                           Leiden Atletiek         Amstelveen          29/09/12
46.57             Utrecht                         JC               U-Track                 Amsterdam           26/08/12
46.61             Amsterdam                                        AV '23                  Heiloo              15/04/12
46.69             Etten-Leur                      JC               Achilles-EL             Krommenie           15/09/12
46.69             Drachten                        JC               Impala                  Amstelveen          30/09/12
46.83             Arnhem                                           Ciko '66                Venray              13/05/12
47.03             Apeldoorn                                        AV '34                  Zoetermeer          16/09/12
47.16             Lisse                                            De Spartaan             Den Haag            15/04/12
47.27             Rotterdam                                        R' dam Atletiek         Delft               13/05/12
47.30             Hilversum                                        GAC-Hilversum           Zoetermeer          16/09/12
47.52             Haarlem                                          KAV Holland             Heiloo              15/04/12
47.52             Goes                            JC               AV '56                  Vlissingen          22/09/12
47.54             Gilze Rijen                                      Spiridon                Zierikzee           13/05/12
47.57             Barendrecht                     JC               Energie                 Amstelveen          30/09/12
47.66             Zwolle                                           PEC 1910                Stadskanaal         13/05/12
47.68             Enschede                                         AC TION                 Stadskanaal         13/05/12
47.85             Deventer                                         Daventria               Stadskanaal         13/05/12
47.98             Wijchen                                          AV Wijchen              Someren             15/04/12

4 x 100 meter Nationale/combinatieploegen

45.45                                             JC               Nat. Ploeg              Gladbeck (GER)      08/09/12
47.00                                                              Altis/Triathlon         Heiloo              15/04/12
47.73                                                              Cialfo/Athlos           Stadskanaal         13/05/12
betere handtijden:
46.3                                              JC               ZH-midden               Bergen op Zoom      16/06/12
46.6                                              JC               Rijnmond                Bergen op Zoom      16/06/12

4 x 400 meter clubteams

3.36,09           Leiden                                           Leiden Atletiek         Amstelveen          29/09/12
3.37,00           Utrecht                                          Hellas                  Amstelveen          29/09/12
3.40,76           Hilversum                                        GAC-Hilversum           Amstelveen          29/09/12
3.40,81           Alphen a/d Rijn                                  AAV '36                 Amstelveen          29/09/12

Zweedse estafette clubteams

2.01,95           Zoetermeer                                       Ilion                   Amstelveen          30/09/12
2.06,48           Groningen                                        Groningen Atletiek      Amstelveen          30/09/12
2.07,11           Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          30/09/12
2.07,66           Barendrecht                                      Energie                 Amstelveen          30/09/12
2.10,15           Drachten                        JC               Impala                  Amstelveen          30/09/12
2.10,90           Hilversum                                        GAC-Hilversum           Amstelveen          30/09/12
2.11,50           Leiden                                           Leiden Atletiek         Amstelveen          30/09/12
2.11,70           Amsterdam                                        AV '23                  Amstelveen          30/09/12
2.11,86           Amsterdam                       JC               Phanos                  Amstelveen          30/09/12