Dit is de jaarranglijst over 2012 die wordt bijgehouden door de werkgroep statistiek van de Atletiekunie

De laatste officiele versie is van: 3 oktober 2012.
Deze ranglijst is laatst geactualiseerd op 17 december 2012

Onze excuses voor de trage updates van de senioren/AB lijsten in sommige periodes dit jaar. Met nieuwe aanwas van vrijwilligers verwachten we het probleem op te lossen voor komende seizoenen.
Mochten er nieuwe foutjes in de lijst zijn geslopen, of eerdere feedback weggevallen - geef het graag door!?

Alle op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (inclusief datum en plaats) zijn welkom. E-mail naar:
Wilmar Kortleever

Jongens A

100 meter

10.63       1.0   Hensley Paulina                        26/06/93  R' dam Atletiek         Oranjestad (ARU)    21/03/12
10.76       1.4   Jonathan Mutebwa                       11/01/93  Eindhoven Atletiek      Mannheim (GER)      23/06/12
10.82       -0.6  Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Breda               02/06/12
10.84       0.0   Marvin Douma                           08/12/93  Horror                  Mannheim (GER)      23/06/12
11.00       0.0   Kjell Wolters                          18/04/94  PEC 1910                Rhede (GER)         07/06/12
11.02       0.5   Devron Jepma                           14/05/93  PAC                     Rotterdam           17/08/12
11.04       0.7   Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Emmeloord           17/05/12
11.07       1.5   Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Grootebroek         10/06/12
11.08       1.5   Tom Roetman                            07/02/93  GAC-Hilversum           Grootebroek         10/06/12
11.08       0.4   Antoine de Vries                       21/09/93  Phanos                  Best                09/09/12
11.10       1.4   Joshua Gul                             17/04/94  Phanos                  Gouda               17/05/12
11.14       1.4   Gaard van Vugt                         18/03/93  NEA-Volharding          Gouda               17/05/12
11.16       1.7   Antoine de Vries                       21/09/93  AV Almere '81           Gouda               17/05/12
11.17       0.7   Riangenel Janga                 JB     02/08/96  Ilion                   Breda               02/06/12
11.19       1.5   Ranki Oberoi                           21/09/93  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
11.21       0.2   Olaf van den Bergh                     07/03/94  Prins Hendrik           Hilversum           08/07/12
11.23       0.8   Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Emmeloord           17/05/12
11.23       0.7   Serapis Janga                   JB     05/10/95  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
11.24       1.2   Milan Lips                      JB     03/02/95  Ilion                   Assen               20/05/12
11.27       1.7   Manno Laan                             04/01/93  AV '34                  Ede                 30/06/12
11.28       1.4   Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Emmeloord           17/05/12
11.28       -0.6  Yordi Steenbeek                        04/12/93  Hellas                  Utrecht             25/05/12
11.28       1.7   Noah Heijnen                    JB     29/03/95  Delta Sport             Heusden (BEL)       07/07/12
11.28       -0.8  Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Barcelona (ESP)     10/07/12
11.30       0.4   Igor Smits                             15/04/93  Hollandia               Hoorn               15/06/12
11.33       0.4   Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Best                09/09/12
11.35       1.1   Loek van Zevenbergen            JB     05/08/96  Fortuna                 Best                30/06/12
11.35       0.7   Meron Gijsbertha                JB     16/12/96  Atos                    Utrecht             10/08/12
11.36       0.0   Jerom Theunissen                       21/11/94  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
11.38       0.5   Rik Jansen                             09/02/94  Unitas                  Breda               02/06/12
11.38       -0.7  Jeroen Brus                            30/03/93  Atverni                 Apeldoorn           08/06/12
11.38       2.0   Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Grootebroek         10/06/12
11.39       0.4   Shaquille Brahm                 JC     18/01/97  U-Track                 Utrecht             10/08/12
11.39       1.5   Simon Blok                             94        R' dam Atletiek         Best                09/09/12
11.42       0.3   Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Steenbergen         10/06/12
11.43       1.0   Jelani Fernandes                       02/12/93  PAC                     Rotterdam           06/05/12
11.44       0.8   Billy de Walle                  JB     07/08/95  Haag Atletiek           Barcelona (ESP)     03/05/12
11.45       0.8   Muus Evers                             30/08/93  Hylas                   Alkmaar             06/07/12
11.46       0.7   Maarten Stuivenberg             JB     25/04/95  VAV                     Breda               02/06/12
11.46       -0.2  Joris Terhaag                          10/11/93  ATV Venray              Breda               02/06/12
11.46       -0.2  Luke Linders                           26/12/93  DAK                     Breda               02/06/12
11.47       -0.1  Jonathan Zammit                        29/05/93  Eindhoven Atletiek      Helmond             19/06/12
11.48       -1.1  Emiel Damen                            08/09/93  Unitas                  Breda               02/06/12
11.48       -1.7  Jelle Venema                           27/11/93  Suomi                   Utrecht             13/07/12
11.49       0.8   Hugo Maathuis                   JB     08/02/96  Atletiek Maastricht     Emmeloord           17/05/12
11.51       -0.4  Menno van der Steen                    09/01/94  Suomi                   Almere              24/06/12
11.52       1.1   Nieno Schuur                    JB     20/10/95  AV Almere '81           Amsterdam           27/05/12
11.53       0.8   Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Emmeloord           17/05/12
11.53       -0.1  Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Turnhout (BEL)      30/06/12
11.54       1.0   Glenn Boessen                          06/04/94  Unitas                  Best                09/09/12
11.54       1.5   Rik Janssen                            94        Unitas                  Best                09/09/12
11.54       1.5   Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Best                09/09/12
11.55       0.7   Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Emmeloord           17/05/12
11.55       1.5   Vester van Heijningen                  26/02/94  KAV Holland             Best                09/09/12
11.56       1.2   Sem Oolbekkink                  JB     05/05/96  Hanzesport              Amersfoort          11/05/12
11.57       0.0   Jason Gillissen                 JB     11/06/96  AV '56                  Zierikzee           13/05/12
11.57       0.2   Bart Bosch                      JB     20/04/96  PAC                     Rotterdam           18/05/12
11.57       0.1   Koen Bastiaansen                JB     07/03/95  Sprint                  Breda               02/06/12
11.57       0.7   Sander Brugge                   JC     16/04/97  SV Veendam              Amsterdam           26/08/12
11.58       1.0   Brian Mugo                             18/10/93  Sparta                  Best                09/09/12
11.59       1.4   DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Emmeloord           17/05/12
11.59       0.6   Jeffrey Stokkel                 JB     06/08/95  Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
11.59       1.5   Jurre Wildschut                 JB     10/03/96  GAC-Hilversum           Best                09/09/12
11.60       -0.6  Thomas Potma                    JB     20/04/96  Energie                 Oud-Beijerland      04/04/12
11.60       0.5   Thom Slot                       JB     09/08/95  Trias                   Heiloo              20/07/12
geen windgegevens bekend:
11.22             Jeroen Brus                            30/03/93  Atverni                 Hilversum           14/06/12
11.26             Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Zaandam             07/07/12
11.31             Loek van Zevenbergen            JB     05/08/96  Fortuna                 Naaldwijk           20/09/12
11.40             Wouter Schouwenaar                     28/07/94  Flevo Delta             Ede                 22/04/12
11.41             Vester van Heijningen                  26/02/94  KAV Holland             Santpoort           10/06/12
11.42             Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Bergen op Zoom      26/05/12
11.43             Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Spijkenisse         24/06/12
11.47             Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Santpoort           21/04/12
11.49             Jason Gillissen                 JB     11/06/96  AV '56                  Oud-Beijerland      09/06/12
11.49             Rowin Koekoek                   JB     13/07/96  HAC '63                 Stadskanaal         07/07/12
11.50             Jeffrey Stokkel                 JB     06/08/95  Flevo Delta             Drachten            24/06/12
11.52             Sander van der Waals            JB     03/02/95  Sprint                  Zaandam             07/07/12
11.53             Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Santpoort           10/06/12
11.53             Remy van Aanholt                       29/08/93  Sparta                  Santpoort           10/06/12
11.56             Jacco Kremers                   JB     10/05/95  Altis                   Ede                 22/04/12
11.60             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Veenendaal          01/09/12
11.60             Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Vlissingen          08/09/12
met teveel rugwind:
10.79     w 4.5   Devron Jepma                           14/05/93  PAC                     Naaldwijk           24/06/12
11.03     w 2.1   Joshua Gul                             17/04/94  Phanos                  Utrecht             25/05/12
11.06     w 3.4   Gaard van Vugt                         18/03/93  NEA-Volharding          Hoorn               12/05/12
11.17     w 2.2   Emiel Damen                            08/09/93  Unitas                  Tilburg             23/09/12
11.23     w 6.6   Ricardo Buinsters               JC     28/02/97  Achilles-EL             Vlissingen          23/06/12
11.23     w 4.5   Igor Smits                             15/04/93  Hollandia               Naaldwijk           24/06/12
11.28     w 4.5   Billy de Walle                  JB     07/08/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           24/06/12
11.32     w 5.2   Maarten Stuivenberg             JB     25/04/95  VAV                     Amsterdam           22/04/12
11.33     w 3.3   Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Best                30/06/12
11.36     w 4.4   Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Woerden             25/08/12
11.44     w 2.3   Jeffrey Stokkel                 JB     06/08/95  Flevo Delta             Zwolle              08/09/12
11.50     w 2.3   Thomas Kempe                           12/08/94  Dynamica                Burcht (BEL)        21/07/12
11.51     w 2.9   Jurre Wildschut                 JB     10/03/96  GAC-Hilversum           Amsterdam           27/05/12
11.52     w 6.1   David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Oosterhout          23/06/12
11.52     w 3.6   Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Best                30/06/12
11.58     w 2.2   Jori Roosenburg                        21/03/94  Hylas                   Tilburg             23/09/12
11.59     w 2.2   Remco de Groot                  JB     23/06/96  AAV '36                 Gouda               17/05/12
11.59     w 3.2   Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Haarlem             26/05/12

150 meter

16.26       1.3   Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Utrecht             31/08/12
17.00       -0.4  Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Amersfoort          28/04/12
17.16       -1.1  Cliff Ellsworth                        17/04/93  Lycurgus                Lisse               05/05/12
17.23       0.6   Ranki Oberoi                           21/09/93  R' dam Atletiek         Leiden              09/05/12
met teveel rugwind:
17.07     w 4.4   Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Krommenie           01/07/12
17.13     w 4.4   Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Krommenie           01/07/12

200 meter

21.64       1.2   Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Assen               20/05/12
21.84       1.2   Jonathan Mutebwa                       11/01/93  Eindhoven Atletiek      Mannheim (GER)      24/06/12
22.05       0.5   Marvin Douma                           08/12/93  Horror                  Mannheim (GER)      24/06/12
22.28       -0.1  Jelle Venema                           27/11/93  Suomi                   Heiloo              17/05/12
22.51       1.2   Riangenel Janga                 JB     02/08/96  Ilion                   Assen               20/05/12
22.51       0.5   Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Breda               03/06/12
22.59       0.5   Antoine de Vries                       21/09/93  Phanos                  Breda               03/06/12
22.60       0.7   Antoine de Vries                       21/09/93  AV Almere '81           Gouda               17/05/12
22.62       0.7   Joshua Gul                             17/04/94  Phanos                  Gouda               17/05/12
22.69       0.5   Vester van Heijningen                  26/02/94  KAV Holland             Breda               03/06/12
22.72       -0.8  Devron Jepma                           14/05/93  PAC                     Spijkenisse         20/05/12
22.82       -0.3  Job Beintema                    JB     24/05/95  Trias                   Hilversum           20/05/12
22.84       -0.3  Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Spijkenisse         20/05/12
22.87       0.2   Michael Hooper                  JB     31/03/95  Spirit-Lelystad         Soest               01/09/12
22.89       0.5   Milan Lips                      JB     03/02/95  Ilion                   Breda               03/06/12
22.90       0.5   Maarten Stuivenberg             JB     25/04/95  VAV                     Breda               03/06/12
22.92       1.1   Tom Roetman                            07/02/93  GAC-Hilversum           Zwolle              24/06/12
22.92       1.9   Thomas Kempe                           12/08/94  Dynamica                Burcht (BEL)        21/07/12
22.97       0.8   Yordi Steenbeek                        04/12/93  Hellas                  Alkmaar             06/07/12
23.00       -0.2  Jerom Theunissen                       21/11/94  Atletiek Maastricht     Eindhoven           20/05/12
23.01       1.6   Igor Smits                             15/04/93  Hollandia               Grootebroek         29/06/12
23.02       0.5   Jonathan Zammit                        29/05/93  Eindhoven Atletiek      Breda               03/06/12
23.03       0.0   Arend-Jan Spierenburg           JB     16/06/95  Cialfo                  Emmen               20/05/12
23.05       -0.1  Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Heiloo              17/08/12
23.07       0.0   Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Heiloo              03/08/12
23.09       0.8   Manno Laan                             04/01/93  AV '34                  Merksem (BEL)       25/08/12
23.13       0.6   Delano Wouterse                        27/04/93  PAC                     Breda               03/06/12
23.16       -0.8  Billy de Walle                  JB     07/08/95  Haag Atletiek           Den Haag            19/08/12
23.16       0.3   Noah Heijnen                    JB     29/03/95  Delta Sport             Wageningen          21/09/12
23.17       1.0   Bart Bosch                      JB     20/04/96  PAC                     Rotterdam           18/05/12
23.17       1.0   Evbako Ogbeide                  JC     25/02/97  PAC                     Rotterdam           18/05/12
23.18       0.6   Ranki Oberoi                           21/09/93  R' dam Atletiek         Oordegem (BEL)      23/08/12
23.20       0.3   Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Wageningen          21/09/12
23.21       -0.3  Quentin Siberie                        14/02/93  R' dam Atletiek         Hulst               28/05/12
23.24       -0.2  Derron van Helvoort                    12/01/93  R' dam Atletiek         Hengelo             18/05/12
23.27       0.5   Remy van Aanholt                       29/08/93  Sparta                  Breda               03/06/12
23.28       0.9   Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Gouda               17/05/12
23.29       -0.1  Meron Gijsbertha                JB     16/12/96  Atos                    Utrecht             10/08/12
23.31       0.9   Jori Roosenburg                        21/05/94  Hylas                   Utrecht             04/05/12
23.32       0.5   Nadim van Minnen                       22/11/94  SISU                    Breda               03/06/12
23.33       1.1   Max Kooijmans                   JB     26/03/96  Achilles-EL             Etten-Leur          23/09/12
23.34       0.8   Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Breda               03/06/12
23.35       0.6   Bastiaan Bouman                 JB     05/01/95  Trias                   Krommenie           01/07/12
23.36       0.0   Lars Rumawatine                        27/02/94  MPM                     Emmen               20/05/12
23.40       1.1   Thijs Koers                            18/01/93  Daventria               Etten-Leur          23/09/12
23.42       -0.4  Thomas van Klaveren             JB     11/12/95  AAV '36                 Zaandam             20/05/12
23.44       0.2   Luke Linders                           26/12/93  DAK                     Breda               03/06/12
23.46       -0.2  Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Hilversum           20/05/12
23.46       0.3   Muus Evers                             30/08/93  Hylas                   Hoorn               15/06/12
23.47       -0.5  Emiel Damen                            08/09/93  Unitas                  Eindhoven           20/05/12
23.47       0.3   Jeffrey van Oorschot            JB     23/06/95  Spado                   Breda               03/06/12
23.49       0.7   Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Gouda               17/05/12
23.49       0.1   Remco Bos                              03/04/93  Daventria               Utrecht             10/08/12
23.50       -0.4  Jurre Wildschut                 JB     10/03/96  GAC-Hilversum           Tilburg             22/04/12
23.50       2.0   Jori Roosenberg                        21/03/94  Hylas                   Heiloo              17/05/12
23.51       -0.1  Roy Bloemhard                   JC     28/06/97  Phanos                  Heiloo              17/08/12
23.52       -0.1  Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Turnhout (BEL)      01/07/12
23.56       -0.3  Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Heiloo              17/08/12
23.61       0.7   Jelle van Sunder                JC     13/08/97  Suomi                   Gouda               17/05/12
23.61       0.0   Enrico van Luijk                       19/08/94  Energie                 Gouda               24/08/12
23.64       0.1   Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Eindhoven           20/05/12
23.65       0.1   Rick Hendriks                          13/02/93  LG Deurne               Deurne              10/05/12
23.65       0.1   Roel Huijsmans                  JB     12/04/96  Flevo Delta             Heerde              24/05/12
23.67       0.2   Remco de Groot                  JB     23/06/96  AAV '36                 Amsterdam           22/04/12
23.68       0.7   Koen Bastiaansen                JB     07/03/95  Sprint                  Breda               03/06/12
23.68       0.6   Joris Terhaag                          10/11/93  ATV Venray              Breda               03/06/12
23.69       0.1   Emilio Wille                           16/12/94  Scorpio                 Eindhoven           20/05/12
23.69       0.7   Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Breda               03/06/12
geen windgegevens bekend:
22.50             Gaard van Vugt                         18/03/93  NEA-Volharding          Amsterdam           21/07/12
23.07             Simon Blok                             94        R' dam Atletiek         Naaldwijk           06/09/12
23.51             Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Spijkenisse         24/06/12
23.56             Jeffrey Stokkel                 JB     06/08/95  Flevo Delta             Drachten            24/06/12
23.64             Marinio Mac Andrew              JB     13/11/95  Atos                    Grootebroek         20/05/12
betere handtijden:
23.2              Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Zaandam             07/09/12
met teveel rugwind:
21.25     w 3.2   Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Gentbrugge (BEL)    18/07/12
22.16     w 5.6   Devron Jepma                           14/05/93  PAC                     Naaldwijk           24/06/12
22.69     w 5.6   Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Naaldwijk           24/06/12
22.83     w 2.5   Simon Blok                             94        R' dam Atletiek         Tilburg             23/09/12
22.98     w 9.3   Sven Maliepaard                        05/04/93  Passaat                 Naaldwijk           24/06/12
23.06     w 6.9   Billy de Walle                  JB     07/08/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           24/06/12
23.42     w 2.7   Rick Hendriks                          13/02/93  LG Deurne               Helmond             24/06/12
23.56     w 2.5   Glenn Boessen                          06/04/94  Unitas                  Tilburg             23/09/12
in onderlinge wedstrijd:
23.69     w 2.5   Igor Rutka                             22/10/94  Zuidwal                 Huizen              31/03/12

300 meter

34.30             Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Beveren (BEL)       05/07/12
35.20             Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Amersfoort          28/04/12
35.55             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Lisse               05/05/12
36.22             Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Lisse               05/05/12
36.58             Jochem Dobber                   JC     08/07/97  Suomi                   Gladbeck (GER)      08/09/12
36.81             Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Gouda               29/06/12
36.82             Max Kooijmans                   JB     26/03/96  Achilles-EL             Utrecht             31/08/12
36.84             Igor Rutka                             22/10/94  Zuidwal                 Amersfoort          28/04/12

400 meter

48.18             Jelle Venema                           27/11/93  Suomi                   Amsterdam           16/06/12
48.35             Olaf van den Bergh                     07/03/94  Prins Hendrik           Mannheim (GER)      23/06/12
48.72             Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Mannheim (GER)      23/06/12
48.77             Sander Pupella                         27/03/93  Haag Atletiek           Eindhoven           15/07/12
49.34             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Emmeloord           17/05/12
49.54             Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Emmeloord           17/05/12
49.71             Cliff Ellsworth                        17/04/93  Lycurgus                Leiria (POR)        15/09/12
49.92             Thomas van Klaveren             JB     11/12/95  AAV '36                 Gouda               17/05/12
49.98             Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Breda               02/06/12
50.11             Thomas van Klaveren             JB     11/12/95  Ilion                   Breda               03/06/12
50.16             Casper van Eyck                        30/11/94  Ciko '66                Amsterdam           16/06/12
50.18             Sven Maliepaard                        05/04/93  Passaat                 Breda               03/06/12
50.33             Roel Huijsmans                  JB     12/04/96  Flevo Delta             Breda               03/06/12
50.44             Derron van Helvoort                    12/01/93  R' dam Atletiek         Hengelo             17/05/12
50.52             Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Santpoort           10/06/12
50.57             Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Zaandam             07/07/12
50.60             Tim Bluekens                    JC     17/08/97  Climax                  Breda               03/06/12
50.71             Remco Bos                              03/04/93  Daventria               Etten-Leur          23/09/12
50.79             Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Hilversum           20/05/12
51.08             Daan Vos                               19/11/93  PEC 1910                Breda               02/06/12
51.20             Serapis Janga                   JB     05/10/95  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
51.27             Delano Wouterse                        27/04/93  PAC                     Utrecht             25/05/12
51.31             Arend-Jan Spierenburg           JB     16/06/95  Cialfo                  Hilversum           08/07/12
51.37             Jurre Wildschut                 JB     10/03/96  GAC-Hilversum           Breda               03/06/12
51.43             Max Kooijmans                   JB     26/03/96  Achilles-EL             Etten-Leur          23/09/12
51.48             Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Breda               02/06/12
51.56             Maarten Stuivenberg             JB     25/04/95  VAV                     Grootebroek         20/05/12
51.56             Paul van der Sluijs             JB     30/01/95  Haag Atletiek           Naaldwijk           06/09/12
51.60             Bastiaan Bouman                 JB     25/08/95  Trias                   Zoetermeer          16/09/12
51.76             Mathijs Dirks                   JB     20/07/96  AV Voorschoten '97      Breda               03/06/12
51.88             Maarten Ottenhoff                      03/08/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           20/05/12
51.93             Remy van Aanholt                       29/08/93  Sparta                  Santpoort           10/06/12
51.96             Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Krommenie           06/05/12
51.98             Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Weert               01/09/12
52.02             Tony van Diepen                 JB     17/04/96  Hera                    Heiloo              20/07/12
52.07             Michael Hooper                  JB     31/03/95  Spirit-Lelystad         Wageningen          20/07/12
52.09             Yorben Ruiter                   JB     19/08/95  PAC                     Spijkenisse         20/05/12
52.13             Niels Penning                          12/09/94  Olympus '70             Breda               02/06/12
52.13             Luuk Wagenaar                          11/03/94  Phanos                  Utrecht             13/07/12
52.16             Robin de Ruyter                        01/04/93  Prins Hendrik           Eindhoven           20/05/12
52.22             Wesley ZschŲttche                      03/04/93  AV Zaanland             Breda               02/06/12
52.23             Thomas Lewis                           11/03/94  Phanos                  Best                09/09/12
52.26             Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Gemert              16/06/12
52.29             Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Gemert              16/06/12
52.31             Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Emmeloord           17/05/12
52.35             Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Best                09/09/12
52.38             Arjan Huijgen                          10/06/94  Flevo Delta             Krommenie           06/05/12
52.43             Igor Rutka                             22/10/94  Zuidwal                 Amsterdam           22/04/12

800 meter

1.52,25           Jaap Gerben Vellinga                   28/07/94  Horror                  Hilversum           27/07/12
1.52,43           Riccardo Sprong                        01/06/93  Clytoneus               Utrecht             13/07/12
1.53,22           Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Utrecht             13/07/12
1.54,27           Sjaak Hoogstraaten                     11/07/93  AV '23                  Hilversum           08/07/12
1.54,33           Jeroen Vochteloo                       15/11/93  Invictus                Hengelo             27/05/12
1.54,36           Yorben Ruiter                   JB     19/08/95  PAC                     Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
1.54,93           Brian Kamstra                          05/07/93  AAC '61                 Hengelo             27/05/12
1.55,04           Jeroen BŁller                          22/11/93  AV Haarlem              Wageningen          20/07/12
1.55,24           Luuk Wagenaar                          11/03/94  Phanos                  Hengelo             27/05/12
1.55,51           Jorijn de Mare                         28/01/94  Hellas                  Sint Niklaas (BEL)  17/05/12
1.55,61           Yared Stifanos                         11/07/94  Hellas                  Wageningen          18/05/12
1.55,66           Daan Reintjes                          30/07/93  De Liemers              Rhede (GER)         07/06/12
1.55,85           Milco Hahury                    JB     03/10/95  Cifla                   Breda               02/06/12
1.55,98           Joost Wieleman                  JB     15/08/95  AV Almere '81           Utrecht             13/07/12
1.56,00           Niek Blikslager                 JB     13/06/95  Groningen Atletiek      Hengelo             27/05/12
1.56,02           Rob ter Burg                    JB     04/01/95  Noordkop                Breda               02/06/12
1.56,29           Tony van Diepen                 JB     17/04/96  Hera                    Breda               02/06/12
1.56,45           Adil el Azzouzi                        07/05/93  Phanos                  Utrecht             13/07/12
1.56,77           Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Leiden              09/06/12
1.56,87           Sjoerd Weijers                  JB     02/10/95  Nijmegen Atletiek       Eindhoven           27/06/12
1.56,99           Paul van der Sluijs             JB     30/01/95  Haag Atletiek           Breda               02/06/12
1.57,00           Vincent Hazeleger               JB     21/08/95  Trias                   Utrecht             31/08/12
1.57,14           Bastiaan Bouman                 JB     01/05/95  Trias                   Breda               02/06/12
1.57,29           Reinout Wiggers                        04/02/94  De Liemers              Hengelo             27/05/12
1.57,39           Cliff Ellsworth                        17/04/93  Lycurgus                Best                09/09/12
1.57,54           Jordy Dikkers                   JB     24/10/95  De Sprinter             Breda               02/06/12
1.57,59           Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Wageningen          20/07/12
1.57,61           Joran Klaver                           21/02/94  Lycurgus                Heiloo              17/05/12
1.57,84           Ralf Looze                             27/08/94  Phanos                  Utrecht             13/07/12
1.57,92           Thomas Lewis                           11/03/94  Phanos                  Amsterdam           21/07/12
1.57,97           Neal Bouterse                          11/08/93  Dynamica                Utrecht             15/06/12
1.58,29           Olaf van den Bergh                     07/03/94  Prins Hendrik           Hilversum           08/07/12
1.58,31           Khalid Mokhtari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
1.58,50           Merlijn Dekker                         07/10/94  AV Almere '81           Lelystad            15/09/12
1.58,66           Antoon van Beek                        04/08/94  Atverni                 Hengelo             27/05/12
1.58,72           Koen Jansen                     JB     30/01/96  Pallas '67              Breda               01/06/12
1.58,84           Robin Ruyter                           01/04/93  Prins Hendrik           Best                10/06/12
1.59,06           Ivo Bijl                               28/06/93  Passaat                 Utrecht             10/08/12
1.59,23           Gerrit Wolbers                         08/12/94  Lionitas                Utrecht             04/05/12
1.59,36           Ivan Feitsma                    JC     28/12/97  Athlos                  Gladbeck (GER)      08/09/12
1.59,37           Mike Frijns                            29/11/93  Unitas                  Breda               01/06/12
1.59,75           Thomas van Laar                 JB     13/09/95  Cialfo                  Breda               01/06/12
1.59,75           Daniel de Looze                        14/07/93  Startbaan               Lelystad            15/09/12
1.59,77           Hugo van den Haak                      01/02/93  Sparta                  Tilburg             23/09/12
1.59,80           Bram Buigel                     JB     12/05/95  Groningen Atletiek      Breda               01/06/12
1.59,91           Bob den Hartigh                 JB     04/01/96  Fortuna                 Delft               13/05/12
1.59,95           Fenno Polderman                        02/07/93  Clytoneus               Breda               01/06/12
1.59,96           Rik van der Steen                      01/06/94  Prins Hendrik           Rotterdam           06/05/12
2.00,08           Roel Huijsmans                  JB     12/04/96  Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
2.00,08           Niels Aarts                     JB     18/06/95  Gen. MichaŽlis          Helmond             19/06/12
2.00,08           Brian Smith                     JC     01/03/97  Startbaan               Amsterdam           26/08/12
2.00,18           Hidde Slager                    JB     05/08/95  PAC                     Delft               13/05/12
2.00,23           Marthijn Duel                          18/04/93  R' dam Atletiek         Gouda               29/06/12
2.00,39           Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Helmond             19/06/12
2.00,44           Jelmer van der Linden           JB     15/10/96  Statina                 Utrecht             31/08/12
2.00,65           Lars Remijn                     JB     18/06/95  DEM                     Wageningen          20/07/12
2.00,74           Jordy Dikkens                   JB     24/10/95  De Sprinter             Utrecht             04/05/12
2.00,74           Younes Chaout                   JB     21/12/95  U-Track                 Utrecht             31/08/12

1000 meter

2.28,24           Sjaak Hoogstraaten                     11/07/93  AV '23                  Lisse               05/05/12
2.29,16           Yorben Ruiter                   JB     19/08/95  PAC                     Leiden              04/07/12
2.30,4            Vincent Hazeleger               JB     21/08/95  Trias                   Epe                 18/09/12
2.30.73           Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Drunen              21/06/12
2.31,04           Brian Kamstra                          05/07/93  AAC '61                 Lisse               05/05/12
2.31,64           Tommy Staal                            18/08/94  AV '56                  Lisse               05/05/12
2.32,05           Sjoerd Weijers                  JB     02/10/95  Nijmegen Atletiek       Utrecht             15/06/12
2.32,16           Jeroen BŁller                          22/11/93  AV Haarlem              Heiloo              03/08/12
2.32,55           Joost Wieleman                  JB     15/08/95  AV Almere '81           Utrecht             15/06/12
2.32,72           Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Utrecht             15/06/12
2.34,03           Ivo Bijl                               28/06/93  Passaat                 Drunen              21/06/12
2.34,58           Ralf Looze                             27/08/94  Phanos                  Utrecht             15/06/12
2.34,88           Reinout Wiggers                        04/02/94  De Liemers              Wageningen          21/09/12
2.36,04           Simon Grannetia                        28/08/94  De Spartaan             Heiloo              03/08/12
2.36,30           Koen Jansen                     JB     30/01/96  Pallas '67              Utrecht             15/06/12
2.36,58           Rob ter Burg                    JB     04/01/95  Noordkop                Lisse               05/05/12
2.37,01           Lars Gerritsen                         06/01/94  Passaat                 Drunen              21/06/12
2.37,15           Casper van Well                        01/02/94  Cifla                   Wageningen          21/09/12
2.37,36           Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Utrecht             15/06/12
2.38,55           Noah Schutte                    JB     15/05/95  Leiden Atletiek         Leiden              04/07/12
2.39,01           Younes Chaout                   JB     21/12/95  U-Track                 Utrecht             15/06/12
2.39,13           Jaap Gerben Vellinga                   28/07/94  Horror                  Dronten             07/04/12
2.39,40           Martin Flipsen                  JB     28/05/96  AV Weert                Wageningen          21/09/12
2.39,90           Lars Olde                       JC     06/07/98  VAV                     Wageningen          21/09/12
onderlinge wedstrijden:
2.38.81           Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Hengelo             18/05/12

1500 meter

3.47,46           Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Oordegem (BEL)      02/06/12
3.49,42           Jorijn de Mare                         28/01/94  Hellas                  Lokeren (BEL)       28/05/12
3.49,77           Riccardo Sprong                        01/06/93  Clytoneus               Watford (GBR)       13/06/12
3.52,20           Brian Kamstra                          05/07/93  AAC '61                 Oordegem (BEL)      02/06/12
3.55,46           Yared Stifanos                         11/07/94  Hellas                  Hoorn               12/05/12
3.57,48           Niek Blikslager                 JB     13/06/95  Groningen Atletiek      Kortrijk (BEL)      14/07/12
3.57,73           Daan Reintjes                          30/07/93  De Liemers              Breda               03/06/12
3.57,89           Yorben Ruiter                   JB     19/08/95  PAC                     Best                09/09/12
3.58,11           Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Utrecht             10/08/12
3.58,34           Sjaak Hoogstraaten                     11/07/93  AV '23                  Utrecht             13/07/12
4.00,36           Adil el Azzouzi                        07/05/93  Phanos                  Breda               03/06/12
4.00,52           Vincent Hazeleger               JB     21/08/95  Trias                   Zoetermeer          16/09/12
4.00,61           Tommy Staal                            18/08/94  AV '56                  Hoorn               12/05/12
4.00,78           Milco Hahury                    JB     03/10/95  Cifla                   Roosendaal          29/06/12
4.01,86           Joost Wieleman                  JB     15/08/95  AV Almere '81           Wageningen          20/07/12
4.02.55           Sjoerd Weijers                  JB     02/10/95  Nijmegen Atletiek       Vilvoorde (BEL)     23/06/12
4.02,92           Fenno Polderman                        02/07/93  Clytoneus               Oordegem (BEL)      26/05/12
4.03,64           Rob ter Burg                    JB     04/01/95  Noordkop                Heiloo              20/07/12
4.04,40           Ivo Bijl                               28/06/93  Passaat                 Tilburg             26/05/12
4.05,00           Neal Bouterse                          11/08/93  Dynamica                Gentbrugge (BEL)    18/07/12
4.05,12           Jeroen BŁller                          22/11/93  AV Haarlem              Heerhugowaard       07/09/12
4.05,63           Yannick Akkerman                       06/05/94  Groningen Atletiek      Heiloo              20/07/12
4.06,67           Tom Koetsenruijter                     12/08/93  THOR                    Amsterdam           16/06/12
4.06,71           Joran Klaver                           21/02/94  Lycurgus                Utrecht             25/05/12
4.07,14           Luuk Wagenaar                          11/03/94  Phanos                  Santpoort           10/06/12
4.07,52           Sander Brouwers                        12/11/94  Prins Hendrik           Best                10/06/12
4.07,83           Freek Lier                             11/04/94  Daventria               Roosendaal          29/06/12
4.07,90           Roy van Eekelen                 JB     04/05/95  Sprint                  Best                09/09/12
4.08,02           Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
4.08,04           Tim van den Broeke              JB     10/10/95  Dynamica                Ninove (BEL)        21/07/12
4.08,39           Jesse van de Ven                       01/05/93  Spado                   Rotterdam           06/05/12
4.08,61           Sytze van Stempvoort                   05/07/94  Suomi                   Grootebroek         20/05/12
4.08,87           Lucas Nieuweboer                       01/10/94  KAV Holland             Eindhoven           20/05/12
4.09,39           Simon Grannetia                        28/08/94  De Spartaan             Heiloo              20/07/12
4.09,48           Jeroen Bueller                                   AV Haarlem              Utrecht             31/08/12
4.09,96           Jochem Mark                     JB     19/12/96  Ilion                   Delft               13/05/12
4.10,22           Khalid Mokhtari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Tilburg             22/04/12
4.10,92           Mark te Brake                   JB     14/05/95  AVA '70                 Utrecht             25/05/12
4.11,19           Noah Schutte                    JB     15/05/95  Leiden Atletiek         Zaandam             20/05/12
4.11,4            David Hofstee                          04/02/93  Impala                  Heerenveen          14/04/12
4.11,48           Casper van Well                        01/02/94  Cifla                   Hoorn               12/05/12
4.12,25           Robin Ruyter                           01/04/93  Prins Hendrik           Rotterdam           06/05/12
4.12,40           Lars Gerritsen                         06/01/94  Passaat                 Hoorn               12/05/12
4.12,59           Reinout Wiggers                        04/02/94  De Liemers              Zwolle              08/09/12
4.12,93           Merlijn Dekker                         07/10/94  AV Almere '81           Grootebroek         20/05/12
4.13,30           Mathijs Wille                          13/10/94  THOR                    Oordegem (BEL)      26/05/12
4.13,33           Lars van der Poel               JB     20/01/96  Spado                   Utrecht             31/08/12
4.13,34           Stan Niesten                    JB     19/11/96  DEM                     Heiloo              20/07/12
4.13,45           Freek Schuerman                        28/09/94  THOR                    Breda               02/06/12
4.13,5            Gerrit Wolbers                         08/12/94  Lionitas                Heerenveen          14/04/12
4.13,52           Koen Jansen                     JB     30/01/96  Pallas '67              Utrecht             31/08/12
4.13,86           Emiel Doorgeest                        02/08/93  AV Zaanland             Heiloo              20/07/12
4.13,88           Lars Rademaker                         06/09/93  AV Haarlemmermeer       Zaandam             20/05/12
4.14,15           Jesper Mannie                          06/09/93  THOR                    Breda               03/06/12
4.14,18           Joris Warndorff                        13/07/93  THOR                    Breda               03/06/12
4.14,60           Tony van Diepen                 JB     17/04/96  Hera                    Grootebroek         29/06/12
4.14,64           Younes Chaout                   JB     21/12/95  U-Track                 Eindhoven           15/07/12
4.14,70           Yassine Loukili                 JB     05/03/96  Atverni                 Harderwijk          20/05/12
4.14,77           Martin Flipsen                  JB     28/05/96  AV Weert                Utrecht             13/07/12
4.15,50           Felix Warndorff                 JB     17/02/96  Achilles-EL             Utrecht             10/08/12
4.16,23           Niels Aarns                            27/07/94  Cifla                   Roosendaal          29/06/12
4.16,66           Steef Severijn                  JB     28/04/95  Ilion                   Utrecht             31/08/12
4.16,79           Bob den Hartigh                 JB     04/01/96  Fortuna                 Etten-Leur          23/09/12
4.17,10           Antoon van Beek                        04/08/94  Atverni                 Harderwijk          20/05/12
4.17,10           Jorin Kamps                            29/04/93  Hellas                  Utrecht             13/07/12
4.17,49           Mike Foppen                     JB     29/11/96  Cifla                   Roosendaal          29/06/12
4.17,66           Jelmer van der Linden           JB     15/10/96  Statina                 Grootebroek         20/05/12
4.17,84           Chris van Hensbergen            JB     30/09/95  KAV Holland             Santpoort           10/06/12
4.17,85           Marthijn Duel                          18/04/93  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12

1 Engelse mijl

4.23,74           Yorben Ruiter                   JB     19/08/95  PAC                     Soest               01/09/12
4.34.76           Martin Flipsen                  JB     28/05/96  AV Weert                Tessenderloo (BEL)  14/09/12
4.35,60           Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Roermond            24/08/12

2000 meter

5.34,3            Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Zaandam             07/09/12
5.36,3            Vincent Hazeleger               JB     21/08/95  Trias                   Zaandam             07/09/12

3000 meter

8.29,12           Niek Blikslager                 JB     13/06/95  Groningen Atletiek      Rhede (GER)         07/06/12
8.39,95           Lucas Nieuweboer                       01/10/94  KAV Holland             Hilversum           08/07/12
8.40,52           Daan Reintjes                          30/07/93  De Liemers              Utrecht             10/08/12
8.42,88           Tommy Staal                            18/08/94  AV '56                  Utrecht             04/05/12
8.45,20           Neal Bouterse                          11/08/93  Dynamica                Utrecht             04/05/12
8.48,40           Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Kessel-Lo (BEL)     18/08/12
8.50,61           Yared Stifanos                         11/07/94  Hellas                  Utrecht             04/05/12
8.50,92           Stan Niesten                    JB     19/11/96  DEM                     Utrecht             10/08/12
8.53,34           Lars Gerritsen                         06/01/94  Passaat                 Santpoort           10/06/12
8.54,09           Khalid Mokhaari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Leiden              04/07/12
8.55,54           Yassine Loukili                 JB     05/03/96  Atverni                 Utrecht             13/07/12
8.55,86           Mark te Brake                   JB     14/05/95  AVA '70                 Utrecht             10/08/12
8.55,98           Jesse van de Ven                       01/05/93  Spado                   Utrecht             15/06/12
8.56,07           Kilian van der Wolf             JB     24/07/96  Tilburg Road Runners    Drunen              21/06/12
8.56,33           Simon Grannetia                        28/08/94  De Spartaan             Leiden              04/07/12
8.56,64           Cas Lutz                               27/10/93  GAC-Hilversum           Hilversum           08/07/12
8.56,93           Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           27/06/12
8.57,18           Roy van Eekelen                 JB     04/05/95  Sprint                  Utrecht             15/06/12
8.58,36           Sjoerd Weijers                  JB     02/10/95  Nijmegen Atletiek       Dortmund (GER)      16/05/12
8.58,38           Sander Brouwers                        12/11/94  Prins Hendrik           Hilversum           08/07/12
9.00,16           Jim Rothweiler                         16/04/93  KAV Holland             Utrecht             13/07/12
9.01,43           Noah Schutte                    JB     15/05/95  Leiden Atletiek         Utrecht             15/06/12
9.02,19           Tim van den Broeke              JB     10/10/95  Dynamica                Utrecht             15/06/12
9.05,65           Sjaak Hoogstraaten                     11/07/93  AV '23                  Best                09/09/12
9.06,14           Adil el Azzouzi                        07/05/93  Phanos                  Santpoort           10/06/12
9.06,22           Mahadi Abdi Ali                 JB     08/11/95  Unitas                  Eindhoven           27/06/12
9.06,67           Rob ter Burg                    JB     04/01/95  Noordkop                Hilversum           08/07/12
9.08,22           Ivo Bijl                               28/06/93  Passaat                 Amstelveen          06/05/12
9.09,63           Niels Aarns                            27/07/94  Cifla                   Wageningen          18/05/12
9.10,26           Khalid Mokhtari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
9.10,42           Felix Warndorff                 JB     17/02/96  Achilles-EL             Etten-Leur          11/05/12
9.12,10           Collin van Almkerk                     19/01/94  Leiden Atletiek         Utrecht             15/06/12
9.16,35           Emiel Doorgeest                        02/08/93  AV Zaanland             Utrecht             10/08/12
9.16,66           Remco Snippe                           19/06/93  Unitas                  Best                09/09/12
9.16,72           Mike Foppen                     JB     29/11/96  Cifla                   Wageningen          18/05/12
9.18,12           Martin Flipsen                  JB     28/05/96  AV Weert                Eindhoven           27/06/12
9.18,18           Hidde Slager                    JB     05/08/95  PAC                     Best                09/09/12
9.20,60           Chris van Hensbergen            JB     30/09/95  KAV Holland             Heiloo              17/05/12
9.21,88           Omar Cornelis                          05/07/93  AV Holten               Rijssen             15/06/12
9.22,02           Mels Lambregts                  JB     30/10/96  THOR                    Steenbergen         10/06/12
9.22,24           Melle Albada                    JB     04/05/95  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
9.23,65           Wesley Mols                     JB     18/01/96  Cifla                   Utrecht             10/08/12
9.25,44           Steef Severijn                  JB     28/04/95  Ilion                   Gouda               29/06/12
9.26,2            Lukas Bos                       JB     29/02/96  Triathlon               Amersfoort          27/03/12
9.27,70           David Hofstee                          04/02/93  Impala                  Utrecht             15/06/12
9.27,95           Rik Palings                     JB     10/05/95  THOR                    Utrecht             13/07/12
9.28,39           Carliho Suijkerbuijk            JB     18/03/95  THOR                    Breda               01/06/12
9.28,63           Jop van der Steen                      14/01/94  Tilburg Road Runners    Drunen              21/06/12
9.28,86           Tom Raas                               07/01/93  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           27/06/12
9.28,88           Jorin Kamps                            29/04/93  Hellas                  Utrecht             15/06/12
9.29,32           Martin Mom                             14/11/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           27/06/12
9.29,52           Ralph van Houwelingen                  26/07/94  Prins Hendrik           Best                10/06/12

5000 meter

14.27,86          Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Ninove (BEL)        21/07/12
14.57.54          Bart van Nunen                  JB     24/09/95  Passaat                 Heusden (BEL)       07/07/12
15.04,98          Brian Kamstra                          05/07/93  AAC '61                 Steenwijk           07/04/12
15.11,07          Tommy Staal                            18/08/94  AV '56                  Breda               03/06/12
15.11,58          Ivo Bijl                               28/06/93  Passaat                 Breda               03/06/12
15.16,01          Lucas Nieuweboer                       01/10/94  KAV Holland             Breda               03/06/12
15.16,95          Merlijn Dekker                         07/10/94  AV Almere '81           Wageningen          21/09/12
15.19,71          Neal Bouterse                          11/08/93  Dynamica                Breda               03/06/12
15.20,40          Sander Brouwers                        12/11/94  Prins Hendrik           Breda               03/06/12
15.22,49          Niek Blikslager                 JB     13/06/95  Groningen Atletiek      Steenwijk           07/04/12
15.29,20          Lars Gerritsen                         06/01/94  Passaat                 Breda               03/06/12
15.33.75          Casper van der Putten           JB     20/05/95  Eindhoven Atletiek      Utrecht             31/08/12
15.34,41          Cas Lutz                               27/10/93  GAC-Hilversum           Breda               03/06/12
15.40,49          Jesse van de Ven                       01/05/93  Spado                   Amersfoort          11/05/12
15.42,71          Noah Schutte                    JB     15/05/95  Leiden Atletiek         Spijkenisse         24/06/12
15.42,98          Jim Rothweiler                         16/04/93  KAV Holland             Utrecht             31/08/12
15.43,71          Yassine Loukili                 JB     05/03/96  Atverni                 Breda               03/06/12
15.44,23          Freek Lier                             11/04/94  Daventria               Emmen               24/06/12
15.47,91          Mark te Brake                   JB     14/05/95  AVA '70                 Utrecht             31/08/12
15.48,55          Yannick Akkerman                       06/05/94  Groningen Atletiek      Drachten            24/06/12
15.50,25          Collin van Almkerk                     19/01/94  Leiden Atletiek         Breda               03/06/12
15.53,95          Tom Raas                               07/01/93  Eindhoven Atletiek      Breda               03/06/12
15.56,54          Jorijn de Mare                         28/01/94  Hellas                  Utrecht             23/09/12
15.58,33          Omar Dijkstra                   JB               Seven Hills RT          Wageningen          21/09/12
16.00,44          Simon Grannetia                        28/08/94  De Spartaan             Naaldwijk           24/06/12
16.01,41          Wesley Mols                     JB     18/01/96  Cifla                   Wageningen          21/09/12
16.03,90          Ruben Stittelaar                       21/10/94  Statina                 Amsterdam           22/04/12
16.10,08          Remco Snippe                           19/06/93  Unitas                  Weert               01/09/12
16.20,41          Mels Lambregts                  JB     30/10/96  THOR                    Roosendaal          29/06/12
16.20,93          Jorin Kamps                            29/04/93  Hellas                  Wageningen          20/07/12
16.23,92          Flores Weverling                       02/12/93  Leiden Atletiek         Utrecht             31/08/12
16.25,71          Eduard Grob                            09/01/93  GAC-Hilversum           Hilversum           27/07/12
16.26,96          Ralph van Houwelingen                  26/07/94  Prins Hendrik           Roosendaal          29/06/12
16.31,6           Lukas Bos                       JB     29/02/96  Triathlon               Amersfoort          24/04/12
16.33,21          David Hofstee                          04/02/93  Impala                  Drachten            24/06/12
16.38,98          Teun Fliervoet                         04/05/94  Seven Hills RT          Wageningen          21/09/12
16.40,29          Mahadi Abdi Ali                 JB     08/11/95  Unitas                  Tilburg             23/09/12
16.42,17          Martin Mom                             14/11/94  Eindhoven Atletiek      Breda               03/06/12
16.42,99          Michiel Gerritsen                      18/09/93  AV Rijssen              Hengelo             27/06/12
16.43,95          Youri Pessy                                      Cifla                   Wageningen          21/09/12
16.45,30          Tobias van Helden               JB     11/09/96  Cifla                   Wageningen          21/09/12
16.48,95          Niels Aarns                            27/07/94  Cifla                   Wageningen          21/09/12
16.49,68          Marco van Erp                          23/01/93  Asterix                 Eindhoven           25/05/12

10.000 meter



3000 meter steeple chase

9.04,05           Richard Douma                          17/04/93  AV Zaanland             Oordegem (BEL)      26/05/12
9.43,36           Simon Grannetia                        28/08/94  De Spartaan             Breda               02/06/12
9.46,06           Khalid Mokhtari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
9.57,55           Cas Lutz                               27/10/93  GAC-Hilversum           Tilburg             22/04/12
10.14,74          David Hofstee                          04/02/93  Impala                  Breda               02/06/12
10.16,25          Ralf Looze                             27/08/94  Phanos                  Etten-Leur          23/09/12
10.32,01          Remco Snippe                           19/06/93  Unitas                  Tilburg             23/09/12
10.34,88          Remco Kramer                           17/03/94  Lycurgus                Zwolle              24/06/12
10.37,88          Khalid Mokhaari                        09/07/93  R' dam Atletiek         Utrecht             23/09/12
10.56,99          Mitchell Franken                JB     06/03/95  Spado                   Eindhoven           20/05/12
11.02,08          Tim Valentijn                          18/02/93  Clytoneus               Spijkenisse         20/05/12
11.03,51          Davey Kaak                      JB     24/12/95  De Spartaan             Utrecht             25/05/12
11.07,19          Rik Palings                     JB     10/05/95  THOR                    Barendrecht         13/05/12
11.20,63          Jaap van der Thiel              JB     25/01/95  SAV                     Harderwijk          20/05/12
11.27,74          Bas van der Lip                 JB     03/10/95  GVAC                    Best                05/06/12
11.27,98          Luuk Oudendijk                         12/11/93  AV Haarlem              Breda               02/06/12
11.29,06          Koen Willems                           03/08/93  AV Wijchen              Eindhoven           20/05/12
11.42,05          Jacco van der Vliet                    06/08/93  Typhoon                 Spijkenisse         20/05/12
11.50,44          Robin Borsje                           18/05/93  Passaat                 Spijkenisse         20/05/12
11.52,15          Wesley ZschŲttche                      03/04/93  AV Zaanland             Spijkenisse         20/05/12
11.59,71          Bas van Boekholt                       23/07/94  Ciko '66                Eindhoven           20/05/12

110 meter horden 99,1 cm

13.92       0.6   Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Breda               03/06/12
14.12       1.4   Gaard van Vugt                         18/03/93  NEA-Volharding          Mannheim (GER)      23/06/12
14.16       0.9   Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Best                09/09/12
14.17       0.6   Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Breda               03/06/12
14.50       0.8   Job Beintema                    JB     24/05/95  Trias                   Mannheim (GER)      23/06/12
14.59       0.6   Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Breda               03/06/12
14.62       0.9   Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Best                09/09/12
14.65       0.6   Jules de Bont                          23/12/94  Phanos                  Breda               03/06/12
14.79       0.9   Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Best                09/09/12
14.84       0.6   Glenn Boessen                          06/04/94  Unitas                  Breda               03/06/12
14.89       0.9   DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Best                09/09/12
15.20       0.9   Christian Oberdorfer            JB     19/02/95  GAC-Hilversum           Best                09/09/12
15.24       0.9   Sander van der Waals            JB     03/02/95  Sprint                  Best                09/09/12
15.39       0.2   Delano Wouterse                        27/04/93  PAC                     Breda               02/06/12
15.53       0.0   Aldert Holwerda                        20/08/93  Flevo Delta             Breda               03/06/12
15.56       1.1   Robbin Blaauw                          03/05/93  Aquilo                  Amersfoort          09/04/12
15.61       0.1   Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Breda               03/06/12
15.61       -0.1  Remco Bos                              03/04/93  Daventria               Apeldoorn           08/06/12
15.62       0.3   Maarten Ottenhoff                      03/08/94  Eindhoven Atletiek      Rotterdam           06/05/12
15.71       1.3   Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Grootebroek         10/06/12
15.72       0.9   Sjoerd van der Kruk                    02/02/93  Sparta                  Best                09/09/12
15.95       -0.6  Tjebbe Kerstens                        28/10/94  Sprint                  Beveren (BEL)       02/09/12
16.00       0.8   Christian Rasch                        22/01/93  GAC-Hilversum           Grootebroek         10/06/12
16.03       1.6   Joris Hallegraeff (106,7 cm)           23/03/93  Attila                  Tilburg             23/09/12
16.08       0.9   Jasper de Booij                        11/10/94  Ilion                   Best                09/09/12
16.09       0.6   Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Soest               26/08/12
16.20       0.7   Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
16.21       0.1   Bart Heijes                     JB     25/01/95  Passaat                 Santpoort           10/06/12
16.30       0.3   Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Rotterdam           06/05/12
16.34       -0.1  Lars Rumawatine                        27/02/94  MPM                     Apeldoorn           08/06/12
16.34       0.1   DaniŽl Oldenstam                       31/08/93  Fortuna                 Santpoort           10/06/12
16.35       -0.7  Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Turnhout (BEL)      01/07/12
16.37       0.0   Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Soest               26/08/12
16.48       0.1   Joost Dopheide                         02/03/94  AC TION                 Breda               03/06/12
16.56       0.7   Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Gemert              17/06/12
16.72       0.7   Victor Halfhide                        18/06/94  AV '23                  Best                09/09/12
16.76       0.1   Cas de Jongh                           04/11/93  Vitalis                 Breda               03/06/12
16.79       1.2   Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Steenwijk           07/04/12
16.82       1.4   Mark Schellekens (106,7 cm)            05/06/94  Atledo                  Etten-Leur          22/04/12
16.87       -2.4  Mathijs van Dijk                       11/11/93  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
16.89       -2.1  Koen de Jong                           08/04/94  AV Wijchen              Wageningen          20/07/12
16.89       1.2   Anton de Regt                          11/06/93  AV '34                  Soest               26/08/12
16.94       0.1   Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Santpoort           10/06/12
16.95       1.3   Wesley ZschŲttche (106,7 cm)           03/04/93  AV Zaanland             Hoorn               22/04/12
16.95       -1.4  Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Amersfoort          28/04/12
geen windgegevens bekend:
15.13             Delano Wouterse                        27/04/93  PAC                     Best                10/06/12
15.37             Maarten Ottenhoff                      03/08/94  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
15.58             Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Purmerend           01/04/12
15.95             Trystan de Weerdt (106,7 cm)    JB     17/07/95  Athlos                  Drachten            24/06/12
15.99             Jouke Dijkstra                         22/04/93  Ciko '66                Stadskanaal         08/07/12
16.17             Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
16.28             Ky-Anh Tran                            13/06/94  DAK                     Best                10/06/12
16.54             Widmer van der Graaf (106,7 cm) JB     20/02/95  Groningen Atletiek      Drachten            24/06/12
16.58             Milan Vitvar                    JB     21/06/95  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
16.59             Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Zaandam             08/07/12
16.92             Stef Kemps                             29/11/93  Prins Hendrik           Best                10/06/12
met teveel rugwind:
15.69     w 3.0   Jouke Dijkstra                         22/04/93  Ciko '66                Best                01/07/12
16.29     w 3.0   Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Best                01/07/12

200 meter horden 76,2 cm



300 meter horden 91,4 cm



400 meter horden 91,4 cm

53.46             Cliff Ellsworth                        17/04/93  Lycurgus                Leiria (POR)        15/09/12
53.92             Joost de Jong                          22/06/94  Pallas '67              Hengelo             18/05/12
55.28             Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Breda               01/06/12
55.68             Jon Schouwenaar                        17/06/94  Startbaan               Breda               01/06/12
55.80             Arend-Jan Spierenburg           JB     16/06/95  Cialfo                  Eindhoven           15/07/12
55.92             Wesley ZschŲttche                      03/04/93  AV Zaanland             Breda               01/06/12
56.08             Maarten Ottenhoff                      03/08/94  Eindhoven Atletiek      Breda               01/06/12
56.15             Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Eindhoven           27/06/12
56.86             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Hilversum           20/05/12
57.61             Remco Bos                              03/04/93  Daventria               Emmen               20/05/12
57.83             Robbin Blaauw                          03/05/93  Aquilo                  Epe                 29/04/12
58.28             Delano Wouterse                        27/04/93  PAC                     Tilburg             23/09/12
58.55             Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Breda               01/06/12
59.12             DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Etten-Leur          23/09/12
59.34             Roman de Klein                  JB     21/04/95  Hellas                  Utrecht             23/09/12
59.81             Tom Vonk                        JB     13/05/95  De Spartaan             Spijkenisse         20/05/12
60.00             Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Harderwijk          20/05/12
60.04             Laurens Oosterwegel             JB     10/07/95  Daventria               Etten-Leur          23/09/12
60.15             Rik Snel                               10/01/93  Fortuna                 Breda               01/06/12
60.72             Roeland v.d. Harst                     23/12/93  Antilope                Zaandam             20/05/12
61.28             Bas Land                               12/02/93  Pijnenburg              Amersfoort          09/04/12
61.74             Nadim van Minnen                       22/11/94  SISU                    Hengelo             27/06/12
62.25             Ted van der Weerden                    29/05/94  HAC                     Breda               01/06/12
62.27             Beer Lammers                    JB     20/09/95  Fit                     Grootebroek         20/05/12
63.46             Thijs Koers                            18/01/93  Daventria               Heerde              24/05/12
63.82             Glenn Tertoolen                 JB     22/03/95  Fortuna                 Zaandam             20/05/12
64.39             Enno Kivits                            18/07/94  DAK                     Zevenbergen         20/05/12
64.64             Wybe Wildenbeest                JB     12/03/95  AAC '61                 Emmen               20/05/12
64.65             Menno van Eersel                       27/06/94  Atledo                  Zevenbergen         20/05/12
64.91             Leon Casse                      JB     06/05/96  HAC '63                 Emmen               20/05/12

3000 meter snelwandelen

14.49,24          Colin Versteeg                  JB     03/01/95  VAV                     Krommenie           01/07/12

5000 meter snelwandelen

27.17,75          Colin Versteeg                  JB     01/03/95  VAV                     Gouda               17/05/12

hoogspringen

2.07              Giguru Scheuer                         14/03/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           15/07/12
2.04              Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Barcelona (ESP)     10/07/12
2.01              Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Breda               02/06/12
2.01              DaniŽl Leyba                           29/11/93  Haag Atletiek           Breda               02/06/12
2.00              Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Castricum           26/05/12
1.98              Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Emmeloord           17/05/12
1.97              Christian Rasch                        22/01/93  GAC-Hilversum           Soest               01/09/12
1.96              Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Woerden             25/08/12
1.95              Joost Ketel                            21/05/94  Achilles-EL             Etten-Leur          22/04/12
1.95              Gijs Tops                              27/11/94  Gen. MichaŽlis          Valkenswaard        22/04/12
1.95              Wesley ZschŲttche                      03/04/93  AV Zaanland             Grootebroek         10/06/12
1.95              Quincy van Driesten                    08/07/93  Altis                   Harderwijk          04/07/12
1.95              Quentin Silberie                       14/02/93  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
1.95              Loek van Zevenbergen            JB     05/08/96  Fortuna                 Zoetermeer          16/09/12
1.95              Hidde ter Woord                 JB     29/12/95  Daventria               Etten-Leur          23/09/12
1.94              Dave Brandhoff                  JB     15/04/95  SAV                     Naaldwijk           20/09/12
1.92              Jethro Obot                            13/02/94  Haag Atletiek           Den Haag            11/05/12
1.91              Thierry Belt                    JB     11/09/95  Triathlon               Best                01/07/12
1.91              Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Soest               25/08/12
1.91              Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Zwolle              08/09/12
1.90              Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Hoorn               22/04/12
1.90              Dirk van der Donk                      18/03/93  Fit                     Amsterdam           22/04/12
1.90              Jelani Fernandes                       02/12/93  PAC                     Rotterdam           06/05/12
1.90              Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Zutphen             23/06/12
1.86              Jasper Meijer                   JB     30/01/95  Jahn II                 Emmeloord           18/05/12
1.86              Matisse de Boer                        28/09/93  Horror                  Zoetermeer          09/09/12
1.85              Melroy Braat                           16/02/94  Spado                   Rotterdam           06/05/12
1.85              Danny Winters                          08/04/94  Flevo Delta             Krommenie           06/05/12
1.85              Johan SchŲnebaum                       19/02/93  Ilion                   Amstelveen          06/05/12
1.85              Alessandro Lentze               JB     02/04/96  Ilion                   Delft               13/05/12
1.85              Remco Lantinga                  JB     12/12/96  Jahn II                 Stadskanaal         13/05/12
1.85              Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Emmeloord           17/05/12
1.85              Niek Reijmers                   JB     03/04/96  Hylas                   Harderwijk          20/05/12
1.85              Tim Hoogenboom                  JB     07/11/96  Olympus '70             Spijkenisse         20/05/12
1.85              Jasper van Rooy                 JB     20/05/95  Atletiek Maastricht     Breda               03/06/12
1.85              Julius Ediagbonya               JC     22/03/97  Ciko '66                Stadskanaal         07/07/12
1.85              Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Zaandam             07/07/12
1.85              Sam van den Oetelaar            JB     26/09/95  HAC                     Sommeren            30/08/12
1.85              Mark van Wijgerden                     27/03/93  Gen. MichaŽlis          Weert               01/09/12
1.85              Erwin de Vor                    JB     28/11/95  VAV                     Veenendaal          01/09/12
1.85              Marius Wouters                  JB     22/04/95  Triathlon               Lelystad            15/09/12
1.82              Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Soest               25/08/12
1.81              Dion van Kessel                 JC     12/06/97  Typhoon                 Bergen op Zoom      16/06/12
1.81              Niels Mijnsbergen               JC     01/03/1997AAV '36                 Bergen op Zoom      16/06/12
onderlinge wedstrijd:
1.96              Hidde ter Woord                 JB     29/12/95  Daventria               Deventer            07/10/12

polsstokhoogspringen

5.20              Rutger Koppelaar                       01/05/93  Ilion                   Tilburg             28/05/12
5.15              Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Hengelo             27/05/12
4.85              Milan Meeuse                           05/04/94  Unitas                  Tilburg             28/05/12
4.50              Bart Heijes                     JB     25/01/95  Passaat                 Zierikzee           13/05/12
4.46              Mathijs van Dijk                       11/11/93  GAC-Hilversum           Soest               01/09/12
4.41              Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Breda               03/06/12
4.30              Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Emmeloord           18/05/12
4.20              Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Hoorn               22/04/12
4.20              Nils Stok                              04/06/94  PAC                     Best                10/06/12
4.20              Remon Berrevoets                JB     22/05/95  PAC                     Best                09/09/12
4.20              DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Best                09/09/12
4.10              Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Emmeloord           17/05/12
4.10              Roman Monte                     JB     20/03/96  GAC-Hilversum           Zoetermeer          16/09/12
4.04              Pieter Mijnhout                        25/02/94  GAC-Hilversum           Hilversum           14/06/12
4.03              Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
4.02              Boris Wolbink                   JB     20/03/95  AAC                     Amsterdam           06/07/12
4.02              Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Lisse               07/07/12
3.90              Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Emmeloord           18/05/12
3.83              Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Krommenie           22/07/12
3.80              Hugo Maathuis                   JB     08/02/96  Atletiek Maastricht     Venray              13/05/12
3.80              Ruben van Dijk                  JB     03/03/95  AV '34                  Stadskanaal         13/05/12
3.80              Donald Dingemanse               JB     16/05/95  AV '23                  Santpoort           10/06/12
3.80              Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Alphen a/d Rijn     06/09/12
3.74              Christian Oberdorfer            JB     19/02/95  GAC-Hilversum           Hilversum           14/06/12
3.70              Kevin van Zundert               JB     13/09/95  Sprint                  Zierikzee           13/05/12
3.70              Alex de Bruijn                         27/05/94  Hercules                Zevenbergen         20/05/12
3.70              Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
3.70              Sjoerd van Deudekom             JC     10/04/97  Lycurgus                Purmerend           14/09/12
3.60              Luc Dirksen                            23/11/94  Lycurgus                Krommenie           01/07/12
3.60              Jorick Melgers                  JB     31/03/96  Sparta                  Best                09/09/12
3.60              Lenaart Roodenburg              JB     08/04/96  Phanos                  Purmerend           14/09/12
3.60              Loek van Zevenbergen            JB     05/08/96  Fortuna                 Zoetermeer          16/09/12
3.55              Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Soest               26/08/12
3.52              Stan Does                       JB     24/02/96  Leiden Atletiek         Lisse               07/07/12
3.52              Hilbrand Wouters                JC     08/03/97  Triathlon               Amsterdam           26/08/12
3.50              Luc Baardman                           09/02/94  Clytoneus               Hoorn               22/04/12
3.50              Mark Grasmeijer                 JB     19/05/96  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
3.50              Maurice Jantjes                        28/02/93  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
3.50              Ward Melssen                           13/04/93  Nijmegen Atletiek       Emmen               20/05/12
3.50              Martijn Kok                            15/12/93  Attila                  Zwolle              24/06/12
3.40              Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Rotterdam           06/05/12
3.40              Erik de Groot                          01/06/94  Ilion                   Lisse               25/05/12
3.32              Finn de Leng                    JC     24/02/97  Dynamica                Amsterdam           26/08/12
3.30              Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Emmeloord           18/05/12
3.30              Duco Furda                      JB     07/06/96  PEC 1910                Stadskanaal         07/07/12
3.30              Evbako Ogbeide                  JC     25/02/97  PAC                     Rotterdam           17/08/12
3.30              Bas Jansen                      JB     04/01/96  Lycurgus                Krommenie           25/08/12
3.25              Fabian Verkaaik                 JB     21/09/96  Delta Sport             Zierikzee           07/06/12

verspringen

7.31              Tom Roetman                            07/02/93  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
7.28        1.7   Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Emmeloord           17/05/12
7.23        0.4   Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Barcelona (ESP)     10/07/12
7.07        2.0   Joeri van der Hooft                    08/09/93  AAC                     Hulst               28/05/12
7.03        1.8   Filip van den Hoven                    04/08/94  Lycurgus                Breda               01/06/12
6.82        0.9   Milan Lips                      JB     03/02/95  Ilion                   Breda               01/06/12
6.81        0.2   Quentin Silberie                       14/02/93  R' dam Atletiek         Rotterdam           06/05/12
6.81        1.2   Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Emmeloord           17/05/12
6.78        0.1   Quentin Siberie                        14/02/93  R' dam Atletiek         Hulst               28/05/12
6.77        0.5   Rik Jansen                             09/02/94  Unitas                  Breda               01/06/12
6.66        0.8   DaniŽl Oldenstam                       31/08/93  Fortuna                 Amstelveen          06/05/12
6.66        1.6   Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Gemert              16/06/12
6.65        1.5   Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Emmeloord           17/05/12
6.65        2.0   Jelani Fernandes                       02/12/93  PAC                     Best                09/09/12
6.63        0.8   Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Breda               01/06/12
6.61        0.0   Gavan Koekkoek                         18/02/94  PAC                     Rotterdam           06/05/12
6.61        2.0   DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Amstelveen          06/05/12
6.61        1.5   Steven Eleonora                 JB     22/04/96  Ilion                   Breda               01/06/12
6.61        0.2   Emiel Damen                            08/09/93  Unitas                  Kerkrade            20/06/12
6.59        0.0   Sjoerd van der Kruk                    02/02/93  Sparta                  Tilburg             22/04/12
6.55        0.6   Kai van de Wiel                        23/11/93  Sprint                  Breda               01/06/12
6.54        0.8   Loek van Zevenbergen            JB     05/08/96  Fortuna                 Best                30/06/12
6.48        1.5   Christian Rasch                        22/01/93  GAC-Hilversum           Amersfoort          11/05/12
6.48        1.4   Emilio Wille                           16/12/94  Scorpio                 Breda               01/06/12
6.46        0.3   Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Best                30/06/12
6.42        0.2   Vester van Heijningen                  26/02/94  KAV Holland             Amstelveen          06/05/12
6.41        -0.8  Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Best                30/06/12
6.40        0.0   Thom Slot                       JB     09/08/95  Trias                   Beverwijk           13/05/12
6.39        1.3   Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Breda               01/06/12
6.36        1.6   Koen de Jong                           08/04/94  AV Wijchen              Eindhoven           15/07/12
6.33        1.5   Tjebbe Kerstens                        28/10/94  Sprint                  Utrecht             13/07/12
6.32        1.1   Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Breda               01/06/12
6.28        1.5   Ruben van Dijk                  JB     03/03/95  AV '34                  Emmeloord           17/05/12
6.26        0.6   Igor Rutka                             22/10/94  Zuidwal                 Hilversum           14/06/12
6.22        0.1   Bas BŁthker                            14/02/94  Eindhoven Atletiek      Eindhoven           20/05/12
6.22        -0.4  Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Soest               25/08/12
6.21        1.8   Kevin Winiarczyk                JB     04/03/96  Leiden Atletiek         Zoetermeer          16/09/12
6.19        -0.9  Giguru Scheuer                         14/03/94  Eindhoven Atletiek      Rotterdam           06/05/12
6.18        0.0   Igor Smits                             15/04/93  Hollandia               Hoorn               15/06/12
6.17        0.5   Rienk Kan                              24/02/93  AV Heerenveen           Harderwijk          20/05/12
6.17        1.3   Kay Geluk                       JB     23/01/96  R' dam Atletiek         Breda               01/06/12
6.15        0.1   Maurice Jongerhuis              JB     10/08/95  De Sprinter             Dronten             07/04/12
6.13        0.2   Stefan Benders                  JB     31/01/95  HAC                     Valkenswaard        22/04/12
6.13        -0.6  Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Soest               25/08/12
6.11        1.3   Merlijn Schellekens             JB     04/04/95  Nijmegen Atletiek       Almelo              22/04/12
geen windgegevens bekend:
6.99              Rik Jansen                             09/02/94  Unitas                  Best                10/06/12
6.80              Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Heiloo              03/08/12
6.68              Kai van de Wiel                        23/11/93  Sprint                  Best                10/06/12
6.66              Emiel Daemen                           08/09/93  Unitas                  Haarlem             22/04/12
6.54              Emilio Wille                           16/12/94  Scorpio                 Haarlem             22/04/12
6.43              Rick Hendriks                          13/02/93  LG Deurne               Weert               01/09/12
6.41              Rik Taam                        JC     17/01/97  AV Zaanland             Emmeloord           17/05/12
6.37              Giguru Scheuer                         14/03/94  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
6.34              Laurens Abbink                  JB     07/07/96  Hollandia               Hoorn               01/04/12
6.29              Devron Jepma                           14/05/93  PAC                     Best                10/06/12
6.26              Rody de Wolff                   JC     09/04/97  AV Heerenveen           Dronten             30/06/12
6.26              Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Zaandam             07/07/12
6.25              Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Santpoort           10/06/12
6.23              David Staat                     JC     02/04/97  Attila                  Gorinchem           26/05/12
6.23              Merlijn Schellekens             JB     04/04/95  Nijmegen Atletiek       Grootebroek         10/06/12
6.21              Sander van der Waals            JB     03/02/95  Sprint                  Dongen              02/09/12
6.19              Tarik Tahiri                    JB     23/12/96  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
6.18              Olaf Blankendaal                JB     23/04/95  Spado                   Steenbergen         10/06/12
6.17              Tom Wouda                       JB     08/09/95  AV Haaksbergen          Hengelo             27/06/12
6.14              Ingmar van der Geest                   15/08/94  De Keien                Haarlem             22/04/12
6.13              Tobias Bakx                     JC     17/10/97  AC TION                 Stadskanaal         07/07/12
6.12              Hugo Vader                             14/10/93  Nova                    Grootebroek         29/06/12
met teveel rugwind:
7.53      w 4.0   Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Woerden             25/08/12
7.44      w 2.6   Tom Roetman                            07/02/93  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
7.03      w 2.8   Quentin Silberie                       14/02/93  R' dam Atletiek         Best                09/09/12
6.74      w 3.4   Jelani Fernandes                       02/12/93  PAC                     Best                09/09/12
6.70      w 3.0   Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
6.69      w 2.1   Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Woerden             25/08/12
6.62      w 3.6   Koen de Jong                           08/04/94  AV Wijchen              Hengelo             18/05/12
6.53      w 2.5   Christian Rasch                        22/01/93  GAC-Hilversum           Amersfoort          11/05/12
6.52      w 2.7   Rik Janssen                            94        Unitas                  Best                09/09/12
6.41      w 2.4   Igor Rutka                             22/10/94  Zuidwal                 Amersfoort          11/05/12
6.38      w 2.5   Joas Leinders                          14/11/94  Unitas                  Tilburg             23/09/12
6.35      w 2.2   Sander van der Waals            JB     03/02/95  Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
6.32      w 2.3   Kevin Winiarczyk                JB     04/03/96  Leiden Atletiek         Tilburg             23/09/12
6.24      w 2.8   Roel Teeling                    JB     11/08/96  De Spartaan             Tilburg             23/09/12
6.18      w 4.3   Rienk Kan                              24/02/93  AV Heerenveen           Kampen              25/04/12
6.18      w 4.6   Kay Geluk                       JB     23/01/96  R' dam Atletiek         Tilburg             23/09/12
6.15      w 2.8   Muus Evers                             30/08/93  Hylas                   Tilburg             23/09/12
6.12      w 2.8   Luc Baardman                           09/02/94  Clytoneus               Hoorn               22/04/12

hink-stap-sprong

13.96       -1.0  Joeri van der Hooft                    08/09/93  AAC                     Hilversum           20/05/12
13.62       0.4   Andre Sarnatskiy                       30/01/94  Groningen Atletiek      Drachten            24/06/12
13.32       0.8   Rienk Kan                              24/02/93  AV Heerenveen           Breda               03/06/12
13.25       0.9   Tjebbe Kerstens                        28/10/94  Sprint                  Best                09/09/12
13.21       0.9   Kay Geluk                       JB     23/01/96  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
13.10       -0.1  Milan Lips                      JB     03/02/95  Ilion                   Best                09/09/12
13.07       1.2   Maarten van der Winden          JB     21/08/95  AV Haarlemmermeer       Breda               02/06/12
12.94       1.3   Trystan de Weerdt               JB     17/07/95  Athlos                  Drachten            24/06/12
12.91       0.5   Bren Simon Meijer                      05/01/93  AV Zaanland             Breda               03/06/12
12.90       0.3   Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Best                09/09/12
12.78       -1.3  Justin Kraaijenbrink            JB     28/05/96  AV '47                  Breda               02/06/12
12.75       1.9   Hugo Vader                             14/10/93  Nova                    Almere              24/06/12
12.65       1.7   Kevin Winiarczyk                JB     04/03/96  Leiden Atletiek         Breda               02/06/12
12.63       1.7   Gregorio Edhardt                JB     26/06/96  PAC                     Zoetermeer          16/09/12
12.62       1.7   Pieter Mijnhout                        25/02/94  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
12.59       1.4   Joshua Record                   JB     19/08/95  AV '23                  Breda               02/06/12
12.58       1.7   Tarik Tahiri                    JB     23/12/96  R' dam Atletiek         Breda               02/06/12
12.56       1.0   Amilton Monteiro                       29/06/94  Lycurgus                Krommenie           06/05/12
12.54       1.4   Berend Koele                           10/04/94  AV '47                  Amsterdam           22/04/12
12.54       -0.2  Bas BŁthker                            14/02/94  Eindhoven Atletiek      Rotterdam           06/05/12
12.48       0.5   Walter Vianen                   JB     04/01/96  AAV '36                 Zoetermeer          16/09/12
12.43       0.8   joas Leinders                          14/11/94  Unitas                  Best                09/09/12
12.41       2.0   Denisio Palas                   JB     30/11/95  Atos                    Amsterdam           27/05/12
12.40       0.2   Robin Borsje                           18/05/93  Passaat                 Best                09/09/12
12.36       1.9   Olaf Blankendaal                JB     23/04/95  Spado                   Zierikzee           13/05/12
12.34       0.7   Bas van Leersum                        02/03/93  AV Zaanland             Turnhout (BEL)      01/07/12
12.28       0.2   Jesse Rigter                    JB     06/01/96  AAC                     Amsterdam           27/05/12
12.26       2.0   Widmer van der Graaf            JB     20/02/95  Groningen Atletiek      Stadskanaal         13/05/12
12.24       0.1   Wouter de Bever                        30/05/94  Prins Hendrik           Rotterdam           06/05/12
12.22       1.4   Koen Bastiaansen                JB     07/03/95  Sprint                  Zoetermeer          16/09/12
12.13       1.3   Twan Evers                             15/10/94  AV Wijchen              Utrecht             10/08/12
12.12       1.0   Glenn Tertoolen                 JB     22/03/95  Fortuna                 Amsterdam           22/04/12
12.12       1.0   Thijmen Wiltink                 JB     15/12/95  KAV Holland             Amsterdam           27/05/12
12.10       1.4   Vincent Kruit                   JB     15/06/95  Antilope                Den Haag            15/04/12
12.06       1.4   Melroy Braat                           16/02/94  Spado                   Rotterdam           06/05/12
12.03       1.6   Mark van Wijgerden                     27/03/93  Gen. MichaŽlis          Helmond             24/06/12
12.03       1.8   Gerrit Reins                    JC     30/11/97  Spado                   Zoetermeer          16/09/12
12.01       1.3   Jelmer de Boer                  JB     04/07/95  Olympus '70             Breda               02/06/12
geen windgegevens bekend:
12.84             DaniŽl Oldenstam                       31/08/93  Fortuna                 Santpoort           10/06/12
12.74             Amilton Monteiro                       29/06/94  Lycurgus                Grootebroek         10/06/12
12.68             Gregorio Edhardt                JB     26/06/96  PAC                     Best                10/06/12
12.55             Bas BŁthker                            14/02/94  Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
12.44             Ingmar van der Geest                   15/08/94  De Keien                Haarlem             22/04/12
12.33             Emiel Daemen                           08/09/93  Unitas                  Haarlem             22/04/12
12.33             Melroy Braat                           16/02/94  Spado                   Haarlem             22/04/12
12.25             Mark van Wijgerden                     27/03/93  Gen. MichaŽlis          Best                10/06/12
12.17       1.9   Twan Evers                             15/10/94  AV Wijchen              Weert               24/06/12
12.14             Glenn Tertoolen                 JB     22/03/95  Fortuna                 Spijkenisse         24/06/12
met teveel rugwind:
13.14     w 2.5   Joshua Record                   JB     19/08/95  AV '23                  Breda               02/06/12
12.70     w 5.4   Tarik Tahiri                    JB     23/12/96  R' dam Atletiek         Den Haag            15/04/12
12.59     w 3.2   Bas BŁthker                            14/02/94  Eindhoven Atletiek      Weert               24/06/12
12.31     w 3.6   Wouter de Bever                        30/05/94  Prins Hendrik           Weert               24/06/12
12.22     w 2.7   Wouter Schouwenaar                     28/07/94  Flevo Delta             Ede                 22/04/12
12.02     w 2.5   Emiel Damen                            08/09/93  Unitas                  Rotterdam           06/05/12

kogelstoten 6 kg

16.83             Caspar Hattink                         01/06/93  Startbaan               Leiden              29/06/12
16.59             Dennis Hemelaar                        02/12/94  AAC                     Breda               02/06/12
15.47             Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Barcelona (ESP)     10/07/12
15.42             Ivo Willemsen                          12/04/93  Sparta                  Naaldwijk           24/05/12
15.21             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Emmeloord           17/05/12
15.19             Thomas Hoogerbrugge                    15/02/93  Lycurgus                Krommenie           06/05/12
14.47             Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Emmeloord           17/05/12
14.43             Thomas Scheffer                        03/05/93  Iphitos                 Hengelo             27/06/12
14.40             Jim van Oostrom                        06/06/93  AV '23                  Breda               02/06/12
13.69             Mathijs Damsteegt (7,25 kg)     JB     26/08/95  AAC '61                 Emmen               20/05/12
13.61             Haike Franssen                         16/11/94  GVAC                    Sint Truiden (BEL)  03/08/12
13.50             Stijn Jorissen                         12/09/93  AV Argo                 Zwolle              05/07/12
13.30             Thimo Cazander                         04/11/94  Hellas                  Breda               02/06/12
13.27             Jeroen Megens                          07/01/93  Nijmegen Atletiek       Krommenie           06/05/12
13.26             Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Emmeloord           17/05/12
13.14             Ruben Coppens                          03/07/93  GAC-Hilversum           Grootebroek         10/06/12
13.11             Ingmar van der Geest                   15/08/94  De Keien                Gemert              16/06/12
13.03             Pim de Vor                             11/03/93  GAC-Hilversum           Gouda               29/06/12
13.00             Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Best                10/06/12
12.78             Andreas de Jong                 JB     10/05/95  AV '23                  Best                09/09/12
12.42             Joris Hallegraeff (7,25 kg)            23/03/93  Attila                  Tilburg             28/05/12
12.40             Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Soest               25/08/12
12.17             Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Soest               25/08/12
12.05             Milan Betz                      JB     01/08/95  Scorpio                 Rotterdam           06/05/12
11.99             Joris Ketelaars                        08/02/94  GAC-Hilversum           Amersfoort          11/05/12
11.99             Lars Rumawatine                        27/02/94  MPM                     Apeldoorn           08/06/12
11.92             Lars Paalvast                   JB     04/12/95  Passaat                 Santpoort           10/06/12
11.88             Milo Koster                            19/10/94  PAC                     Best                09/09/12
11.83             Cas de Jongh                           04/11/93  Vitalis                 Steenwijk           07/04/12

discuswerpen 1,75 kg

50.67             Thomas Scheffer                        03/05/93  Iphitos                 Heerenveen          12/05/12
49.68             Caspar Hattink                         01/06/93  Startbaan               Leiden              14/09/12
49.36             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Gouda               29/06/12
45.20             Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Best                10/06/12
44.69             Thomas Hoogerbrugge                    15/02/93  Lycurgus                Leiria (POR)        15/09/12
43.39             Dennis Hemelaar                        02/12/94  AAC                     Apeldoorn           11/05/12
43.13             Ivo Willemsen                          12/04/93  Sparta                  Breda               02/06/12
42.71             Haike Franssen                         16/11/94  GVAC                    Helmond             19/06/12
41.27             Pim de Vor                             11/03/93  GAC-Hilversum           Krommenie           01/07/12
40.85             Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Best                10/06/12
40.71             Anton de Regt                          11/06/93  AV '34                  Apeldoorn           08/06/12
40.40             Mike van Megen                         17/08/93  AV '34                  Apeldoorn           08/06/12
40.35             Ewoud van der Wal                      07/04/93  AV Heerenveen           Heerenveen          12/05/12
39.97             Jim van Oostrom                        06/06/93  AV '23                  Amstelveen          06/05/12
39.97             Patrick Zweekhorst                     30/03/94  Triathlon               Breda               02/06/12
39.68             Milan Betz                      JB     01/08/95  Scorpio                 Rotterdam           06/05/12
39.63             Jeffrey Stokkel                 JB     06/08/95  Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
39.17             Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Best                09/09/12
38.70             Jeroen Megens                          07/01/93  Nijmegen Atletiek       Grootebroek         10/06/12
38.40             Mathijs Damsteegt (2 kg)        JB     26/08/95  AAC '61                 Emmen               24/06/12
38.16             Erik Huijing                    JB     22/09/95  Phanos                  Best                09/09/12
37.30             Jouke Dijkstra                         22/04/93  Ciko '66                Amstelveen          28/05/12
37.27             Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
37.12             Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Zaandam             08/07/12
37.09             Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Emmeloord           18/05/12
36.89             Lars Rumawatine                        27/02/94  MPM                     Haaksbergen         16/05/12
36.41             Djaro Leinders                         07/07/93  Unitas                  Rotterdam           06/05/12
36.22             Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Soest               26/08/12
35.84             Glenn Tertoolen                 JB     22/03/95  Fortuna                 Amstelveen          06/05/12
35.58             Mark Pedersen                   JB     16/07/96  Spark                   Rotterdam           06/05/12
35.52             Klaas Verhoeven                 JB     03/12/95  Prins Hendrik           Best                10/06/12
35.31             Fynn van Buuren                        17/06/93  Vitalis                 Apeldoorn           11/05/12
35.27             Joris Ketelaars                        08/02/94  GAC-Hilversum           Soest               01/09/12
35.10             Jeremy Bronswijk                JB     29/07/95  Olympus '70             Best                10/06/12
35.07             Thimo Cazander                         04/11/94  Hellas                  Amstelveen          06/05/12
34.88             Marco Jonkman                          27/01/95  Start '78               Steenwijk           29/09/12
34.71             Ricardo Aberkrom                       22/03/94  AV Edam                 Castricum           15/06/12
34.52             Sam Beard                       JB     22/07/96  Clytoneus               Etten-Leur          11/05/12
34.47             Ingmar van der Geest                   15/08/94  De Keien                Soest               26/08/12
34.43             Thomas Kwakman                         03/06/94  AV Edam                 Hoorn               01/04/12
34.08             Kaj de Vries                           24/08/93  AV Wijchen              Krommenie           06/05/12
in onderlinge wedstrijd:
35.16             DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Amsterdam           07/04/12

kogelslingeren 6 kg

67.74             Denzel Comenentia               JB     25/11/95  AAC                     Boskoop             22/09/12
58.18             Dennis Hemelaar                        02/12/94  AAC                     Rotterdam           17/08/12
52.56             Thomas Hoogerbrugge                    15/02/93  Lycurgus                Sint Niklaas (BEL)  20/10/12  *
50.37             Jim van Oostrom                        06/06/93  AV '23                  Amersfoort          29/04/12
41.13             Patrick Zweekhorst                     30/03/94  Triathlon               Boskoop             05/05/12
40.79             Fynn van Buuren                        17/06/93  Vitalis                 Breda               03/06/12
40.49             Haike Franssen                         16/11/94  GVAC                    Breda               03/06/12
40.47             Ruben Overbeeke                        30/05/93  Hercules                Breda               03/06/12
38.87             Joost Dumas (7,25 kg)           JB     04/01/95  Spado                   Haarlem             22/04/12
37.81             Stefan Heijne                          02/02/94  Lycurgus                Krommenie           01/07/12
37.13             Sean ten Kate                          14/05/94  AV Haarlemmermeer       Breda               03/06/12
37.06             Djaro Leinders                         07/07/93  Unitas                  ‹bach-Palenberg (GER13/06/12
33.55             Jan Tuijp                              30/01/93  AV Edam                 Utrecht             31/08/12
32.77             Tom de Vos                             04/01/93  Hercules                Steenbergen         14/04/12
28.79             Jasper Booy                            18/03/93  Hercules                Amersfoort          29/04/12
27.25             Ivo Bovendeerd                         28/03/94  HAC                     Helmond             19/06/12

speerwerpen 800 gram

70.28             Alain de Deugd                         06/10/93  Lycurgus                Breda               02/06/12
68.03             Jurriaan Wouters                       18/04/93  Hellas                  Breda               02/06/12
62.61             Ward Melssen                           13/04/93  Nijmegen Atletiek       Woerden             14/10/12
60.27             Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Emmeloord           18/05/12
58.44             Milo Koster                            19/10/94  PAC                     Tilburg             23/09/12
55.18             David Kater                     JB     24/06/95  PEC 1910                Ede                 22/04/12
54.67             Ruben Coppens                          03/07/93  GAC-Hilversum           Krommenie           06/05/12
52.07             Erik Huijing                    JB     22/09/95  Phanos                  Best                09/09/12
51.75             Lars Paalvast                   JB     04/12/95  Passaat                 Hoorn               22/04/12
50.57             Alex de Bruijn                         27/05/94  Hercules                Dongen              24/06/12
50.02             Caspar Hattink                         01/06/93  Startbaan               Zaandam             13/04/12
49.34             Sjoerd van der Kruk                    02/02/93  Sparta                  Amstelveen          06/05/12
49.30             Haike Franssen                         16/11/94  GVAC                    Gemert              17/06/12
48.85             Jeremy Hagen                    JB     27/11/96  Fortuna                 Amstelveen          06/05/12
48.14             Thomas Scheffer                        03/05/93  Iphitos                 Heerenveen          12/05/12
48.04             Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Barcelona (ESP)     11/07/12
47.97             Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Emmeloord           18/05/12
47.78             Olaf Blankendaal                JB     23/04/95  Spado                   Rotterdam           06/05/12
47.72             Lars Jonckers                          23/07/93  Unitas                  Best                09/09/12
47.59             Sybren Blok                     JB     25/06/96  PAC                     Rotterdam           06/05/12
47.15             Lars Rumawatine                        27/02/94  MPM                     Zwolle              08/09/12
47.01             Milan Betz                      JB     01/08/95  Scorpio                 Rotterdam           06/05/12
46.84             Ivo Willemsen                          12/04/93  Sparta                  Tilburg             23/09/12
46.73             Cas de Jongh                           04/11/93  Vitalis                 Breda               02/06/12
46.63             William Scholten                       08/11/93  DEM                     Almere              24/06/12
46.50             Andreas de Jong                 JB     10/05/95  AV '23                  Best                09/09/12
46.47             Wesley ZschŲttche                      03/04/93  AV Zaanland             Zaandam             13/04/12
46.04             Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Tilburg             23/09/12
45.63             Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Emmeloord           18/05/12
45.61             Mark Schellekens                       05/06/94  Atledo                  Dongen              01/04/12
45.46             Sven Rumawatine                 JB     30/05/95  MPM                     Almelo              22/04/12
45.38             Thomas Lewis                           11/03/94  Phanos                  Santpoort           10/06/12
45.12             Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
44.80             Bradley Groenestein                    01/02/94  Pijnenburg              Breda               02/06/12
44.76             Thomas Kwakman                         03/06/94  AV Edam                 Hoorn               15/06/12
44.12             Patrick Elferink                       03/05/94  AV '56                  Vlissingen          22/09/12
44.06             Alex Heijnemans                        09/05/93  Achilles-EL             Dongen              24/06/12
43.75             Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Heiloo              17/08/12
43.66             Niels Velthuizen                JB     16/07/96  AC TION                 Grootebroek         10/06/12
43.62             Rohan de Bresser                       29/06/93  Gen. MichaŽlis          Veldhoven           18/04/12
buitenlanders bij Nederlandse club: 
53.58             Damien Bruxelle (7,25 kg)              30/11/94  AV '34                  Utrecht             23/09/12

gewichtwerpen

16.67             Luuk Vos                        JC     08/03/97  PEC 1910                Rotterdam           15/09/12
14.06             Mark Pedersen                   JB     16/07/96  Spark                   Rotterdam           15/09/12
9.69              Mitchel Reijnier                JB     13/05/95  R' dam Atletiek         Rotterdam           15/09/12

Tienkamp

7953              Pieter Braun                           21/01/93  Sprint                  Emmeloord           18/05/12
                  11,30 * 7,28 * 14,74 * 1,98 * 49,54 * 14,42 * 44,23 * 4,40 * 60,27 * 4.31,20 * 0,7 * 1,7 * -1,0
7815              Tim Dekker                             29/09/93  AV Gouda                Barcelona (ESP)     11/07/12
                  11,06 * 7,23 * 14,68 * 2,04 * 49,70 * 14,02 * 43,69 * 4,20 * 48,04 * 4.34,34 * -0,8 * 0,4 * -0,7
7018              Menno Vloon                            11/05/94  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
                  11,09 * 6,65 * 14,47 * 1,80 * 52,31 * 14,82 * 37,27 * 4,90 * 42,98 * 5.09,78 * 0,7 * 1,5 * -2,0
6552              Ferry van Dipten                       28/02/93  Climax                  Gemert              17/06/12
                  11,50 * 6,66 * 12,58 * 1,87 * 52,26 * 15,06 * 33,09 * 3,50 * 44,59 * 4.42,60 * 0,0 * 1,6 * 0,7
6518              Timo Looijen                           07/07/94  AV Zaanland             Zaandam             08/07/12
                  11,26 * 6,66 * 10,52 * 1,85 * 50,57 * 15,66 * 37,12 * 3,80 * 38,55 * 4.46,08 *  *  *
6207              DaniŽl Lam                             03/10/94  Phanos                  Emmeloord           18/05/12
                  11,59 * 6,60 * 11,25 * 1,65 * 53,00 * 15,01 * 33,66 * 4,10 * 39,45 * 5.03,02 * 1,4 * 2,2 * -1,0
6059              Alain van Tholl                        20/05/94  AV '23                  Emmeloord           18/05/12
                  11,28 * 6,13 * 09,81 * 1,83 * 51,45 * 14,93 * 27,20 * 3,30 * 47,97 * 5.08,71 * 1,4 * 1,9 * -1,0
5881              Jelmer van der Sande                   10/11/93  Prins Hendrik           Soest               26/08/12
                  11,72 * 5,85 * 12,40 * 1,82 * 55,36 * 16,54 * 36,22 * 3,55 * 42,82 * 5.06,76 * 0,7 * 0,7 * 1,2
5879              Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Emmeloord           18/05/12
                  12,16 * 5,90 * 12,03 * 1,68 * 53,42 * 16,74 * 39,05 * 3,60 * 43,63 * 4.54,29 * 1,4 * 2,0 * -2,0
5808              Robert Bervoets                        10/10/93  De Keien                Soest               26/08/12
                  11,84 * 6,28 * 11,57 * 1,97 * 53,74 * 15,87 * 22,24 * 3,15 * 32,61 * 4.39,81 * 0,7 * 0,5 * 1,2
5674              Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Gemert              17/06/12
                  11,93 * 5,67 * 11,56 * 1,78 * 52,29 * 16,56 * 30,36 * 3,30 * 42,32 * 5.03,35 * 0,0 * 0,8 * 0,7
5670              Thomas Ticheloven                      18/02/94  Lycurgus                Emmeloord           18/05/12
                  11,74 * 5,68 * 10,17 * 1,77 * 52,93 * 17,31 * 33,63 * 3,20 * 45,12 * 4.50,81 * 1,4 * 0,3 * -2,0
5592              Ingmar van der Geest                   15/08/94  De Keien                Gemert              17/06/12
                  12,08 * 5,99 * 13,11 * 1,78 * 54,01 * 18,54 * 34,14 * 3,00 * 42,90 * 4.54,98 * 0,0 * 0,8 * 0,7
5444              Jouke Dijkstra                         22/04/93  Ciko '66                Stadskanaal         08/07/12
                  12,03 * 5,79 * 11,43 * 1,75 * 55,54 * 15,99 * 36,97 * 2,70 * 35,53 * 5.06,67 *  *  *
5195              Rutger Bien                            30/01/94  AV '23                  Soest               26/08/12
                  11,62 * 6,13 * 10,25 * 1,76 * 54,14 * 16,09 * 22,42 * 2,35 * 40,49 * 5.25,06 * 0,7 * -0,6 * 0,6
5160              Anton de Regt                          11/06/93  AV '34                  Soest               26/08/12
                  12,00 * 5,34 * 10,66 * 1,70 * 54,19 * 16,89 * 27,24 * 2,75 * 40,09 * 4.57,85 * 0,8 * 1,8 * 1,2
5068              Haike Franssen                         16/11/94  GVAC                    Soest               26/08/12
                  12,71 * 5,47 * 13,11 * 1,67 * 62,14 * 17,80 * 40,89 * 2,65 * 47,83 * 5.14,36 * 0,8 * 0,9 * 0,6
met teveel rugwind:
5939      w       Luuk de Vos                            06/01/94  R' dam Atletiek         Best                01/07/12
                  12,17 * 6,05 * 11,86 * 1,71 * 53,49 * 16,58 * 38,54 * 3,45 * 42,55 * 4.43,01 * 3,6 * 2,5 * 3,0
5815      w       Bas van der Lubbe                      15/12/94  Gen. MichaŽlis          Best                01/07/12
                  11,52 * 5,98 * 12,31 * 1,76 * 52,72 * 16,29 * 31,67 * 3,35 * 42,70 * 5.19,83 * 3,6 * 1,8 * 3,0
5545      w       Jouke Dijkstra                         22/04/93  Ciko '66                Best                01/07/12
                  11,98 * 5,81 * 10,23 * 1,71 * 55,30 * 15,69 * 33,94 * 2,95 * 40,16 * 4.52,08 * 3,6 * 1,1 * 3,0

4 x 100 meter clubteams

42.75             Den Haag                                         Haag Atletiek           Amstelveen          29/09/12
43.25             Rotterdam                                        PAC                     Best                09/09/12
43.43             Rotterdam                                        R' dam Atletiek         Best                09/09/12
43.61             Sittard                                          Unitas                  Best                10/06/12
43.70             Zoetermeer                      JB               Ilion                   Amstelveen          29/09/12
43.83             Krommenie                                        Lycurgus                Best                09/09/12
43.93             Hilversum                                        GAC-Hilversum           Amstelveen          29/09/12
44.23             Amsterdam                       JB               Atos                    Amstelveen          29/09/12
44.56             Zaandam                                          Zaanland                Amstelveen          29/09/12
44.57             Haarlem                                          KAV Holland             Amstelveen          29/09/12
44.86             Breda                                            Sprint                  Rotterdam           06/05/12
44.90             Amsterdam                                        Phanos                  Amstelveen          06/05/12
44.94             Alphen a/d Rijn                 JB               AAV '36                 Delft               13/05/12
44.94             Dronten                                          Flevo Delta             Grootebroek         10/06/12
44.94             Almere                          JB               AV Almere '81           Amstelveen          29/09/12
45.06             Vught                                            Prins Hendrik           Best                10/06/12
45.51             Amsterdam                                        AV '23                  Amstelveen          29/09/12
45.63             Den Haag                                         Sparta                  Amstelveen          06/05/12
45.71             Vlaardingen                                      Fortuna                 Santpoort           10/06/12
45.74             Harderwijk                      JC               Athlos                  Krommenie           15/09/12
45.75             Santpoort                       JB               Suomi                   Heiloo              15/04/12
45.78             Eindhoven                                        Eindhoven Atletiek      Best                10/06/12
45.84             Tilburg                         JB               Attila                  Zierikzee           13/05/12
45.87             Heiloo                          JB               Trias                   Heiloo              15/04/12
45.88             Papendrecht                                      Passaat                 Amstelveen          06/05/12
46.15             Bergen op Zoom                  JB               Spado                   Goes                15/04/12
46.20             Leiden                          JB               Leiden Atletiek         Amstelveen          29/09/12
46.41             Utrecht                                          Hellas                  Amstelveen          06/05/12
46.57             Utrecht                         JC               U-Track                 Amsterdam           26/08/12
46.59             Best                                             Gen. MichaŽlis          Best                10/06/12
46.69             Etten-Leur                      JC               Achilles-EL             Krommenie           15/09/12
46.69             Drachten                        JC               Impala                  Amstelveen          30/09/12
46.83             Arnhem                          JB               Ciko '66                Venray              13/05/12
47.03             Apeldoorn                       JB               AV '34                  Zoetermeer          16/09/12
47.11             Utrecht                                          Phoenix                 Amstelveen          06/05/12
47.16             Lisse                           JB               De Spartaan             Den Haag            15/04/12
47.51             Enschede                                         AC TION                 Grootebroek         10/06/12
47.52             Goes                            JC               AV '56                  Vlissingen          22/09/12
47.54             Gilze Rijen                     JB               Spiridon                Zierikzee           13/05/12
47.57             Barendrecht                     JC               Energie                 Amstelveen          30/09/12
47.58             Nijmegen                                         Nijmegen Atletiek       Krommenie           06/05/12

4 x 100 meter combinatieploeg

41.31                                                              Nat. Ploeg              Mannheim (GER)      23/06/12
                  Marvin Douma - Jonathan Mutebwa - Sander Pupella - Olaf van den Bergh
45.45                                             JC               Nat. Ploeg              Gladbeck (GER)      08/09/12
                  Tim Bluekens - Lex Bolderheij - Tobias Bakx - Rik Taam

4 x 200 meter clubteams

1.35,06           Rotterdam                       JB               PAC                     Amstelveen          30/09/12
1.36,15           Groningen                       JB               Groningen Atletiek      Amstelveen          30/09/12
1.36,89           Almere                          JB               AV Almere '81           Amstelveen          30/09/12
1.38,15           Alphen a/d Rijn                 JB               AAV '36                 Amstelveen          30/09/12
1.39,00           Leiden                          JB               Leiden Atletiek         Amstelveen          30/09/12

4 x 400 meter clubteams

3.27,69           Zaandam                                          Zaanland                Amstelveen          29/09/12
3.31,28           Amstelveen                                       Startbaan               Amstelveen          29/09/12
3.31,29           Krommenie                                        Lycurgus                Amstelveen          29/09/12
3.31,47           Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          29/09/12
3.34,16           Amsterdam                                        AV '23                  Amstelveen          29/09/12
3.36,09           Leiden                          JB               Leiden Atletiek         Amstelveen          29/09/12
3.37,00           Utrecht                         JB               Hellas                  Amstelveen          29/09/12
3.40,76           Hilversum                       JB               GAC-Hilversum           Amstelveen          29/09/12
3.40,81           Alphen a/d Rijn                 JB               AAV '36                 Amstelveen          29/09/12

4 x 400 meter nationale teams

3.18,05                                                            Nat. Ploeg              Hoorn               12/05/12

4 x 800 meter clubteams

7.54,34           Amsterdam                                        Phanos                  Amstelveen          30/09/12
8.20,10           Zevenaar                                         De Liemers              Amstelveen          30/09/12
8.23,18           Wageningen                                       Pallas '67              Amstelveen          30/09/12
8.32,96           Amstelveen                                       Startbaan               Amstelveen          30/09/12
8.34,85           Bergen op Zoom                                   Spado                   Amstelveen          30/09/12
8.39,66           Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          30/09/12
8.46,26           Culemborg                                        Statina                 Amstelveen          30/09/12
8.46,37           Tilburg                                          Tilburg Road Runners    Amstelveen          30/09/12

Zweedse estafette clubteams

1.59,70           Den Haag                                         Haag Atletiek           Amstelveen          30/09/12
2.00,71           Krommenie                                        Lycurgus                Amstelveen          30/09/12
2.01,95           Zoetermeer                      JB               Ilion                   Amstelveen          30/09/12
2.01,99           Rotterdam                                        PAC                     Amstelveen          30/09/12
2.02,12           Amsterdam                                        AV '23                  Amstelveen          30/09/12
2.02,87           Amsterdam                                        Phanos                  Amstelveen          30/09/12
2.04,44           Wageningen                                       Pallas '67              Amstelveen          30/09/12
2.04,93           Haarlem                                          KAV Holland             Amstelveen          30/09/12
2.06,48           Groningen                       JB               Groningen Atletiek      Amstelveen          30/09/12
2.07,66           Barendrecht                     JB               Energie                 Amstelveen          30/09/12
2.09,70           Deurne                                           LG Deurne               Amstelveen          30/09/12