Dit is de Indoor ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-D van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m: 29 oktober 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiële versie,
dit omdat prestaties onder de ondergrens niet volledig zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (geboortedatum, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes D
60 meter
1 7.66 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Amsterdam 12-03-16
2 7.90 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Groningen 05-02-05
3 7.93 Shaquata King 26-02-01 Feniks Amsterdam 22-12-13
4 8.00 Janice Babel 10-11-92 Continental Sports Groningen 05-02-05
5 8.10 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Zuidbroek 25-01-04
6 8.10 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
7 8.13 Afra Jiya 09-03-02 Lycurgus Amsterdam 07-12-14
8 8.13 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
9 8.17 Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 AV Edam Groningen 16-01-10
10 8.18 Rosella van Keulen 29-05-04 VAV Dordrecht 28-10-17
11 8.20 Nelly Ritfeld 16-04-91 Ilion Zuidbroek 25-01-04
12 8.20 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Apeldoorn 23-01-16
13 8.22 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Dordrecht 06-03-10
14 8.23 Kadidja Sangare 23-05-01 AAV '36 Apeldoorn 18-01-14
15 8.24 Miriah Groenfelt 17-06-93 Continental Sports Groningen 05-02-05
16 8.24 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Düsseldorf (GER) 04-02-06
17 8.24 Simi Pater 14-05-02 Statina Utrecht 13-12-14
18 8.25 Tamara van de Stelt 02-05-84 Typhoon Den Haag 08-03-97
19 8.25 Anique ten Hagen 08-01-86 AV Haaksbergen Den Haag 21-03-99
20 8.27 Jill Prins 12-11-89 CAV Energie Dour (FRA) 02-02-02
21 8.27 Emy Guikema 11-06-01 Jupiter Apeldoorn 18-01-14
22 8.27 Silke Vonk 03-01-01 Sprint Apeldoorn 18-01-14
23 8.28 Amber de Roo 15-12-04 AV '40 Dordrecht 28-10-17
24 8.30 Barbara van der Loo 14-04-91 PAC Zuidbroek 25-01-04
25 8.31 Suzanne Williams 07-10-93 Groningen Atletiek Groningen 28-01-06
26 8.31 Sophie Jebose 03-08-00 AAC Zoetermeer 02-03-13
600 meter
1 1.39.22 Merel Wullems 10-08-78 AV Nijmegen Den Haag 09-02-91
2 1.40.38 Laura van Langen 31-03-03 SAV Apeldoorn 23-01-16
3 1.41.1 Simone Guikema 11-01-70 Start '78 Zuidlaren 20-02-82
4 1.41.50 Marijke Vreugdenhil 24-04-83 Olympus '70 Den Haag 10-03-96
5 1.41.7 Pheline van Amersfoort 02-12-84 Achilles Top Den Haag 09-03-97
6 1.41.72 Ramona Thoen 25-10-85 Olympus '70 Den Haag 14-02-98
7 1.42.11 Ilse van de Haar 21-08-00 Altis Apeldoorn 24-02-13
8 1.42.3 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Den Haag 08-03-98
9 1.42.44 Roos Hop 17-04-00 THOR Apeldoorn 24-02-13
10 1.42.76 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 24-02-13
11 1.42.79 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 24-02-13
12 1.42.87 Charissa Czech 21-04-86 Noordkop Den Haag 23-01-99
13 1.43.1 Ingrid Kuypers 12-02-84 Loopgroep PK Den Haag 09-03-97
14 1.43.2 Marije te Raags 22-06-84 AV Goor '75 Den Haag 09-03-97
15 1.43.37 Maaike Selten 05-07-87 Seven Hills RT Den Haag 23-01-99
16 1.43.44 Kyara Bijker 02-09-98 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-11
17 1.43.53 Natasja Brusik 10-02-83 AV Nijmegen Den Haag 10-03-96
18 1.43.77 Nida Huijben 17-11-99 Phoenix Apeldoorn 18-02-12
19 1.43.90 Esther Albers 02-09-82 Prins Hendrik Den Haag 18-02-95
20 1.44.1 Eva-Maria Dollart 08-09-83 Rotterdam Atletiek Den Haag 03-03-96
21 1.44.14 Mariska Koerts 13-02-82 Atos Den Haag 12-03-95
22 1.44.3 Bregje Crolla 31-01-86 Unitas Den Haag 21-03-99
23 1.44.52 Lara Buitendijk 09-07-82 Parthenon Den Haag 12-03-95
24 1.44.53 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Apeldoorn 17-01-15
25 1.44.54 Saskia Jonker 16-10-82 Lycurgus Den Haag 18-02-95
1000 meter
1 3.01.60 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 07-02-10
2 3.02.26 Pheline van Amersfoort 02-12-84 Achilles Top Den Haag 23-02-97
3 3.02.44 Melissa de Haan 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 07-02-10
4 3.02.69 Laura van Langen 31-01-03 SAV Apeldoorn 06-02-16
5 3.04.14 Ingrid Kuypers 12-02-84 Loopgroep PK Den Haag 23-02-97
6 3.04.56 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 23-01-16
7 3.05.47 Sanne Reichgelt 07-01-97 Nijmegen Atletiek Dortmund (GER) 21-02-10
8 3.06.35 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Apeldoorn 06-02-16
9 3.07.56 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Groningen 16-01-10
10 3.07.99 Leonie Schilder 15-09-90 AV Edam Zuidbroek 25-01-03
11 3.08.22 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Den Haag 15-02-98
12 3.08.30 Nicole de Veer 26-05-90 Atledo Zuidbroek 25-01-03
13 3.08.57 Shurianty Mathilda 14-04-00 CAV Energie Gent (BEL) 08-12-12
14 3.08.64 Nisrine Masrhalmi 17-11-96 CAV Energie Apeldoorn 15-02-09
15 3.09.42 Jessie Fairley 25-04-91 Seven Hills RT Zuidbroek 24-01-04
16 3.09.81 Desi van Emmerik 15-01-02 Cialfo Apeldoorn 17-01-15
17 3.10.07 Frederiek Jansen 15-02-95 AV '40 Groningen 26-01-08
18 3.10.21 Floortje van Kampen 14-03-97 Hollandia Groningen 16-01-10
19 3.10.44 Fee Mok 25-11-03 SAV Apeldoorn 23-01-16
20 3.10.57 Bieke Schipperen 05-03-04 Scorpio Apeldoorn 15-01-17
21 3.10.83 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 19-01-13
22 3.10.98 Anouschka Schröder 20-08-96 Flevo Delta Apeldoorn 15-02-09
23 3.11.05 Jaimy van der Loo 23-12-00 De Spartaan Apeldoorn 19-01-13
24 3.11.06 Rachel Boddy 29-07-88 Typhoon Zuidbroek 20-01-01
25 3.11.33 Tirza van der Wolf 26-05-94 SC Reeuwijk Groningen 27-01-07
60 meter horden 76.2 cm
1 9.22 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Groningen 05-02-05
2 9.33 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
3 9.38 Trijntje van Elzakker 09-03-04 Spado Amsterdam 18-02-17
4 9.39 Miro Vlasman 08-07-04 Phanos Amsterdam 18-02-17
5 9.43 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
6 9.46 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Apeldoorn 23-01-16
7 9.49 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Apeldoorn 19-01-13
8 9.50 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Sparta Apeldoorn 18-01-14
9 9.51 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Den Haag 21-03-93
10 9.51 Fenna Klapwijk 29-01-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
11 9.56 Sophie Jebose 03-08-00 AAC Dordrecht 23-02-13
12 9.60 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Utrecht 14-03-10
13 9.62 Lesley Bowen 11-02-86 Ilion Den Haag 21-03-99
14 9.64 Jaki Marise Kartopawiro 06-09-90 Sprint Zuidbroek 26-01-03
15 9.65 Rosina Hodde 10-02-83 Hera Den Haag 24-03-96
16 9.67 Yara Linnekamp 22-02-01 Hellas Apeldoorn 18-01-14
17 9.72 Lorraine Weidum 28-04-84 Ilion Den Haag 09-03-97
18 9.72 Lotje van Erp 17-02-97 Phanos Utrecht 21-02-10
19 9.74 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Zwolle 23-11-93
20 9.74 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Groningen 27-01-07
21 9.77 Didi Wals 18-01-00 Lycurgus Apeldoorn 19-01-13
22 9.77 Isabel Raap 05-08-03 PAC Gent (BEL) 02-01-16
23 9.80 Jacqueline Muts 15-05-99 Phanos Utrecht 07-01-12
24 9.81 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Apeldoorn 17-01-15
25 9.85 Monique Kwakman 06-02-84 AC TION Den Haag 09-03-97
hoogspringen
1 1.63 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Zwolle 16-01-88
2 1.61 Dominick Nouws 27-02-94 Achilles Hoboken (BEL) 29-01-06
3 1.61 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Dordrecht 08-02-14
4 1.60 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Hoogkarspel 21-11-92
5 1.60 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Enschede 31-10-93
6 1.60 Simone Jans 07-10-85 THOR Den Haag 08-03-98
7 1.60 Sanne Raats 24-02-89 Diomedon Enschede 27-10-02
8 1.60 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Amsterdam 06-11-04
9 1.60 Chante Samuel 09-04-96 Phanos Amsterdam 15-11-08
10 1.60 Bridget Janssen 14-02-01 Parthenon Zoetermeer 11-01-14
11 1.58 Fenna Achterberg 12-10-04 VAV Dordrecht 28-10-17
12 1.58 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
13 1.57 Dominique Gommers 03-03-95 Spado Hoboken (BEL) 20-01-08
14 1.57 Demi Boom 23-06-02 ATV Venray Dortmund (GER) 04-01-15
15 1.56 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Utrecht 07-11-09
16 1.56 Lara Smits 06-06-04 Noordkop Heerenveen 18-03-17
17 1.55 Jorieke van Elst 00-00-63 Olympia Volkel 13-03-76
18 1.55 Wendy van Brakel 21-02-75 AC TION Zwolle 16-01-88
19 1.55 Judith van Gorp 12-05-76 PSV Best 19-03-89
20 1.55 Cindy Schuringa 08-06-78 Impala Eelde 05-01-91
21 1.55 Vanessa Olieberg 26-01-80 Zaanland Hoogkarspel 21-11-92
22 1.55 Patricia de Wilde 13-01-82 AV '55 Zwolle 21-01-95
23 1.55 Fiere Janssen 28-10-86 Caesar Düsseldorf (GER) 06-02-99
24 1.55 Karin Fahner 08-03-86 AV '40 Den Haag 14-03-99
25 1.55 Elisa Blom 04-02-91 AV Oss '78 Zuidbroek 25-01-04
26 1.55 Manon Verlinden 20-03-92 Spado Hoboken (BEL) 30-01-05
27 1.55 Ellis Gielen 15-03-93 Unitas Sittard 18-12-05
28 1.55 Tanita Hofmans 22-10-94 ACW '66 Kaatsheuvel 25-02-07
29 1.55 Sharissa Dutrieux 28-01-94 Spado Halsteren 27-10-07
30 1.55 Cecile Monden 10-03-95 DJA Groningen 26-01-08
31 1.55 Dana van Velde 25-05-95 Hera Groningen 26-01-08
32 1.55 Lisa Keuken 30-06-96 Horror Heerenveen 21-03-09
33 1.55 Marieke Turkesteen 16-04-97 VAV Groningen 16-01-10
34 1.55 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 26-11-11
35 1.55 Judy van der Drift 23-03-99 AV Haarlemmermeer Zoetermeer 07-01-12
36 1.55 Jonne Siebrand 22-04-02 Isala '96 Heerde 15-11-14
37 1.55 Eva Nijdam 05-07-02 Scorpio Reusel 31-10-15
38 1.55 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Dordrecht 13-02-16
39 1.55 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Drachten 04-02-17
40 1.55 Jetske Meijer 29-11-04 Altis Amsterdam 18-02-17
verspringen
1 5.34 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Utrecht 20-02-88
2 5.19 Yara Linnekamp 22-02-01 Hellas Utrecht 14-12-13
3 5.18 Marleen Baas 13-08-04 AC TION Dordrecht 28-10-17
4 5.13 Britt de Blaauw 22-04-04 PAC Apeldoorn 21-01-17
5 5.11 Etwara Sardjoe 25-06-64 Sagitta Zwolle 28-01-76
6 5.11 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Groningen 05-02-05
7 5.11 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Dordrecht 06-03-10
8 5.07 Romy Smith 25-01-97 Leiden Atletiek Utrecht 12-12-09
9 5.05 Kendra Keydeniers 15-01-86 ACW '66 Den Haag 21-03-99
10 5.03 Danielle van Varsseveld 15-02-77 Hollandia Utrecht 24-02-90
11 5.01 Esmee Douma 08-01-04 Groningen Atletiek Bremen (GER) 05-03-17
12 5.00 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Utrecht 04-02-89
13 4.99 Inge de Wolf 17-04-95 De Sprinter Utrecht 06-01-07
14 4.97 Annika Reuvers 02-07-00 Spado Apeldoorn 19-01-13
15 4.97 Isabel Raap 05-08-03 PAC Dordrecht 09-01-16
16 4.96 Janice Babel 10-11-92 Continental Sports Zuidbroek 25-01-04
17 4.95 Monique Kwakman 06-02-84 AC TION Arnhem 15-12-96
18 4.94 Winonah Eersteling 10-02-80 Hellas Utrecht 08-02-92
19 4.94 Cheyenne Nelson 08-07-83 Rotterdam Atletiek Den Haag 12-03-95
20 4.94 Romy Baegen 02-09-87 Parthenon Dortmund (GER) 09-01-00
21 4.93 Fleur Praas 04-08-00 Triathlon Apeldoorn 19-01-13
22 4.92 Brenda Pouw 21-06-79 AV '47 Utrecht 04-01-92
23 4.91 Myrna Hartsteen 05-03-87 Caesar Düsseldorf (GER) 05-02-00
24 4.91 Gabriella Dwomoh 12-01-94 Ilion Zoetermeer 10-03-07
25 4.91 Famke Heinst 30-03-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
26 4.91 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Dordrecht 26-02-12
kogelstoten 2 kg
1 19.02 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Enschede 27-10-02
2 16.77 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Dordrecht 23-10-04
3 16.77 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Heerenveen 21-03-15
4 14.84 Lisa Goossen 20-01-98 AV '40 Apeldoorn 22-01-11
5 14.76 Maud Ebbekink 26-01-84 AC TION Enschede 26-10-97
6 14.57 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon - 00-00-89
7 14.29 Lotte Haest 05-05-04 Spado Bergen op Zoom 28-10-17
8 14.00 Mandy Groot 22-02-93 Edam Alkmaar 10-12-05
9 13.89 Jorinde van Klinken 02-02-00 AAC '61 Enschede 27-10-13
10 13.88 Lisette van Veelen 09-03-81 Gelre Enschede 30-10-94
11 13.86 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Den Haag 20-03-94
12 13.86 Joyce van Welie 21-11-03 PAC Apeldoorn 23-01-16
13 13.69 Kirsten Havinga 05-10-76 ADA Rotterdam 14-10-89
14 13.64 Hanna van Baast 10-01-04 Attila Dordrecht 28-10-17
15 13.50 Alysée Lester 26-05-03 Ilion Den Bosch 31-01-16
16 13.47 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Reusel 27-10-01
17 13.46 Ella van der Donk 06-04-93 Hellas Groningen 28-01-06
18 13.46 Bridget Janssen 14-02-01 PAC Dordrecht 22-02-14
19 13.44 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Sittard 08-01-06
20 13.42 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Franeker 07-02-93
21 13.42 Anouk Monnink 14-05-86 AC TION Steenwijk 06-03-99
22 13.40 Marlot de Jong 23-11-88 AC TION Enschede 28-10-01
23 13.32 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Naaldwijk 17-02-13
24 13.31 Isa Kollé 23-02-04 Noordkop Apeldoorn 21-01-17
25 13.29 Jennifer Hasselnook 14-09-76 Sparta Den Haag 18-03-89