Dit is de Indoor ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-C van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m: 19 maart 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiële versie,
dit omdat prestaties onder de ondergrens niet volledig zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (geboortedatum, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Meisjes C
60 meter
1 7.54 N'Ketia Seedo 07-06-03 U-Track Apeldoorn 19-02-17
2 7.55 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Gent (BEL) 17-02-07
3 7.62 Loreanne Kuhurima 07-05-91 AAC Gent (BEL) 18-02-06
4 7.63 Minke Bisschops 02-09-02 Achilles Top Apeldoorn 19-02-17
5 7.67 Jill Prins 12-11-89 Energie Zuidbroek 24-01-04
6 7.74 Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Franeker 17-12-95
7 7.78 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Gent (BEL) 18-02-06
8 7.78 Janice Babel 10-11-92 Continental Sport Gent (BEL) 18-02-06
9 7.79 Jacqueline Poelman 05-10-73 Argo '77 Den Haag 14-02-88
10 7.80 Joan van den Akker 16-01-84 AV '40 Den Haag 21-02-99
11 7.81 Renate Saalmink 04-07-74 Ciko '66 Eelde 07-01-89
12 7.82 Shaquata King 26-02-01 Feniks Apeldoorn 18-01-15
13 7.83 Gabriëlla van der Wijck 27-03-97 AV Edam Apeldoorn 11-02-12
14 7.83 Janine Verhaar 27-05-00 U-Track Gent (BEL) 11-01-14
15 7.86 Nathalie Deronchi 23-09-84 Suomi Den Haag 17-01-99
16 7.86 Miriah Groenfelt 17-06-93 Continental Sport Dortmund (GER) 06-01-08
17 7.86 Zoë Sedney 15-12-01 Ilion Apeldoorn 20-02-16
18 7.87 Marjorie Groenfelt 04-10-87 Continental Sport Zuidbroek 20-01-02
19 7.88 Rosina Hodde 10-02-83 Hera Den Haag 21-02-98
20 7.88 Yael van Pelt 30-05-90 Atletiek Maastricht Gent (BEL) 19-02-05
21 7.89 Erika Zijderlaan 26-06-78 Avantri Den Haag 28-02-93
22 7.90 Rinske Daniels 15-11-82 HAC Dortmund (GER) 02-02-97
23 7.92 Barbara van der Loo 14-04-91 PAC Groningen 19-02-05
24 7.93 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Den Haag 10-02-91
25 7.93 Nikki van Leeuwen 04-08-89 PAC Zuidbroek 25-01-04
600 meter
1 1.35.3 Marijke Vreugdenhil 24-04-83 Olympus '70 Den Haag 24-01-98
2 1.35.41 Denise van Herp 02-05-93 Daventria Groningen 27-01-08
3 1.35.42 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 22-01-12
4 1.36.34 Iris Wullems 16-08-75 AV Nijmegen Den Haag 11-02-90
5 1.37.05 Nicole Jetten 23-08-89 Seven Hills RT Zuidbroek 25-01-04
6 1.37.06 Machteld Mulder 21-02-89 Hollandia Zuidbroek 25-01-04
7 1.37.24 Kim Lahaije 03-03-97 Attila Apeldoorn 22-01-12
8 1.37.28 Lilian Fennema 05-04-80 Spark Den Haag 19-02-95
9 1.37.51 Kristel Kamps 00-00-73 ATC '75 Den Haag 14-02-88
10 1.37.51 Corine van Beek 21-02-82 Athlos Den Haag 23-02-97
11 1.37.82 Paulien Ruiter 28-05-80 Hera Den Haag 19-02-95
12 1.37.82 Marigje Jansen 26-06-87 ACW '66 Zuidbroek 20-01-02
13 1.37.86 Henrieke Popken 31-12-80 De Sprinter Den Haag 19-02-95
14 1.38.07 Arwen Juurlink 20-01-75 AC Ommen Den Haag 11-02-90
15 1.38.21 Raika Leenaarts 02-03-88 Hylas Zuidbroek 26-01-03
16 1.38.53 Laura van de Hout 01-11-88 Attila Zuidbroek 26-01-03
17 1.38.6 Sandra Dorlas 29-03-64 De Bataven Groningen 15-01-78
18 1.38.62 Esther Albers 02-09-82 Prins Hendrik Den Haag 23-02-97
19 1.38.64 Jifke Heijster 27-03-80 Rotterdam Atletiek Den Haag 14-01-95
20 1.38.67 Marije Wever 15-07-93 NEA-Volharding Groningen 27-01-08
21 1.38.76 Katja Broers 07-03-80 ATV Venray Den Haag 18-02-95
22 1.38.77 Elli Frank 28-02-91 Achilles-Top Düsseldorf (GER) 04-02-06
23 1.38.83 Rachel Boddy 29-07-88 Typhoon Zuidbroek 20-01-02
24 1.38.96 Suzanne Hameka 11-03-73 Climax Den Haag 14-02-88
25 1.38.98 Marije te Raa 22-06-84 Goor '75 Den Haag 15-02-98
1000 meter
1 2.57.94 Majken van Reeken 04-04-83 Argo '77 Den Haag 15-02-98
2 2.58.26 Pheline van Amersfoort 02-12-84 Seven Hills RT Den Haag 15-02-98
3 2.58.71 Najla Jaber 12-05-84 Scopias Den Haag 15-02-98
4 2.58.83 Jifke Heijster 27-03-80 Rotterdam Atletiek Den Haag 19-02-95
5 2.59.53 Maartje Kardol 27-03-81 De Keien Den Haag 25-02-96
6 3.00.16 Jany van Gerwen 09-02-77 PSV Den Haag 16-02-92
7 3.00.26 Adrienne Herzog 30-09-85 Fit Den Haag 21-02-99
8 3.00.77 Rosa Pieltjes 19-01-80 De Gemzen Den Haag 19-02-95
9 3.00.90 Susanne Buijtenhek 06-07-82 Attila Den Haag 23-02-97
10 3.01.05 Britt Roos 01-07-03 HAC '63 Apeldoorn 15-01-17
11 3.01.09 Astrid Joziasse 19-01-79 AV '34 Den Haag 20-02-94
12 3.01.33 Lara Buitendijk 09-07-82 Parthenon Den Haag 23-02-97
13 3.01.60 Dagmar Smid MD 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 07-02-10
14 3.01.92 Jazlin Ruinemans 08-01-78 Start '78 Den Haag 28-02-93
15 3.02.16 Brenda van de Laan 07-12-78 AAV '36 Den Haag 28-02-93
16 3.02.33 Lio Hogenbosch 09-03-81 Nijmegen Den Haag 25-02-96
17 3.02.44 Melissa de Haan MD 15-08-97 AV '34 Apeldoorn 07-02-10
18 3.03.2 Merel Wullems 10-08-78 Nijmegen Dortmund (GER) 08-03-92
19 3.03.70 Ingrid Kuypers 12-02-84 Seven Hills RT Den Haag 15-02-98
20 3.03.95 Sanne Bakker 05-05-81 DEM Den Haag 25-02-96
21 3.03.96 Kelly van den Berg 21-05-77 NOP Den Haag 16-02-92
22 3.04.0 Chantal Deugd 08-10-76 Lycurgus Den Haag 24-03-91
23 3.04.16 Corine van Beek 21-02-82 Athlos Den Haag 25-02-96
24 3.04.95 Jolanda Schakelaar 29-08-77 De Gemzen Den Haag 16-02-92
1500 meter
1 4.33.80 Jasmijn Bakker 11-10-99 Triathlon Apeldoorn 09-02-14
2 4.35.46 Merel van der Marel 01-11-99 AV Haarlemmermeer Apeldoorn 09-02-14
3 4.41.00 Anna Hightower 18-07-02 Ciko '66 Apeldoorn 22-01-17
4 4.41.06 Maartje Kardol 27-03-81 De Keien Den Haag 18-02-96
5 4.41.24 Yvonne van de Kolk 07-01-69 Sagitta Düsseldorf (GER) 13-02-83
6 4.41.75 Anna Eikendal 04-06-02 Atverni Apeldoorn 22-01-17
7 4.42.54 Shirin van Anrooij 05-02-02 AV '56 Apeldoorn 22-01-17
8 4.43.20 Sabine Rutten 04-05-97 VAV Apeldoorn 11-02-12
9 4.45.81 Jessie Fairley 25-04-91 Loopgroep PK Groningen 29-01-06
10 4.45.98 Manjorie Janssen 25-05-02 Cifla Apeldoorn 18-02-17
11 4.46.03 Sarah Peerik 22-12-02 Hanzesport Apeldoorn 18-02-17
12 4.46.56 Marieke van der Wal 24-12-88 AAC '61 Gent (BEL) 15-02-03
13 4.47.27 Susan van Weperen 09-05-98 Invictus Apeldoorn 24-02-13
14 4.47.60 Julia van Velthoven 12-03-94 Attila Apeldoorn 08-02-09
15 4.47.79 Raika Lennaarts 02-03-88 Hylas Gent (BEL) 15-02-03
16 4.47.99 Sara Schouten 22-08-03 Atverni Apeldoorn 18-02-17
17 4.48.19 Dagmar Smid 26-01-97 AAV '36 Apeldoorn 11-02-12
18 4.48.29 Marije Hijman 10-06-00 PAC Apeldoorn 24-01-15
19 4.48.41 Floor Doornwaard 17-02-00 De Gemzen Apeldoorn 24-01-15
20 4.49.33 Jip Vastenburg 21-03-94 GAC-Hilversum Gent (BEL) 16-02-08
21 4.50.89 Pheline van Amersfoort 02-12-84 Seven Hills RT Den Haag 22-02-98
22 4.51.05 Suzanne Libbers 12-02-01 Groningen Atletiek Apeldoorn 24-01-16
23 4.51.08 Rosa Pieltjes 19-01-80 De Gemzen Den Haag 26-02-95
24 4.51.44 Merel van Herp 11-02-01 Lycurgus Apeldoorn 24-01-16
25 4.51.56 Diane van Es 22-03-99 PAC Apeldoorn 25-01-14
26 4.51.59 Emmy van den Berg 05-10-02 Prins Hendrik Apeldoorn 22-01-17
27 4.52.20 Yara Schoenmakers 07-05-03 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 27-12-16
60 meter horden 76.2 cm
1 8.72 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Groningen 29-01-06
2 8.86 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Den Haag 10-02-90
3 8.93 Nienke Madderom 19-12-02 Trias Apeldoorn 22-01-17
4 8.97 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Den Haag 14-02-98
5 8.99 Ottelien Olsthoorn 20-06-78 DEM Den Haag 27-02-93
6 8.99 Lotje van Erp 17-02-97 Phanos Apeldoorn 22-01-12
7 8.99 Maayke Tjin-A-Lim 10-01-98 Sparta Apeldoorn 20-01-13
8 9.02 Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Den Haag 24-02-96
9 9.04 Inge Bus 06-07-86 Caesar Düsseldorf (GER) 05-02-00
10 9.04 Jonne van der Giessen 15-02-02 AAV '36 Apeldoorn 22-01-17
11 9.04 Rikst Slot 26-02-02 Heerenveen Apeldoorn 22-01-17
12 9.05 Marijke Boogerd 12-02-97 AAV '36 Apeldoorn 22-01-12
13 9.05 Kadidja Sangare 23-05-01 AAV '36 Apeldoorn 24-01-16
14 9.06 Tanja Reuver 27-03-91 NEA-Volharding Groningen 29-01-06
15 9.06 Anouk Schoop 11-06-02 NOP Apeldoorn 22-01-17
16 9.07 Janneke Hulshof 30-03-77 Hera Den Haag 15-02-92
17 9.08 Marloes Duijn 18-06-93 SAV Groningen 27-01-08
18 9.09 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Sparta Apeldoorn 24-01-16
19 9.10 Claudia Mura 26-04-73 DEM Den Haag 13-02-88
20 9.10 Rosalie Breems 14-09-02 Holland Zoetermeer 17-12-16
21 9.11 Rosina Hodde 10-02-83 Hera Den Haag 14-02-98
22 9.11 Thaisa Huis 27-12-90 NEA-Volharding Groningen 06-02-05
23 9.11 Lisanne Schoonebeek 02-01-00 Lycurgus Utrecht 12-01-14
24 9.12 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Den Haag 18-02-95
25 9.13 Frenke Bolt 08-06-80 Hanzesport Den Haag 27-11-94
26 9.13 Naomi Klomp 16-11-93 CAV Energie Zoetermeer 02-02-08?
27 9.13 Zoë Sedney 15-12-01 Ilion Apeldoorn 24-01-16
hoogspringen
1 1.75 Karin Peters 12-02-66 ADA Zwolle 01-02-81
2 1.75 Ellen Tromp 21-01-69 GAC-Hilversum Zuidlaren 12-02-84
3 1.73 Annemiek Bouma 12-03-56 Atmodes Groningen 19-12-70
4 1.73 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Den Haag 10-02-90
5 1.73 Marieke Haster 07-02-80 Hollandia Den Haag 19-02-95
6 1.73 Amber Hurkmans 05-12-99 NOVA Herzebrock-Clarholz (GER) 12-01-14
7 1.72 Hendrikje Schut 09-05-72 De Sperwers - 00-00-87
8 1.71 Saskia Meijer 08-02-79 AV '34 Den Haag 20-02-94
9 1.70 Etwardia Sardjoe 25-06-64 Sagitta Groningen 22-01-78
10 1.70 Saskia van Bezu 30-03-71 DEM Zwolle 25-01-86
11 1.70 Sylvia van Breda 25-08-71 Attila Dordrecht 08-03-86
12 1.70 Wendy Oostdam 16-01-75 Ilion Den Haag 10-02-90
13 1.70 Karlijn van Beurden 12-05-76 Hollandia Hoogkarspel 18-02-90
14 1.70 Marjon Leeuwis 15-05-80 MPM Zwolle 21-01-95
15 1.70 Gerja Everts 04-10-81 De Sprinter Eelde 07-01-96
16 1.70 Marije Langen 29-12-86 AAC '61 Zuidbroek 21-01-01
17 1.70 Sanne Raats 24-02-89 Spado Klundert 16-11-03
18 1.70 Britte Duijn 18-06-93 SAV Groningen 27-01-08
19 1.70 Sabine Monden 13-06-93 DJA Valasske Mezirici (CZE) 14-03-08
20 1.70 Chanté Samuel 09-04-96 Phanos Apeldoorn 29-01-11
21 1.70 Welmoed Jonker 16-06-97 Daventria Apeldoorn 07-01-12
22 1.70 Nicole Etman 13-07-00 PAC Herzebrock-Clarholz (GER) 11-01-15
verspringen
1 5.83 Jamile Samuel 24-04-92 Phanos Dortmund (GER) 22-01-06
2 5.68 Deborah den Boer 18-04-75 ADA Den Haag 11-02-90
3 5.65 Carola van Wagtendonk 21-05-91 Hera Gent (BEL) 18-02-06
4 5.63 Maaike Olsthoorn 07-08-76 DEM Den Haag 10-02-91
5 5.61 Suzanne Ooms 24-03-73 Hermes - 00-00-87
6 5.59 Iris Hendriksen 00-00-72 Startbaan Utrecht 21-02-87
7 5.54 Ilse Kuijf 13-01-99 AAV '36 Zoetermeer 21-12-13
8 5.52 Tineke Hidding 28-07-59 Daventria Arnhem 17-02-74
9 5.52 Danielle van Varsseveld 15-02-77 Hollandia Düsseldorf (GER) 08-03-92
10 5.51 Lies Kijne 00-00-71 Parthenon Dordrecht 09-03-86
11 5.51 Gabriella Dwomoh 12-01-94 Ilion Zoetermeer 13-12-08
12 5.50 Brechje Kaastra 22-02-82 Start '78 Den Haag 23-02-97
13 5.45 Rosemarie Beukhof 04-11-90 VAV Gent (BEL) 19-02-05
14 5.44 Ndidi Onyeike 27-01-81 Noordkop Den Haag 10-02-96
15 5.44 Esther Beukhof 18-03-92 Daventria Dortmund (GER) 18-12-05
16 5.42 Gerja Everts 04-10-81 De Sprinter Den Haag 17-02-96
17 5.40 Janet Gelderblom 00-00-64 AAV '36 Zwolle 04-02-79
18 5.40 Nikki van Leeuwen 04-08-89 PAC Hoboken (BEL) 03-01-04
19 5.40 Lianne van Krieken 15-01-97 Typhoon Dordrecht 30-10-11
20 5.39 Mieke van de Kolk 14-04-68 DEM Zuidlaren 20-02-83
21 5.39 Larissa Bronkhorst 25-06-79 DEM Den Haag 20-02-94
22 5.39 Elzemieke Olsthoorn 16-04-80 DEM Den Haag 14-01-95
23 5.39 Jinke van der Sluis 18-07-99 Phoenix Dordrecht 25-10-14
24 5.38 Claudia Mura 26-04-73 DEM Den Haag 14-02-88
25 5.38 Elise Pelgrim 13-05-97 Prins Hendrik Apeldoorn 12-02-12
polshoogspringen
1 3.70 Killiana Heijmans 24-01-97 PAC Dordrecht 27-10-12
2 3.42 Marijke Valk 15-07-92 Hercules Gent (BEL) 18-03-07
3 3.41 Denise Groot 26-05-90 AV Edam Groningen 06-02-05
4 3.36 Dominique Esselaar * 16-08-96 Unitas Amsterdam 27-08-11
5 3.33 Thyra van Diemen MD 04-07-03 PAC Dordrecht 29-10-16
6 3.32 Alies van Berkum 26-01-98 Hercules Dordrecht 24-11-12
7 3.25 Anita Karregat 31-12-91 AV Edam Düsseldorf (GER) 04-02-06
8 3.22 Femke Klop 10-05-90 Unitas Gent (BEL) 21-02-04
9 3.22 Saskia van der Boor 20-09-00 Parthenon Dordrecht 24-10-15
10 3.20 Rubina Brouns 30-06-95 Unitas Apeldoorn 30-01-10
11 3.20 Daphne Veerman * 13-10-96 AV Edam Amsterdam 27-08-11
12 3.19 Annebel Jaarsma 16-05-99 Lycurgus Apeldoorn 07-02-14
13 3.10 Leonie Schilder 15-09-90 AV Edam Zuidbroek 25-01-04
14 3.10 Rianne Pessel 04-10-93 NEA-Volharding Groningen 27-01-08
15 3.05 Sannah van der Wijst 20-05-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
16 3.05 Camille van de Brug 20-09-00 PAC Apeldoorn 18-01-15
17 3.05 Fleur van der Linden 21-07-01 Sprint Apeldoorn 21-02-16
18 3.02 Marijke Wijnmaalen 06-12-98 Diomedon Zoetermeer 26-01-13
19 3.01 Kirsten Kuntz 09-06-99 Passaat Dordrecht 25-10-14
20 3.00 Imme van Burg 12-04-90 Prins Hendrik Dordrecht 29-10-05
21 3.00 Nanah Fung-Loy 20-02-01 Sparta Apeldoorn 24-01-16
22 3.00 Otte Wienese 30-05-01 GAC-Hilversum Apeldoorn 24-01-16
23 3.00 Lotte Haest MD 05-05-04 Spado Dordrecht 18-03-17
24 2.95 Kirsten Klop 28-02-88 Unitas Gent (BEL) 15-02-03
25 2.91 Lindsey Bervoets 19-03-93 Unitas Gent (BEL) 16-02-08
* vanwege de slechte weersomstandigheden werd deze prestatie/dit onderdeel indoor afgewerkt
kogelstoten 3 kg
1 17.38 Melissa Boekelman 11-05-89 Achilles Enschede 31-10-04
2 16.76 Corrie de Bruin 26-10-76 Typhoon Den Haag 02-03-91
3 15.60 Alida van Daalen 12-04-02 PAC Apeldoorn 22-01-17
4 14.91 Jorinde van Klinken 02-02-00 Groningen Atletiek Enschede 25-10-15
5 14.87 Pamela Kiel 09-04-91 Hercules Gent (BEL) 18-02-06
6 14.85 Benthe König 07-04-98 Ciko '66 Apeldoorn 20-01-13
7 14.49 Deborah Dunant 03-04-66 AV Edam Zwolle 01-02-81
8 14.16 Denise Kemkers 11-04-85 Hera Gent (BEL) 12-02-00
9 14.14 Louise Taatgen 05-01-93 Groningen Atletiek Gent (BEL) 03-02-08
10 14.09 Linda Verbaan 26-07-79 DEM Den Haag 27-02-94
11 14.00 Evelien Dekkers 28-04-88 Achilles Gent (BEL) 15-02-03
12 13.93 Suzanne Koeman 19-02-81 Hera Den Haag 18-02-96
13 13.93 Eva Reinders 12-05-93 Groningen Atletiek Gent (BEL) 16-02-08
14 13.92 Corine Nugter 28-03-92 NOP Enschede 28-10-07
15 13.89 Lisanne Schol 22-06-91 NEA-Volharding Gent (BEL) 18-02-06
16 13.84 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Apeldoorn 27-02-15
17 13.82 Inge Barends 08-01-74 Hercules - 00-00-89
18 13.80 Bianca Reuver 30-05-89 NEA-Volharding Gent (BEL) 21-02-04
19 13.73 Fleur Beijnes 16-02-86 Hylas Zuidbroek 21-01-01
20 13.45 Laurien Hoos 18-08-83 Hera Den Haag 22-02-98
21 13.44 Leonie Willekes 13-08-86 ASV Eibergen Enschede 28-10-01
22 13.35 Katinka Zijlstra 15-11-99 Horror Tuk 08-03-14
23 13.28 Roos de Klerk 24-06-94 Energie Dordrecht 10-01-09
24 13.28 Charlene Okken 03-01-94 HAC '63 Tuk 07-03-09
25 13.28 Dara Obot 07-02-00 Haag Atletiek Zoetermeer 23-11-13