Dit is de Indoor ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-D van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m: 29 oktober 2017
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiële versie,
dit omdat prestaties onder de ondergrens niet volledig zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (geboortedatum, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Kris Beerens
Jongens D
60 meter
1 7.39 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Zoetermeer 08-03-08
2 7.64 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Naaldwijk 06-03-16
3 7.68 Niskak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Naaldwijk 06-03-16
4 7.74 Damian Felter 04-09-03 Rotterdam Atletiek Zoetermeer 13-02-16
5 7.79 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 21-01-12
6 7.86 Tunji Abisoye 30-01-00 Ciko '66 Apeldoorn 19-01-13
7 7.87 Tom Brouwer 29-04-90 PSV Zuidbroek 25-01-03
8 7.87 Evbako Ogbeide 25-02-97 Parthenon Utrecht 21-02-10
9 7.88 Ricardo Buinsters 28-02-97 Groene Ster Utrecht 21-02-10
10 7.89 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Den Haag 22-03-92
11 7.89 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Dortmund (GER) 22-02-15
12 7.91 Bas Visserman 27-02-91 Impala Gent 27-03-04
13 7.91 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Utrecht 13-11-10
14 7.92 Bryan Hissink 13-06-94 Argo Dortmund (GER) 25-02-07
15 7.92 Robin Hummel 17-04-95 Achilles Groningen 26-01-08
16 7.94 Jonathan Pronk 03-08-03 Sparta Naaldwijk 06-03-16
17 7.95 Michael Mathew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Den Haag 08-03-98
18 7.96 Hensley Oosterwolde 02-01-81 PAC Bleiswijk 15-01-94
19 7.96 Yannick Mahieu 17-03-95 Phanos Utrecht 01-03-08
20 7.96 Saeed Shokoya 26-05-96 Groningen Atletiek Dortmund (GER) 22-02-09
21 7.97 Raymond Keereweer 00-00-70 PAC Dordrecht 19-02-83
22 7.97 Mattia Cilurzo 12-02-01 Haag Atletiek Amsterdam 23-11-13
23 7.98 Hugo Maathuis 08-02-96 Atletiek Maastricht Dortmund (GER) 22-02-09
24 7.99 Olav Donker 16-02-99 Prins Hendrik Apeldoorn 21-01-12
25 7.99 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Apeldoorn 17-01-15
1000 meter
1 2.48.8 Nico Stalman 13-04-84 Parthenon Den Haag 14-12-96
2 2.49.5 Ronnie van Munster 21-02-86 Spirit-Lelystad Den Haag 21-03-99
3 2.51.69 Bas Visserman 27-02-91 Impala Gent (BEL) 27-03-04
4 2.52.11 Tommy Staal 18-08-94 Delta Sport Groningen 27-01-07
5 2.53.22 Leo Ensing 14-02-83 SV Veendam Den Haag 10-03-96
6 2.53.5 Stephan Kreijkamp 04-04-76 OSS-Volo Den Haag 18-03-89
7 2.53.7 Maarten van Baardwijk 13-02-85 AAC '61 Eelde 10-01-98
8 2.54.6 Michiel Smits 15-04-76 De Liemers Dortmund (GER) 14-01-89
9 2.54.64 Jesse Fokkenrood 28-03-02 Atverni Gent (BEL) 14-02-15
10 2.55.89 Jeroen van Calker 30-07-92 PEC 1910 Groningen 05-02-05
11 2.56.11 Jaap-Gerben Vellinga 28-07-94 Horror Groningen 27-01-07
12 2.56.2 Joost Posthuma 08-03-81 Fortis Eelde 08-01-94
13 2.56.35 Freek Lier 11-04-94 Daventria Groningen 27-01-07
14 2.56.54 Thomas Potma 20-04-96 CAV Energie Apeldoorn 15-02-09
15 2.56.94 Bram Anderiessen 01-08-99 AKU Apeldoorn 21-01-12
16 2.57.3 John Sloot 05-03-69 Start '78 Dortmund (GER) 14-03-82
17 2.58.11 Lauri Hulleman 18-02-99 AV '34 Apeldoorn 21-01-12
18 2.58.2 Ralf de Jong 27-11-75 Impala Eelde 09-01-88
19 2.59.0 Krispijn Sterrenburg 00-00-?? AV Sliedrecht Den Haag 11-03-95
20 2.59.1 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Den Haag 17-03-91
21 2.59.7 Stefan Beumer 28-04-81 Hanzesport Zwolle 22-01-94
22 2.59.8 Farid Marzquioui 19-01-80 Ilion Den Haag 14-02-93
60 meter horden 76.2 cm
1 8.85 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Zwolle 21-01-95
2 8.87 Evbako Ogbeide 25-02-97 Parthenon Dordrecht 30-10-10
3 8.93 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Utrecht 15-01-16
4 8.94 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Apeldoorn 21-01-12
5 9.13 Jared Broers 20-06-04 Hera Dordrecht 28-10-17
6 9.14 Dario Podda 24-04-01 Haag Atletiek Apeldoorn 18-02-14
7 9.15 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Amsterdam 18-02-17
8 9.21 Ruiz Lodder 04-11-04 Typhoon Apeldoorn 21-01-17
9 9.24 Lucas Leemhuis 09-02-96 Hera Zoetermeer 07-03-09
10 9.32 Robin Spoor 30-01-00 Sparta Apeldoorn 19-01-13
11 9.32 Mattia Cilurzo 12-02-01 Haag Atletiek Naaldwijk 09-03-14
12 9.33 Isaya Klein Ikink 13-05-03 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 23-01-16
13 9.35 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Den Haag 22-03-92
14 9.35 Yannick Mahieu 17-03-95 Phanos Groningen 26-01-08
15 9.36 Purcy Marte 17-01-86 NEA-Volharding Den Haag 21-03-99
16 9.37 Kai van Gaalen 16-03-02 Hellas Apeldoorn 17-01-15
17 9.39 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Groningen 27-01-07
18 9.40 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Apeldoorn 23-01-16
19 9.41 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Utrecht 21-02-10
20 9.42 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Naaldwijk 09-03-14
21 9.42 Finnian van der Steenhoven 01-05-00 PAC Apeldoorn 19-01-13
22 9.43 Emiel Rigter 25-02-96 BAV Utrecht 21-02-09
23 9.44 Tim Klein 02-01-04 DJA Amsterdam 18-02-17
24 9.47 Damian Felter 09-04-03 Rotterdam Atletiek Naaldwijk 06-03-16
25 9.49 Mark Scholten 10-05-04 Impala Apeldoorn 21-01-17
hoogspringen
1 1.81 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Dordrecht 09-02-08
2 1.78 Tim Klein 02-01-04 DJA Apeldoorn 21-01-17
3 1.71 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Enschede 29-10-06
4 1.70 Louis Aquino 00-00-66 Festina Dortmund (GER) 28-02-79
5 1.70 Dennis van Hest 25-01-79 Attila Oosterhout 23-02-92
6 1.70 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Den Haag 21-01-95
7 1.70 Mike Idio 08-06-98 Eindhoven Atletiek Reusel 29-10-11
8 1.70 Stijn Hendriks 01-04-04 Scorpio Apeldoorn 21-01-17
9 1.69 Rafael Raap 18-03-99 Fortuna Apeldoorn 21-01-12
10 1.67 Roel Verdonschot 22-01-77 AV Weert Reusel 20-10-90
11 1.65 Ruben van Balen 27-01-71 PSV Veldhoven 13-02-84
12 1.65 Jan Willem Joor 00-00-76 AVV Reusel 29-10-89
13 1.65 Michiel van de Goolberg 10-04-78 Achilles Etten-Leur 05-01-91
14 1.65 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Utrecht 29-02-92
15 1.65 Mike Roele 23-04-79 Hollandia Den Haag 22-03-92
16 1.65 Maarten van Baardwijk 13-02-85 AAC' 61 Den Haag 08-03-98
17 1.65 Jethro Obot 13-02-94 Haag Atletiek Groningen 27-01-07
18 1.65 Joost Ketel 21-05-94 Achilles Groningen 27-01-07
19 1.65 Jeroen Boumans 16-01-95 Sparta Utrecht 02-02-08
20 1.65 Tom van den Berg 09-08-95 Delta Sport Halsteren 25-10-08
21 1.65 Tyson Smit 30-01-97 Spado Bergen op Zoom 30-10-10
22 1.65 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Enschede 31-10-10
23 1.65 Dani Tuur 22-02-99 Ilion Zoetermeer 26-11-11
24 1.65 Sander Koops 05-02-99 De Sperwers Enschede 28-10-12
25 1.63 Richard van de Meyden 14-01-69 PSV Volkel 06-02-82
26 1.63 Maarten Debeij 26-05-02 't Jasper Sport Apeldoorn 17-01-15
verspringen
1 6.50 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Zoetermeer 08-03-08
2 5.61 Hein Macnack 30-09-67 KAV Holland Utrecht 12-01-80
3 5.60 Damian Felter 09-04-03 Rotterdam Atletiek Apeldoorn 23-01-16
4 5.59 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Den Haag 12-03-95
5 5.57 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Apeldoorn 23-01-16
6 5.57 Tim Klein 02-01-04 DJA Hoboken (BEL) 29-01-17
7 5.54 Sander Martina 17-01-81 Ilion Zwolle 22-01-94
8 5.52 Rik Taam 17-01-97 NEA-Volharding Utrecht 21-02-10
9 5.46 Bob Altena 11-02-86 Ciko '66 Dortmund (GER) 07-03-99
10 5.44 Jethro Obot 13-02-94 Haag Atletiek Zoetermeer 10-03-07
11 5.42 Thom Kortenoever 08-12-04 Typhoon Dordrecht 28-10-17
12 5.40 Jeroen Boumans 16-01-95 Sparta Utrecht 01-03-08
13 5.36 Tom Brouwer 29-04-90 PSV Dortmund (GER) 09-03-03
14 5.35 Koos Teule 00-00-70 De Gemzen Zuidlaren 28-02-83
15 5.35 Koen de Jong 08-04-94 Wijchen Dortmund 25-02-07
16 5.33 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Zwolle 18-01-92
17 5.30 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Groningen 27-01-07
18 5.28 Danny Ediagbonya 11-04-99 Ciko '66 Apeldoorn 21-01-12
19 5.25 Jerrel Feller 09-06-87 DEM Amsterdam 15-10-00
20 5.25 Mark Schriek 27-01-91 CAV Energie Dordrecht 23-10-04
21 5.25 Tim Bluekens 17-08-97 Climax Dortmund (GER) 14-03-10
22 5.22 Evan Boessen 15-03-97 Unitas Düsseldorf (GER) 13-03-10
23 5.21 Mattia Cilurzo 12-02-01 Haag Atletiek Naaldwijk 15-12-13
24 5.20 Jeffry Buckle 08-08-91 Ciko '66 Dortmund 07-03-04
25 5.20 Emiel Rigter 25-02-96 BAV Utrecht 21-02-09
26 5.20 Lucas Leemhuis 09-02-96 Hera Zoetermeer 07-03-09
kogelstoten 3 kg
1 15.70 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Lycurgus Reusel 29-10-16
2 15.26 Roy Spijkerman 08-05-92 Daventria Enschede 30-10-05
3 14.47 Marcel Boer 12-03-84 Parthenon Enschede 26-10-96
4 14.44 Rody de Wolff 09-04-97 AV Heerenveen Enschede 31-10-10
5 14.36 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Naaldwijk 21-08-16
6 14.21 Emiel Rigter 25-02-96 BAV Enschede 25-10-09
7 14.13 Julian Mejame Ejong 25-01-03 PAC Naaldwijk 21-08-16
8 14.01 Friso Hagman 01-03-74 DES Eersel 14-03-87
9 13.89 Marijn van Duijn 20-02-03 Ilion Naaldwijk 06-03-16
10 13.84 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Heerenveen 21-03-15
11 13.81 Danny Bronkhorst 11-05-85 Atos Enschede 25-10-98
12 13.77 Hein Macnack 30-09-67 KAV Holland Amsterdam 15-03-80
13 13.75 Patrick Groot 08-03-80 Zaanland Enschede 31-10-93
14 13.73 Marc Jaarsma 23-01-77 AV '34 Zwolle 20-02-90
15 13.58 Jeroen van Hoof 20-01-79 GVAC Reusel 24-10-92
16 13.56 Gaby Emmanuel 12-08-03 Sparta Naaldwijk 21-08-16
17 13.54 Michael van Zanten 17-02-70 AC TION Enschede 30-10-83
18 13.46 Jonathan Pronk 03-08-03 Sparta Apeldoorn 23-01-16
19 13.45 Mark Roovers 10-06-75 Prins Hendrik ? 00-00-88
20 13.40 Laurens Prins 22-02-03 GAC-Hilversum Apeldoorn 23-01-16
21 13.37 Jeroen Stapel 26-02-76 PAC Rotterdam 14-10-89
22 13.35 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Den Haag 10-03-91
23 13.33 Gert-Jan Goumans 26-03-79 CAV Energie Westerlee 08-02-92
24 13.33 Erik Cadée 15-02-84 Prins Hendrik Reusel 25-10-97
25 13.31 Onno Aerts 29-03-98 Noordkop Alkmaar 11-12-10