Dit is de Indoor ranglijst aller tijden (Top 25) voor junioren-C van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
Deze is laatst geactualiseerd t/m: 1 april 2019
De beste 25 prestaties allertijden zijn aangehouden. Bij onderdelen met minder dan 25 prestaties is de ondergrens gehanteerd van de laatste officiŽle versie,
dit omdat prestaties onder de ondergrens niet volledig zijn bij gehouden. Bij deze onderdelen wordt aangevuld tot aan de top 25 met prestaties boven de ondergrens.
Op- en aanmerkingen, correcties en aanvullingen (geboortedatum, datum en plaats) zijn welkom.
Mail naar: Werkgroep Statistiek
Jongens C
60 meter
1 7.01 Nsikak Ekpo 14-04-03 Haag Atletiek Dordrecht 27-10-18
2 7.05 Kelvin Tairou 02-04-95 THOR Groningen 18-01-09
3 7.12 Frank Freeman 23-09-74 AAC Den Haag 04-02-89
4 7.21 Isiah Emanuelson 03-06-02 PAC Apeldoorn 22-01-17
5 7.25 Hensley Oosterwolde 02-01-81 PAC Den Haag 25-02-96
6 7.27 Damian Felter 09-04-03 PAC Apeldoorn 21-01-18
6 7.27 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Naaldwijk 11-03-18
8 7.28 Frederic Damen 31-01-76 DES Hoboken (BEL) 17-03-91
9 7.29 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Apeldoorn 23-12-18
10 7.30 Justin Labrijn 09-01-04 AV Almere '81 Apeldoorn 20-01-19
11 7.32 Michael Matthew 04-03-85 Rotterdam Atletiek Dortmund (GER) 16-01-00
11 7.32 Ricardo Buinsters 28-02-97 Achilles Apeldoorn 07-01-12
11 7.32 Bryan Pronk 22-06-99 Sparta Apeldoorn 19-01-14
11 7.32 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Gent (BEL) 22-02-14
11 7.32 Koen Hoedjes 27-06-02 Hera Apeldoorn 22-01-17
16 7.33 Maurice Afognon 12-01-05 Ilion Apeldoorn 20-01-19
17 7.34 Gerben Pieterse 21-04-75 AVR '69 Den Haag 10-02-90
17 7.34 Joeri Kalter 04-02-82 Iphitos Den Haag 23-02-97
17 7.34 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 23-02-13
20 7.35 Daniel Ward 04-01-84 RKHAV Den Haag 21-02-99
20 7.35 Yannick Mahieu 17-03-95 Phanos Apeldoorn 27-02-10
22 7.36 Bryan Hissink 13-06-94 Argo Groningen 18-01-09
23 7.37 Chunkie Ngay 14-12-75 Blauw Wit Den Haag 10-02-90
23 7.37 Joshua Geerlings 24-07-90 PAC Gent (BEL) 19-02-05
24 7.38 Ivo van Haaren 08-03-82 KAV Holland Den Haag 23-02-97
24 7.38 Loic Wondel 14-08-98 Rotterdam Atletiek Gent (BEL) 26-12-12
24 7.38 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Apeldoorn 28-02-15
24 7.38 Lars Dauw 04-05-05 Ilion Amsterdam 03-03-19
800 meter
1 1.57.32 Najib Hassan Ali 01-07-01 PAC Dortmund (GER) 06-03-16
2 1.58.37 Gert-Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Den Haag 28-02-92
3 1.59.07 Stefan Kreijkamp 14-04-76 OSS-Volo Den Haag 03-02-91
4 1.59.39 Stefan Beumer 28-04-81 AV '34 Den Haag 25-02-96
5 2.00.27 Ronnie van Munster 21-02-86 Phanos Gent (BEL) 17-02-01
6 2.00.60 Bas Visserman 27-02-91 Impala Dortmund (GER) 08-01-06
7 2.00.86 Seppe Stax 09-02-86 AV Nijmegen Gent (BEL) 17-02-01
8 2.01.37 Roel van Opdorp 03-02-87 SC Reeuwijk Gent (BEL) 23-03-02
9 2.01.99 Brian Versluis 11-07-99 Atverni Apeldoorn 09-02-14
10 2.02.0 Geert-Jan Wassink 31-08-82 Rotterdam Atletiek Den Haag 17-11-96
11 2.02.15 Erik Ruys 10-02-76 Hera Den Haag 10-02-91
12 2.02.82 Hugo de Haan 06-11-84 Zaanland Den Haag 21-02-99
13 2.03.00 Noah Baltus 03-02-02 Hollandia Apeldoorn 18-02-17
14 2.03.11 Stefan van Lieshout 28-04-88 Loopgroep Deurne Dortmund (GER) 12-01-03
15 2.03.25 Maarten van de Heuvel 15-04-81 Hanzesport Den Haag 25-02-96
16 2.03.26 Nico Stalman 13-04-84 Parthenon Den Haag 21-02-99
17 2.03.53 Tibo Visser 16-10-02 Parthenon Apeldoorn 24-01-16
18 2.03.6 Peter Roedolf 04-01-76 SCV Den Haag 23-02-91
19 2.03.65 Michiel Smits 15-04-76 De Liemers Den Haag 10-02-91
20 2.03.69 Riccardo Sprong 01-06-93 Clytoneus Groningen 27-01-08
21 2.03.83 Raymond Koen 14-02-81 Noordkop Den Haag 25-02-96
22 2.03.88 Jeroen van Calker 30-07-92 PEC 1910 Gent (BEL) 17-02-07
23 2.03.91 Robert Tangerman 17-02-91 Spado Gent (BEL) 11-02-06
1500 meter
1 4.02.61 Gert Jan Liefers 26-09-78 AV '34 Den Haag 20-02-93
2 4.08.39 Stephan Kreykamp 14-04-76 OSS-Volo Den Haag 11-01-91
3 4.11.98 Leon Koch 19-06-92 AV Almere '81 Gent (BEL) 17-02-07
4 4.14.22 Richard Smulders 13-03-75 PSV Den Haag 11-02-90
5 4.14.94 Geert-Jan Wassink 31-08-82 Rotterdam Atletiek Den Haag 23-02-97
6 4.15.17 Niels van Veen 03-01-77 Spirit-Lelystad Den Haag 16-02-92
7 4.16.36 Barend Derriks 02-08-81 AV Castricum Den Haag 25-02-96
8 4.16.8 Wouter Kreeft 08-02-81 Ciko '66 Dortmund (GER) 11-02-96
9 4.17.12 Martijn Fonville 20-03-84 Lycurgus Den Haag 13-02-99
10 4.17.27 Frank Toren 01-03-82 Achilles Den Haag 23-02-97
11 4.17.75 Bas Eefting 16-05-82 AAC '61 Den Haag 23-02-97
12 4.17.93 Arnoud Seldentuis 23-04-75 Argo '77 Den Haag 11-02-90
60 meter horden 84 cm
1 8.14 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Apeldoorn 23-12-18
2 8.16 Jared Broers 20-06-04 Hera Assendelft 03-03-19
3 8.19 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Eelde 09-01-94
4 8.33 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Dordrecht 27-01-18
5 8.36 Mark Heiden 14-08-02 PAC Apeldoorn 22-01-17
5 8.36 Mees Kappert 16-01-02 Salland Apeldoorn 22-01-17
7 8.37 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Eelde 05-01-97
7 8.37 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Dordrecht 28-10-17
9 8.39 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Dordrecht 25-10-14
10 8.42 Ramsey Angela 06-11-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
11 8.43 Nifen Vrede 23-01-93 U-Track Utrecht 01-03-08
12 8.45 Edwin van Calker 14-06-79 Jahn II Zwolle 22-01-94
12 8.45 Luc Orbons 25-01-99 Phoenix Dordrecht 25-10-14
14 8.46 Joris van Gool 04-04-98 Spiridon Apeldoorn 20-01-13
15 8.49 Tom Metselaar 11-08-80 Suomi Den Haag 18-02-95
16 8.51 Luuk Peters 01-02-99 PEC 1910 Apeldoorn 19-01-14
17 8.52 Jorre Cobelens 11-06-80 Atletico '73 Den Haag 18-02-95
18 8.53 Bart Bennema 28-04-77 AAC '61 Den Haag 15-02-92
18 8.53 Auke Siuk Nutma 12-04-80 AV '55 Den Haag 18-02-95
20 8.54 David Martha 13-02-84 AV '34 Den Haag 20-02-99
21 8.55 Maurits Koman 14-02-76 Daventria Zwolle 19-01-91
21 8.55 Gregory Sedoc 16-10-81 AAC Den Haag 24-02-96
21 8.55 Luc Reij 18-10-97 Phoenix Apeldoorn 22-01-12
24 8.56 Frank Visser 21-05-77 SAV Zwolle 18-01-92
24 8.56 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Groningen 27-01-08
hoogspringen
1 1.98 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 22-01-12
2 1.96 Menno Ruppert 23-09-73 Tempo Zwolle 16-01-88
2 1.96 Rafael Raap 18-03-99 PAC Naaldwijk 15-12-13
4 1.95 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Den Haag 22-02-97
4 1.95 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Groningen 27-01-08
4 1.95 Gaby Emmanuel 12-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn 20-01-18
7 1.90 Guido van de Sluys 03-02-63 AAC Zwolle 04-02-78
7 1.90 Mike Roele 23-04-79 Hollandia Den Haag 19-02-94
7 1.90 Jethro Obot 13-02-94 Haag Atltiek Apeldoorn 08-02-09
7 1.90 Stan Nijhuis 19-04-01 Trias Apeldoorn 24-01-16
11 1.88 Wim Bouma 00-00-67 Spartacus Zuidlaren 20-02-82
11 1.88 Rene Swienink 00-00-68 PEC 1910 Zuidlaren 28-02-83
11 1.88 Maarten Debeij 26-05-02 Eindhoven Atletiek Apeldoorn 22-01-17
14 1.87 Jan Haye Klijnstra 16-01-80 AV '55 Den Haag 19-02-95
15 1.86 Bart van der Zanden 06-05-81 HAC Dortmund (GER) 10-03-96
15 1.86 Robin Bak 16-02-92 NEA-Volharding Herzebrock-Clarholz (GER) 07-01-07
15 1.86 Harald-Peter Bust 03-06-92 De Sperwers Herzebrock-Clarholz (GER) 07-01-07
15 1.86 Johan Schonebaum 19-02-93 AV Gouda Gent (BEL) 16-02-08
15 1.86 Dion van Kessel 12-06-97 Typhoon Dordrecht 19-02-12
15 1.86 Jamie Sesay 08-07-04 AV Almere '81 Apeldoorn 10-02-19
15 1.86 Taron Punt 15-01-03 PAC Zoetermeer 10-03-18
22 1.85 Roland van Zuilen 03-04-91 AV Gouda Zoetermeer 10-12-05
22 1.85 Joost Ketel 21-05-94 Achilles Groningen 18-01-09
22 1.85 Jim Vaughan 06-04-98 Swift Apeldoorn 20-01-13
22 1.85 Mike Idio 08-06-98 Eindhoven Atletiek Dortmund (GER) 16-03-13
22 1.85 Antonny Ediagbonya 06-03-01 Ciko '66 Apeldoorn 24-01-16
22 1.85 Tim Klein 02-01-04 DJA Zoetermeer 05-01-19
verspringen
1 6.72 Damian Felter 09-04-03 PAC Naaldwijk 17-12-17
2 6.61 Jonathan Pronk 03-08-03 Haag Atletiek Apeldoorn 10-02-18
3 6.55 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Den Haag 22-02-97
4 6.52 Stijn van Opstal 23-03-92 Atledo Gent (BEL) 17-02-07
5 6.50 Kelvin Tairou JD 02-04-95 THOR Zoetermeer 08-03-08
5 6.50 Tim Klein 02-01-04 DJA Apeldoorn 20-01-19
7 6.48 Noah Chokri 02-07-01 Rotterdam Atletiek Dordrecht 29-10-16
8 6.47 Eric Gommans 17-08-79 Hollandia Den Haag 19-02-94
8 6.47 Luddrick Berrenstein 11-05-82 PEC 1910 Den Haag 22-02-97
10 6.43 Martin Luinge 25-02-78 AAC '61 Den Haag 27-02-93
10 6.43 Edwin van Calker 14-06-79 Jahn II Zwolle 23-01-94
12 6.42 Gavan Koekkoek 18-02-94 PAC Utrecht 21-02-09
13 6.41 Ivo van Haaren 08-03-82 KAV Holland Den Haag 01-12-96
13 6.41 Pieter Braun 21-01-93 Sprint Zoetermeer 08-12-07
15 6.40 Jan Hartman 06-11-60 Ilion Utrecht 07-12-73
16 6.39 Auke Siuk Nutma 12-04-80 AV '55 Eelde 08-01-95
17 6.38 Sander de Rijke 16-02-85 Ciko '66 Dortmund 27-02-00
18 6.35 Kjell Wolters 18-04-94 PEC 1910 Zoetermeer 08-03-08
19 6.34 Rik Taam 17-01-97 AV Zaanland Apeldoorn 11-02-12
20 6.32 Roland van Zuilen 03-04-91 AV Gouda Zoetermeer 10-12-05
21 6.31 Rafael Raap 18-03-99 PAC Apeldoorn 08-02-14
22 6.29 Gregory Sedoc 16-10-81 AAC Den Haag 24-02-96
23 6.26 Milco Hoyer 00-00-62 Ilion Zwolle 29-01-77
24 6.23 Sergio van der Meide 09-09-99 PAC Apeldoorn 19-01-14
25 6.22 Nico Stalman 13-04-84 Parthenon Den Haag 20-02-99
25 6.22 Bart Hondeveld 02-07-97 Achilles Dordrecht 27-10-12
polshoogspringen
1 4.30 Marnix Kolkman 14-02-02 AV Edam Dordrecht 28-10-17
2 4.11 Duane van Dijkhuizen 08-03-02 Fortius Dordrecht 18-03-17
3 4.10 Rens Blom 01-03-77 Unitas Zwolle 18-01-92
3 4.10 Daan Spiljard * 19-07-00 PAC Amsterdam 05-09-15
5 4.00 Bart Heijes 25-01-95 Passaat Dordrecht 30-10-10
5 4.00 Philip van de Beek * 11-10-00 Phanos Amsterdam 05-09-15
7 3.93 Benjamin Coolen 04-02-01 Haag Atletiek Dordrecht 29-10-16
8 3.90 Koen van der Wijst 07-08-97 Unitas Apeldoorn 12-02-12
9 3.85 Ricardo Geluk 22-09-91 Hercules Zoetermeer 21-01-06
10 3.82 Finnian van der Steenhoven 01-05-00 PAC Dordrecht 24-10-15
11 3.80 Vincent Bergman 01-04-82 Ilion Den Haag 23-02-97
11 3.80 Jordy Klerkx 12-01-99 Unitas Apeldoorn 19-01-14
11 3.80 Siem ter Braake * 30-10-00 GAC Hilversum Amsterdam 05-09-15
14 3.75 Yoram Vriezen 16-07-03 GAC Hilversum Apeldoorn 21-01-18
15 3.70 Jakob PŁtz * 02-02-00 ATV Venray Amsterdam 05-09-15
16 3.64 Jip Haest 21-04-02 Spado Bergen op Zoom 28-10-17
17 3.61 Rutger Koppelaar 01-05-93 Parthenon Dordrecht 12-01-08
18 3.60 Frits Sinnige 01-02-81 SAV Den Haag 25-02-96
18 3.60 Sander Bol 10-02-88 Ilion Zuidbroek 26-01-03
18 3.60 Patrick Geluk 30-09-90 Hercules Dordrecht 29-10-05
18 3.60 Patrick van der Steen 23-06-90 Parthenon Dordrecht 29-10-05
18 3.60 Hugo Maathuis * 08-02-96 Atletiek Maastricht Amsterdam 28-08-11
18 3.60 Hilbrand Wouters 08-03-97 Triathlon Dordrecht 27-10-12
24 3.55 Barry Driessen * 01-09-78 Unitas Amsterdam 22-08-93
24 3.55 Sjoerd van Deudekom 10-04-97 Lycurgus Apeldoorn 22-01-12
kogelstoten 4 kg
1 18.50 Friso Hagman 01-03-74 DES Bladel 29-10-89
2 17.66 Peter Sjoerds 18-07-76 Atos Enschede 27-10-91
3 17.60 Erik de Bruin 25-06-63 Typhoon Utrecht 25-02-78
4 17.33 Sebastiaan Bonte 13-03-03 Hera Dordrecht 27-10-18
5 17.10 Erwin Simpelaar 09-01-78 AV '56 Goes 23-01-93
6 16.85 Michel Bernhard 24-01-86 Phanos Enschede 28-10-01
7 16.80 Roy Spijkerman 08-05-92 Daventria Enschede 28-10-07
8 16.75 Shaquille Emanuelson 08-01-00 PAC Naaldwijk 08-03-15
9 16.32 Patrick Groot 08-03-80 Zaanland Enschede 29-10-95
10 16.30 Bert Smit 03-06-62 Swift Volkel 12-03-77
11 16.26 Dario Podda * 24-04-01 Haag Atletiek Naaldwijk 21-08-16
12 16.09 Wout Zijlstra 25-11-97 Horror Enschede 28-10-12
13 16.00 Maarten Persoon 15-03-87 AAV '36 Zuidbroek 20-01-02
14 15.85 Mark van der Linden 30-01-03 Haag Atletiek Gent (BEL) 13-01-18
15 15.80 Julian Mejame Ejong 25-01-03 PAC Apeldoorn 21-2018
16 15.77 Marcel van de Hoogen 15-08-73 AV Edam Amsterdam 08-10-87
17 15.76 Ruben van Balen 27-01-71 PSV Enschede 19-10-86
18 15.66 Rene Smit 14-02-78 Hollandia Zwolle 23-01-93
18 15.66 Peter Tichelaar 20-06-89 Isala '96 Enschede 31-10-04
20 15.64 Rene Aldershof 10-12-74 AV '55 Heerenveen 19-03-89
21 15.61 Patrick Cronie 05-11-89 Passaat Dordrecht 31-01-04
* vanwege de slechte weersomstandigheden werd deze prestatie / dit onderdeel indoor afgewerkt